Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36001) Cyberbeni válasza D1Rect (#35999) üzenetére


Cyberbeni
addikt

mondja a monk, aki többet futkorászott Izual ellen, mint egy DH xD

(#36002) priti válasza D1Rect (#35996) üzenetére


priti
addikt

Képzelem milyen lehet egy ilyen szemléletű csapat. Kb. nulla kooperáció, mindenki arra figyel , hogy ő maga ne haljon meg és várja, hogy a másik tankoljon :DDD
Lehet, hogy hülyeség, de akkor már inkább néha-néha belépek ezentúl egy fél órára és végigtolok hellen egy act-ot egyedül eljátszva az Istent, de legalább ha összejött a pénz és megvettem a jobb fegyót akkor lesz egy karakterem ami ér is valamit azon túl, hogy eleget sebez és nem az lesz minden problémám a csapatban, hogy merre szaladjak.
Csak lehet akkor már inf is túl könnyű lesz csapatban, mert a hellel is ez volt. Ha tényleg kivárod és megszerzed az elérhető számodra ritka jó adottságú cuccokat és nem csak a DPS-t nézed, akkor Isten mód bejátszik egyedül is.

Most 1829 az int-em és még jópár cuccból ki tudok fogni sokkal jobbat int szempontjából is ráadásul 7 cuccom lvl54-53, csak a többi lvl60 meg ott vannak a gemek is.
Úgy értem inf-re, hogy 20834DPS-em van a 790.3 DPS-es wand-al a kezemben, azért ha veszek egy 1200-as fegyót tuti más lesz a festés, mintha ledobálnám magamról az összes cuccom és csak a DPS-t figyelve felöltöznék mindenféle lvl60 szarokba mit sem törődve azzal, hogy milyen tulajdonságokat adnak úgy amúgy.
Lehet hogy a mégtöbb allres miatt lesz amitől muszáj lesz megválni, de az sem mindegy, hogy mikor.

Hardverlesen

(#36003) D1Rect válasza Huma (#36000) üzenetére


D1Rect
félisten

... a Diablo kill is gyorsabb lett volna.

(#36001) Cyberbeni: Najó, az tényleg sux volt.
Mondjuk azért megnéztem volna mit csinálsz vele, ha én nem futkosok és neked kell menekülni. :P

(#36002) priti: Simán felöltöztetsz egy barbárt is 500K-ból, hogy tudjon tankolni.
Amíg csóróság van én tuti glass módban játszanék a wizarddal.[link] ;]

[ Szerkesztve ]

(#36004) Rankerz


Rankerz
senior tag

Nane [link] :D

(#36005) priti válasza D1Rect (#36003) üzenetére


priti
addikt

Nekem mondhatod, nincs más karim, csak a wizard. Több, mint egy hónappal a megjelenés után jutottam csak a játékhoz egy sráctól és már írt is hogy visszavásárolná, szóval valszeg nem is lesz más, ezt még kihegyezem ha kihegyezem és ennyi volt a dio3, de elég is volt bőven.
Akinek több lvl60 karija van az már nálam totál fanatikus. Nemtom hogy csinálta, nekem már most a könyökömön kezd kijönni az egész gém, pedig még ez az egy kari sincs kész, messze nincs.

Hardverlesen

(#36006) Iginotus válasza Cyberbeni (#35973) üzenetére


Iginotus
őstag

Na jó de 2 kezed vagy egykezes? És milyen paszivokkal?

Plug and Pray... :)

(#36007) Huma válasza D1Rect (#36003) üzenetére


Huma
addikt

Várjál csak. Izual...
Ki is volt az aki le tudta verni? Egy mosdatlan, büdös hegyiszerzetes. Vagy egy tetterős, daliás, félelmet nem ismerő, hősies barbár?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#36008) D1Rect válasza Huma (#36007) üzenetére


D1Rect
félisten

Ottsevoltál.... :))

(#36009) Mumee


Mumee
őstag

Barbárral szvsz bármelyik act bármelyik elitjét le lehet ölni kb 0 gearből, de legyen ez a szám 100k, csak kis DPs esetén győzd kivárni míg meghalnak mögötted. ;]
És nem a fast teleportálós act3 szarok sem kihívás, mivel végtelen berzerkerrel+sprintel csórik túl lassúak 1-1 teleportra meg ott az ignore pain meg hasonló okosságok.

Persze kezdőknek a dolog begyakorlása kemény repair költség.

[ Szerkesztve ]

(#36010) Cyberbeni válasza Iginotus (#36006) üzenetére


Cyberbeni
addikt

két egykezes természetesen, mert abba kétszer annyi +crit dmg gemet lehet rakni
skillek meg: [link]
illetve ha nem coopban tolod, akkor utolsó skill helyett the guardian's path

@dobolan: szarabb gearrel is ugyanez van, csak 2-szer annyit kell futkosni

[ Szerkesztve ]

(#36011) dobolan válasza warcat (#35942) üzenetére


dobolan
senior tag

24:44 -nél megnézheted mennyi DPS-e van. Azért 62k-t én nem tartok low gearnek az ias nerf után. Nem annyira egyszerű és olcsó elérni egy wizard-dal. :) Ettől függetlenül jól tolja.

(#36012) Huma válasza D1Rect (#36008) üzenetére


Huma
addikt

Látom ilyenkor gyorsan felejtesz. :D
Már én sem emlékszem mondjuk sokra. Arra viszont igen, hogy ketten voltunk és menekültünk Izual elől. Én gyorsabban futottam és ezért téged téptek szét. Aztán ott pihengettél magadba roskadva, majd egy idő után kiléptél, hogy könnyebben le tudjam verni Izu-t. Aztán vissza csatlakoztál.

Diablónál beismerem hogy az én karakterem volt a képlékenyebb. :D

ui: Az elején hárman voltunk. Csak hárman nem tudtuk leverni Izut. Ezért megegyeztünk hogy te egyedül levered és utána behívsz minket. Aztán végül nem sikerült leverned. Behívtál engem a war cry miatt. Aztán végül (kivételesen) én végeztem el a munka nehezét.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#36013) Iginotus válasza Cyberbeni (#36010) üzenetére


Iginotus
őstag

Köcce és cuccoknál ilyenek hogy holy damage plusz vagy sprit regen vagy life per spirit spend érdekesek vagy elhagyhatóak?
Kell egy kétkezes akármi sokettel nagy crittel és lehetőleg dexteritivel?
Life on hit? Vagy elég a breth of heaven gyógyítani?

Plug and Pray... :)

(#36014) Peat;) válasza D1Rect (#35996) üzenetére


Peat;)
veterán

Nyilván ez is idő és szerencse függő, belinkelem a képet én mire jutottam talán valamivel több is mint 500k arannyal: statok , kard ez pl gyenge, meg több strength kéne de nemtom hogy. Hp-ból nem akarok leadni mert így is van ami act2-őn ilyen resistek mellett pillanat alatt nullázni tudna ha nem futkosnék mint pók a falon. Majd böngészem AH-t és meglátjuk.

Megy egy kis poén a chat ablakban, templar benyögése nagyon oda illik.

[ Szerkesztve ]

(#36015) tatabánya


tatabánya
senior tag

gyúrtunk egy kevés DPS-re meg resre is, lassan visszamászok a csajszival act 2-be meglátom mit tud

[link]

(#36016) D1Rect válasza Huma (#36012) üzenetére


D1Rect
félisten

Izual =/= Isakatu. :)

(#36014) Peat;): Hiányzik a Life on Hit.

[ Szerkesztve ]

(#36017) vhunor


vhunor
őstag

6 statos kesztyű craftert keresek, 90-100 db legyártására.

(#36018) Huma válasza D1Rect (#36016) üzenetére


Huma
addikt

Bazz.

De hülye vagyok.

Tényleg.

Engedélyt kérek a szeppukura.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#36019) Helmoras válasza vhunor (#36017) üzenetére


Helmoras
őstag

Azigen, sok sikert majd :)

(#36020) CooLM@$TeR válasza vhunor (#36017) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

Üdv, én tudok craftolni (többek között) 6 affixes kesztyűt, ha érdekel nyugodtan vegyél fel.

Battletag:

CooLMaSTeR#2349

[ Szerkesztve ]

(#36021) Gyuri27 válasza Cyberbeni (#35997) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kétlem, hogy 500k-s kék low gear lett volna rajtad.
A ranged kariknak kb 0 resist elég is. Ebben nincs sok ujdonság.
Athénének is 25k volt a hp-ja ha jól emlékszem. de mint láttuk a kutya nem ott volt elesve.

Amd - Radeon - Ryzen

(#36022) Djuree válasza Cyberbeni (#36010) üzenetére


Djuree
félisten

hiába pakolsz 2x annyi kritet bele, mindig azt a fegyót számolja amelyikkel éppen ütsz, így aztán tökmind1, jobb egy 2 kezest használni, költséghatékonyabb.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36023) DjDanee87 válasza Djuree (#36022) üzenetére


DjDanee87
addikt

Critical hit damage meg LOH összeadódik a két fegyveren (és más itemeken is) és bármelyik fegyvereddel ütsz azt az értéket kapod, ami a karakterlapon látható.

Tehát két 1kezessel, úgy hogy mindkettőbe teszel 20 milliós kavicsot 200% critical hit damaged lesz, akármelyik fegyverrel ütsz éppen!

(#36024) Djuree válasza DjDanee87 (#36023) üzenetére


Djuree
félisten

ezt nem tudtam, komoly. akkor tényleg jobb lehet 2 1 kezes fegyó. már ha van rá pénz, mert egy értelmes sebzésű 1 kezes nagyon drága.
tegnap vettem 1 milláért egy jó 2 kezest (1000loh, 100dex stb.), na ennyiért 1 kezes csak szar van...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36025) DjDanee87 válasza Djuree (#36024) üzenetére


DjDanee87
addikt

Így van az egyetlen "hátránya", hogy iszonyat drága a jó 1H (str, crit hit dmg, +socket)

Ha valakit érdekel, miért nem esik értelmes item, Kripparian jól elmagyarázza, hogy mekkora bolygó együttállás szükséges a tökéleteshez közeli statotkoz.
http://www.youtube.com/watch?v=GtAreSOCyDw&feature=g-u-u

[ Szerkesztve ]

(#36026) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ez miez?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36027) Djuree válasza Sirandrish (#36026) üzenetére


Djuree
félisten

be tudod rakni a követődnek.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36028) Nordic válasza DjDanee87 (#36025) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Bírom ezt a csókát, no meg Kugent.

[ Szerkesztve ]

(#36029) mcsabee válasza Gorneck (#35991) üzenetére


mcsabee
senior tag

Ezeket a cuccokat akkor néztem AH-n, ellenpéldát állítva, hogy igenis lehet 500k goldból inferno ready karaktert csinálni. Természetesen nem is Act 2-re vannak, hanem Act 1-re, Act 2-re némileg komolyabb gear kell, kicsit több odafigyeléssel és természetesen több pénz is.

(#35994) Gyuri27: Szó sem volt arról, hogy a karinak Act 2-t vagy 3-at kellene bírnia. Egyébként nem mernék rá mérget venni, hogy Act 2-n kis odafigyeléssel csapatban ne menne el egy Wiz vagy WD azzal a gearrel ^^. Mondjuk nem is lényeg, én úgy vettem le, hogy egy Act 1 ready gearről volt szó, akkor rosszul értelmeztem a beszélgetést és csak feleslegesen beleugattam bocs :) .

Amúgy kitérve erre az Act I-II-II témakörre. Szerintem Act II-n teljesen felesleges MF-elni, vagy bármit csinálni. Act I-et én simán bírom 200% MF-fel a nyakamban, Act II-n, ugyanazzal a karival, csak "normális gearben" (33k dmg, 800-as resistek, 5k armor, nincs crit, meg tonnányi life regen, meg egyéb szemét, amit két patch múlva nerfelhetnek - wizard) esek-kelek.

Az én meglátásom az, hogy Act I-en érdemesebb MF-elni egy rakat MF-fel, mint Act II-t anélkül ölni. De persze minden attól függ, hogy kinek mennyire táp a karija - tegnap egy laza 20 perces butcher runnal kerestem 800k goldot Act I-en, Act II-n a fele nem jött még össze, mikor ott bohóckodtam, természetesen MF nélkül..

(#36021) Gyuri27 válasza: Hát-hát. A ranged karik ugyanúgy egy hitek nulla resisttel. Attól, hogy nem ugranak egyből bele a harc közepébe, még ők is kapnak bőven az áldásból, ezért nulla resisttel egy nulla az a ranged kari is, akár egyedül, akár solóban.

Stay a while and listen...

(#36030) Tom5 válasza mcsabee (#36029) üzenetére


Tom5
addikt

tegnap egy laza 20 perces butcher runnal kerestem 800k goldot Act I-en

Ez hogyan is zajlik pontosan?

(#36031) mephi666 válasza DjDanee87 (#36025) üzenetére


mephi666
nagyúr

épp ez az: számolgattam, hogy mondjuk a megálmodott thorns barbim minden cuccára kellene str+++, vita++, allres++, thorns+++, armor++ meg mondjuk critdam/critchance/ias/akármi... lényegében 6 tulajdonságnak kellene együtt állnia normális értékekkel... +-okkal jelöltem, hogy mik kellenének maxközeli értékkel ahhoz, hogy jól működhessen a dolog és mik lennének elegendőek átlaggal... nagyon durva... és több tucat tulajdonságból kellene összesorsolnia egy jó 6os pakkot lehetőleg nagy értékekkel... lottóra több esély van, mint egy durva szettet összerakni, amire azt mondanám, hogy "na ez már igen" :K (és nem csak én mondanám rá: brutális lenne... látok potenciált a thorns-ban, mint kiegészítő sebzés: fillérekből felküldtem 12k-ra, hell a4ben csak úgy pattognak le rólam a népek... infen mondjuk szívás resistek miatt, de jó lesz ott is idővel)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#36032) Sirandrish válasza Djuree (#36027) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is erre gondoltam de lesz*rta amikor neki akartam adni:)

Tom5 Én ugyan csak tegnap kezdtem de szvsz úgy zajlik hogy bemegy (annyiszor ahányszor 20perc alatt kijön)..leüti...mázlija van..kap valamit amit el tud adni 800K-ért és tádám...kb így képzelem :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36033) dobolan válasza mcsabee (#36029) üzenetére


dobolan
senior tag

Ehhez nagy szerencse kell, az általános inkább MF gearben, act1-ben a 100k/óra max, jó GF gearben meg 250-300k. Act2-ben nekem jobban eladható itemek szoktak esni, igaz oda nincs MF gear, de a 75%-al is átlag 2 sárga/elit esik, az sem kevés. 33k dmg és 800 resivel simán tolható act2 farm wiz-el, szerintem jobb, próbáld ki act2 elején Maghda-ig, sok elit csopi, és nem nehéz, desolate sandsnél sokkal könnyebb.

(#36034) Djuree válasza Sirandrish (#36032) üzenetére


Djuree
félisten

ezt csak a templarnak lehet, és 18. szint felett. ha ezek teljesülnek akkor be kell vennie, ha akarja ha nem :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36035) DjDanee87 válasza Sirandrish (#36032) üzenetére


DjDanee87
addikt

A 3 followernek 3 különböző fajtájú ilyen item jár. Amit te linkeltél, az ha jól emlékszem Templarnak való, tehát más followernek nem fogod tudni betenni.

(#36036) ttt1


ttt1
őstag

Most reggel történt egy olyan,hogy beléptem majd ahra akartam felrakni egy cuccot és kidobott biztonsági hibára hivatkozott és kérte változtassam gem passwordot.. Megcsináltam és most okés ,de ez azt jelenti,hogy fel akarták törni az accot?11 karakter hosszúságú volt pass benen nagy kisbetű és szám is ..Lehetséges ez ?

(#36037) Gorneck válasza mcsabee (#36029) üzenetére


Gorneck
titán

Nos, igen, az a gear act1re oké...máshova nem.
1 hét AH figyelés után se tudtam értelmes cuccokat venni, napi 2-3 órát szántam rá. De kb nullához közelített a normális cuccok száma amit tényleg olcsón vettem.

Azzal az 500k gearrel összecsuknak, mint a sz.rt, már act 2-be is 3-4ről ne is beszéljünk. Ha meg hasznos tagja akarsz lenni a csapatnak 2-3-4ben, akkor azé kell gear és nem holmi 500k-s szar.
Nem azt mondom nem lehet kifogni jó vételeket, mert lehet...de egy hátvédnek sebeznie kell, ami illen ótvar cuccokba nem megy (amit felsoroltál mind az).

Jelenlegi AHs árakat elnézve, ha a mostani cuccaimat le akarnám cserélni 100+ millió arany kéne...vagy több...

Gorneck#1239

(#36038) vhunor válasza Gorneck (#36037) üzenetére


vhunor
őstag

Szerintem csapatba elég a mostani cuccod, aztán majd potyog ez-az.

(#36039) Qru válasza Gorneck (#36037) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor gyere farmolni Act 1-re. Este a két barb-al toltuk, igaz én hamar befáradtam kb 1,5-2 órát voltam on csak.

#nincsbennetarcsi

(#36040) Sirandrish válasza Djuree (#36034) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor kapja be..a Templarnak keskeny a nyaka és így emez nem tudja felvenni?:DD
Amúgy a szuka van mellettem...tök cukin kacagott így őt választottam ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36041) Sirandrish válasza Sirandrish (#36040) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egy kérdés még ezzel kapcsolatban..azt megtudom oldani hogy ne legyen mellettem senki?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36042) vhunor válasza Sirandrish (#36041) üzenetére


vhunor
őstag

Jobb klikk a portrén, dismiss.

(#36043) Sirandrish válasza vhunor (#36042) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kösszenytű :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36044) mpierre válasza vhunor (#36038) üzenetére


mpierre
veterán

Eddig 3-4× toltam ki act 1-t. A drop konkrétan sz@r. Act 2 Kula Zoltánig se hozott semmit a konyhára. Pedig még a sz@rt is kiütöm a mobokból...

Szerk.: Revidiálom álláspontom, 1 db pajzs esett. Az is közepes, de egy res hiányos monkon segített egy keveset.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#36045) Qru válasza mpierre (#36044) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ha ez vígasztal (tudom nem) tegnap nekem sem dobott semmi jót. Csak amit tőletek kaptam "adományként". De a resim így is kevés. Pénzt kell gyűjtenem, már az első millám meg van, de az kevés mert minden nagyon drága ah-n.

#nincsbennetarcsi

(#36046) Gorneck válasza vhunor (#36038) üzenetére


Gorneck
titán

Nem is kívánok egyedül szenvedni vele...sokkal élvezetesebb csapatba menni (wd nem épp magánzó kari act2től). Bár ahogy néztem már tankolni se egyszerű act3-4ben.
Bár jó lenne kivinni ACT4et is. :)

(#36039) Qru:
Egy dbig sztem pihi lesz...3-4 hét act1 farm alatt nem volt 1m bevételem sem AHból. Az más kérdés, hogy egy csomó szart eladtam és abból kb 1,5m bevételem volt, de cuccok eladásából kb semmi. Elnézve itt egyesek miket adnak el durva, hogy jobb statos cuccokat meg nem viszik el tőlem...1-2 hét után sem.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#36047) vhunor válasza mpierre (#36044) üzenetére


vhunor
őstag

Arra a csapatra értettem, amivel elmentünk Rakanoth-ig szombaton este :), abban csak Gorneck volt. 2 tank + 2 dps qrvajól működött.

Én act 1-ben nagyon rég nem voltam, ha egyedül vagyok, act 2-t szoktam végigfutni, mert 30-40 perc alatt le lehet szabni 10-15 elitet.

Qru: este megnézem, mintha esett számodra használható bracer (80+ dex, vit, 40+ allres, 50+ poison res).

(#36048) F-ECT$ válasza priti (#35936) üzenetére


F-ECT$
titán

Ahhoz a +5k-hoz szerintem elég egy 900 dps körüli socketes 1h is.

Btw én feladtam, hogy 1h + off-fal menjek, miután sikerült szerezni egy 2h-t:
-100 int
-100 vit
-socket
-1200 dps

Mindez 195k volt BO-val 2 napja. Mondjuk tegnap este épp 2M-ért láttam csak hasonlót...

Dive ever, work never.

(#36049) Gorneck válasza vhunor (#36047) üzenetére


Gorneck
titán

Volt 1-2 elit pakk, amit képtelenség volt megfogni (nem volt szerencsénk sorsolás szempontjából). Így volt azé némi baba run...de valóban jól haladtunk, főleg miután hívtam 1 monkot is. :) Sok mobot lehetetlen letankolnia 1 embernek.
BBV viszont kurva hasznos még ha kamikaze mód is kellett berohannom a tömegbe, hogy letegyem. :) Szerencsére esetek többségében csak a dps karikat kellett vele supportálni, ami nagyon durván érezhető volt.

Gorneck#1239

(#36050) Qru válasza Gorneck (#36046) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor ezért nem voltál este?! Ejnye.

vhunor: :R

#nincsbennetarcsi

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.