Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34001) Healbacsi válasza Lézerparaszt (#33945) üzenetére


Healbacsi
őstag

Mi a baj ezzel? Nem mondta senki, hogy 5 valorral kotelezoen esnek a csucsszuper itemek. Azok az itemek amik nalam esnek a korabban megadott %-kra nagyon hasonlo aranyban esnek. Az adott szazalek nem a rare itemekre vonatkozik, hanem mindenre, igy ha nem vagy makos, akkor minden lvl 63-as item feher ami esik. Ezt nem kototte ki senki elore, hogy ez nem lehet. Ami biztos, hogy 5 valorral kapsz 1 sargat/pack, 4 valorral 1 sarga/boss, 5 valorral 2 sarga/boss. Ezt teljesitik is. Van aki fel ora jatek utan lootol 50 millas itemet, van aki honapok alatt se kap 200k-nal ertekesebb itemet (pl nalam se esnek).

(#34002) ttt1 válasza warcat (#33994) üzenetére


ttt1
őstag

Ez nálad van és eladó?

(#34003) Lézerparaszt válasza warcat (#33999) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Kár, először azt hittem hogy egy checkpointot lehet vele lerakni, hogy ha megöl valami elit a dungeon végén akkor ne kelljen az elejéről indulni, de tévedtem.

Healbacsi: Nekem csak annyi észrevételem volt, hogy infernó act 2-ben olyan cuccok esnek amiket hell act 1-ben sem biztos hogy az ember hordana.

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#34004) warcat válasza ttt1 (#34002) üzenetére


warcat
veterán

Igen,15 milláért vettem,de már utazik egy kört RMAHban hátha valaki épp bevásárol.

EA: It's in the crate!

(#34005) proci985 válasza mikromanus (#33981) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

így igaz...

mostanra jutottam el oda, hogy inferno a1 már egész egyszerű (30ból kb egy groupot szoktam otthagyni, wizarddal a leaper + firewall + teleport + vortex + desacrator kombó gyakorlatilag instagibnek felel meg 600+os resistekkel és 38k lifeal is). hell a4et kb 45perc alatt futom végig.

"Különben sem "súlyoz" a játék, hogy "ez szivatósabb kombó, legyen garantált lvl 70-es 8 jellemzős item drop"."
blizz fórumokon egyik developer írta, hogy érdekes felvetés, szóval lehet lesz ilyen. bár megvalósíthatóság nehéz, ami egy monknak nehéz az egy wizzardnak lehet egyszerű és fordítva.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#34006) -conrad-


-conrad-
addikt

Lehet egyáltalán ah-ban bidelgetni utolsó percben bot nélkül? Egyszerűen nem hiszem el, hogy nem... :W
AH botozik itt valaki? Tudom, nem lehet, meg tiltja az EULA, de jelen pillanatban vastagon tojok rá, mert a sok hülye ellehetetleníti a játékot, inkább beállok én is a sorba.
Ha igen privizzen rám pls.

(#34007) persil válasza Ren Hoek (#33996) üzenetére


persil
nagyúr

Nem, csak elkezdtem írni, de meggondoltam magam és szerkesztettem.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34008) warcat válasza -conrad- (#34006) üzenetére


warcat
veterán

Bannoltak már embereket érte,ne vágj bele ilyenbe.
Vagy bidelj annyit amennyit rászánsz a tárgyra,vagy vegyél elő egy stopperórát.Amikor vált a percmutató,onnantól kezdve tudod mikor ér véget másodpercre pontosan.

EA: It's in the crate!

(#34009) persil válasza -conrad- (#34006) üzenetére


persil
nagyúr

Én már ezer meg egy licitet nyertem meg.
Egyszerűen csak rosszul csináljátok, ez nem ebay.

Alapból a legelején a maximum összeget kell megadni, amennyit neked megér a tárgy. A játék licitál helyetted a megadott összegig. Ha más nem ad meg többet, akkor viheted, kész.
Szóval eleve nincs értelme az "utolsó pillanatban bidelgetni". Megadod a maximumot és így is úgy is annyiért kapod meg, ahol épp áll a licit a lejáratkor.
Fele cuccom onnan van, hogy "hú ez csak 100 arany" szóval tettem rá 300 ezret, mert nekem annyit ért, és másnap kivettem ah-ból, mert végül megnyertem 169.637 aranyért. És persze a különbözet is visszajön ilyenkor.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34010) Sonja válasza persil (#34009) üzenetére


Sonja
veterán

Viszont ez bot ellen semmit nem ér. Volt egy cucc, ami 15k-ról indult, én 1 millát állítottam be az elején. Végül 1 milla és 10k-ért ment el. Ezt tuti bot csinálta.

(#34013) Mr.Csizmás: Lehet, de azt kevésbé hiszem el.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#34011) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Most olvasom:
"A dedicated Diablo 3 player, Daniel Chan managed to amass 998,124,262 gold in 3 short weeks." Jól nyomja :D

A játék az nem játék!

(#34012) Ren Hoek válasza persil (#34009) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Jah, sokan nem is tudják, hogy van ez az autolicit (max megadott ár) de így jobb esetben a stopper sem indokolt, ha az ár mondjuk eleve magasabb mint amit az ellenfél megadott. Botként licitál mindenki :) Egyedül a buyoutban kicseszés a bot szerintem.

(#34013) Mr.Csizmás válasza Sonja (#34010) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vagy valaki alapból 1M+x-et tett rá már alapból.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#34014) persil válasza Sonja (#34010) üzenetére


persil
nagyúr

Miért?

És, ha más beírt 1.200.000-et? Ekkor felugrott a licit 1mill 10k-ra és lejárt az idő...

Nem kell egyből konspirációs elméleteket gyártani, azért, mert nem sikerült valami.
Több millióan lesik az AH-t, bármikor meg van a lehetősége, hogy valaki pont oda kattant, ahova te szeretnél, csak 1tized sec-el korábban.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34015) persil válasza Ren Hoek (#34012) üzenetére


persil
nagyúr

Pontosan.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34016) mikromanus válasza Lézerparaszt (#33991) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem tudom mit kevered itt a dolgokat. Vagy tank vagy DPS barbár amit keresel? Ha DPS akkor nem tank, nem áll be középre 8000 kis szar közé, de az elit pakkokkal pikk-pakk végez. Ha meg tank, akkor épp mert elnyomhatatlan karakter build, így a DPS másodlagos. Ha meg másodlagos, akkor nem 100k, vagy 50k, hanem 10-15k, vagy még ennél is kevesebb. Az meg nem fog elitet ölni félpercenként. Nem az a célja. Ha ilyen tank és DPS is egyben tipusú karaktert össze lehetne dobni bármelyik kasztnál, akkor az azt jelentené, hogy a játék kiegyensúlyozatlan. Nincs ilyen.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#34017) Sonja válasza persil (#34014) üzenetére


Sonja
veterán

Ezért jó az utolsó pillanatokban megadni egy max. összeget. Nagyobb az esélyem, hogy megnyerem, ahogy azóta meg is nyertem azt, amit szerettem volna.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#34018) R@ymonD válasza persil (#34015) üzenetére


R@ymonD
tag

Üdv!
Plz!!! Vki segítsen már... :B :B Act II-be vagyok és egyszerűen nem tudtam rájönni hogy hol tudok venni health potion-t?? :DD

(#34019) radi8tor válasza R@ymonD (#34018) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Lent a bazárban az egyik árusnál.

⭐ Stella

(#34020) D1Rect válasza R@ymonD (#34018) üzenetére


D1Rect
félisten

Kocsmában

(#34021) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Korábban linkelt itt valaki egy barbárt buildet, amivel a tulaj solozta Whimshire-t. Tegnap este megpróbáltam megcsinálni, kisebb változtatásal. Igazából részben sikerült is, elég fincsi, csak láthatóan még kevés a loh-m, mert nem elég dinamikus a gyógyulás. Éppen ezért nem is megyek vele egyelőre a3-ba, mert gyanúsan szétkapnának.

[link]

(#34022) R@ymonD válasza radi8tor (#34019) üzenetére


R@ymonD
tag

Végig mentem már az egész városon és 1 ember van akitől tudok venni minden sz*rt csak épp ezt nem! :/ És más árust nem találtam! :(

(#34023) Lézerparaszt válasza mikromanus (#34016) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Na végre te elmondtad ugyanazt amit én mondtam, csak azzal a különbséggel, hogy előtte azért még beszóltál. De így hogy te mondtad ezt, így azért sokkal jobban érthető mint hogy én mondtam ugyanezt. Mégis, egy két kolléga azt állítja, hogy márpedig vannak tank barbárok akik fél perc alatt szétkapnak bármit mint kacsa a nokedlit. Igen, tankként (csak ha az előbb nem olvastad, leírom mégegyszer).

Na most az az eset forog fent, hogy én írok valamit, valaki félreértelmezi, elkezd trollkodni, az emberek látják hogy HŰŰŰ, és azt még tovább elferdítve kezdik visszanyomni. Szerintem zárjuk le a dolgot, mert ha holnapig megy a téma akkor már arcane mage -ről lesz szó a Guild Wars 3-ban.

A játék az nem játék!

(#34024) killerjohn válasza Sonja (#34010) üzenetére


killerjohn
addikt

én komolyan nem hiszem el hogy ennyire nem értitek a megbízásos alapú aukciós házakat. te beállítottál 1M-et max értéknek. valaki beállított 2M-et. a rendszer a nevetekben licitál, a megadott határig. a tiéd megállt 1M-nél, az övé 1M 20K -nál. ennyi. maga az aukciós ház a "bot"...

(#34025) Thrawn


Thrawn
félisten

Demon Hunterek ide! :))

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#34026) persil válasza R@ymonD (#34022) üzenetére


persil
nagyúr

A bazárban lent.

Nem a táborban, ahol a teleport van.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34027) persil válasza killerjohn (#34024) üzenetére


persil
nagyúr

De amúgy annyiszor el lett már magyarázva, és mégis továbbra is rengetegen gyártják az összeesküvés elméleteket, hogy márpedig mindenki botozik... :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34028) D1Rect válasza Lézerparaszt (#34023) üzenetére


D1Rect
félisten

Tessék, Nordic akciózik 1p alatt verte le az Act2 elite packot:[link]

Tuti nincs 100m a gearben.

(#34029) flash-


flash-
veterán

teljesen fullon eddig 60 fps-el ment a játék vsync el,de a caverns of aranea részben vannak helyek ahol 30 fps folyamatosan.
így a shadow quality-t levettem medium(smooth)ra.
így újra 60 fps de azért durva hogy ezek szerint a diablonak van hogy nem elég a gigabyte gtx460 1gb oc kártya..

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#34030) kovsol válasza flash- (#34029) üzenetére


kovsol
titán

inkább az a fő gond, hogy nem használja rendes ki a többmagos processzorokat

May the Force be with you!

(#34031) Healbacsi válasza Lézerparaszt (#34003) üzenetére


Healbacsi
őstag

Ez total olyan mint a lotto. Kicsi az eselye, hogy pont te nyersz, de adott heten a nyeres eselye viszont lenyegesen magasabb. Visszaforditva ide, 1millio jatekosnak semmi ertelmes nem esik, de az 1000001. embernek meg epp pottyan.

(#34032) Wolverine válasza R@ymonD (#34022) üzenetére


Wolverine
félisten

Menj be Caldeumba, ne a Hidden Campben keresgélj.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#34033) mikromanus válasza Lézerparaszt (#34023) üzenetére


mikromanus
veterán

Act 1-ben én is lenyomom szerintem fél vagy egy perc alatt normál cuccban az egész pakkot. Ott ha kihívást akarok, akkor gagyi mf cucban nyomulok. Act 2--ben nekem többnek tűnik időben és vannak kicsit szivatósabb összetételek már. Mondjuk a 2, 3 vagy 4 egybecsúszott pakk :D

Azért act 3-4-ben már nem egy perc tank barbival szerintem. Esetleg miniononként annyi. Act és felszerelés/skillezés/saját skill függő. HA nem fogalmazol egyértelműen akkor félereértenek. Tankkal is lehet simán fél perc alatt végezni bármi elittel. Mondjuk Hellen, nm és normál fokozaton, esetleg Inferno act 1-en. Azt nem mondtátok hol, ugyi? :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#34034) Nordic válasza D1Rect (#34028) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

6M-át kötöttem gearre. Persze nem tökéletes, legalább 5-600 LoH kellene még, de arra már nem maradt pénzem. Persze +300-at be tudnék szerezni, de akkor buknék 10k hp-t, ami már lehet hogy nem lenne nyerő. 2,3M aranyam van még, majdnem az egészet elkölteném, ha megvenném az amu-t, viszont ha nem nyernék vele, akkor pénzem se maradna...

(#34035) flash- válasza kovsol (#34030) üzenetére


flash-
veterán

és ha bekapcsolnám a HT-t?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#34036) Dadan01 válasza flash- (#34029) üzenetére


Dadan01
senior tag

Nekem a peccs után shadow high(smooth)-ra rakta, és akadt a játék mint a fene, smooth nélkül jó, szerintem próbáld ki.

(#34037) radi8tor válasza flash- (#34035) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor még rosszabb lenne a helyzet, szerény véleményem szerint.

⭐ Stella

(#34038) DjDanee87 válasza Lézerparaszt (#33991) üzenetére


DjDanee87
addikt

Act2ben a legtöbb elit csoportot leütöm barbárral amíg tart a berserker(+earthquake) és halál kizárva 55k HPval meg 900 all ressel meg 34% blockkal.
A gearem nem 100 milliós, de azért nem is gagyi talán 50-70 milla közt lehet. :U

(#34039) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Kiborulok ettől a Gibbering Gemstone-tól. Már vagy 3 órája keresem a mobot, de nem igazán akarja beadni. A legszebb, hogy ha jól emlékszem, akkor ez már 1x kiesett, csak kidobtam, mert akkor még nem tudtam, hogy mire jó. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34040) Nordic válasza CactuS (#34039) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Üdv a klubban ;] :DDD

(#34041) Mr.Csizmás válasza CactuS (#34039) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pihentesd egy kicsit, nekem elsőre kb. 2 óra b*szkodás nem hozott eredményt, másnap (vagy utána) meg 2. belépésre ottvolt a páciens :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#34042) Mumee válasza Nordic (#34034) üzenetére


Mumee
őstag

A LOH baromság!!!!

(#34043) R@ymonD válasza Wolverine (#34032) üzenetére


R@ymonD
tag

Rájöttem igen thx!! :R :B :B

(#34044) persil válasza Mumee (#34042) üzenetére


persil
nagyúr

lol

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34045) domesz


domesz
aktív tag

Ha összeszedek egy 100-120 Magic Find-ot + 5-ös Valor, akkor lényegesebben jobb cuccok fognak potyogni?

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#34046) grex4 válasza CactuS (#34039) üzenetére


grex4
aktív tag

Szerintem is pihentetsd, holnap elsőre ottlesz mint anno nekem.

am. ha felveszitek egymást és ketten keresitek és ha látod a monstert aki dobja behivod a másikat.....

üdv

(#34047) ndlx


ndlx
aktív tag

sziasztok

már csak pár napja játszom, tehát nem vagyok tapasztalt profi, így lehet triviális dolgot kérdezek, de miért van, hogy néha (néha meg gyakran) szaggat a játék, pl. konkrétan most. van hogy teljesen simán megy, máskor meg szinte folyamatosan akadozik.
a gépem nem erőmű, de nem gondolom hogy attól lenne (i7, 6gb, HD5870). a net kapcsolatom nem valami extrém, most konkrétan lemértem, 2 mbit/s. az okozhatja?

köszi!

(#34048) flash- válasza ndlx (#34047) üzenetére


flash-
veterán

Hát elképzelhető hogy nagyobb sávszélesség kell neki
Nekem 5megabites a netem,én netlimitert szoktam nézni és van hogy felugrik a játék 550 kBra vagyis 4.3 megabitre

Fontos a Latency is nagyon,nekem ha 60 körül van akkor nem szokott beszaggatni.
Talán kicsit lehet a latency értéket csökkenteni cfossal.

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#34049) DjDanee87 válasza Lézerparaszt (#34023) üzenetére


DjDanee87
addikt

Így "kapok szét" egy csoportot fél perc alatt tankként barbárral:
http://www.youtube.com/watch?v=MSTiAyW-Ves

Igazából tegnap próbáltam ki először ezt a setupot, mert meguntam a lassú haladást. Annyi az egész, hogy WoTb insanity rúnával enyom (100% damage) majd megy alájuk az earthquake és el is fogynak rögtön.

Van pár cuccom kifejezetten DPSelésre 2H fegyverrel de nem használom, mert ott becsúszhat 1-2 halál ami nem túl kellemes ilyen repair mellett. Maradtam a tank gearnél, csak átvariáltam a skilleket. ezek a statjaim

szerk: ja igen, ezzel belialt kockázat nélkül tudom ölni. phase 1, 2 nem is sebződök kb. Jön phase 3 nem kell kimozdulnom az ütései elől, csak a meteoroknál kell futkosni. Második WoTB+EQ combonál meg is hal

[ Szerkesztve ]

(#34050) Ren Hoek válasza flash- (#34048) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Nemár :( Ez komoly? Akkor, hogy fogok nemsokára 2GB limites mobilnetről játszani nyaralóban? Pillanatok alatt megeszi :O

Elején még arról volt szó, hogy 32 kbites butított mobilnettel is megy :( ... Ehhez képest... Fakk.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.