Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-05-04 02:12:24

LOGOUT.hu

Az Ubisoft által kiadott játék elérhető a fő platformokon. Windows, PS4 valamint Xbox-on. A játékmotor az AnvilNext. A játékosnak lehetősége van 3 fő frakció között választani a lovagok, szamurájok valamint a vikingek között, 3. személyben irányíthatjuk a karakterünket.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) lofagi


lofagi
addikt

Én már bezsákoltam, PC! :]

Kíváncsi leszek,hogy a megjelenést követő egy hónapban mennyien fogják tolni a játékot. Most hétvégén 97e játékos volt fent, amikor egyszer ránéztem. Nyilván ez köszönhető az ingyenességének is. Meglátjuk.

Amúgy azt megjegyezném,hogy a játékban ugyan találhatók bugok, de optimalizáltság, játszhatóság tekintetében nem volt rossz. Ezt azért jól összerakta most az ubisoft én azt mondom. Ellentétben a Wildlands-el. Remélem az open beta majd mást mutat ott.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#452) horvi0813 válasza Ra's al Ghul (#448) üzenetére


horvi0813
tag

PCre beneveztünk 1 haverral már :)
Várunk mindenkit!

(#453) BeZol


BeZol
őstag

Sok-sok játék után én azt mondom, hogy pc-re jobb választás, mert szebb, most béta alatt kevesebb a csatlakozási hiba mint xboxon, és a játéktöltés is fele annyi idő alatt megvan. Az, hogy kontroller vagy egér+bill., kb. tök8, én most hogy mindkettővel játszottam legalább 4 órákat, azt mondanám, hogy egérrel jobban megy nekem, van pár kombó, ami nem esik kontrolleren kézre, és a képességek aktiválásához is zavaróan le kell nyúlni, ezek pc-n nekem sokkal gyorsabban kattinthatóak. (pl. "nehéz" kombó vmelyik karakternél, hogy baloldalt lefele, jobb oldalt felfele, és közben lightattack-olj, vagy vmi ilyesmi, és közben mintha a jobb kezemből kiesne a kontroller :DDD ).

A játék nekem nem kerül megvételre. Látom, hogy sokaknak már egész jól megy, főleg akik korábbi béták óta tolják, ők már kiépített "stratégiával" tudnak támadni/védekezni olyannyira, hogy talán ütést sem viszel be. Érdemes lehet 1 karaktert fixen kiválasztani, és annak a mesterévé válni, mert ez így, hogy mindent kipróbálok, de igazából semmivel sem tudok rendesen játszani, hát túl sokra nem megyek vele, max kezdeti szűrésnek jó h na akkor mivel is játsszak.

Aki egyedül van, annak csak 1v1-et ajánlom, barátokkal lehet tolni 2v2, 4v4-et, de a folytonos gangparty és elfutkározás nekem nem bejövős. Az 1v1 sajnos elég hamar monotonná válik, és bizonyos pályák simán behatárolják, hogy milyen karakterrel érdemes menni, bár ez lehet h random épp mi lesz.

Összességében a játék mindezek ellenére is tetszik, néha elindítanám, de kapásból 1v1-re korlátozódnék, és nem hiszem h a tartóssága úgy rendben lenne. Még a külföldi 40 eurós árat is sokallom érte, olyan 6-8ezer Ft-ot adnék érte talán, nagyon max 10et, és akkor nem lenne kérdés, hogy megvegyem-e.

Élményekben gazdag kaszabolást mindenkinek ;] Ennyi elég is volt most a játékból jó pár hónapra :DDD

(#454) retroid


retroid
senior tag

Ki hol veszi \vette meg PC re?

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#455) Allien


Allien
veterán

Jelenleg a legolcsóbb uk.gamesplanet.com-on.
De, én nem veszem meg, várok vele. Annyi játékom van, hogy nem érzem szükségét minden áron most megvenni. :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#456) veterángeri


veterángeri
tag

Lesz még egy skirmish játékmód is a teljesbe!

(#457) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

[For Honor Hungary oldal]

Infok, leírások, stb... elég jo hely

(#458) k-adi


k-adi
nagyúr

Mostani béta alkalommal keveset tudtam játszani, de szerencsére benne voltam az előző 3 tesztelési szakaszban is, így nem panaszkodhatok. :DD
Ez alkalommal Kensei-t léptettem rep 1-be, sajnos Nobushira nem maradt idő. Így elmondható bétázásaim után, hogy játszottam eleget Vanguard, Assassin és Tank karakterekkel is, így a véleményem átfogónak mondható.

Az 1v1 duel jó, mert a játékmechanikája jó, átgondolt. Viszont itt szinte csak a gyors assassin karakterekkel lehet érvényesülni... emiatt hamar rá lehet unni. Főleg ha troll ellenfelet kap a játékos.
A 2v2 brawl, illetve a 4v4 dominion módokhoz meg egyértelműen kell 2-3 csapattárs, mert egyedül random emberekkel nehéz nyerni. (főleg ha retardált társakat kapsz)

Röviden összefoglalva, több béta-tesztelés után azt mondhatom, hogy a játék alapvetően jó lenne.....de... a játékosok miatt szar lesz. Vagy kergetőzés megy, vagy gangbang party.
Duel esetén a kergetőzés nagyon szánalmas és idegesítő, míg 4v4 Dominion esetén meg szimplán unfair a gangbang, hiába van "revenge mode" ennek kiküszöbölésére. (3v1 és 4v1 esetén esélytelen, de 2v1 esetén is sokszor semmit nem ér az a pár másodperc amit nyersz a revenge mode-al)

Ahogy előttem is írták, a játék jó lenne....de halálra van ítélve. :U
Főleg ha ilyen sok marad a network connection error-ok száma. :DDD +egér, bil.. párossal próbálkozik

A duel eleinte fun lesz, majd mindenki beletanul a kombókba vagy marad a kergetőzés... végülis mindkettő esetben unalmas lesz.
Dominion esetén pedig lesznek premade csapatok akik komolyan fogják tolni, csapatosan gangbangelik majd az ellenfeleket.
Talán még a Brawlnak van a legtöbb értelme szerintem hosszútávon, mert az olyan mint a duel, de mégis kevesebb lehetőség van a kergetőzésre.

Én személy szerint nem fogom megvenni, főleg nem a megjelenési teljes árán ami jelenleg kb. 20.000 ft... röhej. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#459) lofagi


lofagi
addikt

Wow! Nagy királyság, a lovagok nyerték meg az open betát! :D Oh yes! :D

Jöhet a szép arany keret kedden! :D

Akik pedig játszottak a closed betaban azok ezt kapják meg:

Vajon mikortól lehet majd játszani 14-e 00:00-tól?

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#460) k-adi válasza lofagi (#459) üzenetére


k-adi
nagyúr

A lovagok nyerték ?? wow... nem hittem volna... akármikor online voltam mindig legalább tíz területtel több volt a japánoknak....

hát igen, nem véletlen cancerkeeper a neve a peacekeepernek...... :U

(#461) lofagi válasza k-adi (#460) üzenetére


lofagi
addikt

Nincs köze, hogy milyen karakterrel játszol. A vikingeket is választhatod az elején és mégis tolhatod a keeperrel vagy épp fordítva. Csak ízlés kérdése, hogy kiket választasz az elején. A karakterekkel utána bárhogy variálhatsz.

Ebben a videóban a Lawbringerről van szó. De nem is az a lényeg, hanem az elején mutatja, hogy mennyi mindent lehet a sisakra pakolni majd. Gondolom minden karakternél ilyen változatos lesz. Elképesztő. Gyönyörűek. :Y :C :DD

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#462) Gripper


Gripper
tag

Gyűjtői a'la Ubisoft

(#463) Hunner válasza k-adi (#460) üzenetére


Hunner
senior tag

Igen, bár érdekes húzás volt az ubitól, hogy még 4 óra volt hátra a körből, és nem fejezték be a 15. kört a jelen állapot szerint, hanem, visszarakták a két órával azelőtti állapotra, és úgy hirdettek nyertest.

Elfoglalt területek az egész béta alatt
Ez pedig az átlagosan uralt területek a 15 kör alatt

Érdemes megnézni, hogy az UBI a Turn14 értékét vette végeredménynek. :)
(egy salty viking)

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#464) k-adi válasza Hunner (#463) üzenetére


k-adi
nagyúr

Igen, totál unfair hogy a lovagok nyertek... dehát ez van. :U

lofagi: tudom, hogy lehet bármelyik hőssel menni de többségében az emberek azokkal mennek "akikhez" tartoznak lefogadom. Pl. te is lovagokkal mentél és a frakciód is a lovagok voltak

[ Szerkesztve ]

(#465) Viper26


Viper26
nagyúr

PC-re hányan lennénk eddig?

Pixel 7 | FR955

(#466) Viper26 válasza k-adi (#458) üzenetére


Viper26
nagyúr

Remélem lesz 20+ órás story mód, és akkor féláron jó lehet. :D

Pixel 7 | FR955

(#467) Hunner válasza Viper26 (#465) üzenetére


Hunner
senior tag

Jelen! - Bár rólam azt kell tudni hogy heti 3 estém van játszani, és megoszlanak a gamek szóval max tölteléknek leszek jó. Cserébe Goldot vettem, szóval terveim szerint fel fel fogok tűnni egyész évben :K

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#468) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

szamit valamit is h ki nyert?:)

Azt lattam az utolso teszten, hogy alacsony skillel + billentyu eger komboval nehez ervenyesulni.
Ha az ellenfel low skill volt, akkor siman lehetet sot. Karaktertipustol fuggetlenul. Nah pont ok nem fogjak megvenni a jatekot.
Ha az ellenfel skilles volt es epp rosszul jott ki a lepes, azaz keves volt a hely az egernek, nem vette be a kombokat stb. akkor rohadtul idegesito volt a jatek.
Amikor jott a Noboshi vagy mi es vagy az orochi egy minimalis skillel... akkor mar eselytelen voltam. Szinten idegesito volt.
A jatekot a low skillel rendelkezoktol felfele fogjak megvenni, sokan idegesek lesznek es abbahagyjak.
Onnantol viszont vagy csak magasabb skillu emberek vagy senki nem lesz akivel osszesorsolna a jatek.
Innentol sajnos bukta nalam.

(#469) k-adi válasza Viper26 (#466) üzenetére


k-adi
nagyúr

Story mód lesz, de kétlem, hogy több mint 20 órás lesz majd.

Igazából 3 minikampány lesz 3 külön helyszínen, először a lovagoké a Warden-el, utána a vikingeké a Raider-el, majd végül a japánoké Orochi-val.

Ami talán megmenti az unalomtól az a coop lehetősége. Meg ha lesz egy coop "survival" mód ahol a végtelenségig jönnek rád/rátok a botok

(#470) k-adi válasza ThorsHUN (#468) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hát igen, a bénák hamar ráunnak majd vagy felidegesítik magukat és azért hagyják abba, az ügyesek meg túl ügyesek lesznek a betanult kombókkal, így az sem lesz élvezetesen ha folyton a keménymaggal sorsol majd össze (megjelenéstől számítva fél éven belül ez lesz szerintem). :)

(#471) retroid válasza Viper26 (#465) üzenetére


retroid
senior tag

ÉN ! :DD :K

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#472) Hunner


Hunner
senior tag

Amíg nem lesz topikgazda bátorkodtam összerakni (lemásolni a division-ös) játékoslistát.
Írjátok be magatokat. :),
illetve még mindig él a Discord szerver ahol kulturált körülmények közt lehet beszélgetni a játék alatt. Erre fáradjatok!

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#473) norti válasza Hunner (#472) üzenetére


norti
addikt

Nem csak a játék alatt lehet kulturáltan beszélgetni!!! :D

(#474) xPraetoriaNx


xPraetoriaNx
senior tag

Én részemről kicsit felemásan állok a játék megvételéhez.

Maga a játék maga alapvetően bejött, nagyon is. Ugyanakkor 3 dologgal kapcsolatban volt komolyabb bajom.
1) A progression sebessége. Persze, egész nap gép előtt ülő emberekre nem lehet játékot szabni, mert akkor a casual player 1,5 év alatt jut el a végére... De azért az hogy egy 3 napos (és 8 órás) beta végére prestige 3-4-es, meg 80 körüli "gearscore-os" emberekkel találkozni, az nagyon nem oké. (Pláne, hogy ha ez így marad, akkor ráadásul még ezek a nolifer hülyegyerekek fognak sírni, "brühühü nincs content a játékban" jelleggel.) Én a végére kicsivel több mint 10 órát raktam a bétába, szinte csak 1 karaktert toltam, és így lettem épphogy prestige 1... Szóval igazából még ilyen normálisnak mondható, "napi 2-3 órát tudok ezzel játszani" tempóval is realtíve gyorsan (1,5-2 hét) kimaxolható lesz szerintem egy karakter, nemhogy "14-16 órát tolom egy nap" stílusban...
2) Matchmaker. Amikor olyan csapatokat dob össze, hogy nálunk 20 a legnagyobb gearscore, az ellenség meg 35-nél kezdődik, akkor kedvem van altf4elni. Persze ha béna valaki akkor lehet akármilyen jó gearje, de esetek többségében azért az ilyen jelezni tudja, hogy "kitől kell félni". Ha a gearje mellé van is némi skillje akkor 3-4 ütésből meg tud ölni.
3) Balansz. Én nem tudom hogy ezeket a gyors agilis karaktereket hogy gondolták... Főleg a Peacemakert meg a Nobushit.. Előbbit nerfelték az előző béta óta, és még mindig kurva erős. "Böszme" karakterrel megmozdulsz, ő hamarabb tér ki és csap oldalba minthogy nyomnál egy attack cancelt. Meg méginkább főleg a bleed / poison. Levisz 10-15% hp-ra aztán igazából már szaladhat is a következő targetre, mert meghalsz onnantól.

Ismerem magam, valszeg az lesz hogy hazaérek melóból és "preorder", de nagyon félek attól hogy hosszútávon "megbánom" :(

[ Szerkesztve ]

There is no war. Only the harvest.

(#475) lofagi válasza k-adi (#469) üzenetére


lofagi
addikt

Én láttam videót ahol Peacekeeperrel mentek a story módban.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#476) Viper26 válasza retroid (#471) üzenetére


Viper26
nagyúr

Én még gondolkozom...a másik dolog, ha elkezdenek gyepálni néha nem tudsz mozdulni, és onnantól csak néző vagy...szóval ezt nem is értem hogyan gondolták.

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#477) RaGi91 válasza Viper26 (#476) üzenetére


RaGi91
senior tag

Nincs olyan, hogy nem lehet mozdulni. Egyedül egy nem kivédett guard break, vagy falnak dobás után kaphatsz sebzést, ami ellen semmit nem tudsz tenni (ill, ha elfogy a staminád, akkor alig látsz, de közben is mindent ki lehet védeni). Az unblocable támadásokat is lehet parry-zni, innentől kezdve 100% skill és reakció a játék. Kb, mint egy 2D-s verekedős. Ki kell ismerni a mozdulatokat, animációkat, matchupokat.

Ugyanúgy lehet feint-elni, trükközni, kombózni, kikerülni. Szerintem csak a szűk pályák kedveznek bizonyos hősöknek, minden mást lehet reakcióval kezelni. Nincs ezzel baj.

A PC játékosbázis miatt kicsit aggódok, de ha olyan lesz, mint a R6 siege, hogy lesznek free hétvégék, majd leárazások és jön rendesen a content, akkor szerintem nem lesz gond.

Nagy dilemma után csak megvettem 11500Ft-ért, mert nagyon adta a béta. Meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#478) horvi0813


horvi0813
tag

Mit szólnátok a héten egy PH-s összejövetelre Custom módbon mehetnének az 1v1 2v2 4v4ek stb.?

(#479) lofagi válasza Viper26 (#476) üzenetére


lofagi
addikt

Tessék, nem lehetetlen semmi sem. A csávó 3v1-el lenyom, nyilván kellett hozzá a híd is, de megoldotta. Nagyon szép. Illetve nagyon jó videó vannak, lehet nézni aki wardennel akarja tolni.

(#478) horvi0813 Én benne lennék! :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#480) Lottheus válasza horvi0813 (#478) üzenetére


Lottheus
tag

Jó ötlet és Hunner már fentebb linkelte a discordot itt van hozzá invite itt lehetne a kis közösségünknek "hangot" is adni :P

[ Szerkesztve ]

A kémek nem úgy dolgoznak, hogy gyanút keltsenek. Épp ellenkezőleg. De pont az bennük a gyanús, hogy nem gyanúsak.

(#481) lofagi


lofagi
addikt

Itt egy másik, szintén ugyanaz a csávó. De na 4v1. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#482) retroid


retroid
senior tag

For Honor Deluxe Edition

Most az alap áráért van !

GMG :C

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#483) xPraetoriaNx válasza retroid (#482) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Biztos nem klikkelt mellé valaki? Nekem gyanús, hogy a sima editionre is az van írva hogy "40 font helyett 32". Lehet berakod kosárba aztán jön a meglepi lol.

There is no war. Only the harvest.

(#484) Hunner válasza xPraetoriaNx (#483) üzenetére


Hunner
senior tag

Uh, ez még a gamesplanetnél is jobb ajánlat. Ott 4fonttal drágább az összes. Viszont az a 4 font különbség már hihetővé kell tegye számodra is a gmg-s ajánlatot. :)

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#485) horvi0813 válasza xPraetoriaNx (#483) üzenetére


horvi0813
tag

Ez ennyi Steamen is egy árban van a sima meg a Delux preorder esetén.
Itt akkor engem is megtalátok: Discord
Uplay PC: MrRobot-HUN-
vegyetek fel nyugodtan aztán mehet együtt a gyakorlás.
Én Xbox360 kontrollerrel fogom tolni. Ti?

(#486) retroid válasza horvi0813 (#485) üzenetére


retroid
senior tag

egér bill kombó

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#487) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Kipróbáltam a játékot a hétvégén. Nem rossz, de úgy gondolom, hogy 60 eurót nem ér a meg. Viszont nem úgy volt, hogy 14.-éig lesz ingyenes játszható? :U

(#488) retroid válasza forras2 (#487) üzenetére


retroid
senior tag

Nem.

Eredetileg is 12 volt az end time

Amúgy pont én linkeltem egy elég jó árat a GMG oldalán 32 font a Deluxe és a Standard verzió is

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#489) k-adi válasza lofagi (#475) üzenetére


k-adi
nagyúr

Igen, én is láttam azt a videót, de a hivatalos weboldaluk szerint ez a 3 karakter lesz a fókuszban a minikampányok során. Persze lehet majd lesz 1 visszaemlékezés a lovagoknál pl. amikor a Peacekeeperrel kell menni majd..

(#490) k-adi válasza lofagi (#479) üzenetére


k-adi
nagyúr

A "csávó" nagyon skilles igen, de azért ne felejtsük el, hogy

1) szerencsés környezetben volt
2) a Vanguardoknak van Heal (feat 3.) amit ő gyakran használ
3) illetve elég gyorsan kap revenge-t is (revenge gain by) bár úgy tudom brawlban nincs gear (én inkább dueleket nyomtam, ott nincs gear stat), de ha mégis van akkor ez is elég sokat segít neki (többször emiatt esnek hátra az ellenfelek, nyilván az időzítés is sokat segít mellé)

Az tény, hogy blokkolni jól tud, de azért megnézném más karakterrel megy-e ez neki. :K

[ Szerkesztve ]

(#491) Viper26 válasza k-adi (#490) üzenetére


Viper26
nagyúr

Állítólag már van block cheat...és még meg sem jelent a játék. :DDD

Pixel 7 | FR955

(#492) Nistano


Nistano
csendes tag

Remélem Admin megengedi hogy maradjon:

http://forhonorhungary.hu/

Folyamatosan frissülő tartalom, újdonságok a játékkal kapcsolatban!

https://www.facebook.com/forhungary/?ref=aymt_homepage_panel

Dobjatok egy likeot, hogy mihamarabb értesüljetek az új infókról! :)

(#493) Hunner válasza horvi0813 (#485) üzenetére


Hunner
senior tag

Veszek egy XbOne controllert pc-hez, amíg eljutok érte a boltba addig x360.

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#494) k-adi válasza Viper26 (#491) üzenetére


k-adi
nagyúr

Biztos vagyok benne, hogy lesz ha még nincs. :)

(#495) horvi0813 válasza Hunner (#493) üzenetére


horvi0813
tag

Nekem van XboxOnes is de szerintem jobb a Xbox360as mert az X1osnál az R1 R2 nagyon szar...
Főleg itt mert ugye az a Light Attack.

(#496) Hunner válasza horvi0813 (#495) üzenetére


Hunner
senior tag

Nocsak, szarok lennének a triggerek? Sosem próbáltam őket, mindenképp előrelképésnek gondoltam az x360-ashoz képest. Elgondolkodtattál.

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#497) xPraetoriaNx


xPraetoriaNx
senior tag

Nekem ismerős azt mondta, hogy alapszíntű játékhoz jobb a gamepad, de bonyolultabb dolgok elvégzéséhez már kevés a standard Xbox controller, mert el kell venned az ujjad a jobb karról, szóval csak csínnyán, nehogy kidobjatok egy 5 számjegyű összeget azért, hogy végül aztán gimpeljétek a saját teljesíatményeteket :)

There is no war. Only the harvest.

(#498) Scholes9


Scholes9
nagyúr

[link]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#499) horvi0813 válasza Hunner (#496) üzenetére


horvi0813
tag

Próbáld ki mindenképpenmielőtt megvennéd, sokkal nagyobb az útja ezáltal nehezebb gyorsan odacsapni és a jobb oldali felső ravasznak csak a jobb szélét tudod megnyomni a bal oldali felső ravasznak meg a bal szélét ezért ha a 360oshoz vagy szokva nagyon furcsa lesz meg kell szokni. (a képen megpróbáltam bejelölni, h meddig érzékeli a lenyomást kb. a zöld részen lehet csak megnyomni a ravaszt a pirosnál olyan mitha megse nyomnád...)
Én 360as párti vagyok pedig mint mondtam van mind2, és haverjaim akik Fifázni szoktak nálam is ezt mondják, hogy a 360as sokkal jobb.

[ Szerkesztve ]

(#500) Hunner válasza horvi0813 (#499) üzenetére


Hunner
senior tag

Haha. El nem hinnéd de az X360 controlleren kb ott nyomom az LB,RB-t, ahol zölddel jelölted. Mindenesetre a hosszab út valóban érdekes különbség. Nem csak ezért venném egyébként, szóval lehet mindettől függetlenül beruházom rá, de mindenképp nyomkodom előtte azért majd Köszi :)

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.