Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5751) Siiiiix válasza Polllen (#5738) üzenetére


Siiiiix
tag

hát többet semmikép nem láthatsz. Maximum azt hiszed. De nekem a 20" es 16:10 es Tft-n tökéletes a 1680*1050

(#5752) Haart válasza Fortissimus (#5740) üzenetére


Haart
addikt

Hát jó csak kicsit egyszerübb a dolog ha ablakba fut :D

(#5753) feka007 válasza @rglaaf (#5680) üzenetére


feka007
nagyúr

Helyes, hulljon a férgese :K

(#5754) Svájcinéger válasza Tomika1981 (#5748) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Hát ez így nem fog menni. Ugyanazzal a game-mel két különböző profilban nem fogtok tudni játszani. Két különböző gépre fel tudod rakni, mindegyiken tudtok vele majd játszani, de nem egyszerre.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#5755) Tomika1981 válasza Svájcinéger (#5754) üzenetére


Tomika1981
tag

Mi van??? Ez komoly? Tehát ha apuci megveszi a játékot 3 pici fiának akkor azoknak vagy 3 PC-t kell vennie vagy 3 accountot??? Ne már! Ha átjön a szomszéd akkor ő vagy belerondít a statomba vagy megveszem neki is??? Ezt nem akarom elhinni! Basszus kiírom a homlokomra hogy hülye vagyok mert megvettem!

Tomika

(#5756) Doki16 válasza Tomika1981 (#5748) üzenetére


Doki16
addikt

Nem lehet több profilt használni. Egy van ami a steam fiókodhoz tartozik és kész. :)

Szerk.: Hopp már Svájcinéger megválaszolta. Tomika1981 pedig hidd el ez így van és azért mert így van nekik benne üzlet. Most az nem érni meg nekik ha egy játékot mindneki tudna használni.

[ Szerkesztve ]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#5757) Polllen válasza Siiiiix (#5751) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ez a bajom nekem is...pedig kellene, hogy különbség lengyen...;)
[1.]
[2.]

Nekem is 1680x1050-ben megy 20"-s tft-n, de a látószög karcsú...

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5758) LamaCube válasza Tomika1981 (#5755) üzenetére


LamaCube
addikt

Ezt kb. a megjelenés előtt 1 hónappal lehetett tudni .Valójában az utolsó mondatod a reális. :K

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#5759) Tomika1981 válasza Doki16 (#5756) üzenetére


Tomika1981
tag

Akkor sok sok gyártó már tönkrement volna ha csak így érné meg. Minden játékom eredeti de mindegyiknél van 2-3 profilom.

Tomika

(#5760) Siiiiix válasza Polllen (#5757) üzenetére


Siiiiix
tag

Izé itt nem a felbontáson van a variálás hanem a FOV (Field of View) en. Felbontás csak annyit tesz, hogy hányszor hány képkocka legyen adott területen

(#5759) Tomika1981

Hidd el ez a rendszer úgy tökéletes ahogy van.

[ Szerkesztve ]

(#5761) Tomika1981 válasza LamaCube (#5758) üzenetére


Tomika1981
tag

HÁT TÉNYLEG HÜLYE VAGYOK!!!! Azért érdekelne hogy a nagycsaládosoknál mi a helyzet amikor 5-en ölik egymást a nagyszobában élőben és nem online mert a gyártó azt akarja hogy a papa 50ezerért vegye meg minden gyereknek külön. Basszus pár év és annyi windowst kell venni ahány tagja van a családnak mert egyik a másikét nem fogja tudni használni!

[ Szerkesztve ]

Tomika

(#5762) Malachi válasza LamaCube (#5758) üzenetére


Malachi
addikt

Öregem, te aztán nem unod meg soha. Mostanra már rohadt unalmas. :(((

(#5763) Siiiiix válasza Tomika1981 (#5761) üzenetére


Siiiiix
tag

Ember senkit nem érdekel az, hogy milyen az anyagi helyezete az 5 gyerekeseknek (JOGOSAN!). Mellesleg még mindig 18+ os játék és egy átlag 18 feletti szokott dolgozni is. Azaz ez a helyzet nem áll fen.

[ Szerkesztve ]

(#5764) Tomika1981 válasza Siiiiix (#5763) üzenetére


Tomika1981
tag

Nem hiszem hogy ez a legoptimálisabb üzletpolitika! Na mindegy. Én biztos nem veszem meg mégegyszer csak azért hogy ha valaki jön akkor kipróbálhassa. Legalább guest opció lenne.

Tomika

(#5765) luw2win


luw2win
őstag

Nézzétek meg.
PC-n miért nem lehet ilyeneket lőni csipával? :F Nekem szanaszét hord a csipa mindig, párszor ad be valamit de az nagyon kevés

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#5766) Csabee. válasza luw2win (#5765) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Mostmár legalább tudom mi az a csipa :D

Üdv: Csabee.

(#5767) feka007 válasza luw2win (#5765) üzenetére


feka007
nagyúr

Mert konzolon könnyítve van, hogy a sok homokos örüljön, hogy megint heccsátot osztott (mivel mindig oda húzza a gép kb)..

(#5768) luw2win válasza feka007 (#5767) üzenetére


luw2win
őstag

Jaaa, értem, életembe nem játszottam konzolon :B

Csabee.: Nem hallottad még? :D

[ Szerkesztve ]

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#5769) BalaNce87 válasza luw2win (#5765) üzenetére


BalaNce87
addikt

Jobb is így, legalább nem ad be minden faszságot, ami legtöbb esetben nevetséges.

Lamacube: Hát igen az is unalmas már hogy mindig rád szólnak, mi ez valami fórumfelügyelő?:D

[ Szerkesztve ]

(#5770) LamaCube válasza Malachi (#5762) üzenetére


LamaCube
addikt

1.Nem tudom neked ki írt.
2.Én arra reagáltam,hogy lehetett tudni megjelenés előtt.Nem arra,hogy az a hülye aki megvette.
Tehát a gyengébbek kedvéért nem azért hülye ,mert megvette.Tájékozódott volna és nem vette volna meg ,mert azt hitte több profillal is lehet vele játszani.Mint írta ezért volt hülye én csak igazat adtam neki.
Amúgy totál nem érdekel ,hogy te mit unsz ez a te magánügyed.
Olvass előzményt vagy értelmezd ki mit ír.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#5771) Haart válasza Tomika1981 (#5764) üzenetére


Haart
addikt

Hát most nem azért de ha enniyre gyöpösödött vagy hogy nem engeded a szomszédot se oda mer jajjjj elrontja a statodat, akkor lehet nálad van a hiba :F Szted ugyan ki nézi meg hogy milyen a statod? Csak és kizárólag te látod, vagy esetleg hencegni tudsz vele semmi másra nemjó. Részemről ennyi.

(#5772) Siiiiix válasza luw2win (#5765) üzenetére


Siiiiix
tag

Próbálj azzal a 2 kis hüvelygomba pöcögtetővel játszani és megtudod miért adja így :D Am konzolon is hatalmas élmény egy FPS csak át kell szokni rá, erre tökéletes példa a Gears of War vagyis az már TPS vagy mi

(#5773) Thome válasza feka007 (#5767) üzenetére


Thome
addikt

Nekem is volt boxom, és mikor cod4 multiztam, hát kiidegelt a sok mesterlövészes vérpistike, mert mellémlőtt (!!!, rendesen áltni lehetett a killcamban, hogy mellém lőtt), és beadta. De nem csak egy embernek, tehát ez ilyen szarul van megcsinálva. Kész vicc... :(((

Siiiiix: Nagyon egyszerű átszokni, sőt, most gondolkozok egy Box kontroller vásárlásán. Tényleg!

Kérdés, mindenkinek szól!

Gyárilag bele van a játékba "égetve" a kontrollerrel való irányítás, vagy pedig kell hozzá program? El tudnám képzelni a kontrollerrel való játékot is. :B

[ Szerkesztve ]

(#5774) }{3@Đ$}{0ot válasza Csabee. (#5766) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

:DDD

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#5775) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Imént volt egy szép darálásom bemakkoltam a killstreeket aztán repcsivel aprítottam.:D

(#5776) feka007 válasza Thome (#5773) üzenetére


feka007
nagyúr

Jaja, én is utáltam boxon CoD4-ezni ez miatt, ha már kontrollerrel csak bénán lehet fps-ezni, akkor legyen is olyan, minek megkönnyíteni..

(#5777) Csabee. válasza luw2win (#5768) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Hallani hallottam, de hát csipa csipa.. az van az ember szemébe is :DD

Üdv: Csabee.

(#5778) }{3@Đ$}{0ot válasza SzlobiG (#5775) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

33/0? szép! :C :)

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#5779) Tomika1981 válasza Haart (#5771) üzenetére


Tomika1981
tag

Húha!!!! Én csak példának írtam! A hozzászólásokból azt látom hogy csak nekem természetes hogy ha megveszek egy rubikkockát akkor azt a kezébe adhatom bárkinek. (nem másolom le, nem buherálom, nem lopok neki is egyet csak hagyom hogy forgassa) Sajnálom hogy én nem olvasok el minden cikket 1-1 játék megjelenéséről és ezért ilyen tudatlan vagyok egyesekkel ellentétben. Én szerettem az első részt ezért megvettem a másodikat is! Nem olvastam utána, én hibám biztos. Idáig ez nem így ment. Megvettem egy játékot és a gépemen boldog boldogtalan játszhatott vele. Az sem zavart hogy korlátozva volt a telepítési szám mert nem pucolom a gépem hetente. Most viszont nagyon bosszant hogy nem lehet egyszerre 2 singlet tolni és nem tudunk külön külön végigmenni a rangokon. Részemről befejezve mert nem akarom teleszemetelni a topicot.

Tomika

(#5780) luw2win válasza SzlobiG (#5775) üzenetére


luw2win
őstag

Tudom nekem is így adja nagyon, főleg ezzel a fegyóval.
Csak amikor elmentünk CB-zni és ugye no perk, no reddottól kezdve minden, csak silencer meg a semmi az engedélyezett, akkor kicsit furcsa volt, és hát nehéz.
Mert azért a perkek, meg az attachmentek sokat dobnak a játék könnyedségén.

Csabee.: :DDD

[ Szerkesztve ]

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#5781) Haart válasza Tomika1981 (#5779) üzenetére


Haart
addikt

Jó hát ezt is meglehet érteni. De az emberek 80%-ának külön gépe van ahol a kisöcsi vagy bátyó nem játszik már. És méginkább igaz ez tőlünk nyugatabbra. Sajnos MO-n nemlehetmég ezt megengedni, mert nincs akkora költségvetés mint amcsiba ahol még a csövesnek is saját gépe van. Ez van sry.

(#5782) feka007 válasza SzlobiG (#5775) üzenetére


feka007
nagyúr

Aztarohadt.. :Y Te sem vagy kocka :C ;]

(#5783) Tomika1981 válasza Haart (#5781) üzenetére


Tomika1981
tag

Ez hülyeség! Amerikában sem vesznek 2 hardcore gépet játékra!!! Előbb hisezm el hogy 2 accountot vesznek.

[ Szerkesztve ]

Tomika

(#5784) fireproof


fireproof
őstag

Bocsánat hogy ide írom de...: NEm tudjátok mi a baja a Sims 3 am nak hogy játszok vele kb fél órát és kidob...fekete képernyő és se asztal se semmi és újra kell indítanom de Sims utána ugyanúgy kidob... a Vidikarim egy Sapphire HD 4670 512Mb GDDR3...valakinek van ilyen karija és sims3-azik? Milyen driveretek van? :O PLS help :R

(#5785) Haart válasza Tomika1981 (#5783) üzenetére


Haart
addikt

Hát pedig elhiheted, hogy nem kuporgatott pénzéből veszi mindenki a legjobb vga-kat. Elárulom. Ott úgy vesznek alkatrészt mint ahogy te kenyeret :D

(#5786) luw2win válasza fireproof (#5784) üzenetére


luw2win
őstag

Hát a választ azt szvsz ne itt keresd, eleve semmi köze a Sims3 nap a Codhoz, még a motor is más :DDD .
Inkább az Azonnali kérdések órájába irnám meg, vagy egy atis topicba, vagy esetleg fuu mi van még? Jaa Sims topicba ;] .

Meg sztem attól is függ hogy eredeti-e a játék vagy sem.
Driverfrissítést megpróbálnám. :U

[ Szerkesztve ]

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#5787) Siiiiix válasza fireproof (#5784) üzenetére


Siiiiix
tag

Ezért codozz :D

(#5788) dr.bubo


dr.bubo
őstag

A single modnál a játék induláskor iw4sp.exe hibával kilép. Van erre valami megoldás? :F
Viszont a multiplayer rész rendben müködik. :)

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#5789) Gyufaaa válasza dr.bubo (#5788) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Tört játékod van? Akkor szokott ilyennel kilépni, álltalában, a tört a gém, a multyhoz pedig felraktad a patch-t. :U

(#5790) dr.bubo válasza Gyufaaa (#5789) üzenetére


dr.bubo
őstag

Eredeti játékom van. :) A procim csak 3000+ athlon, a CoD4-nél is volt probléma, de akkor egy fájl-t át kelett nevezni, és megoldodott a probléma.
Multihoz nem raktam fel patch-t, honnan lehet letölteni?

[ Szerkesztve ]

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#5791) Siiiiix válasza dr.bubo (#5790) üzenetére


Siiiiix
tag

AZ Realtek hangkari probléma valamit a Stereo Mix el kell szenvedni

(#5792) Gyufaaa válasza dr.bubo (#5790) üzenetére


Gyufaaa
veterán

(#5793) Polllen válasza Siiiiix (#5760) üzenetére


Polllen
nagyúr

Isten ments, hogy összevesszek veled, de szélesvásznon a játékok 99%-ban a látómező (Field of View) nagyobb, mint a 4:3-s arányú képen... ;)

Guglizz rá, nincs kedvem több képet [linkelni].

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5794) Siiiiix válasza Polllen (#5793) üzenetére


Siiiiix
tag

akkor én most egy megnemértett féltehetség vagyok? :R

(#5795) keIdor


keIdor
titán

Már megint egy rakás fos az IWnet. :((

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5796) dr.bubo válasza Gyufaaa (#5792) üzenetére


dr.bubo
őstag

Köszi. De ez már fent van a CoD4-nél már fent volt az 1.7-s pach. :) Lehet, hogy ezért mükszik a multi?
Azt hittem van MW2-höz más patch van. :F

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#5797) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Figyu ! Tolja valaki 4850-nel 1280*1024-ben ? Gondolom simán szalad, de nyugtassatok meg, ugyanis a fiamnak egy ilyen karit akarok venni karácsonyra. Esetleg 5750-et, ma mintha esett volna valamit az ára, legalábbis iponon és ha úgy megdobna a cég jutalommal, akkor már inkább azt, mint 4850-et.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#5798) sas1980 válasza Svájcinéger (#5797) üzenetére


sas1980
tag

4850 1680x1050-ben fullban /extra/ ok ennyi. ;)

[ Szerkesztve ]

(#5799) Siiiiix válasza Svájcinéger (#5797) üzenetére


Siiiiix
tag

Minden maxon 1680*1050 és fix fps :)

**Blogba írtam steam novemberi eladasokat!

[ Szerkesztve ]

(#5800) forceberg válasza Svájcinéger (#5797) üzenetére


forceberg
veterán

Nyugodj meg, nekem 1280*1024 van beállítva, + 2X AA.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.