Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5601) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Nyugtassatok meg, hogy nem lesz havidíjas a játék. Egyszer megveszi az ember és kész.

⭐ Stella

(#5602) Bazzzs válasza radi8tor (#5601) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Nem lesz havidíjas. Azt nem ígérem, hogy egyszer megveszi az ember és kész, mert kiegészítő biztos fog hozzá jönni, de az fel fog érni legalább egy új játékkal tartalomban :R

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#5603) radi8tor válasza Bazzzs (#5602) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Köszi az infót, csak úgy rémlett, hogy olyan lesz, mint a WoW. (mivel Battle.net-es és a Battle.net fizetős)

⭐ Stella

(#5604) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Látom sokan örülnek az olcsó előrendelésnek.

Én körbenézegettem régebben és mindenhol meg volt jegyezve, hogy az előrendelői ár változhat ilyen-olyan okokra hivatkozva. Ráadásul több helyen azt is írják, hogy az előrendelés nem is rendelés csak előjegyzés rendelési értesítésre, tehát a tényleges rendelést majd a kiértesítés után lehet csak leadni.

Szóval van kavarás rendesen előrendelési dolgokban. Garantált előrendelői árral eddig csak külföldi oldalak esetén sikerült összefutnom

Minden esetre 2 példány CE-t én is "előrendeltem" még októberben. Egy talán jut majd belőle nekem is :DDD

read-only mode on the forum

(#5605) radi8tor válasza AtHoS (#5604) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nálunk a Forint árfolyam miatt nem írnak végleges árat. Európában a 60 Euro az 60 Euro marad.

⭐ Stella

(#5606) WayneGace válasza radi8tor (#5603) üzenetére


WayneGace
őstag

SC2 is battlenetes játék, mégsem havidíjas.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#5607) Argos válasza WayneGace (#5606) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Sőt, én hallottam valami Diablo II -ről is... ;]

Tényleg Nemzeti Ünnep volt ez a nap! Felszabadult egy ország/világ, a nyomasztó kétségek és várakozás alól! :C

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#5608) Stalker-2572 válasza emre33 (#5586) üzenetére


Stalker-2572
addikt

szóval ezért a sok hsz :DDD

All Black...

(#5609) radi8tor válasza Argos (#5607) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hehe :))

⭐ Stella

(#5610) Wolverine válasza radi8tor (#5603) üzenetére


Wolverine
félisten

Ki mondta neked ezt a baromságot, hogy a Battle.net fizetős?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5611) radi8tor válasza Wolverine (#5610) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

A hangok a fejemben. :B
:R

⭐ Stella

(#5612) stifi válasza radi8tor (#5611) üzenetére


stifi
senior tag

a bnet az csak egy felület, olyan mint a steam azzal a különbséggel hogy nem kismillió játék forog rajta kismillió fejlesztőtől, hanem csak a blizzardé.

a D3-ban lehet majd igazi pénzért kereskedni tárgyakkal, amiért jutalékot vonnak le, ez váltja ki a havidíjat, de enélkül is játszható és élvezhető lesz (legalábbis ezt ígérik)

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#5613) DonMedve


DonMedve
addikt

Addig sem maradunk javítások nélkül. :)

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#5614) pomk


pomk
őstag

CE korlátolt darabszámban megrendelhető! ;)

(#5615) Kal-El válasza radi8tor (#5603) üzenetére


Kal-El
senior tag

A starcraft 2 is battlenetes, mégse havidíjas. Ezt honnan vetted, hogy a battlenet fizetős? Csak a WOW fizetős, nem a battlenet.

(#5616) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Ajvé, valami elszabadult bennem...
Mára virradó éjjel azt sikerült álmodni, hogy cimbivel gyakjuk a monsztákat és csereberéljük a loot-ot, ez neked, ez nekem.. ezt nektek pokolszökevények! :DD

Más.
Kíváncsi leszek, vajon a Konzolok szervize végül milyen áron értékesíti a -sima- D3-t.
10990-ért lett előrendelve, ám ha végül 15k lesz, még akkor is beljebb leszek a posta-/futárköltséggel legalább (előrendelésnél állják).
Jó lenne, am. a CE változatot megkaparintani, de az sajnos már nagyon elborult ár, ahhoz képest, amit tartalmaz a csomag, pláne.

Ha, valaki tud jó helyet, ahonnan lehet rendelni, netán akciót, egyebet ne tartsa magában! :)

...elmúlik...

(#5617) Ilsyde válasza Argos (#5616) üzenetére


Ilsyde
őstag

Nem lesz ott csere, megy minden az AH-ba :DDD

(#5618) DeckardCain válasza pomk (#5614) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Nem és nem rendelek CE-t.. :DDD Nem szabad :DDD

(#5619) pomk válasza Argos (#5616) üzenetére


pomk
őstag

Előző hsz.e-emt tekintsd meg. ;)

(#5620) WayneGace válasza pomk (#5614) üzenetére


WayneGace
őstag

Azért érdekes ez a 30k HUF, mert jelenlegi 90 euróval számolva 26190 forint lenne. 90 dollárral pedig 20070 forint. És azért ez nem mindegy.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#5621) JSaN


JSaN
addikt

Hali
A meex games oldalon hogyan tudom torloni a rendelesem?
ott 26000 Ft lenne a CE, futaral midnennel.
De ugy dontottem meg rendelem dio3.hu-rol.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5622) emre33 válasza JSaN (#5621) üzenetére


emre33
addikt

e-mail írása szerintem elég lesz.

Diablo3.hu rendeld meg, egyre jobban fogy.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#5623) Argos válasza Ilsyde (#5617) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Hááát.. nem tudom. Első pár napban/héten biztos lesz még értéke a low cuccoknak is, amit normalon lehet megkaparintani. De, nem kell sok idő és tele lesz a piac. Aztán már csak a belőlük nyerhető alapanyag lesz értékesebb.
Eleinte tuti nagy lesz a roham az AH-kban -nem lepődnék meg, ha meg is borulna a rendszer..
Majd elválik, hogy megéri-e betolni mindent aukcióra, vagy érdemesebb cserélni, aztán ha van jobb, lehet szétkapni és akkor eladni.

Ejj, alig várom már!!! :DD

Jha, tényleg egy ideje már forog egy kérdés a fejemben.
Lesz ugye 'Blizz coin', amiért lehet majd a Blizzard store-ból vásárolni.
Na, arra lennék kíváncsi, hogy ezt csak accounton belül lehet majd elkölteni, avagy lehet más acc-ra is vásárolni vele?

Pl. Ha, a D3-nak csinálok egy új accountot, és az azzal megkeresett B-coin-okkal fizetném a másik accon aktivált WoW-t.
Vajon működhet ez? Van erről valami infó?

(#5619) pomk :
Köszi, rendszeresen követem a D3.hu-t, tudok a spec CE-ről. Jóval csábítóbb is az az ajánlat, de, sajna nekem az akkor is sok. :(

(#5624) JSaN :
Csak találgatás, vagy van valahol erről hivatalos álláspont?

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#5624) JSaN válasza emre33 (#5622) üzenetére


JSaN
addikt

Igen ott akarom en is.
Masfel oraja van kint de mar 60 darabb el is fogyott. durva.

Argos83 Ez a kerdes mar fel merult, es ugy tudom nem lehet az accounton semmit at vinni.

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5625) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Blizz Coin? Nem ugy volt hogy ket AH lesz es az egyikben arannyal a masikban meg penzzel lehet kereskedni? A utobbit meg at lehet utalni Paypalra vagy WoW elofizetest venni belole?

(#5626) JSaN válasza Ilsyde (#5625) üzenetére


JSaN
addikt

Igen 2 fele AH lesz, es igen valos penzben is kilehet venni paypalon keresztul De azt mar a targy fel rakasakor el kell donteni, es nem modosithato. Tehat ha fel teszel egy fegyvert eladasra, akkor vagy a bnet fiokodra megy vagy egybol paypalra. Ha fiokodra megy, es utana szeretned ki venni paypalal nem fog menni. De vehetsz belole wow elofizetest vagy digitalis mas blizz gamet.

Argos83 Hivatalos, de most meg nem keresem a linket. Amugy is ha accok kozot menne a penz eleg nagy vissza elesek lennenek.

Ptech Hmm lehet azota modositottak, amiket irtam azok is majdnem fel eves tavaly oszi infok.

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5627) Ptech válasza JSaN (#5626) üzenetére


Ptech
őstag

Menni fog az utólag is, érdemes lesz első körben bnet 'számlára' rakni, és onnan nagy tételben venni majd eladni dolgokat, sokkal jobban jön ki az ember, mint ha a PP 30c+3%-ot levonna minden kis tranzakcióból.

(#5628) Wolverine válasza Argos (#5623) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem lesz Blizz coin, az csak tesztpénz a D3 bétához.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5629) Argos válasza JSaN (#5626) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Ok, köszi.

Ám, a fene megeszi, hogy mindenhol korlátokat kell szabni a csalók -és a *** kapitalizmus -miatt. :(((
Teszem azt, én diablózok, haver nem szereti, de wowozik. Én kerestem x összeget, amiből kicsengetem neki a havi előfizuját, ő meg meghív egy ebédre, vagy elmegyünk kocsmázni..
De, nem .. ilyet nem lehet "haveri alapon" lerendezni. :U
Na, mindegy, ez csak ilyen mellékzönge.

(#5628) Wolverine :
A Blizz -Coin-al csak megneveztem, mint nem valódi pénzt és nem is gold-t.
A B-netes balance számlán lévő pénzre gondoltam.

(#5627) Ptech :
Ahogy mondod, az biztos, hogy nem fogja megérni minden eladott tárgyat egyből kiutalni PP-ra. Evégre érdekel nagyon, hogy miképp is fog menni ez a B-net balance számla, mire, milyen kondíciókkal lehet majd felhasználni az egyenleget.
Mert lehet nem is éri majd meg egyáltalán kivenni kp-ban, pláne forintban. Valutában meg ki tudja lehet-e...

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#5630) Ptech válasza JSaN (#5626) üzenetére


Ptech
őstag

Nem módosítottak semmit, a blizz számládról nem fogsz tudni átutalni a normál számládra ezután sem.
Nem nagy trükk, arról van szó, hogy eladsz sok kis dolgot az RMAH-n, és a blizz számládra rakatod a pénzt. Ezután veszel a blizz számládon lévő pénzen egy nagyobb értékű, jó árú és eladható dolgot, és eladod az RMAH-n. Annak az árát már a saját számládra rakatod. Így megúszod a többszöri PP levonást.

Argos83: Ez a bankodtól is függ. Az valószínű, hogy PayPal-ban érdemes lesz letiltani, hogy ők váltsák az EUR-t HUF-ra, mert nem a legjobb a váltás náluk. Vagy a bankod váltsa, vagy ha valaki sokat akar AH-val szüttyögni, akkor devizaszámla. Ha valaki tényleg ezzel akar zsebpénzt keresni, akkor az utóbbi.

[ Szerkesztve ]

(#5631) Wolverine válasza Argos (#5629) üzenetére


Wolverine
félisten

Ezt megoldhatod a haveroddal: veszel neki IRL gamecardot vagy a te kártáydat adjátok meg, amiről majd tölti az accountját... De ha át lehetne utalni a Battle.net Balance összegét egy másik accountra, azzal az acc-tolvajok járnának csak jól.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5632) WayneGace válasza Wolverine (#5631) üzenetére


WayneGace
őstag

USA-ban nagyon figyelnek az ilyen egymásnak utalásos dolgokra. A pénzmosás és a terror veszély miatt.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#5633) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Gyűjtői előrendelve :)
Tényleg nagyon fogy a diablo3.hu-n akinek kell menjen utána minél hamarabb.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#5634) stifi


stifi
senior tag

azért a 30k elég erős
bár már felnőttem, dolgozom, szívesen adok pénzt játékért ami _valóban_ jó (anno jó volt mindenből a tört verzió is), és a D3-at is meg fogom venni természetesen, DE 30ezer JMF-ot elvből nem adok virtuális szórakozásért.. még ha ajándékba kapnám akkor is elbeszélgetnék az ajándékozóval, hogy tiszta elmeállapotban döntött úgy, megveszi nekem... :Y
jó lesz a sima, a maradékot pedig eliszom :C

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#5635) Hanok válasza stifi (#5634) üzenetére


Hanok
senior tag

Vagy veszel mellé egy ilyet. :C És akkor haszna is van..

(#5636) stifi válasza Hanok (#5635) üzenetére


stifi
senior tag

miért a piának nincs? ne idegelj fel :O
már régóta nem merek drága egeret venni. igaz a mostani már vagy 4 éve húzza, de előtte mindegyik a falon kötött ki.. bár akkor még aktív játékos és főállású főiskolás voltam napi 10 óra gametime-al, ma már azért mások a preferenciáim :)

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#5637) po1son válasza stifi (#5636) üzenetére


po1son
addikt

nekem múltkor egy faágon kötött ki a 7. emeletről... :DDD
az volt az első és egyben utolsó roccat egerem...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#5638) WayneGace válasza stifi (#5634) üzenetére


WayneGace
őstag

24k-ért is meg lehet venni.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#5639) Hanok válasza stifi (#5636) üzenetére


Hanok
senior tag

CE plusz tartalomra gondoltam...:)

Kicsit más: Sikerült Bétához jutnom, igazából még nem merültem bele a játékba most inkább a HW igényt tesztelgettem. V-sync-el a 6850-est olyan 42-47%-ban terheli, ez mondjuk nem is olyan vészes így hűvös és halk marad, a procit pedig úgy néz kis hogy 2 magot kb 60-70%-ra terhel a másik kettőt pedig 25-30%, szerintem egy kis Sandy i3-al is simán elzötyögne. V-sync nélkül olyan 80-90-fps de ez a szemét lagg megöli elég sokszor beesik 30-körülire..Érdekes mert V-sync-el valahogy stabilabbnak tűnik a dolog. Amit viszont nem értek hogy 3,6ghz-en is százalékosan nagyjából ugyanannyit zabál a játék mint 2,6-on.. Viszont játék menetben semmi változás nem észlelhető...

(#5640) emre33 válasza Hanok (#5639) üzenetére


emre33
addikt

Más ám ha csak simán gyalogolsz, vagy egész képernyő tele van varázslatokkal.

Próbáld ki 4 játékossal egyszerre. :DD

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#5641) Hanok válasza emre33 (#5640) üzenetére


Hanok
senior tag

Természetesen próbáltam, a nagy lagg miatt akad nem a HW miatt, gondolom az EU realm majd megoldja ezt a kis problémát...

(#5642) DeckardCain válasza Hanok (#5639) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Felbontás? Full-hd? Akkor akár egy i3 + HD 7770 elég is lenne bőven.

(#5643) Hanok válasza DeckardCain (#5642) üzenetére


Hanok
senior tag

Ez is érdekes mert nekem a monitorom 1280-as a tv full hd, néztem mind a két felbontáson a videokártya terhelést és kb. 10% eltérés volt a kettő között. De ez ugye nem mérvadó csak az ami majd bele lesz karcolva a lemezbe és miután megvetted kipróbálod...:)

Szerk: Természetesen V-sync-el.

[ Szerkesztve ]

(#5644) emre33 válasza Hanok (#5641) üzenetére


emre33
addikt

furcsa, ilyen akadás nálam még mobilnetel se volt.

De FPS csökkenés volt, mikor 4 karakter varázsolt egyszerre... (15-20...)

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#5645) Hanok válasza emre33 (#5644) üzenetére


Hanok
senior tag

Nyílván csökken az fps-is amikor lagg van, mivel megakad a kép. Én egyébként is kizártnak tartom hogy a grafika emiatt szaggatna (kivéve ha valami bug van), mert a vga kihasználtságból jól látszik hogy nem erölködik, ha 100-on menne és akadna akkor el tudnám képzelni. Régen WoW-ban is voltak napok amikor laggolt a szerver nagyjából hasonló jelenséggel, másnap meg folyékonyan lehetett játszani..

(#5646) emre33 válasza Hanok (#5645) üzenetére


emre33
addikt

Nem tudom, hogy GPU terhelés mennyire megbízható.

De én 65-70% CPU terhelést figyeltem meg, mikor 17FPS volt.
Ami 2 mag teljes és a 3. mag 30% terhelését jelenti.

Én azt mondom, Diablo3 Full HD felbontás, MAX grafikai beállítások és 4 játékosal történő játékhoz a 2 magos CPU kevés.

(nvidiaInspector szerint 97% GPU használat. - ez mondjuk érthető is)

CPU: Q9550 @ 3.4GHZ
VGA: Geforce 9800GTX
8 GB RAM

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#5647) Kobe


Kobe
veterán

azt lehet tudni, a sima pakkban mik lesznek benne illetve van már 1-2 fénykép róla, a tartalomról ?

jó lenne valami dobozos példányt venni, kirakni vitrinbe emlékbe, csak nem tom ha emgveszem dobozosban az feljogosít e arra h később a battle netről leszedjem, ha mondjuk a dvd bekrepál. Valami olyasmire gondolok mint steamnél, h beregeled a játékot és onnantól kezdve tök mindegy honnan telepited, bnetről vagy lemezről

(#5648) emre33 válasza Kobe (#5647) üzenetére


emre33
addikt

Telepítőt akár most is letöltheted.

7,6GB fog leszedni.
Telepíteni még nem tudod, majd május 15.-én.
Szerintem ezzel simán fel tudod rakni majd a DVD-n lévő sorozatszámmal.
Sőt DVD is ugyan ezek a fájlok lehetnek.

http://eu.media.battle.net.edgesuite.net/downloads/d3-installers/589acdb4-c660-318a-b993-01528fad7da6/Diablo-III-8370-enGB-Installer-downloader.exe

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#5649) Djuree


Djuree
félisten

lehet csak megrendelem én is a CE-t, üzletnek sem utolsó, bontatlan diablo1-ek mennek 100k-ért ebayen :U
addig vegyem amíg van rá 30k-m, kéne lakásra, de mind1, az még ráér :DDD
viszont az 576-nál van előrendelve, nem tudom ott lesz-e, még nem írtak vagy hívtak :U
ha nem tetszik legfeljebb elpasszolom ha már nem lehet kapni :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5650) Ptech válasza WayneGace (#5632) üzenetére


Ptech
őstag

Öhö. :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.