Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28901) ciry


ciry
őstag

Na, he? :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#28902) sith7 válasza Polllen (#28899) üzenetére


sith7
nagyúr

Ha már a realizmus határait feszegetjük, akkor ha valakit nem fejbe, hanem "csak" vállon lőnek egy M95 - ös sniper puskával, akkor abból mi maradna ... :U

(#28903) sith7 válasza ciry (#28901) üzenetére


sith7
nagyúr

Cheater !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :Y :Y :Y
Csak 1 - es szintűek voltak a szervern ? ;]

Szép teljesítmény, grat :R :C

(#28904) sith7


sith7
nagyúr

Na, ki a király ??? :DDD :DDD :DDD

(#28905) r-chee válasza sith7 (#28902) üzenetére


r-chee
őstag

...Darabok...: link

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#28906) gabipaci válasza r-chee (#28905) üzenetére


gabipaci
addikt

Utána biztos felhúzták defivel...

Logitech hardware tester

(#28907) r-chee válasza gabipaci (#28906) üzenetére


r-chee
őstag

Ja. Összehordják egy kupócra, aztán éleszt! :D . A videón a célpontok amúgy nagy valószínűséggel mind állatok (hegyi kecske stb).

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#28908) gabipaci válasza r-chee (#28907) üzenetére


gabipaci
addikt

Az addig rendben van, de egy ember sincs sokkal jobban összerakva, a védőfelszerelés meg akkorát nem tompít, legfeljebb nem 50 méteres körzetben szóródik szét, csak 10.
És lehet legózni...

Logitech hardware tester

(#28909) ciry válasza sith7 (#28903) üzenetére


ciry
őstag

Nálatok vót, L1zard is az ellenben
Pár nemezis pin is leesett [link]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#28910) gabipaci


gabipaci
addikt

Mivel a felvétel még mindíg nem elérhető a battlefield.hu TV-n, ezért akinek kérdése van a statokkal kapcsolatban, az tegye fel nyugodtan, válaszolok.
A tv adásban szereplő képek itt vannak:

Pontszám és killstreak:

A megtett körök száma szerint, a jó teamwork indexeseket bejelöltem:

Logitech hardware tester

(#28911) Neoteric válasza ciry (#28909) üzenetére


Neoteric
addikt

Az L1ZRRR :P ;]

PSN: ne0teric_sAN

(#28912) gabipaci


gabipaci
addikt

Már elérhető a TV adás!
[link]

Logitech hardware tester

(#28913) ciry válasza Neoteric (#28911) üzenetére


ciry
őstag

Bocsika :B
Ez a teamwork index micsoda?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#28914) gabipaci válasza ciry (#28913) üzenetére


gabipaci
addikt

Az egy számított érték, azt próbáljuk meg kihozni, hogy ki szerez több pontot kevesebb kill-el.
Több kill assist, flag pontok, élesztés, stb.

Logitech hardware tester

(#28915) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Na újra kidobott a játék. De érdekes módon mindig csak a multigaminges...

(#28916) v!ct0y válasza Neoteric (#28911) üzenetére


v!ct0y
veterán

Apám 120 óra 1 hét alatt nem vagy gyenge..

(#28917) ciry válasza F_Zolee (#28915) üzenetére


ciry
őstag

Engem 2-szer is.UPC szerintem.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#28918) Neoteric válasza v!ct0y (#28916) üzenetére


Neoteric
addikt

Oszd el kettővel az időket és akkor kapod a kb reális értékeket. :U

PSN: ne0teric_sAN

(#28919) sith7 válasza r-chee (#28905) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem tudom megnézni ...

ciry
Nagyon durva pin sorozat :K

(#28920) F_Zolee válasza ciry (#28917) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ha a szolgáltatóra gondolsz akkor még nem vagyok UPC-s. Majd csak 14-től. Kíváncsi leszek milyen lesz. 15megásra domborítják a netem majd. :) 6megás van.

(#28921) ciry válasza sith7 (#28919) üzenetére


ciry
őstag

Jól néz ki, jah :D
Addig menőztem itt, míg szereztem 2 kígyósat is a bf.hu-n nemrég :O

F_Zolee akkor kivételesen nem az internet-szolgáltató a ludas. Engem is ledobál és getzinagy laggok vannak... :(

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#28922) F_Zolee válasza ciry (#28921) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nálam nem jelentkeznek lagok. Egyszer csak beáll a kép és kivág az asztalra. De mindig csak nagy hent közben. :( Egy szolid 20/2-nél vágott ki. :D Remélem nem lesz macerásabb az új szolgáltató, mint ami eddigiekben volt.

(#28923) Polllen válasza Xaels (#28900) üzenetére


Polllen
nagyúr

Aki kempel általában nem az obival foglalkozik... Ha te obira játszol 1 hülyével kevesebb fog odajönni/kell megölni ott... ;]


sith7

Realizmusról nem nagyon beszélhetünk egy ilyen casual játéknál... (Nem mellesleg hc-n, ami realisztikusabb, eltalálod, meghal... :) )

De tényleg nincs még ott sincs értelme erről beszélni, elég csak az lmg-re gondolni és ki is vérzett a téma.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#28924) sith7 válasza Polllen (#28923) üzenetére


sith7
nagyúr

igazad van

(#28925) sith7


sith7
nagyúr

Gyusza interjú :U

[ Szerkesztve ]

(#28926) Sz. Géza válasza Xaels (#28900) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

"Sokan pont emiatt becsücsülnek egy sarokba, lépcsőfordulóba, bokorba és várnak"

Na ezzel a módszerrel aztán jó sok kört meg lehet nyerni! :)

(#28927) v!ct0y válasza sith7 (#28925) üzenetére


v!ct0y
veterán

A régi gépeden hány FPS-el futott a BC2?
Azon max 8-15 FPS-sel ment.

Na ezt neeem hiszem el

(#28928) Xaels válasza v!ct0y (#28927) üzenetére


Xaels
félisten

Ilyen értékkel még shotival sem lehetne belőni az 1+os K/D-t. De a màsik fele sem durva, hogy 9800Gt-vel 150fps átlag. Hiába mellette az i7 de ne kamuzzunk már ekkorát. A videó meg egyáltalán nem volt meggyőző, de inkàbb nem keltem a hangulatot.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28929) F_Zolee válasza Xaels (#28928) üzenetére


F_Zolee
veterán

Na igen. Nem néztem végig a 40 percet(10-15-t kb) de elég sokszor csak rohangált gyenge ellenfelek ellen. Nem igazán mérvadó. Kérdések nagyja meg felesleges volt.

[ Szerkesztve ]

(#28930) F_Zolee válasza v!ct0y (#28927) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nekem már a 30fps se mondható játszhatónak. :F

(#28931) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

érdekes ez a hc vs sc...eleinte csak sc-n toltam,aztán tóbiék áttértek hc-re,így követtem őket.sokat szivtam az elején,majd egy idő után megszkotam. egész jól megy hc-n..ezután vissza mentünk sc-re hát jóval könnyebb a játék,iszonyat különbség van a kettő közt... most azt mondom sokkal jobb a hc...aki campel,az is kiszedhetö,ha van kill kam,ha nincs...

(#28932) Xaels válasza F_Zolee (#28929) üzenetére


Xaels
félisten

Rögtön az elején Oasis. Azon a mapon a legtöbbször sokkal nagyobb pörgés van ő meg egy csomó ideig elrohangált a gócpontoknál ahol darálás szokott menni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28933) sith7 válasza v!ct0y (#28927) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez az egész egy vicc .... az FPS is, meg a videó is .. a kérdések ... áh ... nálam még jobban elásta magát
Otthoni felvétel, és azt is ő csinálta !!!!
Na , mindegy, hagyjuk ...

(#28934) Xaels válasza gabipaci (#28910) üzenetére


Xaels
félisten

Egy pontos képletet lehet kapni a teamwork index számításához? Nekem kicsit furának tűnnek az értékek. Csak érdekelne mi alapján számoljátok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28935) eugabesz válasza Xaels (#28934) üzenetére


eugabesz
őstag

Csak el kellene látogatni az oldalra...de lásd milyen vagyok.... :B
-Teamwork index
Körönkénti átlagpontszám osztva a kill/round aránnyal
Ez elsőre kicsit bonyolultnak tűnhet. De vegyünk egy egyszerű példát:
Player 2000pontot szed össze és 20 ellenséget öl meg körönként átlagban
Gamer 1600 pontot és 14 kill-t tud felmutatni
Player 2000:20=100 pontot ér
Gamer 1600:14=114,3 pontot ér ebben a kategóriában
Gamer-nek hiába jön össze kevesebb pont körönként, saját súlycsoportjában valószínű jobb csapatjátékos, jobban jönnek a teamwork pontok.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#28936) gergo0328 válasza sith7 (#28933) üzenetére


gergo0328
senior tag

Elkezdtem olvasni a HSZ-eket mire de a 30. után összefolytak a betűk.é..elég volt az is. 3-as K/D a pálya szélső részén van NONAME szerón ahol lazán lehet innen mindenki 1. Borzalmas. Olyanokat csinált h csak néztem. Befut a házba másik szobában a gyerek látszik a monitoron a fél karakter fut tovább kap egy lövést és akkor veszi észre....ezt én sose tapasztaltam nála. Na mind1 én nagy ívben sz@rok a gépére a 150 fps-es 9800GT-re is. Számomra ennyi csak a saját fejemet cseszem, szét ezzel.

HC vs SC:

mind a 2 változaton mást mást tudsz megtanulni. SC-n megtanulsz lőni, kimozogni a lövésekből, meg merre kell futni HC-n taktikát, helyezkedést és a pontos lövést mivel ha mellé megy 2 golyó akkor már lehet h te kapod a 3.-at az enemytől.

(#28937) sith7 válasza gergo0328 (#28936) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát ja, érdekes videó volt, az tuti ... :U

(#28938) Xaels válasza eugabesz (#28935) üzenetére


Xaels
félisten

Igen ezt olvastam már egy párszor és értettem is, de ez ebben a formában baromi nagy marhaság. Ha én beáldoznám a K/D-met és innentől kezdve csak medic-el lennék, élesztenék és tracerrel vadásznék emberekre akkor így túlságosan is kimagasló lenne az így kapott pont. Azért kérdeztem rá konkrétan mert gondoltam el van írva valami :U

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28939) gabipaci válasza Xaels (#28938) üzenetére


gabipaci
addikt

Nincs elírva, de ha Te ezt megcsinálnád, akkor nyernél. És mint nyertest, én szépen elkezdeném elemezni a statodat. És ezt az elemzés dolgot nem ma kezdtem, az már kiderült itt párszor :)
És ha kiderül, hogy paddoltad az eredményt, már ki is vagy zárva a versenyből.
Szabályzat 7-es pontja!
De próbálkozni lehet, csak nem tolerálom :)

Logitech hardware tester

(#28940) Xaels válasza gabipaci (#28939) üzenetére


Xaels
félisten

Jó az én jelenlegi eredményemmel ez nem megoldható mert erősen látszana, hogy valami nem kóser, meg nem is szeretnék ezzel bajlódni nekem a tiszta eredmény és a játékélmény a fontos. De aki a verseny elejétől kezdve így játszik/játszana annál nem tudnád kimutatni, hogy nem béna csak paddolta az eredményt.

Szerintem az ölésekért járó pontokat ki kéne vonni az egyenletből így megkapnád azt az összeget mindenkinél ami azon kívül keletkezett és akkor a K/D-től függetlenül lehetne a csapatmunkát értékelni.

Azon kívül szerintem, ha folytatjátok a szériát, akkor a következő verseny lehetne megszabott körszámmal. Értem itt, hogy mondjuk 50kört kéne mindenkinek lejátszania határidőn belül, de amint túllépi valaki az 50.-et akkor már nem számol hozzá többet így mindenki azonos körszámmal indulna versenybe.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28941) gabipaci válasza Xaels (#28940) üzenetére


gabipaci
addikt

Szerintem az ölésekért járó pontokat ki kéne vonni az egyenletből így megkapnád azt az összeget mindenkinél ami azon kívül keletkezett és akkor a K/D-től függetlenül lehetne a csapatmunkát értékelni.

Ez is ugyanúgy mahinálható lenne, és ráadásul a mostani számításnak semmi köze a K/D-hez.

Azon kívül szerintem, ha folytatjátok a szériát

Nem, nem lesz BC2-ben több rendezvényünk, és igen, folytatjuk a szériát, BF3-ra gyúrok, de olyan jó kis homlokgyöngyöztetőset szeretnék összehozni, remélem sikerül...

akkor a következő verseny lehetne megszabott körszámmal.

Ez most is felmerült, de túl későn, de ezt az irányelvet követjük majd. Majd.... de a legtöbb pontszám kategória mindenképpen marad, mert azt mindig meg kell tudnunk, hogy ki a legnagyobb kocka :)

Logitech hardware tester

(#28942) r-chee válasza gabipaci (#28941) üzenetére


r-chee
őstag

"azt mindig meg kell tudnunk, hogy ki a legnagyobb kocka" - Már tudjuk.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#28943) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Ez egész jól sikerült :)

(#28944) ciry válasza sith7 (#28933) üzenetére


ciry
őstag

Meg, hogy nem írogat fórumokba :))
Lásd itt Bf2 topik...
Ezt a 3.-as K/D-t (mint írtam is) nagyjából minden motivált(én már csak ritkán vagyok) 50-es közül 2/3 hozza ilyen gyengus szervereken.
A bf.hu-n(ahova a legtöbbet járt interjúalanyunk), már csak a "sztárok", na Gyusza meg itt nyomott igen durvákat(nem 3-as k/d-t) [link], tökmindegy mekkora kisvilágbajnok volt a túloldalt.
Felment Panama Canal "C" háztetőre, ember le nem tudta szedni onnan, hisz aki odaért, mar várta es pikk-pakk leverte. Úgy tudtam csak leszedni, hogy megvártam, míg az uav melle ér és meglőttem AT4-el a kezelőpultot.Ugyanez Laguna Alta-n pepitába, csak mortar hozta le, csipákat is leszedte világ végéről, nyilván azzal a méregdrága 17 collos 1280x1024-es felbontású crt monitoron könnyű lehet :D
Hasonló 17-es volt az előző nekem, össze se lehet vetni a mostanival.
Igen, meggyőzött :D

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#28945) Sz. Géza válasza eugabesz (#28935) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Tehát akkor ha 2000 pontot szed össze és 2(!) db ellenséget öl meg, akkor kap 1000 pontot?
Ez nem túl fair.

(#28946) sith7 válasza ciry (#28944) üzenetére


sith7
nagyúr

Ezzel az interjúval még jobban elásta magát, tisztára mint a politikusok , próbálják szépen tálalni a sz@rt, próbálják a népet hülyére venni :W
8-15 fps, még a lányom diavetítője is többet produkál ....
Apukám együtt izgult, szorított nekem,..... mint egy álom amerkiai f@s filmben ... áhh.... :W

gabipaci
Fél füllel figyeltem csak tegnap, most akkor a mai gamenight miatt az össze szerveren állni fog a verseny, vagy csak a BF - n :F
Vagy lehet valamit rosszul értettem ... :B

(#28947) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

hc vs sc: Én nem szoktam hc szervereken játszani, viszont ha felmegyek és Vietnámozok egy kicsit és utána megyek a simával játszani, tényleg ég és a föld. Olyan mintha halhatatlan lennék. Érdemes kipróbálni, nagyon érdekes.

(#28948) szabi62 válasza sith7 (#28946) üzenetére


szabi62
csendes tag

Jól hallottad, még fél füllel is :DD , a versenyben szereplő szervereken a gamenight alatt szerzett eredmények NEM számítanak (nem fut a versenystatot számláló program).

Akkor sem, ha az adott szerveren a BC2 játszható.

[ Szerkesztve ]

" Ha még sohasem győztek le, az nem azért van, mert te vagy a legjobb, hanem azért, mert még nem találkoztál azzal aki nálad is jobb"

(#28949) sith7 válasza szabi62 (#28948) üzenetére


sith7
nagyúr

ok, köszi :R

(#28950) gabipaci válasza szabi62 (#28948) üzenetére


gabipaci
addikt

Pontosan!

(#28945) Sz. Géza: és szerinted ha valaki ilyen statot produkál, az cseppet sem stat-padd gyanús? Nekem nem kell túl sok bizonyíték, ha egy szitu egyértelmű, akkor teszem amit tennem kell.

Amúgy meg elő lehet rukkolni a remek ötleteiddel, amik a tarsolyodban vannak :)
Hogy tanuljak a hibákból, és legközelebb ne kelljen annyit agyalni, hogyan jutalmazzuk a lelkes, de nem űberkockákat.
Ezen az ötletemen kívül még kettő volt (nem multigaming részről!) ami az lett volna, hogy azt díjazzuk, aki a legtöbbször hal meg a játék alatt, vagy kinek van a legrosszabb K/D-ja.
Szerinted jól döntöttem, hogy ezt választottam?

Logitech hardware tester

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.