Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37751) SSJPeter válasza warcat (#37746) üzenetére


SSJPeter
őstag

Oké, hát remélem így lesz, köszi. :)
Később sem fog megjavulni játékon belül?

Let’s go Brandon!

(#37752) D1Rect válasza Sirandrish (#37750) üzenetére


D1Rect
félisten

Igaziból 1 botter annyira nem számít. A gazdasági hatása játékon belül elhanyagolható.
Valószínűleg a blizz fog lépni és rácsukja teljesen a kaput a botterekre, akkor neki is meszeltek.
Nagyon piti bizniszről beszélünk, nem én fogom elvenni a zsebpénzét.

(#37753) Scheffer válasza D1Rect (#37743) üzenetére


Scheffer
tag

Pedig megkaptad az engedélyt rá, hogy jelentsd. :)

[ Szerkesztve ]

(#37754) radi8tor válasza D1Rect (#37743) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Végül nem vettél tőle? ;]

⭐ Stella

(#37755) -conrad- válasza D1Rect (#37752) üzenetére


-conrad-
addikt

A blizzarddal egy baj van, hogy félévente bannol ki 200k accountot, addig meg gyűjtik az adatot kb., elvétve bannolnak. Jellemző rájuk ez a banhullámozás, de itt pont megfelel a botozásra. :(
Megéri venni accot és 0-24 futtatni a botot, mert annyit keres vele, hogy ha hetente kibannolják még akkor is megéri - bottól függően még a laptop árát sem tartom kizártnak, hogy visszahozza.

(#37756) RockHaRD válasza -conrad- (#37755) üzenetére


RockHaRD
addikt

az elmúlt 2 hétben kb 3 ban hullám volt amúgy :U szal nemtom mi ez a félévente téma

(#37757) Helmoras válasza SSJPeter (#37742) üzenetére


Helmoras
őstag

Bakker pont ezeket árulom mennyiért vitték el ?:D az összeg megérkezéséig nem irja ki :S

[ Szerkesztve ]

(#37758) Sirandrish válasza radi8tor (#37754) üzenetére


Sirandrish
legenda

Részesedést kap :K

D1rect: Ha hetente bannolják akkor is megéri...ő írta...és gondolom nem heti 5K-ért szopkod új Diablokkal...ergo legalább heti 20K-t keres vele...és te szabad utat adtál neki..elég szomorú....

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37759) maross válasza RockHaRD (#37756) üzenetére


maross
veterán

Volt mar tobb banhullam? Eddig ossz egyrol tudok, az is jo reg volt (rmah indulasa elott egy-ket nappal). Hol lehet errol olvasni, es mennyi az "aldozatok" szama?

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#37760) RockHaRD válasza maross (#37759) üzenetére


RockHaRD
addikt

én külföldi fórumon olvastam ezekről, szal semmi hivatalos, de ha vki beírja, h őt kibanolták pl tegnap, akkor csak volt valami tegnap, még ha nem is ír róla a blizz :D

(#37761) D1Rect válasza radi8tor (#37754) üzenetére


D1Rect
félisten

Így is több goldom van, mint amennyit értelmesen el tudnék költeni....

(#37762) -conrad- válasza RockHaRD (#37760) üzenetére


-conrad-
addikt

"de ha vki beírja, h őt kibanolták pl tegnap, akkor csak volt valami tegnap"
Ja értem, akkor csak kötekedsz, és ezen inkább átsiklottál: "elvétve bannolnak".
:U

Itt is minden nap van valaki akinek letiltották az accountját mert nem tudja mit csinál, most ha valaki így jár és felmegy a fórumra trollkodni az nem banhuillám.

6 éve játszom blizz játékokkal kb. és azóta így megy. Majd lesz a köv kieg/nagyobb patch előtt megint egy nagy 200k-s banhullám, addig meg híznak a botterek.

(#37763) RockHaRD válasza -conrad- (#37762) üzenetére


RockHaRD
addikt

nem állt szándékomban kötekedni, csak ha beírják többen "hullámban", hogy őket bizony kibanolták, (x, meg y botokat használtak mondjuk), akkor azt én ban hullámnak hívom, és volt ilyen az elmúlt 2 hétben több, és nem naponta 1-2, hanem mondjuk 1 nap írtak 30-an, abba az adott fórumba (ha emlékeznék, linkelném), aztán 1 hétig csend, és újra,

ezért írtam :)

:R

(#37764) polgi803


polgi803
őstag

Öööö nem tudom rám is értettétek-e de nekem bonyolultabb dolgok miatt zárolták egy-két napra a fiókom...félreértés miatt.Én nem lennék csíter noob.

(#37765) Mumee


Mumee
őstag

Amíg vannak vevők gold-ra addig lesznek botok is. Tehát ezen kár is fennakadni. Akár blizz akár nem minden "forgalmasabb" játékra van bot. Legtöbbre nem 1 nem 2, hanem legalább 20.
Banhullámról meg annyit, hogy hiába volt május eleje óta talán 2 is, van 1 bot ami azóta él és virul és úgymondd túlélt 2 banhullámot is. A blizz nem hajlandó annyi időt/pénzt fektetni bele, hogy ezt megállítsa. Ez van.
A blizznek nem is érdeke ezt megállítani, sőt a nagy banhullámok nagy kihírezése is kb azt a célt szolgálja szerintem, hogy a játékosok arcát befogja, hogy huhh ők mennyit foglalkoznak a botterek megállításával.
Azonban mint az egész világ ez is a pénz körül forog.
Ha teljesen megállítják, akkor a botterek nem vesznek accot újra és újra (hisz ha néha bannolnak akkor van értelme újra accot venni), illetve azok a játékosok is, akiknek ez jelenti a megoldást.

Szóval kétélű a dolog, így sosem fogják teljesen bezárni a kaput a botterek előtt.

(#37766) D1Rect válasza Mumee (#37765) üzenetére


D1Rect
félisten

Pedig óriási erőfeszítés lenne, hogy heti 150 óra játék + napi 10m gold collect fölött kirakják a usert. :)

(#37767) SSJPeter válasza Helmoras (#37757) üzenetére


SSJPeter
őstag

A cipő +51 allreses volt. 19.9 euró bruttó.

A gatya meg +300 armoros volt. 7.9 bruttó.

Szerk.

Köszi, bár még így is mínuszban vagyok egyelőre, de már közeledek a nullszaldóhoz. :)

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#37768) Helmoras válasza SSJPeter (#37767) üzenetére


Helmoras
őstag

grat :) nekem nem ilyen jók a statok :S

(#37769) RockHaRD válasza Mumee (#37765) üzenetére


RockHaRD
addikt

én olyanról is hallottam, hogy ilyen keretbe rakják az egeret, és az mozgatja... ezt banold ki ;]

(#37770) Mumee válasza D1Rect (#37766) üzenetére


Mumee
őstag

Ismerek olyan embert, aki wowwal több évig napi 24órában tolta majdnem. Csak nappal ő éjszaka a tesója. Akkor is mondtam hogy állatok, de van ilyen, tehát ilyen általános megoldás nem megoldás, de mint leírtam nem az a gond, hogy nem lehetne megoldani, hanem az hogy nem áll érdekükben a játékkészítő cégeknek.

(#37771) D1Rect válasza Mumee (#37770) üzenetére


D1Rect
félisten

Ők is megszegték az EULA-t = ban. ;]
De ugye nem goldot gyűjtöttek egész nap?

[ Szerkesztve ]

(#37772) Mumee válasza D1Rect (#37771) üzenetére


Mumee
őstag

Többnyire karikat húztak fel egy zsák szerverre, meg zsák szerveren megcsinálták az acsikat, több szerveren raideltek. Mondom állatok... :D

(#37773) Ren Hoek válasza sith7 (#37723) üzenetére


Ren Hoek
veterán

"Maxoljátok ki mind az 5 karaktert, és mire ez meglesz, lesz PvP is, ami új lendületet ad majd"

Hát nekem bőven elég volt ~4x végigmenni ugyanazon... Most menjek végig a többi karakterrel ugyanazon 12x kb az elejétől? Te jó ég... Minek? Már most unom mint a fene, az a baj... :( Sajnos egyáltalán nem jelent szórakozást napsütéses időben (vagy éjjel alvás helyett) idebent rohadni és kényszerből játszani, avagy farmolni. Mert, hogy az baromira nem szórakozás, az fix. Haladni pedig így lehet, de borzasztó lassan. Vagy AH hiénázással, ami most egyre nehezebben megy. Meg végtére is felmerül a kérdés, minek haladni az egésszel, mikor minden esetben legalább 3x végig kellett játssza az ember...Egyetlen cél az marad, hogy pénzt csiholjunk belőle...

Elején legalább ment az AH, de most szinte nem vesz senki semmit, értéktelenek a tárgyak és az arany is kb. Biztos szarul csinálom, de egy baklövés is másfél napra lefoglal egy AH slot-ot. Mi a f*sz az, hogy nem lehet visszavonni egy tárgyat bármikor? Óriási nagy baromság volt ez a 10 slot max és fix 1d12h Blizz részéről. Ez is csak a Blizznek kedvez, mert így sokan több acc-ot vesznek. Minden a pénzről szól, a szórakozás már kiveszett az egészből :(

... ez nem sírás, csak szomorú beismerni, hogy ilyen hamar meguntam és kényszerből "kell" csinálni. Sokkal többet vártam ennyi pénzért, ez fix...D3-as cimbim is így van pont sajnos.

(#37774) D1Rect válasza Ren Hoek (#37773) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha neked ez nem szórakozás, hanem "kényszer" akkor ne csináld. Menjél csajozni vagy vmi. ;)

(#37775) Alg


Alg
veterán

Elméleti kérdés: ha a barbnak kiválasztom a weapon master passzívat, és egyik kezébe baltát(+crit) másik kezébe kardot(+dam) teszek, akkor melyik bónusz érvényesül? Mindkettő? A main hand-re érvényes? Fele-fele?

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#37776) D1Rect válasza Alg (#37775) üzenetére


D1Rect
félisten

Csak a main hand.

(#37777) Ren Hoek válasza D1Rect (#37774) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Amíg volt sztori, meg szintezés addig oké, tetszett is. Nem nyűgözött le túlságosan, más játékokhoz képest.. de elvoltam vele. Viszont így, hogy infernon vagyok, nem látom a célt... Nem látom értelmét, hogy játsszak. Csupán ezért kérdőjeleztem meg, hogy még emellé húzzak fel 4 másik karaktert... Áh.

Igazából azért vettem meg, mert nagyon régóta vártam már a D2 folytatást, gyerekkorom kedves emléke volt...+ mivel az elején még egész jó pénzeket lehetett szedni belőle, csak sajnos arról én már lekéstem. Nyár elején dolgoztam szakmai melót 2-3 ezres teljesítményfüggő adózott órabérrel ...ritka lehetőség volt diákként..de rávilágít, hogy nem éri meg most több 10-100 órát beleölni ebbe, mert még a Visteon szalag melletti órabért se hozom - főleg farmolással.

Valószínűleg most pihentetni is fogom, legszívesebben elpasszolnám... dehát az meg tilos.

[ Szerkesztve ]

(#37778) Cathfaern válasza Ren Hoek (#37773) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Első héten elkezdtem tolni amikor kijön, meló és biciklizés (, mint hobbi) mellett eléggé nyugdíjas tempóban. A hétvégén érte el az első karakterem az infernot (mellette csak egy normalt végigtolt wizard van). Első pillanatától az utolsóig jól szórakoztam a játékkal, nem éreztem úgy sose, hogy na most kényszerből kell tolnom. Egyelőre elvagyok infernon, már pár goldért kapni infernora elég cuccot (~500k-ból vettem a monkomnak annyi cuccot, hogy act1 szinte halál nélkül lement egy nap alatt, most act2-ben járok, itt azért már oda kell figyelni, de tudok haladni). Aztán lehet majd ráunok infernora, akkor megvonom a vállam és otthagyom :) Aztán lehet X hónap múlva meglesek majd egy DH-t...
Igazából kikapcsol az, hogy mész aztán ölöd a mobokat ezerrel :) Némi izgalom, hogy ami esik cucc az valami használható-e (lehet "bontogatni" a rare-eket), közben szól valami zene (néha a játék zenéje, eleinte azzal toltam végig, most amikor már ismerek mindent inkább valami playlist), aztán ennyi :)

Ahogy D1Rect is írja, ha egy pillanatig is úgy érzed, hogy "farmolnod/szintezned kell" és ez nem jelent örömet, akkor hagyd a francba az egészet, csak játékból van ezer másik amivel lehet tolni, egyéb elfoglaltságról nem is beszélve :) Azt ne várd, hogy ezzel különösebb pénzt fogsz csinálni (vagy ha igen, akkor alacsonyabbra fog kijönni az órabéred, mint ha elmennél dolgozni)

"Sokkal többet vártam ennyi pénzért, ez fix...D3-as cimbim is így van pont sajnos"
Számold ki, hogy mennyi órád van benne, és nézd meg már (single player, mert ha jól értem így tolod) játékokban mennyi játékóra van.

Szerk:
"Igazából azért vettem meg, mert nagyon régóta vártam már a D2 folytatást, gyerekkorom kedves emléke volt"
Sokan beleestek ebbe a hibába. Csak azóta te is idősebb lettél, illetve a játékok is sokat fejlődtek. A d3 is sokat fejlődött a 2-höz képest, de a műfajhoz hű maradt. Az pedig mindig is az agyatlan és öncélú farmolásról szólt :)

[ Szerkesztve ]

(#37779) ProEvoFan válasza Ren Hoek (#37777) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Diablo kill megvolt már infermon? ;)
Ez az elsődleges cél.Ha ezt elérted 1 karakterrel, akkor már megérte megvenni, hiszen mire idáig eljutsz, az kb 80+ óra szórakozás.

[ Szerkesztve ]

(#37780) sith7 válasza Ren Hoek (#37773) üzenetére


sith7
nagyúr

128 órám van a játékban, és most kezdtem felépíteni a 2. karaktert, és nem unom ... pénzem sose volt sok, mégis tetszik a játék ... de ha neked nem, akkor ezt nem neked találták ki :R

(#37781) Ren Hoek válasza Cathfaern (#37778) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Persze, mindenkinek más az igénye...én nem vagyok/voltam benne az MMO fantasy világban de a Diablo 2-vel nyugdíjas tempóban szerintem több hónapig elvoltam, és olyan élményeket hozzott, amire még 10 év után is jó érzéssel emlékszem.

El lehet tölteni egy játékkal 10 vagy 200 órát, de nekem nem mindegy, hogy kb ugyanazon szint ismételgetéséből áll az egész, vagy olyan 10 óra volt, amire öreg koromban is úgy emlékszem, hogy na ez állati jó volt! Pl X-Com Apocalypse, Diablo 2, Red Alert-ek, GTA, Stalker, Fallout, Bioshock stb... ezekre mind úgy emlékszem, hogy minden perce élmény volt és hetekig, hónapokig elvoltam velük. A hangulat vagy a történet hatalmába kerített és sokáig gondolkoztam rajta. Nem öregedtem meg, mert a Bioshock 1-el tavaly játszottam több hétig nyugger tempbóban... Csupán nekem az a szomorú, hogy ez a legdrágább játék amit megvettem, és nagy elvárásaim voltak... :U Főleg Act 4-en mutatkozik meg ez az összecsapottság.. egyrészt jóval rövidebb, mint a többi Act, alig van tartalom kb benne... Vagy, hogy az elitek 100x erősebbek a bossoknál, az AH hülyeségei, a DC-k, a pénzre kihegyezett játékmenet. stb.. Sok apróság.
Összességében jó játék, de sokkal többet vártam tőle. Ez csak olyan magánvélemény akart lenni, ne vegye senki sértésnek :) Úgyérzem kijátszottam a játékot.

(#37779) ProEvoFan: Csak az a probléma, hogy nincs kedvem hozzá. Sokszor csak felidegesítem magam, és rájövök, hogy még sokkal több időt kellene eltölteni vele, hogy menjen Act 2-3-4 örömmel, ne csak az asztalt verjem, vagy a vérnyomásom ugorjon fel. Sztori megvolt, max level megvolt, úgyérzem mindent láttam már. Mindez csak azért bosszantó, mert az elején nem így terveztem, hanem úgy hogy örömmel tölt majd el inf 4 diablo kill. ...

[ Szerkesztve ]

(#37782) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

És elvileg nem OP a barb. Kiírt dmg azért ilyen alacsony, mert a két fegyverre még csak 275k-t költöttem, meg az offhand fegyver 200-300dps körüli, mert az nem számít bele a tornádóba, csak a ww-be. Ígyis a legtöbb pakk 15-20 másodperc max act2-ben. (Még csak act1-2-ben volt időm végigrohanni :D )

(#37783) sith7 válasza Ren Hoek (#37781) üzenetére


sith7
nagyúr

Csak az a probléma, hogy nincs kedvem hozzá. Sokszor csak felidegesítem magam, és rájövök, hogy még sokkal több időt kellene eltölteni vele, hogy menjen Act 2-3-4 örömmel, ne csak az asztalt verjem, vagy a vérnyomásom ugorjon fel.

Te nem meguntad, hanem feladtad ... :))

Nyuszi vagy , Mekfláj ??!!! :DDD

Én is beragadtam a monk - kal inf act3 - ban , ezért kezdtem egy másik karaktert, de azért cseszi az agyamat a dolog, és csak - csak belépek, és küzdök kicsit, megyek előre lassan, de biztosan ;)

(#37784) Ren Hoek válasza sith7 (#37783) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Jah, de ahhoz hogy haladjon az ember gear kell. A gearhez pedig farmolni vagy AH-zni kell, ami nekem nem jelent már szórakozást újabb 10 órákon keresztül. Pénzt meg valszeg soha nem fogok látni ebből. Ahhoz kis hal vagyok.

Amúgy nem feladásról van szó, hanem egyszerűen nem látom értelmét, minek menjek végig újra a pályán :D Hell is unalmas volt már kicsit, újra meg újra, ez a bajom. Ha legalább lenne újabb és újabb content, (sztori, lehetőségek... nem egy számmal magasabb sárga tárgyak)
Na, de nem szándékozok nyafogni, nem "adom fel" a játékot. Csak pihentetem határozatlan időre, mert most csömör van, és a szabadidőm, meg a nyár túl drága erre most. Van ilyen mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#37785) -conrad- válasza Cyberbeni (#37782) üzenetére


-conrad-
addikt

Vidd inkább a scoundrelt, az ad +3% critet :)

(#37786) Wolverine válasza Ren Hoek (#37777) üzenetére


Wolverine
félisten

Szvsz a D3 értelme, hogy a) farmold ki magadnak a lehető legjobb geart (akár saját magad lootjából, akár AH-ból beszerezve); b) a friendlisteden levőkkel csapatban végigpusztítsatok pár területet és eközben jól szórakozzatok, leszarva a lootot :)
Ha ezek egyike sem fog meg, akkor tényleg pihentesd. Az acc-odon ott lesz, a patch note-okat elolvashatod a változásokról :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37787) sith7 válasza Ren Hoek (#37784) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, akkor irány a nyár ... :))

(#37788) radi8tor válasza Ren Hoek (#37784) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Győztek a szüleid. Meguntatták veled a játékot.

⭐ Stella

(#37789) D1Rect válasza Ren Hoek (#37784) üzenetére


D1Rect
félisten

Lehet rossz karaktert játszol, engem is elkapott az unalom amikor tankként játszottam.
DPS-ként mindig van hovatovább, nem tudnak elég nagy sárga számok villanni. :D

(#37790) Ren Hoek válasza Wolverine (#37786) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Érdekes,hogy pont a party ami nem jön be annyira, mert nem szeretem a kötöttséget és mástól függeni. Sok pihenővel szoktam játszani, szeretek közben kilépkedni, kimenni a kertbe, meginni egy sört, AH-t csekkolni stb. Ez nem parti kompatibilis stílus sajnos, még haverokkal sem... Amióta meg NV-vel vagyok, ez is egy újabb kötöttség, mivel nem léphetek ki, nem válthatok skill-t, stb... NV nélkül meg trash kékek jönnek csak, még 40-es MF-el is. Még az esélyét is elvenném, hogy valami jó jöjjön. Szvsz lvl 60 és Hell Diablo kill után lett számomra végigjátszva a játék. Mindenkinek máshol van a vége :)

(#37788) radi8tor1: Lehet belejátszott, hogy anyám megállás nélkül tömte a fejemet, hogy micsoda szektába, meg drogos bandába keveredtem.. folyton a droggal párosította..:D és ez halál komoly :D Beleolvasott a fórumfülbe Diablo 3 (Vigyázat csalók!)... ebből egyből arra következtetett szegény lelkem, hogy belekeveredtem valami átverésbe és már árverezem a Tv-t meg a bútorokat. Megalol :D

(#37789) D1Rect: Lehet ebben igazad van, Hellen végülis DPS barbárként nyomtam, dehát ott könnyű is ez... Infen viszont instant halál ez a gear..
Lehet a DH-mat folytatom, azért hagytam abba, mert írták sokan hogy drága nagyon a gear.

[ Szerkesztve ]

(#37791) Scheffer válasza Ren Hoek (#37784) üzenetére


Scheffer
tag

Ebben a játékban a jó eredményhez csak jó felszerelés kell, amit meg lehet szerezni birkatürelemmel, egy rakat szerencsével és/vagy vastag pénztárcával. A háromból az egyikkel általában mindenki rendelkezik.

Igazából engem Act IV idegesít egy kicsit, mert nem látok benne fantáziát. Nem mintha az előzőekben több lenne, de ott a hangulat kárpótol ezért, de a negyedik Act nem az igazi. Valahogy nagyon jól eltalálták az első kettőt, de már a hármasnál is húzom egy kicsit a számat, mert azt a várostromot egy kicsit grandiózusabbra is megcsinálhatták volna, de helyette kaptunk egy havas Act II-őt. Én látok Act III-ban fantáziát. Például random event lehetne távolsági karakterrel visszaverni egy rohamot az egyik szárnynál a bástyákról, vagy közelharcossal útját állni a Siegebreaker fenevadnak. Biztos jó lenne. (Mint Act I-nél a kriptákban olykor-olykor fellelhető eventek.)
Az első Act valahogy hozza a változatos tájakat, a hangulatot, amit átitat valami sötét és baljós árny, és talán valamilyen szinten tényleg beleéli magát a játékos, de aztán mintha elfogyott volna az ihlet a fejlesztők részéről. Igazán kár érte, pedig ki lehetett volna hozni még pár dolgot ebből az egészből.

[ Szerkesztve ]

(#37792) Cyberbeni válasza -conrad- (#37785) üzenetére


Cyberbeni
addikt

az enchantress meg 15% armort, és amikor életben van, akkor 3% attack speedet is.
scoundrel crit chance az mindig működik, vagy azis csak, akkor amikor él?
elég jól töltődik most a furry-m, úgyhogy nem feltétlen szükséges a +crit. (esetleg majd bracerre is szerzek)

@Scheffer: akik először végigtolták infernót, azoknak nem volt jó felszerelése, ráadásul sokkal keményebben ütöttek az ellenfelek is.

[ Szerkesztve ]

(#37793) Ren Hoek válasza Scheffer (#37791) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Ezzel tökéletesen egyetértek, annyiban különböző a véleményem, hogy Act3 szerintem jól sikerült, Act2 meg kicsit WoW fíling (érzetre) nekem Maghda miatt. Való igaz, hogy Act 3 lehetne nagyobb havas területes, jobban ráállhattak volna az ostromra. Viszont Act 4 az teljesen üres tartalmilag szinte. Sokkal jobban lehetett volna érzékeltetni a High Heaven hangulatot... Időben is jóval gyorsabban végigtolható első három fokozaton, mint a többi Act. Dung is alig van rajta. Összességében 1-2-3 teljesen lekötött és beszívott, bár normál kicsit túl könnyű volt. Nightmare-n kellett volna kezdődjön kb.

Meg nagyon visszataszító, hogy a botok tönkreteszik a játékot, és bosszantó, hogy sok millió euró vándorolt a zsebükbe...Csalókhoz került olyan valódi pénz tömkelege, aminek a játékosokhoz kellett volna vándorolnia. Ha nem lenne illegal gold piac, meg milliárdos gold farm biznisz, akkor most simán lehetne eladni RMAH-ban a goldot, és a tárgypiac is 100x jobb lenne... így meg kutya se veszi a drágább RMAH goldot :(

[ Szerkesztve ]

(#37794) Scheffer válasza Cyberbeni (#37792) üzenetére


Scheffer
tag

A jó felszerelés is relatív, mert lehet, hogy ami számomra már überkirály, az neked még mindig csak a szódával elmegy kategóriát üti meg. :)

Mindenesetre tényleg nem árt, ha valamennyit konyítasz a játékhoz, de alapvetően megfelelő felszereléssel egy 6 éves is végig tudja vinni Inferno fokozaton a játékot. Mindenesetre az eddigi tapasztalatok ezt mutatják, mert ismerősökkel megpróbáltuk Act II-őt átvinni, de csúnyán ráfaragtunk, és ez alapvetően azért történt, mert gyenge volt a felszerelésünk hozzá, vagyis a tank nem volt képes kellő sebzést felfogni és a DD karakterek nem tudtak elegendő sebzést kiosztani. Egy jó szett kell, és máris menni fog, mint a karikacsapás.

(#37795) Cathfaern válasza Ren Hoek (#37793) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Act-okkal mondjuk én se vagyok kibékülve. ActIII-ban sokkal több lehetőség lehetett volna, erre a nagy része "pokol". ActIV jellegtelen, elsőre tetszett, de annyira egyforma ott minden. Random eventek meg totál hiányoznak belőle.
Na mondjuk ez a másik nagy szívfájdalmam, ActI-II-ben még egész jó random eventek vannak, III-ban elvétve 1-1 (de már a számuk is kevesebb), IV-ben meg gyakorlatilag semmi (az nem random event, hogy egy más kinézetű teremben kell halomra ölni mobokat). Vagy csak én vagyok peches velük a későbbi actokban? (nem farmoltam még sehol, szóval az nem lehet az ok).
Szerintem jobb lett volna ActIII végig ostrom meg havas táj, és ActIV pokol. ActIII legjobb része amikor a várfalon harcolsz és öldöklöd halomra meg "lökdösöd le" az ellenfeleket. Utána a várban bolyongani már kicsit kiábrándító. A pokol része meg unalmas ezek után. High Heavent meg meghagyni vagy bónusz pályának, vagy kiegnek. Annyi mindent lehetett volna oda rakni...

[Némi Spoiler]
Meg szerintem ActIII-tól leül a sztori. II-ben még történik ez az, III-ban meg végig "jaj támadják a várat", aztán meg "na menjünk csapjuk le azt a köcsögöt". Jó a végén ott a fordulat, de meh... IV-nek meg nincs is sztorija szinte
[/Némi Spoiler]

[ Szerkesztve ]

(#37796) LÁZ


LÁZ
addikt

ezek vajon mit érhetnek? itt is ott is

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#37797) radi8tor válasza LÁZ (#37796) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nekem nem sokat. :(
Az első legalább socketed.
Az a baj velük, hogy 2 kezes fegyverek.

⭐ Stella

(#37798) Tomics


Tomics
addikt

Nightmare Act2-n esett az első legendary-m, amit használok is mert jobb mint ami rajtam volt előtte :P

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#37799) LÁZ válasza radi8tor (#37797) üzenetére


LÁZ
addikt

akkor mennek a gold-os levesbe

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#37800) MrCsiT válasza Amur (#30454) üzenetére


MrCsiT
addikt

Lett valami fejlemény az ügyben ? :F

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.