Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6301) KubanitoS válasza WayneGace (#6281) üzenetére


KubanitoS
veterán

Felesleges álszenteskedni. Mindenki onnan rendel, ahol a legolcsóbb...

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#6302) Jazz


Jazz
veterán

High lvl skillek (non beta). [link]
Érdemes megnézni. Pl. Demon Hunter rain of vengance. Brutális. :)

free your mind

(#6303) -conrad- válasza Jazz (#6302) üzenetére


-conrad-
addikt

De még mindig arról szól a karakter, hogy elfutsz, összehúzod lősz megint elfutsz. :( A barbár meg a monk nem ennyire "menekülős" azért is tetszik jobban. A monk lenne a favorit, de a beta végigjátszásban 5x annyi potit iszik mint a barbár. :S

(#6304) sith7 válasza Jazz (#6302) üzenetére


sith7
nagyúr

Brutális az összes :))

(#6305) WayneGace válasza -conrad- (#6303) üzenetére


WayneGace
őstag

Elég furán nézne ki, ha egy törékeny wizard úgy bírná a tömeg közepén, mint egy barbár.

A videóban néhány terület kidolgozottsága elég elhanyagoltnak tűnt. Remélem a véglegesben nem ilyen szerény lesz.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#6306) Cyberbeni válasza -conrad- (#6303) üzenetére


Cyberbeni
addikt

COOP

(#6307) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Csak engem emlékeztet az act1 town képi és zenei világa kicsit a diablo1 + darkstone-éra? :U... a Dungeon Siege 2-es inventori fiilingről ne is beszéljünk :)

azok a régi szép idők :))

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#6308) KubanitoS válasza CocooN-z (#6307) üzenetére


KubanitoS
veterán

Engem is emlékeztet. Ja mégsem, még béta kulcsom sincs... :(

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#6309) Jazz válasza -conrad- (#6303) üzenetére


Jazz
veterán

Engem pont ez a taktikázás, majd tömegirtás, kaszálás vonz. Hogy ügyeskedni kell. És pont azaz egyszerű játékmód nem, ami egy barbárt jellemzi. (Kaszálás vs. kapálás.) Hogy odamegy, brutál, és egyesével ledarál mindent. Bár ez se igaz, mert a palával is szerettem játszani és zeal-el csapkodni (a játék elején, még a naív, nem bnet-es időben).

free your mind

(#6310) Scholes9 válasza D1Rect (#6289) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nincsen okos telóm, így rendelek egy Authenticatort innen :)

Nemsokára, ha minden okés, akkor indítom a bétát és végigviszem monkkal is :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#6311) ddekany válasza Kashim (#6023) üzenetére


ddekany
veterán

"Igényes, halk, gyors asztali gép normális minőségű perifériákkal ugyanúgy drága mint egy jobb noti"

Kb +20e Ft kiadás egy PC-t viszonylag halkká tenni... Folyamatos terhelés alatt halkabb is mint egy notebook, ami alapból lehet hogy kussol, de terhelve bekapcsol a hajszárító, ráadásul a füledhez viszonylag közel, míg az asztali gép az asztal alatt van és lassan forgó nagy ventilátorokkal dolgozik (aki az asztal tetejére tette... az tegye le sürgősen, pont ez az egyik előnye).

Más... egyesek itt rugóztak, hogy kell-e Full-HD stb. Nem az kell, hanem az, hogy az LCD natív felbontáson menjen a játék, különben sokat veszít az élességből. Ilyen egyszerű.

[ Szerkesztve ]

(#6312) KubanitoS válasza ddekany (#6311) üzenetére


KubanitoS
veterán

Köszönjük, Emese! ;]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#6313) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Barbárral is megszívja az ember ha eszetlenul nekimegy az ellennek. Nem véletlenul van ez a 30%-os sebzésellenállás. Másodpercek alatt lecsapják ha nem idozítesz, nem figyeled honnan/mikor támadsz, rossz képességet használsz és rossz idoben, vagy nem tudod felmérni hogy mikor ildomos visszavonulni.
De remélhetoleg nem kell vele visszahátrálni a pálya elejére mint a távolsági karikkal :D A kiting-ozást meg végképp nem szeretem, az cseszett fel D2-ben is.

@ddekany viszont ha nem natívban futtatod akkor kapsz ingyen FSAA-t :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6314) Jazz


Jazz
veterán

...meg kapsz mellé 1 pixelt 1,28-on szétosztva. :)

free your mind

(#6315) Jazz


Jazz
veterán

Na ez az amit nem tud egy barbi :) [link]

free your mind

(#6316) radi8tor válasza Jazz (#6315) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Gyenge gépe van, diavetítés a legizgalmasabb résznél. :W

⭐ Stella

(#6317) Wolverine válasza CocooN-z (#6307) üzenetére


Wolverine
félisten

Kb. ugyanott vagy Sanctuaryban... szóval ne lepjen meg.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6318) Ilsyde válasza Jazz (#6315) üzenetére


Ilsyde
őstag

(#6319) Djuree válasza Jazz (#6315) üzenetére


Djuree
félisten

mi az isten ez a lézer? :Y

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6320) sith7


sith7
nagyúr

Demonhunterrel eljutottam Skeleton King - ig, 10 - es szinten ...... háááát ..... nem volt egyszerű a dolog , de meglett

Pedig nem is gyenge csúzli volt nálam, sárga volt 4-5 tulajdonsággal, még készíteni is csak gyengébbet tudtam volna ... szóval nehezebb fokozaton lesznek itt még érdekes dolgok a BOSS - okkal :))

(#6321) CocooN-z válasza Wolverine (#6317) üzenetére


CocooN-z
őstag

Azt tudom, adja magát a story, csak maga a filing :)

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#6322) kovsol


kovsol
titán

Monk képességeire mint pl a Deadly reach hatással van a fegyverem sebzése?

May the Force be with you!

(#6323) maross válasza sith7 (#6304) üzenetére


maross
veterán

A monk eleg szanalmasnak tunt.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#6324) CactuS válasza maross (#6323) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Pont ezt akartam írni, hogy vártam, hogy majd jön a nagy Jackie Chan féle rúgáskombináció - oké 1 Chuck Norrisos körbepörgő rúgás azért az elsőnél befigyelt -, aztán igazából semmi nem történt. Ha ez alapján kéne megítélnem a monkot, akkor tuti, hogy nem játszanék vele - pedig azzal szeretném majd kezdeni -.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#6325) Djuree válasza maross (#6323) üzenetére


Djuree
félisten

bétában monkkal voltam, mint kés a vajban...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6326) maross válasza CactuS (#6324) üzenetére


maross
veterán

Ez alapjan biztos hogy 10%-ot kapna, mig a tobbiek 70-100% kozott :). Pedig monkrol mar volt par impressziv video, azok a skillek sokkal utosebbek voltak, mind latvanyra, mind hatekonysagra, szoval nem tudom hova tenni ezeket.

En maradok a barbarnal, parhuzamosan masodik karakternek egy doctor vagy hunter.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#6327) sith7 válasza maross (#6323) üzenetére


sith7
nagyúr

Játszottam vele a bétában , ez egy mészáros :K ... nem éppen látványos skill - t mutatott a videó, de nagyon jól lehet vele aprítani

(#6328) Cadal válasza kovsol (#6322) üzenetére


Cadal
őstag

Persze. A legtöbb skill a fegyver sebzésre alapul. pl: deadly reach (100% weapon damage) + rúna.

(#6329) maross válasza sith7 (#6327) üzenetére


maross
veterán

Jo, de raadasul mindegyik ugyanolyan? Ovatosan gyomron uti a bottal, es meghal. A barbar meg le*asz egyet a foldre, es mindenki meghal korulotte.

Amugy feelingre most a jatekok kozul a kedvenc skillem a reckoningban a meteor. Megnyomod, slowmo, leszakad az eg, es mindenki meghal. Nagyon jo :DDD.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#6330) Blizz válasza Djuree (#6319) üzenetére


Blizz
őstag

Régen benne volt a bétába,még én is használtam,asszem olyan 11-12-es szint körül lehetett kitanulni és elég erős volt,de most már kivették belőle

No mistakes, just happy little accidents

(#6331) Ilsyde válasza maross (#6329) üzenetére


Ilsyde
őstag

Pont az a jo a D3-ban hogy teljesen mas mind az 5 kari. A barbar minel hathatosabb tomegpusztitasra megy ra, a monk meg inkabb a tulelesre es idohuzasra. Ha nagyjabol ugyanaz lenne a szerepuk akkor az egyik felesleges lenne :)
Raadasul a monk nem is az a hagyomanyos melee harcos, mar az alaptamadasainak is van tavolsaga. Nekem picit gyengenek es bonyolultnak tunik, epp ezert szimpatikus is (szeretem a rendhagyo dolgokat meg a kihivast :DDD )

(#6332) kovsol válasza Cadal (#6328) üzenetére


kovsol
titán

köszi, mondjuk játékban én nem találtam a skill leírásnál leírást a weapon dmg re vonatkozólag így rákérdeztem.
Monkkal most reggel kitoltam a bétát. Nekem jobban teszik mint a Witch Doki, bár mindig vonzódtam a közelharci karakterekhez az ilyen játékokban. A játék meg szerintem pont elég darkos ott ahol annak is kell lennie. Gondolok ez alatt a nem szabadban játszódó részek többségére.

Játéknak betoltam hogy 60fps legyen max, ezt hozza fixen és legalább a vga kártya és a proci se izzad tök fölöslegesen.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#6333) Bazzzs válasza kovsol (#6332) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Ha úgy nézed meg a skill leírását, hogy nyomod közben a CTRL gombot, akkor kiírja részletesen, hogy mit csinál/tud az adott varázslat. Valahol a beállításokban is be lehet kapcsolni, hogy advanced tooltipeket jelenítsen meg játék közben.

Az én első karakterem biztos Monk lesz :K

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#6334) sith7 válasza maross (#6329) üzenetére


sith7
nagyúr

Majd kipróbálod, és meglátod, miről beszélek :))

(#6335) Djuree válasza Ilsyde (#6331) üzenetére


Djuree
félisten

d1-ben a monk szabad kézzel ment asszem, és nem volt gyenge :N
pala miért nincs?!

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#6336) Jazz válasza Djuree (#6319) üzenetére


Jazz
veterán

mega death ray :))

Aki nyomta beta-ban sorc-al attól kérdezném, mennyire gyenge védelemre? D2-ben ugye elég népszerű volt a sorc, de ott azért védelemre is lehetett gyúrni. Most ahogy olvasom szinte senki nem akarja vele kezdeni.

Én még nem tudom melyikkel kezdjem. Tömegpusztító kari lenne a szimpatikus.
A DH erős, de ezzel a golyószórós bandita western hős mad-max állattal nem tudok azonosulni a diablo képi világában. Miért nem mindjárt egy mini-gun-t adtak a kezébe? :) [link]

free your mind

(#6337) janok


janok
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék!
Előrendelném a Diablo 3-at, de nem tudom honnan érdemes.
Melyik cég gyors, pontos, korrekt (ahonnan valóban a megjelenés környékén már meg is kapom)? Láttam, lehet pl.: az 576kbyte-ról vagy a GameStar-tól is előrendelni.
Szóval ti honnan javasoljátok?

Előre is köszönöm!

(#6338) Hanok válasza Jazz (#6336) üzenetére


Hanok
senior tag

Szerintem a Sorci védelemre itt az elején erősebbnek tűnik mint D2-be, később ez biztos változni fog, de meglepően jól állta az ütéseket a boss-nál. Én simán kezdeném azzal, bár az nagy kérdés hogy a nehézségi szint előrehaladtával mennyire fogja állni a sarat...

(#6339) Pekkk válasza Jazz (#6336) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Melyik skill + runa az amitől így pörög?

(#6340) CocooN-z válasza Djuree (#6335) üzenetére


CocooN-z
őstag

A Barbáron kívül minden karakter "más", pala elvileg vmeik kiegben lesz, de az is más kaszt fúziójával, tehát nem kimondottan az lesz, de sokkal több köze lesz hozzá mint most a monknak pl.

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#6341) rt06 válasza Pekkk (#6339) üzenetére


rt06
veterán

imho a strafe lesz az

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#6342) persil


persil
nagyúr

Nem tudom amúgy, hogy csak én vettem-e észre, de videók alapján úgy tűnik, hogy a fele dolgot egyszerűen kiollózták a torchlight-ból...
Például a barbár skillek, ahogy vannak, az egész interface, főleg a bal/jobb gomb, plusz skillbar, stb stb.

Félreértés ne essék úgy várom a játékot, mint a messiást, természetesen elő is rendeltem már, mégis csak diablo és a videók/képek alapján eszméletlenül tetszik, de a hasonlóság, főleg apróbb dolgokban már-már zavarbaejtő.

(aztán persze bőven elképzelhető, hogy a dio 3-at már fejlesztették, amikor a torchlight-ot gyorsan össze copypaste-elték innen-onnan pár hónap alatt, hogy legyen némi bevétel a nagyöreg megjelenése előtt...)

Azt amúgy nem tudja valaki, hogy a bejárható világ hogy lesz megoldva? Megpróbálom értelmesen leírni mire vagyok kíváncsi. A diablo 1-ben egyetlen város van, és egy végtelen dungeon-be megyünk lefele. Ez a legrosszabb megoldás szerintem. A 2-ben van néhány város, körülöttük járjuk be a terepet, de mindig ezekbe térünk vissza teleporttal. Ez sokkal jobb.
A harmadik megoldás pedig pl a dungeon siege 1-ben volt, hogy tulajdonképp konkrétan kalandozunk előre egy óriási térképen és út közben van x darab város/falu, meg random kereskedők. Számomra ez a legtutibb.
Milyen lesz a 3-ban, esetleg béta alapján nem-e tudja valaki?

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#6343) Pekkk válasza rt06 (#6341) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Köszi! :R DH-val akarok kezdeni, de ez a lődözés a videón kiábrándít... :(
A hangja lehetne más, meg az effekt is.

[ Szerkesztve ]

(#6344) Blizz válasza persil (#6342) üzenetére


Blizz
őstag

Szerintem nem másoltak semmit,diablo a szerepjáték atyja. Bétából meg nem derül ki,h hogyan lesz megoldva a bejárható terület,egy város van new tirstram.De szerintem hasonló lesz a d2-höz.

No mistakes, just happy little accidents

(#6345) Cadal válasza janok (#6337) üzenetére


Cadal
őstag

Ha jól tudom jelenleg itt a jó áron lehet előrendelni: konzolokszervize.hu és elvileg korrektek is: [link]

(#6346) WayneGace válasza persil (#6342) üzenetére


WayneGace
őstag

Torchlight-al nem játszottam. A Blizzard olyan, mint Tarantino, azaz szépen lenyúlja, sokszor egyben átvesz dolgokat, hozzáteszi a saját elgondolását és alkot egy egész jó kis filmet, akarom mondani játékot. :)

Játékiparra szerintem egyébként is jellemző, hogy a fejlesztők más cégek játékaival is játszanak és szép szóval merítenek belőlük, csúnyával pedig lopnak tőlük.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#6347) bolha23 válasza Hanok (#6338) üzenetére


bolha23
aktív tag

Az én első karim biztos hogy Wizard lesz.
A bétából túl sok mindent nem lehet még leszűrni az ütésállóságával kapcsolatban, de a Conjuration és Defensive skillek között kell keresgélni majd kinek-kinek ízlése szerint, a túléléshez szükséges lehetőségeket. Armor, Skin, Teleport, Slow Time miegymás.

(#6348) Ilsyde válasza persil (#6342) üzenetére


Ilsyde
őstag

Mivel a Torchlightot a Diablo 1&2 keszitoi csinaltak, ezert nyilvanvalo hogy a Blizzard onnan vette sok dologhoz az ihletet (loot rendszer stb.). De ez ne zavarjon, a beta alapjan nagyon jo lesz a D3.

(#6349) Hanok válasza bolha23 (#6347) üzenetére


Hanok
senior tag

Én még filózom rajta hogy mivel nyissak, bár még nem toltam végig minden karival, lehet megváltozik a vélemény, egyenlőre Wizz, Witch a szimpi.

Kicsit más:
Feltehetően a játék megjelenése előtt monitort fogok venni, a 17" 4:3-as TFT-met váltaná egy 23" vagy 24" colos monitor. A kérdésem az lenne hogy melyik lenne a jobb választás, az 1920x1080 vagy a az 1920x1200. Szempont lenne hogy a lehető legtöbb területet belássam.
Ha esetleg valakinek van tapasztalata szívesen várnám a javaslatokat vagy a buktatókat. A 24-es az 20k felár lenne de ha érdemesebb azt venni akkor nem fogom sajnálni rá..

(#6350) Cadal válasza Hanok (#6349) üzenetére


Cadal
őstag

Már pontosan nem emlékszem hogy hol olvastam, és hogy valós volt-e az infó, de mintha a játék motorja úgy lenne megírva hogy a nagyobb monitoron nem feltétlenül látnál nagyobb területet. De a legjobb talán az lenne ha megkérnénk itt valakit a fórumban (láttam pár 27" 2560x1440-es felbontású kijelzővel rendelkező tagot) hogy csináljon egy képmentést a játék egy világosabb részletesebb (pl városban) területén magas felbontáson és alacsonyabban (pl: 1680*1050 v 1920x1080 v 1920 x 1200 és full felbontáson).

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.