Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37801) WayneGace


WayneGace
őstag

Állítólag azonosítás nélkül meg lehet nézni, hogy milyen a tárgy. Erről tud valaki valami pontos infót? Sok unid árus állítólag elkezdte ezt csinálni és csak a szemetet adják tovább.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#37802) warcat válasza WayneGace (#37801) üzenetére


warcat
veterán

Most olvastam én is.
Szerintem keveseket érint itt, de ne vegyetek unid cuccokat.

amcsi battlenet
Diablofans

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#37803) Wolverine válasza Ren Hoek (#37790) üzenetére


Wolverine
félisten

Heh, szerintem a szüleid totál kiakadnának, ha megtudnák, hogy én 32 évesen nemcsak játszom, de abból élek, hogy játékokról írok :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37804) WayneGace


WayneGace
őstag

Hosszú idő után végre én is találtam egy legendaryt. :)

BestSecret invitációt privátban adok.

(#37805) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

(#37806) Viktor77


Viktor77
titán

Max statok egyes tárgytípusokon: [link]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#37807) Sirandrish válasza Viktor77 (#37806) üzenetére


Sirandrish
legenda

Volt már tán de nem találtam meg újra pedig kerestem úgyhogy Big THX :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37808) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Mennyit érhet?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37809) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Mennyire van "bedugulva" rmah-ban a gold sell?

Hétvége fele tervezek eladni egy 20 millás pakot. Tudom jobban megéri átforgatni tárgyakból, de egyre kevesebb időm van a hiénázásra és egyre nehezebb is.

(#37810) Neptunfű válasza Sirandrish (#37808) üzenetére


Neptunfű
tag

Hasra ütök, 400K? Amúgy dam red.-re rákeresel + legendary szűrőre AH-ban és violá.

as long as you don't choose everything remains possible

(#37811) Telda válasza Sirandrish (#37808) üzenetére


Telda
addikt

Szerintem semmit, lvl52-es ami kb Hell act1, oda szvsz fölösleges még bármiféle def stat.
Pár szint után meg úgy is lecseréled.

[ Szerkesztve ]

(#37812) davidsz


davidsz
őstag

Köszönöm a segítségetek!

Tegnap kaptam pár tanácsot. Ennek köszönhetően a skilleket átrendeztem. Működött a dolog. Végre Inf Act I. -en nem vert le az első elite csapat.

Az már csak hab volt a tortán, hogy találtam egy 1100 dmg-s íjat este, amit feltettem AH-ra és 2M goldot kaszáltam.
Újra van goldom és tudok haladni. Sikerült az unalmas idegesítő holtponton átjutnom.
:C

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#37813) F-ECT$ válasza frame>24 (#37707) üzenetére


F-ECT$
titán

Mennyi a dps-ed, és mennyi volt a life regenes cuccok előtt? Azokat eladtad? Milyen builddel próbálkozol?

Dive ever, work never.

(#37814) whitezo88 válasza DeckardCain (#37809) üzenetére


whitezo88
nagyúr

úgy működik mint a material piac, olcsóbbak ürülnek előbb ha minden igaz, tehát megnézed mennyiért van (most 0.37 eur / 100k asszem), és kb úgy rakod be. el fogják vinni :)

(#37815) F-ECT$ válasza frame>24 (#37731) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem is wiz mainem van, és a barbár növekszik. Egyelőre nem unom, de bőven nem is játszottam még vele 200 órát. Mivel csak este / hétvégén tudok leülni elé, ezért még élvezem, de ha már csak azt érzem, hogy farmolni kell, akkor biztos le fogom tenni egy kis időre, amíg újra lesz kedvem vele játszani.

Kicsit nagy a hallgatás most (nyár van), de 1-1 patch azért tud új lendületet hozni: nerf/buff -> új buildek, új cuccok, pvp. Megváltani nem fogja a világot, de pár órányi élményt hozhat.

Dive ever, work never.

(#37816) SSJPeter válasza Telda (#37811) üzenetére


SSJPeter
őstag

Na, azért ez a legendary tárgyaknál nem mindig így működik, hogy lvl 53-as tehát nem ér semmit...ez például elég jó cucc, sokan használnak ilyet lvl 60-as szinten. (köztük én is)

Ha a damage reduction megközelíti a 20%-ot és sok vitával és strenghtel van akkor ez többmilliós cucc.

Mivel ez nem különösebben jó példány, így szerintem is olyan 400-500k max.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#37817) F-ECT$ válasza warcat (#37740) üzenetére


F-ECT$
titán

Egy jó archon buildet mutatnál? Én most így megyek, bár A1-ben kvázi már mindegy, szinte akkor se halok, ha csak a hydra van lenn... Tegnap sikerült (egy kis segítséggel) új gyűrűt vennem, azzal így állok:
41k dps (26% chc, 140% chd), 550 all res, 38k hp (ezek a buffolt értékek)

Jelenleg még 2 kezes fegyverrel megyek, tervezem lecserélni 1h + offra.

A fenti statokkal lassan az A2-nek is mennie kellene soloban (csapatban már lement, és soloban is most jön Kulle, de eddig picit sokat haltam), ehhez keresek egy jó buildet.

Dive ever, work never.

(#37818) ProEvoFan válasza Sirandrish (#37808) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha az utolsó stat 20% lenne, akkor sokat.

(#37804) WayneGace
2100 felett van a dex., az szép.Linkelnél egy fényképet a karakteredről?Köszi!

(#37817) F-ECT$
Kitartó vagy.Nagyon szépen alakul a Wizardod. :C
Emlékszem az elején mennyit szenvedtél.

[ Szerkesztve ]

(#37819) F-ECT$ válasza ProEvoFan (#37818) üzenetére


F-ECT$
titán

Köszi, bár én nem szenvedésként fogom fel, hanem kihívásként :) Amikor meg unom / elakadok, akkor játszok a barbárral.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#37820) dobolan válasza F-ECT$ (#37817) üzenetére


dobolan
senior tag

Az 550 allres is buffolt? Azt picit kevésnek találom.

(#37821) warcat válasza F-ECT$ (#37817) üzenetére


warcat
veterán

Itt a build [link]

Statoktól függöen ha már elég felszerelt tankolós wizard vagy akkor blizzard helyett energy twistert pakolgathatod magad elé wicked wind runával,nagyon gyorsan viszi lefelé a cdket critical massal.

EA: It's in the crate!

(#37822) annonmi


annonmi
tag

Üdv, most így állok Wizzard, all resen kívül mit kellene javítanom, hogy ne hajtogassanak össze mint a papírt ? :)

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 - NMI#2665

(#37823) F-ECT$ válasza dobolan (#37820) üzenetére


F-ECT$
titán

Igen, van 1-2 cucc, amin nincs / kevés van. Mennyi lenne elég A2-re? 6-700?

warcat: Nem tankolós (távolról puttyogtatós) archon build is van? :)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#37824) F-ECT$ válasza annonmi (#37822) üzenetére


F-ECT$
titán

Mindenképp összehajtanak, ha sokáig ütnek, a lényeg, hogy te gyorsabban megöld őket. Szerintem ha a fegyvered ki tudod cserélni egy hasonló dps-es socketesre (amibe legalább egy 70% chd-s kavicsot teszel), az már elég dps-t ad ehhez. Hp biztos nem kell több, kis resi nem árt, de A1-nek már a jelenlegi cuccokkal is sikerülnie kellene.

Dive ever, work never.

(#37825) Gorneck válasza F-ECT$ (#37824) üzenetére


Gorneck
titán

De miért hagyod, hogy üssenek? Vagy neked tank wized van?

Gorneck#1239

(#37826) annonmi válasza F-ECT$ (#37824) üzenetére


annonmi
tag

Igen azt farmolom már vagy 4-5 napja elég gyorsan is haladok, nem is szoktam meghalni se, csak itt már unalmas kicsit :)

Diablo 3 - NMI#2665

(#37827) Nordic válasza Cyberbeni (#37792) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Én direkt kicsináltattam a scroundelt, és igen, akkor is megkapod a 3% crit bónuszt, ha befeküdt.

(#37828) F-ECT$ válasza annonmi (#37826) üzenetére


F-ECT$
titán

Szóval A1 már megy? Az király, a gond az, hogy A2-ben mindenből több kell. Én olyan 39k dps-sel, 550 AR-rel haladgattam ott is, de elég lassan, és haltam is párszor. Aztán Kulle előtt jött egy számomra kinyírhatatlan pack, és akkor úgy döntöttem, hogy vissza A1 és persze AH figyelés.

Gorneck23: nem hagyom én, de néha nem lehet lerázni őket :) (Egyelőre nem tank a wizem, ha máshogy nem megy, akkor majd kipróbálom azt is, de ahhoz AP töltő cuccokat kellene szereznem...)

Dive ever, work never.

(#37829) -conrad- válasza Nordic (#37827) üzenetére


-conrad-
addikt

Illetve tudja a smokescreen-t, eltűnik ha lemegy a hp-ja így nem hal meg. :)

(#37830) annonmi válasza F-ECT$ (#37828) üzenetére


annonmi
tag

A1 az elég könnyen megy így, A2 ha egyedül megyek és találkozok 1 elit csoporttal akk nem sok esélyem van, volt már h megöltem őket halál nélkül, de rengeteg idő volt.. mondjuk ha fast, akk esélytelen mert nem tudok elfutni, csapatba meg kapok 1 hitet és életem 80% eltűnt :)

up: míg leírtam ezt gyorsan addig megöltek játékba... pedit üres volt a térkép :D

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 - NMI#2665

(#37831) F-ECT$ válasza annonmi (#37830) üzenetére


F-ECT$
titán

Marad az A1 farm soloban és A2 csapatban. Ahogy írták is az én 550 all resem is kevés egy picit oda, szóval arra kell gyúrnod, na meg a dps-re, amire javasoltam a socketes fegyvert.

Btw tegnap lenéztem A3-ba is, az első pack lement olyan 2 perc rohangálás után, a következő viszont kinyírt, így nem is erőltettem. El sem merem képzelni, hogy oda milyen cuccok kellenek :)

Dive ever, work never.

(#37832) Gorneck válasza F-ECT$ (#37828) üzenetére


Gorneck
titán

Csak fura, mert attól, hogy több allresed lesz még ütést nem fogod jobban bírni...a szűk helyek általában neccesek, de máshol ha jól és sokat mozogsz, akkor alig alig kapsz be ütést.
Persze egyedül ezt sokkal neccesebb megoldani, de nem lehetetlen, mondjuk ehhez hozzátartozik az is, hogy milyen elit pakkot dob a gép...

Esetek többségében azért halok, mert figyelmetlen vagyok...meg mostanában folyamat cserélgetem a buildem (wd, nem wiz), próbálom kitolni a sebzési távolságom (wdnél nem egyszerű). Viszont ehhez és ha jól láttam csapatban minden adott a wizhez...egy kis crit hit + dmg javítás után igen hatékony tud lenni.

Gorneck#1239

(#37833) dobolan válasza F-ECT$ (#37823) üzenetére


dobolan
senior tag

Melee-hez kevés az 550 buffolva. Lövöldözőshöz tök mindegy, mert ott el kell kerülni, hogy hozzád érjenek, de oda meg szvsz több DPS kellene akkor, hogy elég hatékony legyél.

Nekem 25k DPS-hez van 900 allres és 7200 armor, de én közelharci vagyok. Act2-ben csak akkor halok meg vele, ha túl sok sört iszok, és úgy ülök le játszani. :)

(#37834) medvezsolt válasza maross (#37749) üzenetére


medvezsolt
senior tag

hát ... killing floor 200 óra, gta4 és bad company 2 300 felett, cod4 is megvolt anno 200... A lényeg hogy vannak játékok amibe bele lehet ennyit tolni.... Oké, hogy bele lehet rakni ennyi órát, de többet nem. De azért ha idővel ujra mókázni támadna kedvem had lehessen már gyapni picit az ellent. De itt nem lehet, mert MINDIG ugyanaz! Abszolút semmi kedvem 30adszorra végig rágni magam act-1en, azért meg biztos nem, hogy aztán képtelen legyen eladni bármit is AH-n mert vagy akkora a kínálat, vagy a sok balfasz bedobja a kúrva jó cuccokat 5-10k goldért... no comment..

Én is inkább most a steames akciókat figyelem, vásárolgatok és játszok újra a régi klasszikus,de megunhatatlan gémeimmel..

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#37835) annonmi válasza F-ECT$ (#37831) üzenetére


annonmi
tag

Nem megy csapatban sem mert, akikhez bebod hasonló stattal rendelkeznek, ismerősök meg minimálisan jobbak csak mint én, és ráadásul nincs tank közöttük, mindneki wd vagy wizz :) úgy meg nehéz

Diablo 3 - NMI#2665

(#37836) F-ECT$ válasza dobolan (#37833) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem is tervezek melee irányba elmenni (arra ott lesz a barbár), főleg a dps-t szeretném növelni, de mellé nem árt ha van egy kis AR, mert berántanak / rádteleportálnak / aládtesznek / ráddobnak / stb, és ezekből nem árt ha még ki tudsz jönni. Bőven van még mit fejleszteni a cuccaimon, egyelőre nem vagyok türelmetlen.

Szóval nálam cél a dps növelése, de mivel DH magasságokba ez nem tud emelkedni, ezért szép lassan az AR-t is emelnem kell majd.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#37837) F-ECT$ válasza annonmi (#37835) üzenetére


F-ECT$
titán

Vedd fel a PH-s arcokat, én eddig csak jó csapattársat fogtam ki innen. És persze ha csak A1 megy, akkor azt kell tolni, onnan is eshet eladható cucc.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#37838) Telda válasza SSJPeter (#37816) üzenetére


Telda
addikt

Én akkor sem hordanám, de hát ízlések és pofonok.
Inkább veszek egy 60as sárgát.
Amúgy meg be kell írni az AHba és meg is van mennyit érhet kb.

(#37839) dobolan válasza F-ECT$ (#37836) üzenetére


dobolan
senior tag

Hát igen. Act3 farmra nekem is kellene +10k dps minimum, de elég nehezen tudom elérni, mert semmilyen buffot nem használok, ami növelné, jobb fegyó + több int kell, de baromi drága. Ehhez még resek 1000+ra, hogy ne szedjék le a DS-t 2-3 mp alatt, mert így nagyon rizikós a cd, és ez sem olcsó.

(#37840) SSJPeter válasza Telda (#37838) üzenetére


SSJPeter
őstag

Hidd el, streghtel és vitával meg 18-20%-al elég jó pedig, de sokan lebecsülik a melee damage reduction jelentőségét vagy nem is tudják mi az és nem veszik figyelembe azt a statot.

Persze nem kötelező ezt hordani, de azért írtam amit írtam, mert a String of Ears pont egyike azon kevés legendary tárgynak ami használható és ennél fogva van értéke.

Let’s go Brandon!

(#37841) whitezo88 válasza F-ECT$ (#37828) üzenetére


whitezo88
nagyúr

a pakkok sokszor teljesen lutrik. A3-ban mikor egy kollégával coopoztunk, volt az a faltörő cucc, azt csak glitchel tudtuk megölni (akkorát és olyan gyorsan ütöttek), mert beragadtak, de a magas fallen harcos kék pack mind3 tagja engem ütött, azok meg meg se tudtak karcolni. De az is érdekes, hogy 5ből 3 reflectes volt (DH volt a társm), de ha egyedül megyek kb minden huszadik az. Tehát nézi, hogy mivel tud legjobban megszopatni a játék.
tegnap lenéztem harmadiknak act3ba ott is: dagadt dualwieldes teleportos pack, egyenként húszezret csaptak 46k lifeba és 10k armorba. 4. halál után elköszöntem, mivel kb kettő ütést tudtam bevinni és hasaltam.

(#37842) vhunor válasza SSJPeter (#37840) üzenetére


vhunor
őstag

1.03 óta semmi értelme melee sebzés csökkentésre gyúrni, barbárként a magas armor és phys. resist érték eleget fog fel, az elementál sebzés sokkal veszélyesebb.

(#37843) SSJPeter válasza vhunor (#37842) üzenetére


SSJPeter
őstag

Nekem 19%-os String of Ears övem van 120 strengtel,120 dex.-szel ami még 20 allrest is ad, én nem áldoznám be azt a 19%-ot mondjuk +50 allres kedvéért ami kb. olyan 1%-ban hatna az elementál sebzés- csökkentésre.

Egyébként meg mondjuk +50 allresen kívül nem is igen kaphatnék többet egy rare övtől. (jó, adhatna még némi vitát)

Szóval nekem beválik a melee sebzés csökkentés, az armor és a physical resist-en kívül is van még 28.5%, így alig érzem meg ha ütnek, még Rakanoth se nagyon fáj, vagy akár egy act 4-es Mallet Lord-tól is kibírok legalább 6-7 (bevitt) ütést.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#37844) maross válasza SSJPeter (#37840) üzenetére


maross
veterán

En ahogy matekoztam, 15% alatt abszolut nem eri meg, tul sokat buksz egy normalis 1-2millio erteku allres-es +statos ovvel szemben. 18-20% meg baromi draga, annyiert kapsz annyi plusz statot, ami karpotolja. De szivesen olvasnek errol valami fejtegetest, biztos razizzentek mar paran a temara.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#37845) SSJPeter válasza maross (#37844) üzenetére


SSJPeter
őstag

Mondom ezen is van 120 main stat, 120 dex., 20 allres, és 19%-os.

Annyira nem volt drága és szerintem megéri, mert +50 allres, meg 100 vita se kompenzálná nekem a -19%-ot, de egy olyan rare öv ami 150-150-70-es az is többmillió arany, tehát az is nagyon drága.

Majd pvp-ben kipróbáljuk, melee a melee ellen. :)
Ha máshol nem is ott nagyon népszerű lesz, de nem ezért vettem persze.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#37846) annonmi válasza F-ECT$ (#37837) üzenetére


annonmi
tag

Az lesz bár, most találtam délelőtt egy egész jó cuccot barbárnak trade topicba ki is raktam, így lehet futok még néhány kört, kicsit nagyobb kedvem van!

Diablo 3 - NMI#2665

(#37847) mikromanus válasza Viktor77 (#37806) üzenetére


mikromanus
veterán

Normálisabban formázva a max statos összesítő. A másik vagy meg se jelenik, vagy lecsap rá a tűzfalunk... (Personal storage blabla)
Maximum stats for every item slot

Azt hiszem "vótmá'" kategória, de most, hogy újra megtaláltam betettem a kedvencek közé. :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#37848) dobolan válasza SSJPeter (#37845) üzenetére


dobolan
senior tag

Én is kipróbáltam ezt anno wizardnál 38%ot tettem rá (a +20% buffal együtt volt annyi), de nem nagyon vettem észre játékban, hogy többet érne, mint amikor csak 20% volt, és kompromisszumokat kellett kötnöm miatta.

(#37849) SSJPeter válasza dobolan (#37848) üzenetére


SSJPeter
őstag

Hát azért a wizard az más tészta mint egy barbár vagy egy monk, akik ugye -30% sebzést kapnak eleve.
Wizardnál én sem használnék melee damage reduction-ös cuccokat, nem hiszem, hogy lenne értelme.
Meg amúgy is a melee damage reduction nem mehet a resistek rovására, csak úgy van értelme ha melette a resistek is magasak, de úgy szerintem van értelme és meg lehet oldani a kettőt együtt.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#37850) mar_tin


mar_tin
tag

Az eddigi legértéktelenebb legendarym. :D

Tíz perecel előtte zúztam begy egy egykezes legendary xbow -t a kovácsnál 25k -ért sem kellett senkinek. :(

Ezen a koncepción azért már változtatni kéne. Már lassan meg se nézem, hogy mit tud a cucc, úgyse ér semmit.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.