Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45001) mikromanus válasza radi8tor (#44998) üzenetére


mikromanus
veterán

A játékon belüli item és gold átadás megszűntetésével elég szépen bele lehetne szorítani a kereskedelmet az AH-RMAH-ba, csak az persze meglehetősen nagy funkcióveszteség lenne így sok esély nincs rá. (Ha se trade ablak, se a dobott itemek nem látszanak a többi játékosnak, akkro nincs lehetőség kikerülni az AH-t)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#45002) Sirandrish válasza mikromanus (#44996) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jóval nehezebb a frenzys a DT-nél...
Mumee tegnap hozzám is bejoinolt 4 forintos setben...
Resist végett gyakran halt de úgy ölt mint az atom..
Egyszerűen nem igényel geart az a build..mondhat bárki bármit..
Nyilván DPS, kell hozzá de kb ennyi...

Vitán felül a legkönnyebb build a játékban..ha tetszik ez valakinek, ha nem..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#45003) #48613632 válasza DjDanee87 (#44999) üzenetére


#48613632
törölt tag

Khan Warson volt egy olyan módszer, hogy klikkelj az befejezetlen körbe, és egy ábrán síkidomok voltak felrajzolgatva, elég nehezen lenne értelmezhető.

Pontosan nem tudom, hogy működnek D3-ban a botok, de rengeteg emberi algoritmus van, amit kóddal nehéz kifejezni, most nem feltétlen betűfelismerésre gondolok.

ha ez a kis kényelmetlenség elfogadhatatlan, akkor nemigen van más módszer a szűrésre, esetleg a piaci rendszer átalakítása, vagy teljes megszüntetése. Esetleg a valós pénz kizárása a játékból ... :F

(#45004) Sirandrish válasza #48613632 (#45003) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Esetleg a valós pénz kizárása a játékból ... "

Mit érnének vele? Eladnák az emberek Ebay-en vagy máshol a cuccaikat, mint most is...
A goldot meg megvennék máshol...mint most is :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#45005) Cyberbeni válasza Sirandrish (#45002) üzenetére


Cyberbeni
addikt

és mégis melyik része a nehéz? a frenzy nyomvatartása vagy a revenge nyomogatása? esetleg a war cry újrakasztolása?
egyszerűen nincs olyan, hogy "nehéz build" ebben a játékban, csak "gyenge gear"
a távolsági karakterekhez is csak dps kell
egyébként meg ha "nehezebb" és lassabb vele a gyilkolás, akkor az nem túl hatékony build
@pitepeti71: teljes felszerelést lehet venni több árkategóriában, plusz olyan setet/legendary-t, amilyet akarsz, most nincs kedvem megint rákeresni, de elég sok van.

[ Szerkesztve ]

(#45006) #48613632 válasza Sirandrish (#45004) üzenetére


#48613632
törölt tag

Az, ha valaki game-n kívülről vásárol, jelentősen rontja a játékélményt, hiszen a kiválasztott cucc nem kerül azonnal a karidhoz, hanem esetleg csak napok múlva, addig meg meggondolhatod magad.
Plusz a külsős megoldás akár csalás is lehet. Én semmi extrát nem vennék a karimhoz ebayen, pedig amúgy költök valódi pénzt a játékaimra.

egyébként nem nagyon találok ebayen D3 featurekat, vagy hogy kell rákeresni???

(#45007) Sirandrish válasza Cyberbeni (#45005) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem nehéz de nehezebb mint a DT! A távolsági karakter meg nem sebez a "meneküléssel"... :U Igazából nem értem miért véded ennyire..
Senki se mondta hogy sz*r, senki se mondta hogy te ne használd, senki se mondta hogy te ne élvezd, de ne próbáld már meg cáfolni a nyilvánvaló tényeket...azzal hogy futsz sebzel..ezen mit kell még magyarázni?
Az hogy nehezebb meg lassabb nem azt jelenti hogy nem hatékony...egyszerűen csapatjátékra van kihegyezve..mint pl az én karim, ez pl a DT-ről nem mondható el mert töltelék nélkül meghal...a töltelék meg a DH-kat wiz-eket fingatja ki..
Ennyire egyszerű a történet...

Jah és nem..nem az a csapatjáték hogy 2M-ért végigmész valakinek ACT2-n :U

pitepeti71 Hogy csalás-e azt döntse el a blizzard...azt meg hogy rontja-e a játékélményt azt mindenki maga döntse el..
A lényeg hogy sokan élnek vele jelenleg is.. :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#45008) Mumee válasza Sirandrish (#45007) üzenetére


Mumee
őstag

Én jól elvagyok a DT-vel csapatban is. Tegnap 4-en mentünk.

(#45009) Tomi13


Tomi13
aktív tag

Sziasztok

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Van egy lvl40-es witch doctorom, akivel jelenleg nightmare act 2-nél tartok. A gondom az,hogy az utóbbi időben ha elite csoport jött akkor gyakorlatilag keltem-feküdtem.
Egy ilyen aoe bildet próbálgatok,de valahogy nem megy,lehet béna vagyok.
Tudnátok tanácsot adni, hogy mit hogy érdemes csinálni a wd-vel,hogy már itt nightmare-n ne szenvedés legyen a játék?
Köszi

(#45010) Sirandrish válasza Mumee (#45008) üzenetére


Sirandrish
legenda

Remélem oda már a "tankosabb" gearedet vetted fel :R
Ha jól rémlik, azt mondtad hogy van ládiba :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#45011) DjDanee87 válasza Tomi13 (#45009) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nem biztos, hogy a build az oka. Nézted a fegyvereket az adott szintre?
Menj be AHba állítsd be hogy 1 vagy 2 kezes fegyver. max buyout 5 vagy 10,000 és nézd meg miket kapnál adott szintre. Ami még segíthet hogy socketes fegyvert nézel és beleraksz egy flawless square ruby-t ami iszonyat olcsó AHban és kis szinten nagyot dob a fegyver DPSén.

(#45012) FehérHolló válasza Tomi13 (#45009) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én lecserélném az acid cloudot a mana rúnás spirit barrage-ra pontsebzésnek, a firebomb rúnáját pedig a másodikra (három pattogósra) AoE érdekében.
Ettől függetlenül lehet, hogy be kellene vásárolnod cuccokból, mert NM act2-t a jelenlegi builddel is vígan kellene szántanod.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#45013) Cyberbeni válasza Sirandrish (#45007) üzenetére


Cyberbeni
addikt

[link]

Egyébként meg tök fölösleges DT barbár szakértened, ha ki sem próbáltad. Töltelék nélkül nem hal meg, max nem tudja végtelenségig fenntartani a wotb-t.

És az csapatjáték, hogyha végigmész az acton, és közben szólsz a társaknak, amikor eliteket találsz, ők meg rád tp-znek. (és nem a talált felszereléses 1 hites karakterekről beszélek, hanem olyanokról, akik nem halnak meg egy szimpla mezei zombitól)
Míg az, hogy te veszel soksok millárért tank cuccot, mögötted meg van 3 távolsági kari összesen 100k-t érő cuccban, az kevésbé csapatjáték.

Plusz szeretném ha elmondanád nekem, hogy mi benne a nehezebb, merthogy diablo megöléséhez pl elég rávinned az egeret és utána nyomvatartani egy gombot, míg dt builddel még mozgatni is kell az egeret, hogy futkorássz körülötte, az biztos. És ez alapján nem lesz nehezebb, max ugyanolyan könnyű (lehet, hogy egyes elitek nehezebbek, de legfeljebb annyival, amennyivel diablo könyebb).

@Tomi13: én ezzel még egyszer sem haltam meg: [link]
bár még csak NM act1-en tartok, de SC-ben is ezt használtam kb hell végéig.

[ Szerkesztve ]

(#45014) mikromanus válasza Cyberbeni (#45005) üzenetére


mikromanus
veterán

A lentiek A3-4-re vonatkoznak tank és minden melee karira:
- meg kell állnod az ellenféllel szemben aki támad. A LoH és a revenge se ad elég visszatöltést néha. Veszett nagyokat zúznak. Irreális armor+resisttel esetleg ksebb eséllyel kapnak el, de az sem életbiztosítás
- a távolságiak is támadnak (elemi sebzés hegyek a4-en)
- a varázslatokat nyomó ellen is elemis sebzést okoz és menekül, így nem érsz sokat sem a revenge, se a LoH-hal néha
+ resistekre és védelemre lehet gyúrni, de A3-4-ben már nem nagyon lehet ellensúlyozni amit kapsz. legfeljebb időlegesen amíg meg nem szakad az ütes. Desecrator, arcane és molten is kellemetlen mód sebeznek. Főként ha az elit hajlamos a menekülésre vagy ha körbevesznek és kitakarják a csapdát.
- nightmarishra extrém módon érzékeny. Nincs örök ellenállás-örök yeti védelemnek

Kb ennyi. Spuribarbi max elfut. Abban van gyakorlata. Az üldözők meg sebződnek/törnek :D

edit: a csapatjáték az ha védik a tank karakterek a csapat érzékenyebb de nagyobbat sebző tagjait a támadások nagyjától. Erre a ww barbi nem kifejezettenalkalmas. Mondjuk jó DPS-sel lehet dps kari, de az sem a hagyományos csapatjátékos szerep, mert a lényege a folyamatos mozgás és nem a többiekhez igazodás. A te karid kb se nem tank, se nem DPS kari. Mire jó akkor? Tömegközlekedési kisvállalkozó +110% monster life bonuszért???

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#45015) mikromanus válasza mikromanus (#45014) üzenetére


mikromanus
veterán

Bocsi. Lehet nyersnek tűnt. Nem az értékét akarom kisebbíteni, hanem a csapatjátékba való hasznosságának mértékét vonom kétségbe. Hasznos és jó, de nem kifejezetten tipikus csapatjátékos a build. Ennyi akart lenni.

"diablo megöléséhez pl elég rávinned az egeret és utána nyomvatartani egy gombot, míg dt builddel még mozgatni is kell az egeret, hogy futkorássz körülötte, az biztos."

Próbáltad vagy láttad, vagy csak elmélkedsz. nem így működi?. Max iszonyat drága maxközeli cuccokkal és Diablo 1 és 2. körös támadásainál működhet ez a beállok mindenbe módszer. A 3. kör nem nagyon teljesíthető így. Az első kettő se legtöbbször. ,A sebzés szerintem bugos picit, mert eltérő mód sebződök a benne álló karakter ^^

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#45016) Sirandrish válasza Cyberbeni (#45013) üzenetére


Sirandrish
legenda

Figyelj...megkérhetlek valamire?
Te ne írj nekem...én nem akarok veled beszélgetni mert fárasztó vagy.
Elmondja az ember a tényeket te erre visszakérdezel hogy "me az nem olyan?"..
Arra is válaszolnak neked és megint kérdés.
Ha érdekelne a DT barbár akkor is olyan embertől kérnék segítséget aki nem egy az egybe copyzta...tudom a te fegyveredbe att speed van etc..de ez sem érdekel.

Kevésbé csapat játék az hogy a Tankkarik védik a DPS-t, mint az hogy te futsz és ők meg rádwarpolnak?:DDD
pff, nincs több kérdésem...

Ha lesz kedvem összedobok egy DT barbárt minél olcsóbban aztán majd te ugyanazzal a költségvetéssel csinálj egy Tank barbárt rendben?

Amíg ez viszont nem történik meg, addig !!!KÉRLEK!!!..ne fárassz tovább!
Ha mégis akarsz valamit, írj privit.. ;]

mikromanus Hiábaaaa...most jön az hogy a Tank meg csak megáll..
Nem olvas..nem érdekli mit mondasz csak foggal körömmel védi a DT-t...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#45017) mikromanus válasza Sirandrish (#45016) üzenetére


mikromanus
veterán

első és második körnél néha meg tudtam állni a tűzben Diabloval szemben. Máskor meg úgy leszívta ugyanannál a támadásformánál és ugyanannál a felszerelésnél is az életemet, hogy rossz volt nézni. Vagy nagy a szórás, vagy itt is lehet valami bug. Mondjuk úgy, hogy a tank se nagyon álldogál a tűzben, mert az esetek 80-90%-ban az bizony káros az egészségre :Y

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#45018) Cyberbeni válasza mikromanus (#45014) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nightmarishen kívül az összes többi a gyenge gear miatt van, konkrétan 4 cuccon 0 all resisted van, és a pajzsod is 13% blokkos. a nightmarish is túlélhető rendes gearrel.
csapatjáték=te tankként 100-szor annyiért veszel geart, mint a többiek?
(nem csak az adott karaktertől függ, hogy jó e csapatjátékra, ha pl van 3 lassan mozgó karakter rendes védelemmel és dps-el, amellé kíváló a dt barb, ha pedig 3 karakter 0 védelemmel és bazinagy dps-el, amellé meg a tank barb a kíváló)

offhand dps-e miatt keveset ír ki, de amúgy általában elég hamar meghalnak az elitek, és halni se nagyon szokott (act3-4-ről beszélek természetesen) - persze van amelyik mob kicsi, és menekülni akar előlem, azokat néha sokáig tart megölni.
következő patchtől már csak +75%

Kripp pl 1.0.3 után benne állt kb végig a tűzben

[ Szerkesztve ]

(#45019) Sirandrish válasza mikromanus (#45017) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem ne mond..én tudom.
Múltkor linkeltem egy képet amin 50 arcane között szalonnát sütök..de van olyan mikor egy pók alám fingik és nem győzök helyezkedni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#45020) mikromanus válasza Cyberbeni (#45018) üzenetére


mikromanus
veterán

Neked alvásra lenne szükséged. Egyáltalán megnéztél te bármit az itemeken kívül? Ez a seismices build és nem a tank. A tank builden 20% blokkos pajzs van (össz 28% a helmmel együtt). Allresist a tankos pajzson van (+56 és 50+ egyedi res). Így marad egy gyűrű, egy amulett és egy vért. Nem létszükséglet mindenre a resist. A ring-amu elsődlegesen dps forrás. nálam armorforrás emellett és a life utánpótlást biztosítja. A chest meg nem adhat annyit resistből ami jobb +300 armornál és +2-300statpontnál.

Kezdesz hanyag és figyelmetlen lenni. Pihenj kicsit!

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#45021) #48613632


#48613632
törölt tag

Profikat kérdezem, EHHEZ a buildhoz mit szóltok?
Én teljesen amatőr módon, hozzá nem értően piacoztam össze, Act3 vagyok a katapultos küldetésnél, de könyökölve nyomom az ellent, és a follower fel sincs még uppolva.

(#45022) Sirandrish válasza #48613632 (#45021) üzenetére


Sirandrish
legenda

Normalon csupaszon is könyökölve ölnéd az ellent...főleg távolsági karakterrel.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#45023) #48613632 válasza Sirandrish (#45022) üzenetére


#48613632
törölt tag

Igen, kicsit uncssi, hogy őszinte legyek, már várom, hogy a végére érjek. Főleg hogy összevásároltam mindenféle rare cuccost, lehet inkább pucéran vágok neki :DDD

(#45024) mikromanus válasza mikromanus (#45020) üzenetére


mikromanus
veterán

Összehasonlításképp két vért. Annyit érne az a pár sovány resist százalék? :D

Csinos mindkettő, de én jobban szeretem az iLvl 63 design cuccokat ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#45025) DjDanee87 válasza #48613632 (#45021) üzenetére


DjDanee87
addikt

Infernoig még AH nélkül is el lehet jutni simán, a játék onnantól válik kihívássá kb. Előtte ha AHzol akkor könnyebb, gyorsabb a fejlődés de anélkül is meg lehet lenni. Inferno meg rendesen rápakol nehézség szempontjából az előtte lévő szintekre, mondhatni onnantól kezdődik a játék.

(#45026) Nordic válasza mikromanus (#45014) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Sajnos a tanknak nem látom értelmét, mivel nem lehet a ranged karikat védeni, mert lazán rámásznak az elitek. Ez nem mmo, ahol az aggro-val magadon tudsz tartani minden mobot, itt nincs olyan. Akkor már inkább partyban tolom, úgy, hogy van rendes sebzésem., nem csak az elitek lábujjkörmét piszkálom egy darab tompa műanyag kiskanállal...

(#45027) Cyberbeni válasza #48613632 (#45021) üzenetére


Cyberbeni
addikt

zombie handler-nek semmi értelme ezek mellé a skillek mellé
plusz a többi sem túl optimális szerintem (én ezt használom: [link])
locust swarmmal elég sok ellenfelet lehet megölni egy lövéssel, míg nálad gondolom a firebomb lenne tömegírtásra való, de az elég keveset sebez, meg kevés célpontja is van.
@mikromanus: a tiedben egy kő többe került, mint az enyém a két kővel együtt, plusz ha hozzávesszük a +100 vitality set bónuszt, akkor nem olyan rossz chest az, szóval igen, az enyém jobb, és még olcsóbb is. ^^

[ Szerkesztve ]

(#45028) #48613632 válasza DjDanee87 (#45025) üzenetére


#48613632
törölt tag

Aha, valami hasonló gondolataim vannak nekem is. Egy kérdés. Ha egy karim elérte infernot, utána a többivel választhatom azt, vagy minddel végig kell lépcsőzni?

Cyberdani, jó hogy szóltál, a ZH-t elfelejtettem kivenni a passzívak közül, eddig 4 kutyussal mentem, meg a gólemmel, most nem ugrik be a neve. :F

szerk2 : A locust nekem nem jött be, olyan kezelhetetlen volt, de lehet, csak tapasztalat hiánya, a firebatot csíptem, az hasonló a vámpíros rúnával.
A spririt walk meg nem igazán támadó jellegű, nem nagyon használtam, egyedül Belialnál próbálkoztam vele, de végülis nem úgy oldottam meg.

Sirandrish Hurrá :(

[ Szerkesztve ]

(#45029) Sirandrish válasza Nordic (#45026) üzenetére


Sirandrish
legenda

A 2 nem zárja ki egymást szerintem.. :N

pitepeti71 Természetesen mindegyikkel végig kell lépcsőznöd :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#45030) FehérHolló válasza Nordic (#45026) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ez nem mmo, ahol az aggro-val magadon tudsz tartani minden mobot, itt nincs olyan.

Barbár Threatening Shout a Demoralize rúnával? :P

Skynet is real. It's called Google.

(#45031) mikromanus válasza Nordic (#45026) üzenetére


mikromanus
veterán

Azért feltünően sok dolgot fel lehet tartani. Főként akkor ha nem nyílt a terep. A full tank kariknak én se nagyon látom értelmét. A tank felálásban is soloban végigirtható nálam A4 is. Minnél többen vannak bent partíban annál lassabb. A 4 személyes játékokat ezérts se szeretem annyira. Szeretem látni, hogy van is valami hatása a munkámnak (azaz megy lefele az a fránya csík az ellennél)...

(#45027) Cyberbeni
Alapból kavics nélkül 200 statpont és 100+ armor eltérés. Az amu nem rossz, de neked szerintem nem az igazi. Inkább chc kellene mint AS az amun, nem? Úg yépítkezel mint holmi tank és dt vagy. ;)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#45032) Cyberbeni válasza FehérHolló (#45030) üzenetére


Cyberbeni
addikt

használtad már azt a shoutot? mert annyira nem jó, mint ahogy leírás alapján tűnik

@pitepeti71: pestilence rúnával nem a te gondod a kezelhetetlenség, hanem az ellenfélé ;]

(#45033) FehérHolló válasza Cyberbeni (#45032) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ja, legutóbb tegnap délelőtt, amikor elém kanyarodott egy alsóbbrendű utcából egy szőke. Látszólag megszeppent, így hatása is volt.
A leírás viszont nem szólt a mellette ülő kigyúrt állatról, aki egyébként immunisnak tűnt az elsődleges hatására, de a rúna legalább triggerelődött.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#45034) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

remélem nem teljesen igazok azok a statok, amik diablofans.com-on vannak kint az új legendarykról
pl andariel's visage-on eddig volt main stat, az újon meg elvileg nem lesz
ugyanez depth diggersnél (ami ha nem csak 21-30 all resisttel lenne, akkor még jó is lehetne), most 71-80 all resisttel lesz, de 0 main stat, és ugyanúgy 2 random property

(#45035) Ren Hoek válasza mikromanus (#44961) üzenetére


Ren Hoek
veterán

"Nem azért szűr ritkásan és látszólag kevésbé hatékonyan a bliz mert érdeke a sok gerinctelen takonypóc botoló létezése, hanem azért mert mindenképp biztosra akar menni és ártatlanokat nem akar kibanolni."

Ti sem gondoljátok komolyan, remélem... Baromi felesleges védeni a Blizzardot. Egyértelmű, hogy semmi komoly lépést nem tettek ez ügyben, ráadásul amit tettek is, pont arra volt jó, hogy újra több 100K accountot vegyenek. Ki lehet számolni, hogy pl 1 millió bot account után 60 millió eurót keres tisztán a blizz. Ha ezt 15%-os gold eladás után kapják, az mekkora óriási szám kellett volna? Szóval simán megéri őket úgy békén hagyni, hogy megérje nekik új accot venni. Sokszorosan.

Ráadásul RMAH-ból igen is óriási haszna van így is, hiszen ott a legkönnyebb eladni a szajrét. Mert biztonságos. Ebay-en pl nagyon kevés cuccot láttam még. Biztos vannak erre oldalak, de RMAH-t sokmillióan nézegettik.

Mellesleg gondolkodjatok már egy kicsit, mielőtt elhiszitek a saját Blizzard pátyolgató érveléseteket. A piacon lévő botok nagyon nagy része pl AutoIT bot. Meg lehet nézni a videókat róla... elcseszett gyors, szögletes egérmozgás, mindig az előre kijelölt pontokra kattint. Ugyan már... nevetségesen könnyű lenne automatikusan bebuktatni, egérmozgás figyelés alapján, kiegészülve azzal, hogy túl sok arany keletkezik az acc-ról.

Ráadásul azt is lehetett volna automatikusan figyelni, hogy mennyi érték keletkezik egy acc-on, és mennyi vándorol ki róla. 24/7 farmolsz a bottal, majd átadod a napi 10 millát egy átjátszó acc-nak/játékosoknak, ELLENÉRTÉK nélkül! Ez már eleve gyanús. Ha AH-n vesz értékes cuccokat, majd átadja másnap, az is értékátadás. Innentől meg lehet figyelni az egérmozgást, viselkedést, memóriát (Bár virtuális gépen mi haszna van nem tudom)

A nagyon nagy baj, hogy tényleg szinte engedik a botozást, és nem véletlenül terjedt el vírusként itt a topicban is... Láthatóan egyre megtűrtebb dolog, és még hencegés tárgya is. Kitiltásról meg nem hallottunk még, itt...3 hónap után így állunk a botvédelemmel, halál gagyi AutoIT botokkal is lehet nyomulni.

...de felesleges ezen pörögni, sajnos minden jel arra utal, hogy ez a helyzet. Ha nem ez állna mögötte, akkor meg ordas nagy balfaszság ennyi idő után, itt tartani. Nem kell védeni őket... nem érdemlik meg. Reszemről off, inkább 1.04-ről kéne beszélni.

[ Szerkesztve ]

(#45036) mikromanus válasza Cyberbeni (#45034) üzenetére


mikromanus
veterán

Éna stormmal kapcsolatban reménykedek a kamufaktorban. Ez egyrészt felesleges upgrade másrészt úgy hülyeség ahogy van. A leggyengébb stormok ezután garantáltan jobbak lennének mint a legjobb rare itemek. Minden fix tulajdonság minimuma átlag feletti, avgy maxos stat. Hát gratula. Kell az a +2% blokk és 170+ garantált str, 70+ allres meg a rare shieldeknek megfelelő magasabb armor és blokk számérték. Nem volt elég erős, így gondolom eddig a kutya se vette...

Az andi sipka meg erősebb ha bejön ez így is. Másfélszer annyi chc, iLvl 63--nak megfelelő AS és armor szint, magasabb regen és direkt sebző jellemzők.

(#45035) Ren Hoek
AutoIt botosokat azért csendben de banolgatják. Azt hiszem valami rovott multú PH-s is ilyesmit futtatott régen, de azóta már nincs botja (meg a régi regje sem). Meg írtam azt is, hoyg lusta, vagy egyszerűen nem hajlandó eleget fektetni egy megbízható szűrési rendszer kialakítására a blizz. Nem védem én őket. Ennél azért jobban is csinálhatnák. Ehelyett a kényelmes utat járják. Véletlen vétleneket nem banolnak, csak akik nagyon feltünően botolnak...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#45037) Mumee


Mumee
őstag

Na végre. Meghaltam Hc-n. :D
Act2 végén. :)
DE legalább láttam lootot, ami SC-ről nem votl elmondható. :D

(#45038) Sirandrish válasza Mumee (#45037) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah végre?
Ha ennyire vártad miért nem mentél ki pisilni egy elitpakk közepén?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#45039) Ren Hoek válasza mikromanus (#45036) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Amúgy valaki itt írta a CAPTCHA módszert. FB-n már nem lehet képet küldeni enélkül... Itt is meg lehetne csinálni, játék kreálás előtt CAPTCHA. A legtöbb bot, ezt csinálja. Ugyanis bonyolult olyat írni ami végigmegy egy acton. Szerintem ott már objektumazonosításnak is kell lennie. Vannak ilyenek is, de egyszerűbb kilog belog módszerrel egy helyet farmolni, előre megírt scripttel. Amiket neten láttam ilyenek voltak. Na ez nagy csapás lenne a botoknak. Nekünk meg annyira nem, mert beírjuk...

(#45037) Mumee: Hogy érted hogy láttál lootot? :D

[ Szerkesztve ]

(#45040) Mumee válasza Sirandrish (#45038) üzenetére


Mumee
őstag

Itt a GW2, de kellett a normál halál, így nem lesz kísértés. Utána panda, szóval 2013-ig szerintem be se lépek d3-ba.

(#45041) FehérHolló válasza Mumee (#45040) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ja, megint ki kell használni az instabil piac által nyújtott előnyöket. Jól csinálod, csak nehogy elkapjon valaki. :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#45042) ProEvoFan válasza FehérHolló (#45041) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:DDD

(#45043) sunnymarcell válasza ProEvoFan (#44937) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

csak is a blizzard tette lehetővé ezt
ha foglalkoztak volna az üggyel többet mint 30 másodperc, nem lenne botoló. ezt így megmondom neked. valószínűleg ugyanúgy leszarják a botolást mint a diablo 2-ben.
egyáltalán nem támogatom őket, csak megértem. könnyű pénzszerzési lehetőség. emberi logika, hogy a lehető legegyszerűbben keressen pénzt.
amúgy rengeteg való életben is érvényes példát tudnék neked felhozni.

amúgy a BF3 aimbot az teljesen más. ott direktben rontod el a másik játékélményét, itt meg nem látom hogy a botolás hogy rontaná el a te játékbeli szórakozásodat.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#45044) proci985 válasza #48613632 (#44997) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

van recapcha is a világon. akkora az igény a capcha megtörésére, hogy embereket foglalkotatnak, akik capchákat fejtenek.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#45045) Sirandrish válasza Mumee (#45040) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ahogy érzed..
Jó GW2-zést. :C

sunnymarcell Már azon kívül hogy ha napi 2 napot farmol akkor sem tud kitermelni annyi goldot amivel 1-2 High End itemet szerezhet?
Vagy azon kívül hogy ha esetleg keresne egy kis pénzt(RMAH), nem tud mert annyira nagy a túlkínálat?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#45046) radi8tor válasza Sirandrish (#45045) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

És eljön a nap, amikor zuhannak az árak AH-ban.
Thx Mumee! :))

⭐ Stella

(#45047) Sirandrish válasza radi8tor (#45046) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor most nem veszek kesztyűt 20M-ért :DD
Várok 1-2 napot :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#45048) RockHaRD


RockHaRD
addikt

azt vajon mikor csinálják már meg, hogyha ah-ba ráviszem az egeret egy itemre, akkor kiírja ugyanúgy, mint a játékban, hogy a jelenleg equippelt itemnél miben különbözik...

boj angles csizmám van, van rajta 68 int + 6% AS.. ez egy lvl39 item, és ezzel vittem végig infernot, de nem tudom, hogy pl egy AS nélküli de 150 intes csizma jobb lenne-e ehelyett, mert nem mondja meg a játék.. .2-3 millát meg nem ér meg a szórakázás :W

(#45049) radi8tor válasza RockHaRD (#45048) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Sehogy. Ez nem megoldható. Üdv a világunkban. :))

⭐ Stella

(#45050) FehérHolló válasza RockHaRD (#45048) üzenetére


FehérHolló
veterán

Azt mondják, hogy valószínűleg már 1.0.4-be belekerül egy ilyen funkció. Meg majd lehet valamikor cancel-elni azokat az aukciókat, amire még nem érkezett bid, kiírja a completed tab-nál is a statokat, ilyesmik.
Szép új világ. :D

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.