Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46001) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Beteg ez az új droprate.
Két legjobb fegyverszerzemény:
Monk kétkezes 1150 dmg, 350 dex, 120 vita, 1350 LoH
Crossbow: 1270 dmg, 120 dex, 190 vita

Kár, hogy mindkettőről hiányzik a crit.

Skynet is real. It's called Google.

(#46002) Gyuri27 válasza FehérHolló (#46001) üzenetére


Gyuri27
félisten

Critet máshol is össze lehet szedni. 1350 loh-t nehezebb. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#46003) X Factor válasza Gyuri27 (#46002) üzenetére


X Factor
addikt

200-300%-ot? Mégis honnan?

Make things work

(#46004) sunnymarcell


sunnymarcell
aktív tag

340 hsz... na bazeg :D

történt valami nagy vita?

(#46001) FehérHolló: socket van rajta? mert akkor elég sokat érhet... ha nincs rajta akkor nem sokat

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#46005) oxox válasza sunnymarcell (#46004) üzenetére


oxox
addikt

tortent...es semmirol sem tudni, hogy mennyi er :DDD :N

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#46006) Rayner válasza oxox (#46005) üzenetére


Rayner
őstag

Minden annyit ér amennyiért megveszik :)
Amúgy érdemes magas gold áron kezdeni, legalábbis ahogy az RMAH gold eladást vettem észre, most elég sokan bevásároltak goldból. kb 3secenként ment el 2M...
Én mindenesetre elég vastagon húznám a ceruzát aztán meg majd kialakul úgyis mi mennyi.

[ Szerkesztve ]

(#46007) Franklin


Franklin
addikt

1. paragon szinten vagyok és már esett egy legendary. Igaz miszlikben végezte a kovácsnál... :-D

Nem tudom mi lesz ennek a hosszú távú hatása. Szerintem 1-2 hét habzsi-dőzsi után visszaveszik a dropot.

(#46008) Cyberbeni válasza Amur (#45989) üzenetére


Cyberbeni
addikt

act1-ben 1 ütés kb minden mob (ha critelek, 30,5% crit+sharpshooter), act3-ban kb 1,5-1,75-ször ennyi xp-t adnak a mobok, tehát oda csak akkor érdemes menni, ha közel olyan gyorsan haladsz, mint act1-ben. (magyarul ha dt barb vagy)
nekem 25% kő és 27,6 xp/kill a templartól.
átlagban 6,9M xp/óra (kb 8 órányi játékból számolva), ami kb 1500 órányi gyilkolászást jelent lvl100-ig
eközben 476 elitet öltem meg (legalábbis most annyival mutat többet a számláló)

[ Szerkesztve ]

(#46009) Gyuri27 válasza X Factor (#46003) üzenetére


Gyuri27
félisten

A fegyveren a max 100 + socket és egy radinat star (összesen 200).
A 300 honnan jön ki?
Másrészt egy 100%-s chd-s fegyó nem túl olcsó (ha még sebez is). Ehhez vedd hozzá a socketet és máris 250 eurós cuccról beszélünk.
Szóval lehet azt némileg pótolni (emeled a chc-t pl).

A loh-t viszont (főleg ekkorát) piszok nehéz pótolni (meg nem is olcsó).

Amd - Radeon - Ryzen

(#46010) Cyberbeni válasza Gyuri27 (#46009) üzenetére


Cyberbeni
addikt

kétkezes közelharci fegyveren mostmár 200% a max, ami sockettel együtt ugye 300%

nekem egy szál legendary sem esett (bár 18% mf-em van most csak cuccokból, mert inkább a gyorsabb haladásra megyek)

[ Szerkesztve ]

(#46011) flash-


flash-
veterán

sziasztok

érdekelne hogy nyílnál melyiket részesítsem előnyben?

Each hits adds 300 life

vagy

2.5% of damage Converted to life?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#46012) Facer válasza Facer (#45988) üzenetére


Facer
csendes tag

Probléma megoldva,Uj egér driver, előző vga driver teljes uninstall,majd re-install,C-meghajtó indexelés kikapcsolás

"Ha a tények megváltoznak én megváltoztatom a véleményemet. Őn mit tesz?" Keynes

(#46013) oxox válasza flash- (#46011) üzenetére


oxox
addikt

amig nincs 100k dps-ed addig a lohot szoktak javasolni...

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#46014) Cyberbeni válasza flash- (#46011) üzenetére


Cyberbeni
addikt

szvsz fölösleges mindkettő, shadow power gloom rúnával elég élettöltést ad, és még a sebzést is csökkenti
de ha mindenképp akarsz valamit, akkor lifesteal

kellene egy dead man's legacy tegez +max disciplinnel, de az összes, ami fent van AH-ban, az szar és drága (10,10,14% attack speed a 10-20%-ból) :O

[ Szerkesztve ]

(#46015) mcsabee válasza Sirandrish (#45938) üzenetére


mcsabee
senior tag

Könnyű lett a játék? Abszolút semmit nem érzek belőle. Act 2 pontosan akkora kihívás, mind eddig, és Act 3-ban sem jutok előrébb annál, mint eddig. Szerintem egy bittel sem lett könnyebb a játék.

Stay a while and listen...

(#46016) Ren Hoek válasza mcsabee (#46015) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Act1-en érződik, hogy fostos CBA-s gear-ben könnyebb.

Act2-re átmenve persze már nem. Ott szétkapnak mint gép, 4-500 allressel.

(#46017) mcsabee válasza Ren Hoek (#46016) üzenetére


mcsabee
senior tag

Akkor elnézést, Act 1-ben még nem voltam 1.0.4-ben, csak Act 2-ben és Act 3-ban. De most hogy mondod, rögvest be is nézek Butcherhez, hátha megdob valami jó cuccossal, múltkor ő dobott egy jó pár millás ringet.

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#46018) Cyberbeni válasza Ren Hoek (#46016) üzenetére


Cyberbeni
addikt

act1-en nem változtatták az ellenfelek sebzését, act2 -8%, act3/4 -15%

(#46019) oxox válasza mcsabee (#46015) üzenetére


oxox
addikt

nem minden kasztal...cimbi tank dh-val ment eddig, es valami life visszanyereset butitottak...monknal nekem act3 kb olyan lett mint act2 volt eddig...az meg mint az 1...ami annyit tesz, hogy act2 halal nelkul siman jatszottam, act3-ban keves volt a dps-em, es a furfangos elite pakkok siman leszedtek...nahh mostmar siman szedem oket
monk (dps 21k buffal, 8k armor, 55k hp, 800 koruli res) ...es ha dobni fog egy szep 950-1050 koruli lohos fegyvert (vagy remelhetoleg egy het mulva 1misibol veszek egy tucatot) akkor aztan mar tenyleg rambo sehol nem lesz....

amugy meg pata-pata-pata-pom

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#46020) Rayner válasza mcsabee (#46015) üzenetére


Rayner
őstag

Monkkal tolom és elértem az 5NV-t 1 halállal!!!! act-1 mf gearben, semmin nem változtattam még egy skill rúnán se. könnyebb nem lett az igaz, de most már nem irreális hogy a champ pakk 1m-nél közelebb jön akkor instant eltünik 30k hp.... most van kb 3 mp-em, ami tökéletes arra, hogy kimenjek a trutyikból amiket pakolnak... eddig esélyem nem volt... eddig is megpróbáltam futkározni de semmi... másrészt végre nem találkoztam megölhetetlen pakkal... az affix módosítások sokkal jobb kombókat eredményeznek, és szerintem játszhatóbb... nekem legalábbis csak 1x ment fel a pumpa a korábbi folyamatos egérverés helyett.

(#46021) Ren Hoek válasza Cyberbeni (#46018) üzenetére


Ren Hoek
veterán

De az nem csapatra vonatkozik?

Akkor ez mi:

"The difficulty gap between normal monsters and Rare and Champion packs has been reduced, and drops from normal monsters has been increased substantially to compensate. "

Ez szerintem minden act-ra vonatkozik. Ehhez jön még a karakter buff.

(#46022) mcsabee válasza oxox (#46019) üzenetére


mcsabee
senior tag

Hm, nekem barbimnak van 11.5k armorja, 53k élete, 950-1050 rese, 18k dps-e és 1.2k loh, de keményen megszenvedek Act 3-ban, főleg a molten üt akkorát, hogy hihetetlen, szabályszerűen kite-olnom kell.

Nekem is kellenene egy olyan stukker, amilyet említettél, mondjuk 800+ loh jó is lenne rá :)) .

Stay a while and listen...

(#46023) oxox válasza mcsabee (#46022) üzenetére


oxox
addikt

erdekes...nekem a lohom, 1000 korul van...mondjuk skilleket nyomom szepen, de tenyleg gond nelkul megy....csodalkoztam is...egy varazsloval toltam ma, ill. az emlitett dh-val...hat volt, hogy estek-kelltek szegenyek, en meg alltam bent a zuzdaban, a hp-m megcsak nem is remegett....a hid elejejig jutottunk, ott mar nem birtam ket elite pakkot egyedul (ok instant halottak voltak, miutan becsaltak a masodik csapatot...de nem akartam mondani nekik, hogy nelkuluk folytatom, inkabb atmentunk act2-re...hat vicc volt, hogy milyen egyszeruen ment....vegigtoltam vault of the assasint, aztan holnap reggel folyt....) Igerem ha kettot talalok a masodikat odaadom felaron :B ...persze ha a masodik jobb mint az elso, akkor az elsot ;]

jahh ket legend, es egy 7.5 misis receptet talaltam (meg egy egesz jo bracert)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#46024) Cyberbeni válasza Ren Hoek (#46021) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Olvasd végig a patch notes-ot, abban minden benne van.

Úgy látom mégsem lesz meg ma a 10-es szint... most egy kis pihi 5,3-nál, de este még 1-2 full clear lemegy

[ Szerkesztve ]

(#46025) mcsabee válasza oxox (#46023) üzenetére


mcsabee
senior tag

Dropokra én sem panaszkodom, három millát szedtem ma magamra, egy Act 2 runnal és Act 3 első 3 questjével. Csak ugye nem érzem, hogy könnyebb lett volna. Mondjuk nem zavar a dolog, én eddig sem tartottam nehéznek, csak a logikátlan elite affixek tudtak felidegesíteni.

Stay a while and listen...

(#46026) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Tényleg elég vicces árak vannak :D

Nem nagy cucc, de 6000 goldért most vettem buyout-ra :D

[ Szerkesztve ]

(#46027) KonzolKartel

Egy kis bug. Egyszer csak összerogytam, és meghaltam...

Ez pedig most esett:

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#46028) defi


defi
tag

akaratomon kivul sikerult egy targyat dupeolnom, siman gyakas kozben. uj bug van kilatasban.

LOAD "*",8,1

(#46029) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

elég durva lett az új WD :D
Rakanoth-ot egyből sikerült mostmár megölnöm (27k dps, 3,5k armor, 411-480 resistek, 36k hp, 800 loh)
persze utána olyan durván akadozott a játék, hogy inkább kiléptem (egérmozgás rendben volt, de a kép többi része max 1-szer frissült másodpercenként)
@defi: eddig is bent volt ez a bug, és full random működik, hogy 2-szer dobják ugyanazt az ellenfelek, vagy 2-3-szor craftolod ugyanazt egymás után

[ Szerkesztve ]

(#46030) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Won Khim Lou fist weaponon van egy stat h 40%+ dmg.... ez op :Y

[ Szerkesztve ]

(#46031) Cyberbeni válasza ProEvoFan (#46030) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nem op... akkor lenne op, ha fizikai sebzés mellé lenne a %dmg, mint például a The Fist of Az'Turrasq-nál
egyébként meg rare cuccon is lehet +50% dmg (csak a fizikai sebzést növeli, tehát ha van rajta +300-600 lightning dmg, akkor azt a +50% után adja hozzá)

(#46032) ProEvoFan válasza Cyberbeni (#46031) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Lighting sebzés +22%, na ezt külön adja hozzá ha olyan skillt használsz.Vagy nem.

(#46033) shouryuken


shouryuken
senior tag

Nem tudom, de olyan érzésem van, mintha nerfelték volna a shadow power / gloom kombót.
Egyszerűen nem ad vissza annyi életet...

(#46034) SLYM válasza Sirandrish (#45969) üzenetére


SLYM
veterán

és a barbároddal simán lenyomod egyedül is az infernó 4. aktot?

(#46035) SLYM válasza P00By (#45973) üzenetére


SLYM
veterán

nem vagy egyedül ezzel, most már a cuccaim 100%-a AH-ból van :(

(#46036) Tom5


Tom5
addikt

Kíváncsi leszek ki éri el először a 100-as paragon levelt. Én kb 100 év múlva. :DDD

(#46037) P00By válasza SLYM (#46035) üzenetére


P00By
nagyúr

Nekem van egy 105k goldért vett középszar amum, meg egy 770 DPS fejsze +200 dexel 300k volt. Többé dropból van. Most megcsináltam életem legmagasabb eladását ami majdnem 200e gold volt :D

(#46038) Cyberbeni válasza ProEvoFan (#46032) üzenetére


Cyberbeni
addikt

egyik sincs beleszámolva a weapon dps-be
egyrészt van egy adds 6% to lightning damage, ez az összes sebzéshez ad még 6%-ot, és bármilyen skillel működik
aztán van egy lightning skills deal 16% more damage, az csak bizonyos skillekkel működik.

@SLYM: nem nagy varázslat infernót végigvinni, főleg most, hogy mégkevesebbet sebez az összes ellenfél, és az eddig sokat sebző ellenfeleknek mégjobban levették a sebzését.

[ Szerkesztve ]

(#46039) SLYM válasza P00By (#46037) üzenetére


SLYM
veterán

nekem a legtöbb 450.000 volt, de azt előtte egy nappal vettem 350.000-ért, aztán kiderül, hogy nem jobb a cucc, mint ami eddig volt :D

(#46040) X Factor válasza KonzolKartel (#46027) üzenetére


X Factor
addikt

Kár ezekért a bowokért, eszméletlen jó dps meg statok, de crit dmg körül, szvsz nem éri meg. Pedig ilyen sok milliókért repkednek.

Make things work

(#46041) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Amúgy a legendary-k nektek sima mobból esnek, vagy elitekből is? (Utóbbi nekem sohasem történt még meg... plannél sem)

(#46042) thomeef


thomeef
őstag

Érdekesség képp:

Érdekesség képp :))

(A dext mennyiségét kell nézni)

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#46043) SLYM válasza thomeef (#46042) üzenetére


SLYM
veterán

énis találtam most egy fegyót ami 450 vitalityt adott :)

(#46044) proci985 válasza X Factor (#46040) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

másik oldalról nézted, hogy ha az ember crit damra keres, akkor nem dobja ki az emerald socketes bowokat mint eddig? szerintem zseniális feature, már nagyon elegem volt, hogy ha 125ös chdre kerestem akkor nem dobta ki a nem emerald socketeseket, egyébként meg bányászhattam a socketes alapból chds fegyverek között.

egyébként chd hiányzik, meg nem xbow, szóval főleg weapon mastery miatt.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#46045) Cyberbeni válasza Ren Hoek (#46041) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nekem a mai 8 órai játék alatt egyet sem dobott, de amúgy előtte főleg csak elitekből kaptam

(#46046) kopaszqtya válasza Ren Hoek (#46041) üzenetére


kopaszqtya
tag

Nekem ma ládából esett 1 :D

(#46047) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hm, az normális, hogy a launcher nem csinál semmit, a play meg kiszürkülve?

nevermind, várni kell, kissé sokan lóghatnak a d3mon most.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#46048) X Factor válasza proci985 (#46044) üzenetére


X Factor
addikt

Igen, ezt tudom én is, én cloaknál meg gatyánál vagyok így a dexxel

már nagyon elegem volt, hogy ha 125ös chdre kerestem akkor nem dobta ki a nem emerald socketeseket, egyébként meg bányászhattam a socketes alapból chds fegyverek között. mondjuk nekem ebből jó pénz volt, volt fenn néha jó cucc, 1000+dps atc spd, + socket "crossbow", de kő nélkül, így crt dmg-re keresvén nem adta ki, ezáltál ellehett bugázni a cél közönség elöl, majd kapott követ és sok pénzt lehetett csinálni.

Make things work

(#46049) cowboy_bebop


cowboy_bebop
őstag

Most dobott egy 541 vit-es 2h sword-öt. Nem gyengén feltápolták.

(#46050) Gorneck válasza Cyberbeni (#46029) üzenetére


Gorneck
titán

Mit használsz?

Gorneck#1239

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.