Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-05-04 02:12:24

LOGOUT.hu

Az Ubisoft által kiadott játék elérhető a fő platformokon. Windows, PS4 valamint Xbox-on. A játékmotor az AnvilNext. A játékosnak lehetősége van 3 fő frakció között választani a lovagok, szamurájok valamint a vikingek között, 3. személyben irányíthatjuk a karakterünket.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) Hunner válasza novger (#898) üzenetére


Hunner
senior tag

A csoda razert, vagy az xbone elitet lehet emliteni, azokon alul vannak fel/leszerelhető karok amiket tudsz használni. Brutto fogyasztoi ár 35ezer+

Egyébként, semmi hátrányát nem érzem továbbra is mondom annak hogy le kell vennem a kezem az RS-ről ahhoz hogy adott esetben GB-t toljak. Megszokás kérdése, és simán kivitelezhető. csak gyorsan kell mozgatni az ujjad.
Én értem, hogy van egy olyan intervallum, amikor nem tudok stance-t váltani, de ha GB-t tolok, vagy counter GB-t kell tolnom, akkor alapból nem kell a stance, nem?

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#902) xPraetoriaNx


xPraetoriaNx
senior tag

Hát ha software oldalról is meg lehet oldani, akkor vegyétek úgy, hogy nem szóltam. :)

Annyira nem vagyok benne a témában, hogy most itt listaszerűen írjak típusokat, de elég sok olyan van amin alapból vannak extra "programozható" gombok, és / vagy applikálható rá még pluszban.

There is no war. Only the harvest.

(#903) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Ezt kerdeztem, hogy melyik a jobb kontroller fajta? Az xbox fele asszimetrikus vagy a ps fele szimetrikus?

(#904) RaGi91 válasza ThorsHUN (#903) üzenetére


RaGi91
senior tag

Hát ez olyan dolog, hogy megfogod és vagy bejön vagy nem. Mivel órákig markolászod, ezért ez egyénenként eltérő. Ha van lehetőséged menj el valami bótba, ahol vannak kirakva ilyenek és markolássz meg párat.

(#905) xPraetoriaNx válasza ThorsHUN (#903) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Nekem volt ilyen is olyan is, és mindkettő ugyanúgy bejött, szóval ezt pont rossz embertől kérded. Már ha nekem szólt a kérdés :))

There is no war. Only the harvest.

(#906) peterson79 válasza ThorsHUN (#903) üzenetére


peterson79
őstag

Szerintem mindkettő jó, csak megszokás kérdése az egész. Nekem legalábbis mindkettő kézre állt. ki van ez találva, nemhiába adnak el belőle több millió darabot.

(#907) lofagi


lofagi
addikt

Én megpróbáltam átszokni kontrollerre,de több éves egér használat után valahogy nem akar menni. Viszont az én vélemény az,h akinek olyan gondja van,h elmászik az egér ott le kell venni az egér érzékenységét mind a játékban mind pedig a külső beállításoknál.

Valamint vannak olyan ütések amiket nem tudsz védeni az elején amikor nincs meg a tapasztalat gondolhatja az ember,h nem jól védekezik,de csak arról van szó ,h olyan ütéseket kapott be amik "free"-k és nem védhetők, hiába mozdítod a kart az adott irányba.

Amúgy még a SCUF -nak vannak nagyon kontrollerjei. Elég húzós az áruk de minőségi és személyre szabható.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#908) jansky1


jansky1
senior tag

Üdv!
Kis segítséget kérnék. Strict a nat typeom. Gosugamers meg portforwardos oldalon leírtakat (upnp engedélyezve, portok nyitva) végigcsináltam, de semmi sem segít. Digi a szolgáltató, Tendra router. Valaki találkozott ilyen problémával, sikerült megoldani?

köszi.

(#909) novger válasza jansky1 (#908) üzenetére


novger
tag

Esetleg a tűzfaladat nézd meg. Kapcsold ki egy kicsit (a windowsost is) a tűzfalakat és úgy nézd meg hátha.

(#910) jansky1 válasza novger (#909) üzenetére


jansky1
senior tag

Ezt valóban nem írtam, de ez is megvolt.

(#911) novger válasza jansky1 (#910) üzenetére


novger
tag

A portforward biztosan sikerült?
Én pl először elszúrtam.

(#912) novger


novger
tag

Ennyi gyökérrel mint ma még sosem találkoztam ebben a játékban. A becsület szikrája sincs meg ezekben a gerinctelen nyomorultakban.

(#913) xPraetoriaNx


xPraetoriaNx
senior tag

Ez így teljesen rendben van, ugye? :D És ez normál duel, szóval nem gearscore miatt van.

There is no war. Only the harvest.

(#914) k-adi válasza xPraetoriaNx (#913) üzenetére


k-adi
nagyúr

persze hogy rendben van ez....... ha én vagyok Valky ;]

(#915) k-adi válasza novger (#912) üzenetére


k-adi
nagyúr

Már a bétákban sem volt becsület apró jele se, kétlem hogy a teljesben lenne ahol rászabadul még több csicska :))

(#916) lofagi válasza xPraetoriaNx (#913) üzenetére


lofagi
addikt

Amúgy ez a bajom nekem is, hogy van 1-2 karakter ahol elég 1-et hibázni és máris olyan hátrányba kerülsz, hogy örülhetsz, ha vissza tudod hozni. Akár a látott videón is, warlord barátunk már majdnem örülhetett,hogy alig van élete a Valkynak és rögtön beküldött neki egy olyan kombót, hogy 60% hpja oda. Bár még ezt mindig jobban tudom értékelni, mint egy chain vortexet, legyen az akár warlord, warden vagy conq. Nekem az nem skill,hogy valaki 1 skillt spammol. Remélem,hogy erre majd kitalálnak valamit és akkor ezek az emberek vakarhatják a fejüket.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#917) vegitossj7 válasza lofagi (#916) üzenetére


vegitossj7
addikt

Valk van a legjobban balanceolva szerintem. A vortex tiszta 50-50%. Ha meg a megfelelő karival vagy, akkor még kevesebb az esélye, hogy eltalál. Én imádom őt, aki nem tudja hogy kell játszani ellene, annak instant kapáltak.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#918) novger


novger
tag

Nem tudtok pc-n olyan kamera beállítást, ami folyamatosan követi a karaktert, és ha elhúzom a nézetet akkor magától visszaáll?
Próbálgatom a kontrollert de a nézettel nem bírok.

(#919) xPraetoriaNx válasza lofagi (#916) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Nekem az a bajom igazából, hogy amikor szembetalálkozok egy ilyen kombóval, meg olyasvalalakivel aki ezt nyomatja (merthogy a "videón" látható Warlord én voltam, 3 duelt nyomtam le a Valkyrie ellen, mindhármat lényegében ezzel nyerte meg), akkor azért úgy elgondolkozom azon, hogy direkt ráguglizok arra az "OP védhetetlen szánalom szar" módszerre, ami miatt mindenki sír a Warlord kapcsán, és innentől csak azt használom én is... Mert a jelek szerint ha megpróbálok normálisan és okosan játszani akkor ez az eredménye... Komolyan vaze, ~80% hp-nál kapok egy Parry-t, és bekerülök egy olyan kombóba, amiből kb ~20%-on jövök ki, és semmit nem tudok csinálni ellene (ha megnézed, végig "rángattam" a guardot, hátha történik valami, de még az utolsó ütés is betalált, pedig akkor pont balra húztam az egeret)? Mi az isten ez...

[ Szerkesztve ]

There is no war. Only the harvest.

(#920) malystryx válasza xPraetoriaNx (#919) üzenetére


malystryx
senior tag

Tegnap dueleztem kensei-vel, wardennel, ezeket megvertem, de harmadiknak jött egy shoguki, vele nem bírtam el. Általában őket is megverem, de ez a srác nagyon jól nyomta, kidodge-oltam a charge-okat, de a "szele", vagy mije mindig elsodort.. Lehet gurulni kellett volna, mindenesetre 3-0-ra elkente a számat.

Ami miatt írni akartam... Ismerkedtem néhány honfitárssal, és mentünk 2 kört :) A napi feladatok után csak dominion-t, első körben 103-108-as ellenfelek, szintén magyarok. Olyan felszerelésük volt, már azon bek*káltam :) De a csoda, hogy elvertük őket. :) Viszont az azt követő meccsen, (és itt a lényeg) volt egy warlord, warden, nobushi, shugoki. A többivel még elbírtunk volna, de a warlord spammelte a guard break-et, meg a charge-ot.. Nem tudtunk vele mit kezdeni. Még el sem tudtam ugrani előle. Szóval ebből állt a tudása.. Jó lehet hogy ehhez is komolyabb gyakorlás kell, de azért én próbálok változatosan küzdeni, még ha nem is megy :)

Amit szerettem volna kérdezni, 2 dolog:
1. Van most egy event, de az nem elölről kezdődött, hanem már folytatta a bétából sztem. Nem tudom hány meccset kéne ehhez menni, de 3 meccsből csak 30 ezret tudtam hozzátenni. Mi ad sok pontot ehhez? Valamint a láda a végén amit ad, az egy sima scavenger láda amit single után is kapok, és 500 steel-ért lehet venni?
2. Már megvan a repu 1, azóta 2-3 szintet léptem, és minden szint lépésekor ad egy valamilyen tárgyat. Ez nekem új, nálatok is így van?

Előre is köszi, kellemes hétvégét :)

(#921) vegitossj7 válasza xPraetoriaNx (#919) üzenetére


vegitossj7
addikt

Berserker többet sebez 0 stamina Punish-nál. A Raiderről meg ne is beszéljünk, ő kicsinált volna.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#922) lofagi


lofagi
addikt

How we're fighting AFK Farming

Ez a közlemény szép és jó, de ez még nem fogja megakadályozni a nagy többséget a farmolástól, ez pont olyan, mint a divisionben a glichek kihasználása. Nagyon sokáig éltek a lehetőséggel.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#923) lofagi válasza malystryx (#920) üzenetére


lofagi
addikt

Az Event mindenkinek szól, szóval igazából ez majd azon múlik,hogy hányan játszanaka a Domival. Az szerintem látszik,hogy nagyon lassan halad. S igen ha lejár az idő és meg lesz az Event akkor mindenki kap 1 ládát és pénzt. A láda az az amit 500ért tudsz venni.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#924) malystryx válasza lofagi (#923) üzenetére


malystryx
senior tag

Köszi :)

(#925) Mister_X


Mister_X
nagyúr

No csak meglett az első reputation. Lawbringer :B

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#926) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Ajánlanátok a játékot? :)

PSN: joskovagyok199

(#927) Nistano válasza Vadernagyúr (#926) üzenetére


Nistano
csendes tag

http://forhonorhungary.hu/2017/03/05/centurion-es-ninja-elso-kepek/

Hype, hype, és hype! :D

(#928) Vadernagyúr válasza Nistano (#927) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Rámentem a történetre,de nem adott ki semmit.. Na mindegy :D Maga a játék mennyisége mennyi? Azaz hány óra alatt lehet kb kijátszani? :D

PSN: joskovagyok199

(#929) Mister_X válasza Vadernagyúr (#928) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Történet? Az nincs, vagyis van, de tiszta mindfuck :D A sztori azért annyira nem rövid, de ez nem single player jàték. Viking kampány a legélvezetesebb amúgy.

Színtiszta multiplayer játék, nem egy Battlefield, ahol beveted magad a rétre és élvezkedsz, itt kemény a betanulási idő - az egy dolog, hogy érdemes egy vagy két karaktert gyakorolni orrvérzésig, de a maradékot is jól ismerni kell, hogy mire számíthatsz.

Én élvezem, imádom, Ubisoft szerint 1D:41H:3M (wat???! 1 nap, 41 óra, 3 perc :DDD) van benne és két hete van meg, de nem csak ezzel játszottam. Megjelenés után kicsivel (3 nap) húztam be, mert előtte szkeptikus voltam.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#930) Vadernagyúr válasza Mister_X (#929) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Ez is multi akkor.. Manapság már minden jó játék csak multi? Nem értem.. :D

PSN: joskovagyok199

(#931) Mister_X válasza Vadernagyúr (#930) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem is kell.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#932) malystryx válasza Nistano (#927) üzenetére


malystryx
senior tag

Nekem őszintén tetszik ez a 2 karakter, azt gondolom hogy még sok karit be lehetne hozni, csak legyen aki megcsinálja... Talán korban nem ennyire közeliek, de akár gall harcosokat, maya, indián harcosok is jöhetnének, de ez már nagyon sok lenne :) Lehet később még moddolni is fogják a rajongók. :)

(#933) k-adi válasza Nistano (#927) üzenetére


k-adi
nagyúr

A 4. sor a hőskiválasztásnál milyen frakció nevet kapott végül? vagy az lesz a DLC-s sor és ennyi?

a ninja 1:1 a Beserker
a gladiátor meg 1:1 a warden :D

(#934) Mister_X válasza k-adi (#933) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Még csak temporary az egész. Nem tudnak érdemben új frakciót berakni a játékba a war miatt (se). Továbbá 6 új hős, azaz frakciónként 2-2, a rómaiak mennek majd a Knightokhoz.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#935) Plafoon válasza Nistano (#927) üzenetére


Plafoon
tag

Én a Temp hősre vagyok kíváncsi Kappa :))

(#936) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Most hogy meglett a rep lawbringerrel, izgalmasabbak a duelek. Itt látom, hogy mik a karakter hiányosságai / miért nem áll kézre nekem. Rep 3-as warden ellen mentem 2-3-at, megizzasztott. Csak guardbreak - 2x light - shoulder bash kombót nyomta - máig nem jövök rá, hogy hogyan kellene counterelni a guardbreaket. Lehet, néha össze is jön, csak az időzítés nem sikerül az esetek 70%-ában, warden meg beviszi a két lightot, mire visszanyerem az irányítást, ha ki is kerülöm a shoulder basht, kezdi elölről. Parry se megy kábán a karakternek, light attackokat szerintem ki se tudok védeni csak hybridek ellen. Lawbringer támadásai lassúak és a legtöbb kombónak elég egy megszakítás / miss, hogy offolja és égetem a staminát.

Kensei jobban kézre is áll: lehet dodge-ból guardbreakelni (lawbringer ellök), támadásai gyorsabbak és több parry is összejön és jobban érzem, hogy tudok büntetni parry/guardbreak után.

Hogy ennek ellenére miért játszottam többet lawbringerrel? Mert egy b*szógép tud lenni :D Meg annak is néz ki rare felszerelésben. Pedig látványosan gyengébb vagyok, mint Kensei-jel. Vagy csak ellenfele válogatja. Peacekeepert, Orochit, Raidert, Nobushit elfogyasztom reggelire, de a heavyken nem találok fogást a lassúságuk miatt, Kensei agilisebb és a dodge guardbreak több lehetőséget nyit szintén Assasinok ellen és Heavy-ket is felemésztem (dodge - guardbreak - top light - unstoppable top heavy vagy váltott irányú doom of kensei, amit nem parryzik).

Sebaj, most majd felküzdöm a maradék 4 szintet Kensei Rep 1-ig, aztán még megálmodom a dolgokat.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#937) vegitossj7 válasza Mister_X (#936) üzenetére


vegitossj7
addikt

A vortexre a high lvl counter az a : Megnézed milyen szögből támad és arra tartod a guardod. Most ez egyetlen igazi counter a roll. Ugyanaz mint valknál, a dodge+ támadás nagyon jó a vortex ellen, mert a gb-t üti, és te is őt. :D

Amúgy a legnagyobb hiba, az a hátrafelé dash vortexnél. A négy dash irány közül a második legrosszabb. Ha L
B-vel tolod és érzed hogy vortexelni fog, told a top lightot, az kiüti belőle.

Hazaérek, normálisabb választ tudok adni. :D

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#938) Mister_X válasza vegitossj7 (#937) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Gyors kérdés: feintet csak cancellel lehet összehozni? Mintha máshogy is sikerülne: elindítom a heavy attackot, de még az elején irány váltok, de az R2-t nem engedem el. Aminél feltűnt, az a Kensei: guardbreak, top light -> a következő unblockable top heavy lenne, az animáció el is indul, de át tudok váltani sima right heavy-re. Ez azért is vicces, mert konzolon (nekik) balra dodge-olnak a top heavy miatt és így beleugranak a kardba, szó szerint.

Ja igen, konzolon az esetek elsöprő többségében balra dodge-olnak (plusz előre, hátra) és jobbról (plusz fentről) támadnak.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#939) RaGi91 válasza Mister_X (#938) üzenetére


RaGi91
senior tag

Van, amit csak cancel-el tudsz feintelni és van, ami "Option select". Option select annyit tesz, hogy nem kell megszakítanod, hanem a folyamat közbe tudsz váltani más támadásra, mint "opció". Ilyen pl. Kensei unblockable is, amit dash-el is tudsz cancel-ezni. Unblockabe, egyből dash gb és ha elég gyors vagy, akkor még a parry előtt bemegy a gb. Elég sok ilyen van, felsorolni nem tudnám.

Ki kell tapasztalni, mert van, amit muszály option select-el csinálni, hogy működjön, különben túl lassú lesz.

Season 1 DLC leak.

[ Szerkesztve ]

(#940) vegitossj7 válasza Mister_X (#938) üzenetére


vegitossj7
addikt

A cancel meg a feint nem ugyanaz. A cancel nem kerül staminában, kevesebb gomb kell hozzá.
Berserker pl. a feintekre épít, ott aztán nagyon kell a ritmus és a "pattern". Oda már olyan tapasztalat kell, amit az átlag ember fel se fog, ha egy jó bers támadja. Kensei inkább mindgame, mint az összes Vanguard.
Attól függetlenül nagyon jó a hátra-heavy-heavy-top-szélre/dodge cancel.

A cancel pl. :
PK: Minden heavy-t GB-ra vált, vagy dodge-ra, vagy light attack bleed topra.
Kensei: A harmadik top heavy-t, ha spammeled valamely irányt, akkor szélre cancelezik, vagy dodge-ol.
Berserker: Bármilyen 1. támadást dodge-ra tudod váltani.
Shugoki: Bármilyen heavy-nél, ha a hátra és GB-t nyomod, a heavy-ből az elkapós gerinctörős lesz.
Raider: Bármilyen heavy-t, top light-ra cserélni, az egyik legjobb cancel a játékban.
Valk:A heavy-t unblockable lökésre cancelezi GB-el.

Stb-stb...

Ennél picit magasabb szint a conqueror. Ő ugye nem tud feintelni, viszont cancelezni igen. Bármilyen heavy-t és bármilyen támadást full guard-ba tud cancelezni, csak rohadt sok staminába kerül. Erre jöhetne egy kis buff.

Sajnos csak felszínesen tudom a LB-Orochi-Nobushi triót, nem toltam velük sokat. De ha jól emlékszem, Orochinak a heavy-t lehet zone-ba cancelezni. A leggyorsabb zone a játékban.

Ja, és Orochi bugos, nem esik el minimum staminánál se.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#941) RaGi91 válasza vegitossj7 (#940) üzenetére


RaGi91
senior tag

Huha. Itt bajok vannak. :(

Cancel: Megnyomod kontrolleren a "B" gombot heavy után = "feint".

Option select: Valamilyen támadást átváltasz másra. Nem kell cancelezni semmit, egyszerűen, csak más inputot adsz meg.

Példa, ahogy te is írtad, az egyik leggyorsabb option select-mindgame (de lehet reagálni rá): "Raider: Bármilyen heavy-t, top light-ra cserélni, az egyik legjobb cancel a játékban."
Indítasz egy heavy-t valamelyik oldalon és mehet a top light, nem kell cancelezni előtte a heavy-t

A Conqueror-ról pedig remélem nem gondoltad komolyan amit írtál. Jelenleg a 2. legerősebb karakter a játékban, mivel túlságosan is hatásos a defenzív stílus. A LEGEGYSZERŰBB karakter. Semmit nem kell csinálnod vele, mint várni.

[ Szerkesztve ]

(#942) peterson79 válasza xPraetoriaNx (#919) üzenetére


peterson79
őstag

hali,

Azt hiszem most már tudom miről beszélsz. hétvégén nyomtam pár kört, bár még csak bill-egérrel, mert a kart csak a héten hozzák ki.

A lényeg, hogy azt hittem az egérrel van baj, mert egyszerűen hiába húzgáltam mint egy félőrült, na meg nyomtam a space-t ( az a dodge), néha semmit nem tudtam csinálni az ellenfelekkel. Nem tudom, hogy bug vagy egyszerűen így le tudják kúrni az ellenfelet némelyik karakterek, de rohadtul idegesítő tud lenni.

A másik ilyen amikor 4 vs 4 van ugyan, de rámjön a másik is vagy a harmadik is és próbálj meg valamit csinálni..hát esélytelen, hiába gyűlik a rage vagy mi. Személy szerint meg szoktam várni a duel-eket, aztán majd jövök Én, persze ha az ellenfél ilyen szemét akkor már Én sem várok, kapják be..no Honor.

(#943) Yodamest válasza peterson79 (#942) üzenetére


Yodamest
addikt

Tegnap kezdtem neki a multinak.. hát voltak hasonló érzéseim. Mondanom se kell az első 1-2 órában nem tudtam párbajt nyerni, de azóta már sikerülget a nem túl elvetemültek ellen. :DDD

Azt én sem értem, amikor jön egy ütés vagy bash és még előtte kihátrálok vagy nyomom a counter basht és így nem történik semmi. Sokszor azért halok, mert ő pl. üt felülről egy jól látható lassú erőset, erre én le akarom basholni , de lepattanok róla ő meg kettészeli a koponyámat. Ez miért van? Nem counterel hanem egyszerűen lepattanok a karakteréről és simán betudja vinni a már megkezdett támadását.

Visszaolvasgatva azért olvasni cifrákat, ilyen cancel olyan cancel, vannak itt már kemény legények. ;] Lovagokkal tolom, azon belül is egyelőre a Wardennel próbálok egy tűrhető szintre eljutni. Ő erősnek számít? vagy kb hol helyezkedik el? Csak mert eddig 1X jött szembe szóval nem tűnik túl gyakorinak és azt is másodjára már sikerült is legyőznöm...
Samuraioknál csinálják azt sokan, hogy oldalra kitér és egyből megvág.... sehogy nem tudom kivédeni, mert hiába védenék azon az oldalon egyszerűen olyan gyors, hogy képtelenség.

(#944) vegitossj7 válasza RaGi91 (#941) üzenetére


vegitossj7
addikt

A-a. Nálam nincsenek bajok. :U

Olvasd el akkor mi a játékban a Cancel. Feint /= Cancel. A feint totál más. Annak is vannak technikái, de én nem arról beszéltem.

A feint az a B. Ez elég egyértelmű. A cancel pedig az "option select". Nincs olyan hogy option select, ez a cancel maga. Mivel nem magát a támadást indítod el, hanem megszakítod valami másra. Olvasd el a leírást ingame, mindenhol cancel-t ír. Bugosan Valk-nál is azt írja, hogy GB-el lehet cancelezni a Full guard-ot, de nem. És ő az egyik a 3 karakter közül akinek van Előredash-GB combója.

Én nem tudom amúgy milyen conq karakterek ellen toltam, jöttek nekem Rep 7-en és 3-0 volt az összes. Igaz Valk-al jöhetnek nekem a védelmükkel, zabálom őket. :U Berserkerrel már nehezebb ugye.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#945) peterson79 válasza Yodamest (#943) üzenetére


peterson79
őstag

Orochi-nak van ez a kitérés és abból egyből visszavágás. az direkt erre épül, counter-attack. A karaktereknél írja is, rövid kis jellemzésben, már rögtön a képe alatt van. gyors amúgy igen, nagyjából elég is a stamina, hogy végigvigyek egy sorozatot a támadásaimból ami teljesen leviszi az ellenfél erejét..aztán van amikor nem jön össze :D személy szerint ezzel nyomulok, de majd muszáj lesz menni a többivel is hogy kiismerjem a mozdulatokat.
Kell idő amíg nagyjából látod, hogy mit akar a másik és arra majd mit tudsz válaszolni, mert minden attól függ, hogy Te milyen karakterrel nyomod. legalábbis szerintem. nekem a dárdások a gyengéim, azokkal nem tudok mit kezdeni...
már most nagyon jó amúgy a játék, olyan adrenalin-bomba van benne, hogy ihaj :) néhány párbaj után rendesen vert a szívem, annyira izgalmas volt :) beszarás.
remélhetőleg jön majd pár ballansz és javítás, hogy ne dobáljon ki minden 3-adik meccsen.

Az amúgy rohadt idegesítő, hogy megyünk egy kört és mindenki kilép, nem várja meg a következőt. ilyenkor megint kilépni, újra keresni egy üres lobby-t..áhh, idegölő..attól még nem lesz könnyebb a játék, mert mindig mással játszol...

Volt, hogy mentem Duel-t egy pacákkal, első három meccsen egyet nem tudtam nyerni ellene - szintén dárdás, tudja a fene mi a neve, lovag volt - aztán 2-szer csak sikerült legyőznöm..ennyi, tanultam egy-két dologból és kihasználtam, meg szerencsém is volt :D
Ja és mondta is hogy szerinte OP az a hős...lehet, nehéz volt ellene játszani.

(#946) RaGi91 válasza vegitossj7 (#944) üzenetére


RaGi91
senior tag

A játék leírását nem olvasom, mert egyrészt szar, másrészt pedig hiányos és félrevezető.

Fighter játékoknál van ez a "szakzsargon", már ha lehet így nevezni ;] , hogy option select.
Ez annyiban különbözik a "cancel"-től, hogy a mozdulat nem szakad meg, hanem átvált, sokkal gyorsabb, folyamatosabb és nem kell külön gombbal megszakítani az előzőt, hogy meg tudd csinálni.

Persze ez is egy fajta feint, de nem az a tipikus Kensei hadonászás a heavy támadásokkal.

Akkor legyen minden mozdulat, amit nem fejezel be feint és kész. Nincs vita :U

Én azt szeretem ezekben a játékokban, mire rájövök mindenre, hogy működik, miket lehet csinálni, melyik karakterrel mi optimális, stb. Nekem ez teszi ki a játékidő nagyját és ezt csak 1v1, max. 2v2-ben(gyakorlatilag az is 1v1) lehet.

[ Szerkesztve ]

(#947) xPraetoriaNx válasza Yodamest (#943) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Igen, én is imádom az ilyet... Főleg hogy én jelenleg Warlorddal tolom, elég hülyén néz ki mondjuk Peackeeper ellen, amikor egy block után nyomnám a guardbreaket, de ő előbb recoverel és már üt. Tudom hogy ez nem egy szimulátor, de akkor is igen röhejesnek találom, hogy a 2 méteres 100 kilós izomkolosszus izomból pofán akar verni pajzzsal egy kiscsajt, de lepattan róla, mert az már elkezdte mozgatni a kezét! Miafasz. :D

(#945) peterson79 --- Én is van hogy kilépek duelból, amikor azt látom hogy valaki vagy klasszisokkal jobb mint én, vagy egy (szánalmas) kombót spamel és ennyi... Korábban linkeltem egy "videót" a Valkyrie-ről aki egy kivédhetetlen kombóból leviszi a ~60% HP-m, az ellen is kirageltem a francba amikor kilencedjére vert el ugyanazzal... (De klasszikus, meg gyakrabban szembejövő példa erre a "nem csinálok semmit csak várom hogy üss, majd akkor oldalra kilépek és ütök egyet, mert persze én ezt gyorsabban csinálom minthogy a te karaktered BÁRMIT tenne, szóval ha feintelsz is benyalod az ütést" fajta Orochi / Kensei / Peacekeeper)

There is no war. Only the harvest.

(#948) blau24


blau24
tag

Sziasztok! Bejelöltem mindenkit a listában, köszönöm szépen ezúton is a visszaigazolásokat! Üdv :R

[ Szerkesztve ]

(#949) xPraetoriaNx


xPraetoriaNx
senior tag

"Ez így teljesen rendben van, ugye?" sorozatunk következő része...

There is no war. Only the harvest.

(#950) k-adi válasza xPraetoriaNx (#949) üzenetére


k-adi
nagyúr

A lángoló kéz buff beleszól ilyenkor a dmg-be? Mert azért 90 dmg sok szerintem :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.