Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-05-04 02:12:24

LOGOUT.hu

Az Ubisoft által kiadott játék elérhető a fő platformokon. Windows, PS4 valamint Xbox-on. A játékmotor az AnvilNext. A játékosnak lehetősége van 3 fő frakció között választani a lovagok, szamurájok valamint a vikingek között, 3. személyben irányíthatjuk a karakterünket.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1247) sebixxx


sebixxx
tag

Udv!

Nekem egy olyan noob kerdesem van, hogy hogyan lehet irni a jatekban? :DDD

Mert, ha a 0-at nyomom meg akkor csak elore meghatarozott dolgokat mondhatok mint, good fight stb...

Nem olyaqn regota van meg nekem a game, de benanak erzem meg magam nehanyan ugy harcolnak, hogy csak ugy nezek milyen kombokat nyomnak en meg ossze-vissza csapkodok neha mert tul gyorsan akarom csinalni... Van valami jo mod a gyakorlasra? Egyebkent Orochi-val tolom lv22 vagyok... Meg a stanimam is gyorsan megy le, ha jol gondolom azt a kez vedovel lehet orvosolni igaz? Van ott egy olyan stat hogy : "Stanima cost reduction" nos az ugy mukodik, hogy minnel jobban minuszban van annal kevesebb stanimat fogyasztok, igaz?

Elore is koszontem!

[ Szerkesztve ]

I7 5820K 4.3ghz + BQ Dark Rock 3 ,Asus Strix X99 ,Corsair Vengeance (4x4 GB) DDR4 2666 MHz,MSI GTX 1080Ti Gaming X, Samsung 850EVO 250GB SSD+WD Black 1TB HDD ,Corsair RM650i 80+Gold, Phanteks Enthoo Pro M+ 4db Aerocool D.S. 14cm

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.