Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5651) stifi


stifi
senior tag

megnyugodtam akkor, tökéletesen fog futni az e8400-as procimmal és az 5870-es videókártyámmal 4GB RAM mellett..
idén is skippelem a gépem bővítését, ez már a harmadik év amikor nincs rá szükség :C

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#5652) Djuree válasza stifi (#5651) üzenetére


Djuree
félisten

a procid gyenge ahhoz a vga-hoz, a proci nagyon visszahúzza a géped teljesítményét :K de a d3 ígyis menni fog, ezért ne cserélj. de majd először procit cserélj ha fejleszteni akarsz :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5653) Hanok válasza emre33 (#5646) üzenetére


Hanok
senior tag

Nekem az i5-öt terheli úgy ahogy írtam fentebb, és azt látom hogy nincs VGA limit, 4 játékos v-sync off 80-90 fps ami sima 4 playeres futásnál is leesik több mint a felére és nem kell hozzá varázsolni sem, viszont futás közben egyszer csak az van hogy öten ütnek a következő pillanatban. Szerintem a 17 fpst ez okozhatja nálad is mint dálam is a drasztikus csökkenést.

"(nvidiaInspector szerint 97% GPU használat. - ez mondjuk érthető is)" v-sync nélkül nyílván mivel a GPU annyit FPS tol ki magából amennyit csak bír. Ha lesz időm letiltom a 2 magot az i5-be hogy arra mit lép, bár ugye az új i3-nak ott van még a HT-is.

(#5654) emre33 válasza Hanok (#5653) üzenetére


emre33
addikt

Nálam akkor esett le az FPS, ha varázsoltunk..
Nagyon egyértelmű volt. Szerintem.

De még ha lesz rá lehetőségem ki fogom probálni újra.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#5655) Wolverine válasza Kobe (#5647) üzenetére


Wolverine
félisten

A Battle.net pontosan így működik: beregisztrálod a kulcsot, és bármikor lekaphatod a telepítőt (Starcraft 1-2, Diablo 2+LoD+3, WoW és Warcraft 3+TFT esetében).

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5656) stifi válasza Djuree (#5652) üzenetére


stifi
senior tag

4870-es kártyám volt előtte, az volt párban a procival, de kihagyhatatlan ajánlatot kaptam egy 5870-esre (60e volt a piaci ára és 20-ért megkaptam újonnan), ezért cseréltem..

a proci csere ugye alaplap és memóriacserével is jár (+ a hűtőmhöz sem gyártanak új keretet, amit kb 8 éve használok, így azt is venni kell újat), inkább veszek akkor egy 128-as SSD-t és máris semmi szükség a teljes rendszer cseréjére, de a teljesítmény rendben lesz :)

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#5657) Djuree válasza stifi (#5656) üzenetére


Djuree
félisten

annyiért jóhogy megvettem volna énis :C
lapcsere csak akkor kell ha corei3-5-7 procit akarsz. vegyél egy erős core2quad 4 magosat, ahhoz sztem nem kell lapcsere.
ssd -vel nem sokat fogsz elérni, a win-t betölti hamarabb, aztán ennyi kb. én is venni akartam, de lebeszéltek róla. semmi játék nem töltene gyorsabban tőle, meg a gépem sem lett volna gyorsabb úgy anblokk :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5658) JSaN válasza stifi (#5651) üzenetére


JSaN
addikt

Szinte egyforma konfigunk van, en epp ebben a pillanatban is tolom a betat. Es megnyugtatlak nem kell cserelni gepet. :D

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5659) Hanok válasza emre33 (#5654) üzenetére


Hanok
senior tag

Nah toltam egy party-t, valami történhetett mert nagyon jól ment a dolog nem szaggatott, nem laggolt a játék, prociból mintha egy picit többet evett volna de elenyésző, vga max terhelés 52%, nálam valószínűleg a lagg miatt volt akadás, nálad lehet hogy más miatt..:)

(#5657) Djuree: Azért tud dobni egy SSD a gépen, Én is sokat vaciláltam rajta de nagyon nem bántam meg.

(#5660) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Mi történt a diablo.hu-val?

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#5661) nofi


nofi
őstag

Ha esetleg valaki ma este folyamán vagy vasárnap tudná nélkülözni 1-2 óra erejéig az accountját azt nagyon megköszönném :U

Sajnos ismerősi körben senki nem kapott kulcsot, a neten található lehetőségek nagy része meg fizetős :(((

Xbox GT: nozsolt

(#5662) stifi válasza Djuree (#5657) üzenetére


stifi
senior tag

hát én a notebookomban használok SSD-t, notiba soha többet nem is fogok mást rakni az fix.. én azért nem hagynám hogy lebeszéljenek róla, ha megteheted nyugodtan próbáld ki, ne adj a szóbeszédre.. a win hagyján, hogy gyorsan bebootol, de nekem a szokásos irodai programcsomag (outlook, excel, word, chrome 10+ tabbal, explorer 10+ tabbal, számlázó, winamp, msn) néhány másodperc alatt beölt, azonnal reagál bármit csinálok. ez eddig percekig tartott, és ha megnyitottam egy nagy excelt, homokóráztam.. órákat spórolok így meg napon belül a várakozásból, nagyon nem mindegy.. játéknál ugyanez, sokkalhamarabb ebtölt minden (akár játék közben is, ha valami filet el kell érni)

én azt mondom próba szerencse!
(a 4 magos proci pedig szerintem pont játéknál nem számít sokat, másra meg nem használom az asztali gépem)

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#5663) emre33 válasza stifi (#5662) üzenetére


emre33
addikt

Én Q9550 3.4GHZ tunongolva) a Diablo3 65-70% terhel.
Azaz használja a 3. magot is.
Ergó még a diablo3 se felesleges a 4 mag.

És csak 9800GTX kártyám van...

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#5664) Argos válasza Wolverine (#5631) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Tisztában vagyok vele, hogy a csalók/tolvajok járnának jól vele.
Amit írtál, az nem lenne megoldás a problémámra.
Tegyük fel, lenne x összeg a b-net balance számlámon, D3-ból, de nem tudom/akarom elkölteni Blizz-store-ban, mert már nincs olyan, ami kellene.
Abban az esetben, pl én szívesen feltoltam volna egy wow előfizut másnak.
Na, de mindegy is ez.

(#5660) raskolnikoff : Nálam működik. Csak már nem az előrendelés jön be, hanem a kezdőlap.
(Szépen fogy a CE.. 37db van már csak.. Milyen válság? Nincs itt semmi ilyen :P )

...elmúlik...

(#5665) kovsol


kovsol
titán

És van olyan aki próbálta 3870x2/4850/4870 512MB kártyával a játékot 1980x1080 felbontásban ? kíváncsi vagyok mire számíthatok majd. Proci és ram bőven megvan a gamehoz. A konfigommal Starcraft2 full hd ultran 4vs4 ben is simán megy, remélem ezzel se lesz gond. :U

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#5666) Gyuri27 válasza Argos (#5664) üzenetére


Gyuri27
félisten

LOL 10 évet lehetett rá gyűjteni. Azt hiszem, hogy akik megveszik a dio3-t egy darabig nem vesznek és nem játszanak más játékot. ;)

kovsol:[link]

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#5667) Bazzzs válasza kovsol (#5665) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Nekem HD5770 512 Mb-os vidikarim van, az elvileg egy kategória a 4870-nel. FullHD felbontásban próbáltam a bétát, mindent felvittem maximumra, és simán megvolt a 60 FPS (V-Sync mellett) városban. Utána játék közben már nem mértem, de érzésre nem volt lassulás a lagtól eltekintve. Ha gondolod, akkor majd ránézek, hogy pontosan mit is produkál a kártya FPS tekintetében 4 fős Co-op módban, valamint egy GPU kihasználtságot is mérek akkor.

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#5668) kovsol válasza Bazzzs (#5667) üzenetére


kovsol
titán

Jól hangzik, akkor szerintem nem lesz gond nálam se vele :K
CF -t gondolom kihasználja a játék, SC2 is hajtja mind a két GPU -t

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#5669) Cybertrone válasza kovsol (#5668) üzenetére


Cybertrone
veterán

Kihazsnálja mondjuk nálam olyan 40%-ban ott el is értem a belőhető 200fpst :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#5670) Argos válasza Gyuri27 (#5666) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Igazad van. És, amint feltelepült, én sem nagyon fogok más játékhoz nyúlni. De, a sima verzióban is ugyanolyan dvd lesz, mint a gyűjtőiben és a játékélmény sem lesz különböző.
So, LOL vagy sem, nekem ez az összeg a CE-ért, túl van a lélektani határomon.

Ennyi.

...elmúlik...

(#5671) Gyuri27 válasza Argos (#5670) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nincs rá lé. Nekem. Ha lenne megvenném.
Én már játszottam az első ésszel is. A fiam már játszott a második résszel. Most is kettő kell. Így alap marad.
Ne sok játék mozgat meg, nem sok játékot veszek. Kihaltak a régi nagy játékok ugyanis.
De a dio3-t megveszem. Pedig van hitelem is. Viszont ha azt nézed 10 éves befektetés ez. Úgy meg nem drága. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#5672) kovsol válasza Cybertrone (#5669) üzenetére


kovsol
titán

én beérem a 60al is :D

May the Force be with you!

(#5673) Scholes9 válasza Gyuri27 (#5666) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Így van, Dio3-an kívül úgy sem nagyon fogok mással játszani, még a BF3 marad ugye :) Ez a 2 játék bőven elég :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5674) JSaN válasza kovsol (#5665) üzenetére


JSaN
addikt

Ha fent van a kliens, akkor kolcson adom az accot hogy meg nezd milyen a game azon a konfigon.

Cybertrone Tenyleg nem megy, most akartam tolni en is. Lehet mar jon a beta 15-os patch?

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5675) Cybertrone válasza JSaN (#5674) üzenetére


Cybertrone
veterán

Beta nekem nem megy.... frissítés van? :B

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#5676) DeckardCain válasza Cybertrone (#5675) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Igen.

(#5677) wikings2


wikings2
őstag

Jön bizony a 15 :P ez elvileg a végső kiadás ha minden igaz. imádlak Diablo 3 :D :D :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5678) Cybertrone válasza wikings2 (#5677) üzenetére


Cybertrone
veterán

Rohadjanak meg... ma estig van nálam az acc, és most geciznek :D hogy lesem így meg a dokit?

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#5679) Gyuri27 válasza Cybertrone (#5678) üzenetére


Gyuri27
félisten

Pedig az fontos. Necro hijján nem mindegy mit tud, hogyan gyógyit a doktorbácsi. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#5681) Byker válasza pomk (#5614) üzenetére


Byker
csendes tag

Már csak : 17 darab maradt! :)

(#5682) Djuree válasza Byker (#5681) üzenetére


Djuree
félisten

most meg 39 van :DDD lol :C
kamu ftw, nem lepne meg :))

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5683) emre33 válasza Djuree (#5682) üzenetére


emre33
addikt

12 volt még egy perce..

Érdekes..
Lehet 150 helyett 170 kaptak.
Vagy pár rendelést töröltek.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#5684) Byker válasza Djuree (#5682) üzenetére


Byker
csendes tag

Jaja.:)
Idegörlő ez a várakozás, visszamondták 25-en 10 perc alatt. :))
:C

(#5685) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

(#5686) wikings2


wikings2
őstag

Mikor utoljára voltam fent a monknak nem tudtam beállítani azt a képességet ahol fénysebesen odamegy és csap egyet a célponthoz. Kivették a képességet vagy csak én vagyok hülye? x)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5687) JSaN válasza emre33 (#5683) üzenetére


JSaN
addikt

Azt irjak toroltek, volt koztuk par troll rendeles.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5688) Cybertrone válasza emre33 (#5683) üzenetére


Cybertrone
veterán

Össze vissza mutatja... szerintem fake... már megint 36 van... mikor 1h-val ezelőtt sacc néztem 34 volt :U Mi alapján törlik a troll megrendeléseket... ez sokat elhangzott ott a fórumban :DDD , és valljuk be nem hülye kérdés! :B

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#5689) Djuree válasza Cybertrone (#5688) üzenetére


Djuree
félisten

sztem csak kamu, van nekik egy csomó, így csinálnak kis reklámot maguknak...mind1, megrendeltem innen is meg az 576-ból is, valahonnan csak lesz :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5690) Cybertrone válasza Djuree (#5689) üzenetére


Cybertrone
veterán

Látom egy rugóra jár az agyunk :D Én is berendeltem már 3 helyről a Collectorst... Így tettem multkor a BF3-al is... 6 helyről rendeltem be, és az első befutó nyert... és milyen jól tettem! A CD-galaxys megjelenés napján délután csengetett, a többi meg vagy rá 2-3 napra, vagy baszott szólni hogy tőlünk nem kapsz hülyegyerek :((( Így most már biztosra megyek! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#5691) nofi


nofi
őstag

Mentse el mindenki, jól jöhet még: Sorry for may 15 ;)

Most amúgy lehet hülye kérdés, de tulajdonképpen a 15.-ei megjelenés azt jelenti, hogy hétfőről kedd éjjelre már élesítik a battle.netet, vagy keddről szerdára?

Xbox GT: nozsolt

(#5692) JSaN válasza nofi (#5691) üzenetére


JSaN
addikt

Hetforol keddre. :K

Amugy a szerver le lovese elott pont meg kinyirtam leoric-t, es fel is vettem. co-op

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5693) wikings2 válasza nofi (#5691) üzenetére


wikings2
őstag

No more town portal. Hát beszarok :C :C

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5694) bozont válasza wikings2 (#5693) üzenetére


bozont
veterán

Hey Boss, I will probably be late a bit at work today. Cain asked me to stay a while longer. :C

mod.: Az összeset csak nem másolom be, aki még nem jött rá, nyomogassátok a frissítés gombot az üzenet ablak felett. :D

[ Szerkesztve ]

(#5695) Cybertrone válasza JSaN (#5692) üzenetére


Cybertrone
veterán

Csoda hogy elbírtatok 4-en ezekkel a szerencsétlen csontikkal :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#5696) nofi válasza JSaN (#5692) üzenetére


nofi
őstag

Jaja én is arra tippeltem :( Akkor pont konferencia miatt bukom a sorban állást, meg a megjelenés utáni hajrát. Marad a szimpla digitális verzió:/

Xbox GT: nozsolt

(#5697) raskolnikoff válasza nofi (#5691) üzenetére


raskolnikoff
őstag

KÚÚÚL! :DDD

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#5698) Kal-El válasza Ptech (#5627) üzenetére


Kal-El
senior tag

És a blizz hány %-ot von egy eladás után?

Na meg ez a 30c+3%-os PayPal fee: ez biztos, hogy ilyen feltételekkel szerződött Blizz a PayPal-lal? Vagy csak, általában ennyit von le?

(#5699) stifi válasza Cybertrone (#5688) üzenetére


stifi
senior tag

aki járt marketingórára, az tisztában van vele, hogy a visszaszámlálás mint marketingeszköz serkenti az eladást.. (pontosabban ezt állítják a "szakemberek")

még ha valós is a számláló, csak azt a célt szolgálja, hogy minél hamarabb rendeld meg.. a cél pedig szentesíti az eszközt, mint tudjuk, szóval nem lepődnék meg, ha nulla lenne a valóságtartalma annak a számlálónak :)

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#5700) stifi válasza nofi (#5691) üzenetére


stifi
senior tag

ez félelmetesen hatalmas, használni fogom! :D
(amúgy csak nekem fordult meg a fejemben, hogy kiveszek pár nap szabit? remélem a kollégák nem előznek be, lehet hétfőn bemegyek mindenki előtt és elkérem magam a főnöktől, mielőtt a többiek teszik megugyanezt :D )

Nincs időm kedvesnek lenni!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.