Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-05-04 02:12:24

LOGOUT.hu

Az Ubisoft által kiadott játék elérhető a fő platformokon. Windows, PS4 valamint Xbox-on. A játékmotor az AnvilNext. A játékosnak lehetősége van 3 fő frakció között választani a lovagok, szamurájok valamint a vikingek között, 3. személyben irányíthatjuk a karakterünket.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) k-adi válasza Something_ (#150) üzenetére


k-adi
nagyúr

Egyedül a duel ami fair, az 1v1.

A brawl meg a másik... 2v2 és 4v4... sehol nem fair... Az első elesik és utána már csak 2v1 vagy 3v1 harcok vannak. Úgy meg elég nehéz. Összejöhet a győzelem úgy is de nehezen. Egyszerűen ahogy csapkodnak az animáció megakad és nem tudsz mit csinálni. Hiába a revenge mód is... Hidd el, 2x teszteltem már, alfa, béta.. :K

(#152) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Hogy visszataláljak :)

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#153) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Ha valaki szeretne Béta kulcsot, akkor ezt végigcsinálva kap egyet!

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#154) JoceeHunt válasza TazLeacher (#153) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Én már elővételben megvettem, 2x végigcsináltam 3 hete nem semmi :)

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#155) k-adi válasza TazLeacher (#153) üzenetére


k-adi
nagyúr

én akárhogy próbálóm, a negyedik lépésnél nem megy tovább a videó :(

(#156) k-adi válasza k-adi (#155) üzenetére


k-adi
nagyúr

sikerült :D

(#157) TazLeacher válasza JoceeHunt (#154) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Rohadtul érdekel, nagyon hajlok az elővételre, de látatlanban nem merem. Egyszerűen nem tudom, hogy mennyire tudna hosszabb távon lekötni. Nem látom még át a játékmechanikát, muszáj a béta. Ha bejön, vesszük haverral.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#158) k-adi válasza TazLeacher (#157) üzenetére


k-adi
nagyúr

Majd mesélj milyen érzés a 2v1 és 3v1 harcok :P :D ;] ;] ;]

(#159) TazLeacher válasza k-adi (#158) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Olvastam a hsz-ed. Ez szerintem benne van a pakliban. Haverral tolnánk együtt...tényleg nincs még előttem, hogy mitől olyan jó ez. Rövid távon nagy mókának tűnik, de mondjuk az 1v1 kb. min egy Mortal Kombat...ahhoz viszont nem kell 1.000 nm-es pálya...szóval nem tudom. A hangulat, a feeling nagyon megfogott, kíváncsi vagyok a játékra.

Te már láttam, nyomtad eleget. Nem lesz vásárlás?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#160) k-adi válasza TazLeacher (#159) üzenetére


k-adi
nagyúr

Részemről nem lesz. Legalábbis az elején még nem. Ahogy nézem elég hamar ki fog kopni a játékosbázis. Egyrészt nagyon rétegjáték ez, kardozás nem mindenkinek a szíve csücske, másrészt meg a 2v1 és 3v1 harcok miatt sokan meg fogják unni. Sajnos ez nem olyan játék ahol egyedül is lehozod a kört mert brutál jó célzol és mindenkit lelősz... itt ha rádjönnek többen akkor megütnek és emiatt a karakter animációja megszakad...újra és újra. Emiatt tehetetlen leszel és csak sebződsz és meghalsz majd. Persze lehet jól védekezni, stb. néha nekem is sikerült kicselezni őket, de legtöbbször amikor "breaking van" azaz megvan az 1000 pont és nincs több respawn akkor az annyiból áll (mármint a kör vége) hogy ketten, hárman rohangálnak az utolsó után aki menekül (azaz rohangál oda-vissza a pályán) de úgyis utolérik egyszer és akkor leverik és vesztettél.

(#161) Nistano válasza k-adi (#160) üzenetére


Nistano
csendes tag

K-adi, nem tudom mennyit játszottál a játékkal, illetve mennyit olvastál utána/néztél videókat, de az 1vX harcok egyáltalán nincsenek elbaszva. Ott van a revenge mode, meg az extended block mechanika. Ha veled egy szintű playerek ellen harcolsz mondjuk 1v3-ban, jó hogy kikapsz, ez kb minden competetive játékban így van (LoL, Csgo stb). De ha rosszabbak mint te, és nem bénázod el, simán meg lehet oldalni, főleg Tank karakterekkel. Nézzél szét youtubon, rohadt sok videó van fent arról, amikor 1v2-3-4 ben a magában lévő player megeszi a többit. Ez is csak annyi, hogy meg kell tanulni játszani.

(#162) k-adi válasza Nistano (#161) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nem kell az okoskodás :N benne voltam végig az alfa és a béta tesztelésben is, tudom miről beszéltek, játszottam már a játékkal jó pár órát, hidd el. :)
Az alfában a japán Orochi-t maxoltam ki (aki pont counter-attacker, tehát marhára tudom miről szól a védekezés!), a bétában pedig a lovag Lawbringert (aki pedig tank, azaz annak a típusnak is jól ismerem az előnyeit/hátrányait...).

Ajánlom figyelmedbe azt a kommentem újbóli elolvasását amire reagáltál. Ahogy írtam: megütnek és emiatt a karakter animációja megszakad...újra és újra. Emiatt tehetetlen leszel és csak sebződsz és meghalsz majd. Persze lehet jól védekezni, stb. néha nekem is sikerült kicselezni őket,

Tehát nem mondtam, hogy lehetetlen védekezni, tudom jól hogy vannak block mechanikák és tudok a Revenge Mode-ról is (ami 5 másodpercig tart kb., semmire nem elég, max arra hogy visszaüss és elkezdjél futni......) de normális (azaz nem béna) játékosok ellen nem sokat ér egyik se 1vsX harcoknál.

Persze a játék megjelenése után még megúszod 1-2 hónapig az ilyenféle unfair harcokat talán, aztán ahogy belejönnek a többiek is a különböző kombókba, taktikákba, stb., úgy fognak szépen elpicsázni, mert 2 (vagy ne adj isten, 3 vagy 4 támadó) kombót nem tudsz folyamatosan kivédeni. :P Talán az első 2-3 ütést kivéded (és addig imádkozol, hogy valamelyik társad a segítségedre siessen, bár kevés erre az idő ha nincs a közelben), de előbb-utóbb úgyis valamelyik betalál és onnantól kezdve szinte szétpüfölnek.
Velem is előfordult, hogy megúsztam 1-2 ilyen támadást, de a többsége csak szerencsén múlt: elrontotta a kombót az ellenfél, pl. valamilyen tárgyba/falba ütött a karakterem mellett az ő karaktere ezért megszakadt a kombója, stb...

Legtöbbször inkább Nobushival sikerült megúszni az ilyeneket, vele lehet távolról is szúrkálni, így 1 szúrás, 1 menekülő-gurulás viszonylag jó taktika vele.

[ Szerkesztve ]

(#163) Nistano válasza k-adi (#162) üzenetére


Nistano
csendes tag

Nos, véleményem szerint ha letoltál pár órát egy multiplayer-orientált játékban, az nem jelenti azt, hogy teljesen kitapasztaltad a karaktereket, meg a játék mechanikáját.
Amúgy meg az Orochi, és kb. az összes assassin típusú karakter pont a leggyengébb 1vs több szereplős harcoknál, mivel 1v1-re van kihegyezve a típus, abban tud igazán érvényesülni. A Lawbringer pedig nem tank, a Conquer-re gondoltál szerintem (bár az igaz, hogy a Lawbringer tank-vanguard hibrid).

A "megszakad a karakter animációja" reagálásodra pedig azt tudom mondani, hogy nem tart az több másodpercig, az ilyen szitukat max akkor tudod beszopni, ha kb fél másodpercenként záporoznak rád az ütések, ahhoz meg az ellenfeleidnek igen jól szinkronizáltnak kel lennie (premade-re gondolok, de ez már más tészta).

Ha neked is sikerült néha lehozni az 1vs több szereplős harcokat, miért írod azt, hogy hosszú távon el fognak picsázni? Te is fejlődsz, a veled egyszintű játékosok persze megesznek, ha 2-3-an mennek ellened, de mint ahogy mondtam, ez szinte minden multira igaz.

"Velem is előfordult, hogy megúsztam 1-2 ilyen támadást, de a többsége csak szerencsén múlt: elrontotta a kombót az ellenfél, pl. valamilyen tárgyba/falba ütött a karakterem mellett az ő karaktere ezért megszakadt a kombója, stb..."

A szerencse faktort is bele kell venni a játékba. Most lehet arról vitázni, hogy igazából ez csak szerencse, vagy az ellenfél elrontotta a dolgot. De ez megint csak olyan dolog, hogy sok játékban, sportban is kihasználják a hibáidat, ez teljesen normális. Elbasztál egy blockot? Persze hogy megbüntetnek érte.

A másik dolog, ez egy csapatjáték. Ha 2-3 vagy akár 4 ellenfél téged püföl, jó eséllyel a többi csapattársad addig foglal, meg gyűjti a pontokat. Több youtube videón is mondják, hogy például ha Tank karakterrel játszol, és véded a pontot, nem feltétlenül kell túlélned, elég ha 10-20 másodpercig feltartod azt a 2-3 embert, a többiek addig nyesik a pontokat befelé a csapatodnak, vagy mennek segíteni.

Jah, és nem okoskodásnak szántam a kommentem, csak látom, hogy kb. minden második kommentedben benne van a "1 vs több szar" jellegű véleményed, és szerintem ez a része a játéknak közel se rossz.

https://www.youtube.com/watch?v=nNuVzSMUgH0&t=16s

Ajánlom figyelmedbe a videót, tucatjával vannak már most fent ilyen videók a youtube-on. Kitér, blockol, revenge, block, kitér, és a megfelelő pillanatban visszavág.

(#164) k-adi válasza Nistano (#163) üzenetére


k-adi
nagyúr

Természetesen nem volt lehetőség teljesen kitapasztalni a karaktereket, hiszen korlátozott idő állt rendelkezésre a tesztelések során, de a lényeget így is lehetett látni a karaktereknél.

Orochi valóban 1v1-ben a legjobb (szerintem egyik legjobb duel hős) de a legtöbb játékmódban több vs több van (legalábbis a lényeges módban, Dominionban 4v4), így legtöbbször 1 vs 2 vagy több a vége (HA BÉNÁK A TÁRSAID) így hiába 1v1-ben tud érvényesülni ez a hős ha a meccs felében nincs lehetőség 1v1-re.
(max ha ügyes vagy és sikerült elválasztanod a többiektől persze de ehhez meg béna ellenfelek kellenek, akiket viszont amúgyis legyőznél..)

Nem írtam el, a pikásra gondoltam eredetileg is, aki a "Lawbringer". Bár "Vanguard" a karakter-típusa ha jól rémlik, de igazából ő is egy tank szerintem.

A karakter animációjának a megszakadása valóban nem hosszú idő, de épp elég hogy kizökkentsen és elrontsd a saját kombód, stb. 1000 pont után, azaz "Breaking"nél pedig ahogy fogynak a társaid, úgy egyre nehezebb és fél másodpercenként záporoznak rád az ütések már (mert többen tudnak rád fókuszálni) és véged.

Tapasztalataim alapján ha breaking van akkor többnyire vesztettél is. Persze volt már többször is olyan, hogy rally volt (visszahoztuk 1000 pontról) de ezek a ritkán fordultak elő. Volt olyan meccs is, amikor 4x fordult a kocka: egyszer nálunk volt rally, aztán náluk és így ment... na az emlékezetes meccs volt!

Kedvencem mikor mindkét csapa Breaking-ben van, na azok izgalmas harcok. :K

Igen, néha sikerült lehozni az 1 vs több szereplős harcokat... átlag 10-ből 3x. (persze ebbe beletartozik az én bénaságom is, a társak bénasága is, a körülmények, stb)
Eleinte kevésbé gond amíg van respawn (bár akkor is zavaró), de "breaking után" nagyon bosszantóak az unfair harcok, dehát ez betudható a játékmód szabályának.

Nyilván csapatjátékra van kihegyezve ez is, én értem ezt..... de amíg pl. Overwatch-ban (ami szintén csapatjáték lenne) elvagyok EGYEDÜL (mert össze-vissza érek rá, ezért nem tudok rendes klánba benne lenni...) random társakkal, mert könnyedebb (??), addig itt nem, emiatt sok frusztráló dolog történik.
Pl. az általad említett "tank-szerepe & pontszerzés" rész: én is próbáltam ezt a taktikát alkalmazni most a bétában nemrég mikor a pikás lovaggal mentem (direkt figyelemelterelés, stb), de random társakkal nagyon nehéz összedolgozni. Sokan szartak is még bele, csak "tesztelték" a játékot így velük még nehezebb volt. Persze lehet csak mindig butákat fogtam ki...

A játék maga nem lenne rossz, de nehéz soloban rendes társak nélkül, akik segítenek elkerülni az 1 vs több harcokat. Igazából erre kell felhívni a figyelmet.

Viszont nem véletlenül van ennek a jelenségben is neve a fejlesztők közt is ("For Honor devs realized, that players abusing the gang up effect") :))

[ Szerkesztve ]

(#165) Nistano válasza k-adi (#164) üzenetére


Nistano
csendes tag

http://forhonorhungary.hu/2017/01/23/elkezdtek-kiosztani-a-beta-kodokat/

Már szedi is! ;)

(#166) Scatt3rz


Scatt3rz
újonc

Sziasztok!

Remélem nem gond,ha beirom ide is!

A Facebookon elinditottuk az elsőszámú magyar közösséget a For Honor rajongóinak platformtól FÜGGETLENÜL!
Gyertek csatlakozzatok,hogy képben legyetek a frissitésekről,újdonságokról,hirekről.
https://www.facebook.com/groups/334403613576405/

(#167) gabriel26 válasza Nistano (#165) üzenetére


gabriel26
tag

En is most kaptam :))

(#168) gabriel26


gabriel26
tag

3 embert meg tudok hivni, ha nem kaptatok kodot es jatszanatok (akkor mar velem, hogy fun legyen:D:D:D ) Irjatok privatot....

(#169) Jani18


Jani18
aktív tag

Kaptam én is meghívást a beta-ra.Én is megtudok hívni 3 embert ha érdekel valakit.Írjatok pm-et.

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#170) Something_


Something_
őstag

Magyar idő szerint mikor kezdődik a beta? Vagy egyszer csak online lesz valamikor 26-án?

(#171) gabriel26 válasza Something_ (#170) üzenetére


gabriel26
tag

3 PM CET, delutan 3-kor

(#172) Ry0K3N


Ry0K3N
senior tag

Ismerőstől kaptam meghívót. csak nálam van hogy nem tudok bejelentkezni a weboldalon? Egyszerűen beakadt egy végtelen töltési loopba.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#173) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Másik topikban kaptam a linket de megosztom itt is veletek. Ezen keresztül végig kell görgetni és a végén egy fegyvert kell módosítani, ha minden részét módosítjátok kaptok kulcsot. :)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#174) tomas9320


tomas9320
tag

Előtölthető a béta annak aki bekerült a béta tesztelésbe :)

Huawei P30 Pro VOG- L29

(#175) TazLeacher válasza tomas9320 (#174) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Már 2 napja le van töltve. :D

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#176) Neil Watts válasza Dyingsoul (#173) üzenetére


Neil Watts
veterán

Ez nekem nem mukodik :/
Meg tudna valaki dobni egy kulccsal? :B

Halas koszonetem!

Udv. core2

(#177) Dyingsoul válasza Neil Watts (#176) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Az wow, délelőtt még köpködte a kulcsokat... :F

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#178) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Kaptam meghívót, letöltöttem Uplay-ben a játékot és amikor indítom kulcsot kér. Ez rendben van? Az oké, hogy délután 3-kor indul a béta de én indítás után egy erről szóló üzenetet vártam és nem azt, hogy kulcsot kér a játék. Azt sem tudom milyen kulcsot kér, mikor én meghívót kaptam.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#179) malystryx válasza Neil Watts (#176) üzenetére


malystryx
senior tag

Szia,

ha még aktuális, sztem én majd meg tudlak hívni. Most jöttem éjjelből, 2-ig alszom, aztán viszem a gyereket úszni, ha dobsz egy e-mailt, este 7 körül amikor hazaérek dobom az invite-ot ha megfelel, és meg tudlak hívni.

üdv: M.

(#180) malystryx válasza Dyingsoul (#178) üzenetére


malystryx
senior tag

Szia :) Ezúttal nem a Dio3 berkein belül. :)
Nekem ez már a 3-ik tesztem a For Honor-ban. Engem is úgy inveltek anno, meghívóval, azóta automatikusan tölti magát a játék béta előtt. Sztem indulni fog 2-3-kor a buli, és beléphetsz. Addig nem!! De fel kell készülni, lehet hogy lekönyökölnek a szerverek, bár attól függ mennyien lesznek. :)

(#181) Dyingsoul válasza malystryx (#180) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Üdv neked is! ;)

Na nekem így néz ki most. Én már előtöltöttem a For honor-t. De ez a képernyő nem tetszik, mi van ha délután 3 után is ez a kép fogad? Miért nem azt írja akkor hogy még nincs béta időszak, miért cd kulcsot kér? Másnak is ez a képernyő van amikor indítani próbálja a megkapott bétát?

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#182) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok.

Ez a meghívásos dolog, hogy működik?

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#183) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Most nezem:

Bejelentkeztem az UBI oldalan, es ezt irjak:

core2pro, You are already registered on PC with the following email: ***. You will get your access instructions shortly before beta starts.

Eddig nem kaptam semmifele levelet toluk, viszont elo tudom tolteni a jatekot uplayben. (le is szedte, irja is hogy preloaded).

Ilyenkor mi a helyzet?

Szuksegem lesz egyaltaln valamifele kodra?

U.i.: Ooo, ja jo, meg 24-en kikuldtek a levelet. Ha kell valakinek kod, irjon PM, felveszem, aztan go. :D

Udv. core2

[ Szerkesztve ]

(#184) Dyingsoul válasza Neil Watts (#183) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Olvasd már el légyszi a kettővel feletted lévő hsz-t. Ha indítod a pre-loadelt játékot, neked is cd kulcsot kér vagy mást?

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#185) Neil Watts válasza Dyingsoul (#184) üzenetére


Neil Watts
veterán

Elolvastam. A Preloadot megnyomtam, leszedte, oszt kesz, az egvilagon nem kert semmit. :D

Udv. core2

[ Szerkesztve ]

(#186) Dyingsoul válasza Neil Watts (#185) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Nem ez a kérdés. Ha most a játékot indítod el mondjuk asztali parancsikonnal vagy bemész a preloadolt könyvtárba és ott a játékot a saját .exe állományával indítod, akkor mi történik? Esetemben a fent látható kép az eredmény.

Tehát nem a pre load a kérdés, hanem a játék indítása. És még egyszer írom hogy engem csak azért zavar az, hogy CD kulcsot kér mert én arra számítottam, hogy arra hívja fel majd a figyelmem, hogy még nem él a béta időszak és majd DU 3-korkezdődik. Ehelyett kér kulcsot és attól tartok, hogy délután is kulcsot fog kérni mikor már élni fog a béta.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#187) bajtokarpi válasza Dyingsoul (#181) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia.

Nekem detto ugyanez van. Ráadásul amit kaptam kulcsot beírom, és nem fogadja el. De a kulcsnak a karakter száma sem egyezik meg az ablakban mutatottnál.

battletag: bossi#2666

(#188) Neil Watts válasza Dyingsoul (#186) üzenetére


Neil Watts
veterán

Akkor felrertettuk egymast. Ugy nekem is kodot ker. UPlaybol nem indithato, csak az altalad vazolt modon.

Udv. core2

[ Szerkesztve ]

(#189) gabriel26


gabriel26
tag

Inkabb vegyetek fel Uplayen es vagy csapassuk egyutt delutan, vagy sirhatunk, hogy nem megy :D

Uplay: haxteen

(#190) Dyingsoul válasza Neil Watts (#188) üzenetére


Dyingsoul
veterán

És bajtokarpi: Köszi így már megnyugodtam akkor! :R

Ismerősömnek tudsz küldeni majd invite-ot? 4 óra körül lesz gépközelben akkor tudja majd fogadni.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#191) Neil Watts válasza gabriel26 (#189) üzenetére


Neil Watts
veterán

Nem talallak uplayben ezen a neven. :/
Dyingsoul: PM :)

(#192) gabriel26


gabriel26
tag

Egy invite kodom meg nekem is van ha valakit erdekel..

(#193) myckey


myckey
veterán

Tehát akkor hiába kaptam 24-én a levelet, hogy tölthető lesz ( már le is jött ) , illetve hogy 3 játékost meghívhatok, ha nincs mellé kódom?

:D

Mert ez esetben nekem aztán nincs egy darab kód sem abban a levélben.....ráadásul jó hogy el is küldtem a havernak a meghívót....már jól beleélte magát. ;]

(#194) zozyk

pfffffff

Már tavaly Decemberben játszottam vele, a 2. teszt fázison... :P ;]

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#194) zozyk válasza myckey (#193) üzenetére


zozyk
addikt

Tankos noobok nem kapnak... :)

(#195) Dani82


Dani82
senior tag

Nagyon szeretnem kiprobalni a jatekot, alig varom, hogy megjelenjen. nem tudna esetleg valaki egy beta kulcsot adni addig is, nagyon megkoszonnem :B :R

[ Szerkesztve ]

(#196) Dani82 válasza Dani82 (#195) üzenetére


Dani82
senior tag

Koszonom szepen zozyk kollégának, kaptam is inviteot :R :R

Tibtobi: Koszonom szepen, kaptam kozben :R

[ Szerkesztve ]

(#197) Tibtobi válasza Dani82 (#195) üzenetére


Tibtobi
tag

Dobj egy UplayID-t és küldök meghívót

(#198) gabriel26


gabriel26
tag

Izsu1987 az ID-m egy invite-om van meg.. ..

(#199) myckey


myckey
veterán

Maradt még 2 db. meghívóm, ha kell valakinek privátban jelezze.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#200) Dani82 válasza myckey (#199) üzenetére


Dani82
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.