Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#41001) sto1911 válasza F-ECT$ (#40999) üzenetére


sto1911
veterán

Nem mondom, hogy ilyen mennyisegu stat van rajtuk, meg minden nap 20at lezuzok, de nem is 20m-ert arulom, megis visszajonnek a hasonlok. Es lehet, hogy sokkal gyengebb, mint ezek, de sokszor orulnek, ha legalabb egy javitas araert el tudnek adni valamit, pedig annyi penz fel ora laatt megvan, ha nem kevesebb alatt.

(#41002) radi8tor válasza Djuree (#41000) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Pozitív hozzáállás barátom :D
Ha így állsz hozzá, akkor nem neked fog esni a jó cucc. (mellesleg eddig nekem is csak 1db eladható cucc esett - ACT2)

⭐ Stella

(#41003) sto1911 válasza radi8tor (#41002) üzenetére


sto1911
veterán

"Ha így állsz hozzá, akkor nem neked fog esni a jó cucc." - en minden azonositasnal remenykedek, szoval a hozzaallasommal nincs gond, de igy is ritkan esik jo, vagy csak nem ertek hozza. :DD
De ugy latom amin van crit chance/dam, azt barmilyen stattal milliokert el lehet adni :DD

(#41004) F-ECT$ válasza Djuree (#41000) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem mondod... Ezek után nem csodálkozok, hogy sokan sírnak. 2-3 napja pl esett nekem egy ilyen chest: 80 int, 160 vit, 60 all res, 1 socket. Ááá mondom ez kuka, nagyon kevés int hozható ki belőle, hiába jó a másik 2 stat, de azért rákerestem az AH-ban, és el is ment 1 nap alatt 2m-ért.

Dive ever, work never.

(#41005) Djuree válasza radi8tor (#41002) üzenetére


Djuree
félisten

nagyon keveset dio-zok mostanában már, nem nekem fog itt a jó cucc esni, ahhoz napi 3-4 óra kéne....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41006) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Srácok! Este 18:30 körül nincs kedve valakinek egy kis ACT4hez?
1 jóféle Tank kellene még meg egy gigaDPS :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#41007) Mr.Csizmás válasza F-ECT$ (#41004) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ezt kár volt leírnod, mert tegnap valami hasonlót adtam le a bontóba :W :O

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#41008) killerjohn válasza Edge (#40994) üzenetére


killerjohn
addikt

tehát ha én veszem meg olcsón, akkor az gáz, ha meg más, akkor az jó? na várjál, ezt nem tudom aggyal összerakni... :)

(#41009) Thrawn válasza Sirandrish (#41006) üzenetére


Thrawn
félisten

Egy tankot ismerek akinek lenne kedve Act4-hez, én meg ugyan nem vagyok gigadps, de van sok fölös pénzem javításra, szóval benne vagyok :)
szerk: pont 2 napja mentünk végig Act4-en.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#41010) killerjohn válasza sto1911 (#40998) üzenetére


killerjohn
addikt

javaslom, hogy nézz utána a jelenleg népszerű buildeknek, mert meglepődnél, hogy bizonyos stat kombinációkból a jobbak mennyibe kerülnek (ugyanis kevés van belőlük), miközben első ránézésre azt mondod, hogy "áááh ez nekem nem kellene -> salvage"...

nagyon (!) sok embernek már van több száz milla aranya (meg 10x ennyi), és úgy dönt, hogy "most megnézzük a wicked wind wizard buildet." Vesz 200M-ért endgame geart, és megy röhögve farmolni act3-at ahol lehet hogy két hét alatt visszajön az ára... Szóval ha látsz pl egy ilyen állat WWW-nak való ringet, ami TÖKÉLETES neki, és van belőle kereken 20 db az AH-ban, és 1-2M-ért vetted, feltolod 1.5 naponta 10M-ért, és hidd el, el fogják vinni, dugig van a battle.net kőgazdagokkal. Öcsém napi szinten veszi és adja a 30-50 millás cuccokat, csak hogy fejlessze a monkját 10 extra resist-el vagy dex-el... van hogy vesz valami upgrade-et sok-tíz milláért, és utána az övét, ami kicsit rosszabb volt, eladja annyival drágábban hogy a -15% után is még nyeresége van rajta :DDD

F-ECT$, Mr. Csizmás: ha abba betesztek egy ~star int-es követ, akkor az 126 int, 160 vit, 60 all res. Ha még lenne rá még physical resist, akkor már szerintem 5M alsó hangon...

[ Szerkesztve ]

(#41011) radi8tor válasza Sirandrish (#41006) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szvsz nincs értelme ACT4-et farmolni. ACT3 is ugyanolyan jó vagy ugyanolyan szar. ;]

⭐ Stella

(#41012) Thrawn válasza radi8tor (#41011) üzenetére


Thrawn
félisten

Act3 ultragáz dps karakterrel, rengeteg lövöldözős mob van és az esetek 90%-ban one-hit vagyok :O

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#41013) mikromanus válasza Sirandrish (#41006) üzenetére


mikromanus
veterán

Egy jóféle tank, egy gigaDPS kari és te? Te leszel a mindenes? Sok DPS és jó tankoló képesség? :DDD
Esetleg beszállnék én is. Bár kicsit fura lesz visszalassulni tankszintre, megválni a másodfegyvertől, elővenni a rozsdás pajzsom, berakni védelmi skilleket is... De felőlem mehet. Persze ha megvan a létszám akkor nagy duzzogva szétrúgom Ghom hátsóját, hisztiből leverem b&tchbreakert és tán eltaposok pár pókot is. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#41014) SSJPeter válasza Sirandrish (#41006) üzenetére


SSJPeter
őstag

Látom akad elég jelentkező, de én is benne lennék, ha véletlenül mégse jönne össze a létszám.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#41015) Sirandrish válasza Thrawn (#41009) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor meg is van a banda :)
Este rád írok :D

mikromanus +1 DPS..haver is jön, azért írtam hogy 2emberke kell még :)

SSJPeter Rendben, köszi :R

radi8tor1 Nem farm lesz..még nincs meg ACT4...nem kapkodtam vele, meg igazából most sem nagyon érdekel csak ha már meglesem akkor teammel lesem meg :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#41016) sto1911 válasza killerjohn (#41010) üzenetére


sto1911
veterán

Mar meglepodtem parszor :)
Azt is meg lehet talalni, hogy melyik targyon eri meg eladni a statokat? Ugy ertem, hogy hiaba van egy 200 dexes pajzsom, ha egyszer azon nem a dexet keresik, hanem a strenghtet.. Remelem ertheto a kerdes :)

(#41017) Thrawn válasza SSJPeter (#41014) üzenetére


Thrawn
félisten

Rád gondoltam mikor azt írtam, hogy ismerek egy tankot :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#41018) F-ECT$ válasza Mr.Csizmás (#41007) üzenetére


F-ECT$
titán

Először én is azt néztem, hogy kuka, aztán láttam az árakat ah-ban. Beletettem egy 42-es követ, hogy 120 felett legyen az int, és kitettem 4m-ért, mert a hasonlóak annyiért voltak. Ennyit nem adtak érte, olyan 3 körül árulhattam volna pár napig, így inkább levittem 2-re, és így már gyorsan elvitték.

Dive ever, work never.

(#41019) SSJPeter válasza Thrawn (#41017) üzenetére


SSJPeter
őstag

Jah, azt hittem Hencire gondoltál, mert nem írtad oda a nevem. :D

Sry akkor...mondjuk azért sejthettem volna... :B

Let’s go Brandon!

(#41020) Thrawn válasza SSJPeter (#41019) üzenetére


Thrawn
félisten

Remélem nem sértődik meg, de neki még bőven van hová fejlődnie. Persze azért halad ő előre még ha lassacskán is, mert egyelőre nincs túl sok ideje játszani.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#41021) MrCsiT válasza Cyberbeni (#40981) üzenetére


MrCsiT
addikt

Köszi, hogy tegnap megmutattad inf Atc3-at, de ahhoz még fejlesztenem kellene a DH-mon, hogy oda merjek megint menni. Az, hogy a várban hátrálnom kell a fallenek elől, az gáz..

Marad act2, ott eléggé életképes vagyok, talán esik valami jó cucc majd :)

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#41022) dobolan


dobolan
senior tag

Feleslegesen vitáztok itt a milliókon. Akinek van napi 10-12 órája a d3-ra -mindegy hogy abból a játék 1-2, a többi AH lesése, az szerzi a milliókat, vagy így vagy úgy. Akinek 1-2 órája van rá, az meg szerez, ha baromi nagy szerencséje van. Ez minden online gyűjtögetős játékban így van.
Vagy a másik lehetőség: Fizetsz valós pénzzel, ha nincs időd kitermelni. Így van ez a rendszer felépítve, mert a szolgáltatónak így a jó.

(#41023) Djuree válasza Thrawn (#41012) üzenetére


Djuree
félisten

a legdurvább mob ott az a genyó gyík ami felnyúl a seggedbe a föld alól. na az valami rohadék valami, mindig azt szedem először ki.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41024) warcat


warcat
veterán

Update Paypal pénzel eltűnése/nem érkezik meg stb kapcsán:
Szerk: hülye vagyok köszi a korrekciót :)
egy hónap után megérkezett a július 1-én eladott fegyverem után járó lóvé.
Gondolom a könyvelés kimutatja előbb-utóbb....
Bideléssel volt itt valakinek gondja,az kicsit más,de ez alapján az is elő fog kerülni,ha a levélben a helyes vételár szerepelt.

Egyébként ekkor volt a (z egyik) nagy AH crash.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#41025) mephi666 válasza warcat (#41024) üzenetére


mephi666
nagyúr

júni1-én még nem is volt itt rmah :B

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#41026) mikromanus válasza Djuree (#41023) üzenetére


mikromanus
veterán

Az is kellemes, de nekem a repülő gyík és a dárdásgirnyó vezeti a hate-listet. Meghúzódnak a háttérben és csipkednek. A repülő dögök meg a tüzes sercintéssel veszett nagyot is sebeznek. Ha meg le akarom csapni úgy spuriznak, hogy öröm nézni. Az az esetlen repülő dög gyorsabban sprintel mint a legtöbb "őshonos" földi monstra. Az eliteket ezekből még inkább imádom:D

Mondjuk a tremor elitek se rosszak. Alapból sok az életük, jó a védelmük és van jó kis charge képességük vagy extragyorsak. Csak hogy meglegyen a jó közérzeted és ne vonulj el a harcok elől...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#41027) persil válasza mikromanus (#41026) üzenetére


persil
nagyúr

repülő gyík, dárdás girnyó :DDD

Egyébként - most a wizarddal - én is pont ezt a kettőt utálom a legjobban.
Affixek közül pedig a nightmarish a legfosabb, pláne, ha egy eleve menekülős ranged ellenfélen van. Pföj.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#41028) mikromanus válasza persil (#41027) üzenetére


mikromanus
veterán

A molten se rossz rajtuk. Főként melee kariknak. Többet futnak mint támadnak mégis veszett sokat sebeznek ha le akarod csapni. Mindegyik csalogat ha ilyen képessége van. Mondjuk lehet ez standard viselkedés és ha nincs "tűznyom" akkor is ezt nyomják, de nagyon idegesítő. Vagy amikor alulgearezve vagy csapatban már majdnem lenyomod az ilyet és felvonja a kalózzászlót és ha támadnád akkor persze elfut te meg folyamatosan sebződsz. Bezzeg ha te futnál akkor követ. Idegesítő alakok. A Shamanok ilyenek még meg némelyik "elit" fallen :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#41029) Wolverine válasza SLYM (#40960) üzenetére


Wolverine
félisten

Megkaptad: Authenticator. Ellenkező esetben a Blizzard azt fogja feltételezni, hogy ellopták az accountod és automatikusan kiosztja a tempbant.

#41005: nem, ehhez csak mázli kell. Viszont ilyen hozzáállással szerintem már simán elbuktál pár tízmillió goldot.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#41030) Kobe válasza Djuree (#41023) üzenetére


Kobe
veterán

Mi csak urologusoknak hivjuk ha sokaig allsz egyhelybe maris csikizi a prosztatad :D

(#41031) Djuree válasza Wolverine (#41029) üzenetére


Djuree
félisten

hidd el nem találok semmi jót. lvl63-as itemet is alig találtam még, nemhogy olyat ami milliót ér. nagyon elkerül a szerencse. bezzeg haver. játszunk act2-ben, erre benyög hogy esett valami szar, jó ez valamire? muti. erre kidob egy fegyót ami min. 5 millát ér. és nekem 2x annyi játékórám van mint neki, nekem még hasonló cucc sem esett soha.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41032) Edge válasza killerjohn (#41008) üzenetére


Edge
veterán

dehogyis :) nincs ezzel baj

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#41033) Mr.Csizmás válasza Djuree (#41031) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha ez boldogít, tegnap pár 62-63as cuccot szórtam a bontóba.... :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#41034) Wolverine válasza Djuree (#41031) üzenetére


Wolverine
félisten

Találsz te is iLvl63-as cuccot, csak épp fehérek/szürkék :DDD Ezt jelenti a pech.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#41035) F-ECT$ válasza mikromanus (#41026) üzenetére


F-ECT$
titán

Az a repülő gyík néha bebugzik, és csak akkor látszik 1 secre, ha épp lő, különben nem. Sebezni persze nem lehet...

Dive ever, work never.

(#41036) mikromanus válasza F-ECT$ (#41035) üzenetére


mikromanus
veterán

Nekem is volt ilyen. Act 3 katapultos küldetésnél. Azt hiszem ráadásul elit is volt. Negyed órát szívtam vele, visszateleportáltam a ládához, megírtam ide a forumra és visszateleportra megjavult :D Írtam is, hogy impossibru nehézségi szintet becsempésztek infernóba :D

Azért a beragadt tűzsebzés se rossz. Volt, hogy 5 percig égtem távol minden tűztől. Áldást nem lehetett kérni, mert mindig kidobott fél másodpercenként a párbeszédbuborékból. Végül meghaltam.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#41037) DjDanee87 válasza Djuree (#41031) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nekem is mákom volt ezzel a vállassal asszem. Nagyon keveset játszom mostanában, mégis néha iesik 1-1 jobb item. Nincs ennyi vitalityvel hasonló AHban, bár az int meg kevés rajta. Nemtudom mennyire lenne kelendő, inkább felvettem a wizardommal, elég fos vállasa volt (nyilván, mivel nem öltöztetem AHból :P )

[ Szerkesztve ]

(#41038) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

ma eddig 2 legendary esett, lassan betelik már a ládám velük :S

(#41039) Sirandrish válasza Cyberbeni (#41038) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oh te szegény...nekem 4 inventory-nyi szemét...cserélünk?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#41040) Mr.Csizmás válasza Cyberbeni (#41038) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az élet nagy problémái rovatunkat látták.... :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#41041) F-ECT$ válasza DjDanee87 (#41037) üzenetére


F-ECT$
titán

Tényleg kevés az int, cserébe vehetsz más slotra olyat olcsón, amin rohadt sok int van, cserébe kevés vit és all res, és összességében minden statod jó lesz.

Dive ever, work never.

(#41042) Djuree válasza F-ECT$ (#41035) üzenetére


Djuree
félisten

jajj azt de utálom :W persze lerázni nem lehet :U olyan mint Colombo :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41043) sunnymarcell válasza Djuree (#41031) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

legalább 100-150% MF kell (5NV nélkül) + még a gear act 1-2 infernóhoz, hogy életképesen tudj farmolni. ha nincs erre elég pénzed, kezdj el GF-re menni. fillérekért árulnak olyan cuccokat, amiből össze tudsz szedni 230-250 GF-et (nem kell semmi, csak GF). ekkor menj nightmare heart of sin (act 3) questre. core of arreat végén fogsz kezdeni. onnan menj vissza WP-hez, onnan arreat crater lvl 1, utána lvl 2. óránként simán össze tudsz szedni 250-350k goldot (attól függ, mennyit dropolnak, mennyi treasue goblin, elite van, stb.).

nightmare act 3-hoz semmi DPS nem kell, fegyverre úgyse van GF, abból veszel valami olcsó 700-800 DPS-eset, és 2-3 hit lesz minden.

amúgy meg inferno act 2 nehezebb mint act 3.

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#41044) Djuree válasza sunnymarcell (#41043) üzenetére


Djuree
félisten

volt durva GF gearem, de érdekes módon nem dobott annyit mint amennyit írt. le is mértem.
GF nélkül 1 óra alatt 100k
120%GF+5*NV 1 óra alatt 160k ugyanott :W
nem éri meg a GF-es cucc...
nekem act 3 nehezebbnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41045) sith7


sith7
nagyúr

Segítsetek lécci, mert most már megbolondulok ... :W

Nem tudom megszámolni sem már, hogy mennyi gold - ot dobtam ki az ablakon feleslegesen, mert hülyeséget vettem.

Mi az erősorrend ? dex, attack speed, chc, chd ... Mondjuk monk esetén, ha egy fegyver 1,2 - es attack speed - es, de a jellemzői között van olyan, hogy attack speed +8 %, akkor az már benne van , vagy ez olyan plusz mint a dex, és nincs benne a dps - ben, attack speed - ben ?

pl. itt ez a fegyver, tegyük fel van rajta +8 % attack speed, akkor egy 1,4 - es fegyver gyorsabb ennél vagy nem ? [link]

Ha van egy gyűrű, amin van +5 attack speed, akkor annál a +50 % crit damage jobb vagy nem ?

Nem tudom értitek - e, mi a gondom .... a monknak fontos a dex, de volt olyan, hogy egy kesztyűn volt +200 dex, mégis a mostani, amin van attack speed, chc, chd gyorsabb , és nagyobb dps - t is ad.

Kár, hogy az AH - n nem látszik a változás, ha ráviszem az egeret

(#41046) Gorneck válasza Thrawn (#41012) üzenetére


Gorneck
titán

Sokat kell mozogni....ennyi a titka act3-nak...

Gorneck#1239

(#41047) dobolan válasza Djuree (#41044) üzenetére


dobolan
senior tag

"amúgy meg inferno act 2 nehezebb mint act 3."

Verziót frissítettek? Ma még nem voltam játékban.

(#41048) F-ECT$ válasza sunnymarcell (#41043) üzenetére


F-ECT$
titán

amúgy meg inferno act 2 nehezebb mint act 3.

Érdekes meglátás...

Dive ever, work never.

(#41049) SSJPeter válasza sith7 (#41045) üzenetére


SSJPeter
őstag

Ha azon a fegyveren lenne +8% attack speed akkor 1.2 * 1.08 lenne a sebessége vagyis 1.296 attacks/sec.

Tehát egy 1.4-es fegyver még mindig gyorsabb lenne.

Az +50% crit damage meg jóval több sebzést ad plusszba mint a +5% attack speed...(legalább is nekem ez a tapasztalatom)

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#41050) sunnymarcell válasza Djuree (#41044) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

120% GF nagyon nagyon kevés. minimum 220-at össze kell szedned, hogy tudjál rendesen farmolni. ha hazaérek, csinálok egy összeállítást a GF-es gearemről. (DH-val megyek, mert multishot mindent eliminál a fél képernyőn, és ha zsákutcába érsz, vault + TA-val pikkpakk visszajutsz az útra)

act 3-ban csak futkározni kell össze vissza, viszont act2-ben sok a vékony járat (főleg egy waller-arcane sentry kombónál szoktam gondolni hogy letörlöm a játékot örökre), meg a láthatatlan kígyóknak 2hit vagyok (ha későn nyomom be a smoke screent, nekem annyi). amúgy belial-t kikapcsolt monitorral meg lehet ölni. viszont addig eljutni a kihívás.

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.