Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36151) Sirandrish válasza WayneGace (#36150) üzenetére


Sirandrish
legenda

Eddig 20-26 DPS-os wepekkel mentem..most összesen 20K-ért vettem 2darab 55DPS-es wepet..ajánlom hogy daráljak majd mint a gépzsír :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36152) dobolan válasza Sirandrish (#36151) üzenetére


dobolan
senior tag

Hát a gépzsír az kegyetlenül tud darálni :D

(#36153) bgufo válasza mikromanus (#36143) üzenetére


bgufo
csendes tag

Akkor itt a kihívás ha továbbra is osztod az észt:

" Csak mint említettem 1500-1600 LoH-nál nincs és nem is kell semmi "kemyény" skill a győzelemhez. Se overpower, se Überyeti, se ignore pain. "

Akkor vedd ki a Warcry, Superstition, Nerves of Steel talenteket, vedd fel az 1600 Life on hitedet és menj be Ghomhoz. Aztán ülj be egy sarokba és gondolkozz el azon a teóriádon hogy csak life on hit kell Ghomhoz.

Köszönöm, részemről végeztem a témával, nem fogod fel mert nem akarod felfogni hogy el van számolva Ghom mert a te classod épp broken abban fightban.

(#36154) F-ECT$ válasza Sirandrish (#36149) üzenetére


F-ECT$
titán

Szép cucc, ez elég lesz lvl60-ig :)

Dive ever, work never.

(#36155) Sirandrish válasza dobolan (#36152) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát legalább annyira mint a Zállat :D

F-ECT$ Ennyire jónak azért nem néztem :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36156) vhunor válasza bgufo (#36153) üzenetére


vhunor
őstag

Ha megcsinálom impunitys Warcry, Superstition és Nerves of Steel nélkül, 900 LoH, 600 liferegen, 2,60% lifesteal mellett, 15-20k közötti dps-sel, kapok cukorkát? :)

(#36157) bgufo válasza vhunor (#36156) üzenetére


bgufo
csendes tag

Nem, akkor kapsz ha monkkal megcsinálod 900 loh 600 life reg 2,6% lifesteal és 15k dps-el mivel overpower+crushing advance szerintem 300 resist és 600 life on hitnél is kigyógyítana jelenleg. :)

(#36158) sto1911


sto1911
veterán

A DH companionjai meddig tartanak ki mellette? Eltunnek idovel?

@(#36159) LÁZ: nem lattam a leirasukban se eletet, se idotartamot, semmit, csak, hogy vannak.

[ Szerkesztve ]

(#36159) LÁZ válasza sto1911 (#36158) üzenetére


LÁZ
addikt

sztem amig meg nem halnak, mert még az aranygyüjtögető menyétek is támadnak mindenkit, akit érnek..

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#36160) mikromanus válasza bgufo (#36153) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja, zárjuk a témát. Túl együgyű csacsogás ez a részedről. Leviszel a szintedre és győzöl a rutinoddal. Ez kb olyan, hogy a monk bármi skillt használjon Ghom ellen, csak felszerelést ne. Az esetek többségében nem a jéték vagy a többi karakter a "broken" hanem amit te használsz karaktert annál erős a "user error". Szedd össze önbecsülésed darabkáit és küzdjél a rinya helyett! Nekem is ez segített mikor még patch előtt haver tesco gazdaságos cuccban farmolta wizardként act 3-4-et ln meg act 2 elején szívtam a szúnyogokkal :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36161) Cyberbeni válasza mikromanus (#36160) üzenetére


Cyberbeni
addikt

kérlek mutass egy olyan videót, amiben monk 1.0.3 után csak ott áll ghom előtt és leüti. eddig még csak olyat láttam, amiben körbe rohangál, és van annyi dps-e, hogy ne enrageljen.

@sto1911: azért mert nem támadhatják őket, és nincs is rajtuk időkorlát (kivéve amelyikhez oda van írva, hogy x ideig van veled)

[ Szerkesztve ]

(#36162) vhunor válasza bgufo (#36157) üzenetére


vhunor
őstag

Eh, kiszúrtad, hogy az overpowert kihagytam a felsorolásból :D.

(#36163) WhiteWalker válasza sto1911 (#36158) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

a farkas eltűnik idővel,de oda van írva askill mellé meddig marad melletted,aszem 30mp-ig..a többi örök ,halálig legalábbis :D

(#36164) mikromanus válasza Cyberbeni (#36161) üzenetére


mikromanus
veterán

Monk(ey) style :DD

Egyébként meg vótmá'.

Itt meg egy ahogy illene csinálni:

Stílusosabb Ghom aprítás
Nem ám gáázban bambulni, vazze' :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36165) dobolan válasza vhunor (#36156) üzenetére


dobolan
senior tag

A life steal barbinál működik? Varázslónál beteszem a sb/healing blade + mw/blood magic skilleket, és együtt sem ér semmit. (a kiírásokkal köszönő viszonyban sincs a valóság)

(#36166) mikromanus válasza dobolan (#36165) üzenetére


mikromanus
veterán

Infernon 80% -ban csökken a hatékonysága. Kevés haszna van. Persze egy barbár ignore pain +20% life steal rúna sok DPS mellett azért hatékonynak és látványosnak tűnik...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36167) bgufo válasza mikromanus (#36160) üzenetére


bgufo
csendes tag

kösz, lassan 1 hónapja küzdök ghomon, illetve nem mert leszarom és otthagytam nem éri meg a fáradozást. patch előtt is act 3 ban jártam most is ott vagyok de inkább megyek act 2-re. Arra van elég gearem. Továbbra sem látod be hogy azért egyszerű neked ghom mert a classod imba nem te. Arról meg hogy ki az együgyű arról kérdezd meg az ápolókat/tanárnénit körülötted.

(#36168) Cyberbeni válasza mikromanus (#36164) üzenetére


Cyberbeni
addikt

kérlek nézd végig a videót: nem tud fél percnél tovább bennt álni a fingban, és csak azért tudta megölni, mert volt annyi dps-e, hogy még ne enrageljen ghom
a második videóban is csak azért tudja megölni, mert van annyi dps-e, hogy ne enrageljen

szóval még mindig várom a videót, amiben csak ott áll ghom előtt és leüti.

[ Szerkesztve ]

(#36169) Thrawn


Thrawn
félisten

Elég pocsék volt ma a drop eddig, semmi jót nem találtam, pedig volt köztük egy legendary is. Valami sword volt, be is zúzattam a kovácsnál.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#36170) Rizzo válasza mikromanus (#36164) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Ez működik, én is így öltem le, azonban kell ehhez a nagy dps, én amikor elsőre próbáltam mindig 10-15%-nál enragelt, nem haltam meg, tehát nem a taktika volt a rossz, hanem kevés volt a dps. Aztán kicsit upgradeltem a gearem és akkor már lement elsőre.

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#36171) mikromanus válasza Cyberbeni (#36168) üzenetére


mikromanus
veterán

Ok. Értem én. "csak" fél percig áll a gázban. De minek? Nem illik annyit bent ácsorogni szolid (1000-1250) LoH mellett. A második video nekem célszerűbbnek tűnik. Ez is volt a céljuk a fejlesztőknek a patch bevezetéssel. Amúgy először patch előtt még valami DPS szerkóban földrengés-seismic slam minden védelmi passzív nélküli kombóval nyomtam le. Az most már nem menne, mert ahogy írjátok hamarabb kezdi el a powerfingot...

Kiváncsi lennék, hogy gagyi resist-sok armor cuccban life regen skillekkel 2300-2500-as ólcsó kék-sárga fegyver-ring-amu kombóval is gond lenne-e, de ennyiért nem ölök bele 30 órát egy monkba, hogy felvigyem infernoig és lvl 60-ig.

Amúgy viccesek vagytok. Tipikus Murphy törvénykönyv szerinti hozzáállás:
"Ami nem megy azt erőltesd. Ha eltörik, akkor úgyis le kellett volna már cserélni"
Hajrá-hajrá! Törjétek csak a fejetekkel a diót. Ha nem erre vagytok tervezve, akkor minek akartok emo(nk) karival gázban vonaglani? Barbárral egyszerűbb, nem? :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36172) Cyberbeni válasza mikromanus (#36171) üzenetére


Cyberbeni
addikt

te mondtad, hogy barbárral simán állsz a fingban, és levered, és akinek ez monkkal nem megy, az inkább én kicsi pónimmal játszon

(#36173) mikromanus válasza Cyberbeni (#36172) üzenetére


mikromanus
veterán

A ponilevel az erősebb. Az én kicsi pónim túl kemény egy barbárnak. Kivéve ha szereti a futkosó buildet vagy a szado-mazo játékokat. Mondjuk a mostani cuccban már lehet menne, de patch előtt az elit vérplussmacik és rózsaszín pónik simán széttéptek :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36174) D1Rect válasza mikromanus (#36171) üzenetére


D1Rect
félisten

"nem ölök bele 30 órát egy monkba, hogy felvigyem infernoig és lvl 60-ig."
Pedig jó lenne, sok tapasztalattal gazdagodhatnál.

Meg kitudja, lehet nerf után jól jön egy használható karakter. ;]

(#36175) WayneGace válasza mikromanus (#36173) üzenetére


WayneGace
őstag

Póni level jól összerakott monkkal könnyű lett patch óta. Ha nagyon alád gyújtanak, akkor arrébb kell menni kicsit, gyógyítás, serenity és kész is. Viszont olyan pocsék lett ott is a drop, hogy csak időveszteség.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#36176) mikromanus válasza D1Rect (#36174) üzenetére


mikromanus
veterán

Arra ott lesz a demós hántör, meg ismerőssel most nyomulok normálon biccsdoktorral. EZ a kari önmagában vicc. Úgy settenkedik mint egy tyúktolvaj. Az offhand csak erősíti a képet. Az első "pajzsai" olyanok mint egy gumikacsa vagy gumicsirke. Meg hessegeti az ellenfél felé a robbanó békákat. Jááj :DD
Norm végefele van egy Wiccárd is. Lesz választék ha eladom az önbecsülésem a nerfelő hatóság diktatórikus rendszere miatt :DDD
A monkey magic kari kimaradt. Csak raktárosként foglalkoztatok 1-2t...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36177) Cyberbeni válasza mikromanus (#36176) üzenetére


Cyberbeni
addikt

szerintem csak félsz, hogy ki kellene állnod vele ghom fingjából...

(#36178) D1Rect


D1Rect
félisten

Mennyi golddal lettetek meg lvl60?
Úgy sacc/kb.

(#36179) Gyuri27 válasza D1Rect (#36178) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azaz az idő alatt mennyi gold esett?
Mert ezt ugye kiirta (meg az ehhez szükséges időt is).

Amd - Radeon - Ryzen

(#36180) radi8tor válasza D1Rect (#36178) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

1.3 milla talán. De lehet kevesebb.

⭐ Stella

(#36181) mpierre válasza D1Rect (#36178) üzenetére


mpierre
veterán

1 milla körül.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#36182) mikromanus válasza Cyberbeni (#36177) üzenetére


mikromanus
veterán

Hiába hergelsz. A felszintezés és inf Act 3-ig runolás legalább 30 óra lenne. Az egy egész hétvége ha nem költesz sokat alvásra és egyéb haszontalanságra (pl élet). Annyira nem szimpi a bokszos kopaszka, hogy ennyit nézegessem a csillogó kobakját :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36183) vhunor válasza D1Rect (#36178) üzenetére


vhunor
őstag

2m körül, kovács és ékszerész már maxra volt fejlesztve arra, plusz craftoltam még drága áron köveket.

(#36184) Gorneck válasza D1Rect (#36178) üzenetére


Gorneck
titán

Kb 1 milla.

Gorneck#1239

(#36185) Cyberbeni válasza mikromanus (#36182) üzenetére


Cyberbeni
addikt

csak egy pár zk/belial run kell, és pikk-pakk 60-on vagy. act3-ig eljutással meg nem kell bajlódni, mert nyitok neked játékot, és a sarokból végignézem, ahogy levered ghomot.

(#36186) priti válasza D1Rect (#36178) üzenetére


priti
addikt

Na ennyi. Vettem pici pénzért a lvl54 cuccok helyett másikat, így felment az int és ezzel a 2k intel már meglett a 25k DPS az inf elejéhez. Mondjuk vitből nem sok maradt, meg le is égtem anyagilag, de nem nagyon izgat. Legalább nem kellett futkosni meg farmolni. Elkezdtem menni infen egyedül így és farmolhatónak tűnik így az act1, szal nem veszek kék fegyót. Amíg nem lesz meg a zsé egy 1000-1200 DPS-es wand-ra addig marad ez.

Hardverlesen

(#36187) vhunor válasza Cyberbeni (#36185) üzenetére


vhunor
őstag

a sarokból végignézem, ahogy levered ghomot.

:))

(#36188) Tigerclaw válasza D1Rect (#36178) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Tud valaki tanácsot adni, hogy hogyan kellene eldönteni, hogy mi menjen vendornak, mi menjen salvage-re és mi az ami AH-ra, esetleg RMAH-ba, bár ez utóbbit még nem néztem még. Az a gondom, hogy minden létező táskahelyen a fullosra kiváltott ládában és már vagy 5 altnál is tömve van minden sárgákkal. AH-ban ugye ott a 10-es limit.

Most annyit csinálok, hogy a lvl 61-63-as kékek salvage-ra mennek, a kisebb kékek vendornak, de a sárgák többségével nem tudok mit csinálni, nem tudom eldönteni, hogy hasznos-e, vagy se. AH-ba csak buyoutra teszek be, alacsony árra 3-30k-s buyoutra, hogy hamar menjen el, de nem megy, így elárasztanak a sárgák.

Mondjuk lvl60+ kategóriában milyen statok különösen értékesek?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#36189) mikromanus válasza Cyberbeni (#36185) üzenetére


mikromanus
veterán

Majd Karácsony környékén megkisérlem. Ez lesz az ajándékom neked. Hallgathatod a fogcsikorgásom, bár leírni elég nehéz lesz :DDD

Amúgy pár monk próbálkozott ezzel amolyan challenge-ként és párnak állítólag sikerült is.
Ghom 1.0.3 CHALLENGE!! Tank and spank

Bár lehet modernkori Háry Jánosokkal van dolgunk :P

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#36190) Wolverine válasza oxox (#36138) üzenetére


Wolverine
félisten

5 karakter, 3 lvl27-es és 1 lvl31-es van a lvl39-es mellett. Az AH-ban csak eladok; de így is, dropból és craftból a lvl27-es DH-m 600 feletti dps-sel aprít :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#36191) persil válasza Tigerclaw (#36188) üzenetére


persil
nagyúr

"Most annyit csinálok, hogy a lvl 61-63-as kékek salvage-ra mennek"
Megnézed, hogy a vendor mennyit ad. Ha 1000-nél többet, akkor vendor, ha annál kevesebbet, akkor kinyered belőle az infernós esszenciát és mehet ah-ra. (Most 1200 körül van, de volt már 1700 is. Egy ideje csökkent és most nagyjából tartja.)
De sárgát is betörheted, ha nem ah képes és nem ér meg 1000 aranyat a vendornak.

"Mondjuk lvl60+ kategóriában milyen statok különösen értékesek?"
Sok minden lehet értékes, korábban linkeltek egy ilyen összefoglalót, hogy mely tárgyakon, mely értékek az eladhatók.
De azt kis túlzással kijelenthetjük, hogy main stat(int, dex, vagy str) és vit együtt el szokott menni, crit chance/crit damage külön is, de együtt elég értékes, socket is dob az értékén, life on hit szintén. All resist(+ másik még jobb) szintén keresett. Statokból 100 fölött keresettebbek a tárgyak, 150+ már fasza, főleg, ha mindkét(vagy több stat) ilyen magas.
Törekedj arra, hogy egykezes fegyveren 700+ dps, kétkezesen 1000+ legyen, ez alatt nem nagyon mennek. 950 fölötti egykezes akkor is eladható, ha semmi más nincs rajta.(tehát a kékek is)
Follower item eladhatatlan kis túlzással, azt be lehet törni.(ha nem ér meg 1000-et a vendornak)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#36192) F-ECT$ válasza D1Rect (#36178) üzenetére


F-ECT$
titán

750k, de addigra már megvolt az 1m collected achi. (Előre vettem 60-ra 1-2 fegyvert.)

Dive ever, work never.

(#36193) oxox válasza priti (#36186) üzenetére


oxox
addikt

resisted mennyi?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#36194) annonmi


annonmi
tag

Mai nap termése, Dagger Shoulder
mindjárt munka.... :(

Diablo 3 - NMI#2665

(#36195) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Most én vagyok láma, vagy tényleg nem lehet kijelentkezni ebből a social dologból? Nem akarom, hogy lássák mikor vagyok online, és ezt nem tudom megtenni? ... Nem azért, hogy valami hátrányom lenne belőle, csak nem nagyon szeretek coopban menni (kb mert sokszor tartok szünetet, szeretek saját tempóban menni, vagy mindig bejön valaki a szobába akkor megy le tálcára...egyszóval nem szeretek másokhoz alkalmazkodni)

Sehol nem találom, hol lehetne kilépni belőle, vagy legalább invisible-re tenni, ahogy általában a közösségi dolgokat...

[ Szerkesztve ]

(#36196) KonzolKartel válasza annonmi (#36194) üzenetére

a shoulder elég jó, de a dagger-ért elég kár, hogy dex, str van rajta:(.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#36197) grex4


grex4
aktív tag

hello.
Ezek a statok elegek már inferno act3-ra? esetleg 4re?

Buildem (Monk)

Buffolva van a dps és az armor, enchantress is van.

Másik kérdésem az lenne hogy a Helm of Command 8% block-ja megér-e ennyi változást, képen látni vagy az a sapka csak egy 27%körüli blockos pajzzsal észrevehető?

[ Szerkesztve ]

üdv

(#36198) Gorneck válasza Ren Hoek (#36195) üzenetére


Gorneck
titán

Social alatt be lehet ezt állítani...jobb oszlopban felső tán...akkor nem tud hozzád csatlakozni senki.

Gorneck#1239

(#36199) D1Rect válasza Tigerclaw (#36188) üzenetére


D1Rect
félisten

Armor:
Main stat+vit+allres alatt ritkán van értelmes dolog kivételt képezhet a crit (helm,gloves,braces lehet) MF ésvagy GF.
Közel tökéletes tulajdonsággal elmehet int+dex is, de a glass egyre kevésbé népszerű build.
Dex+spec resist még jó lehet olykor monknak allres helyett.
Dex+allres+specres-ről akár a vit is lemaradhat.

Ring+Amu:
Igaziból ismerni kell sacc/kb. a buildeket, hogy mit tud jól használni ez-az a karakter.

Fegyver:
Csak 1 kezes(kivéve, bow/xbow).
Critdmg/socket/LoH/main stat a keresett. Minél nagyobb sebzés annál jobb.
Bow/Xbow: Critdmg/socket/dex a tuti

(#36195) Ren Hoek: Nem tudod, mindenképp látni fognak.
Nem is lesz változás ezen a téren.

[ Szerkesztve ]

(#36200) domesz


domesz
aktív tag

Láttam vki ilyet hirdet hogy ilvl63-as fegyokat vesz 350k-ért, unindentify-t persze.
Érdemes így eladni?

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.