Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36801) Helmoras


Helmoras
őstag

Srácok, valószinüleg véletlen, de az Act 2 elején Sirocco cavernsben hullanak a cuccok, eddig esett ott euroért eladható cuccokbol 3 set item, 2 legendary meg egy 1k dps-es fegyó 230 intel, már kezd több mint gyanús lenni :D

(#36802) Zan válasza Attix82 (#36796) üzenetére


Zan
aktív tag

Valószínüleg olyan valaki vette meg,aki lvl 45-től 60-ig godmode-ban szeretné végigtolni nightmare-t,hell-t. Mást nem tudok elképzelni. Viszont arra jó!

Minél jobb, annál jobb!

(#36803) mikromanus válasza Helmoras (#36801) üzenetére


mikromanus
veterán

csitt!!! Még megneszelik a blizesek és repül rá a nerf. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36804) Neptunfű válasza Helmoras (#36801) üzenetére


Neptunfű
tag

Mennyi MF-el, Valorral?

as long as you don't choose everything remains possible

(#36805) Helmoras válasza mikromanus (#36803) üzenetére


Helmoras
őstag

Hehe okés :D

valorral 305 MF ;] ;]

ja meg egy set recept... azt ki is hagytam :D

[ Szerkesztve ]

(#36806) Gyeptegla válasza Wolverine (#36791) üzenetére


Gyeptegla
tag

Írtam vala a "játék szempontjából teljesen lényegtelen fejlesztés"

Mindegy ki fejleszti.

(#36807) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Sziasztok!

ti értitek miért min. 0.25 EUR ért lehet eladni materialokat? Értelme? Gondolom mint legkisebb fizetőeszköz (cent), de így meg se fog mozdulni rmah-ban a material biznisz. Másik oldalon már kérdeztem. Szvsz osztással lehetne megoldani, hogy ne legyen ilyen magas ára, mert így senki nem fogja megvenni őket.

Z

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#36808) oxox válasza Helmoras (#36801) üzenetére


oxox
addikt

ezt a barlangot hol lehet talalni? :R

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#36809) SSJPeter válasza Helmoras (#36801) üzenetére


SSJPeter
őstag

Az melyik mapon van?

Stinging winds?

Black Canyon Mines?

Let’s go Brandon!

(#36810) Helmoras válasza oxox (#36808) üzenetére


Helmoras
őstag

Act2 elején az első waypoint előtti mapon szokott lenni, vagy az van ott vagy az abandoned mineworks, konkrétan az első map igazából act 2 ben

megjegyzem sztem csak én vagyok mákostészta nem hinném hogy ott jobban esnének a cuccok, de sok szerencsét mindenkinek, gondoltam megosztom az infot :D

Najo ez kész esett még 1 legendary cucc :D mostmár kint... ma vennem kéne egy lottót :D

[ Szerkesztve ]

(#36811) Janix12


Janix12
aktív tag

Demo
Találtam letölthető demót... :R

(#36812) mephi666 válasza Helmoras (#36810) üzenetére


mephi666
nagyúr

én a2 manónál találtam már csomó receptet, néhány legendary-t meg az egyetlen set-em is innen esett... (már nerf után) ...az elmúlt pár hétben pedig semmi... szerintem a random hozta így neked :K most a1et farmolom 283mf-el, de legendary napok óta nem esett... (mondjuk rmah-ban eladható cucc már több is)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#36813) radi8tor válasza Janix12 (#36811) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ugyanaz a telepítő van belinkelve, mint én is írtam már a fórumban: [link]

⭐ Stella

(#36814) Wolverine válasza Gyeptegla (#36806) üzenetére


Wolverine
félisten

A játékosok szempontjából viszont egyáltalán nem lényegtelen.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#36815) oxox válasza Helmoras (#36810) üzenetére


oxox
addikt

:R :R :R
vegre valaki nem erzi titoknak egy jo resz elmondasat... :B

Nem rad vonatkozik, de az meg mindig szilank az agyamban, hogy valaki 300 ora jatekkal, hogy szedetett ossze 64millio aranyat (profiljaban mutatta, tehat ez a tiszta talalt arany)....mondjuk az meg furcsa, hogy torolte a friends-eket, egybol mikor ezt felvetettem ;] :B ...ez a 24/7-ben jatszottunk harman harmatgyenge magyarazat szerintem

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#36816) Janix12 válasza radi8tor (#36813) üzenetére


Janix12
aktív tag

Köszönöm..!! :R

(#36817) persil válasza Neptunfű (#36804) üzenetére


persil
nagyúr

Azért azt tegyük hozzá, hogy a magic find-nak és valornak az ég világon semmi köze a kiesett tárgyak minőségéhez. Csak a mennyiséget befolyásolja.

Szóval amikor valakinek kiesik 10 darab rare és darabját eladja 1milláért, akkor lehet, hogy ugyanannyi idő alatt neked is kiesett 10 rare, csak épp egyik sem ér 1000 aranynál többet.

Alapjáraton, ha nem vagy túl szerencsés, akkor a magas magic find csak még több eladhatatlan hulladékot eredményez :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#36818) Gorneck válasza vhunor (#36785) üzenetére


Gorneck
titán

Kibaszott nagyot...de nekem nem is az a dolgom, hogy bírjam...viszont mikor a tank mellé érkezett 1 monk már nem volt vészes annyira a szitu, hátul egész jól megoldottuk a dolgot.

Mikor szopóág volt azé ott azt ne felejtsd, hogy egyszerre 2 elit pakkot rakott be...és szimpla mobokból is kurva sok volt...
Vagy épp csak 3an voltunk...2 távolsági 1 tank nem épp nyerő...
4en már kellemes volt a történet. DH életbetartása is jól ment..legalábbis sztem kurva jól elvoltunk hátul...

Gorneck#1239

(#36819) marcyman válasza oxox (#36815) üzenetére


marcyman
aktív tag

A képlet egyszerű: bot amelynek egy vége van.
Szívesen felvenném a kapcsolatot olyannak aki bottal tolja. Lehet nagyon megérné csinálni, sőt... Csak kíváncsiságból, hogy mennyit lehet vele keresni.

[ Szerkesztve ]

(#36820) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
Csatlakozom a tulajok táborához, ma jött meg a drágaság, már telepítem. :DD
A standard edition az mit takar? :F

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#36821) DjDanee87 válasza CocooN-z (#36807) üzenetére


DjDanee87
addikt

Semmi értelme így. Persze másképp sem nagyon lenne. Olyan olcsó az alapanyag, hogy hülye lenne bárki is RMAHból venni.

(#36822) radi8tor válasza Pöttön (#36820) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azt, hogy nem Collector's Edition.

⭐ Stella

(#36823) SSJPeter válasza Pöttön (#36820) üzenetére


SSJPeter
őstag

A standard edition a full játékot jelenti.
Azért írják oda, hogy standard edition, mert van starter edition és collector's edition is.

Let’s go Brandon!

(#36824) Pöttön válasza SSJPeter (#36823) üzenetére


Pöttön
őstag

Értem, köszönöm a gyors választ! :)
radi8tor1: Sejtettem :DDD

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#36825) Gyeptegla válasza Wolverine (#36814) üzenetére


Gyeptegla
tag

Aztán miért?

Én magamnak játszom, nem neked vagy másnak, vegyük már tudomásul hogy ez nem wow.

(#36826) dobolan válasza KonzolKartel (#36755) üzenetére


dobolan
senior tag

Abból a kevés infoból ezt nem tudom hogyan szűrted le. :U

Ac1-be már nem megyek, act2 faceroll kb. (a legdurvább elit pack ahol azért még mozognom kell ~2 perc szokott lenni), act3-ba valóban kevés, de nem hiszem, hogy a krit, hanem inkább a dpsen (27k) és a resistek miatt (800-900 közöttiek)

Nagyon hamar leütik a DS-t sajna, és gyógyulásom meg nincs szinte semmilyen formában, csak health globe.

(#36827) Szasinka válasza vhunor (#36785) üzenetére


Szasinka
tag

Igen, ezen az újra skillezésen teamre én is gondolkoztam utána, csak annyira hirtelen "csöppentem" bele, hogy nem gondoltam át ezt elötte.
Tényleg nem lehetett látni szart se néha, a sámánokat csak nagy néha sikerült leszedni mert azt se láttam hol van csak a nagy tűzgolyó nyomán.
Mondjuk az igaz, hogy van olyan kombó, amivel marha nehéz mit kezdeni különösen szólóban, de így teamben is kijöttek olyan dolgok amire nem is gondoltam, hogy mekkora szívás lehet. (Inv. minionok pl annyira nem gáz szólóban mert a főnőköt leütöm ss+prep (esetleg ha bejön back up plan) alatt, hogy nem találnak meg a kicsik de teamben akkora hp-ja volt, hogy ihaj.)
És az összeszokottság se egy utolsó szempont az életben maradáshoz, hogy tudd, hogy mit használ a másik és miket szokott csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#36828) Nordic válasza Helmoras (#36810) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Igazság szerint te vagy mákos, én a2-ben eddig egy set-et sem találtam, legendary-ból meg 2 használhatatlant. Most hirtelen lementem oda, 5v-vel, és semmit sem dobtak...rare-ből is csak 60 alatt. Szóval örülj neki...az elkövetkezendő fél évben semmit nem fogsz találni ;] .

(#36829) Wolverine válasza Gyeptegla (#36825) üzenetére


Wolverine
félisten

Elég gyakran merül fel a topicban is, hogy "min kéne javítanom/változtatnom?" - és ezt könnyebb lesz megkérdezni, ha be tudod linkelni a karaktered a hivatalos site-ról.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#36830) Helmoras válasza Nordic (#36828) üzenetére


Helmoras
őstag

Azóta esett még 1 legendary :DDD de hát remélem nem lesz igazad :P

(#36831) Mumee válasza Wolverine (#36829) üzenetére


Mumee
őstag

Wolvi neked MINDENT javítanod kell a karidon!!!! :D
Sőt inkább delete és kezdd újra. ;]

(#36832) hajsza válasza Nordic (#36776) üzenetére


hajsza
aktív tag

unblock az egész játékban
Jujj, ez nagyon fájt. Helyesen így írják: "en bloc" (szótár). Légy annyira igényes, hogy ha idegen kifejezést használsz, akkor tudod vagy legalább utánanézel, hogy hogyan írják. Írhattad volna helyette azt, hogy mindenestül vagy mindenhol az is jó lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#36833) Gorneck válasza Szasinka (#36827) üzenetére


Gorneck
titán

Teljesen oké amit használsz max dps kell kitolnod, védelemnek ott az akna, meg nekem is an 2 skillem ehhez...itt a lényeg sztem egy DH+WD esetén, hogy mennyire maradnak távol és mennyit mozognak, de együtt kell maradniuk.
Volt olyan, hogy a monitor jobb felső sarkába a baba lábszárát céloztuk (ennyit láttunk)...berántás, tűzlabda és egyéb nyalánkság miatt. A baba meg mondta, hogy be is találunk szal mehet a dara...
2-3-4 alkalmat játszottunk együtt kb...és a csapatmunka hibátlan volt.

Ezért kell egy tank, aki képes otttartani őket...míg a többiek levadásszák...ha nincs tank, akkor el kell az apródjait csalni míg vki ledarálja...

Gorneck#1239

(#36834) Neptunfű válasza Helmoras (#36810) üzenetére


Neptunfű
tag

Elit csapatokból hullottak a cuccok?
Nekem a legendaryk 50%-a sima mobból és kőhalomból esett :)

as long as you don't choose everything remains possible

(#36835) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Van rá lehetőség, hogy megváltoztassam a karakterem nevét? Esetleg ha a support-nnak irok ez ügyben?

(#36836) whitezo88 válasza hajsza (#36832) üzenetére


whitezo88
nagyúr

"ámblokk" gyakori még :)

on: ma sajna délutános vagyok, nem tudom hogy lesz, de késő este multiznék megint kis Keep Depthset az önmarcangolókkal :)

(#36837) Djuree válasza hajsza (#36832) üzenetére


Djuree
félisten

szerintem meg qrta mind1, aki meg akarja érteni megérti :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36838) hogolyo


hogolyo
csendes tag

Sziasztok

Én tegnap kezdtem el játszani vele és egy barbár karakterrel kezdtem. Viszont nem teljesen tiszta ez a karakter fejlődés kérdés. Ebben a részben már automatikusan osztja a szintnek megfelelő skill-eket és tulajdonságokat a gép? Vagyis nem én döntöm el mennyit tolok a karakterem erején és ügyességén vagy hogy milyen aktív vagy passzív skillt fejlesztek? Esetleg csak én néztem be vmit és vhol mutatja, hogy mennyi elosztható pontom van?

Skill-ek terén csak azt látom, hogy bizonyos képességek elérhetővé válnak és azok alatt a rúnák is szintenként megjelennek. Gyakorlatilag olyan, mintha egy darab döntést sem kellene hoznom, minden képesség elérhető lesz bizonyos szinte.
Ha vkinek van kis ideje vagy tud jó linket ahol erről írnak akkor öntsön egy kevés fényt a fejembe.

Előre is köszi. :R

(#36839) Gorneck válasza whitezo88 (#36836) üzenetére


Gorneck
titán

Ha gondolod, bár remélem jobb lesz a buli mint tegnap, mert nem volt olcsó kirucc... :D

Gondolom 22-23 közt vmikor?

Gorneck#1239

(#36840) Edge válasza Helmoras (#36810) üzenetére


Edge
veterán

Act2-ben ez a legnagyobb dungeon
Thx a tippet ma én is lenézek oda.
Nekem 304 az mfem valor+templarral.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#36841) Szasinka válasza whitezo88 (#36836) üzenetére


Szasinka
tag

Késő este mit jelent? Egyébként nem kéne megint fenn maradnom de a héten nincs az asszony így ki kell használni de már napok óta olyan vagyok a melóban mint a mosott szar... de nem baj csak esik egy set már végre ;]

[ Szerkesztve ]

(#36842) mikromanus válasza hogolyo (#36838) üzenetére


mikromanus
veterán

- a statpont elosztás automatikus szintlépésenként.
- a skill választást jelzi, csakúgy mint a rúna elérhetőségeket szintlépéskor, de neked kell módosítanod mit használsz. Vagy a megfelelő ikonra kattintva, vagy "s" billentyű lenyomásra jön elő a skill választó képernyő
- a skillek különbözőek. Nem egyértelműen szarabb a korábban megszerzett képesség
- extra statpontokat, védelmet és speciális tulajdonságokat viselt itemekből lehet szerezni (armorok, fegyvre, off-hand-pajzs)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36843) Gorneck válasza hogolyo (#36838) üzenetére


Gorneck
titán

Szintenként jönnek a skillek és a hozzá tartozó rúnák...Monk esetén így néz ki...

Kell hoznod nem is keveset...mert ami oké hellen, infernón már nem biztos. Ahogy az se mind1 mit használsz a saját stílusodhoz...rengeteg variáció van...sok esetben haszontalannak tűnik és a végén még az is kiderülhet, hogy az egyik legjobb skill...pl védelemre.
Itt nincs az, hogy ha te tank akarsz lenni, akkor kb előlről kell kezdeni egy karaktert, hanem simán átvariálod a skilleket és veszel megfelelő cuccokat hozzá...
Kb semmi kötöttség sincs...

Ügyesség nincsen, de erőt, életerőt és társait a cuccaid határozzák meg lényegében.

Gorneck#1239

(#36844) persil válasza Gorneck (#36843) üzenetére


persil
nagyúr

"Ügyesség nincsen"

Dexterity.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#36845) execute93


execute93
őstag

Hellotok. ACT II barbár gear mennyi lenne?

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#36846) Gorneck válasza persil (#36844) üzenetére


Gorneck
titán

Boccsi...jogos...

Gorneck#1239

(#36847) Wolverine válasza Mumee (#36831) üzenetére


Wolverine
félisten

Lvl39-es a legnagyobb, én ráérek a minmaxoláson törni a fejem :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#36848) hogolyo válasza Gorneck (#36843) üzenetére


hogolyo
csendes tag

Látom többen is reagáltatok. Nagyon köszi a gyors segítséget. Végül is megerősítettétek amit éreztem. Előbb.utóbb meglesz minden képesség és én variálok köztük mit is használok és mikor. Ennek nem becsülöm alá a fontosságát, csak furcsa volt, hogy korábban igen sokat kellett már előre töprengeni, hogy milyen tulajdonságokkal felvérezett karaktert fejlesztesz. Itt viszont bármikor át lehet konfigurálni.

Köszi a válaszokat még 1szer.

(#36849) persil válasza hogolyo (#36848) üzenetére


persil
nagyúr

Igazából az új rendszernek hála sokkal több féle karaktert lehet csinálni.

Míg a 2-ben jó, ha volt karakterenként 3-4 életképes build(ami ugyanígy beszabályozott, hogy mire mennyit kell adnod, különben elrontod a karaktert) addig itt az új rendszerben ennek többszöröse a lehetőség.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.