Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8001) front3r válasza execute93 (#7999) üzenetére


front3r
őstag

Az Agent.exe-t lődd ki, ha nem változik semmi, zárd be a launchert is, majd indítsd el újra, nekem utána már csinált valamit, kérte hogy indítsam újra a launchert és utána már kiírta hogy Game up to date, és lehet játszani is.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#8002) MegalodonS válasza execute93 (#7996) üzenetére


MegalodonS
őstag

Az lassito csapda es tobbet is le tudsz rakni.Altalaban erdemes a mobokat ajto fele huzni,lettenni a csapdat es nem eleg hogy nem tudnak atjonni egymastol meg a csapda is fogja oket.Azt jo ha leteszed mindig es az mogul harcolsz :)

(#7997) -conrad-

Na akkor udv a fedelzetetn!Orulok hogy sikerult kiprobalnod.Igen a bari iszonyatosan konnyu kari.A monk hat erdekes,pl nekem abszolut nem jott be es nem is tervezem felhuzni.Pont az ellenkezoje a WD es DH majd a tobbi.Nekem a wizz az olyan warlock+mage gyurat a wowbol.Igazabol ez izles dolga es mindenki azzal jatszik amit tetszik neki :)

(#8003) Cicero válasza -conrad- (#7997) üzenetére


Cicero
őstag

persze hogy alacsonyabb lett a dps-ed, a két fegyver dps-ének számtani közepét veszi ilyenkor. ez a dps amúgy nagy hülyeség; wowból jött ez is.

másrészről én is kaptam bétaidőt, ma este fogom kipróbálni, gondolom te is a már említett oldalon jelentkeztél érte. hogy megy a procedúra? megküldik cseten a logint + jelszót és mehetsz? ez azért fura, mert mi van ha nem adod vissza? csúnyán kitiltanak az oldalról, vagy mi???..

(#8004) MegalodonS válasza Cicero (#8003) üzenetére


MegalodonS
őstag

Igen chatben kapod meg.Mivel rengeteg ember hasznalja, csak at irjak a kodot es ennyi :)
Elotte fel oraval mar irj nekik,ok is ezt kerik.Szerintem tobb szaz,beta eleresuk van,ha nem adod vissza az sem szmit nekik :)

(#8005) -conrad- válasza Cicero (#8003) üzenetére


-conrad-
addikt

Hát ez azért ilyen becsületkassza alapon megy, hogy ha már kaptál lehetőséget akkor hagysz másokat is játszani. :) Gondolom, ha valaki nem tud belépni akkor kreálnak új jelszót a bnet accon azt kész.
Amúgy 15 perccel előtte be kellett logolnom, akkor egy admin adott egy acc+pass párost és mehettem is játszani.

(#8006) Cicero válasza MegalodonS (#8004) üzenetére


Cicero
őstag

kód alatt a jelszóra gondolsz?..

ha nem adom vissza, elveszik. bneten keresztül is tudnak jelszót módosítani, és gondolom authenticator használnak, szóval én nem tudok.

okés, faszányos. kösz az infót. klienst már letöltöttem, be is kukkantottam optionsba, egyedül a shadow qualityt állította mediumra rendszer alapján.

a background és foreground fps csúszkákat piszkáltátok? nekem az előbbi 8-on van. nem lesz az kissé kevés? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8007) persil válasza Cicero (#8006) üzenetére


persil
nagyúr

Fontos, hogy 8 fps-nél gyorsabban menjen a játék, ha pélául youtube-on nézel filmet....?:)
Asszem nem.

Csak azt állíthatod vele, hogy mennyire limitálja az fps-t, ha háttérbe, vagy előtérbe van téve a program.
Több, mint elég.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#8008) Cicero válasza persil (#8007) üzenetére


Cicero
őstag

oh shit;

én úgy értelmeztem, hogy in-game backgroundot lassabban fogja számolni

így már más. kényelmes opció, gondolom d2 tapasztalatból kiindulva (ahol egyszerre 8 klienst futtattak az emberek :DDD ) tették ezt az opciót bele..

(#8009) Hanok


Hanok
senior tag

Csak nekem nem megy az AH?

(#8010) MegalodonS válasza Hanok (#8009) üzenetére


MegalodonS
őstag

Error 31015!!

Nallad is ez van?

(#8011) DeckardCain válasza MegalodonS (#8010) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Biztos szervizelnek valamit..

Na megvan az első gyűrűm :DDD Royal Cripts-ben pottyant..

(#8012) MegalodonS válasza DeckardCain (#8011) üzenetére


MegalodonS
őstag

Na olyan meg nekem nem pottyant :( AH-ban lattam mar olyat :D:D

(#8013) JSaN válasza MegalodonS (#8012) üzenetére


JSaN
addikt

Nekem egesz beta alatt nem esett egy gyuru sem, igy a rovidebb utat valasztottam. Be vsaroltam AH-ban par gyurut. :DDD

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#8014) Cicero


Cicero
őstag

legendary cuccok vannak a bétában? gyűrűk milyen speccel esnek?..

(#8015) MegalodonS válasza JSaN (#8013) üzenetére


MegalodonS
őstag

Na akkor mar nem is vagyok maganyos :D Gondolom tobb mint 5 lvl 13 karid van mar!Milyen soher ez a Blizz :D

En nem vettem meg olyat,de lehet megerne :)

Te ki slockolted mar a ladadat?Mert az sem lessz keves gold,nem is szamoltam meg ki de nagyon huzos lessz,meg meg a BS meg a JC,haat nagyon sokat kell mad dolgozni :((

(#8016) JSaN válasza MegalodonS (#8015) üzenetére


JSaN
addikt

hat igen :D ha az ember untakozik talal elfoglatsagota betaban.
nekem a lada elso 2 oldalat meg vettem.
Es van vagy 15 rare cuccom csak a ladaban, a karaktereken meg meg kb ennyi.
Mostanaban azzal szorakozok hogy csinalok uj karit, be megyek partyba. Es leorichoz lvl 2-3 szinten megyek a tobbiekel es leverjuk. Es igy csak hullik a sok rare. :D :))
1 ora alatt 3-4 ilyet le tudsz tolni, es volt hogy tobszor is 2 rare estt. Igy egy ora altt volt mikor 6-7 rare-t szereztem. XD

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#8017) Blizz válasza Cicero (#8014) üzenetére


Blizz
őstag

legendary cuccok?:D persze hogyne lenne:D

No mistakes, just happy little accidents

(#8018) Hanok válasza MegalodonS (#8010) üzenetére


Hanok
senior tag

Igen ez van...Gondolom megint a hétvége előtt mahináltak valamit aztán elmentek haza mint aki jól végezte dolgát...:)

(#8019) Cicero válasza Blizz (#8017) üzenetére


Cicero
őstag

:))

(#8020) warcat válasza Cicero (#8014) üzenetére


warcat
veterán

A gyürük,amuletek szintkövetelményét megnövelték,így csak később kezdenek el esni a szörnyekből,már a béta tartalma után.
Azonban maradt néhány speciális hely,ami nagyobb szintű bétán belül, ha jól tudom a royal cripts(leoric előtt) meg a den of the fallen? 2.szintje,itt még kieshet pár.
Legendary volt a bétában,griswoldnek valamelyik fegyója de kivették,nem tudom maradt -e másik,mindenesetre később a teljesben lesz majd bőven.

EA: It's in the crate!

(#8021) execute93


execute93
őstag

Béta valakinek megy?

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#8022) CooLM@$TeR


CooLM@$TeR
tag

Darkness Falls, Heroes Rise

Akit érdekel, hogy miket lehet unlockolni majd és mi lesz a DH után a további kasztok sorrendje (bemutató videó, exkluzív sigil, stb) az itt kaphat insider információt:

Diablofans

(#8023) aclandiae


aclandiae
senior tag

Én nem játszottam eddig még Diablo játékkal. Elkezdhetném majd a III-t gyakorlatilag 0-ról? :U

(#8024) Cicero válasza aclandiae (#8023) üzenetére


Cicero
őstag

persze. csak sok hivatkozást nem fogsz érteni a sztoriban :)

(#8025) Djuree válasza aclandiae (#8023) üzenetére


Djuree
félisten

el simán. max a sztorit nem fogod érteni, de attól még élvezhető lesz bőven.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8026) wikings2 válasza aclandiae (#8023) üzenetére


wikings2
őstag

05.15 ig lazán betudod pótolni az előző két részt :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#8027) JSaN válasza aclandiae (#8023) üzenetére


JSaN
addikt

Ha erdekel a story, akkor eleg a normal actokat vegig tolni. Ez alapjan a Diablo 1 egy delutan le zavarhato. A diablo 2 is meg van igy egy-par nap alatt.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#8028) warcat válasza JSaN (#8027) üzenetére


warcat
veterán

Szerintem már az átlag játékosnak túl csúnya/beszerezhetetlen,egyszerűbb ha elolvassa wikin,hogy miről szólt az első két rész,aztán áttanulmányozza a 3.rész hivatalos oldalát, meg megnéz pár gameplayt,és bőven képben lesz.

EA: It's in the crate!

(#8029) Wolverine válasza CooLM@$TeR (#8022) üzenetére


Wolverine
félisten

Mondjuk az viccesnek tűnik, hogy csináltam 2 bannert, és egyikről sem kaptam mailt (oké, nem használtam saját hátteret, mert a Steelseries egérpadok nem érdekelnek; de a bannereket elvileg meg kéne kapnom)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8030) warcat válasza Wolverine (#8029) üzenetére


warcat
veterán

Én meg 2 account/mail -hoz készítettem,és egyikhez sem jött levél,szóval bugos az egész valószínűleg, de szerintem megkapjuk a sigilt majd.

EA: It's in the crate!

(#8031) -conrad- válasza Wolverine (#8029) üzenetére


-conrad-
addikt

Gyors kérdés: mi van, ha én nem saját képet rakok be háttérnek? Lehet netről letöltöttet betenni?

(#8032) Wolverine válasza -conrad- (#8031) üzenetére


Wolverine
félisten

Elvileg lehet; de a gyakorlatban azzal valsz. nem pályázhatsz a Hero of the Day díjra.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8033) execute93


execute93
őstag

Ma már nem is lesz béta?:(((

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#8034) -conrad- válasza Wolverine (#8032) üzenetére


-conrad-
addikt

Mondjuk fel sem teszik amit csináltam. -.-'

(#8035) Bazzzs válasza -conrad- (#8034) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Ahogy látom, bugos az egész. Tegnap óta nem kerül fel új kép, hol bejön a galéria, hol nem, valamint a főoldalon a megnyitható dolgoknál a haladás jelző is 0%-on van. Többször próbálkoztam begyűjteni a DH-s sigilt, de nem kaptam visszaigazoló e-mailt. Elvileg pedig kellene jönnie róla.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#8036) execute93


execute93
őstag

Már csak 37 nap :)

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#8037) rt06 válasza CactuS (#7981) üzenetére


rt06
veterán

megkerhetlek, hogy ha publikusan nem is mered vallani a velemenyed, az enyemet meg moderaltatod, legalabb privatban megird, mi allt itt eredetileg?
mert az elhangzott reakciok (es az elmult 1-2 het hozzaszolasai alapjan) cseppet sem erzem tulzonak a kifogasolt kifejezest

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#8038) Blizz


Blizz
őstag

Nekem tökéletesen működött még délután

No mistakes, just happy little accidents

(#8039) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Unaloműző:

Az IGN oldalára felkerült egy videó, amiben összehasonlítják egymással a harmadik és a második rész jellemzőit. Azt hiszem, hogy nem fog sokaknak újat mondani itt, de érdekességnek nem rossz.

The Evolution of Diablo

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#8040) Cicero


Cicero
őstag

nektek nem akad be a játék bizonyos pillanatoknál? gondolok itt pl az első spell castra; mintha a hangra várna és azért van swap. ilyen elvileg 4 gb ram-nál nem kéne jelentkezzen..

[ Szerkesztve ]

(#8041) Ilsyde válasza Cicero (#8040) üzenetére


Ilsyde
őstag

Valószínuleg csak lag. Néha én is észrevettem, pedig egyértelmuen nem azért volt mert leterhelte a gépemet a játék. Ráadásul SSD-rol futtattam úgyhogy swappelés sem lehetett.

Majd akkor lesz ez fincsi mikor HC-ben tolod, kimarad pár frame és leutnek a mobok :D

(#8042) Bazzzs válasza Cicero (#8040) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Nálam is van ilyen jelenség, szerintem csak a béta velejárója. Egyik ok lehet, hogy egyelőre amerikai szerverek vannak csak, valamint azt se zárom ki, hogy ezek szándékosan túl is vannak terhelve stressz teszt céljából. Persze lehet, hogy hülyeséget beszélek, nem értek hozzá :U

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#8043) jim_raynor70 válasza Bazzzs (#8042) üzenetére


jim_raynor70
aktív tag

Nem hulyeseg. Bar sajnos, nem adodott alkalmam kiprobalni a betat, azert eleg sok kulcsot osztottak ahhoz ki, hogy par pillanatra le legyenek terhelve a szerverek es ez okozza ezt a lagolos jelenseget. Nekem is ez volna az elso gondolatom, ami megfordulna ilyenkor a fejemben. De majd ha csatasorba kuldik az europai szervereket is es megjelenik a vegleges verzio, szerintem megszunik a problema.

[ Szerkesztve ]

(#8044) Xirtam


Xirtam
veterán

Szerintetek jövőre meglep minket jövőre egy kiegészítővel a Blizzard? Annyira biztos vagyok benne, hogy szándékosan nem került be első körben több karakter.

[ Szerkesztve ]

(#8045) Ilsyde válasza Xirtam (#8044) üzenetére


Ilsyde
őstag

Ha jovore nem is, de két év múlva csak-csak lesz valami.
Starcraft 2-nél pont ez a helyzet, két éves a játék de még nem adták ki hozzá a kiegészítot (pedig készen van, legfeljebb a kampányon kotlanak - de azt is kétlem mivel nyilvánvaló hogy nem most találják ki hozzá a sztorit - vagy csak nem akarnak mindent egyszerre kiadni)

Még egy kozelharci karakter szerintem mindenképpen belefér. Mondjuk egy alakváltó druida, mert azt a ziccert most kihagyták. Nekromancia sincs, állatokat sem idéz senki, dárdákat sincs aki hajigáljon, szél/fold alapú mágiát sem használnak a jelenlegi karakterek stb.

(#8046) Bazzzs válasza Xirtam (#8044) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Azt biztosra vehetjük, hogy fogunk kapni legalább egy kiegészítőt, a kérdés csak az, hogy mikor. Mivel a második rész is öt karakterrel indult, majd a kiegészítőben kapott még kettőt, esélyes, hogy itt is hasonló lesz a forgatókönyv.

Más: Valaki, aki Windows 7 alatt bétázik, megnézné, hogy a Dokumentumok könyvtárában van-e valamilyen Diablo III mappa? Nálam minden egyes kilépés után teljesen elfelejt minden beállítást. Próbáltam rendszergazdaként futtatni a játékot, de nem segített. A hivatalos fórumon is küzdenek ezzel jópáran, de választ nem kaptak rá. Egy helyen viszont olvastam, hogy elvileg lennie kellene a Dokumentumok között egy Diablo III könyvtárnak, de nálam ilyen nincs.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#8047) k4rL^ válasza Bazzzs (#8046) üzenetére


k4rL^
senior tag

Van a Dokumentumok mappában Diablo 3 könyvtár.
Egy fájl van nekem benne: D3Prefs.txt, gondolom ez tárolja a beállitásokat.

(#8048) Bazzzs válasza k4rL^ (#8047) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Köszi, nálam nem volt ilyen. Utána eszembe jutott, hogy a Windows fiókom felhasználónevében van egy ékezetes betű (Balázs), így kíváncsiságból létrehoztam egy új fiókot ékezetes karakterek nélkül. Elindítottam a bétát, módosítottam a beállításokon, kiléptem, majd megnéztem az ottani Dokumentumok könyvtárat. Oda létre tudta hozni a játék a hiányzó könyvtárat, úgyhogy ez volt a probléma. Mivel sok ilyen topic van a hivatalos fórumon, hogy minden kilépés után visszaállnak a beállítások alapértelmezettre, jeleztem a Blizzardnak, hogy ez okozza a problémát.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#8049) pomk válasza Cicero (#8040) üzenetére


pomk
őstag

Nálam minden kaszt minden adott típusú varázslat első kasztolásakor volt 1-2 mp-s swap, de azt követően nem. Ill. még egy helyen volt egy kis lagg, a "négyoszlopos"" teremben, ahol sok-sok csonti jön 1xerre. Grafikai beállításokat lejjebb vettem, és javult. Érdekes...azt gondoltam, hogy a 4GB RAM-om, és az 1GB-s GT540M-em elég lesz neki... :U

(#8050) front3r válasza Xirtam (#8044) üzenetére


front3r
őstag

Jövőre tuti nem, valószínű kell hozzá a 2 év kb. De én 2db kiegészítővel számolok, ahogy az SC2 esetében is. Eredeti ütemtervben ez volt, ami kiszivárgott, bár az tuti módosult. :)
SC2-nél meg nem csodálom hogy késik, az keménye e-sport, lehet még talán bétateszt is lesz a kiegészítőhöz, ott nem mindegy a balance, mert az "vérre megy".

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.