Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36401) Agro válasza maross (#36385) üzenetére


Agro
senior tag

két oldalról ütik a vasat

vagy a server van túlterhelve nappal és ezért van ez
vagy a szolgáltatója nem tudja tartani a tempót a nappali forgalommal

Ha az én esetemet vesszük alapúl (márpedig én személy szerint azt veszem). Nálam semmi gond nincs más mmo esetén. Júniusban semmi bajom nem volt a D3ban sem. Net szolgáltatót nem váltottam. A pingem is rendben van

(#36402) maross válasza priti (#36399) üzenetére


maross
veterán

Azert, mert ejjel nem olyan terhelt a halozat. Egy cmd ablakban futtatott -t kapcsolos pinget hagyj ott jatek kozben is, es nezd meg amikor elkezd genyozni, hogy meg mindig tartja e a 10ms-et. Meg kerdes, hogy mas online jatekoknal is van e ilyen. Eu szerver? Visszakerdezve pedig ha nalad folyamatosan van hiba 5 perc utan, akkor masnal miert nincs?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#36403) priti válasza maross (#36402) üzenetére


priti
addikt

A kérdés jó, talán a kábelmodem, vagy a router nem stabil, de egy film meg úgy lejön max sávszélen, hogy meg se reccen, szóval tényleg nem vágom mi a szar baja van, az elején ugyanez volt, akkor kinyomtam a VGA-n a vsync-et és megjavult, lehet az a baj, hogy fullHD-ben nyomom? Régen annó a COD2-ben volt ilyen hogy ha fullHD-ben volt akkor laggolt alacsony felbontáson viszont nem. ááá ez már ilyen logikátlan találgatás, lecarom, nincs értelme copakodni vele, majd tolom este

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

(#36404) FehérHolló válasza maross (#36402) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nálam is hasonlót produkál a játék időszakosan, T-fos ADSL.
Talán máshol kellene keresni a bajt, például merevlemez.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#36405) flash-


flash-
veterán

sziasztok

érdekelne hogy a diablo authentikátor ami az android marketen van az ugyanaz mint amit a battleneten lehet pénzért(150forint)venni??

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#36406) maross válasza priti (#36403) üzenetére


maross
veterán

Modem, router siman lehet. VGA fene tudja, nem disconnectelnie kene, hanem szetfagynia a jateknak. + ejszaka is ugyanezt kene csinalnia. Egy dolog valtozik még ejszaka, a homerseklet, indits egy everestet vagy aida-t, nezd meg minden rendben van e (bar az se disconnect ok, "csak" jatekfagyas).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#36407) priti válasza maross (#36406) üzenetére


priti
addikt

ááá a VGA-n blokk van, a szobában megy a klíma, szóval ez a vonal tuti felejtő. A hőmérséklettel tuti nincs gond.

Hardverlesen

(#36408) Nordic válasza flash- (#36405) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Igen...csak ingenyes ugyebár...Én is ezt használom, és megbízható.

(#36409) Agro válasza priti (#36407) üzenetére


Agro
senior tag

Nem ez lenne az első eset, hogy csak bizonyos felhasználóknál okozott fennakadást vagy fagyást a játék.

Korábbi hotfix listában is benne volt, hogy bizonyos fagyások, dc-k okait kezelte a Blizzard. Teljesen felesleges szerintem azon agyalni, hogy vajon most a VGA kap e alacsony veszültséget vagy éjszaka alacsonyabb a hőmérséklet a szobában... Blizzard majd javítja, ha elég sokan jelentkeznek. Itt már vagyunk 2-en :D

(#36410) Amur


Amur
addikt

Nyomom az infernot ezerrel.
Mivel hamar összejött a nephalem valor 5 abba se hagyom,már reggel óta nyomom.
Volt néhány elite pack amire elsőre azt mondtam hogy upsz ez lehetetlen lesz lenyomni.
De visszamentem és elpusztultak. :D
Óriási türelemjátékkal a legdurvábbakat is ki lehet játszani.
Nincs drága szerkóm.
tudom inf.act1 még piskóta,de nagyon tartottam hogy a gondosan nevelt barbi babám kevés lesz.
WOTB-vel 19k damage van,anélkül 7k
38k életerő
Resistence-ek olyan 250-350között.(hell act4et még rezik nélkül nyomtam,csak felkészültem,és összeszedtem pár rezis cuccot)
Pajzsból 20% block sanszosat használok,100 feletti strengh-et ad,sajna kevés vitality-t(45)
viszont a közelharci sebződést csökkenti 4%-al.Remélem majd találok jobbat.
Egy jó kis dárdával aprítok. 566DPS,570LOH,112 vitality is van rajta.
Az általános skilleket nyomom: frenzy,ignore pain,warcry,revenge,WOTB
lehetőleg élettöltéses runákkal.(warcry-t +50% rezivel)
varázslócsaj segitő(most találtam neki egy kétkezes varázslóbotot 515DPS-el,meg felnyomtam az int-jét gyürűvel,amulettel ahogy tudtam,de így is csak 1100-at sebez.
monjuk jobb mint az a 260 amit hell-en tudott..
Hátha valakinek segítség volt ez a pár adat hogy kevesebb/több értékkel mire számíthat.
Inferno mesterektől szívesen elfogadok tanácsokat!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#36411) flash-


flash-
veterán

kérdésem lenne az autentikátorral kapcsolatban hogyha elhagynám a telefonom vagy elromlana,akkor mi a helyzet?vagy azzal a restore kóddal és a serial numberrel könnyedén lehet orvosolni a problémát?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#36412) Franklin válasza Amur (#36410) üzenetére


Franklin
addikt

Nem vagyok barbár szakértő, de amilyen jól megy act1, olyan nehéz lesz act2.

Főleg 300-as resekkel.

(#36413) Qru válasza Franklin (#36412) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Engem 600-assal is meg tudnak lepni. A 300 édes kevés Act 2-re. :K

#nincsbennetarcsi

(#36414) execute93


execute93
őstag

Eladó!
Eladó

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#36415) Qru válasza execute93 (#36414) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ejj, hogy nekem sosin ilyen dropom. :(

Frankó cucc.

mod:

Mennyi amúgy?

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#36416) thomeef válasza Gibkey (#36392) üzenetére


thomeef
őstag

A 25k dps-es monkommal 3x gyorsabban toltam le full infernot mint a 150k dps-es dh-mmal, ennyit a dps-ről:)

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#36417) Pekkk


Pekkk
aktív tag

Ez most komolyan gondolták blizzék? :
"For 3 seconds after activation Mantra of Healing shrouds you and your allies with a mystical shield that absorbs up to 930 damage."
Ez semmire sem jó...

(#36418) Wolverine válasza priti (#36399) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem korlátozza a szolgáltatód a torrentforgalmat napközben? A Diablo összetéveszthető vele...

#36411: ha elhagyod a telefonod, de megvan a restore kód, akkor nincs gond: új telefon, új Authenticator, amit a restore kóddal visszaállítasz az eredetire, egy szinkronizálás és rendben vagy. De persze Androidról iOS-re váltva szívhatsz...

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#36419) Gorneck válasza thomeef (#36416) üzenetére


Gorneck
titán

Ezen azért nem nagyon kell meglepődni...

Gorneck#1239

(#36420) priti válasza Agro (#36409) üzenetére


priti
addikt

Nem, egyszerűen ilyen szar a kábelnetem. Sajnos nem tudom a blizzre fogni.
Most pingeltem végig a gém alatt az origo-t és amikor DC volt egyből ALT+TAB a cmd-re és mit látok?
"kérésre nem érkezett válasz határidőn belül" egymás alatt négyszer majd újra 7ms, az egész netem szakad meg másodpercekre csúcsidőben, csak ha nem online játszom akkor ez nem tűnik fel. Ezek szerint ez van és ez tuti a szolgáltató, mert UTP-n vagyok perpill és 4mp alatt nem indul újra a modem szal ha az szarakodna... :(((
Tonhal: 3 napon túli folyamatos szolgáltatás elmaradás esetén van csak jóváírás és ez a hiba nem létezik, én találom ki, szóval ha hűségidőn belül vagy "bekaphatod" jeligére leráznak, nincs új modem, nincs szervíz, ők látják a végpontot, tehát nálam van a hiba. Hát azt én is tudom hogy hiba van nálam baccameg, az a hiba nálam hogy voltam olyan hülye, hogy nem mondtam még le ezt a szart. Persze hogy látjátok a végpontot amikor itt netezek hülye. Áhh, kész.

Hardverlesen

(#36421) Amur


Amur
addikt

Ez ér valamit hogy dex nincs rajta?
egykezeshez képest jó a sebzése(vagy csak én nem nagyon láttam egykezesben ilyet):

Korábban írta valaki hogy jó lenne egy diablo3 tradehez hasonló topic ahol felbecsülnénk egymásnak a tárgyait, lett ilyen végül,vagy továbbra is itt kérdezzem ?

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#36422) Coyot válasza Gorneck (#36356) üzenetére


Coyot
őstag

Így van nincs más hátra mint előre :)

Má' nem

(#36423) Szasinka


Szasinka
tag

Na elértem én is INF-et DH-val. ACT 1 tényleg egyszerű volt, ACT 2 szólózva már nehezebb főleg, ha szívatós pakk jön szembe. Multit még nem próbáltam, ha public game-nél kiválasztom az aktuális küldetésem akkor ha megcsinálom mással azt követően lehet fojtatni onnan szólóba ahol abba hagytuk ha jól vettem ki? Belialban nem bízok, hogy menni fog majd... Válasz igen. köszönöm.
Corvette: szerintem nem sokat... nincs crit rajta és dex se de legalább a sebzése se nagy... szal ha én keresném nagyon nem is találnám meg.

[ Szerkesztve ]

(#36424) mikromanus válasza Amur (#36410) üzenetére


mikromanus
veterán

Act 1-en elmehet ennyi, de kissé lassú. Ami gondot okozhat, vagy később az lesz (vagyis mi az ami fejleszthető/átépíthető):
- a resistek alacsonyak. Ezt mindenképp illene megduplázni. Warcry resist rúnával azért egy 600 hasznos. monjuk nekem 900-110 van, de én fura alak vagyok sok jó cuccal :D
- életerő nem rossz, de lehet belőle áldozni, ha jobb resist-armor-dps kijön belőle.
- all resist és sebzés erősen javalott fejlesztésre.
- A fegyver DPS iszonyat kevés infernora. Csapatban tankolni, vagy lekötni az ellent jó, soloban elég haszontalan a sok LoH ennyi DPS-re. Nem játszhatatlan, csak lassú. Még egy 8-900 DPS mezei kék fegyverrel is jobban járnál szerintem. Ha LoH mindenképp kell és pénzed kevés, akkor amuból 500 kijöhet 100k-ért is, de alap DPS-t nem szerzel nagyon másból.
- blokkot szerezhetsz Helm of Command sisakból. Nem olcsó, de hasznos. Erő-vita-allres -socket kombóra nem lehet számítani. vagy allres, vagy socketes verzió talán van kedvező árban is. Ha mégsem, akkor maradnak a rare cuccok .

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36425) Gorneck válasza Szasinka (#36423) üzenetére


Gorneck
titán

Igen.

Gorneck#1239

(#36426) WayneGace válasza Amur (#36421) üzenetére


WayneGace
őstag

Ehhez nem kell nagy becsülés. 500dps-es fegyver szerinted ér valamit infernon?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#36427) DjDanee87 válasza Amur (#36421) üzenetére


DjDanee87
addikt

Az ég világon nem ér semmit. Melee 1kezes fegyverek kb 700as DPStől érnek valamit, viszont Demonhunternél a 2H+quiver jobb választás, mint az egy 1H+q így ezek kevésbé keresett tárgyak, pont ahogy a melee 2H fegyverek.
Talán ami eladható lenne Hand Crossbowból az a 800 de még inkább 900 DPS fölött, azalattiakat így látatlanba szerintem kapni 3-4ezer goldért is.

priti: Honnan játszol? Szombathelyi srácnak is van hasonló gondja a netével, igaz neki UPC van. Elég sokszor 15-30 percenként lelassul/beakad neki. Szerencsére ritkán dobálja ki emiatt őt a D3, de BF3ban szinte kivétel nélkül kidobja a server egy ilyen akadásnál.

[ Szerkesztve ]

(#36428) Szasinka


Szasinka
tag

A karakter fejlesztéshez is kérnék segítsége, hogy jó irányba induljak el. Jelenleg ilyen:
fegyverem 948 DPS 70 crit dam. egy plusz 100 DPS mennyit jelenthet effektíve vajon?

(#36429) Amur válasza WayneGace (#36426) üzenetére


Amur
addikt

Bocsi én magamból indultam ki,én is 500dps-es fegyverrel nyomom infernót.
Igaz most világosítottatok fel hogy ez kevés lesz. :R

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#36430) DjDanee87 válasza Amur (#36429) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nézz be AHba. Nemtudom mennyi goldod van, de írj be legalulra "max buyout"-hoz hogy 5000, 10k, 20k 100k vagy amennyit rászánsz. Állítsd DPS szerint sorrendbe, és vehetsz tök olcsón sokkal jobb fegyvert - ha 500asod van most!

(#36431) Agro válasza priti (#36420) üzenetére


Agro
senior tag

Akkor az én dc-imre adjon valaki magyarázatot. Júliusi hotfix előtt soha nem volt dc-m. A netem ugyan olyan stabil mint előtte. Más játéknál nincs DC, de még fagyás se. Megnézem ezt ez origos pingelést közvetlen DC után, de szerintem nem fogok látni semmi változást, mert akkor tesóm aki skype-on folyamatosan videó telefonál a barátjával már rég örjöngene.

És nálam nem csak napközben hanem éjszaka is előfordul

(#36432) Nordic válasza execute93 (#36414) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Most már én is megemlítem, hogy nem lenne rossz, ha a megfelelő helyen hirdetnéd a cuccodat...arra van a trade topic. :(( Most ezt nem csak neked szántam, bár neked sem az első...

[ Szerkesztve ]

(#36433) execute93 válasza Nordic (#36432) üzenetére


execute93
őstag

Ha nem az első, akkor hányadik? Mert szerintem eddig 2x linkeltem be cuccot.

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#36434) sto1911 válasza execute93 (#36433) üzenetére


sto1911
veterán

Akkor a masodik :D ;]

(#36435) Cyberbeni válasza execute93 (#36433) üzenetére


Cyberbeni
addikt

negyedik

(#36436) Nordic válasza execute93 (#36433) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Akkor a második...Teljesen mindegy, ez a topic nem erre való. Azt sem értem, hogy ha a trade topicot használod, akkor ide minek kell ugyanazt belinkelni? :F

(#36437) execute93 válasza Nordic (#36436) üzenetére


execute93
őstag

TÁn ezt többen nézik? Illetve a jobb féle cuccaimat a magyar játékosoknak adnám el..

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#36438) maross válasza execute93 (#36437) üzenetére


maross
veterán

Hirdesd meg a moderatort keresek c. topicban is, hatha azt is nezik paran :). D3 trade topicban kulfoldiul szoktal tarsalogni? :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#36439) Lézerparaszt válasza Iginotus (#36320) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én ezt használom, nem rossz, de próbálgatok mást is. Viszont ha a 3 trap és a Cluster arrow is critelnek akkor az instant 1 millió dmg, vagy még több is. Sokszor 1hiteltem már így a groupot.

Apropó, nincs valaki(k)nek kedve inf 1 vagy 2 farmhoz? Egyedül nincs kedvem mert unalmas :s

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#36440) execute93 válasza maross (#36438) üzenetére


execute93
őstag

Oda is belinkeltem. ;] ezt többen nézik. Áh, a moderátoros topikba nem rakom, mert nem tudom biztosan, hogy hányan D3-maznak

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#36441) Wolverine válasza execute93 (#36440) üzenetére


Wolverine
félisten

Oda kell linkelni. Ide elvileg tilos. Pont ezért szóltak rád :U

szerk: off

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#36442) Zan


Zan
aktív tag

Hát gyerekek,hogy az én DH-m mekkorát szopott Rakanoth-al infen,arra egy darabig emlékezni fogok! Azért nem csak Ghom tud kellemetlen perceket okozni az embernek! Úgy 17x-re aztán valahogy kimakkoltam a Preparation Backup Plan-jét,meg egy pár dodge-ot is:)..a lényeg az,hogy sikerült. A cluster arrow,az utolsó előtti ruával nagyot tud azért sebezni közelről..azt használtam,ha becriteltem vele,a fél életét levette ennek a szemétnek!

Minél jobb, annál jobb!

(#36443) priti válasza DjDanee87 (#36427) üzenetére


priti
addikt

Dunakeszi. Routert kihagytam, egyből modem, alaplapom két hálókártyás, átdugtam az UTP-t a másikba ugyanez, szóval tonhal. Lehet direkt csinálják, vagy valahová megint betettek az utcában egy xar coax osztót ami leveszi a jelszintet. 3 éve addig hisztiztem amíg csak kiderítették miért nincs netem, mondjuk akkor gyakran elment és egy alkalommal ők sem látták a végpontot. Nálam hálózati eszköz más nincs. Kinyomtam a modemet teljesen, kihúz, kaptam végre új IP-t a nyomorék DHCP-jüktől el se hiszem, azóta egy fokkal jobb, lehet csak bedumálom magamnak, de játszottam fél órát zsinórban egy csapattal és nem volt DC, eddig ez a csúcs nappal :D :O

Hardverlesen

(#36444) Gorneck


Gorneck
titán

Milyen cuccok adnak movement speed-re? Csak szandi? Rémlik vmi kesztyű is...

Gorneck#1239

(#36445) Qru válasza Gorneck (#36444) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Monknál van ilyen mantra. :P

mod:

Az más kérdés, hogy nem érdemes használni...

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#36446) Lézerparaszt válasza Gorneck (#36444) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Van asszem egy szet naci is, de nem tudom mi a neve. Meg helm és chest is talán, de az is legendary. De lehet hogy rosszul tudom.

A játék az nem játék!

(#36447) Cyberbeni válasza Gorneck (#36444) üzenetére


Cyberbeni
addikt

inna gatya
lacuni's prawlers karkötő
unity gyűrű
tyrael's páncél
the inquisitor köpeny

(#36448) whitezo88


whitezo88
nagyúr

nagyon elakadtam Act3 infen. nézegettem cuccokat, de kevés még a 2M goldom is, rendes upgrade iszonyat pénz. kéne helm of command is, meg nagyobb dps is, LoH is, de vagy egymás kárára mennek, vagy annyi, hogy nem tudom megfizetni. Marad az act2 farm? az legalább megy. De act3ban esek kelek.

(#36449) Neró válasza whitezo88 (#36448) üzenetére


Neró
őstag

Ugyan ez volt nekem is. Annak idején én csak a DPS -re mentem rá, és nem volt semmi resistem - na azóta is konvertálom a karimat. Most már 700 all resist, + loh is került rá, viszont már megint a DPS -t kell feltornázni. :D Örök körforgás, valami sose jó.

| www.diablohungary.hu

(#36450) Toninho13 válasza mikromanus (#36424) üzenetére


Toninho13
aktív tag

A sisak ára eléggé lement. 150k körül már kapsz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.