Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-05-04 02:12:24

LOGOUT.hu

Az Ubisoft által kiadott játék elérhető a fő platformokon. Windows, PS4 valamint Xbox-on. A játékmotor az AnvilNext. A játékosnak lehetősége van 3 fő frakció között választani a lovagok, szamurájok valamint a vikingek között, 3. személyben irányíthatjuk a karakterünket.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) novger válasza malystryx (#800) üzenetére


novger
tag

Szerintem meg a vérpistikék akik pár nap után feladják a játékot.
Én is remélem, hogy megmarad egy nagyobb játékosbázis akik tolják majd.
Nagyon jó e-sport lehetne ez a játék, ezért remélem, hogy rendeznek majd versenyeket.

(#802) xPraetoriaNx


xPraetoriaNx
senior tag

"Lehetne e-sport", most volt egy 1v1 tournament :P Meg szombaton lesz egy 2v2 :)

There is no war. Only the harvest.

(#803) RaGi91 válasza xPraetoriaNx (#802) üzenetére


RaGi91
senior tag

Jaja, hogyne. Még közel sincs azon a szinten a játék. Az, hogy volt az egy dolog. Top4-be 3 warlord 1 conqueror?:S Ez mindent elárul milyen jó is a balansz. Ha kompetitíven akarsz játszani válassz egyet a 4 közül és csináld ugyanazt: Warden, Warlord, Conqueror, Shugoki.

Majd talán ha lesz egy nagyobb balansz patch.

(#804) novger válasza xPraetoriaNx (#802) üzenetére


novger
tag

Na erről lemaradtam :-)
Mentségemre szóljon, hogy még nincs egy hete hogy játszok.
És ez rendes közvetített rendezvény?

(#805) lofagi


lofagi
addikt

Amúgy ez a frakciók közötti háború valahogy sántít nekem. Szerintem simán a napi küldetésekkel lehet manipulálni,hogy ki merre halad. Most pl az eliminationben van egy csomó küldi, persze a lovagok most nem sok szerephez jutnak, így ha valaki törődik ezzel akkor nem játszhat ott. Nyilván játszhat, csak nem sokat segít. :D

806,807: Ja jó, ezt nem tudtam, azt hittem,hogy csak az adott területre lehet lepakolni.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#806) TazLeacher válasza lofagi (#805) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem értem az összefüggést...semmi köze annak, hogy mit játszol ahhoz, hogy hova rakod a pontjaidat.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#807) RaGi91 válasza lofagi (#805) üzenetére


RaGi91
senior tag

Attól, hogy mást játszol még:

1.) A játék magától elosztja az összes területen a pontjaidat, ha te nem teszed.
2.) Vissza tudsz lépni egyet és átrakni más területre magadtól is.

[ Szerkesztve ]

(#808) lofagi


lofagi
addikt

eddig mekkora volt a legnagyobb P akit láttatok? Most találkoztam egy p10-essel. Nolifer vagy mi. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#809) RaGi91 válasza lofagi (#808) üzenetére


RaGi91
senior tag

12 Warlord. Biztos élvezi, hogy gyakorlatilag verhetetlen ha nem hibázik nagyot :D
Ill. láttam egy 9-es nobushi-t is. Na Ő nagyon jól tolta, meg kell hagyni. 1 kört hoztam tőle, de az is csak szerencse volt.

[ Szerkesztve ]

(#810) atainprison válasza RaGi91 (#809) üzenetére


atainprison
senior tag

Biztos élvezi, hogy gyakorlatilag verhetetlen ha nem hibázik nagyot
Ez az összes karira vonatkozik szerintem :) , nem csak a Warlordra.

[ Szerkesztve ]

(#811) novger


novger
tag

Én kezdek teljesen elkeseredni. Lehet kezdőként nem nobushiznom kéne, de nagyjából mindenki összecsomagol vele, kivéve a nagyon kezdők.

(#812) RaGi91 válasza atainprison (#810) üzenetére


RaGi91
senior tag

Öhm, csak a conqueror-ra még. Gyakorlatilag nem tudnak feintelni, nincs benne hibalehetőség. Ha elég közel jönnek, jöhet a headbutt, vagy shield charge + hit confirm. Ingyen damage, mert közelről esélytelen kikerülni.
Ha sikerül parry-znie egyet, akkor egyből oda a stamod, kap belőle vagy 40 damaget.
A charge-okat meg tudja szakítani gb-be, szóval találgatni kell, mert dash közbe nem tudsz countert nyomni.
És ez csak az alap. Erre még rájön, hogy ha elkezdenek elfutni és rádszaladni 50-50, illetve a zone attack, ami a warlordé nem rossz mix-upnak.

Ha ezeket mind összerakod, elég gusztustalan. Ja és amúgy ezek nagyja biztonságos, mert nem könnyű büntetni.

Jelenleg elbaszott karakterek szerintem sorrendben : Warlord, Conqueror, Warden, Shugoki

Kifejteném, de akik ezek közül valamelyiket mainezik, úgyis rámcáfolnak, mindegy letojom. Kell balansz, mert van amivel nem lehet mit kezdeni.

(#813) lofagi


lofagi
addikt

Egy elég jó kört sikerült menni. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#814) atainprison válasza RaGi91 (#812) üzenetére


atainprison
senior tag

Ez is egy vélemény.
Szerintem kifejezetten jól sikerült a balansz ebben a játékban.
Viszont a mai peccsel jött guardbreak interuptot el tudná nekem valaki magyarázni?
A mai peccsig egész jól ment, de ma voltak gondok. Sajnos a bétával nem játszottam szóval nem vágom, hogy mire változtatták vissza.

(#815) lofagi válasza atainprison (#814) üzenetére


lofagi
addikt

Ha jól tudom most úgy van,hogy amint meglátod a GB-et már nyomni kell a countert. Eddig úgy volt,hogy várni kellett amíg a karakter "megérint".

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#816) atainprison válasza lofagi (#815) üzenetére


atainprison
senior tag

Ok, köszi, majd letesztelem.
A peccs előtt az számított, hogy mikor ért hozzád, ahogy írtad.

(#817) lofagi válasza atainprison (#816) üzenetére


lofagi
addikt

Illetve még azt is hallottam,hogy ha spammolod akkor sem büntet a progi. Ebben nem vagyok biztos.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#818) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Jé, változott a territory update scedule - már nem 03-09-15-21 óra, hanem 00-06-12-18 az update.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#819) Mister_X válasza Mister_X (#818) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jah nem, -1 óra, elnéztem az időt.

Továbbá, ha jól látom, kettészedték a deathmatch MM-et, végre lehet külön eliminaton és skirmish keresést indítani.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#820) xPraetoriaNx


xPraetoriaNx
senior tag

Ubisoft amúgy jól beszopatta magát ezzel a játékkal, illetve hát a balansz részével... Hivatalos fórumon egy koma nagyon jól összefoglalja a problémát (pont az én kommentemre válaszolva, lel), szóval inkább belinkelem minthogy most leírjam ugyanazt lefordítva. Lehet rajta gondolkodni. :D

There is no war. Only the harvest.

(#821) RaGi91 válasza xPraetoriaNx (#820) üzenetére


RaGi91
senior tag

Igen. Ez egy kényes téma. Balansz részénél van igaza a csávónak, hogy más szinten más OP, de ha e-sportot akarnak, ill. bajnoskágot belőle, akkor egyértelmű, hogy úgy kell kezelni a játékot, mint egy fighter-t és high-skill alapján balanszolni. A noobok többsége 4v4-be van úgyis, oda meg mehet a gear stat móka :D
Ha valaki nem képes light-okat blokkolni és türelmesen kivárni, annak úgy sincs semmi keresni valója itt. Reakció nélkül lehetetlen érvényesülni, nem számít milyen szinten akarsz játszani, mert akkor minden OP. Brühühü.

Egyébként pedig nem értem, hogy miért írja, hogy warlorddal nehéz játszani? Mióta? Baromság.
Block->headbutt, light. Headbutt->gb, heavy. Zone mixup, meg blokkolj, és a legfontosabb: TÜRELEM. Ennyi a warlord. Nagy cucc.

A védekezésen kívül semmire nem kell vele figyelni, nem kell azon gondolkodni, hogy hogyan támadj, mit cancelezz, mivel nyisd meg az ellenfél védelmét, mit feintelj mibe, stb.

Egyébként ez olyan, mint pl. egy Street Fighter, vagy Mortal Kombat. Noob vs pro. Tudsz kombót?-->Nem-->Kikapsz 20s alatt.

(#822) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Hali!

Tudna valaki segíteni, hogy itt mit is kéne csinálni:

You're On Fire!
Get 5 Kill Streaks of 5 kills in Elimination or Skirmish in PvP.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#823) RaGi91 válasza TazLeacher (#822) üzenetére


RaGi91
senior tag

5x ölni 5-öt halál nélkül.

@jer1cho(#824) Pontosan.

[ Szerkesztve ]

(#824) TazLeacher válasza RaGi91 (#823) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Értem...köszönöm. Tehát lényegében bemegyek egy meccsre, ott megölök 5-öt halál nélkül (ha előtte meghaltam, az nem gond, csak legyen meg az 5 egymás utáni folyamatos ölés halál nélkül) és ezt megismételni 5 alkalommal. :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#825) xPraetoriaNx válasza RaGi91 (#821) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Amit Warlorddal kapcsolatban írtál kicsit megbukik ott, hogy a headbutt utáni GB nem garantált. Ha az lenne akkor nem mondanám hogy "plebsz" szinten nem OP a karakter. :P A headbutt-szúrás meg kisebbet üt mint egy sima light attack, sz'al inkább csak idegesítésnek jó a dolog, megölni azzal valakit 1,5 óra.

"Türelem" meg olyan dolog, hogy sajna Assassin-ok általában passzívan játszanak. Pont az szokott kiidegelni, amikor megáll velem szemben valamelyik fürge karakter (tehát assassinok + Kensei + Nobushi), és semmi mást nem csinál, csak ha támadok akkor oldalra lép és oldalba csap. Mindezt gyorsabban, mint ahogy a Warlord lenyomja a light attackot / feintel, szóval hiába ráncigálom a guardot, semmi nem történik. Volt olyan "duelem", tényleg álltunk egymással szemben egy PK-val és vártuk, hogy a másik üssön. Najó hazudok, mert nem álltunk, hanem táncoltunk egymás körül, de lényegében same shit. Jó 1,5 perc után untam meg és kezdtem el ütögetni, amikor is a fenti koreográfia zajlott le. AltF4-eltem és inkább mentem Tropico 4-el játszani hogy lenyugodjak kicsit... Néha tényleg úgy érzem, hogy nekem is az allblock stance-et kéne "abuseolnom" a francba, csak én azt szánalmasnak (és így korántsem funnak) tartom, úgyhogy igyekszem kerülni.

De lehet aztán az kéne hogy elkenetem a számat veled párszor custom duelben, aztán megmondod nekem hogy mit csinálok rosszul XD

[ Szerkesztve ]

There is no war. Only the harvest.

(#826) RaGi91 válasza xPraetoriaNx (#825) üzenetére


RaGi91
senior tag

Nem garantált, de egy elég szolid, biztonságos mixup. Igazából csak annyi kéne, hogy ha kikerülöm a headbuttot és gb-zek, akkor ne tudd counterelni. Akkor meg az lenne a baj. Mert így is, ha kikerülöm a headbuttot és megpróbálok gb-ezni, akkor már jön az automatikus light, amit persze, hogy gb counter.
Mindenki fél a warlord közelébe menni, akinek van egy kis esze, persze, hogy passzívak. Én is mindig azt várom, hogy jöjjön egy light,vagy zone és tudjak parry-zni, aztán abból csinálni valamit. A meccs többi része, hogy megpróbálom kitalálni mikor jön egy headbutt, vagy gb és akkor támadok.

Amúgy PK, most elég szolid lett, hogy javították a bleed-et. Kicsit nerfelték, de csak 25%.kal. Elég sok damage-t kap egy gb-ből.

(#827) atainprison válasza RaGi91 (#826) üzenetére


atainprison
senior tag

Tegnap vagy 1 órán keresztül dueleztem egy PK-val tök jó volt, mindig szoros meccseket nyomtam vele, de egyet rohadtul utálok a PK-ban és Nuboshiban. Vagyis nem a karakterrel van a baj, csak a stílussal, ahogy játszák. Mikor már alig van hp-m és sikerül összehozniuk egy bleedet, akkor elfutnak, és megvárják, hogy elvérezzek. Megértem, hogy így a legbiztonságosabb játszani, hogy még véletlenül se tudjak beleütni, esetleg kinyírni mielőtt elvérzek, de olyan gusztustalan :) . Eddig csak ezen csesztem kicsit fel magam, bár tudom ezen végképp nem kéne, csak valahogy nem passzol ez a játékstílus a "For Honor"-hoz :) .

(#828) xPraetoriaNx válasza atainprison (#827) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Amúgy ez az egész bleed rendszer egy nagy faszság szerintem. Ha most belegondolsz, minek kéne "elvérzést" eredményeznie? Annak, hogy "kiscsajok" kicsit megböknek, vagy annak, hogy egy 2 méteres 100+ kilós monstrum oldalbacsap baltával / poleaxe-el?

Szerk: Mert azt még TALÁN elhiszem, hogy egy PK pont ütőeret szúr meg vagy ilyesmi (az oldaladban... mindegy), de az hogy a Nobushi 3 méterről balettmozdulat közben pont ilyemit találjon el... Na ne. :D

[ Szerkesztve ]

There is no war. Only the harvest.

(#829) atainprison


atainprison
senior tag

Még egy élmény tegnapról. Vicces és szánalmas egyben. 17es Wardenemmel mentem duelt és berakott ellenem egy repu 3-as Wardent. Na mondom fasza, jól el fog verni. De nem, nagyon béna volt és az első két körben simán levertem. Mindkét kör végén ilyeneket irogatot nekem: "Lol sure kid" meg "Nice spam", amit nem tudom mire írt, nem spammeltem semmit. A harmadik körben lelökött egy hídról, beírta, hogy "ez" és kilépett. :D

[ Szerkesztve ]

(#830) TazLeacher válasza atainprison (#827) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Tegnap este kivégzés animáció közben véreztem el...remek volt. :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#831) atainprison válasza xPraetoriaNx (#828) üzenetére


atainprison
senior tag

Igazad van, de szerintem ilyen szemmel felesleges nézni a játékot, mert ennyiből egy kardcsapással kb. annyi lenne az ellenfélnek, az meg úgy nem lenne túl mókás :) .

(#832) atainprison válasza TazLeacher (#830) üzenetére


atainprison
senior tag

Lol az szép lehetett.

(#833) xPraetoriaNx válasza atainprison (#831) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Itt most nem is inkább a realitást akartam firtatni, hanem arra akartam utalni hogy vagy mindenkinek kéne adni ilyet, vagy senkinek nem kéne. Tényleg szánalmas amikor összejön egy PK-nek egy guardbreak, majd rádnyomja a bleedet (amit ugye pláne pont most buffoltak "fixeltek meg"), majd elszalad, téged meg elvisz a dolog annyi HP-ról amivel 1-2 light attackot még amúgy kibírtál volna.

Amúgy ha már "kivégzés animáció közben", ezt meg tudja nekem magyarázni valaki? :D Annyira nem értettem a szitut, meg úgy meglepődtem, hogy elfelejtettem CGB-elni, meg utána random nyomkodtam a gombokat, mint ez a semmibe elnyomott heavy attack is jól mutatja. :D (Igen, vághattam volna rövidebbre, hogy evidensebb legyen a lényeg, mea culpa, elnézést)

There is no war. Only the harvest.

(#834) atainprison válasza xPraetoriaNx (#833) üzenetére


atainprison
senior tag

Ja a bleed szerintem is egy kicsit kecseg dolog, de ez van. Mondjuk PK ellen igazán tényleg csak a GB-re kell figyelni plusz ügyesen kell blockolni, parryzni a light attackjait, egyébként nem annyira nehéz leverni. Az első két meccsett duelben elvesztettem ellene (ő repu 5 volt, én simán 18-19), de utána már szinte csak nyertem, csak ki kellett ismerni és türelmesen kellett játszani, mert mikor minden egyes light attackját parryzni próbáltam akkor általában az lett a vége, hogy minden betalált. Szóval csak blockra mentem és csak akkor nyomtam parryt mikor biztos voltam benne, hogy összejön.

(#835) BeZol


BeZol
őstag

Azért srácok remélem a sok idegeskedés mellett jól szórakoztok a játékkal. Folyamatosan követem nyílt béta óta, hogy hogyan "alakultok", de amit akkor leírtam, egyelőre bejött. Duel a legértelmesebb, ami egy idő után dög unalom, és kő-papír-olló játék (ez ugye skill-függő, ahogy pár hózzászólással ezelőtt írtátok).
Tudom, hogy nem csak steam-en elérhető a játék, de azért sokat elárul, hogy a kezdeti héten 60ezren is tolták steam statisztika alapján csúcs-időben, most pedig már a 20ezer sem jön össze. 1 vagy 2 hete ez még 30-40ezer volt, szóval szép lassan marad a kemény mag, tehát ez a jóslat is kezd beérni.

btw én bf1-et vettem most meg inkább, és azért jó kis pangás van ott is, csúcsidőben van 4-5 64fős hardcore server (normál szerver van rendesen, de a matchmaking ha 2-nél többen mentek, akkor elég trágya), kora délután 1-2 ha épp megyeget, pedig pont a hardcore része érdekelt, de mindegyik server máshogy van hangolva, és pont utálom a conquest módot, ez pedig mind az... szóval azzal sem jártam jól, de for honor-ral sem jártam volna jól :U

(#836) Mister_X válasza BeZol (#835) üzenetére


Mister_X
nagyúr

BF1 meg kemény 17k jelen pillanatban. Semmi baj a For Honor számaival, ez a PC gaming.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#837) k-adi válasza BeZol (#835) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nincs mese, R6 Siege.zni kell!

(#838) BeZol válasza Mister_X (#836) üzenetére


BeZol
őstag

bf1 számait hol találom?

(#839) vegitossj7 válasza k-adi (#837) üzenetére


vegitossj7
addikt

Azt most hagyni kell, mélyponton van, április óta nem volt ilyen gané a játék... :(

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#840) RaGi91 válasza k-adi (#837) üzenetére


RaGi91
senior tag

Azzal majd akkor, ha Ubiék megcsinálják azt, hogy Kukutyinból ne tudjanak EU szerveren játszani 100-200+ pinggel és pofátlanul kihasználni azt (tehát soha, mert 1 év nem volt elég). Mert a jelenlegi rendszer szerint annak ad előnyt, akinek magas a pingje.
Gusztustalan fos.

[ Szerkesztve ]

(#841) Tibtobi válasza BeZol (#838) üzenetére


Tibtobi
tag

http://bf1stats.com/

(#842) lofagi


lofagi
addikt

Aki esetleg nem látta volna még.

For Honor Warrior's Den egy új elvileg heti sorozat lesz, amiben a játékról beszélnek. Érdekes dolgok hangzanak el. Facebook csoportban írta le valaki röviden,hogy miről volt szó:

- A Warlord és a Conqueror várhatóan nerfre számíthat a következő nagy patchben, mivel duelben mindkettő borzasztóan erős jelenleg.
- A Peacekeeper win ratejét figyelik majd, hogy mennyiben fog most változni a fix (nem buff még mindig) után, és ha kell, további változásokra számíthat majd, de ez a statisztikáktól függ.
- A Raider és a Lawbringer duel win ratek nagyon rosszak, de a 4v4 statok kitűnőek. 1v1-ben erősebbé akarják tenni őket, de nem akarnak elhamarkodott, és risky döntést hozni, hogy tovább növeljék a 4v4 statjaikat. Természetesen tisztában vannak vele, hogy a Lawbringerek szedték össze a legtöbb enviromental killt a játékban.
- Összességében minden karakter win ratejét 45-55%-osra akarják kihozni, mert az a balanszot jelentené a játékban. A Valkyrie win rateje például 36% volt a buff előtt.
- Azzal is tisztában vannak, hogy a defenzív játékmód perpill nagyon erős, és ezen is változtatni akarnak.
- Gear statok:
A revengere gyúr mindenki jelenleg (nem érdemes másra), és nem akarják ezt a fejlesztők, hisz jelenleg a 4v4-ek a számokról szólnak, nem a skillről általában.
- Sokan panaszkodtak a kapcsolat, és maga a szerver stabilitása miatt. Nos, a developereket is meglepte, hogy míg a bétában abszolút nem volt ilyen, a játék megjelenése óta rengeteg a ragequiter (aki kilép meccs közben idegességében). Fontolóra veszik, hogy a jövőben büntetni fogják a leavereket elég komolyan, de még semmi sincs kőbe vésve (ez 100% hogy itt is bejön, ha a többi játékban bevált már évek óta).

Sajnos még nem volt időm megnézni, így csak remélem,hogy tényleg erről volt szó benne. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#843) xPraetoriaNx válasza lofagi (#842) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Szerintem amúgy a 4v4 statot totál nem kéne alapul venni balanszkor... Egyrészt mert a 4v4 statok nagy része gangbangelés, az meg ne számítson már bele a "mennyire balanszolt az X class" morfondírozásba, hogy van 25 takedown-om, mert a gangbangelések alkalmával én is hátbacsaptam az áldozatot. Másrészt 4v4 módokban van ugye gearscore, szóval még ha "tisztességes" 1v1-ek alakulnak ki, akkor is olyan emberek esnek egymásnak, akik a karakterük hiányosságát ellensúlyozzák gearrel (pl Lawbringerek jó eséllyel stamina cost reduction, stamina regen, és exhaustion recovery gearben rohangálnak), vagy az erősségeire gyúrtak rá, szóval az megint nem reális kép...

És mondom ezt úgy mint valaki aki csak akkor megy Duelbe ha ordert csinál.

There is no war. Only the harvest.

(#844) novger válasza lofagi (#842) üzenetére


novger
tag

Azért vicces, hogy az instabil kapcsolat problémáját odáig görgetik, hogy a leavereket büntessék.
Foglalkozzanak mondjuk az igazi problémával, és oldják meg hogy stabil servereken játszunk, és akkor nem esne szét minden második csata. (A leavereket én sem kedvelem, és amúgy jó ötlet a büntetés)

[ Szerkesztve ]

(#845) lofagi válasza novger (#844) üzenetére


lofagi
addikt

Az a baj a büntetéssel, ha nem fogja a program megkülönböztetni azokat akik mondjuk altf4-el lépnek ki azoktól akiket maga a játék dobál ki. Szóval ha engem kivág megbüntet majd a progi, na az nagyon jó lesz.

Amúgy szerintem a gear miatt sírók száma tutit,hogy nem érte még el a 80+ gearscoret sem. Nyilván egy 108as GS-al rendelkező bealáz egy kevéssel rendelkezőt, ha szétblockkolja magát. Egy idő után mindekinek 108as lesz a gearje. Kár már most arról beszélni,hogy nerf amikor még nincs is meg a megfelelő adatbázis hozzá.

A másik, tök egyszer a revenget kivédeni, nem kell 3an 1-et ütni és csodálkozni,hogy egyfolytában revengebe van az illető. Ennyi. Csak kevesen jutnak el addig,hogy azzal mert 3an ütnek egyet nem lesz jobb. Nyilván egy gyengébb geaerest még el lehet intézni, de aki már erre fullozta ki magát, annak csak segítenek ezzel és nem büntetik.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#846) novger válasza lofagi (#845) üzenetére


novger
tag

Minden szavaddal csak egyetérteni tudok :-)

(#847) lofagi


lofagi
addikt

Na meg van a következő ami idegesít a játékban. A grindelők! Bizony sajnos itt is vannak, beállnak a játékba és nem csinálnak semmit, de ugye mindeképp kapsz valamit, némi xpt, némi lootot. Most is bedobott egy ilyenbe, 3an nem csináltak semmit, én meg csodálkoztam,hogy mi van. Ezt pedig még riportolni sem lehet, bár a csalást rájuk nyomtam.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#848) lofagi válasza TazLeacher (#806) üzenetére


lofagi
addikt

Amúgy van összefüggés, mert ha ott rakod a pontokat ahol harcolsz, tehát amelyik játékmóddal játszol épp, ott +20% bonust ad, ha átrakod máshova akkor nem. :)

Szóval csak van összefüggés.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#849) lofagi


lofagi
addikt

Ilyenekkel lehet csak találkozni az AI elleni játékokban. :(

Szerencsére, vagy inkább nem arra, de van már egy topic nyitva, ezzel a problémával szóval biztos csinálnak ezzel valamit, csak kérdés, hogy mikor. Sajnos ez még igen csak másodlagos dolog a javítani kívánt dolgok listáján. :]

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#850) malystryx válasza lofagi (#848) üzenetére


malystryx
senior tag

Mármint a war assets-re gondolsz? Ezt sem tudtam :)
Én tegnap este dominiont-t játszottam AI ellen, nem tudtam letenni ilyeneket, kiléptem abból a módból picit, és leraktam máshová, remélem számított. Apropó, amikor indítottam tegnap este, kiírta, hogy az első szezon vége, természetesen szamurájok tök utolsó helyen, de ezt hogy a szezon hogy áll, a jobb felső sarokban lehet követni, vagy nem látni?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.