Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) GreenBO válasza priti (#5041) üzenetére


GreenBO
csendes tag

egyet értek. :C :))

(#5052) BandiHUN válasza Ant@ (#5049) üzenetére


BandiHUN
veterán

a challenge nem érdekes...azt senki nem látja...sajnos.pedig a multi is kaphatott volna steames archivementeket... :((( nekem 14 és fél napom van cod4,és 33500 killem :DDD viszont a headshotot a felénél összeszedtem,minden ki van maxolva :D hááát az MW2-nél nem tudom,meglesz-e.

egyébként itt jár valami olyasmi,mint az aranyfegyó a cod4-ben,ha megvan egy csoport minden fegyója?

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5053) @rglaaf válasza Ant@ (#5049) üzenetére


@rglaaf
veterán

Nekem pár nap alatt meg volt M4A1- az 1000 kill meg a 350 hs hax nélkül persze

PSN:BiZzare_0 ️

(#5054) danilla válasza @rglaaf (#5046) üzenetére


danilla
őstag

Szerintem nem ez a lényege konrétan, a lényege az, hogy érezd magad jól, megkötések nélkül. Az meg, hogy glezel meg kemplesz az meg a te saját döntésed, ezért jó, hogy nincs dedikált szerver, így már csak a kis ovisok nyivákolását kell hallani... A noobolást meg a lowozást én már inkább észre sem veszem :C

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#5055) jozefgucci1 válasza Ant@ (#5049) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nekem 29 nappal és 50000 killel megvan rég minden a cod4-ben ,de gyanítom hogy itt ezt nem fogom elérni mert szép lassan visszamegyek a 4-re.Ott lehet rendet csinálni a szerón és mindenki hq-zik nem szaladgál össze vissza.

Ja Priti asztom a véleményed és a játékstílusod sajna néha kénytelen az ember váltani.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#5056) BandiHUN válasza Ice!? (#5050) üzenetére


BandiHUN
veterán

az a baj,hogy a sok gyepes nem is akarta megtanulni a használatukat...na jó persze elég gáz,hogy gl lehet az embernél 4 is+gránát...de akkoris kell tudni használni,hisz sokra megy a mókus vele,ha1:1nél rosszabb aránnyal fut vele,mert leszedik amint lő a gl-el...de én pl.a legszebb streakjaimban pont nem nyúltam a gl-hez :DDD felesleges,mert lassú a reload,a birkák meg jönnek libasorban,sokra megy az ember vele,ha az elsőt tudja csak kicsinálni...egy gyorsköpővel pár pillanat pl.a 3 libasorban jövő leszedése...de viszont a gl-nek van annyi előnye,hogy olyan helyekre/helyzetekre beválik,ahol az ellenfél túl jól kempel be,és egyébként nyilt térről kellene közeliteni->jó eséllyel leszed.legalább nincs az,hogy beülünk 3-an a szoba sarkaiba,és be van védve minden.meghát jó példa volt nekem az,hogy egyszer sikerült a gl-el a bombát sabotage-ben robbanás előtt 2 másodperccel leszedni :D sajnos ez azóta se jött össze mégegyszer,bár nem is hajtottam érte,azt hiszem semmit nem kaptam érte,pedig jó challenge lenne. ;] csak azért nem mondom,hogy bug volt,mert ki is irta,hogy megsemmisitettem az ellenfél telepitett cuccát,és a bomba megjelent újra középen :DD áhh,nem lesett nagyot senki... :U

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5057) feka007


feka007
nagyúr

Mekkora egy kalap f.s ez az iwnet, nagy pinggel már nem is lehet játszani mert nem léptet be sehova.. :W F.szomat jól elb.szták ezzel a gagyi rendszerünkkel :(((

(#5058) BandiHUN válasza jozefgucci1 (#5055) üzenetére


BandiHUN
veterán

szerintem meg hagyni kell,hogy a játék kifejlessze a saját karakterét...igy,hogy mindent lehet,ki is fogja próbálni mindenki az összes cuccot,de szépen be fog állni egy egyensúly,és mivel jobbára akinek kellett,megvette első nap,szépen le is fog csengeni a szeleburdiság,mert nem sokan fognak már utólag csatlakozni,talán még aki karácsonyra kapja...és az átlagember vagy ráun a gl-es sikerélményre,és mivel a többi nem megy,abbahagyja,avagy ha érdekli,gyúrni fog a normál fegyveres harcra is,mert eredményt akar,szerintem itt jobb lehet a játékmorál,mint a 4-ben.és főleg hogy itt nem lesz szabály,amit más talál ki,amit a "prók" erőltetnek a köznépre,ráadásul nem lesznek ostoba adminok sem,ki fog alakulni szépen a lövöldözés is,a csapatjáték is.mert akinek ezek nem kellenek,úgyis megunja,és abbahagyja...és aki ráérez a csapatjátékra,az nem fog visszatérni a csapatmódokban a gl-es baromkodásra,arra ott a tdm,free for all,és akkor igenis lesz jó sabotage meccs.de egyébként a headquarters általában jobb...mert nem kell plantelgetni,stb,és a birka is tudja,hogy csak oda kell állni a megfelelő helyre,és túlélni,és az még összejön parasztészből is.egyébként nem osztom azt az elterjedt álláspontot sem,hogy mindenki noob,aki nem az sd-t tolja,ezt is a próktól vették át ugye.sose értettem,miért nem lehet ctf-ben pl.wart rendezni... :U vagy akár tdm-ben,stb

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5059) forceberg válasza forceberg (#4799) üzenetére


forceberg
veterán

"Game lobby closed" ...

Szóval megint:
NA MOST MÁR B***ÁK MEG A JÓ K**** A******-KAT!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#5060) jozefgucci1 válasza BandiHUN (#5058) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Erre csak azt mondom ,hogy neked legyen igazad.Az zavar a legjobban ,hogy hiába hq szerverre megyek a csapat java része szarik rá mit is kel csinálni.Akkor miért nem tdm -re megy az ilyen.Megmondom .: Mert a normális játékost aki megy a cél felé könyebb lekempelni. Remélem kinövik ezek a gyökerek.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#5061) SzlobiG válasza priti (#5041) üzenetére


SzlobiG
félisten

Igen lehet csinálni csalás nélkül is ilyen statot, de nem hinném, hogy 90%-ba fejlövéstől lenne meg a killcam elárult mindent...Én is szoktam GL-ezni mikor milyen kedvem van, viszont kempelni nagyon ritkán én az a rohanós darálós típus vagyok rohanok ész nélkül.:D

(#5062) LamaCube válasza BandiHUN (#5058) üzenetére


LamaCube
addikt

Hát igen a nagy "prók" akik olyannyira butított graffal tolják úgy,hogy se füst se fű se semmi extra és még ki tudja milyen "pro" cfg...Meg ilyen mod meg olyan mod.
És az a jó amikor megmagyarázzák,hogy te is lehetsz ilyen beállításon és egyenlő az esély.Ellenben én egy 2007-es vagy 2009-es játékkal nem olyan beállításokon akarom játszani a gamet ,mint egy 2000 évi játék.
Nem tetszik mw2 sem ,de ha megoldódna a lean,ping, és az aimosok 100%-os megoldása erősen gondolkodnék a megvételén,mert biztos el lehet vele az időt csapni és ki tudja,ha jó team összejönne funolni még meg is tetszene,de erre sok esélyem nincs :( ,hogy meg lesz oldva.Ellenben,ha nem tetszene fél áron eladnám vagy nem :))

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#5063) Siiiiix


Siiiiix
tag

De ha valaki GL ezik az poén, mert felbaszod magad rajt és akkor csak őt fogod vadászni és ha lelövöd jót tesz az egódnak :D

(#5064) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Nem tom elérte-e már más, de megvan a 70. Egyenlőre úgy tűnik maradt minden: fegyverek, perkek, stb. A következő a prestige.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#5065) Ant@ válasza Svájcinéger (#5064) üzenetére


Ant@
senior tag

Akkor azt mond meg ,hogy ha peztizseltél megmaradnak a challengek?

(#5066) Baloghjanos


Baloghjanos
tag

hol fejlodok a leggyorsaban ? tdm ??? ja meg még 1 meik az a perk ameikel nem hajják a lépteimet?? :R

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#5067) Winne


Winne
nagyúr

Na beléptem én is a PH groupba. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#5068) luw2win válasza forceberg (#5059) üzenetére


luw2win
őstag

Nap mint nap ez megy nálam is... szánalom, lennének már normális szerók meg egy redvás console, meg promod, néha visszavágyok cod4-ezni a jóöreg promod miatt

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#5069) Polllen válasza LamaCube (#5062) üzenetére


Polllen
nagyúr

Sztem te semmilyen gémet se fogsz venni, mert olyan, hogy "aimosok 100%-os megoldása" nem létezik...csak egy ideál... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5070) Polllen válasza luw2win (#5068) üzenetére


Polllen
nagyúr

promod...engem is megnevettettél :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5071) Baloghjanos válasza Winne (#5067) üzenetére


Baloghjanos
tag

hol találom a ph groupot küldesz linket??

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#5072) BB3nce


BB3nce
tag

Hali!

Tudnak a törtesek multizni? Szeretném megvenni a játékot, de nem azért, hogy velük toljam.
És mennyi hiba van még a steammel v IWnettel, egyikkel sem volt még dolgom? Ahogy olvasom, sokan panaszkodnak. Nyugtassatok meg, hogy megéri megvenni, és rendesen fog futni. :K
Persze csak őszintén :) :R

(#5073) luw2win válasza Baloghjanos (#5066) üzenetére


luw2win
őstag

Ninja perk, és elsőre szvsz SD, aztán amikor már több pontot kell elérnek akkor meg TDM, és a fegyók feljesztése miatt rengeteg pontot kapsz, én igy csinálom.
Amúgy a leggyorsabb az mpcheat.eu ;) :DDD

Polllen: mibajod a promoddal? játszhatóvá teszi a játékot, nincs gl, semmi baromság, jó szerók, semmi csicska aki kibannoljon, van csipa fix stb stb...
Persze itt neves klánok szeróira gondolok

[ Szerkesztve ]

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#5074) Baloghjanos válasza luw2win (#5073) üzenetére


Baloghjanos
tag

megvan a ninja perk és ugyan ugy hallom a lépteimet én csinaltam valamit roszul ?

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#5075) Hunter2


Hunter2
addikt

nem akartok játszani egy FFA mecset? Hostolok egy játékot ha összejövűnk páran

(#5076) Polllen válasza Baloghjanos (#5074) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ninja pro szinttől lesz hangtalan a lépted... ;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5077) Svájcinéger válasza Ant@ (#5065) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Oks, de azt már csak holnap. Az AK valahogy marhára torz lett így első ránézésre.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#5078) Baloghjanos válasza Polllen (#5076) üzenetére


Baloghjanos
tag

az mit jelent hanyas szintől ?

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#5079) Baloghjanos válasza Svájcinéger (#5077) üzenetére


Baloghjanos
tag

szerintem nagyon jo let a ak nekem nagyon ment vele singleba

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#5080) LamaCube válasza luw2win (#5073) üzenetére


LamaCube
addikt

Szerintem éppen ez a baj amiket felsoroltál.Miért nem lehet 1 játékot úgy játszani ,ahogy megcsinálták.Nem kivenni és természetesen nem beletenni (gondolok itt a cfg buzerátorokra) dolgokat.
Nem tudom ki írta már ,de tényleg igaza volt akinek ezek a perk rendszerek meg "baromságok" nem tetszenek azoknak nem promodolni kellene,hanem visszamenni cod1 estleg 2 be.Ott nincsennek ilyen "baromságok".Ja mondjuk ott rántanak a fegyók és a csipa is ingadozik rendesen ugyebár
Ezért játszom 1-el.Cod4-el meg direkt olyan szerókon szórakozom ahol lehet ezeket használni mivel a játékban adott.

Teszem fel a költői kérdést nekem nem lehet neves klánom ,ha ezeket a "baromságokat" engedélyezem a szerveren?
MW2 -nek ez lenne az előnye nincs mod és önkényes szabályok,de sajnos ez nagyon kevés még.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#5081) Baloghjanos válasza LamaCube (#5080) üzenetére


Baloghjanos
tag

engem
csak az zavar hogy csak pub mod van kiadhatnanak egy war modot ahol lehetne pcwzni vagy hasonlo

[ Szerkesztve ]

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#5082) Siiiiix válasza luw2win (#5068) üzenetére


Siiiiix
tag

Promod? :D:D Az egy szégyen úgy ahogy van.

(#5083) Baloghjanos válasza Siiiiix (#5082) üzenetére


Baloghjanos
tag

szia siiiix :)

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#5084) forceberg válasza luw2win (#5068) üzenetére


forceberg
veterán

Szeva bajtárs!

Engem ez a kisgyerekes perkesdi egyáltalán nem köt le, ezért szerintem elkezdem a HC-t, Cold Blood fel, aztán nem látnak a szánalmas UAV-n. Hátha jön vmi normális warozási lehetőség, ha nem jön, akkor abbahagyom, s megyek vissza a CoD2-4-re. A 4-et amúgy is tolom még. Szidtuk a Promodot, de énnél a fosnál ezerszer jobb volt. Azoknak jó ez, akik a CoD4-ben a 48 fős szerókat kedvelték...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#5085) Baloghjanos válasza forceberg (#5084) üzenetére


Baloghjanos
tag

:R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

végre egy normalis hozzászolás :)

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#5086) Siiiiix válasza Baloghjanos (#5083) üzenetére


Siiiiix
tag

helló :D

(#5087) forceberg válasza Siiiiix (#5082) üzenetére


forceberg
veterán

Pubhuszároknak szégyen, persze!
Waron kell megmutatni. A Promod meg a megmérettetési körben elfogadott szabályrendszer. Ez van. Én sem szerettem soha igazán a Promodot.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#5088) Baloghjanos


Baloghjanos
tag

szerintetek 24 colban egy 4870 1 gb kari fogja birni fullhd a mw2 őt???

"Hogy én mit akarok? A világot, fiacskám, a világot!"

(#5089) Fortissimus


Fortissimus
őstag

ma egesz nap csak laggoltam. koszonjuk IWnet :R

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#5090) danilla válasza forceberg (#5087) üzenetére


danilla
őstag

Azt nem értem, hogy akit teljes mértékben nem érdekel a játék, ugyan ahogy igazából használni kéne (úgyértem, ahogy megcsinálták perkek stb) minek ad ki, vagyis jobb kérdés, megéri neki kiadni 10 ezer forintot? Mi az hogy waron kell megmutatni? Nem lehetek jó játékos cod6-ban, csak ha waron legyözök valakit, meg csak akkor, ha nem használom azokat a dolgokat amiért fizettem? Vicces...

Nagyon remélem, hogy nem fogják elrontani a játékom azzal, hogy bevezetik a dedicated szerverrendszert.

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#5091) Siiiiix válasza forceberg (#5087) üzenetére


Siiiiix
tag

Pam 600x jobb volt. Promod az úgy volt szégen ahogy volt. A hitboxával a szórásokkal és a csipafix el együtt.

(#5092) Polllen válasza LamaCube (#5080) üzenetére


Polllen
nagyúr

Sztem rosszul látjátok a dolgokat... :DDD

Van ezer féle lehetőség a gémben, de nem kötelező használni mind...bizonyos perk-k, fegyók tiltásával új játékélményt nyújt szvsz...

Mind2 lehetőség jó és meg van az előnye...Pl. cod4-ben csak hc szeróra járok és csak oda, ahol tudom, akit agyonlövök nem dob el egy élesített granyót vagy nem kap elő egy stukkert és kezd el lőni...(miután MEGDÖGLÖTT)
Más stílust tudok játszani, mint azon a szerón, ahol MINDENRE számítanom kell...Nekem mind2 bejön, de ha választhatok naná, hogy az első verzió ;)

Amúgy két dolog megférhetne egymás mellett itt is, mint ahogy cod4-ben...uh kár győzködni egymást...vkinek ez vkinek az... Talán majd eccer itt is lesz...

Amúgy ma ért egy vicces meglepetés...az enemynél volt 4 playa egy klánból...domination volt és mindnek last stand volt... :DDD még jó, hogy alap lmg volt és amikor egymás után jöttek éppen kitartott a tár... :DD (meg persze kicsit bambán jöttek) kaptam is az execution bonus-t ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5093) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Ne vezessék be de akkor az aimosok kapjanak elsőre 1 hét global bannt aztán 2. 2 hónapot 3. pedig véglegest,és akkor lehet újra megvásárolni a játékot. :D Mert azt érdemlik

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#5094) luw2win válasza Siiiiix (#5082) üzenetére


luw2win
őstag

Miért lenne szégyen? látszik hogy egy publáma vagy aki azt éli hogy Juggernautot tesz meg Clayel kinyir mindenkit, ennek semmi értelme, tény az első pár hónapba nagyon szórakoztató, aztán már csak idegesítő...
Nekem promod a cod4 lényege, másmiatt felesleges megvenni eredetibe :U

mod: pam anno jó volt, de promod jobban tetszik

forceberg: kiprobálom :K

[ Szerkesztve ]

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#5095) Haart


Haart
addikt

Az multi configfájljának moddolása mennyire számít cheatnek? Csakmer beállítanék ilyeneket hogy ne fullscreen fusson a game meg stb.

(#5096) danilla válasza Kucsek (#5093) üzenetére


danilla
őstag

Szerintem az aimosok, meg a wh-sok meg az ilyen kis... rögtön végleges bann-t kapjanak. :D

"publáma, láma, stb"... nah az ilyen kifejezések a szégyenletesek, gyökérség magas fokon :C

https://twitch.tv/ddplayzone

(#5097) BB3nce válasza BB3nce (#5072) üzenetére


BB3nce
tag

Valaki erre? :) [link]

(#5098) BalaNce87 válasza BB3nce (#5097) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát szerintem még gyyerekcipőben jár az iwnet, van mit rajta javítani, ezt abból gondolom amiket itt szoktak leírni, meg hogy nincs vote hogy kit szeretnénk kirugni, mapváltás esetleg, persze az se lenne teljesen jó mert akkor meg tuti menne a szavazgatás állandóan. Ha tetszett a 4 valószínűleg ez is tetszeni fog, sok változás nem történt.

[ Szerkesztve ]

(#5099) luw2win válasza BB3nce (#5097) üzenetére


luw2win
őstag

Törtesek tudtom szerint nem tudnak multizni, IWnet az egy kalap sz4r, nekem se volt még steamem, de meg lehet szokni, furcsa.
Ha késöbb lesznek dedikált szerók, meg console, meg neadjisten lean akkor megéri, én megvettem, kíváncsi voltam rá, remélem lesz még jobb is :D

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#5100) BalaNce87 válasza BB3nce (#5097) üzenetére


BalaNce87
addikt

2x

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.