Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-05-04 02:12:24

LOGOUT.hu

Az Ubisoft által kiadott játék elérhető a fő platformokon. Windows, PS4 valamint Xbox-on. A játékmotor az AnvilNext. A játékosnak lehetősége van 3 fő frakció között választani a lovagok, szamurájok valamint a vikingek között, 3. személyben irányíthatjuk a karakterünket.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) RaGi91 válasza lofagi (#848) üzenetére


RaGi91
senior tag

Szerencsére azért területfrissítéskor a módok is forognak a területek között. De azt pl. én is utálom, mikor duel/brawl helyszínén nem harcol a frakcióm. Vagy kilépek és teszem máshova, vagy hagyom, hogy magának ossza el. Utóbbi időben inkább csak beready-zek és pá.

@(#850) malystryx 6 óránként frissíti a területek jelenlegi állását. Az elfoglalt területek száma számít. Tehát, mikor lejár a round (kéthetente), akkor az éppen legtöbb területtel rendelkező frakció győz. Puszta szerencse, mert egyszer a szamurájoknak vagy 20 fölött a többinek 20 alatt, egyszer a lovagoknak, egyszer a vikingeknek. Mindig változik.

[ Szerkesztve ]

(#852) peterson79


peterson79
őstag

Sziasztok,

Ki játszik PC-n kontrollerrel?

(#853) malystryx válasza RaGi91 (#851) üzenetére


malystryx
senior tag

Értem, köszi. Viszont ezzel a blokkolással nem vagyok megbarátkozva, a patch óta nagyon rossz lett, alig tudok védeni valamit is, a warden és a shugoki ellen egyenesen katasztrófa. A warden olyan gyorsan kaszabol a hosszúkardjával 1 kézben, hogy megboldogult lovagok forognának a sírjukban. :)
Szóval a lényeg, ahogy megjelenik az indikátor, abban a pillanatban már benn is van az ütés, hiába próbálom védeni, nem megy. :( De mindegy, már 17-es vagyok, holnap meló, de még délután be akarom húzni a repu 1-et végre :)

(#854) malystryx válasza peterson79 (#852) üzenetére


malystryx
senior tag

Én azon játszom, ha az a kérdésed, sokkal jobb mint egérrel, már meg sem próbálnám azzal. :)
Megjegyezném, hogy a játékban iszonyat béna vagyok, meg most tanulgatom a kontrollert, de fényévekkel jobb. Így belátom hogy én rontok el valamit, és nem az egér/billentyűzet hibája, mint a bétában hittem. Sokára jött meg az x360 kontroller, de megvan végre. :)

[ Szerkesztve ]

(#855) TazLeacher válasza lofagi (#848) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Lehet, hogy van ilyen összefüggés, erről nem tudtam, de ettől nagyon messze van:

ha valaki törődik ezzel akkor nem játszhat ott. Nyilván játszhat, csak nem sokat segít

Azért az a 17% nem akkora bukta, hogy "nem sokat segít". Főleg, ha elég sokat tolod.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#856) RaGi91 válasza malystryx (#853) üzenetére


RaGi91
senior tag

Tipp warden ellen. Védekezz fent! A top light-ja az egyik leggyorsabb a játékban. Ha fent védekezel az nem jöhet. A másik amire figyelni kell, az a zone attack. Az első indikátor fentről jön és nem sok időd van reagálni a bal oldalra, ahonnan valóban jön a támadás, szóval inkább a karaktert nézd, ne az indikátort. Ha látod a mozdulatot, védekezz balra. A warden zone nem biztonságos, szóval ha levéded (nem kell parry), akkor tudod büntetni valamivel.

Warden ellen inkább az nehéz, hogy ha tudja a full vortexet. A teljes vortex 3 dologból áll és ezek mix-upja (variálása).
Shoulder Barge = SB
Guard Break = GB
Ha SB eltálál, akkor tudja kezdeni a side light kombót. Ha eltalál az 1. side light, a 2. garantált neki.

1.) Támadás-->SB(tölthető, teljesen feltöltve ha eltalál kap egy free top heavy-t ~40dmg)
2.) SB->cancel GB
3.) SB->full cancel-->bármilyen támadás

Ezeket minden variációba bármiből el tudja kezdeni (kivéve zone). Támadás nélkül, egy top light-ból,stb.
Ezek ellenére a warden az egyik legkönnyebb karakter, mert kevés ismerettel is könnyű érvényesülni, jobb játékosok ellen is.

(#857) atainprison válasza RaGi91 (#856) üzenetére


atainprison
senior tag

Valkyrie ellen is adhatnál valami tippet :) . Tegnap azok szivattak rendesen. Rohadt gyors light attackja van, nagyon nehéz lereagálni.

(#858) vegitossj7 válasza atainprison (#857) üzenetére


vegitossj7
addikt

Nekem valk/bers a mainem, nem nehéz védekezni ellene. Nerfelték is, mivel a Light-ja már GB-elhető, főleg a dodge-os light. Ha nem raiderrel vagy, akkor mehet a punish mindig.
Valk-nak a dodge+támadás a legnagyobb ellensége. Kensei, Bers, PK, Orochi.

50-50 % esélye van, hogy a sweepet csinálja, vagy a GB-et. Sweepből bárki ki tud dodge-olni, viszont ha dodge-olsz, akkor GB-elhet ingyen. De ha side dodge és támadás megy, akkor "ingyen" megütöd. Ezt csak high lvl-ként lehet blokkolni, késleltetett Sweep-el.

A Light attackoknak rendszerint van sorozata, egyet elkapsz, már mehet a GB. Igaz, nehéz lereagálni, de észnél kell lenni ellene, nem egy Warden.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#859) atainprison válasza vegitossj7 (#858) üzenetére


atainprison
senior tag

Köszi.
A dodge használatára rá kell állnom, mert nagyon keveset használom. Mindig csak a blockra és parryre figyelek, valszeg túlságosan is.

(#860) xPraetoriaNx válasza atainprison (#859) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

A dodge egy elég farabuci dolog, némelyik karakter hajlamos hőkövetős Stinger rakétaként viselkedni, és mozdulat közben veled fordulni / elérni úgy is... Jellemzően pont azokkal a dolgokkal, amit blokkolni / parryzni nem lehet (shield bash, shoulder bash, headbutt), sz'al általában inkább kerülöm a Wardeneket. :D (Conqurerorral meg Warlorddal meglepően ritkán találkozom, és az utóbbiak nem is nagyon szoktak headbuttspamet használni velem szemben valamiért.)

There is no war. Only the harvest.

(#861) RaGi91 válasza atainprison (#857) üzenetére


RaGi91
senior tag

Sajnos jelenleg a defenzív stílus nagyon hatásos és eredményes. Aki nem támad és mellette jól védekezik, az ellen nagyon nehéz dolgod van. Ilyen most a valkyrie.

Állítólag változtatnak valamit, hogy a teknőc stílus ne legyen ennyire előnyös.

@(#860) xPraetoriaNx A lawbringer nyeles átdobása is kunkorodik utánad, ha korán dodge-olsz. Meg még pár apróság. Ebbe a játékba nagyon nem előnyös pánikolni :D

[ Szerkesztve ]

(#862) malystryx válasza RaGi91 (#856) üzenetére


malystryx
senior tag

Köszi a részleteset, tényleg ez történik. Felülről indít, aztán valamelyik oldalról kapom, azt már nem tudom levédeni, utána ledarál.. Figyelni fogok rá ezután, sajna ugye a többi karakter mozgásait-képességeit még nem ismerem, és ezért hátrányban vagyok, de örülök hogy ezek ellenére segítetek :) Tényleg nincs sok időm játszani, de igyekszem. :)
Ha meg tudok is játszani napi 1-2 órát, nem a többi karakter mozgásait nézegetem, próbálom a main-t húzni, és elsajátítani a mozgásokat. Nyugtassatok meg hogy a kensei-vel nem nyúltam mellé :)
Egyébként a fiam imádja nézni, együtt nyomjuk esténként amikor nem dolgozom. :)

Ja és még egy dolog, a Doom of the Kensei-t simán levédik, ez hogy lehet, mikor a 3-ik ütés után unbreakable?? Lassú az ütés kivitelezése? Mert az hogy dodge-olnak az oké..

[ Szerkesztve ]

(#863) malystryx válasza xPraetoriaNx (#860) üzenetére


malystryx
senior tag

Ez nagyon igaz velem is, mostanában inkább elgurulgatok ha tehetem :)

(#864) RaGi91 válasza malystryx (#862) üzenetére


RaGi91
senior tag

Hasznos dolog, ha Realistic fokozatban végigcsinálod a story módot. Több karakterrel kell menni, nincs indikátor, tehát kényszerít a mozdulatok, karakterek figyelésére, nem túl nehéz, de figyelni kell. Kapsz egy csomó ládát, ha megtalálod az összes Breakable-t és még steel-t is kapsz. Nem is sok idő, kb 6-8 óra néhány halállal.

Tapasztalatszerzésnek néhány karakterről tökéletes.

Másik, amit én csináltam.: Fogtam és egyesével beléptem lvl0 bot ellen minden karakterrel és az alap kombókat, moveset-et megnézegettem. 30 perc volt összesen. Nem kell hozzá feloldani a karaktereket sem.

@(#865) xPraetoriaNx De a stamod ha elfogy, akkor igenis idegesítő, mert ha stamdrain-t spammel, meg a kunkori fejszenyelet, akkor nem lesz staminád, csak ha futsz, mint a NYUL. És azt tudjuk milyen pályákat képes berakni... Van egy kis 2x2-es kocka és köpni-nyelni nem lehet, ha beszorulsz.

[ Szerkesztve ]

(#865) xPraetoriaNx válasza RaGi91 (#861) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Áh, az eszembe se jutott, amilyen kevés Lawbringert látok... Meg mondjuk Long Arm után max egy light attack-ot tud belédnyomni, sz'al még csak nem is különösebben veszélyes.

There is no war. Only the harvest.

(#866) malystryx válasza RaGi91 (#864) üzenetére


malystryx
senior tag

A Realistic módot még ki sem próbáltam, de jó ötlet. :) Ott nehézségi fok van? Mert normal-on a raiderrel nem tudtam lenyomni a japán főnököt :)

Egyszer elkezdtem a karakterek mozgásait kiírogatni, de abbamaradt. Gondolom gyakorló módban próbáltad ki őket. Erre már gondoltam régebben is, de a kevés idő ellenére csináltam a napi feladatokat meg a story-t, hogy beleférjen abba a 2 kicsi órába. De már hamarosan végzünk vele. :)

(#867) RaGi91 válasza malystryx (#866) üzenetére


RaGi91
senior tag

3 nehézség van. Normál (séta a parkban). Hard (még ez sem nehéz, de figyelni kell, nekem 6 óra volt, míg minden breakable-t megtaláltam), Realistic (nincs indikátor, kevés checkpoint, jobb AI., ez a legnehezebb, ezen csak átszaladtam, mert unatkoztam és meg akartam szerezni a achievementet).

Szerintem Realistic se túl nehéz, bár ha Normalon gondjaid vannak, akkor a probléma máshol keresendő.

(#868) peterson79 válasza malystryx (#854) üzenetére


peterson79
őstag

Hali,

Igen, ez érdekelt volna, meg az, hogy milyen kart használsz/tok, mert pl. a dualshock-ot abszolúte nem ismerte fel. Gondoltam, hogy be kell invesztálni egy xbox- karra, de majd csak jövő hónapban :(

hacsak nincs valami olcsóbb hely ahonnan be lehet szerezni jó kontrollert.

(#869) RaGi91 válasza peterson79 (#868) üzenetére


RaGi91
senior tag

Én PS4 Dual Shock-ot használok mini USB kábellel. Ezzel a szoftverrel.
Ebben pl. a guardbreak-et át lehet mappolni L1 (LB)-re. Nekem úgy van, hogy a target az toggle-en van és LB-vel megy a guardbreak. A négyzet (X)-en pedig a gyorschat.

(#870) malystryx válasza RaGi91 (#867) üzenetére


malystryx
senior tag

Azért írtam, hogy én még béna vagyok ehhez a stílushoz :) A japán generálison kívül még eddig nem volt gond senkivel. A Warlord meg egyenesen OP, hátrahúzod a jobb sticket és minden oldalról véd.... Az durva volt :)

(#871) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Sracok melyik kontrollerrel jatszhatobb? A szimetrikus ps3 verzioval vagy a masik, xbox fele verzioval.
PCre.

Ezt neztem ki.
Szerintetek?

(#872) TazLeacher válasza ThorsHUN (#871) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Egy kínai utánzattól ne várj minőséget. Én PS1-nél elfelejtettem ezeket a sz@rokat.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#873) novger


novger
tag

Kontrolleren én is gondolkozom, mert egérrel szinte mindig lekésem a GB countert.

(#874) RaGi91 válasza novger (#873) üzenetére


RaGi91
senior tag

GB counter pont könnyebb billencsen. Kontrolleren a jobb hüvelykujjad általában a sticken van én onnan kell áttenni az X-re. Én mondjuk szoftveresen átmappoltam LB-re, mert X-en lekéstem sokszor. Főleg, ha feint vagy valami cancel után jött a meglepi GB.

Billencsen vagy egéren pedig oda teszed, ahova akarod és van külön ujj rá. Játszottam egy kicsit bill+egérrel és sokkal konstansabb volt a gb. Heavy cancel: Q Guardbreak: E

(#875) novger válasza RaGi91 (#874) üzenetére


novger
tag

Köszi ezt kipróbálom, mert a görgőt nyomkodni nekem körülményes.

(#876) ThorsHUN válasza RaGi91 (#874) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Én csak bétáztam azt se tul fenyesen, de azt tapasztaltam, h egerrel neha elmaszik a vedekezesi irany.
Jobb bal ez ok, de neha picit felfele csuszik az eger es mar feltolja a fegyvert az egbe..
Meg neha egyszeruen nem vette be a kombokat gombokat.

(#877) RaGi91 válasza ThorsHUN (#876) üzenetére


RaGi91
senior tag

Van olyan beállítás, hogy guard sensitivity v. mi. Ez annyit csinál, hogy gyakorlatilag egy deadzone-t rak be, tehát minimálisan hiába mozgatod az egeret nem vesz be inputot. Ha leveszed 0-ra akkor nem fog ilyen történni, de gyors mozdulatok kellenek. Illetve előfordul sokakkal, hogy automatikusan visszarakod az egeret alaphelyzetbe (pl. az egérpad közepére) és amikor megemeled, akkor érzékel (rosszabb típusú érzékelővel ellátott egereknél) és ilyenkor is elmegy a guard.

A kombókat időzíteni kell, ha túl gyorsan csinálod nem lesz jó. Ha tökéletes az időzítés, akkor van olyan, amit gyorsabban csinál, messzebb ér, stb.

Példa.: Berserker: Ha az ellenfeled staminája elfogy és sikerül egy guardbreak, akkor ellököd és be tudsz vinni egy side heavy-t és egy top heavy-t is (kb 50 dmg, nem néztem meg). De ha az időzítésed a támadásra nem tökéletes, akkor vagy a side heavy nem talál, vagy a top heavy-t már ki tudja védeni.

Tanulság: Jó berserker ellen ne fogyj ki staminából, mert fájni fog:D

[ Szerkesztve ]

(#878) Mister_X válasza lofagi (#849) üzenetére


Mister_X
nagyúr

PvAI Dominion ilyen :W Remélem csinálnak ezzekkel a botokkal valamit. Sőt, PS4-en körbe-körbe forognak, gondolom hajgumival kiakasztja az analóg kart... undorító.

Szerencsére csak egy meccset kellett tolnom, elsőre meglett az 50 mob kill.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#879) RaGi91 válasza Mister_X (#878) üzenetére


RaGi91
senior tag

Még hajgumi se kell. Elég ügyesen letenni fejjel lefele.

(#880) novger


novger
tag

Ti betudtok lépni?
Connection failed felirat fogad, és némi szöveg arról a for honor szerverek jelenleg nem elérhetőek.

(#881) novger válasza novger (#880) üzenetére


novger
tag

10 perc próbálkozás után sikerült.

(#882) malystryx


malystryx
senior tag

Engem se engedett be 17:30 körül, 1 órán át nem volt szerver, a játék közben is folyamatosan netproblémákkal küszködött. Hát ma sem ment valami fényesen, ezúttal a shugoki fogott ki rajtam, gépi ellenfélként, neki se tudtam az ütéseit védeni, a végén már direkt kivártam honnan üt, rákészültem, de semmi... :( A másik dolog ami nagyon zavar, hogy az unbreakable kombómat miért védik le?? Akkor miért megtörhetetlen? Az oké, hogy light-al meg lehet szakítani ha megüt, de sima védéssel úgy tudom nem. Vagy mégis?? Amúgy elég sokszor azt éreztem hogy az ellenfél shugokijának a heavy-je gyorsabb mint az én kenseimé... Egyébként sem találkoztam olyan kensei-vel, aki jó lett volna, egyáltalán jó karit választottam? Általánosságban lenyomom mindet 1v1-ben.

[ Szerkesztve ]

(#883) novger válasza malystryx (#882) üzenetére


novger
tag

Unbreakeble parryzhető.

(#884) novger válasza malystryx (#882) üzenetére


novger
tag

Nincs tapasztalatom kenseivel, de látni videókat ahol ügyek kézben szépen aprítanak.

(#885) novger


novger
tag

Az én hócipőm meg azzal van tele, hogy folyamatosan olyan dominionba rak amelyik már megy és 800:100 arányban vezet az ellenfél.

(#886) malystryx válasza novger (#883) üzenetére


malystryx
senior tag

Ezt jó tudni, máskor vigyázok ezzel is.. Köszi szépen :)

(#887) RaGi91 válasza malystryx (#882) üzenetére


RaGi91
senior tag

Kensei alapja a parry és a feintek. Ezek egyike sem kezdő dolog.

Mivel parry-ből kapsz egy ingyen guardbreak-et, ami ugye kapcsolódik(chainel) más támadásokba. Guardbreak, falnaklök(GB), top heavy unblockable.

Ha a botok gondot okoznak, akkor nem javaslom. Először tanulj meg mindent levédeni, mert a botok nem feintelnek, nem kiszámíthatatlanok (a lvl3 bot feintel, de nem vészes).

Mindent lehet parry-zni. Vannak, amiket be kell nyelni, mert épp bünti van (falnak löktek, elfogyott a stamod, eldobtak, stb.), de alapjába véve minden parryzhető.

Parry: Támadás érkezése előtt védekezel a bejövő támadás irányába és nyomsz egy Heavy-t. Egér: Jobb gomb, Kontroller: RT(xbox), R2(ps).

Feint: Heavy támadás indításakor megynomod a cancel gombot (Bill.: Asszem alapból E-n van, Kontroller: B(xbox). Kör(ps).

Ha nem parry-zel vagy feintelsz kensei-el, akkor egyedüli fegyvered a gyors top light, ill. a sidestep light. De valljuk be ez nem sok, tekintve, hogy a sidestep light kombódat simán védi egy gyengébb játékos is, utána már csak parryzi mindenki reflexből.

Mix-up.: Mikor egy bizonyos támadás indításából más-más dolgot hajtasz végre. Példa kensei-el: Kezdesz egy top heavy-vel, egyből megszakítod és már nyomod is a guardbreak-et. Egy az egyik alap. Guardbreakből megy a side heavy, abból egyből a top unblockable, azt megint megszakítod mondjuk egy top lightba. Ha parryzni akarná az unblockable-t ez megszakítja.

Vannak variációk. De a kensei bnb (bread and butter, a karakter alapja), ahogy írtam, az, hogy feintelj és tudd, hogy mikor mit lehet, meg persze a jó védekezés.

[ Szerkesztve ]

(#888) k-adi válasza novger (#884) üzenetére


k-adi
nagyúr

Kensei jó kezekben elég durván tud aprítani. :K

(#889) malystryx válasza RaGi91 (#887) üzenetére


malystryx
senior tag

Bocsi közben elmentem aludni. :) Hát köszönöm szépen, pedig nézegettem ám a basic és advanced videókat, de annyira nyerni akarok és gondolkodás nélkül nekiesek az enemy-nek, hogy abban bukom el. Indítom a top heavy-t, az első bemegy mondjuk, az többit vagy kidodge-olja, vagy megszakítja light-al, aztán már kapom is. Le kéne hűtenem magam és tényleg az alapoktól kezdeni. Majd megnézem, biztosan lehet trainelni, és azzal kezdem. A botokkal 1v1-ben nincs gondom az esetek többségében, dominion-ban szokott lenni, nem tudom miért. Tegnap este pl. deathmatch volt, nagyon nem is talált a szintemen játékosokat, 2-es és 3-as repus is volt. Első meccs 4-0 ide, a következőben mindenkit levert a gép.. Csak kamilláztam. Vannak érdekes dolgok, attól is majd kiesett a szemem, hogy a kardom egy side light után átment az ellenfél testén, nem sebezve... A fiammal össze is néztünk, hogyhogy nem talált. Na mindegy, megfogadom a tanácsokat, és köszi még egyszer. :) Még volt valami amit kérdezni szerettem volna, majd melóba eszembe jut. :)

(#890) novger válasza malystryx (#889) üzenetére


novger
tag

Hát ez egy nehéz játék. Higgadtan, megfontoltan kell játszani.
Más. Veszek controllert és bár sosem használtam megpróbálok átállni rá. Tegnap egy jó pár fightot azon buktam el mert valamiért elmászott a top block/parry. Nem is értettem, mert nagyon easy ütések voltak amikre rá is készültem. Rossz ilyenek miatt dueleket veszíteni.

(#891) ThorsHUN válasza novger (#890) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Ugye?
a beta vegen folyamatosan ezzel szembesultem.

(#892) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Mostanában hanyagolom a Dominiont (valamiért elég erős FPS dropok vannak PS4-en...), Skirmisht amúgy se szerettem és ráfeküdtem Eliminationre orderek miatt. De duel és brawl még mindig elsődleges. Ma reggel 8! tiszta menetet lenyomtunk egy Orochival, aki velem egy szinten volt és (szinte) felválta hoztuk a győzelmeket (5-3 nekem), mert jó ellenfél volt - kerültük az enviromental killeket, változatosan támadtunk, tiszta élvezet. Utána pár levélváltás a további két menetben, hogy gyakoroljunk. Pontosabban én küldtem az első levelet, hogy "most sikerült először parry-znod a top heavy unblockable-t :)", utána kíváncsi voltam, hogy 1-2 támadását (pl. a hátraugrós-kivárós-charge-olós heavy(?) talán) tudom-e parryzni, ő meg még arra volt kíváncsi, hogy hogy tudja a grabet megszakítani. Miután sikerült zsinórban három grabet megszakítania, eltoltunk egy-egy emote-ot és rendes harcban már egyet se tudott megszakítani :DDD

Amit szeretek duelben: ha az ellenfél nem tryhard, nem spamel egyfajta támadást, kiegyensúlyozott a skillünk (ez mondjuk matchmaking feladata).
Amit nem szeretek dueldben: ha a skillkülönbség látványos, ő már rep 3-4, mikor én még talán a lvl10-et se értem el, emellett még spamel emote-okat meg good fightot.

Amit szeretek brawlban: skill szintén megvan, ellenfél/csapattárs nem szól be a duelbe. Múltkor 7 menetet toltunk le 3 ismeretlennel együtt, mert élvezet volt: kivétel nélkül elment round 5-ig, éreztük, hogy tanulunk. Tiszteletben tartottuk a duelek mivoltát, azaz ha végzett az egyik a saját ellenfelével, nem szólt bele a másik duelbe. Volt, hogy így hoztam le a meneteket, akár fél HP-ról is a második ellenfél ellen.

Amit nem szeretek brawlban: mikor a fenti lovagiasságot felborítják, egy gyökér csak a winre megy, ezért beavatkozik a másik duelbe... emellett spamel. A pofátlanság netovábbja pedig az volt, amikor round 5-ban hátonfordult Orochival és odarohant a társához, hátbatámadni az enyémet - Lawbringer lassú. Hátakurvaanyját. És tudjátok, hogy mi a vicc? Hogy lehoztam tiszta 2vs1-ben is (mindketten egyszerre támadtak). Ment is a nem éppen szép hangvételű levél utána nekik.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#893) RaGi91 válasza Mister_X (#892) üzenetére


RaGi91
senior tag

30-ról már hova tud droppolni ??? ;] ;]

(#894) Mister_X válasza RaGi91 (#893) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A háttérben gondolom szervergondok vannak... pontosabban, hogy klienseken futnak a menetek (van host, ugye): csata közben képes konkrét diavetítésbe (szó szerint! Nem 25-28-ra, hanem kb. 10-re droppol) átmenni, még akkor is, ha épp 1vs1 a Dominion pályán és a háttérben sincs más. Az ilyen diavetítések kimenetelei: A) semmi B) kidroppol valaki C) "retrieving connection" és malmozás D) C-ből kidob errorral menübe.

És ez csak Dominion PvP. Pontosabban a diavetítés. Skirmish alól szokott még kivágni minden előzetes nélkül a menübe. Elimination, Duel és Brawl stabil, talán még Elimination alatt fordul elő, hogy folyamatosan cserélgeti a playereket botokra, de ez lehet user error.

És igen, nem az én netemmel van gond.

De ez valami Ubisoft betegség, mert Rainbow Six alatt is érdekes anomáliák vannak (pedig ott a PvP emlékeim szerint full szerver).

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#895) RaGi91 válasza Mister_X (#894) üzenetére


RaGi91
senior tag

Nem véletlen, hogy Peer to Peer kapcsolódást inkább fighter játékoknál használnak, ahol főleg 1v1 van, max 2v2 egyes címek esetén. Mert ott működik stabilan. Ha valaki hostol és nem a legstabilabb a kapcsolata, akkor a többi 7 ember szív. Aztán erre még rájön a faktor, hogy "Ubisoft" és kész is a katyvasz:D

Rainbow six jó lenne, ha európai szerverre csak Európából lehetne csatlakozni, nem pedig akár Kukutyinból is 200+ pinggel. Azért hagytam abba, mert MINDEN játékban volt legalább 2 ember 100+ pinggel. FPS esetén ez nem elfogatható (főleg úgy, hogy fejlövés 1shot mindennel).

[ Szerkesztve ]

(#896) peterson79 válasza novger (#890) üzenetére


peterson79
őstag

Én már meg is rendeltem az xbox360-as kontrollert ami jó windowshoz is. addig meg nyomom a story módot.

levettem én is ezt az érzékelőst dolgot az egéren, de ettől függetlenül nem tudom magam tűrtőztetni és csak csapkodok néha, annak meg nem sok értelme van.

(#897) xPraetoriaNx válasza peterson79 (#896) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Hát ha sima x360 kontollert vettél akkor jól kibasztál magaddal, azon el kell engedned a jobb kart a GB-hez meg ilyenek. :(

There is no war. Only the harvest.

(#898) novger válasza xPraetoriaNx (#897) üzenetére


novger
tag

Milyet érdemes venni? Tudnál egy-két konkrét darabot ajánlani?

(#899) peterson79 válasza xPraetoriaNx (#897) üzenetére


peterson79
őstag

az milyen a sima kar?

(#900) RaGi91 válasza xPraetoriaNx (#897) üzenetére


RaGi91
senior tag

Szoftveresen át lehet mappolni. Javasolt egyből, hogy már úgy szokd meg.

Nekem PS4 kontroller van. Jópár hozzászólással visszább linkeltem, hogy DS4 Windows-al használom és nekem a L1 (LB) át van mappolva az X-re, ami a gb. A target lock pedig game options-ben be van rakva, hogy Toggle. Bekapcsolom és akkor a bal mutatóujjam folyamatosan a GB fölött van.

Szopacs volt, még most is az egy kicsit, mert megszoktam, hogy a GB az X-en van és miután átmappoltam folyton nyomogattam az X-et, de semmi nem történt, csak villogott a Call for Help baromság:D

Inkább kivettem az X-ről mindent egy darabig. Még most is vesztek pár meccset amiatt, hogy átmappoltam, de majd megszokom:D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.