Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38001) rhymes válasza Cyberbeni (#37994) üzenetére


rhymes
csendes tag

Aha, most néztem az oázisban, ott minden bokorban ül egy. Tényleg csak egyet lehet venni, nem próbáltam még ezelőtt.

Egyébként meg a dupe-olás a legkisebb gond ezzel a játékkal.

(#38002) radi8tor válasza Sirandrish (#37997) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ideje lenne lecserélned azokat a MF cuccaidat valami jobbra. :P

⭐ Stella

(#38003) Finwe


Finwe
őstag

Csatlakozhatok valahova ma? Inf act2-ben tartok wizardal, act1 farm simán megy.
Finwe#2825

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#38004) persil válasza rhymes (#38001) üzenetére


persil
nagyúr

"Egyébként meg a dupe-olás a legkisebb gond ezzel a játékkal."

Oszt' azt meg, hogy kell ? :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#38005) Sirandrish válasza radi8tor (#38002) üzenetére


Sirandrish
legenda

Minden nap egyre több van..most tartok 166MF-nél Valorral..
Többet perpill nem tudok kihozni..item az lenne csak akkor már eldádálnák a Popikámat :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38006) Sirandrish


Sirandrish
legenda

!!!SRÁCOK!!!

Eszembe jutott valami!
TeamSpeak!

Aki rendelkezik mikrofonnal és szeretne játék közben TS-en is dumcsizni az írjon nekem PÜ-t és holnap elküldöm az infot!

Remélem összejövünk páran..csak jobb élőszóba dumcsizni mint chatelni! :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38007) rhymes válasza persil (#38004) üzenetére


rhymes
csendes tag

Félreértettél valamit.
Átfogalmazom: A dupe-olásnál sokkal nagyobb problémák vannak a játékkal. :)

[ Szerkesztve ]

(#38008) D1Rect válasza Sirandrish (#37997) üzenetére


D1Rect
félisten

Randomgenerátorfőistennél, most neked jár 2 hónapnyi farmolás és még mindig előnyben leszel.
Random. Got it?(mondjuk te tényleg megkaptad :P)

Ezt érdemes szem előtt tartani:

Inferno - Act I
iLvl 61: 17.7%
iLvl 62: 7.9%
iLvl 63: 2.0% (This answers your specific question)

Inferno - Act II
iLvl 61: 18.6%
iLvl 62: 12.4%
iLvl 63: 4.1%

Inferno - Act III and Act IV
iLvl 61: 24.1%
iLvl 62: 16.1%
iLvl 63: 8.0%

300MF körül szerintem hatékonyabb az A2 farm.
Persze jó lenne A3 képes gear 300MF mellett, de nincs.
Vagy nem létezik, vagy instantbuy.

(#38009) rhymes válasza D1Rect (#38008) üzenetére


rhymes
csendes tag

Ez az új drop ráta, emeltek rajta egy cseppet pár hete. De ebben a fehér cuccok is benne vannak meg a kékek.

Inferno – Act I

iLvl 61: 17.7% to 23.9%
iLvl 62: 7.9% to 12.6%
iLvl 63: 2.0% to 4.8%

Inferno – Act II

iLvl 61: 18.6% to 23.3%
iLvl 62: 12.4% to 18.6%
iLvl 63: 4.1% to 9.3%

Inferno – Act III and Act IV

iLvl 61: 24.1% to 27.1%
iLvl 62: 16.1% to 21.7%

iLvl 63: 8.0% to 16.3%

(#38010) radi8tor válasza rhymes (#38009) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Csak tudnám, miért nem ACT 3-at farmoljátok. :D

⭐ Stella

(#38011) Sirandrish válasza D1Rect (#38008) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor 2 hónap múlva re :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38012) X Factor válasza Sirandrish (#37997) üzenetére


X Factor
addikt

nem értem miért kéne elvárhatónak lennie.

kifejezetten örülök h. abszolut szerencse függvénye a drop rate.

azt elfelejted h. több millióan játszanak, egy nap mondjuk kihullik 400 milla rare item, ha ennek csak 1% egész jó lenne, az is 4 milla tárgy, és kb 2 hét múlva mindenki fullos gearben rohangászna az infláció miatt.

A drop szar, mert így hónapokig ellehet szöszmötölni a karakterek felgearelésével, ez egy ilyen sztori.

Make things work

(#38013) Ren Hoek válasza Sirandrish (#37997) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Act 2 az tényleg vicces nekünk hobbi barbároknak... Mondjuk én nem tartom be a szabályokat. Nem tankolok, 40K HP, 12K DPS, 650 loh, 250-es resistek csak, 1 hit kb :D 20 perce szoptam 3 kis fagyasztós, tűzkorongos, reflect damage-s minionnal... gyakorlatilag magamat öltem meg mindig WotB-ben, a reflect miatt :D

Most próbálgatom ezt a Whirlwind: fury-s rúna + Wotb: gain fury -> hosszabb Wotb ... A videóban ugye ezzel maradt végig Wotb-ben whirlwindezve.-. elég durva. Egyelőre még nem működik igazán D:

...és mi lett az eredménye? Adott 3 rongyos kék itemet :D

Amúgy whirwind-ben is adja a fegyó Loh-ját?

[ Szerkesztve ]

(#38014) D1Rect válasza rhymes (#38009) üzenetére


D1Rect
félisten

Jah sry, régebbit írtam nem is figyeltem.

(#38010) radi8tor1: Act3 hatékony farmolásához sokkal durvább gear kéne.
Ami nem drága, hanem "nincs". Se AH-ban se RMAH-ban. Nem tudom hova dugják.

Fullglass DH-val persze lehet hatékonyan A3-at farmolni, de arra még nem vettem rá magam.

[ Szerkesztve ]

(#38015) Nordic válasza X Factor (#38012) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Hacsak előbb bele nem unsz... :U Vagyunk így egy páran(egy két ember pl. el is tűnt a friend list-emről, a fórumra sem ír, ergó abbahagyta, lehet, hogy el is adta).

Ren Hoek: Az azért nem működik mert az a build nem ww-ből kapja a fury-t, hanem a battlerage egyik rúnájából, ha critel-sz(15fury-t ad crit-enként).

[ Szerkesztve ]

(#38016) Ren Hoek válasza Sirandrish (#38005) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Amúgy MF-et lehet hagyni kéne a francba. Valójában a sárgákat 5NV-vel is ad, mert 1 sárga kötelező elit pakkonként. + 75 MF amit adna. Viszont 166 MF nélkül 10x jobb geart tudnál kihozni, amivel aztán act 2-őn végig tudnál söpörni sokkal többször, mint mf-es tesco gear-ben bukdácsolni.

(#38017) X Factor válasza Nordic (#38015) üzenetére


X Factor
addikt

Nézd, megértem, friends listbe elég sok embert láttam 300+ játékidővel.

ad1: irigylem őket, h. az ég egy adta világon semmi más dolguk nincs
ad2: így már meguntam volna én is
ad3: sok mással is játszok, ha össze verődik egy jó csapat akkor meg nyomunk egyet, így tovább tart (és nem jön elő az a fajta monotonitás ami megöli a kezdeti fasza kis játékélményt)
ad4: hát nem egy wow, ebben igazad van amiben hónapokat lehet elfüggni.

Make things work

(#38018) radi8tor válasza D1Rect (#38014) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Tanúsíthatom, hogy van. Ismerek pár embert, aki ACT 3-at farmolja (Wiz, Barb).
Csupa MF cuccokban. :K

warcat: :N AH-ban szerezték be a cuccot.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#38019) warcat válasza D1Rect (#38014) üzenetére


warcat
veterán

Gondolom ebay/d2jsp-re kerül.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#38020) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

(#38021) D1Rect válasza radi8tor (#38018) üzenetére


D1Rect
félisten

A kulcs a hatékonyság. Ha több mint 1 percig tart megölni a mobokat a találkozástól a drop felszedéséig szerintem már nem éri meg.

Sztem most solo barbbal lehet most hatékonyan A3-azni.

(#38019) warcat: E-bayen néztem, de pár csilliót sebző kardot találtam.

(#38020) Cathfaern: Trú sztori.

[ Szerkesztve ]

(#38022) Ren Hoek válasza X Factor (#37983) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Act 1 elit farmolás pedig tök simán ment 30K hp-vel 200 resekkel, .. de ez itt más világ. Olyan sebzések vannak, hogy az durva.

Lehet átkövezem a szerelést life-osra...+238 vit -238 str

(#38020) Cathfaern: Ezen valahogy nem tudok röhögni. Se PvP, se ladder, se semmi. 12 év alatt kitalálhattak volna valamit az fix. dehát háttérbe volt szorítva a D3 és rálett húzva egy üzleti modell, hogy beletett kreatív fejlesztés nélkül is megérje.

[ Szerkesztve ]

(#38023) Ren Hoek válasza Ren Hoek (#38022) üzenetére


Ren Hoek
veterán

B.meg... és erre kapok egy DC-t inaktivitás miatt... Fasza buktam a valort.. nem először történik már meg... Milyen alapon dob ki a szerverről ilyenkor? A szerver lag-os halálokról már nem is beszélve :S...HC karaktert tutira nem indítanék. Amúgy mi káruk származik abból, ha pause-val állok a játékban???

Szerk: Dio 2-ben ilyenek nem voltak.. és nem a pénzre volt kihegyezve a single rész. ez tuti :( :(((

[ Szerkesztve ]

(#38024) radi8tor válasza Ren Hoek (#38023) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Tuti a szüleid voltak. Kirántották a kábelt a gépből. :DD

⭐ Stella

(#38025) Nordic válasza D1Rect (#38021) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Persze...446k goldból biztosan. Amíg én nem tudom megcsinálni pár millából(márpedig én elég béna vagyok), addig nem is hiszem el :P
:DDD

De komolyra fordítva a szót, biztos meglehet, de ahhoz kell nem kevés gold. Ha valaki azt mondja, hogy össze lehet hozni egy a3-a4 kompatibilis barbár geart mondjuk 5M-ból azt én kiröhögöm. Lehet én vagyok a hülye, meg biztos nem értek az ah-hoz/gearek-hez, de én a személyes tapasztalatomból vonom le a következtetést, ami számomra az, hogy nem lehet. Jöhet nekem bárki itt a kripp-féle videókkal, meg budget barb bemutatókkal, de azt nem mondja senki, hogy azzal egyszerű és hatékony...

Ren Hoek: nekem van hc karakterem(39-es wd), de nem merem folytatni, pedig csak nm a2-ben vagyok. Néha méterekre visszadobál a játék, így valószínű lvl60-ig nem igen jutnék el...

[ Szerkesztve ]

(#38026) Ren Hoek válasza Nordic (#38025) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Nekem minden napra jut valami szerver hülyeség...Tegnap is 5-ös valorral DC... Utána UPC net szakadt meg 5 percre (de azt látom a modemen, havi 1-2x megesik), de egy szerver lag halál minden nap becsúszik. Amikor ütöm ütöm az ellent és nem történik semmi 10-15 sec-ig, és vagy DC, vagy visszajön halállal. Utóbbi időben már többször előfordult. Első 50 óra játékban 1 DC sem volt pedig, szvsz nem a net hibája.

Szerk: Amúgy nem tudjátok mennyi az inaktivitási idő, amikor kivág a szerverről? Mert 3-4x vágott már ki így, Jelen esetben 22:21 -kor pause, és 23:10-re már rég kivágott..

[ Szerkesztve ]

(#38027) vhunor


vhunor
őstag

Dáböl tornádós barbik mit csinálnak a waller/jailer+shield/immun kombóval?

(#38028) Wolverine válasza Ren Hoek (#38026) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha a WoW-hoz hasonló a megoldás, akkor 15 percre tenném.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38029) drk88


drk88
senior tag

Egész jó kék item :D

(#38030) Cyberbeni válasza vhunor (#38027) üzenetére


Cyberbeni
addikt

waller általában nem gond, frozen/jailer ellen meg ott a végtelen wotb. shielding meg immun minionnál ráhúzol egy másik pakkot, és úgy nem megy le az életed/furyd. vagy csak kiteolod őket és előbb utóbb meghalnak a sprinttől (cikk-cakkban persze, hogy ne maradjanak le

@Ren Hoek: olyankor escape, és vársz egy darabig, utána már minden fasza és meg se halsz.

[ Szerkesztve ]

(#38031) Ren Hoek válasza Cyberbeni (#38030) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Erre a végtelen wotb-re tudnál nekem adni egy pontos skill táblázatot?

Előre is kösz!

(#38028) Wolverine: Csak technikailag nem értem, miért kell kidobni ezért? Főleg wow-ban ahol egy valag pénzt fizet az ember a játékért. Jelen esetben meg, most azzal eszem a szerver erőforrásait, hogy pause-on vagyok egy single player játékban? Ne csesszék már, nem mehetek el ebédelni, vagy csokkantani egy egészségeset, mert kidob a szerver. Vicc...Ezen spórolnak...

[ Szerkesztve ]

(#38032) Cyberbeni válasza Ren Hoek (#38031) üzenetére


Cyberbeni
addikt

(#38033) rhymes válasza Cathfaern (#38020) üzenetére


rhymes
csendes tag

Endgame meg hogy van-é vagy sem az egy dolog. De hogy hagyták szétcseszni a gazdaságot az arany-botfarmosokkal. Már az első héten a fő csatit spamelték az aranyat IRL pénzért árulók, amit Blizzék hangúlyozottan tiltanak, legalábbis papíron. Most is ugyanúgy trade-elik az aranyat a general chaten, csak az árfolyam változott. Érted, a recepciós Bögyös Irénként nem bírták megkérni, hogy ugyan óránként pillantsál már a battle.netes chatre és banold ki az aranykufárokat. Ez kb. olyan, mintha a Microsoft parkolójában másolt windowsokat árulna valaki. Ennyire leszarják.

(#38034) D1Rect válasza Nordic (#38025) üzenetére


D1Rect
félisten

Meg lehet pedig csinálni, és a sprint miatt hatékony is. El tudsz szaladni a trash elől.

Persze a legjobb, ha van egy 500m+ WW barb, meg másik 3 ranged kari 300+ MF gearben. :D
Barbi megy, beszól TS-en ha megvan a pack, ráportolnak, megölik, barbi tovább, többiek town. Így gyakorlatilag van 250+MF loot x4.

(#38033) rhymes: Ugye te sem gondolod, hogy azzal accal spammelik a channelt mint amivel farmolnak?
De tényleg probléma a botozás, egy csomó játékos azért hagyta abba.
(ami sokkal nagyobb bevétel és presztízs veszteség, mint azt mi gondoljuk)

[ Szerkesztve ]

(#38035) Ren Hoek válasza rhymes (#38033) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Nem éri meg nekik bannolni, bárhogy agyalok rajta, bármennyi véleményt olvasok, mindig erre jövök rá. Bannolgatnak, közben veszik az új accocat tőlük 50 euróért. Miért is kéne kiírtani gyökerestől?

Szerintem csak egy kapcsolót kellett volna átállítani, legalább az elején, hogy ne lehessen goldot átadni csak úgy (és a tárgyak átadása is korlátozva lett volna), hanem csak RMAH-ban. Mivel oda kell Paypal, bankszámla stb, jobban lenyomozható. Sőt az elején még úgy sem. Így legalább nem áramoltak volna millió eurók csalók kezébe. Komolyan, normál esetben mikor van olyan, hogy csak átad valaki 1 milla goldot a másik playernek? Semikor. Athene-n kívül... de az kit érdekel? ... Normál esetben haverokkal cserélgetsz néha pár cuccot, vagy kölcsönadsz...de soha nem adsz át millió goldokat csak úgy. Ezzel ölték meg az egész gazdaságot...és ráadásul elb*szott logikátlan az ingame trade, vagy gold átadás AH, RMAH mellett, mivel ebből egy kanyiló haszna nem lesz Blizz-nek... de tárgyátadás oké, az maradhatott volna limitálva, hogy ne érje meg csalni.

(#38032) Cyberbeni: Kösz! Mindjárt kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#38036) radi8tor válasza Ren Hoek (#38035) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én adtam kölcsön már több milla goldot egy havernak, mert biztosan meg akart nyerni valamit AH-ban.
Szerintem nem gáz a gold átadása. :U

⭐ Stella

(#38037) Ren Hoek válasza radi8tor (#38036) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Ha nem lenne gold átadás csak úgy, akkor nem lennének gold sellerek, ingame tárgyakban kéne valahogy értékesíteni az "anyagot" ami azért nem egyszerű valós pénzért. Jó legyen gold átadás, de limittel. Egy goldfarm bot, megkeresett napi 10 millió aranyat, azt át is kellett adnia a kereskedő acc-oknak, vagy alap esetben kishalként maga adta el. Ha lett volna egy limit, hogy 1 acc-ról csak x millió adható át, akkor nem lenne ez a botrány. A többit meg RMAH euróért, és keményen ellenőrizve, hogy hová megy a pénz.

Trilliónyi gold cserélt így gazdát, úgy hogy ennek a casual játékosok itták meg a levét, és még a Blizz se kapott egy vasat se belőle...Rosszabb esetben még a casual-t is átverték, mert nem kapta meg a goldot. Kinek érte meg? Csak és kizárólag a botozóknak.

[ Szerkesztve ]

(#38038) D1Rect válasza Ren Hoek (#38037) üzenetére


D1Rect
félisten

Kitesz egy töröttfalábat az AH-ba 100m-ért és kész.
Amíg lesz aki fizet a goldért játékon kívül, lesz kínálat is.

(#38039) Ren Hoek válasza Cyberbeni (#38032) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Baromi gáz és szégyellem is.. most jöttem rá én semmit se tudok a játékról :D:D:D

[link]

Kajak be lehet állítani, hogy az Action bar-on a 2-esre és a 3-asra is Tactics skill-t tegyek??? Komolyan én totál bele voltam nyugodva, hogy azért van 1-2-3-4 kategória, hogy mindegyikből kötelező legyen használni egyet :D 80 óra játék után rájönni erre az kemény :D

Amúgy totál égő, de hol kell átrakni, hogy Tactics legyen a 2-esen is? :B

(#38040) Gorneck válasza Ren Hoek (#38039) üzenetére


Gorneck
titán

Elective mode....

Gorneck#1239

(#38041) Ren Hoek válasza Gorneck (#38040) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Kösz!
Soha, de soha nem néztem rá arra a funkcióra :D Azt hittem az valami megjelenítéssel kapcsolatos... Végig abban a tudatban éltem, hogy ez a D3 újítása, hogy nem lehet a végtelenségig variálni a skilleket. Na mindegy, végülis így is eljutottam Inf Act 2-be különösebb nehézség nélkül :B

(#38042) Tomics: Kíváncsi vagyok, hányan nem tudják még :D

[ Szerkesztve ]

(#38042) Tomics válasza Ren Hoek (#38039) üzenetére


Tomics
addikt

LOL ezt én se tudtam :DDD

Mondjuk én még csak 40es szint körül mozgok :B

PH! addikt since 2004

(#38043) Cyberbeni válasza Ren Hoek (#38041) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Még mielőtt megkérdeznéd, hogy hogy lehet azt megakadályozni, hogy véletlen megfogj egy skillt és levedd a barról, ezzel 0-zva a valorodat: miután beállítottad a skilleket, kapcsold ki az elective módot.

(#38044) radi8tor válasza Tomics (#38042) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Most kerestem rá, 41x hangzott el itt :)

⭐ Stella

(#38045) Ren Hoek válasza radi8tor (#38044) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Kb 25K hsz után kezdtem olvasni, mikor még nem volt meg a játék... totál nem értettem miről folyik a beszélgetés, csak mikor megvettem a game-t...Utána meg lemaradtam erről a dologról :D Inf A2-ig meg totál megvoltam ezzel a 4 kategóriás felfogással. Tényleg saját kedvencekkel lehetett haladni. Barbár eléggé overpower akkor :D..

... azért nem is tűnt fel mondom, mert teljesen logikusnak tűnt, hogy van valami megkötés, hogy minden típusú skill-t használjunk egyformán. Hát nem vagyok egy nagy MMO/RGP gamer :D

Szerk: Szerverrel viszont nem tudom mi a szar van, 500-700 közötti a pingem, folyamatosan 1 csík és piros. Pedig külső pingem 17 ms, és simán jó a netem. Nálatok nem ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#38046) radi8tor válasza Ren Hoek (#38045) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ma játszottam egy kicsit HC-n este 10 előtt. Voltak elég komoly LAG-ok.
Mondtam is magamban nem kicsit szívás lenne meghalni már 5-ös szinten :DD

⭐ Stella

(#38047) Ren Hoek válasza Cyberbeni (#38032) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Ez nekem egyelőre 1 hit halál trashmoboknál is :D Act 1-en majd gyakorlom + gear upgrade.

(#38048) Wolverine válasza Ren Hoek (#38031) üzenetére


Wolverine
félisten

Foglalod a slotot a szerveren feleslegesen. Mivel nem a release napján kezdtél el játszani, nem nagyon futottál bele abba, amikor sorbaállás volt... akkor értenéd, miért rúgja ki a játék az inaktívakat. (amúgy ha kajálni akarsz, teleportálj a városba, és akkor nincs ilyen gond)

Az Elective mode-dal kapcsolatban... nem tudom, hogy most sírjak, röhögjek, vagy térdre boruljak, amiért Inferno Act II-ig jutottál ennyire optimalizálatlan builddel :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#38049) Cyberbeni válasza Ren Hoek (#38047) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ha olcsón akarsz kijönni, akkor gearnek andariel's visage plusz attack speed+crit chance kesztyű(esetleg all resistel/armorral, esetleg plusz statokkal, de az már kezdd drága lenni) plusz attack speed+loh+egyég statok amu plusz all resist+statok gyűrű, fegyvernek meg main hand loh+socket axe, offhand meg valami alacsony dps-ű statok+loh+socket dagger (sprint sebzésbe nem számít bele az offhand sebzése, csak ww-be, de az amúgy is kisebb része a dps-nek)
socketekbe természetesen crit dmg rúna
minden másnak meg normál tanking gear.
fejleszeni meg később ezeket lehet: bracerre is crit chance, kesztyűre crit dmg, gyűrűkre is attackspeed/crit chance/crit dmg (és akkor sapka is lecserélhető sok stat+allres+crit chance-re, ha van elég as-ed minden másból), amuletre is crit chance/crit dmg, mégjobb fegyverek (offhandet csak akkor érdemes fejleszteni, ha már van egy jó mainhand fegyvered)

ja és cipőnek valami jó 12% movement speedeset (sage set cipő pl baromi jó, és nem is túl drága)

[link]

(#38050) flash-


flash-
veterán

sziasztok

DH-m van érdeklődnék hogy rezisztencia szempontjából érdemes inkább az all restistant cuccokra gyúrni?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.