Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-05-04 02:12:24

LOGOUT.hu

Az Ubisoft által kiadott játék elérhető a fő platformokon. Windows, PS4 valamint Xbox-on. A játékmotor az AnvilNext. A játékosnak lehetősége van 3 fő frakció között választani a lovagok, szamurájok valamint a vikingek között, 3. személyben irányíthatjuk a karakterünket.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1250) lofagi


lofagi
addikt

Eddig úgy voltam vele,hogy semmivel sem lehet több egy kontroller, mint egy egér+bill kombó. De sajnos rá kellett jönnök,hogy nem így van. Persze lehet, csak nekem nem mennek bizonyos dolgok billel, de a dodge az pont ilyen. Legtöbbször hiába nyomtam a billt, nem dodgeolt, kontollerrel 10ből 10x kb. Nyilván nem arra gondolok, mint gyakorol az ember, hanem éles helyzetben. A lényeg,hogy most váltottam, egyelőre nagyon szokatlan és sokkal bénább is vagyok. Vasárnap óta próbálom, talán mára jutottam odaág el,hogy megtalálom a gombokat ahol kell. Most már csak a reakció időket kell finomítani, meg a kombókat betanulni. Viszont, nincs mellé utés, véletlenül elfordított guard, oda mennek az utéseim ahová szeretném. Jó lesz ez, csak át kell állni, de inkább még most a ranked előtt, ha lesz olyan persze. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.