Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27001) Tomics válasza szőröscica (#27000) üzenetére


Tomics
addikt

Az szép...Olyan cuccok, amik már millióért mennek melyik nehézségi szinttől esnek? Vagy csak inferno? :(

PH! addikt since 2004

(#27002) P00By válasza Ren Hoek (#26999) üzenetére


P00By
nagyúr

Volt az 35 is! :)

(#27003) WayneGace válasza Ren Hoek (#26999) üzenetére


WayneGace
őstag

Megveszi. Streamért úgyis kap pénzt, fölösleges még gold farmolással is tökölnie.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#27004) kerlac


kerlac
senior tag

Sziasztok!

Kaptam egy guest kódot, hogy kipróbálhassam a játékot megvásárlása előtt, kérdésem, hogy amit így létrehozok accouontot, azt használhatom élesben is majd? azaz ha megveszem a teljes játékot?

(#27005) whitezo88 válasza Ren Hoek (#26999) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mivel elsők között kezdte farmolni Infernot, drágán adta a cuccokat.

(#27006) Tom5


Tom5
addikt

Nekem eddig semmi extra nem esett, de még rare-ből is csak kb 4-5 használható. :U

(#27007) Tomics válasza kerlac (#27004) üzenetére


Tomics
addikt

Igen, lehet upgradelni a guest kódos verziót teljesre.

PH! addikt since 2004

(#27008) Wolverine


Wolverine
félisten

Módosult a Battle.net Balance felhasználási feltételrendszere.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27009) Ren Hoek válasza WayneGace (#27003) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Úgy tudtam eddig, hogy magának gründölte össze a cuccokat. Mondjuk ötletem sincs, hogy lehet ezt bírni 24/7 + rövid alvások. Meddig fogja ezt csinálni? Embertelen...

(#27010) persil válasza killerjohn (#26994) üzenetére


persil
nagyúr

"merthogy jó esetben 3 eurónál többet keres az ember óránként..."

Azért sajnos magyarországon ez annyira nem jellemző.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#27011) Asbee válasza szőröscica (#27000) üzenetére


Asbee
veterán

Az komoly ár.

(#27012) FehérHolló válasza Tomics (#27001) üzenetére


FehérHolló
veterán

nightmare. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#27013) akela91


akela91
addikt

Nektek sem jó az AH? Kezd idegesíteni...

(#27014) killerjohn válasza sith7 (#26998) üzenetére


killerjohn
addikt

inferno royal crypts, full gf gearben (magyarul egy szál pöcsben) vázákat törsz... wizarddal ezt úgy kell hogy beteszed a frozen armort és nyomkodod a skillt 2.5-3 másodpercenként az így kapott "forgószél aura" széttöri a vázákat, nem kell rájuk kattolni. ehhez kell minimum 25 de inkább 32 radius pickup range és +200% gf. ezen felül csak futni kell, és nyomkodni a skill gombot. az armor széttöri a vázákat, a pickup automatikus. ha csonti jön levágsz egy venom hydrát és futsz tovább. ennyi. két haverommal ezt csináljuk 3 napja, és bejött eddig úgy 8 milla, amit harmadolunk. kb 1 perc egy kör, és 250-350K/óra, attól függ megállok-e rágyújtani. egyik haverom nem egy nagy gamer, nightmare-en is alig halad, szóval odaadtam az accomat, mert infernon sokkal több gold esik. aztán jött még egy haverunk, vettünk jó kis gf geart, és most az én accomon a wizard karimmal felváltva gfelünk és osztozkodunk (ha valaki ír chaten és nem válaszolok, akkor nem én vagyok onlány). btw mivel mindkettőnek van saját megvásárolt.példánya, ezért remélem nem torkoltok le hogy az acc megosztás tilos... (itt ph!-n én már semmin sem lepődök meg, annyi az álszent, hogy Diablo egész nyáron pörkölhetné őket sósmogyi mellé...)

(#27015) szőröscica válasza Tomics (#27001) üzenetére


szőröscica
addikt

Passz, eddig nem volt szerencsém ilyenhez.
Infernoban estek ezek is.

Felöltözködött a srác a 18 millából, de act2 így is pofátlan nehéz. Nekem meg reménytelen. :DDD

(#27016) sith7 válasza Ren Hoek (#26999) üzenetére


sith7
nagyúr

Szerintem vannak "támogatói" ;)

killerjohn
Én nem tollak le semmiért, az infót pedig köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#27017) szőröscica válasza Asbee (#27011) üzenetére


szőröscica
addikt

Ki is nevettem, mikor mondta, hogy annyiért vannak bent ezek a gyűrűk, de gyengébb statokat adnak, mint az övé. Mondtam, hogy kizárt, hogy valaki egy gyűrűért adjon ennyit. De elment 1 óra alatt.

(#27018) LÁZ válasza akela91 (#27013) üzenetére


LÁZ
addikt

nálam okés az AH most, viszont a Leoric's Shinbone nagyon nem akar esni :((

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#27019) Wolverine válasza akela91 (#27013) üzenetére


Wolverine
félisten

Elvileg 3 órája mennie kellene.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#27020) Ren Hoek válasza killerjohn (#27014) üzenetére


Ren Hoek
veterán

WD-vel tudtok valami hasonló auto farmolós Roayal Crypts ..skill taktikát?

[ Szerkesztve ]

(#27021) akela91 válasza Wolverine (#27019) üzenetére


akela91
addikt

Nekem inaktív ki-be logolás után is...

[ Szerkesztve ]

(#27022) FehérHolló válasza Wolverine (#27019) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nálam már megy. Előtte kevésbé ment. Már gemeket és kutyafülét is lehet adni/venni.

akela91: EU régió?

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#27023) akela91 válasza FehérHolló (#27022) üzenetére


akela91
addikt

Természetesen EU. Megjavult. Teljesen ki kellett lépnem, és újraindítanom klienst.
De jó hír fogadott, mert 2M-nál jár a DH gyűrűm. :)

[ Szerkesztve ]

(#27024) Zan válasza szőröscica (#27000) üzenetére


Zan
aktív tag

18 millióért??? Jesszus...ezek szerint annyiért is vesznek az emberek cuccot! Egyaltalan honnan van annyi aranya valakinek? Veszi? Vagy hogy? Én elég eroteljesen farmolom a royal cryptet 235%-os gf-el,de a 300k-alig érem el egy ora alatt;nem hogy a sokak által emlegetett 600k/h...!

Minél jobb, annál jobb!

(#27025) szőröscica válasza Zan (#27024) üzenetére


szőröscica
addikt

Én sem értem. :(

(#27026) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

(#27027) Integra


Integra
titán

nálam megint szar az ah, aranyat nem tudok pakolni

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27028) Cyberbeni válasza Zan (#27024) üzenetére


Cyberbeni
addikt

sok "olcsó" cuccot elad, és abból bőven jön a pénz (100k-1m)

(#27029) Neró


Neró
őstag

Izualt már kb 12x farmoltam le, de még mindig nem akarja dobni a kis könyvecskét. :U

| www.diablohungary.hu

(#27030) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Ha már AH!

Mióta visszaállították az alapanyagokat recepteket valami nem stimmel. Van egy ötletem, és ha valaki tudja mi a valóság, ne tartsa magában.

Tehát a "gond" ott van, hogy bármilyen alapanyagot, receptet teszek be, nem veszik meg. Hogy mennyiért próbálom betenni? Pár golddal olcsóbban, mint amennyiért én meg tudnám venni. Bármit vennék érdekes módon mindent drágábban tudok csak megvenni, mint abból a tárgyból az előző 10 eladott darab átlaga.

De legyen itt 1 példa, úgy talán könyebb lesz megérteni. Van a Tome of Secrets. Tegnap óta próbálom eladni, sikertelenül. Tegnap is, ma is bármikor nézem én csak 300-310 között tudnám megvenni darabját AHn. Ennek ellenére alul írja, hogy az elmúlt 10 darab átlagára 260-270 volt. Mégis minden egyes recept, stb. dolognál így van. Drágábban tudom megvenni, mint amennyiért megy az adott időben.

A feltételezésem:

Szerintem az alapanyaggal pénzt csinálók ellen bevezettek valami felárat. Tehát te beteszed az itemet 270 goldos darabáron, és ha megveszik annyit is kapsz érte vissza. Vagyis -15% ugye. Viszont megvenni nem tudja senki 270ért AHról, csak 310ért. Ez a kis extra gold meg kikerül a játékból (a vásárlótól ugye).
Szerintem ezt tették be sunyiban megakadályozva ezzel a mások olcsón betett áruival kereskedőket.

Szerintetek ? Vagy csak nálam nem stimmelnek az árak?

(#27031) mikromanus válasza DjDanee87 (#27030) üzenetére


mikromanus
veterán

Szerintem vagy egyszerűen sz*r ez a része, vagy a saját ajánlatot szűri. Én betettem olcsóbban és nem jelent meg. Nem időkorlát/késleltetés miatt, mert 5-10 perc múlva is ugyanaz a túlárazott szemét volt bent "legjobbként"...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#27032) Nordic válasza DjDanee87 (#27030) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Tegnap eladtam 500db Tome of Secretet 300/db áron, ma meg egy rakat nyersanyagot(kb. 300k értékben). :U

(#27033) execute93


execute93
őstag

hellotok, nem tudok egy olyan oldalt, ahol levan írva a barbárnak a skilljei magyarul? mert a diablo3 wiki nem írja..

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#27034) DjDanee87 válasza Nordic (#27032) üzenetére


DjDanee87
addikt

Én is adom el, csak azt furcsállom, hogy minden egyes itemnél jóval kevesebb az elmúlt 10 trade ára, mint amennyiért én meg tudnék venni 1 darabot. És eladni is azon az áron tudom, ami az elmúlt 10 trade átlagára.

(#27035) atidzsiforc válasza execute93 (#27033) üzenetére


atidzsiforc
őstag

1. hsz.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#27036) execute93 válasza atidzsiforc (#27035) üzenetére


execute93
őstag

Köszi, elkerülte a figyelmem.

Barbárnak hogy érdemes cuccot venni? Perpill nightmaren lvl 43 1090dps 16k hp.
fegyverben +dps a többi cuccban + élet van. Attack speed xx% szerint + erő + élet szerint keresek rá a cuccokra. +ki milyen skilleket használ?

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#27037) Jazz válasza killerjohn (#26994) üzenetére


Jazz
veterán

Ember, ha te 1M aranyat 3 óra alatt össze tudsz szedni, és jó esetben azt ellehet adni 5000-ért vaterán, az tudod mennyi??? Az egy 1666 Ft-os NETTÓ órabér! Szorozva 168-al (átlag havi munkóra) = Az Havi szinten napi 8 órában NETTÓ 280.000Ft!!

Ezt te sem mondod komolyan hogy ilyen sebességgel szeded a goldot. :W

free your mind

(#27038) Nordic válasza execute93 (#27036) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nightmaren felesleges aggódni/agyalni mit használj, természetesen amivel jobban haladsz. Az igazi kísérletezgetés infernon kezdődik...

Jazz: Ráadásul 800e Ft-ig adómentes jövedelem, viszont onnantól már nem.

[ Szerkesztve ]

(#27039) execute93 válasza Nordic (#27038) üzenetére


execute93
őstag

Gondolom ott már érdemes rámenni a magic find-ra nem?

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#27040) Jazz válasza ProEvoFan (#27026) üzenetére


Jazz
veterán

Nem. Nagyon kevés rajta az int, és nincs benne vita. Sokkal jobbakat kapsz sokkal olcsóbban.

free your mind

(#27041) atidzsiforc válasza execute93 (#27039) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Nem sok, mert kapsz elitek utan 15% buffot fel orara(Nephalem Valor) ami 5x stackelheto. Meg elvileg +1 item/stack bossokbol.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#27042) Jazz válasza Nordic (#27038) üzenetére


Jazz
veterán

A fene.... ;)

free your mind

(#27043) Nordic válasza execute93 (#27039) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Én nem látom értelmét. Most jó esetbe egy run alatt összejön 10 hulladék amit AH-ra küldök, ebből kb 2-t el is adok, a többi összetörésre kerül, Nagyobb MF-el csak több hulladékot találok...A jó cuccok úgyis akkor esnek, ha szerencséd van. A d2-be sem hittem az MF-ben, itt se hiszek. Ha mázlid van találsz überjót, ha nem akkor nem:).

(#27045) Cyberbeni: Viszont más cuccban igen:). Tegnap felraktam egy fegyót, és meg is találtam, persze jól le kellett szűkíteni a keresést, de meglett:D

[ Szerkesztve ]

(#27044) LucifeI2 válasza Jazz (#27037) üzenetére


LucifeI2
őstag

Te miért hiszed azt, hogy ha valaki jobban csinál nálad valamit az biztosan hazudik?

(#27045) Cyberbeni válasza mikromanus (#27031) üzenetére


Cyberbeni
addikt

sajátodat nyilván nem mutatja

(#27046) frame>24


frame>24
addikt

Mentem megölni diablot hellen (először).
Fasza 5x valor buff, csak siganture spellek az egéren. (meguntam ezt a 100 arcane-t)

Minden OK, phase 3, alig van HP-je, erre lerántom az egyik skillt... :W :(( annyira kiestem a ritmusból, hogy meg is ölt.
Komolyan majdnem szétvertem a klaviatúrát...

Hogy tesztelték ezt????! 3 patch kell, mire beteszik azt a ki*szott lock skillbar opciót???

Amúgy 12k dps-sel, 25+ criticallal könnyen ment.

* = ba

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#27047) Nordic válasza frame>24 (#27046) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Nem vesztettél vele semmit. 5 valorral is csak kéket dob, mivel csak a normal-os első leöléskor ad rare cuccot. Csak az 1.03-tól fog garantált 1 rare-t dobni bármikor.

(#27048) Kasya


Kasya
nagyúr

Ha egy fegyver ad +X % dmg-t, az benne van a kiirt DPS-ben a fegyo lapjan, vagy pluszban adodik hozza? Ugyan ez a kerdesem lenne az attack speedre is. Nem akarok AH-bol kivenni valamit, ami lehet nem is jobb a mostaninal, de a fegyver lapjan nem tudom mi a tenyleges dmg, az adatlapomhoz meg nem hasonlitja hozza.

(#27049) radi8tor válasza Kasya (#27048) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Minden benne van már a kiírt DPS-ben. :K

⭐ Stella

(#27050) Kasya válasza radi8tor (#27049) üzenetére


Kasya
nagyúr

Bocs, attack per sec. Marmint nem a karakternel, hanem a fegyver tulajdonsagainal... Biztos vagy benne? Mert akkor egyes fegyverek eleg gyengenek tunnek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.