Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20001) rznk1986 válasza persil (#19998) üzenetére


rznk1986
tag

Ok, csak kíváncsi voltam, azok után, hogy kérkedtél vele, hogy 2x haltál és nem használsz AH-t... Nightmare :) Majd akkor erre később térjünk vissza!

(#20002) rznk1986 válasza Cybertrone (#20000) üzenetére


rznk1986
tag

Ki hol tart amúgy? Nem csak tőled kérdezem, hanem úgy mindenkitől.

(#20003) persil válasza rznk1986 (#20001) üzenetére


persil
nagyúr

Nem "kérkedtem".

Ha figyelmesen elolvastad volna, amit írok, akkor láttad volna, hogy az egészben nem ez volt a lényeg. Máskor olvasd el az előzményeket is :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#20004) Genji válasza Cybertrone (#20000) üzenetére


Genji
őstag

lvl 50 hell act1 1400int/5K hp/1K lifereg diamond skin+energy armor+posion hydra+arcane orb és nincs ami gondot okozna soloban templar nélkül. Wizz übertank karakter, de most jól megnyírták, hogy elvették a force armort. :O

[ Szerkesztve ]

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#20005) Jazz válasza Genji (#19999) üzenetére


Jazz
veterán

Az melyik egész pontosan? Hogy hogy csak infen?

És mennyi a Detail DPS-ed?

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#20006) Rankerz válasza Mr.Csizmás (#19996) üzenetére


Rankerz
senior tag

Egy hsz számot tudnál adni? nem lustatságból de elég pörgős ez a topik nem igazán lehet követni mi hol van :B

szerk: Én Hell act 4 nél járok Lvl 60 barbárral (7000 dps 40k hp)

szerk2: radi8tor1 köszönöm !

[ Szerkesztve ]

(#20007) radi8tor válasza Rankerz (#20006) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Itt.

⭐ Stella

(#20008) Mr.Csizmás válasza radi8tor (#20007) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

yep, danke kollega

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#20009) Ilsyde válasza Jazz (#19989) üzenetére


Ilsyde
őstag

Egylore normalon vagyok, de csak nezek hogy olyan defenziv skilleket kapok amiket az 57-es barbarom is megirigyelhetne.

(#20010) Jazz válasza Genji (#20004) üzenetére


Jazz
veterán

Majd ugyan ezt mond el Act3-ban, Act4-ben is. ;)

free your mind

(#20011) Jazz válasza Ilsyde (#20009) üzenetére


Jazz
veterán

Igen. Normálon.:) Ahogy visszább olvasni tudod, Hell-en a diamond skin-ed 1 ütésből leverik.:)

free your mind

(#20012) Genji válasza Jazz (#20005) üzenetére


Genji
őstag

A force armor lényege, hogy ha olyan találat érne aminek sebzése nagyobb a max hp-d 35%-ánál akkor is csak a max hp-d 35%át szenveded el. Rgo minél kevesebb a hp-d annál ütőképesebb vagy, magas lifereggel (1K+) + diamond skinnel elpusztíthatatlan tank volt eddig a wiz. A fórum szerint hellen működik csak infen vették el, gondolom mert nem akarták nézni h 4K-s wizzek farmolják a bossokat gond nélkül :)

"És mennyi a Detail DPS-ed?" --> 5K

[ Szerkesztve ]

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#20013) Jazz válasza Genji (#20012) üzenetére


Jazz
veterán

És ez melyik skill-nek a melyik rúnája?

free your mind

(#20014) Genji válasza Jazz (#20013) üzenetére


Genji
őstag

energy armor --> force armor
lvl 55-től hell szerintem egy vicc lesz, ezzel a skillel.

[ Szerkesztve ]

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#20015) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

Remelem kibalanceoljak rendesen a kasztokat, mire bejon a pvp.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#20016) D4v3 válasza rznk1986 (#20001) üzenetére


D4v3
őstag

És akkor még nem láttátok infernot :) Én már azon gondolkodom, hogy átmegyek full dpsbe monkkal, mert ha 2-3-an körülállnak ígyis-úgyis meghalok, defenzív spelleket meg el tudom nyomni 10k hpval is. A nagyobbat ütő mobok, mint pl az act4 nagy dögök meg bárkit megölnek, bármennyi hpval, ha hagyod megüttetni magad. 2 napja nephalem valor buffal farmolgatjuk Act1 champion packjait és egyre kevesebb halállal megy már (mondjuk ez monkkal olyan 30 halált jelent óránként :) ). Act2-be is átnéztünk, de az egyelőre esélytelen kb., meleevel kínszenvedés, mert a champion pakkok addjai is megölnek 2 ütésből. Kell még pár hét a teljes végigjátszásig, állati gear függő az inferno.

[ Szerkesztve ]

(#20017) rznk1986 válasza Jazz (#20011) üzenetére


rznk1986
tag

Nem Hell-en, ott két ütés is kell... Inferno játszhatatlan kb.... :D Én nem is tudom hogy gondolták ezt. Véleményem szerint (de remélem tévedek!!!) nagyon a real money-s AH-ra helyezték a hangsúlyt, mert ördögi kör az egész. Én infernón járok már bőven a közepe-vége fele, de ne tudd meg.... Minden pénzem javításra megy el, jó cuccokat nem dobál semmi csak iszonyat szarokat, pedig a magic findom is fel van turbózva + infernon ha megölsz egy champion csoportot vagy egy arany színű boss-t akkor kapsz magic find buff-ot (fél órásat) és felmehet a buff level 5-ig és nekem már 180 % így az MF-em... És olyan itemeket dobál hogy 200-as dmg meg ilyenek, szóval röhej. És rengeteget farmoltam secret levelen is, hell-en is végigmentem minden acton vagy 3x és semmim nincs... Vagyis van, mert a dps-em 14k körül van, 2 havernak DH-ja van 26k DPS-sel, van monk is, szóval mondhatnánk h tápok vagyunk, de konkrétan fekszünk kelünk. Tegnap direkt számoltam, 1 óra alatt valami 37x haltunk meg. Mindenki. Rengeteg helyen csak úgy tudunk továbbmenni, ha skip-eljük a champiket, egyikünk fut amig él, aztán ráteleportál másikunk, az is fut, stb....

Na de amit ki akartam belőle hozni h valszeg amikor a real money ah bevezetésre kerül akkor tele lesz über imba cuccokkal és sokan meg fogják venni és én azt is gyanítom h fel fog tűnni 1-1 olyan item amit maga a blizzard rak fel... De ne legyen igazam és legyen oriási hülyeség amit írtam.

(#20018) rznk1986 válasza D4v3 (#20016) üzenetére


rznk1986
tag

De láttam mivel ott tartok én is, act III elején, de én is act I-ben farmolok, óránként 30 halállal :D:D:D nem tudom, de ez is csak erősíti az előző hsz-emet

(#20019) mephi666 válasza rznk1986 (#20018) üzenetére


mephi666
nagyúr

akkor bejött a blizz jelmondata: "inferno-n szét lesz rúgva mindenki segge"? ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20020) whitezo88 válasza rznk1986 (#20017) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mégis soloban sikerült már kiscsinálni meg csapatban 5 nap alatt.. de akkor hogy? 300as apm-mel?
de várható volt, hogy ha a Hell is iszonyú nehéz, akkor inferno pláne :) hack'n'slahből run'n'flee lett ;]

(#20021) Ilsyde válasza Genji (#20012) üzenetére


Ilsyde
őstag

Na lol, en meg itt szoptam a f*szt a barbarral :U Belatom hogy rossz karit inditottam, mig Hellen szenvedtem addig a wizardok meg dh-t szetfarmoltak/soloztak az infernot.

Mindegy most mar, nerfelve lett. Johet a barbar buff :D

(#20022) rznk1986 válasza whitezo88 (#20020) üzenetére


rznk1986
tag

Figy én úgy tartok itt, hogy vizsgaidőszak van, tehát tanulok és nem mellesleg napi 9 órát a munkahelyemen rohadok ahol nyilván nem játékkal töltöm az időt. Szóval a kóreai vagy nem tudom milyen barátaink, akik végigvitték valszeg napi 6 óra alvás mellett 0-24 ezt nyomták, ott azért van idő farmra is, eshetett nekik 1-2 jó cucc amivel már boldogultak. Nem beszélve arról, hogy valszeg ők is skip-eltek rengetegetk, csak hogy h fel tudják rakni a videot, hogy mekkora sztárok.

Nem azt állítom, hogy általános a jelenség, de kevés jó cuccot dob (nyilván ez nem baj, mert ha mindenkinek fosimba itemeket dobálna, nem lenne értelme a játéknak) és akiknek dob, azoknak könnyebb a dolog.

Hát bejött a blizzard állítása igen, szét lesz rúgva mindenki segge, de ők azt is állították hogy infernon több hónap alatt lehet csak kijátsznai majd... Olvastam valahol. Nem tudom hogy igaz e, mert nem hivatalos site-on volt az írás, mindenesetre hülyeség.

(#20023) Gorneck válasza persil (#19977) üzenetére


Gorneck
titán

Én nem épp főgóréra gondoltam.

Remélem lassan mi is eljutunk addig, de egy biztos...co-op-ba eléggé megdobja az ellent és oda nem árt némileg nagyobb dps.

Gorneck#1239

(#20024) Wolverine válasza Jazz (#19923) üzenetére


Wolverine
félisten

Jobb, ha hozzászoksz a heti karbantartáshoz :U Ez minden régióban meg van tartva, az USA-ban kedden, az EU-ban szerdán, Ázsiában csütörtökön.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20025) Mr.Csizmás válasza Wolverine (#20024) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

wownál is szerda de. van mindig karbantartás, nem?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#20026) Ilsyde válasza rznk1986 (#20022) üzenetére


Ilsyde
őstag

Magic findot szvsz felesleges eroltetni ha amiatt lassabban haladsz. Lentebb irta is valaki hogy jobb, ha inkabb erosebb cuccokra koncentralsz es gyorsabban irtasz mert a vegeredmeny kecsegtetobb lesz. Egyetertek vele.

Gondolj bele - igaz, pontos adatokat meg nem tudunk - de annak az eselye hogy rare essen mondjuk 0.5% (tehat minden ketszazadik cucc sarga), set meg legendary ennel joval kevesebb pl. 0.005%.
Ha van 200% MF-ed akkor ez triplazodik, tehat 1.5% rare es 0.015% legendary/set :U Nem nagyon eri meg, tenyleg jobb ha gyorsabban haladsz es tobbet olsz (ugy kevesebb a frusztracio is).

(#20027) Wolverine válasza BloodyEddie (#19972) üzenetére


Wolverine
félisten

Mert akkor bele kéne tenni a játék nálad levő részébe az ellenfelek AI-ját, a respawn kódját, a lootgenerálást - és ezekkel sokkal könnyebb lenne warez szervereket létrehozni.

#19976: ne aggódj, a Blizzard minden petíciót egységesen kezel: törli őket a fórumról.

#20025: de igen.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20028) Huma


Huma
addikt

Én már több mint két órája játszom. Semmi baj a szerverekkel.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#20029) rznk1986 válasza Ilsyde (#20026) üzenetére


rznk1986
tag

Na jó, de sehogy sem jó, mert így, hogy mf-es cuccoka vannak rajtam csak 2k-val kisebb a dps-em (10 fölött van mind2 esetben), ha meg erősebb cuccok akkor meg az a 2k nem sokat számít sajna. És ahhoz meg hogy igazán imba legyek kéne vagy 10,000,000 gold érted... mert már olyan árakon árulják a jó cuccokat. Szóval ezért lesz a real money-ra kiélezve minden :(

(#20030) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Act 1 Inferno VS Ranged Barbarian :DDD
http://www.youtube.com/watch?v=nlIfuQhISVs

Ranged... barbarian. Ranged. Ennyit arrol hogy melee kaszt. Mar a hit&run sem eleg a tuleleshez, dobalozni kell. Ha dobalozni akarok akkor valamelyik ranged kaszttal megyek, nem barbarral :U

[ Szerkesztve ]

(#20031) Ptech válasza rznk1986 (#20029) üzenetére


Ptech
őstag

Mert egy héttel relase után már mindenkinek BiS gearben kellene rohangálnia, nem?

(#20032) mikromanus válasza mar_tin (#19951) üzenetére


mikromanus
veterán

A licit így mehet szerintem AH-ban:
Megadod az ajánlatot -> levonja a pénzedből -> felüllicitálnak -> berakja a többi visszaküldendő cucc közé a pénzed. Akkor jelenik meg pénzként az egyenlegeden ha elküldöd a ládádba.
Vagy nem így működik?

Off - kavics piac tesztről:
Tegnap a kavicspiacon felhajtottam pár percre én is az árat. Mindig az van, hogy ha veszel valamit, akkor az bekerül az átküldendők közé és lehet a tatyóba pakolni. A pénzt is. Ha menet közben jobb árak is voltak (pl veszel 20 db rubintot 4 aranyért de volt aki kínálta 1, 2, 3, és 4 aranyért is, akkor a különbözetet megtalálod pénz formájában. Gondolom így a nagyobb mennyiségnél azt mutatja amennyi ennyiből összeszedhető, de az olcsóbbak árkülönbözetét visszaadja. Mókány

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20033) rznk1986 válasza Ptech (#20031) üzenetére


rznk1986
tag

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, nyilván nem, le is törölném ezt a szart ha így lenne :D arra probáltam kilyukadni, hogy hagytak 2 hét farmolási időt, majd mindenki rájön h infernón "lehetetlen" továbbjutni, beindítják a real money ah-t és mindenki kapkodni fog az itemekért csak hogy megölhesse infernon diablot.

(#20034) rznk1986 válasza mikromanus (#20032) üzenetére


rznk1986
tag

de igy müködik.

(#20035) D1Rect válasza Ilsyde (#20030) üzenetére


D1Rect
félisten

Itt is van olyan kolléga ki végigsolozta inf Act1-et barbival... :U

(#20033) rznk1986: No offense, de én lassan tudom solozni az Act2-t.
Tegnap igencsak ledaráltuk az Act1 jelentős részét egy monk fórumtárssal.
Nem is igazán haltunk, pedig nagyon-nagyon messze vagyunk a fullos gear-től.

[ Szerkesztve ]

(#20036) rt06 válasza Ilsyde (#20030) üzenetére


rt06
veterán

mert dio2-ben nem lattunk meg dobalos babat...

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#20037) rznk1986 válasza D1Rect (#20035) üzenetére


rznk1986
tag

Direkt ezért is mondtam, hogy nem biztos hogy általános a jelenség. Nem tudom akkor mivel van a gond, mert noobok biztos nem vagyunk több éves d2-vel a hátunk mögött + nem eszetlenül megyünk és darálunk meg ts-en vagyunk szóval a csapatmunka is megvan. egész egyszerűen egy ütés egy halál. Ennyi. Pedig az átlagnál jobb cuccunk van, mivel mi bizony bevásároltunk ah-ban.

(#20038) radi8tor válasza rznk1986 (#20034) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kérlek használd a szerkesztés gombot, ha 5 percen belül reagálsz egy hozzászólásra.
Arra is van mód, hogy több embernek válaszolj egy hozzászóláson belül (lásd ahogyan a többiek is csinálják). Thx! :R

⭐ Stella

(#20039) RI/OS


RI/OS
őstag

kicsit túl hajszoljátok ezt hogy milyen szar a barbi.

Isten ments hogy kötözködjek, de l2p problémának tűnik.

A kungen inferno-t nyomja egy hc barbárral. Oké, ő egy nagy kocka és 24/7 játszik, de a lényeg az belőle, hogy doable. (és nem ranged)

Hellen is mindenkitől hallom, hogy esik kell.

tegnap végignyomtam az SK-ig, semmit nem hagytam ki, minden championt behúztam, és egyszer sem halltam meg. Persze tiszta, hogy a nehézségi fok változik pl. act2/act3-ban, csak tájékoztatásképp mondom.

[ Szerkesztve ]

(#20040) McNamara


McNamara
Ármester

Azért AH-val jóval könyebb az élet :) 600DPS-ről 1500-ra fejlesztettem a Monkocskámat. És nem is drágák a dolgok. Kovács és a drop kakit se ér.

(#20041) Qru válasza Gorneck (#20023) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Megnyerted a licitet?

#nincsbennetarcsi

(#20042) maross válasza RI/OS (#20039) üzenetére


maross
veterán

Ez mondjuk kemeny :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#20043) mikromanus


mikromanus
veterán

Tegnap kicsit visszatértem a barbáromhoz, mert "annak a fránya szintnek meg kell lennie". Meg a Hell Act 2-s szivatós résznek. Betársultam publicba és nyomtam egy másik barbárral. Szokatlan módon egész jól ment a dolog a vízesés elállítós ékszerész hórdóból szabadítós kellemetlen terepen. Mikor előjött pár döghalom szétrúgás és tucatnyi robbanó mérges "patkány" eltaposás után a miniboss és megszívtuk a társam rákérdezett, hogy szívunk, vagy futunk? Futás letudta a veszélyt. Csak enyni kellett. Minimális pihenés és némi agy visszanövesztés és átjutottunk. Előtte nap meg pár tucatszor haltam ezen és az ezt követő sivatagi résznél

Kis skill újraértelmezés után sooloban folytattam. A templar segítővel iszonyat könnyen ment, bár persze kellett helyezkedni: Előtte nap kissé kiakadtam, de lehet én voltama béna. Mondjuk folyamatosan ment az AH üzlet is és így lecseréltem pár alacsonyabb lvl követelményű cuccot. Talán ez (sok+armor), vagy a megfelelő túlélő passzív skill beállítás, vagy a masszív templar support volt az oka a működőképességnek. Néha rá akartam nézni, hogy tényleg hellen vagyok-e és nem nm-en, mert gyanusan jól haladtam a korábbihoz képest. Csak nem mertem kilépni, mert a végén bekapcsol a valódi hell mód a következő belépésnél és kezdődik a szívás újra. Hajnalban lőtték ki alólam a szervert. Az 59-es szint nincs meg, de legalább aludtam is :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20044) RI/OS válasza mikromanus (#20043) üzenetére


RI/OS
őstag

Na, hát ennyi.

Nem kell meglepődni, hogy nem megy minden elsőre 7 nap alatt szar gearben.

Ilyen egyszerű.

(Egyébként tegnap én is néztem, hogy nem-e véletlen nightmaren vagyok, mert túl egyszerűen haladtam az itt elmondottak alapján :D)

[ Szerkesztve ]

(#20045) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Tudok valahol rendelni jelen pillanatban vagy a közeljövőben?Úgy tudom a konzolvilagban csak jövő héten lesz.Cd galaxisnál se látom.Van valami megbízható oldalatok?

(#20046) atidzsiforc válasza RI/OS (#20039) üzenetére


atidzsiforc
őstag

En is ezert kezdtem tegnap barbart, kihivasnak tunik.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#20047) mikromanus válasza RI/OS (#20044) üzenetére


mikromanus
veterán

Azért van pár képesség és hely kombó amit nagyon nem vállalnék be így sem. A sebezhetetlen minion képesség mellé van pár nagyon kellemetlen kiegészítő lehetőség ami eléggé esélytelenné teszi a dolgot például. Persze majd ha nagy arcom és 60-as karim lesz, akkor csak úgy elvből ha hellen nyomulok lehet lenyomom (vagy megkisérlem) az ilyeneket is :D

Elég drasztikusan növekszik a fegyversebzés a szint előrehaladtával. Egy szint is sokat számít és ez nem csak 58-59-60-as szinteknél igaz, de lejjebb is. Ilyen gyakori cucc váltogatásnál és szűkös ládánál tényleg hasznos az AH.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#20048) Mr.Csizmás válasza Bencus88 (#20045) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pécsi bolt valahol az utolsó ~100 hsz-ben, webshopja van, állítólag pár darabjuk még van.

imho überkonzolnál 12990, de várós, 1-2 héten belül lesz szállítás mindenhol másnál is, 576, CDG stb

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#20049) rt06 válasza RI/OS (#20039) üzenetére


rt06
veterán

en is esek, kelek hell-en, de en tudom is, hogy miert: szarok a resist-jeim, kevesebb, mint 20%-kal csokkentem az elemental sebzeseket
kapok egy arcane enchanted, vagy molten elit-et es eldolok, mintha parancsba adtak volna

meg a skilleknel is meg kell talalni a megfelelo kombinaciot, foleg a passzivaknal, plusz az itemjeim egy resze nem valtozott jopar szint ota (vallreszt tegnap csereltem lv40-esrol)

ha ezeket rendbeteszem (es mas is szetnez, mi baja a barbarjanak), akkor nem lesz gond, csak nem szabad azt hinni, hogy ami ment normalon, meg nightmare-en, miszerint barmekkora tomegbe barhogyan beugrok, en jovok ki elve, az mukodik

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#20050) Bencus88 válasza Mr.Csizmás (#20048) üzenetére


Bencus88
nagyúr

köszi utána nézek!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.