Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5151) Ptech


Ptech
őstag

(#5152) wikings2 válasza Ptech (#5151) üzenetére


wikings2
őstag

Fájdítsad még a szívemet... :W ;]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5153) Scholes9 válasza Ptech (#5151) üzenetére


Scholes9
nagyúr

;] :DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5154) mpierre válasza Ptech (#5151) üzenetére


mpierre
veterán

Jáj, de gonosz! ;] De azért jó!!!4!!négy

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#5155) Jokes67 válasza Ptech (#5151) üzenetére


Jokes67
tag

Háhhh!
Ez elmenne új játéknak is... :DDD

(#5156) Blizz válasza Ptech (#5151) üzenetére


Blizz
őstag

Akár 10/9 közelségbe is lehet:DD ahogy jay wilson mondta:D

No mistakes, just happy little accidents

(#5157) WayneGace válasza Blizz (#5156) üzenetére


WayneGace
őstag

10/9 még csak a megjelenési dátum bejelentésére vonatkozott.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#5158) Blizz válasza WayneGace (#5157) üzenetére


Blizz
őstag

Tudom de az is még a "hamarosan" kategóriában van. :)

No mistakes, just happy little accidents

(#5159) Argos válasza Ptech (#5151) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Használatba véve! :C

Jah, és:

Things that take less time than developing Diablo 3:

World War 1.
The Manhatten Project.
Every Apollo mission.
Giving birth to five babies, allowing for 3 months rest before the next conception.

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#5160) Ilsyde válasza Argos (#5159) üzenetére


Ilsyde
őstag

Giving birth to five babies, allowing for 3 months rest before the next conception.

LOL

(#5161) WayneGace válasza Blizz (#5158) üzenetére


WayneGace
őstag

Ez igaz.
[És máris itt van az egymillió tizenhatodik verzió a bejelentésre.]

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#5162) CactuS válasza WayneGace (#5161) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

ÉS egy újabb Hype... Talán már kicsit sok lesz a jóból.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#5163) Wolverine válasza CactuS (#5162) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez nem hype, a kép az én acc-omat ábrázolja :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5164) nofi válasza Wolverine (#5163) üzenetére


nofi
őstag

"nesze semmi, fogd meg jól" :N

Xbox GT: nozsolt

(#5165) Wolverine válasza nofi (#5164) üzenetére


Wolverine
félisten

Eddig csak egy szürke, inaktív kiírás volt a helyén :) Most meg úgy néz ki, mint egy normálisan beaktivált játék a Battle.neten.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5166) CactuS válasza Wolverine (#5163) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Tehát értelme nincsen sok, 0 információ, viszont lehet róla beszélni jó sokat, és még csak "soon" meg 9 a 10ből skála sem kellett hozzá. -> Hype generálás. :)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#5167) nofi válasza CactuS (#5166) üzenetére


nofi
őstag

Ha lenne honlapom, tuti én is ilyesmivel növelném a nézettséget. ;]

Xbox GT: nozsolt

(#5168) Blizz válasza Wolverine (#5165) üzenetére


Blizz
őstag

Vagy az anonymus már megunta ezt a várakozást..itt az idő feltörni a bnet accocat is..:D

No mistakes, just happy little accidents

(#5169) Wolverine válasza Blizz (#5168) üzenetére


Wolverine
félisten

Korábban próbálkoztak vele, a Sony feltörése idején; nem sikerült.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5170) Blizz válasza Wolverine (#5169) üzenetére


Blizz
őstag

Na ezt nem is tudtam,csak a Sonys verziót hallottam. Akkor ez még lehet egy befejezetlen ügy a számukra.:)

No mistakes, just happy little accidents

(#5171) wikings2


wikings2
őstag

Csak nekem tűnik úgy hogy újrajátszás után nehezebb a dolog?
20dps el toltam ki dh val elöször. Akkor semmi gáz nem volt, Leoric előtt haltam ahol aktiválja a pillarokat.
35dps el toltam másodjára, haltam vagy 7 szer annyian jöttek/annyival ?nagyobbat? sebeztek.
Lehet csak reggel volt... :U

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5172) Blizz válasza wikings2 (#5171) üzenetére


Blizz
őstag

Elvileg következő patchben megduplázzák a mobok sebzésé-t,szóval lehet reggel volt:) Mondjuk rég nem játszottam vele,lehet azóta kijött az a patch?

No mistakes, just happy little accidents

(#5173) wikings2 válasza Blizz (#5172) üzenetére


wikings2
őstag

Hát nem tudom, de kb minden sarkon haltam ;] ;] xD

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5174) Cadal válasza wikings2 (#5171) üzenetére


Cadal
őstag

Craftoltass a kováccsal erősebb számszeríjat, meg hozzá valami jófajta tegezt. Nekem nagyon megdobta a DPS-em (47,6-ra) mikor lecseréltem a két egykezes hand crossbow-ot egyre és tegezt tettem a másik kezébe. Strafe-vel csak úgy potyognak a szörnyek. :K Nagyon jó cuccokat csinál a kovács.

(#5175) wikings2 válasza Cadal (#5174) üzenetére


wikings2
őstag

áh elég volt nekem :D még kitolom 1-2 karival és bőven elég :) Nem tudom hogy a 400dps es srácnak mennyi ideje van benne, de nekem ez a 4-5 óra is bőven elég volt ahhoz hogy tudjam hogy instant vétel a dolog.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5176) bélanéni válasza wikings2 (#5175) üzenetére


bélanéni
őstag

Egy megbízható fórumtársnak esetleg pár órára kölcsönadáson nem gondolkozol? Szívesen venném! :R

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#5177) Cybertrone válasza bélanéni (#5176) üzenetére


Cybertrone
veterán

Támogatom! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#5178) wikings2


wikings2
őstag

Ajándékot továbbadni nem illik :(
"Sajna" én is kölcsiből tolom :DDD

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5179) DonMedve válasza bélanéni (#5176) üzenetére


DonMedve
addikt

Én is! :C Sajnos a munkatársamé a 13-as patch áldozatává vált! :W Azóta sem sikerül működővé varázsolni.Hacsak 1x kipróbálhatnám mi változott a 13-astól! :O :B

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#5180) jim_raynor70 válasza wikings2 (#5178) üzenetére


jim_raynor70
aktív tag

Pedig meg nekem is felcsillant a szemem, ahogy a tobbiek felhoztak ezt a lehetoseget. :)

De talan jobb, hogy nem probalom ki megjelenes elott... Engem mar a videok megfogtak es megannyi Diablo 2-ben eltoltott ora es tobb szaz MB-nyi mentes utan talan nem is volt kerdes, hogy elorendelem-e a kovetkezo epizodot.

(#5181) wikings2 válasza jim_raynor70 (#5180) üzenetére


wikings2
őstag

10 év diablo 2 után felüdülés volt ezzel játszani.
Nem fogtok benne csalódni. Veterán diablo 2 ősként egyedül a képességek gombokra való kiosztása nem tetszett annyira, de megszokható ez is.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5182) wikings2


wikings2
őstag

D2 Amazon rajongók Strafeje kicsit más köntösben :D

Bétában mennyi a max lvl? :U

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5183) Cybertrone válasza wikings2 (#5182) üzenetére


Cybertrone
veterán

Milyen szupi lenne ezt nagyban is látni :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#5184) Bazzzs válasza wikings2 (#5182) üzenetére


Bazzzs
senior tag

13

Szerk.:
Írok még valami lényegtelen szöveget, hogy ne csak egy számból álljon a hozzászólás :D

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#5185) wikings2 válasza Bazzzs (#5184) üzenetére


wikings2
őstag

Köszi!

Cybertrone
Az már túl spoileres :D ;]

[ Szerkesztve ]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#5186) Cybertrone válasza wikings2 (#5185) üzenetére


Cybertrone
veterán

Jól van jól van.... legyél csak ilyen! :O :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#5187) Wolverine válasza wikings2 (#5182) üzenetére


Wolverine
félisten

Egész pontosan 13,75 szintnyi xp összeszedése után nem megy tovább a számláló.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5188) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Szerintem megvarjak aprilis 1-et es bejelentik hogy nincsenek megelegedve a D3 minosegevel ezert sajnalatos modon beszuntetik a fejlesztest.
En biztos nem hagynam ki ezt a ziccert ha megtehetnem. Legfeljebb kirugnanak utana, de tortenelmet irnek :DDD

(#5189) Cybertrone válasza Ilsyde (#5188) üzenetére


Cybertrone
veterán

Jó vicc lenne... aztán az még nagyobb amikor a felbőszült tömeg felgyújtaná a Blizzard központját, és az aktív WOW gamerek abbahagynák... kb csak az egész Blizzardot tennéd tönkre :K

Rizzo:
Pattanásig van várva a játék, gondolod belefér? ;]

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#5190) Rizzo válasza Cybertrone (#5189) üzenetére


Rizzo
aktív tag

A Blizzard közismerten "híres" az április 1-jei fake híreiről, szerintem ez nyugotan beleférne, úgyis mindenki tudná, hogy ez csak vicc :D

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#5191) Argos válasza Ilsyde (#5188) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Hááát.. nem is tudom.. én mondjuk -mint pl. a fogorvost is- kibírnám röhögés nélkül.. :P

De, abban szinte biztos vagyok, h. valami mókaságot kieszelnek majd. :K

...elmúlik...

(#5192) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Egy kis érdekesség a HC karaktert preferálók számára, hogy a 14-es béta patchben level 10-től már ilyen módban is játszhatunk. Ez a követelmény a teljes játékban sem fog változni, azaz nem kell végigjátszani normál nehézségen a játékot legalább egyszer ahhoz, hogy HC karaktert indíthassunk.

Forrás: IncGamers.com

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#5193) Cadal


Cadal
őstag

No, kijött a 14-es patch. Most a karakterek nem kerültek törlésre, sőt az arany és az össezs cucc is megmaradt, de mikor benéztem a demon hunteremhez egy pillanatra kihagyott a szívem :DDD Egy kicsit feltolták a rajta levő cuccok szint igényét...: [link] még nem néztem, de valszeg a többinél is ez lesz. Egy 83-as massacre-ert alig kaptam XP-t, korábban ezekért tööb járt. Jah és most sincs AH. Jó tesztelést!

[ Szerkesztve ]

(#5194) lordjancso


lordjancso
senior tag

Sziasztok!
Amikor telepíteni próbálom a bétát, egy ilyen hibaüzenetet kapok közvetlenül a Diablo-III-Beta-enUS-Setup.exe fájl futtatása után:

Valaki találkozott már hasonló jelenséggel?

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#5195) Cadal válasza lordjancso (#5194) üzenetére


Cadal
őstag

blzpts00008
Angol megy?

(#5196) bélanéni válasza lordjancso (#5194) üzenetére


bélanéni
őstag

"Ideiglenesen kapcsolj ki minden valósidejű víruskeresőt. Feltételezem, Microsoft Security Essentials-t használsz."

A fordításért cserébe 2 óra D3 béta lehetőséget esetleg? :B

[ Szerkesztve ]

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#5197) lordjancso válasza Cadal (#5195) üzenetére


lordjancso
senior tag

Megy az angol és keresgéltem is már a hivatalos fórumban, de nekem megfelelő megoldást nem találtam.
Avastot használok, kikapcsoltam és a probléma továbbra is ugyanúgy fennáll. :(

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#5198) bélanéni válasza lordjancso (#5197) üzenetére


bélanéni
őstag

Egy archívumból akar kicsomagolni fájlokat. Nem lehet, hogy a C:-n vagy azon a winyón/partíción nincs elég helyed, ahol futtatod?
Esetleg még azt tudom elképzelni, hogy AVAST-ot teljes mértékben lelövöd, és Win újraindítás után próbáld!

[ Szerkesztve ]

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#5199) Ilsyde válasza lordjancso (#5194) üzenetére


Ilsyde
őstag

Esetleg nezd meg hogy a TEMP mappadban nincs-e ugyanilyen nevu, kiterjesztes nelkuli fajl.

(#5200) lordjancso válasza bélanéni (#5198) üzenetére


lordjancso
senior tag

Kikapcsoltam teljesen az Avastot, újraindítottam és ugyanez a probléma jelentkezett.
Szabad helyem van bőven mindenhol.

(#5199) Ilsyde: A játék a c:\ProgramData\Battle.net könyvtárba pakolja a cuccokat (Win7). Innen töröltem a fájlcsonkokat, utána újra próbáltam telepíteni és újra jelentkezett a probléma. Ja és újra létrehozta a fájlcsonkokat.

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.