Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-05-04 02:12:24

LOGOUT.hu

Az Ubisoft által kiadott játék elérhető a fő platformokon. Windows, PS4 valamint Xbox-on. A játékmotor az AnvilNext. A játékosnak lehetősége van 3 fő frakció között választani a lovagok, szamurájok valamint a vikingek között, 3. személyben irányíthatjuk a karakterünket.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) k-adi


k-adi
nagyúr

Na vége a(z utolsó) bétának..
Bár úgy voltam vele, hogy nem érdekel már, mert felbosszantott a 2. tesztelés alatt az 1 vs (sok) harcok, de gondoltam adok még egy esélyt neki, mert alapvetően jó kis kardozós játék.

Az alfát élveztem a legjobban, aztán ezt a 3. tesztet, a köztes 2. teszt nagyon rossz volt: technikailag is és játékosok szempontjából is. Persze azért vasárnap már megérkeztek ebbe a bétába is a genyók dehát ez várható volt.... :DDD

A véleményem továbbra sem változott annak ellenére, hogy 3x teszteltem alfa-béta a játékot:

A játéknak 3 fő hibája, gyengesége van:

1. OP karakterek
2. Gang Up effektus
3. Hamar unalomba fullad

Tehát...sorba

OP hősök:

A Peacekeeper, Nobushi és Orochi karakterek nagyon erősek, hozzáértők kezében OP hero mindegyik. Nem véletlen, hogy mostani bétában nem is volt benne se a Lawbringer, se a Valkyrie, se a Shougi, hiszen ők voltak a legerősebbek de szerencsére elvileg balance-olják őket azért nem voltak most elérhetőek a bétában....remélhetőleg.....és nem azért, hogy "legyen valami újdonság is"...
Szóval nagyon jól balance-olni kell a karaktereket, de ahogy látom még van mit dolgozni ezen (is). Az alfában a vikingek voltak nagyon erősek, most a bétában pedig az előbb felsoroltak.

Gang Up avagy 1v2 1v3 1v4 harcok
Én többnyire Dominiont nyomtam mert ott vannak a legtöbben és a legnépszerűbb játékmód is. Hiába a "Revenge mode", ha sokan jönnek rád, esélyed sincs, ez a játékmód hátránya. Sokszor bugos a dodge és a block, de ezt betudom annak, hogy még csak "béta" volt ez (bár mindannyian tudjuk, hogy 1 hónap alatt nem lesz csoda = ugyanilyen lesz a végleges is, max patchelik..vagy nem)
Az biztos, hogy ezt nem egérrel kell hanem kontrollerrel kell majd játszani. :K

Unalom
Nos, igen, ez ilyen. Mint a FIFA, itt is lenyomsz pár meccset és mész a dolgodra tovább. Kérdés, hogy ez mennyire lesz hatással a jövőjére hiszen ez alapból egy rétegjáték.
A DUEL mód az poén, de hamar rá lehet unni, a 2v2-re szint úgy. A Dominion mód az egyedüli érdekes mód, de az meg a gang-up effektus miatt szar sokszor. Persze akkor jó amikor ti vadásszátok a másikat, de amikor téged kerget 3 mert a társaid fekszenek a földön egész meccs alatt az nem poén... :U

_

Szerencsésnek mondhatom magam, hogy 3x is tesztelhettem a játékot, így azért eléggé ki tudtam demozni magam úgymond. Az biztos, hogy én nem fogom megvenni teljes áron, mert kb. 20.000 forintot nem ér. De 15 ezret sem. Viszont később meg már bele fognak tanulni a játékosok és hatalmas hátrányból fog indulni aki később csatlakozik be. Plusz kíváncsi vagyok a játék startjára hiszen maga a játék nem lenne rossz, a játékmechanika át van gondolva szerencsére ez látszik, de a genyó playerek el fogják (ezt is) rontani. Bár a játék nevében benne van a Honor szó, de a játékban a 3 tesztelésem alatt 1x sem láttam tiszta harcot Dominion módban :D (persze a duel az más téma)
Egy biztos, aki megveszi az legalább 1 vagy 2 haverjával vegye, mert egyedül random társakkal sokszor nehéz lesz érvényesülni.... én szóltam. :))

(#302) Zedz válasza k-adi (#301) üzenetére


Zedz
addikt

Teljesen egyet tudok érteni a hozzászólással, annyit tennék még hozzá, hogy ezek az OP karakterek már "hard" (a Peacekeeper medium) besorolást kaptak. Ebből kifolyólag láttam olyanokat játszani velük, akikre rávertem kettőt aztán megfeküdtek, vagy próbáltak harrasolni, de levágtam őket a szakadékbe mert nem figyeltek. Ha valaki pedig jó, akkor egy Raiderrel is jó lehet. :)

(#303) Something_ válasza Zedz (#302) üzenetére


Something_
őstag

Nekem Raider lett a mainem. Pedig elején a berserkerrel akartam tolni, de valahogy nem ment.
A nagy barbár meg a szívemhez nőtt, egész élvezetes volt vele játszani, szóval február 14-n visszatérek, pedig az első nap elszomorított.
Már csak azt kéne megtudni, hogy milyen előnyökkel jár a gold edition.

(#304) Bazsi1987 válasza k-adi (#301) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Nekem is tetszett de nem teljes áron siege után többet vártam azt hittem tanultak az ottani kezdeti híbákból! De első komolyabb akcióba azért meg veszem😊

(#305) Zedz válasza Something_ (#303) üzenetére


Zedz
addikt

Fúú most nem tudom megnézni, de gondolom olyan lehet mint a Rainbow season pass. Ingyenes új hősök, extra content (skinek, pénz, ilyenek).

(#306) ThorsHUN válasza k-adi (#301) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Ott a pont.
Nekem csak ez az egy beta volt, de ugyanezeket ereztem en is.

Szinte alig volt bug. Durvan jol optimalizalt jatek. Az en vasamon is siman elfutott annak ellenere h kiirta az elso alkalommal, h ez nem felel meg a minimumnak.
Az animaciok mozgasok szeduletesek. Nagyon tetszik.
De 18-ert, jo ok kedvezmennyel 15ert sem vennem meg azert, hogy ket het alatt megunjam.

Jon szembe a csavo, tisztelgek karddal o is, kuzdunk respect. Jon a masik elkezd a pajzsos fickoval szexualis nemzo mozdulatokat csinalni... nah az ilyenbol koszi nem kerek.

Volt h tudtam h eselyem sincs a masik ellen. Egyszeruen lehetetlenseg volt.
Eger billentyuzettel is lehetett jatszani de neha nem hozta a kombokat amiket kellett volna.

A sok vs 1. Amikor en utom az ellent akadalyozom es az ellen elfut. Amikor tobben utnek en nem tudok elfutni es ket utesbol levernek. Tanulni kell ok, de a gangbang nem jo. :S
Jo persze brawlban en is odaszaladtam segiteni a tarsamnak amikor lattam, hogy a naginatas ellenfelt kaptam ket rovid baltaval...

Tetszik, de bazi draga. Kesobb meg csak brutal tapaszt ellenfelek lesznek. Sajnos:(

(#307) k-adi válasza Something_ (#303) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hali.

A gold:

Csomag tartalma

For Honor játékszoftver
Season Pass
Digital Deluxe Pack (1 kivégző effekt, 3 sisak kereszt)
További digitális tartalmak

Az ára 28-31.000 Ft

(#308) Fuzzy87


Fuzzy87
csendes tag

A gamesplanet-en viszonylag értelmes árakon beszerezhető a játék különböző kiadásai:

ALAP ~ 11.700Ft
DELUXE ~ 13.700Ft
GOLD ~ 20.500Ft

(#309) Zedz válasza Fuzzy87 (#308) üzenetére


Zedz
addikt

Mennyire valid ez az oldal? :F

(#310) Fuzzy87 válasza Zedz (#309) üzenetére


Fuzzy87
csendes tag

Megbízható, nem szürke. Több dolgot is vettem tőlük, probléma nélkül.

(#311) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Open Beta február 9-12 között

/s

(#312) k-adi válasza wjbhbdux (#311) üzenetére


k-adi
nagyúr

Lesz még egy béta? :DDD Linkelnéd az infót ?

Remélem akkor már benne lesz Valkyrie és Shogui - ezt a két karaktert még nem tudtam kipróbálni :)

[ Szerkesztve ]

(#313) wjbhbdux válasza k-adi (#312) üzenetére


wjbhbdux
veterán

twitch hírlevélben küldték ki, előtte 7-én lesz vmi nagy stream hírességekkel

/s

(#314) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Ezt a játékot fél éven belül 6-8k-ért fogják vesztegetni... :(

Olvasgattam a hozzászólásokat és szerintem a probléma az, hogy a tanulási görbe nagyon meredek. PC-sek között biztosan van sok embernek kontrollere, de többen vannak akik csak bill+egérrel nyomják. Ez a játék egy rémálom bill+egérrel.
A másik az hogy én nagy várakozással álltam hozzá mert hát a hack&slash az egyik kedvenc műfajom de nagyon nem jön be a multi része. A sztoryja még attól jó lehet de hivatalos forrásból 18k-t tuti nem ér a single player mikor open world RPG-k jelennek meg olcsóbban.

Az is látszik, hogy akik megveszik és nem fognak tudni beletanulni a multiba, ott fogják hagyni a gamet. Nagyon karcsú lesz a játékosbázisa 1-3 hónapon belül szvsz. Az játék olyan mint egy 3rd person mortal kombat (csak kicsit kevésbé feelinges). Most mondanám, hogy ne legyen igazam, ti pedig mondhatnátok, hogy "csak azért mert neked nem tetszik a játék..." de sajnos nem erről van szó. Lehetett volna sokkal jobb is szerintem.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#315) ThorsHUN válasza Dyingsoul (#314) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Billentyuzettel egerrel toltam a betat de szerintem nem remalom. Jo persze valszeg kontrollerrel sokkal de sokkal jobb.
De teljesen egyetertek a joslast illetoen. Nagyon szep a jatek es feelinges, de valljuk be oszinten. Sokaig nem tart lazban sajnos. Van par hasonlo, de picit mas megvalositasu jatek, pl war of the roses, chivalry, stb.
Ezeket mind 2,5 euros akcioban lehet kifogni a steamen. Retegjatek.

(#316) k-adi válasza Dyingsoul (#314) üzenetére


k-adi
nagyúr

Igen, bill,egér párossal nehezebb sokkal. Én is sokat szívtam emiatt. :(

Alapból rétegjáték, plusz a beletanulás is nehéz így szerintem is hasonló sorsa lesz mint amit írtál.

(#317) Bababobi válasza k-adi (#316) üzenetére


Bababobi
csendes tag

Engem ami kicsit aggaszt az a p2p. Néha éreztem hogy nem az igazi, például a Guard Break-et nem mindig tudtam counterelni pedig úgy éreztem időben nyomtam el, mondjuk nekem sincs valami izmos netem. Amúgy nagyon élveztem ezt a bétát. Nekem tuti vétel mert nagyon régen várok valami hasonlóra. Szerintem közel tökéletes a harcrendszere és bitang jól néz ki. Azt olvastam hogy lesz ranked, remélem igaz mert nagyon kívánja a játék.

Az biztos hogy rétegjáték és pár hónap múlva már csak a keménymag marad de szerintem ez nem baj. DS-nél is hasonló a helyzet és még mindig kurva jó a pvp. :K

Raider
Warlord

Ez egy elég jó Raider játékos a másik meg Warlord. Béta alatt ritkán találkoztam jó játékosokkal. Ezért is várom a megjelenést mert casual béta játékost levágni nem kihívás. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#318) lofagi


lofagi
addikt

Csak nekem van az az érzésem,hogy ezzel a plusz open beta dologgal csak még több embert szeretnének csalogatni, mert nem annyira jó a visszajelzés? Vagy ne fessem az ördögöt?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#319) k-adi válasza lofagi (#318) üzenetére


k-adi
nagyúr

Vagy csak tesztelni akarják a szerverek teherbírását? :U

(#320) Bazsi1987 válasza lofagi (#318) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Divisional is igy volt tavaly 😉 szóval nincs para😊

(#321) horvi0813 válasza lofagi (#318) üzenetére


horvi0813
tag

Szerintem pont, hogy mi játékosok járunk jól, mert igaz sok embert fog vonzani az ingyen hétvége, de ha rossz a játék hamar kiderül, plusz tele lesz vele a net mégjobban ergo senki nem veszi meg, ha meg jól sikerült a játék akkor miért ne venné meg mindenki akinek tetszik. Mi csak nyerhetünk ezen.

(#322) Fuzzy87


Fuzzy87
csendes tag

Várható első éves tartalom.

Négy szezon. Minden szezonban 2 új karakter és két új pálya, valamint tournaments és ranked módok a későbbiekben.
Hála a Rainbow Six-es sémának, a pályák ingyenesek lesznek a karik meg in-game pénzért feloldhatóak. :)

(#323) Nistano válasza horvi0813 (#321) üzenetére


Nistano
csendes tag

http://forhonorhungary.hu/2017/02/02/omg-bocsinembirom/

Hát nekem instanbuy az tuti.

(#324) horvi0813 válasza Nistano (#323) üzenetére


horvi0813
tag

Na jó igen ezt akartam hallani, úgy lesz a Season Pass mint R6ban
(aki nem ismeri azt a modelt: Season Pass csak annyi, hogy 1 héttel előbb megkapod az új hősöket ingyen nem kell kifarmolni, aki nem season passos annak ki kell farmolni de ingyen jár minden új map, játékmód stb. + 1-2 skin, kozmetikai cucc jár a season pass mellé, tehát az alap játékkal egy 100%os élményt kapsz nem kell idegeskedni).
instabuy itt is :Y :C

(#325) Ra's al Ghul válasza horvi0813 (#324) üzenetére


Ra's al Ghul
senior tag

Hali,

tudom hülye kérdés de sajnos nem tudom eldönteni, hogy mire vegyem meg a játékot.
Szerintetek mire érdemesebb megvenni? Konzolra vagy PC -re?

Azt tudom, hogy PC -n nincs FPS lock, míg konzolon 30 FPS van. PS4 -en játszottam bétát és nem nagyon zavart a 30 FPS.

Van itt olyan, aki próbálta PC -n és konzolon is?

Segítségeteket előre is kösz.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#326) lofagi válasza Ra's al Ghul (#325) üzenetére


lofagi
addikt

Én mint nagy PC-s azt mondom,hogy inkább vedd meg konzolra ha a kettő közül kell választani. Hogy miért? Az első és talán a legfontosabb,hogy ott kevésbé vagy egyáltalán nem fogsz találkozni csalókkal. Sajnos a PC-s játékoknál mindig is jelen lesznek a csalók.

Bár nekem tetszik a játék bill és egérrel mégis inkább lesz ez egy kontrolleres játék, itt megint csak azt mondom,hogy érdemesebb akkor már konzolra.

A grafikában biztos a PC nyer, ha másban nem az fpsben tuti. Ezen kívül meg kb semmiben. Szerintem a tábor is nagyobb lesz a konzolon, így ott megint csak hamarabb fogsz találni maganak embereket.

Ezeket mondom úgy,hogy nagy PC-s vagyok. Persze azért hallgass meg másokat is erről.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#327) bajtokarpi válasza Ra's al Ghul (#325) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!

Én meg azt mondom vedd meg inkább PC-re, úgy hogy nekem is van konzolom, és bennem is felmerült ez a kérdés. Hogy miért? Egyszerű, PC-n nem kell fizetned azért +-ba, hogy online játszhass. Valószínű, hogy grafikában is kissé odapörköl a konzolnak, és nem utolsó sorban pc-n is tudsz kontrollerrel játszani. Na meg persze attól is függ, hogy a haverok, barátok melyik platformon vannak.

battletag: bossi#2666

(#328) Ra's al Ghul válasza bajtokarpi (#327) üzenetére


Ra's al Ghul
senior tag

Hali,

köszi a választ mind kettőtöknek.

Hát igazából olyan gondom nincsen, hogy hol játszanak a haverok mert ők nem is játszanak ezzel, én viszont tuti megveszem.

PC -re lehet tényleg jobb lenne, csak nem tudom ott mekkora lenne a játékosok száma. Előtted mondták, lehet konzolon többen lesznek mint PC -n.

Illetve nincs Xbox kontrollerem, ezért nem is nagyon tudok PC -n játszani egér / billentyűzettel meg nem akarom játszani. PS4 kontrollert meg nem tudom, hogy lehetne PC -re kötni.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#329) Tibtobi válasza Ra's al Ghul (#328) üzenetére


Tibtobi
tag

Rá lehet kötni a PS4-es kontrollert a PC-re, van támogatás.

[ Szerkesztve ]

(#330) horvi0813 válasza Ra's al Ghul (#328) üzenetére


horvi0813
tag

A játék.hivatalosan is támogatja PCn a PS4 controllert ezzel nem lesz gondod.

(#331) Ra's al Ghul válasza horvi0813 (#330) üzenetére


Ra's al Ghul
senior tag

És akkor most egy igazán nem ide illő kérdés:
Hogyan tudom a PS4 kontrollert PC -re kötni? Elég ha a kapott adatkábellel összekötöm vagy vennem kell vevőt a gépbe?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#332) Tibtobi


Tibtobi
tag

Ahány videót nézek és elemzést olvasok, úgy foglalkoztat ennek a gémnek az összetettsége. Elég eszetlenül játszottam a karikkal, kevés figyelemmel a spec tulajdonságaikra. Mázli, hogy lesz még 1 open béta, hogy biztosan tudhassam nekem való ez. A tournament részre még kíváncsi lennék, hogy mégis miben különbözik majd a rankedtől és customtől.

(#333) Tibtobi válasza Ra's al Ghul (#331) üzenetére


Tibtobi
tag

Ezt próbáltad már? https://www.youtube.com/watch?v=ou-JZDpDfPs
Elvileg ez a driver + bluetooth

[ Szerkesztve ]

(#334) horvi0813 válasza Ra's al Ghul (#331) üzenetére


horvi0813
tag

Win10 elvileg felismeri ha régebbi van kell valami program hozzá.

(#335) lofagi


lofagi
addikt

Megnéztem a Ronin 47 c. filmet és már hiányzik is egy kis csihipuhi. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#336) lofagi


lofagi
addikt

Nem tudom,hogy néztetek-e pár videót, de itt van ez a srác, igaz, hogy a Peacekeeperrel tolja, de van 1-2 öltete a többi karakterhez is. Szerintem nagyon jó. :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#337) Pahli válasza lofagi (#336) üzenetére


Pahli
tag

páva youtuber. megnéztem a csatiját, kb 90% fizetett tartalom a gyerek. annyira van önálló értékrendje mint egy vödör százasszögnek.
az van hogy szerintem nem érdemes guidokat nézni, egy még meg nem jelent játékhoz. meg ha valaki masterelni szeretne fastpaced dinamikájú játékokat, xx órát érdemes autodidakta módon játszani, hogy legyen egyfajta önállóság, és nem elolvasni 3 sorban hogy mit hogyan kell counterlni. kétségtelen, hogy a srácnak vannak jó meglátásai, de irritáló volt hallgatni

(#338) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

(#339) lofagi válasza ThorsHUN (#338) üzenetére


lofagi
addikt

Ez elég komoly, már én is néztem! :] Már csak 2 nap és újra belevethetjük magunkat a csatározásba. Addig is, ti milyen karakterrel fogjátok nyomni? Egyet akartok kihúzni maxra vagy többel próbálkoztok majd?

Ahogy elnézem lesznek az elején problémák a balanccal,de azt úgy is javítják idővel. Nem szívesen tanulnék meg egy karit amit nerfelnek majd.

Warden lesz nálam a nyerő. Már csak a kinézete miatt és az avatarom miatt is. Hogy is lehetnék mással. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#340) Pahli


Pahli
tag

Tölthető a preload, akinek még nincs fenn a játék.

[ Szerkesztve ]

(#341) k-adi válasza lofagi (#339) üzenetére


k-adi
nagyúr

A videó tényleg menő :P

Én Valkyrie-t akartam volna kimaxolni, de sajnos nem lesz elérhető az open bétában :( se Shogi :W
A closed bétában és az alpha-ban is az Orochi-t maxoltam ki, így őt unom már, ezért most valószínűleg Nuboshi lesz akit kimaxolok. :K a korábbi tesztek során csak lvl10ig vittem, a Peacekeepert is, de most rá akarok gyúrni erre a bleeding effektre, mert elég OP karakternek tűnik :DDD

(#342) Tibtobi válasza lofagi (#339) üzenetére


Tibtobi
tag

Szerintem megint nyomok minden karival 2-3 kört, hogy melyik fekszik, mi változott és ami közel áll hozzám. De nekem lawbringer tetszett meg. Francba, most tényleg meg kell venni? :O :P

(#343) k-adi válasza Tibtobi (#342) üzenetére


k-adi
nagyúr

Lawbringer se lesz benne a mostani open bétában sajna :U

(#344) Something_ válasza lofagi (#339) üzenetére


Something_
őstag

Nekem eddig a tudasomhoz a Raider a szimpatikus, igy az lesz a mainem. Nyilvan majd masik karaktert is fogok huzni, egylore passz mit :-)

K-adi: mit jelent kimaxolni alphaban-betaban? Mi a max?

(#345) Tibtobi válasza k-adi (#343) üzenetére


Tibtobi
tag

Láttam és sírok. Ahhh valszeg open végére tulajdonos leszek, pedig megfogadtam hogy soha többé nem rendelek elő. Elkapott a hype...

(#346) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Celeb For Honor stream ma este 11-kor @ https://www.twitch.tv/forhonorgame

o Team: GLORY
> Lauren Cohan (The Walking Dead)
> Demetrious “Mighty Mouse” Johnson (UFC Champion)
> Dan Casey (NERDIST)
> StoneMountain64

o Team: JUSTICE
> Jason Momoa (Justice League, Game of Thrones)
> Alfie Allen (Game of Thrones)
> Jessica Chobot (NERDIST)
> Sodapoppin

+ még 3 twitches csapat.

/s

(#347) Tibtobi válasza wjbhbdux (#346) üzenetére


Tibtobi
tag

A napi for honor adag? :D

(#348) k-adi válasza Something_ (#344) üzenetére


k-adi
nagyúr

kimaxolás az min. rep 1-2

(#349) lofagi


lofagi
addikt

Elimination mód úgy látom,hogy eléggé ráfokuszál majd a harcokra, 4v4ben.

Amúgy elég komoly ruházatok vannak itt már.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#350) lofagi


lofagi
addikt

Gondolom nem sokan nézitek, de úgy látom Stonemontain simán veri őket, bár ezen nem lepődök meg. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.