Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36651) WayneGace válasza DjDanee87 (#36650) üzenetére


WayneGace
őstag

Eddig se arról ment a vita, hogy barbárral hogyan lehet leverni. Azért vicces 15k dps-t látni act3-ba. Egy átlag elitet mennyi ideig püfölsz?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#36652) Thrawn válasza Huma (#36648) üzenetére


Thrawn
félisten

Mennyi dps-ed van most?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#36653) vhunor válasza WayneGace (#36651) üzenetére


vhunor
őstag

Én is annyival megyek tankként, de azért ne felejtsük el, hogy a frenzy +75% AS, egy WoTB+EQ kombó pedig nagyon betesz egy elitpakknak.

(#36654) DjDanee87 válasza WayneGace (#36651) üzenetére


DjDanee87
addikt

Tudom, hogy nem arról ment, csak gondoltam megosztom a személyes tapasztalatomat vele.

Sokmindentől függ. Ha nem elszaladós fajta nincs shieldingje vagy extra HPja akkor meghal Berserk + Earthquake comboval. Ha van shielding akkor trükközni kell. Úgy néztem, hogy behúzás után rögtön felrakják, után rövidel (pár sec) rá megint, és utána szoktam alájuk pörkölni és jó esetben nem shieldezik el megint - olyankor azok is majdnem meghalnak vagy meg is halnak a max HPjuktól függ.

Nem szabad lebecsülni a 15k DPSt ilyen builddel, mert Earthquake 2000% weapon damaget sebez le x idő alatt, és 1000+os viszonylag lassabb fegyverrel az nem kevés sebzés. Főleg, hogy ennek a dupláját sebzi,mert berserket a 100% damage rúnával használom.

(#36655) flash-


flash-
veterán

Tudna valaki abban segíteni hogy a diablo wikibe hogy kell regiszrálni?
mert a diablohungaryba regisztráltam,de a diablowikibe nem tudok belépni,és nem találom a regisztráció opciót.
ötlet?
[link]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#36656) DjDanee87 válasza WayneGace (#36651) üzenetére


DjDanee87
addikt

De csináltam egy videót, meg van nyitva a karakterlap is és ezért csalóka a "csak" 15k DPS, mert Berserk alatt az 40k és úgy megy le alájuk a tűz:
http://www.youtube.com/watch?v=VYDuSayCw3M&feature=youtu.be

(#36657) whitezo88


whitezo88
nagyúr

na eladtam a bracert, árából vettem egy amulettet és egy övet. shouttal van most 46k hp, 935 loh(+160 lps), 12,8k dps (frenzy nélkül), 9800 armor, 25% block. rezek 700 és 850 közt mozognak.

(#36658) killerjohn válasza Wolverine (#36649) üzenetére


killerjohn
addikt

most csak viccelsz? :( akkor felejtős. játszani még lehet vagy csak az eurót befizetni?

(#36659) whitezo88 válasza WayneGace (#36651) üzenetére


whitezo88
nagyúr

3M-s sárga olyan 2 perc. de hacsak nem szemét suffixe van, akkor hack'n'slash.
most megfutamított egy trió, fire chains-jailer-desecrator-extra health. Mondom viszláááát...

(#36660) Huma válasza Thrawn (#36652) üzenetére


Huma
addikt

Most lett 36k.
Act 1-et 27k-val vittem végig. Act 2-ben eddig 34k körül volt.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#36661) Wolverine válasza killerjohn (#36658) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem viccelek. Az accountod nem ruházhatod át másra ideiglenesen sem, azaz az általad keresett powerlevel-szolgáltatás a Blizzard szerint nem fér bele a szabályok közé. (arról nem is beszélve, hogy az ilyenek igénybe vevői utána valahogy sosem értik, miért lopták el az accountjukat... :U)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#36662) vhunor válasza D1Rect (#36623) üzenetére


vhunor
őstag

875-ért ment el darabja a könyvnek :C

(#36663) Thrawn válasza Huma (#36660) üzenetére


Thrawn
félisten

Gondolom SS nélkül ennyi, nem rossz :K
34k elég act2-n végig? Belial is megvolt?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#36664) Huma válasza Thrawn (#36663) üzenetére


Huma
addikt

Nem. Még csak Magda fenekét paskoltam el. Azért 34k (most már 36) nem olyan sok egy DH-nak. Más 60k-val rohangál. Mondjuk azoknak gondolom nem is filléres gearje van.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#36665) killerjohn válasza Wolverine (#36661) üzenetére


killerjohn
addikt

tegye fel a kezét akinek tesója, felesége, haverja rendszeresen játszik az accountján :) részemről lezárva az újabb blizzard agymenés...

(#36666) Thrawn válasza Huma (#36664) üzenetére


Thrawn
félisten

Ha lesz egy kis időd lőnél nekem egy karakterlapképet? Kíváncsi vagyok :)
Ide is jöhet, meg te is jöhetnél néha-néha, elég kihalt (hamvában holt?) a topik.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#36667) WayneGace válasza Wolverine (#36661) üzenetére


WayneGace
őstag

Amikor béta volt még csak, akkor volt olyan, hogy naponta 10 ember használt egy acc-ot. Inkább a bot használókra koncentrálna a blizzard.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#36668) Wolverine válasza killerjohn (#36665) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez nem új szabály, hanem 8 éves - a WoW óta így kezeli a Blizzard az accountokat.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#36669) rol33 válasza DjDanee87 (#36650) üzenetére


rol33
aktív tag

szia
passzív skillek közül melyikeket használod?

®

(#36670) DjDanee87 válasza rol33 (#36669) üzenetére


DjDanee87
addikt

Tough as Nails,Superstition, Nerves of Steel

Ilyen az én formám:
Most vettem pár napja Stormshieldet erre:
[link]
Ez lett belőle

(#36671) rol33 válasza DjDanee87 (#36670) üzenetére


rol33
aktív tag

oks, köszi

®

(#36672) mikromanus válasza DjDanee87 (#36650) üzenetére


mikromanus
veterán

Azért az az 1300 méregellenállás elég insane mode :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36673) DjDanee87 válasza mikromanus (#36672) üzenetére


DjDanee87
addikt

Így alakult. Chesten, vállason, gatyán van még a 70+ all res mellett poison resist is egy rakattal. A többi stat alapján lettek kiválasztva, ez csak mint extra ott van :P Néha azért nem jön rosszul.

(#36674) proci985 válasza DjDanee87 (#36650) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hm, 15k dam, 54k life, 1000 fölötti resek? komolyan veszed a tankolást:D

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#36675) Djuree válasza proci985 (#36674) üzenetére


Djuree
félisten

most találta a 8. stormshieldjét, van pénze :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36676) AS válasza Djuree (#36675) üzenetére


AS
félisten

Azt meg hogyan?:D Tudja mi dobja vagy mi?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#36677) mikromanus


mikromanus
veterán

Tegnap nyomtam egy dupe-t. Kellemes craftolgatásnak indult. Sok volt az anyag és a pénz, hajigáltam a perselybe. Elfogyott a hely. A maradék 5 elkészült vért potyogott a földre. Ebből kettő névben és minden tulajdonságban teljes mértékben azonos. Sajna nem egy 100 millás cucc lett. Másnak volt már ilyen? (mármint a teljesen azonos item pottyanás)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36678) Ren Hoek válasza killerjohn (#36665) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Másrészt ezt lehetetlenség kideríteni... miért ne játszhatnék más gépen, máshol, más IP-vel... Szóval ezt nem kell komolyan venni, kizárt, hogy ezért töröljenek accot.

Ismerőssel/megbízható emberrel meg teljesen biztonságos a power leveling. Csak kíváncsiságból mennyi a határidő lvl 60-ig és mennyi goldért?

(#36679) walkmanboy


walkmanboy
tag

Sziasztok !

Lenne egy problémám !

Egy barátom itt a ph-n adott nekem ajándékba egy Diablo 3 kulcsot, amivel ki is próbálhatom a Starter editiont. Regisztráltam is a battle.net oldalra és már ki is dobta a starter editiont.

le is töltöm a klienst, és elindítom.- Elindítom rendszergazdaként, és bejön egy ablak, benne ez áll: UPDATING SETUP FILES..

Aztán, mintha átakarna váltani valami más feliratra, de hirtelen visszavált Updating Setup Files-re, aztán a kis zöld csík fel- majd le ugrik vissza.

nem csinál utánna semmit sem. ez miért van ?

HELP !

[ Szerkesztve ]

A nők szerint a szülni a legnehezebb.. Vajon BF-eztek e már 220-as pingel?

(#36680) Huma válasza mikromanus (#36677) üzenetére


Huma
addikt

Nekem már többször is volt, hogy kb két 90-95%-ban egymással megegyező tárgyat dobott egy mob. Elég kicsi erre az esély. Szóval valószínűleg van némi bug a random generátorban.
De pl D1Rect is írta, hogy volt hogy rövid időn belül dobott neki vagy 4 legendaryt is a gép.

Persze ezek nem egyeznek meg a te eseteddel, de mutatják hogy vannak itt hibák.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#36681) Djuree válasza AS (#36676) üzenetére


Djuree
félisten

ó, bár tudná, habár biztos nem mondaná el, de kiszednénk belőle :DDD csak hülyülök, most találta a 2.-at úgy látom, amit ott linkelt, de akkor is, én eddig 3 legendaryt találtam, egyik szarabb mint a másik, 100k-ért nem mentek el :W

walkmanboy: nem tudom mi lehet? próbáld meg újrakezdeni...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36682) polgi803


polgi803
őstag

DH-nál kezdetekben a sebzést érdemes fejleszteni előbb,vagy armort és life-ot is?

(#36683) whitezo88 válasza Huma (#36680) üzenetére


whitezo88
nagyúr

vagy nálam, mikor egyszerre esett két egymás melletti mobból két Giant Skull.

polgi: csakis dps.

[ Szerkesztve ]

(#36684) proci985 válasza mikromanus (#36677) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nagy számok törvénye...

amire elhanyagolható esély van, ugyanakkor nagyon sok esetben lehetséges kimenetel, az megtörténik.

4 legendary ugyanez 5 perc alatt, matematikai esély van rá, szóval ekkora játékostáborral be fog következni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#36685) Huma válasza polgi803 (#36682) üzenetére


Huma
addikt

A sebzést. Az jó, ha kibír egy-két találatot a DH, de az még jobb ha el sem találnak mert pillanatok alatt lelövöd az ellent.

(#36684) proci985:
Én akkor sem tartom ezt valószínűnek. Ehhez nagyobb véletlen kellene mint egy lottó ötöshöz. És itt többekkel is történt már hasonló érdekes eset ami már túl gyakori ahhoz hogy csupán kivételes véletlennek gondoljuk.
És mi csak egy kis minta vagyunk. Mondjuk 100 ember. Tehát ezek az esetek valószínűleg elég gyakoriak lehetnek, ha az össz játékosszámot vesszük alapul.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#36686) radi8tor válasza walkmanboy (#36679) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Gépedet próbáltad újraindítani? Tűzfal nem blokkolja Diablo 3 launcher Internet elérését?

⭐ Stella

(#36687) persil válasza proci985 (#36684) üzenetére


persil
nagyúr

"4 legendary ugyanez 5 perc alatt, matematikai esély van rá, szóval ekkora játékostáborral be fog következni."

Ez megmagyaráz mindent! Ezek szerint az ÉN legendary-jeim nálatok landolnak... :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#36688) maross


maross
veterán

Ilyen hiba van valakinel? Ma jelentkezett eloszor, mailben rendesen megkapom az arat, jatekon belul nem ir semmit.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#36689) radi8tor válasza maross (#36688) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Biztos drágábban adtad el, mint €250 :DDD

⭐ Stella

(#36690) Szasinka


Szasinka
tag

Valaki segítene esetleg leverni Belialt? Az istennek nem akar sikerülni pedig most vertem el rakat aranyat, a DPS egekben (persze glass cannon) de nem megy.... :O
battletag:szasinka#2310
szerk: DH vagyok
és gyopár a multihoz ha valakit ez bátorít :)

[ Szerkesztve ]

(#36691) maross válasza radi8tor (#36689) üzenetére


maross
veterán

O, mar megint elb*m :). Mindig elfelejtem :DDD.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#36692) walkmanboy válasza radi8tor (#36686) üzenetére


walkmanboy
tag

Szia !! Köszi szépen a segítő szándékodat, tudod mi volt a baj ?

XP SP3 módban kellett futtatni, és máris tölti a játékot! :D:D Beadott egy szép Diablos ablakot, és woálá. Köszi szépen még egyszer !

Most már én is Diablo 3 játékos leszek :)

A nők szerint a szülni a legnehezebb.. Vajon BF-eztek e már 220-as pingel?

(#36693) -conrad- válasza maross (#36688) üzenetére


-conrad-
addikt

Ugyanez van nálam is, mailt kaptam a helyes összegről de itt nem látom. Remélem, hogy nem lesz bugos mert elég nagy összeg lenne...

(#36694) whitezo88 válasza Szasinka (#36690) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nehézség? jöhetek ha kell.

(#36695) Szasinka válasza whitezo88 (#36694) üzenetére


Szasinka
tag

A Ph3 még volt, hogy eljutottam de egyszer valami mindig beüt és akkor nyekk.

(#36696) Alg válasza proci985 (#36684) üzenetére


Alg
veterán

A nagy számok törvénye valójában független, azonos eloszlású valószínűségi változók tapasztalati várható értékének határértékéről szól...

Magyarul arról, hogy ha elég sokszor végzel el egy kísérletet, és kiátlagolod az eredményt, akkor nagyjából a várható értéket fogod kapni...

Semmi köze a kis valószínűségű események bekövetkezéséhez :P

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#36697) whitezo88 válasza Szasinka (#36695) üzenetére


whitezo88
nagyúr

felvettelek

(#36698) Huma válasza Szasinka (#36695) üzenetére


Huma
addikt

Ha whitezo88-val nem jutottál eredményre akkor tudok segíteni egy tankkal. Szóval ha meghalsz a feltámasztás nem lesz gond.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#36699) Huma válasza Szasinka (#36695) üzenetére


Huma
addikt

dupla

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#36700) D4v3 válasza maross (#36688) üzenetére


D4v3
őstag

Nekem is így néz most ki az AH.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.