Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7620) Zsozsooooo


Zsozsooooo
tag

Ez már kicsit nevetséges. Gondoltam nem szólok bele a vitába döntsék el az okosok de úgy látom nem nagyon megy. Ha érdekel valakit az én véleményem : 1. akik tsen vannak mindkét csapatba álljanak (támadó-védő), akár ts-en is ( de ez nem fontos) és így nem lesz probléma abból, hogy az egyik csapat mindig fix 12-14 emberből áll és onnan nincs kit kitenni a balance érdekében. 2. ami a legnagyobb gond volt a balance kérdés az megoldódott nem tudom mi ezzel a gond úgy kell bellitani, hogy egy ember különbség felett dobja ki a faszt aki nem a kevesebb létszámú csapatba állt és akkor nem veszít pontot mivel akkor jött be. 3.én nem szoktam felmenni a hegyre viszont nagyon gáz ha várom az ellent és a csapattársaimnak már 10 killje van és én még nem láttam egy embert sem mivel én az MCOMok körül vagyok és ugye odáig nem jutnak el. Viszont mint támadó olyannal sem találkoztam, hogy ne lehetett volna visszaverni a védőket a hegyről és környékéről az MCOmok környékére. 4. engem az sem tud nagyon érdekelni ha valaki beszól max jót kacagok rajta, majd abbahagyja. A többit majd Ts-en

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.