Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-05-04 02:12:24

LOGOUT.hu

Az Ubisoft által kiadott játék elérhető a fő platformokon. Windows, PS4 valamint Xbox-on. A játékmotor az AnvilNext. A játékosnak lehetősége van 3 fő frakció között választani a lovagok, szamurájok valamint a vikingek között, 3. személyben irányíthatjuk a karakterünket.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) oneal1 válasza myckey (#199) üzenetére


oneal1
senior tag

hogy tudok valakit én meghívni?

(#202) myckey válasza oneal1 (#201) üzenetére


myckey
veterán

Amennyiben a leveleid között van For Honor Beta-ra való felkérés, úgy abban benne fog szerepelni az is, hogy 3 lehetőség van barátot meghívni.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#203) myckey válasza myckey (#199) üzenetére


myckey
veterán

Elfogyott a meghívóm. :R

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#204) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok.

Egy barátomnak szüksége lenne kódra, vagy invre. Ha valakinek van lehetősége kérem privátban jelezze.

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#205) oneal1


oneal1
senior tag

mieeez a 30 fps? :D hát ez vicc

(#206) tomas9320 válasza oneal1 (#205) üzenetére


tomas9320
tag

Nekem 60 van FHD-n :D

Huawei P30 Pro VOG- L29

(#207) myckey válasza oneal1 (#205) üzenetére


myckey
veterán

Nekem 1440P ben, minden maxra rakva, teljesen jó. ;)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#208) Bababobi


Bababobi
csendes tag

Na ez a 3. tesztem. Gyors megvettem a Peacekeeper-t és végre megy a Stab rendesen. Lehet hogy javítottak rajta vagy tényleg csak odafigyelek az animáció végére ahogy KOre2 írta de megy mind a három. :)

Szépen fut meg minden. Ebből vétel lesz ha megjön a fizetésem. :K

(#209) myckey válasza Bababobi (#208) üzenetére


myckey
veterán

Nekem is jobban tetszik, mint Decemberben.

Folyamatosabbnak hat az egész, nagyon jól is fut , a vér az nagyon durva.

Ellenben továbbra is él az az opció, hogy többen rád rohannak és megerőszakolnak. :B

(#210) zozyk

Na majd ütközünk. ;)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#210) zozyk válasza myckey (#209) üzenetére


zozyk
addikt

Nemsokára majd én is megnézem...még a decemberi telepítés volt fenn,elfelejtettem frissíteni .. :D

(#211) oneal1 válasza tomas9320 (#206) üzenetére


oneal1
senior tag

és mit állítottál?

nekem 30 as limit van

(#212) gabriel26


gabriel26
tag

Hat nekem ennyi volt....
Nem bejovos...

(#213) Rixilend


Rixilend
tag

Ha meg van folosleges meghivoja valakinek megkoszonnem ha meghivna. Koszi :).

(#214) tomas9320 válasza oneal1 (#211) üzenetére


tomas9320
tag

Igazából a gép állította be először magának az optimálisat én már csak útána toltam mindent maxra. meglepó hogy ígyis milyen optimalizált. Nekem nem volt 30fps limit.

Huawei P30 Pro VOG- L29

(#215) terepkigyo


terepkigyo
csendes tag

Sziasztok!

Nálatok rendesen működik a uPlay kliens? Kb. 10 perce egy pillanatra sikerült a login, aztán egyből ki is vágott, miszerint a Ubisoft szolgáltatás nem érhető el. Érdekesség, hogy távoli cimborám (elvileg) jelenleg is be van jelentkezve, plusz itt se találtam erre vonatkozóan hsz-t. :)

"A hangerő, életforma!"

(#216) bajtokarpi válasza terepkigyo (#215) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Áhh, be sem tudok jelentkezni. Na most már sikerült, viszont nem indul el a játék. Játék gomb klikk, majd egér mellett karika, aztán semmi. Másnál is előfordult ilyen?

[ Szerkesztve ]

battletag: bossi#2666

(#217) oneak7


oneak7
tag

Sziasztok!

Lesz magyarosítás a játékhoz?

(#218) fanuc


fanuc
csendes tag

Sziasztok!

Ha valakinek van még meghívója akkor szívesen fogadnám.
uplayem : hpbla

Köszönöm.Üdv.

(#219) Pcgamers


Pcgamers
tag

Sziasztok!
Küldtem 2 barátomnak meghívót,de ők nem kapta se e-mailt se Uplayba nem látszik a játék.Mit tegyünk?
Válaszaitokat előre is köszönöm.

(#220) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Na ez a játék sem lesz megvéve. Fél óra alatt meguntam.

[ Szerkesztve ]

(#221) oneak7 válasza myckey (#202) üzenetére


oneak7
tag

Hol találom pontosan ahol barátokat tudok meghívni?

(#222) bajtokarpi válasza oneak7 (#221) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Parancsolj CLOSED BETA: HOW DO I INVITE FRIENDS?

battletag: bossi#2666

(#223) D4v3


D4v3
őstag

Hello!

Sajnos senki nem kapott meghívást a baráti körömből, úgyhogy ha valakinek lenne fölös meghívója, ne habozzon és dobjon egy privit :) Köszi előre is!

(#224) Zedz


Zedz
addikt

2-3 óra után találtam benne jót és rosszat is. Megvenném, ha nem lenne ilyen drága, de a kezdő árát sajnos nem éri meg. :(

(#225) myckey válasza Zedz (#224) üzenetére


myckey
veterán

Szerintem nem rossz kikapcsolódás, teljesen más játékélmény.

Viszont ez a fajta játék menet/mechanika , eléggé réteg játékká teszi.
Ez nem egy pörgős, Hack and Slash ami manapság népszerű....ezt ízlelgetni, tanulgatni, felfogni, megfogni kell.

Jó ez szerintem, csak másképp jó, mint a többi népszerű stílus.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#226) Zedz válasza myckey (#225) üzenetére


Zedz
addikt

Határozottan nehéz, legalábbis számomra. Ez nem baj, sőt, látszik, hogy ki az abszolút kezdő és ki tolja már X órája a dolgot és ez teljesen rendben van. Szvsz amennyire idegenkedhet tőle az ember először mindenképp sok 1v1 játékot ajánlok, majd 2v2 aztán a 4v4 meccseket. A 3 frakció háborúja és ennek a "körökre" osztott megoldása rendkívül tetszik, ezét jár a piros pont. Jó játék, tetszik, de ennyiért + a DLC tengerért sajnos nálam skip. :N

(#227) Something_


Something_
őstag

Megeszi az agyamat ez a jatek. Vedekezes ok, de a lokest (ps4 negyzet) hogy lehet kivedeni?
Olyan kombokat letolnak nekem 1vs1be, hogy csak nezek. Nekem egy tamadas alig megy, nem hogy egymas utan 3 :D

(#228) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

szevasztok

nem enged be, lehetséges h perpill leálltak a szerók?
PC

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#229) tomas9320 válasza Zedz (#226) üzenetére


tomas9320
tag

Hasonló a véleményem nekem is. Tetszik a játék maga szép a kidolgozottsága. De PC-n nehéz kicsit, (legalábbis számomra) magával az egérrel való irányítás. Sokat kell tanulni hozzá hogy komolyabb szinten lehessen nyomni.

Huawei P30 Pro VOG- L29

(#230) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Nagyon szép,de fél óra után abbahagytam, egyszerűen semmilyen . Az erőltetett jó szó tényleg rá.
Pedig nagyon vártam.
Na majd a Kingdom come talán

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#232) myckey válasza hitvanyalak (#230) üzenetére


myckey
veterán

Egyáltalán nem az, csak el kell sajátítani....

Azért mert valami nem megy, nem jön át, nem a játék hibája.

Nagyon is rendben van, hogy nem egy hétköznapi kaszabolós,darabolós.......na abból van elég. ( Persze szeretem is őket )

A Kingdom .......az megint más játék mechanika lesz.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#233) horvi0813 válasza Zedz (#226) üzenetére


horvi0813
tag

DLC ugyan olyan lesz mint R6ban nem kell megvenni ingyen pálya és a karektereket is ki tudod farmolni.

(#234) Zedz


Zedz
addikt

Szerintem sem erőltetett, mi lenne az benne? Amint elsajátítja az ember a harcot, elég élvezetes lehet.
Pl. amikor 4v4-ben elfoglalok egy pontot, tartom, jön valaki és levág a francba, akkor az nyilván idegesítő, de bármely fps játékban is így kezd az ember, hogy lelövik és majd legközelebb jobb lesz.

Ezért mondtam az elején a sok 1v1-et vagy 2v2-őt, mert ott nincs objective, hanem csak a másikkal vali harcra lehet fókuszálni.

Az még külön tetszik amúgy, hogy ha ketten jönnek az emberre, az sem feltétlen jelent azonnali halált, mert nem egyszer volt az, hogy egymást akadályozták. És mivel a friendly hőst is lehet sebezni, így kvázi nem csak engem de egymást is kaszabolták.

Ahol javulhatna a játék: a folyamatos színcsere engem pl. zavart. Nem értem miért nem lehetne mindig kékek a mi csapatunk, és narancs az enemy. A másik, hogy sokkal jobban is lehetne jelezni, hogy melyik friendly hős éppen hol van.

(#233) horvi0813: Jaaa igen? Ezt nem tudtam. Jár a piros pont. :)

Szerk 2.: Amiért még jár a dícséret, az az optimalizálás. A closed béta, és a nem legfrissebb NV driverrel az én kis öregecske GTX650 Ti Boostom 1v1 és 2v2 játékokban MEDIUM beállításk mellett stabil 60 fps-t tol ki magából, 4v4 legpörgősebb jeleneteiben ugrik le 25-re.

[ Szerkesztve ]

(#235) horvi0813


horvi0813
tag

Nekem eddig nagyon bejön kicsit Dark souls csak multiban, nem könnyű és vannak hibái, de R6 béta óta mivé nőtte ki magát... ég és föld, ezért bizakodó vagyok. :))

(#236) Thusor


Thusor
őstag

Két meghívóm van még. Privátba várom a jelentkezőket, amint elfogy jelzem itt is. A két leggyorsabb kapja a meghívót.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#237) Bababobi válasza Something_ (#227) üzenetére


Bababobi
csendes tag

Minden karakterhez van 2 videós segédlet. Egy basic egy advenced. Akkor van még combo lista is mindenkihez. Ezek játékon belül elérhetőek. Válassz valami "egyszerűbb" karaktert. Raider vagy Lancer. Az agilisabb counter hősökkel később foglalkozz. Menj practicet es állítsd be duelre 99 körösre a játékot. 1-es szintű botokkal mé gyakorolni ha mar megy állíthatod feljebb az erősséget de tanuld meg lehetőleg minél tobb hős stílusát.
A lökést ugyanazzal a gombal tudod kivédeni de azonnal nyomnod kell vagy buktad.

[ Szerkesztve ]

(#238) TazLeacher válasza Zedz (#234) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Mi tegnap este 3 órán keresztül csak 4v4-eztünk. Rohadt béna voltam, általában már annak is örültem ha egálban volt a kill:death arányom. Elég szkeptikus voltam a játékkal. Tetszettek a videók, nem nagyon tudtam elképzelni, hogy hosszabb időre le tudna kötni, de engem megfogott. Mi mondjuk felesbe vesszük (PS4), így kb. 10.000 Ft 0day vétel haverral.

Meg kell tanulni játszani, ki kell tanulni a karaktereket, és leginkább a tulajdonságokat. Nekem az volt egy kicsit furcsa, hogy minden cucc, páncél, fegyver olyan, hogy ad X bónuszt valamire, de le is vesz valamiből. Lehet szidni, lehet valakinek nem tetszik, egy viszont tény: a játék egyedi, és nem egy kaptafára készült tucatsz@r. Én pl. nagyon ritkán multizom FPS-t egyáltalán nem, mert nem tud lekötni az össze-vissza rohangászás-lövöldözés, de ez megfogott.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#239) Jacek válasza Thusor (#236) üzenetére


Jacek
veterán

..?

[ Szerkesztve ]

(#240) Thusor válasza Thusor (#236) üzenetére


Thusor
őstag

Sajnos elfogytak.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#241) Tenken válasza myckey (#199) üzenetére


Tenken
őstag

Hali,

Ha van még invi, ide is jöhetne egy.
Megköszönném!

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#242) gyimger válasza hitvanyalak (#230) üzenetére


gyimger
őstag

Szerintem is, de ilyennek tűnt videón is. Kattingatós-csapkodós, mint a Ryse, csak még (egyelőre?) története sincs.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#243) myckey válasza gyimger (#242) üzenetére


myckey
veterán

;]

Köze nincs a Ryse-hoz.....

Ez kb...egy harci "szimulátor", az meg egy szimpla Arcade game, hasonló stílusban.

Ez sokkal összetettebb, a harcrendszer jóval kidolgozottabb.
Teljesen más játék mechanika....koncepció.

Igen, kijátszottam a Ryse-ot. ......

(#245) Bababobi
Így van.
Ez egy kifejezetten réteg játék lett. De akinek ez bejön, annak viszont hiány pótló!

Egyébként nagyon frankó, milyen részletes az is, ahogy a páncélzat és a fegyver összetétele, kihatással van a tulajdonságokra, amik egyértelműen vissza köszönnek a csata során. :K

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#244) Zedz válasza TazLeacher (#238) üzenetére


Zedz
addikt

Van ahol PC-re is 13k, kicsit elgondolkoztam rajta, de 20-at nem ér ebben a formában.
A páncélos dolog is nagyon tetszik, ki tudod alakítani vele a saját játékstílusod. Szóval alapból ugye meghatározza már maga a hős is, de még egy mélyebb szinten tudod magát a hőst is alakítani, totál jó szerintem. Illetve a külsőségek változtatása is elég jóra sikerült, összeségében tényleg jó játék lett. :K

(#245) Bababobi válasza horvi0813 (#235) üzenetére


Bababobi
csendes tag

Nekem is dark souls ugrott be csak sokkal kidolgozottabb. For Honor rendszerenél nem tudok sokkal jobbat elképzelni. Egyértelmű volt már az elején hogy a casual réteg kikopik.
Én biztos hogy megveszem mert nagyon régóta vártam már hasonló játékra.

(#246) Something_ válasza Bababobi (#237) üzenetére


Something_
őstag

Köszi, ránézek erre a gyakorló módra este. Tegnap kerestem, de nem találtam. 1vs1 play vs bot-ot találtam, de ott a bot is olyan erős volt, hogy agyonvert :D

(#247) TazLeacher válasza Bababobi (#245) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ez tuti. Aki nem tanul meg játszani, az csak szívni fog. Nekem a fejlődés kicsit gyors viszont. Tényleg igazán béna voltam tegnap, és kb. 2 óra aktív játék után lvl8 lettem.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#248) leviske


leviske
veterán

Valaki tapasztalt olyat, hogy feltelepítette a játékot és az nem hajlandó még csak elindulni se? Én elindítom Uplay-ből, bejön egy pillanatra a töltő képernyő, aztán szevasz.

Task manager-ben látszik, hogy egy darabig elkezd tölteni, aztán az egész folyamat leáll ás bezárul magától. :F

(#249) Bababobi válasza Something_ (#246) üzenetére


Bababobi
csendes tag

0-3 szint között vannak a botok. A 0. Szintű bot nem harcol csak ácsorog előtted viszont azokon nem tudod a visszatámadást gyakorolni ha counter hőssel vagy.

(#250) Bababobi válasza Zedz (#234) üzenetére


Bababobi
csendes tag

Van a játékban amúgy tutorial hogy kell 2 ellenféllel harcolni. Neten meg fellelhető pár írás meg videó. Nem egyszerű de más játékokban sem.Dark Souls-ban is nehéz de megoldható.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.