Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-05-04 02:12:24

LOGOUT.hu

Az Ubisoft által kiadott játék elérhető a fő platformokon. Windows, PS4 valamint Xbox-on. A játékmotor az AnvilNext. A játékosnak lehetősége van 3 fő frakció között választani a lovagok, szamurájok valamint a vikingek között, 3. személyben irányíthatjuk a karakterünket.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Hunner


Hunner
senior tag

Sziasztok, csatlakozom a topikhoz :)

Még egyetlen egy percet sem játszottam a játékkal, de mégis biztos vagyok benne hogy megveszem. Rég volt ilyen, kicsit furán érzem magam. Persze az open beta alatt azért sok-sok órát belerakok majd.

Más: Nem tudom tervezitek-e, hogy kis közösséget alkossatok és együtt játszatok, illetve azt se, hogy találkoztatok e már a discorddal, mint platform (Discord). Kb egy skype + ts3 keverék.
A division és a wildlands miatt, már van egy egészen nagy létszámú főként ph-s arcokból álló társaság, akik közül vannak páran akik a For Honort is játszani fogják, így ha még nincs kialakult megoldásotok, akkor szívesen látunk mindenkit a "félhivatalos ph-s ubisoft discordon :) Invite link
.

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#352) lofagi válasza Hunner (#351) üzenetére


lofagi
addikt

Nem azért, mintha nem lenne jó a játék, de ha még nem volt szerencséd, akkor mindenképp próbáld ki holnap, mert nem biztos,hogy olyan lesz mint amire számítassz. :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#353) Hunner válasza lofagi (#352) üzenetére


Hunner
senior tag

Streamet láttam róla, meg review-kat is, és tuti hogy belerakok az open alatt egy csomó időt, de egyszerűen csak érzem hogy kell ez nekem. Már a Chivalry-t is imádtam, oké az teljesen más volt...Fps, tps kapásból, elnagyolt irányítás, itt precíz és stbstb, de egyszerűen oda vagyok a történelmi játékokért, ennek meg valahogy még a tálalása is szimpi. Persze lehet kiderül hogy mégsem, szerencsére van open beta :K

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#354) lofagi válasza Hunner (#353) üzenetére


lofagi
addikt

Valahogy én is így voltam vele, amikor megláttam az első videókat egyből azt mondtam,hogy ez kell. Aztán mikor kijött az alpha volt szerencsém játszani vele akkor kicsit lelombozódtam. Viszont valahogy úgy elkapott a játékélmény, hogy amint abbamaradt az alpha 1,2 beta már rögtök hiányzott is. :D

Szóval alig várom,hogy holnap újra belevághassak a csatába.

A grafikai megvalósítás ahogy írtad, meg a precíz csata mehanikája valószínűleg nagy eséllyel pár óra belekerül majd. :]

Már bezsákoltam magamnak egyet. :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#355) Tibtobi válasza lofagi (#354) üzenetére


Tibtobi
tag

Óóóó nekem kacsingat a kosár felé, de azért a holnapi open időszakot megvárom. Jövőhéten zsákolás sztem :D

(#356) Hunner válasza lofagi (#354) üzenetére


Hunner
senior tag

Én steamen veszem, szerencsére sikerült felduzzasztani a walletet 20€-ra, így "olcsóbb" lesz ott :)

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#357) Tibtobi


Tibtobi
tag

Holnap hánytól indul az open béta?

(#358) Something_ válasza lofagi (#354) üzenetére


Something_
őstag

Nagyon vartam a jatekot(pedig nem szokasom), beta elso napjan tiszta ideg voltam, szar az egesz vicc, nem veszem meg. Masnap jatszottam vele es megtetszett megis :-) Gold edition lesz ;-)

Tibtobi: 15 ora asszem.

[ Szerkesztve ]

(#359) lofagi


lofagi
addikt

Egy kis "ingyen" loot a Twitch Prime tagoknak ha valakit érdekel.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#360) Tibtobi


Tibtobi
tag

Akkor késő délután, estefele egy kis csapatásra összejövünk? Discord van, többi rajtunk múlik.

UplayID: Teguz

(#361) lofagi


lofagi
addikt

Az időpontok, indulásra és zárásra:

For Honor Closed Beta Start Times (February 9)

2PM GMT
3PM CET
9AM EST
6AM PST

For Honor Closed Beta End Times (February 12)

1AM GMT (2/13)
2AM CET (2/13)
8PM EST
5PM PST

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#362) Hunner válasza lofagi (#361) üzenetére


Hunner
senior tag

Pénteken délután lesz 2 órám kipróbálni meg vasárnap délután... Viszont menjetek discrodra és szerezzetek sok tapasztalatot meg írjatok véleményeket :)

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#363) lofagi


lofagi
addikt

A változások a Closed és az Open béta között. Nem túl sok.

Orochi changes:

Fixed Storm Rush stamina penalty on Parry

Attack indicator is now visible during the run part of Storm Rush

Peacekeeper changes:

Zone Attack range reduced from 4,3m to 3,5m

Bleed damage on stabs decreased.

Warlord changes:

Headsplitter Leap (forward dash heavy attack) range reduced from 4m to 3,5m

Headsplitter Leap (forward dash heavy attack) stamina damage reduced from 40 to 20

Headbutt can no longer be cancelled into guardbreak

Full Block Stance entry stamina cost increased from 5 to 15

Dash forward range reduced cost more stamina remove less stamina on hit and can't be cancelled into gb

Kensei Changes:

Increased HP from 115 to 125

Light attack damage increased to 20 from 15

Helmsplitter (forward dash attack) damage increased to 20 from 15

Swift strike (side dash attacks) damage increased to 20 from 15

Fixed bug on side dash where you could go into the top heavy after dash.

See this link for the Kensei side dash top heavy that was fixed: Twitch

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#364) lofagi


lofagi
addikt

Csak nekem van gondom a uplay belépéssel? Vicces, mert az egyik gépemről betudok a másikról nem. Közben pedig írják,hogy sok helyen gáz van.

"Dear players,
We are experiencing technical issues in one of the main server backbones and servers will be shutdown until this is resolved. All server are expected to up and running again as of Friday the 10th, 14:00PST/17:00EST.
We are sorry for the inconvenience and we appreciate your patience.
Uplay Team"

Meg találtam egy ilyet is, nem tudom,hogy ez mennyire lehet igaz.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#365) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Grafika szép, WQHD-n fix 60+ fps Extremen eddig, nem rossz, majd holnap kicsit jobban belemélyedek :)

lofagi: nálam nem volt gond.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#366) lofagi válasza Scholes9 (#365) üzenetére


lofagi
addikt

Most nekem is jó! :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#367) Tibtobi válasza lofagi (#366) üzenetére


Tibtobi
tag

Nálam is szarakodott, de végül összeszedte magát 1 óra alatt. Jó ötlet volt a béta előtt a Uplay-ből új verziót kiadni. De a gém:
Ez a faction war kíváncsi vagyok mennyire lesz motiváló. Most szívesen harcolok, de ahogy látom mindenki megy a szamurájokhoz. Remélem lesz valami súlyozás, mert így szegény lovagokkal(igen, csak Rend a tuti! :P ) lehet farmolni gémeket, de nem ér sokat.
Viszont most practice közben körbenéztem és gyönyörű a gém! Érzed, hogy a kardnak súlya van a támadás közben. Remélem sok embert megfog!

(#368) BeZol


BeZol
őstag

Én most eljátszogattam 1 órát, aztán mondom megnézem hogyan is vannak a kombók. Kiderült h van advanced practice, most megint lenne mit csemegézni, de nem talál játékot, de amikor előtte talált, akkor is csak magyarokat pakolt be.
Hol lehet a régiót átrakni, mert ezek szerint marha kevesen vannak a körzetben, bármi is legyen az.

(#369) BeZol válasza BeZol (#368) üzenetére


BeZol
őstag

Na nagy nehezen bedobott végül valahova, de az normális h 12 feletti killem van állandóan? Szinte dupla score-om van a tabella 2.-hoz képest, pedig csak most kezdtem.

(#370) k-adi válasza BeZol (#369) üzenetére


k-adi
nagyúr

Sok a noob az elején. A végére már alázni fognak ne izgulj :)

(#371) BeZol válasza k-adi (#370) üzenetére


BeZol
őstag

Jaja, most jött egy srác aki 3 ütésekkel alázott, nagyon nehéz ezt egérrel néha lekövetni, hogy mikor mit védjen ki az ember.

(#372) Tibtobi válasza BeZol (#368) üzenetére


Tibtobi
tag

Én is néztem, hogy stat szerint 120k ember játszik és mégis Low Activity van minden játékmód alatt. Régiót nem lehet állítani, de jó lenne tudni, hogy hova tesz minket az Ubisoft...

(#373) BeZol válasza Tibtobi (#372) üzenetére


BeZol
őstag

Nem rossz játék ez, de most utolsó meccsen 3v1-et kaptam, mert nem volt elég nekik h végig 2 bottal volt a csipet csapat, ki is kaptunk, ill. nekem úgy tűnik, hogy a hosszú lándzsás karakter nagyon-nagyon gyorsan tud támadni, és pikk-pakk váltott irányokból be is nyelem a sebzést, amit egérrel egyelőre nem igazán tudok lekövetni.

(#374) Tibtobi válasza BeZol (#373) üzenetére


Tibtobi
tag

Én pl.: csak Orochival találkozok duel-ben. Warden-nel próbálok lavírozgatni, de keresem még a nekem tetsző karit, de countereléssel vannak gondok. Viszont többször is ki tudtam jönni az 1 vs 2-ből Revenge módban. Annyiban hasonlít a Dark Souls-ra, hogy ésszel kell játszani. Folyton belefutok ütésekbe, mert én is ütnék már rajta. Határozottan nem rossz játék ez. :)
Igen, ehhez a játékhoz nagyon jó, ha van egy kontroller. Egérrel képzelem milyen nehéz lehet lekövetni a váltásokat.

[ Szerkesztve ]

(#375) Raysen623


Raysen623
addikt

Ubinak leálltak a szerverei? UPlay nem lép fel...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#376) lofagi válasza Raysen623 (#375) üzenetére


lofagi
addikt

Gondolom sokan vannak így, nem egyedi a probléma. :] Nekem se ment délután, kis türelem aztán jó lesz.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#377) la_cc


la_cc
addikt

Megy a szeró kockák! :DD

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#378) lofagi


lofagi
addikt

Vannak gondok a szerverekkel na. :( S még nincs is hétvége.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#379) Something_ válasza lofagi (#378) üzenetére


Something_
őstag

En ps4el tolom 1.5 oraja kb. Haverral mindjart toljuk one-on is.
Konzolokon mas szerveren futna?

(#380) lofagi válasza Something_ (#379) üzenetére


lofagi
addikt

100%, hogy külön szervereken vannak. S mivel szerintem ez alapból jobban konzolra van kihegyezve, szerintem oda eleve jobban fel is készültek. Gondolom én.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#381) Tibtobi


Tibtobi
tag

Nekem csak délután volt problémám. Elmúlt 1,5 órában nem találkoztam problémával. Viszont a japók karik elég kezdőbarátok lettek. Orochi és társait hiába "nehezebb használni" az ubisoft szerint olyan gyorsan képesek ütni, hogy a karim alig képes követni. Persze papírok, és ha elszúrják a kombót akkor kegyetlenül lehet büntetni őket, de már azon lepődök meg, ha nem Orochi jön szembe.
A matchmaking elég fura:
- csak magyarok 1vs1-ben(ezzel nincs gond, csak megjegyzés)
- Dominion és Deathmatch: all region, all skill level -> csak 6 embert talált és hozzánk 2 ostoba bot-ot tett be a rendszer. Mintha kemény 500an játszanék ezt . :F

(#382) k-adi válasza Tibtobi (#381) üzenetére


k-adi
nagyúr

Még nincs a helyzet magaslatán a MM, holnap azaz pénteken már jobb lesz! De a legjobb szombaton a hétvégi peak-en lesz. Várni kell, még nem mindenki rohan open bétázni hétköznap. :K

(#383) lofagi


lofagi
addikt

Amúgy az,hogy éjjel fél1kor összevissza szórakozik a szinkronozációval azért az gáz. 3kor vagy este 8kor csúcsidőben még azt mondom,hogy oké, de éjjel, hétköznap? Nem valami jól indul.

Mondjuk azért azzal kezdhetnének valamit,hogy harcolsz valakivel már-már alig él, erre jön egy csapattárs és lecsapja, te meg kapod a nagy nulla pontot, ez így gáz szerintem.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#384) Scholes9 válasza Tibtobi (#367) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én a Vikinget, szeretem a sorozatot, így nem is választhattam mást :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#385) bigbadforty


bigbadforty
tag

Tegnap kb. 2 órát tudtam játszni, eddigi véleményem, akit érdekel:

Grafika/optimalizálás:

Ubihoz képest meglepően jó, GTX 1070 és i5 4670K alapból Extreme grafikai beállítás és 100+ FPS Dominion nagy csatákban is (Wildlands alapból olyan 40 körül nem maxon.....) Tudom, hogy erős a kártya, de legalább itt tényleg lehet látni, hogy van is értelme a plusz erőnek. A grafika szép, hozza a kor hangulatát, nekem nincs vele bajom.

Játék:

Nyílván nem ennyi idő kell, hogy kitanuljam, de: Dominion módot én nagyon élvezem, ott nem zavaró, sőt kifejezetten hasznos a gangbang. Külön tetszik, hogy a kis addokat szinte külön-külön animációval vágod le.

Deathmatch......na ott már érdekesebb, gangbang és kilépések, nem is nagyon játszottam, majd hétvégén. Itt jobban kijön a skill, mint Dominion alatt.

Nagyon szeretném megvenni, mert a körítés, és az egész nehezen kitanulható mechanika érdekel....Kérdés csak az, mennyire lesz időtálló, hányan fognak kitartani mellette.

A Wildlands és e között vaciláltam eddig, de a Wildlands számomra akkora csalódás volt animációban, optimalizálásban, hogy semmiféleképpen se, ez pedig nagyon bejön, viszont a jövője kérdéses.

[ Szerkesztve ]

(#386) BeZol


BeZol
őstag

Ma reggeli első meccs: bármerre mentem, instant 3an gangeltek be rám, de ahogy néztem mással is ezt csinálták, a 4. srác meg kb. vérprofi volt, végignyomtak a kombóit, és le se tudtad reagálni, legalábbis egérrel ezt képtelenség. Részemről ennyi volt a játék, mert szétverem a gépem mindjárt, ordít ez a játék egy kontrollerért, de azt meg nem veszek, úgyhogy delete. Nektek jó játékot.

(#387) horvi0813 válasza BeZol (#386) üzenetére


horvi0813
tag

Hát igen sajnos ide a Controller elengedhetetlen. Viszont nem értem miért panaszkodnak arra ha 3an mennek 1 emberre ez egy taktika te is megteheted, hogy 2 társaddal rámész valakire...

(#388) bigbadforty válasza horvi0813 (#387) üzenetére


bigbadforty
tag

Azért amiért a MOBA játékokban "come 1v1 noob" van, ez is ugyanaz sok embernek.

(#389) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Nálam delete lett a vége :D Ubisoft játékra meg kb már elvből nem adnék pénzt :U :B

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#390) lofagi


lofagi
addikt

Egy kis patch notes.

Amúgy én égerrel és billel nyomom, szerintem nem lehetetlen.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#391) la_cc


la_cc
addikt

Én tegnap 1 kemény meccset tudtam játszani 2 óra alatt, mert hiába nyomtam rá Quick Match-re keresésre, nem adott be játékot. Más is tapasztalt ilyet? PC-n vagyok.

Amúgy elég kényelmetlen a blokkolás egérrel... Ki hogy oldja ezt meg?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#392) lofagi válasza la_cc (#391) üzenetére


lofagi
addikt

Ahogy írtam feletted is, nem egyszerű egérrel és billel, de nem lehetetlen. Nagy hely kell az biztos, akik szeretnek kontrollerrel játszani azokank tuti jobb az, de egyszerűen nem áll rá a kezem. Mindig is bill+egérrel játszottam. Egyedül a fifát toltam kontorrellel, s nem is ment túl jól. :D

Szerintem meg lehet szokni az egeret is és lehet vele is bevinni jó védekezéseket, könnyű szerrel. Gyakorlás kell sok az biztos. Ezt a játékot elsajátítani nem pár óra. S itt nem is arra gondolok,hogy csak a saját karakterünket, hanem kicsit ismerni kell a többit is, hogy mire képes, mikor mit mozdulhatnak.

Türelem kell sok szerintem. Illetve meg kell találni a saját játék stílusodat. Inkább védekező vagy és úgy támadsz, vagy csak a támadás, vagy a kettő kombinációja, mindegyik karakternek meg van a saját stílusa és szerintem ezt kell legelőször megtalálnia mindenkinek.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#393) Tibtobi válasza la_cc (#391) üzenetére


Tibtobi
tag

Milyen a NAT Type-od? Profilban tudod megnézni. Strict-ben elvileg lekorlátoz a játék. Én is ma reggel picit bütyköltem a routeren és most Open.

(#394) lofagi


lofagi
addikt

Jó ez a játék, csak félek,hogy pcn nagyon gyorsan lecsökken majd a tábor, ugyanis eléggé réteg játék lesz. Ha most "ingyen" hétvégén ennyire nem talál ellenfelet a duelre akkor mi lesz később? Remélem,hogy nincs igazam, de félek azért.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#395) Tibtobi válasza lofagi (#394) üzenetére


Tibtobi
tag

Igen, ennek a gémnek nem a PC-s lesz a legnagyobb játékos bázisa. Viszont itt már össze lehetne ereszteni a PC-seket a konzolosokkal. Egyenlő esélyek lennének, de ez csak álom marad. :)

(#396) lofagi válasza Tibtobi (#395) üzenetére


lofagi
addikt

Jaja, az nagyon jó lenne. Félek,hogy nem lesz ebből semmi.

1v1be botoknál sosem ad lootot, mindig azt írja,hogy megszakadt a kapcsolat vagy nem elérhető. Érdekes.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#397) lofagi


lofagi
addikt

Mobilos fotó, de szerintem látszik a lényeg, elkezdtem játszani a for honorral. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#398) horvi0813 válasza lofagi (#394) üzenetére


horvi0813
tag

Hát nemtudom mi haverral egész nap toljuk a 2v2ket meg a 4v4eket de kb 30mp alatt talál ellenfelet és lassan 8oránk van benne. Egyszer nem dobott le csak ha a teljes uplay lehalt akkor. Tuti vétel nekünk. :C

(#399) Tibtobi válasza horvi0813 (#398) üzenetére


Tibtobi
tag

Én 6-ot raktam bele idáig, szóval én sem a "nem fogom megvenni"-táborba tartozok. Egyszerűen foglalkoztat, próbálok kombózni, ügyelni a jó counterezésre. Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de egy 1,5 órás session után egyszerűen elfáradtok. Annyira koncentrálni kell, igazi szellemi munka :D

(#400) Scholes9 válasza lofagi (#397) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Az igen :C :DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.