Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5501) haromegesz14 válasza emre33 (#5499) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

00:00 :U Fogalmam sincs, majd biztosan fogják azt is publikálni.

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#5502) nofi válasza wikings2 (#5489) üzenetére


nofi
őstag

Vééégre!!! :C

Xbox GT: nozsolt

(#5503) Scholes9 válasza Ilsyde (#5436) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Elvileg 1 Blizz játéknak kell az accodon lennie és ugyanolyan esélyes vagy, mint akinek mondjuk 5 :)

Én úgy érzem az első karim a barbár lesz, nagyon tetszett, a Leap Attack és a Seismic Slam iszonyú élvezetes látványt és érzést nyújt játék közben :C

És igen 2 hónap múlva játék!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A hivatalos oldalon engem is az fogadott :C :C :C Ez a 2. legjobb hír, amit ma olvastam/hallottam :D :))

Bocsi a sok "hangulatjelért", de sztem most elfér :B

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5504) Ilsyde válasza Wolverine (#5497) üzenetére


Ilsyde
őstag

(#5505) mpierre


mpierre
veterán

Itten is. Ez már hivatalos. :C

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#5506) Blizz válasza Archer (#2) üzenetére


Blizz
őstag

2012 május 15 :DD

No mistakes, just happy little accidents

(#5507) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Én maradok a Zavii-s 31 GBP (házhozszállítással) lehetőségnél. Sajnos a CE nem ér majdnem dupla árat nekem, pedig a pendrive nagyon tetszene.

(#5508) Neró


Neró
őstag

:C Ez aaz!!! 2 hónap. :/

| www.diablohungary.hu

(#5509) sith7


sith7
nagyúr

Közben kipróbáltam a multit is, már ha valakit érdekel a megjelenés dátuma mellett :DDD , és azt kell mondjam nagyon jó

A fallen tooth - ok mire jók ? :F

(#5510) mpierre válasza sith7 (#5509) üzenetére


mpierre
veterán

Ha csata közben kiverik a fogad, akkor azzal pótlod... ;]

Az tuti, hogy 5.15.-től egy hét szabin leszek... :DDD

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#5511) sith7 válasza mpierre (#5510) üzenetére


sith7
nagyúr

ok :D

Neró
Javítsd az aláírásodat :))

[ Szerkesztve ]

(#5512) bolha23


bolha23
aktív tag

(#5513) Wolverine válasza Ilsyde (#5504) üzenetére


Wolverine
félisten

Még a megjelenési dátumot sem frissítették, szóval a helyedben nem örülnék ennyire.

szerk: egyébként az európai press release szerint az itteni árak 60 és 90 euró lesznek.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5514) Neró válasza sith7 (#5511) üzenetére


Neró
őstag

Topik címet is kellene javítani. Írjuk ki így: kétezertizenkettőmájustizenöt. :DDD :N

| www.diablohungary.hu

(#5515) Gyuri27 válasza Wolverine (#5513) üzenetére


Gyuri27
félisten

Itthon kicsit drága lesz. :O

Amd - Radeon - Ryzen

(#5516) sith7 válasza Neró (#5514) üzenetére


sith7
nagyúr

igen, így jó lesz :DDD :DDD :DDD

(#5517) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Na a végére értem :)
Közben látom megjelenési dátum is van már. :))

Aki akar vegyen fel friends list-re. tomiie#2351.
Inkább magyarokkal játszanék coop-ot.

(#5518) jim_raynor70 válasza sith7 (#5463) üzenetére


jim_raynor70
aktív tag

Igen... :B De nalam a helyzet, hogy meg a kozeli ismeroseim sem kaptak, pedig ok sem ket oldalra regisztraltak. Viszont mindegy, belefaradtam a hajkuraszasba, a beta nem erdekel mar. :U

(#5519) wikings2


wikings2
őstag

Remélem lesz löncs parti ajándékokkal és ingyen diablo 3-al ps3 ra ;] ;]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5520) Rizzo


Rizzo
aktív tag

Végre, indulhat a visszaszámlálás ;] :C

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#5521) JSaN válasza wikings2 (#5489) üzenetére


JSaN
addikt

Na vegre, miota vartuk mar ezt.
Megyek is most betazni.
Akik most kaptak, kuldhetnenek battletaget, mehetnenk eggyut coopot tolni.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5522) Ptech válasza wikings2 (#5519) üzenetére


Ptech
őstag

Na az biztos nem lesz :P

(#5523) Ilsyde válasza Wolverine (#5513) üzenetére


Ilsyde
őstag

(#5524) DeckardCain válasza JSaN (#5521) üzenetére


DeckardCain
senior tag

tomiie#2351

(#5525) boygabi_


boygabi_
aktív tag

Aki külföldről rendeli az nem tudom, hogy tudja kivárni azt a mondjuk 1 hetet míg megérkezik. Valamint nézni azt, hogy a többiek már tolják ezerrel az ő példánya meg ne adj isten elkeveredik valahol. :D

(#5526) -conrad- válasza Wolverine (#5395) üzenetére


-conrad-
addikt

Köhh.. ;]

(#5527) Ilsyde válasza boygabi_ (#5525) üzenetére


Ilsyde
őstag

Sokan szerintem csak kulcsot vesznek kulfoldrol. Én sem bírnék rá várni, megenne a fene :P

(#5528) Rizzo válasza boygabi_ (#5525) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Lehet csak kódot is venni, és az egyből itt van... ;)

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#5529) Wolverine válasza -conrad- (#5526) üzenetére


Wolverine
félisten

Hja, én sem vagyok tévedhetetlen, én a jövő hétre vártam volna a dolgot :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5530) Scholes9 válasza boygabi_ (#5525) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Aki ilyenen aggódik, az vagy megveszi dobozosan, vagy bneten az accountjára, ennyi, végül is a dobozos sem lesz sokkal olcsóbb, pár ezressel csak és igaz, h várni kell a szállításra meg ilyenek, meg áttértem a digitális vásárlásra én is, ritka számomra, de a doboz megér ennyit, főleg ismerve a Blizzardot, h ebből a szempontból is milyen igényesek :K

Wolvi: nah azért nem "tévedtél" sokat, én álmodni sem mertem volna erről, minimum nyár közepét tippeltem eddig is :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5531) Ghoosty válasza boygabi_ (#5525) üzenetére


Ghoosty
őstag

Anno Cataclysm-re 1 napot kellett pluszba várnom. De 15000 helyett 10000-ért megkapom, akkor akár 2-3 hetet is várok. Sajnos nem terem nálunk fán a pénz.

Szerintem egy felnőtt embernek nem szabad, hogy gondot okozzon kivárni még pár napot, főleg, hogy ilyen startok esetében sokszor az első nap lagfest szokott lenni.

(#5532) JSaN


JSaN
addikt

Hat en is elso nap akarom mar tolni, amugy CE lesz a meex-bol. Ahol azinten 30k par hete.
En mar regebben meg rendeltem (nem ertesito, rendes rendeles elvileg), es most neztem meg mindig 26000 forint futaral mindennel.

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5533) Cybertrone válasza JSaN (#5532) üzenetére


Cybertrone
veterán

:K jó hogy mondod... nem csak neked jön majd collectors :DDD :C Bar tegyük hozzá hogy 29k :K

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#5534) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Hoppááá, nem voltam még ma gépnél, erre most látom a topic címében a változást. El se hiszem, hogy végre ezt is megtudtuk :C Ráadásul nincs is messze az a május :)

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#5535) Cybertrone válasza Bazzzs (#5534) üzenetére


Cybertrone
veterán

A hír topikjában a sok IQ nindzsa már tolja a félmet... jaj de drága, majd warezolunk... eddig meg mind térden csúszott hogy legyen már dátum jöjjön már! Azt senki nem nézi hogy ez egy 5 évre szóló alkotás, és nem egy COD(szintén drága és szar is) amiből évente van új, és évente lehet cserélni :W Remélem a sok nyavajgó nem veszi meg, és csak azzal fogok találkozni aki igen is szereti a gamet :K (hál istennek ez nem 12 éves tacskóknak lett kitalálva, itt gondolkozni is kell)

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#5536) radi8tor válasza Cybertrone (#5535) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Otthagyod BF3-at? :)

⭐ Stella

(#5537) Cybertrone válasza radi8tor (#5536) üzenetére


Cybertrone
veterán

Mindíg is Diablo fan voltam :K , erre várok már évek óta... nem hagyom ott, de most ezzel is fogom tolni :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#5538) TavariS85 válasza Ghoosty (#5531) üzenetére


TavariS85
csendes tag

Szerintem meg nem függ ez össze azzal, hogy az illető felnőtt-e vagy sem. Van aki odavan azért, hogy BL döntőt a stadionból izgulja végig és nem sajnál igen komoly összegeket fizetni érte, nekem az is bőven megfelelő ha a kényelmes fotelomból nézem a tévében.
Minden embernek más és más a prioritási szintje egy adott dologban kapcsolatban, aztán eldönti hogy mekkora anyagi áldozatot ér meg a türelmetlensége.

[ Szerkesztve ]

(#5539) sith7 válasza JSaN (#5521) üzenetére


sith7
nagyúr

SithHet#1105

(#5540) radi8tor válasza Cybertrone (#5537) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Detto. Bár manapság messze áll tőlem ez a mászkálós játék. Remélem könnyű lesz kezelni.
Nem akarok Razer Naga-t venni miatta :D

⭐ Stella

(#5541) Ptech válasza Cybertrone (#5535) üzenetére


Ptech
őstag

Hát imho D3-ban nem sokat kell agyalni. Ha nagyon akarsz minmaxolni, akkor talán, de nagy eséllyel egy tyúk is végig fogja tudni csinálni normalon..

(#5542) Cybertrone válasza radi8tor (#5540) üzenetére


Cybertrone
veterán

Én tolom a betát, és bátran mondom 2 egérgomb kell meg a billen 4 gomb majd és kész... ez nem wow ahol kell a 20 gombos egér :DDD

Ptech:
Normalon tolja akinek 6 anyja van... az nem diablo, normal után az már az... az értelmetlen darának nincs értelme, úgy nem lehet élvezni! És úgy a CO-OP-nak sincs értelme, mert végigmenni a pályákon kb 3 perc :K

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#5543) KonzolKartel

Hol érdemes előrendelni? Nem lényeg a CD. Nekem letölthető formában is jó lenne.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#5544) Ptech válasza Cybertrone (#5542) üzenetére


Ptech
őstag

Nyilván, csak normalon is végig kell tolnod ha igazán játszani is akarsz, az meg akárkinek menni fog.

KonzolKartel: Én itt rendeltem elő, 11 a normál, 24 a CE, ingyen futár.

De lehet szólni, ha valaki jobbat talál ;]

[ Szerkesztve ]

(#5545) emre33 válasza KonzolKartel (#5543) üzenetére


emre33
addikt

https://eu.battle.net/account/management/digital-purchase.html?product=D3

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#5546) Cybertrone válasza Ptech (#5544) üzenetére


Cybertrone
veterán

Mondom akkor úgy hogy én a barátokkal a CO-OP-ot akarom élvezni... az egyedüli single nekem másodlagos... Közösen bossra, fejleszteni cuccokat cserélgetni, fejleszteni stb stb stb... nekem erről szól a Diablo :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#5547) Bazzzs válasza Cybertrone (#5535) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Oda még nem néztem be. Viszont az általad leírtak alapján az észrevételeim:

1. Tényleg nem olcsó, de ez a játék hosszú évekre szól. A második rész a gépemen a mai napig fent van, pedig a megjelenés óta játszok vele (persze megszakításokkal). Ha csak fele annyira lesz tartós ez a játék, mint az elődei, már akkor is ódákat zenghetünk. Erre pedig a béta alapján minden esély megvan.

2. Nem most jelentették be, jó pár éve tudjuk, hogy jönni fog, valamint az se titok, hogy a Blizzard játékai relatíve drágák. Aki szereti a Diablo szériát, az azért ennyi év alatt kényelmesen félretehette az árát. Persze nem akarok senkiben sem a zsebében kotorászni, de 4 év alatt 15e Ft-ot egy rajongó azért csak meg tud spórolni erre a célra. Nálam is már jó ideje el van különítve az asztal sarkára az erre szánt pénzmag.

3. Aki játszott az előző részekkel, és élvezetes éveket töltött el velük, annak eszébe se jutna a warez verzió beszerzése. Én úgy gondolom, hogy a Blizzard még egyike azon kevés fejlesztőknek, akik tisztességel elkészítik a játékaikat, és nem egy félkész, bugos produktumot tesznek le az asztalra. Szerintem megérdemlik, hogy az eredeti verzió ott csücsüljön a polcon. Szerencsére nem is igazán sikerült eddig szimulálni a játékélményt a "próbaverziót hegesztőknek".

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#5548) Pekkk


Pekkk
aktív tag

2012.05.12. Erre várok évek óta!!! Gyerekek, ez egy piros betűs nap! Ez egy új ünnepnap! Pont ma! Március 15-én! Mintha csak Magyaroknak szólna!

(#5549) Rizzo válasza Cybertrone (#5542) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Erről jut eszembe, azt a 4 gombot át lehet rakni más gombokra is, vagy fixen 1-4-es gombok?

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#5550) Djuree


Djuree
félisten

na látom megvan ennek a reteknek a dátuma. ideje volt...kíváncsi vagyok mennyit fog még csúszni ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.