Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-05-04 02:12:24

LOGOUT.hu

Az Ubisoft által kiadott játék elérhető a fő platformokon. Windows, PS4 valamint Xbox-on. A játékmotor az AnvilNext. A játékosnak lehetősége van 3 fő frakció között választani a lovagok, szamurájok valamint a vikingek között, 3. személyben irányíthatjuk a karakterünket.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Something_


Something_
őstag

Na PS4 lemezes verzional mennek a szerverek. Harmadjara tolom a tutorialt :D

(#502) Tibtobi válasza Scholes9 (#498) üzenetére


Tibtobi
tag

Vannak benne jó gondolatok, de remélem nem lesz igaza! A dominion, deathmatch eszetlen henteléssel én is találkoztam a béta alatt és ezért 1vs1-eztem. Viszont, ha 4vs4 akkor ne várjuk már, hogy 4db 1vs1 lesz és így tovább. Csapatok vannak, persze hogy összeverődtök és együtt mentek. A friendly "fire" miatt nem lesz agyatlanság, amiben én is döglöttem csapattársaimnak köszönhetően. Mintha LOL-ban azt kérnénk számon, hogy ugyan miért jönnek rám 5en, ha csak egyedül próbáltam beverni az utolsó tornyot? :D
Okos a játék, csak amíg nincs 10-20 streamer, akik megmutatják, hogy "héééé figyelj ******, így kell ezt játszani". Onnantól másolni szeretnék, ugyanolyan király mozdulatokat csinálni...stb.

(#503) nexdan


nexdan
csendes tag

Ha valakit érdekel, akkor van egy eladó 1070 mellé kapott kuponom:
http://www.geforce.com/hardware/10series/for-honor-ghost-recon-wildlands-bundle

(#504) retroid válasza nexdan (#503) üzenetére


retroid
senior tag

Ezt tudomásom szerint csak azon tudják aktiválni akik ilyen kártyával rendelkeznek

*Qualifying graphics cards, desktops, or notebooks: GeForce GTX 1080, GeForce GTX 1070, GeForce GTX 1080 notebook, GeForce GTX 1070 notebook, GeForce GTX 1080 desktop, GeForce GTX 1070 desktop.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#505) Hunner


Hunner
senior tag

Éjféltől elérhetővé vált uplayen a játék, sztoi módot megpróbáltam realisticen, hát elég durva, semmi hud, semmi jelzés és kevés checkpoint, minden gond nélkül eljutottam az első minibossig, levágott simán, pedig jól kezdtem, majd jött a meglepi, a single "tutorial" után van az utolsó checkpoint. Kb negyed óra volt eljutni a minibossig, lesz ebben kihívás úgy érzem :DDD
Inkább toltam egy multit, meg is nyertük yay

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#506) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Hali,

na eldöntöttem végűl PS4 -re veszem meg a játékot.
Különödebben nem érdekel PC -n a szebb graf, illetve a fix 60 FPS....
Ami nálam szempont, hogy nagyon legyen a palyer base és akár hónapok múlva is tudjak játszani.

Még egy valami ami kérdés, hogy szerintetek melyiket érdemes megvenni?
Alap verziót és majd később a season pass -t vagy már rögtön a deluxe edition -t, amiben alapból minden benne van?

Milyen plusz content -ből maradok ki ha most csak a simát veszem meg és majd később a season pass -t?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#507) TazLeacher válasza Ra's al Ghul (#506) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A Deluxe-ban nincs benne a Season Pass, az a Gold.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#508) Zedz válasza Ra's al Ghul (#506) üzenetére


Zedz
addikt

Ha olyan lesz mint a Rainbow Six Siege - és elvileg olyan lesz -, akkor semmiből. A content ingyenes, max a season passokonak ingyen lesz az, amit te játékbeli kreditért tudsz beváltani. Igazából ennyi. Ja meg kapnak pár skint és exkluzív, a játékmenetre hatástalan cuccot. :)

(#509) xPraetoriaNx válasza Ra's al Ghul (#506) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Deluxe-ban nincs Season Pass, csak a goldban.
Tudtommal (lehet tévedek) csak a preorder bónuszról maradsz le (de arról már valszeg mindenképp), season pass-t utólag is meg lehet venni.

There is no war. Only the harvest.

(#510) horvi0813 válasza Ra's al Ghul (#506) üzenetére


horvi0813
tag

PS4en el is adhatod ha úgy adódik ez +1 oda,
de hidd el ezek hogy a PC player base kihal szerintem faszság, csak vannak akik szeretnek károgni minden topikban...
Sima verziót vedd ha nem akarsz többet költeni, ha meg megteheted menj a Goldra.
Itt ugyanúgy mint az R6ban ingyenes lesz minden DLC map meg igazából karakter is de ezeket ki kell farmolnod ingame goldban tehát annyi hogy játszani kell.

(#511) xPraetoriaNx válasza horvi0813 (#510) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Yep... Siege-et is temették, aztán nézd meg mi lett belőle. :D

Én mondjuk Deluxe-ot vettem, de csak azért mert egy "PH-s kolléga" linkelte, hogy GMG-n egy árban (és konkrétan olcsóbban, mint máshol) van a Deluxe és a normal.

There is no war. Only the harvest.

(#512) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Mondjuk az durva, h laza 100 euró a teljes játék plusz hozzá a szezon passz :U :( Persze már ezt megszokhattuk :( :(((

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#513) Hunner válasza Scholes9 (#512) üzenetére


Hunner
senior tag

52GBP-ért vehetsz 100% eredeti, nem lopott kulcsot a GMG-n.

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#514) retroid válasza Hunner (#513) üzenetére


retroid
senior tag

"NEM LOPOTT"
- Ricardo

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#515) Zedz válasza retroid (#514) üzenetére


Zedz
addikt

Tanuló suzó nincs eladó? :DDD :DDD

(#516) Hunner válasza retroid (#514) üzenetére


Hunner
senior tag

Vicces, vicces de sajnos ki kell emelni mert jelenleg a kinguin,g2a korát éljük, ahol akár elfogadjuk akár nem, de deepwebről szerzett lopott hitelkártyákkal szerzett kulcsokkal kereskedik a fél világ. Aki nem, az csak a régiózárat és az olcsóbb piacokat használja ki. Persze jó, mert olcsó, és az esetek kis részében szívja meg az egyszeri user - miközben a "szolgáltatók" buyer protection címszó alatt szedik a sápot a napi többezer tranzakcióról - Szerintem igenis van értéke egy olyan online kulcsos oldalnak akik lenyomozhatók, valóban resellerek és mégis jó áron adják a cuccokat.

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#517) retroid válasza Hunner (#516) üzenetére


retroid
senior tag

Teljesen igazad van :R
Instant gaming pl remek alternativa

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#518) xPraetoriaNx válasza Hunner (#516) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Biztos van valami humbug ezeknél, de azért azt hogy deepwebes lopott hitelkártyával csinálnák mindezt az erősen kétlem. Ha nulla befektetéssel szereznék a kulcsokat, akkor nem ingadozna az áruk, adott esetben századeurókat, hanem fixek azt mondanák hogy 30, hisz abból nekik pont 30 a tiszta haszon, és szeva. Meg akkor nem lenne az, hogy bizonyos játékok bizonyos oldalakon nem találhatóak meg (pl Space Hulk Deathwing totál eltűnt cdkeys-ről, csak hogy egy recent title-t említsek)

There is no war. Only the harvest.

(#519) xPraetoriaNx


xPraetoriaNx
senior tag

Tényleg hagyniuk kellett volna unlockolva az összes karaktert az uccsó két bétában, ha már előtte "megvillantották" őket... Mentem ma meló előtt pár kört (felkeltem ezért hajnali 5-kor, neeeeeeeeeeem vagyok kocka :)) ), minden meccsben volt legalább 1 Lawbringer, Valkyre és Soguki (vagy mi a franc a neve a dagi japónak). Kicsit egyhangú volt a dolog így.

There is no war. Only the harvest.

(#520) retroid


retroid
senior tag

Nekem is már jön lefele....... :D

Be is írtam magamat a táblázatba :DD :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#521) lofagi


lofagi
addikt

Azért látszik,hogy más a játékos tábor, 3 duelből 3at vesztettem. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#522) xPraetoriaNx válasza xPraetoriaNx (#519) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Na ha már előbb nyenyegtem, felnéztem redditre meg fórumra... Talán már csak azért is célszerű lett volna hagyni az embereknek kitesztelni az említett 3 karaktert, mert most jelenleg Shoguki oneshotolni tud fél HP-ról (vagy akár fullról is), Lawbringer meg teljesen konzisztencia nélkül működik, stamina drainjét nerfelték Technical test óta, és ilyenek... Sz'al lehet visszatérek Warlordhoz / Wardenhez az első balansz patch-ig -_-

There is no war. Only the harvest.

(#523) retroid


retroid
senior tag

ELSŐ BENYOMÁSOK: FOR HONOR
- IGN

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#524) k-adi válasza xPraetoriaNx (#519) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hát igen, sejthető volt, hogy Lawbringer, Valkyre és Shogi nagyon OP lesz mert elbasszák a balance-olást ANNAK ELLENÉRE, hogy az utolsó 2 bétában benne se voltak már "rebalanacing" ok miatt... aha, aha, ok. :DDD :C

(#525) Something_ válasza xPraetoriaNx (#522) üzenetére


Something_
őstag

En is csodalkoztam parszor, amikor 4vs4ben tolom es jon a dagadek es kettetor :D

(#526) retroid


retroid
senior tag

Ez mennyire lesz gáz vagy para nekem?!
Ezzel így el lehet lenni majd?

Nem igazán tudok és szeretnék a routerrel mókolni és szórakozni ha nem feltétlen szükséges..... Nem mai darab sajnos így jobb lenne ha elkerülhető lenne a házibarkács sufni tuning spílerkedés......

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#527) lofagi


lofagi
addikt

Nem tudom,hogy ti hogy vagytok vele, de mintha nem ugyanaz lenne az irányítás, mint korábban. Valahogy nem veszi be az egérmozdulatokat a játék. Eddig minden rendben volt, open betában tökéletesen működött, most meg semmi. Valami nem kóser.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#528) xPraetoriaNx válasza retroid (#526) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Hét moderate-el már előferdülhet, hogy nem talál meccset / szétdob / ugrálni fog a pinged. :| Pár portforward beállítása meg elég messze van "házibarkács és sufnituning" kategóriától... Nem alaplapot kell bütykölni, hanem használni egy gyári feature-jét...

(#527) lofagi --- Én egyedül a counter-guardbreakelésben vettem észre változást (kicsit később kell nyomni), de ennyi.

There is no war. Only the harvest.

(#529) ForRedGlory válasza retroid (#523) üzenetére


ForRedGlory
félisten

WTF :W

"A szórakoztató harcrendszer és a látvány egyelőre elvitte a hátán a 3-4 órát felölelő kampányrészt nehéz fokozaton"

3-4 óra a "kampány" hardon? Könnyű fokozaton fél óra? :F Ez aztán a szori mód, tényleg...

(#530) RaGi91 válasza ForRedGlory (#529) üzenetére


RaGi91
senior tag

Nekem 6 óra volt Hardon, de nézelődtem, keresgéltem is. Realistic-ba mondjuk van kihívás, mert nincs semmi HUD és 1x meghalsz kezdheted elölről.
Eleve nem értem miért sírnak az emberek a story miatt. Ez csak egy kis extra, szerintem 99% nem a story miatt veszi meg a játékot, mivel a Multiplayerre épül az egész. Kb., mint a BF1 (ott is ment a sírás, pedig nagyon jó lett a story, rövid de az nagyon hangulatos) .

(#531) ThorsHUN válasza ForRedGlory (#529) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Azert ez egy hentelos multiplayer jatek.
Meg a battlefieldeknek is tobb sztorijuk volt meg korabban is single playerben, mint ennek. Sokra nem szamitottam:)

Engem sajnos nem gyozott meg a jatek. Illetve maga a jatek igen, de sajnos nincs mogotte annyi kraft, hogy ennyi penzt kiadjak erte.
Egyreszrol bill+eger. En mar az open betaban is ereztem h vmi nem okes. (Korabban nem annyira)
plusz sok idegeskedes. Dehat arra huztam, dehat megnyomtam miert nem csinalja?
Plusz nem vagyok vmi skilles. Igy meg ertelmetlen.

:)

(#532) lofagi válasza ForRedGlory (#529) üzenetére


lofagi
addikt

Azért azt vágod, hogy:

1. csak a lovagok része volt annyi
2. hardon, az nem a legnehezebb fokozat
3. ez egy multiplayer játék

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#533) myckey válasza lofagi (#532) üzenetére


myckey
veterán

Az úgy egész rendben lesz, ha minden frakcióban van ennyi idő. :K
Ráadásul nem is maximum nehézségen.

Pláne,hogy ez full multis játék.

Teljesen jó.

De hát sokan nem értik a szitut, nem baj ez.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#534) pachito


pachito
őstag

Engem valamennyire meggyőzött a game de az ára nem különösebben tetszik...fél év múlva, leárazva majd beruházok rá, addig is patchelgessék meg foltozgassák, mert őszintén van még mit.

Nagy plusz viszont, hogy egy kenyérpirítón is elfut a dolog.

(#535) retroid válasza xPraetoriaNx (#528) üzenetére


retroid
senior tag

Akkor leirod lepesenkent nekem hogy kell? Nem igazán mernek magamtol nekiallni.....

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#536) BeZol válasza ThorsHUN (#531) üzenetére


BeZol
őstag

+ kiváncsiságból keresgéltem, és már találtam auto-block-ot a játékhoz (pásztázza az irányokat, és fixen elkapja az irányokat a blokkoláshoz), és azon kacag a nép, hogy 3 hónapig tuti nem tudnak majd tenni ellene semmit, mert xy játéknál is hasonló volt a dolog, és csak 3 hónap után tudtak tenni ellene valamit. Ha meg is veszem egyszer, tuti konzolra fogom :DDD

(#537) TazLeacher válasza RaGi91 (#530) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Tegnap nekifutottunk a kampánynak coopban, egyből Realistic-en. Haverom kipróbálta egyedül Hardon, és mondta, hogy túl könnyű. Olyan 3,5 óra alatt mentünk végig a lovag kampányon. Este 22:30-tól nyomtuk hajnal 2-ig és még a viking első fejezet is belefért. A kampány nem nehéz, még így sem, felfogható egy tutorialnak. Viszont ebből senki nem fog megtanulni játszania, mert ezeket a nyers erővel, agresszíven meg lehet oldani. Ez hiba. Jobb lenne, ha taktikára építene. A Realistic-ben nem látod a nyilat, hogy hova fog ütni, és nincsenek chack pointok.

Aki ennél többet várt, az rossz filmre vett jegyet. Mind a videókból, mind az alapvetően multis mókák single kampányából pontosan erre számítottam.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#539) xPraetoriaNx válasza retroid (#535) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Sajna ahány router annyi féleképp kell, szóval így általánosságban nem tudom elmondani. :( Gugli (meg főleg youtube) a barátod lehet.

There is no war. Only the harvest.

(#540) Tibtobi válasza retroid (#535) üzenetére


Tibtobi
tag

Nekem ez segített(UPC-s router): http://www.gosunoob.com/for-honor/nat-strict-open-networking-setup/
(Bocs mobilról)

[ Szerkesztve ]

(#541) RaGi91 válasza TazLeacher (#537) üzenetére


RaGi91
senior tag

A végén a főboss idegesítő, egyedül pedig lényegesen nehezebb, mint ketten. Simán végigmentem rajta én is, de párszor azért megfeküdtem, mert gang-bang :D. Én a multi miatt vettem meg, de kellemes kikapcsolódás volt a kampány. 31 GBP-t megért.

(#542) Hunner


Hunner
senior tag

Összefoglalóba bekerült a játékoslista, írjátok fel magatokat :)

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#543) TazLeacher válasza RaGi91 (#541) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Pont ezt beszéltük. Egyedül szerintem ugyan az, csak egyedül vagy. Tehát szopóbb. Realistic-en ugye ha meghalsz, akkor elölről kezded. Ezért mondjuk elég nagy segítség, ha meghalsz, akkor van aki felélesszen (kivéve ha leesel valahonnan...).

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.