Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#32001) Kobe


Kobe
veterán

valaki meg tudná mondani 4-6 statos cuccokhoz egész pontosan milyen recept kell ? egyáltalán név szerint mennek ezek, vagy típus és tulajdonságok száma alapján ?

(#32002) Cyberbeni válasza Kobe (#32001) üzenetére


Cyberbeni
addikt

előtagok:
exalted =+4
exalted fine =+5
exalted grand =+6
és utána meg ugye a tárgy neve.

@Pocok9b:
AH-ban keress hasonlókat, és az alapján árazd. De szerintem vitality hiányában pár100k-t ér max

[ Szerkesztve ]

(#32003) P00By


P00By
nagyúr

Végigvittem, ACT 4 jó rövid volt. Most keresem az összetevőket a bothoz.
Diablo sem dobott semmi használhatót.

(#32004) kovsol válasza Kobe (#32001) üzenetére


kovsol
titán

Én ma találtam egy 5 statos nadrág receptet, rá is van írva a receptre mennyi ad, be is tanultam, első két craftoltásra all res és vitality is volt rajta az 5 stat között :B iLevel 62 -t tudok craftolni belőle, jöhet ki elég értelmes is, bár nekem nem szokott szerencsém lenni az ilyennel általában.

May the Force be with you!

(#32005) SSJPeter


SSJPeter
őstag

Na végre végigtoltam Infernón.
Ghomnál Diablo se volt keményebb...Izual sz@art se tudott...elkezdtem unni magam,legendary-t nem találok,csak sárgákat...ezentúl úgy nézem annyi lesz a játék, hogy random nyírom az elitpakkokat.
Unalmas lesz.

Amúgy nagyon rá van most mindenki állva a crit chance+damage-ra mert kiraktam egy amut 100k-ról indulva és most tart 1.3 milliónál és még van 10 óra...ha utánam dobnák akkor se kéne...

Let’s go Brandon!

(#32006) Pocok9b válasza Neptunfű (#32000) üzenetére


Pocok9b
aktív tag

Szia!

Vásárolt, de szerintem nagyon jó áron jutottam hozzá!

#32002: Nem hinném hogy csak pár 100k-t ér hasonlóak all resist nélkük 1,5-2M gold-tól kezdődik!

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#32007) Nordic válasza GeneraL_XTX (#31990) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Teljes mértékben egyet értek veled. Ha az elejétől fogva irtják a botokat, nem lenne most így elszállva az AH-árazás sem. Annak idején napi 1M goldot összekaptam csak farm-ból, most már örülök, hogy ha a szemetet eladva összejön 200k. Részemről nem hogy RMAH(mert nem fogok forintokat áldozni rá), hanem már a GAH is "elérhetetlen". Kezdem a küzdeni akarásomat elveszteni, mert nincs értelme. Nincs gold, nincs cucc, csak szenvedés, a DH-mal a2-be, a barbárommal a3-ba. Tulajdonképpen mindkét karakterrel egyhelyben toporgok...

(#32008) SSJPeter válasza Lares (#31993) üzenetére


SSJPeter
őstag

Kegyetlen nehéz leölni most azt a barmot, rengeteget szenvedtem vele én is, ha barbár lennél, ahogy már előttem is mondták, kell legalább 1200 life on hit fegyver, de DH-val fogalmam sincs...tudom,hogy 1.03 óta mindent beterít a gáz, nincs hová futni...

Let’s go Brandon!

(#32009) mpierre válasza Nordic (#32007) üzenetére


mpierre
veterán

Tulajdonképpen, ha játék volt csak a célod, akkor előbb-útóbb elakadsz. Valamelyik AH meg mézesmadzagként ott lóg, mint segítség... jól ki van ez találva.... egy fiatalabb fix belecsúszik...

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#32010) killerjohn válasza oxox (#31973) üzenetére


killerjohn
addikt

jaja, 3-an felváltva gf-elünk :) igaz, hogy én vagyok a leggyengébb láncszem. Két haverral meg öcsémmel együtt gfelünk, farmolunk, AH-zunk, flipelünk, most együtt craftolunk. Most veszek új accot, amin a "real" karim lesz, ez az acc meg amolyan közös goldfarmolós. Most fogunk még beleölni 5-10M-et a jelenlegi "goldfarmolós" kariba, hogy olyan, maxolt gf és mf cuccok legyenek rajta, amikkel nem 3 hitel egy kis mezei csonti :)

juteszembe: töröltem is mindenkit a friend listáról, majd az újjal újra felveszek mindenkit :)
csak még előbb kell paypal, és el kell adnom legalább 2 db 60 eurós cuccot, hogy úgy érezzem, ingyen volt a játék ;)

juteszembe2: mielőtt nekiállna valaki pattogni, hogy közösen nem lehet accot használni az eula szerint - mindenkinek van saját, pénzért vett accountja, tehát nem okozunk ezzel kárt a hőn szeretett blizzardnak...

[ Szerkesztve ]

(#32011) killerjohn válasza WayneGace (#31977) üzenetére


killerjohn
addikt

trükk? semmi trükk. neki volt 21M-es planje, nekem meg még nem :) kíváncsi voltam, miket craftol, és volt szíves nekem lecraftolni 2x10 kesztyűt...

Nordic és D1Rect: a botolás messze nem a legnagyobb probléma... 4-6M user mellett a botokból a piacra ömlő gold alig kimutatható. A gond ott van, hogy a fél bnet flipekre hajt, a másik fele unja a játékot, és a 0.01% aki eddig inferno act3/4-ben farmolt az értékes cuccok után, most el van keseredve, és megsemmisülve, mert az 1.0.3 óta nem esik semmi sem. Ráadásul ott van a GAH ahol a sok kisdiák megveszi apu kreditkártyájával a cuccokat, és megy a business - és emiatt a gold AH-ból eltűntek a jó cuccok. Emiatt minden egyre drágább és drágább és drágább. Nagyon nem a botok miatt van. Amiket egyébként blizzard kb 1 munkanap ráfordítással tudja banolni. Én aztán már csak tudom :) De tényleg, mindet. Injektálósoktól kezdve az autoit botokon keresztül mindent. Elárulom neked a legősibb trükküt, a botok szent grálját: virtuális gépben futtatod a Diablót, és a virtuális gépen KÍVÜL fut az autoit, ami szimulálja az egeret, billentyűzetet. Belül csak egy proxy memory reader fut, ami a külső autoitnek gyűjti a D3 memóriájából az információkat. Így nem kell OCR meg semmi extra. Nos, detektálható. Simán, annó csináltam rá kódot. Érdekes, vajon Wardenben miért nincs? Azért mert letojják magasról :)

[ Szerkesztve ]

(#32012) mikromanus válasza SSJPeter (#32008) üzenetére


mikromanus
veterán

Coopban egyszerűbb. Csak nem szabad beleállni a gázba (kivéve a tankot/golyófogót aki leköti). Amúgy amit a "széleken" ereget az ugyanolyan erős, mint ami közelében van gázfelhő? Mondjuk nekem mindegy, csak jó lenne tudni merre kellene helyezkednia DPS karikkal...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#32013) SSJPeter válasza mikromanus (#32012) üzenetére


SSJPeter
őstag

Szerintem ugyanolyan erős az is, és mintha a legvégén mikor már kevés az élete extra fingásba kezdene. :D
Szerintem a gázt nem igen lehet már kikerülni egyedül, vagy nagyon ügyesnek kell lenni hozzá.
De ja ha coopban valaki ott áll előtte és üti, akkor a dps karira nem fogja rányomni a gázt, szerintem is ez az egyetlen lehetőség.

Amúgy ilyen BUG-al találkozott már valaki?
Én már nem egyszer...
Szépen megvártam míg végez velük az enchantress, meg a thorns. :)

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#32014) warcat válasza Pocok9b (#31999) üzenetére


warcat
veterán

Pár száz k nál jóval többet ér,lehet ebből pár millió.
Attack speeden és crit damage % on remek a roll,és kedvelt DH kombó.
Viszont rmahzáshoz kellene rá stamina és 150 feletti main stat (dex).Így is sokat vesztett az értékből egy kis dex még kellett volna.
Amit tudok ajánlani: keress rá a 65 allres, 9 attackspedd, 30 critdmg% os tulajdonságokra és sorbaállítás után kezd el szépen böngészni őket felfelé.a 100 alatti Dexeseket figyelmen kívül hagyhatod,de egy 100 dex+ vit alá kell vágni.

EA: It's in the crate!

(#32015) Nagy.Úr


Nagy.Úr
tag

Van kedve valakinek besegíteni Belialnál ? Nightmare fokozat lenne. Ha esetleg esne valami jó megosztozunk. :)

(#32016) Lézerparaszt válasza Nagy.Úr (#32015) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én tudok!

A játék az nem játék!

(#32017) Nagy.Úr válasza Lézerparaszt (#32016) üzenetére


Nagy.Úr
tag

Szólj mikor mehet és DO IT :K

(#32018) Lézerparaszt válasza Nagy.Úr (#32017) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Akár most is mehet.

A játék az nem játék!

(#32019) Nagy.Úr válasza Lézerparaszt (#32018) üzenetére


Nagy.Úr
tag

Legyen úgy .

(#32020) WayneGace válasza killerjohn (#32011) üzenetére


WayneGace
őstag

Értem. Poén, hogy amikor 6,8m volt a plan, akkor azt mondtam milyen drága. :)

BestSecret invitációt privátban adok.

(#32021) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Monk-nak, mi lenne a legfontosabb tényező dex, illetve vita mellé?

Köszi

battletag: bossi#2666

(#32022) Neró válasza bajtokarpi (#32021) üzenetére


Neró
őstag

Attack Speed, Life on hit, ilyenek.

| www.diablohungary.hu

(#32023) bajtokarpi válasza Neró (#32022) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Hálás köszönetem!

battletag: bossi#2666

(#32024) Djuree válasza bajtokarpi (#32023) üzenetére


Djuree
félisten

meg allres :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#32025) D1Rect válasza killerjohn (#32011) üzenetére


D1Rect
félisten

"Nordic és D1Rect: a botolás messze nem a legnagyobb probléma..."
Több ember botozik itt is mind elsőre gondolná az ember...

Ők azok akik elárasztják a GoldAH-t és felvásárolják a cuccokat, nem kell "sok" de óriási keresletet generálnak a jó cuccra és csak goldot hoznak, de azt naponta 2-3-4-5m-t attól függően mit használnak.

[ Szerkesztve ]

(#32026) tatabánya


tatabánya
senior tag

újabb leírhatatlan boldogság lett úrrá rajtam az elmúlt órában, szinte hihetetlen hogy én is találhatok ilyen itemeket:

[link]

(#32027) kovsol válasza Djuree (#32024) üzenetére


kovsol
titán

igazából ki kell választania monkkal egy resistet és abból tud csinálni all rest

May the Force be with you!

(#32028) mpierre válasza kovsol (#32027) üzenetére


mpierre
veterán

Azt hogyan...? :F Nem csak az lesz maxos, pl méreg?

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#32029) Pocok9b válasza warcat (#32014) üzenetére


Pocok9b
aktív tag

Köszi szépen!
Meglátjuk, én 1,6M gold-ért vettem szerintem ennél többet ér. :B

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#32030) kovsol válasza mpierre (#32028) üzenetére


kovsol
titán

van egy passzívja a monknak ami a legmagasabb resistet átalakítja all resre

nekem pl olyan cuccaim vannak, hogy ad mondjuk 50 all res és 50 arcane res és máris 100 all rest ad egy item számomra

May the Force be with you!

(#32031) P00By válasza P00By (#32003) üzenetére


P00By
nagyúr

Már meg is van az összes összetevő :D

(#32032) KonzolKartel válasza Pocok9b (#31999) üzenetére

marha sokat. 150 euro-ert beraknam bidre, 200-ert, meg buyoutra. 20mill+ sztem. kar, hogy int helyett nem vita van rajta.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#32033) mpierre válasza kovsol (#32030) üzenetére


mpierre
veterán

Banyek...! És ilyenje nincs a barbnak....

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#32034) Toninho13 válasza kovsol (#32030) üzenetére


Toninho13
aktív tag

Azért ez ebben a formában nem igaz. A legnagyobb resist értéket állítja be mindre. Szóval, ha neked ad +30 poison rest és eddig nem volt semmi, akkor az semmivel se fogja megnövelni...

Egyébként nekem ma már 3 DC-m volt. Másnál is volt ilyen, vagy a hiba az én készülékemnél van?

(#32035) SSJPeter válasza mpierre (#32033) üzenetére


SSJPeter
őstag

De olyan van,hogy minden resistre ad +50%-ot, azért az se rossz.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#32036) bajtokarpi válasza Djuree (#32024) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Üdv.!

Köszi. Most próbálok egy kicsit fejleszteni, de igazából jó lenne, ha több dologra lehetne szűrni egyszerre. Hell Act IV, ahol tartok. Egy kicsit fel kéne, hogy készüljek a végső összecsapásra a prime evil-lel. És utána meg ott van inferno.

battletag: bossi#2666

(#32037) mpierre válasza SSJPeter (#32035) üzenetére


mpierre
veterán

Azt tudom, de ez sokkal egyszerűbb...

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#32038) warcat válasza KonzolKartel (#32032) üzenetére


warcat
veterán

Nemnem ,az az idő már elmúlt(RMAH),hiányzik róla a critical % ahhoz hogy felszaladjon 10m+ kategóriába.Az allres fasza,de ez DH kesztyű.Nekik ugyanolyan jó all res nélkül is - persze díjazzák ha van rajta-, ha meg már egy tökig gearelt karakterről van szó aki szeretne átállni a oneshot builról,akkor vitát is kérne rámde minimum az 5-8.5% criticalt.
Ez a cucc a 15-20 eurós kategóriában tud indulni.

EA: It's in the crate!

(#32039) kovsol válasza Toninho13 (#32034) üzenetére


kovsol
titán

mintha nem írtam volna oda az első sorba: "legmagasabb resistet átalakítja all resre" kösz, hogy leírtad most te is ugyan ezt okoskodva! köszi :R

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#32040) mikromanus


mikromanus
veterán

Szereztem egy ilyet egymilkáért. Sajna kicsi az esélye, hogy RMAH-ban szemezgető casual playerek tudnának a -lvl req-ről, így fene se tudja érdemes-e kitenni és mennyiért. Addig használja a "kis" karim :D

HA meg fél zsák krumplit se ér, akkor megnyugtat, hogy ezt úgyis elcraftoztam volna... :)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#32041) mikromanus válasza Toninho13 (#32034) üzenetére


mikromanus
veterán

"You removed from the party. Have a nice day!"
Csak valami ilyesmi az épp most volt. be is fagyott az egész game. Feladatkezelőből kellett kilőnöm.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#32042) F-ECT$


F-ECT$
titán

Na én is eladtam valamit: blackhand key: 6 font :C

Dive ever, work never.

(#32043) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

na kihagyás után megint itt, látom van új patch.

látom AH változott, bejött RMAH, én viszont alapvetően játszani szeretnék... van egy 60as sorcom, félig wcpapírban, inferno a1 felénél, és annyira nem erős.

úgy hallottam DH infernon még életképes, ez így van? érdemes azt fejleszteni?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#32044) radi8tor válasza proci985 (#32043) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Félig WC papírban. Ezen szakadtam! :DD :))

⭐ Stella

(#32045) thesound


thesound
őstag

Ha a gAH-ban transaction failed-et látok abból később lesz valami vagy nem?
Volt 1,15m goldom. Bideltem 850k-t jól főlé lőttem (maradék gold 300k). Gondoltam ez sok lesz bideltem újra a minimum lehetségeset 600k.
Namost van bid-ben 600k (not winning, pedig magasabb mint a current bid) és maradék 300k gold és egy tranzaction failed (nincs a completedben)

Hova lett 250k gold? :W

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#32046) SSJPeter válasza thesound (#32045) üzenetére


SSJPeter
őstag

Nekem volt már egyszer ilyen, én kb. 1 óra múlva kaptam vissza a pénzem.

Let’s go Brandon!

(#32047) thesound


thesound
őstag

köszi az info-t. Akkor várok még a tickettel, de para :((

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#32048) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Ez megér 10 millát?

⭐ Stella

(#32049) mikromanus válasza thesound (#32045) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha not winning, akkor visszadobja a többi AH-ból érkező dolog közé a pénzt. Ha ott van akkor annyit tettél. Ha nincs ott, akkor már visszatoltad a kasszádba (?) vagy nyerésre állsz. ha egyik sem igaz, akkor van egy apró problémád :DDD
Egyébként ha licitáltál 850k-ra, akkor az zárolva lett ha nyerésre állsz, így nem használhatod. Ha vesztettél, akkor visszakapod a pénzt. Jelenleg 850k-ig licitál a rendszer automatikusan a pénzedből. A mostani lépés a kezdőlicit, azaz 600k és te tartod. 600k-t nem tudsz tenni, mert egyrészt annyival vezetsz, másrészt nincs annyi pénzed, csak 300k. Ugye, hogy nem is bonyolult? :DDD

A másik lehetőség, hogy azért buktál 850kval, mert 600k az aktuális bid és a licitlépcső 850k felett van (bár ez gyanusm hogy nem így van). Ha így lenne, akkor a beérkezettek közt ott kellene lennie a 850k-nak, vagy ha visszatoltad a sajátba és nem verted el, akkor ott van.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#32050) thesound válasza mikromanus (#32049) üzenetére


thesound
őstag

Na ez az, hogy 600-at nem is tudtam volna tenni... és akkor tűnt el a lé.
Nincs completedbe semmi.

Nem bírtam ki, ticketet készítettem. (úgyis ez az első :DDD )

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.