Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28851) gabipaci válasza ciry (#28849) üzenetére


gabipaci
addikt

Ma este 8-kor lesz egy TV adás a Battlefield.hu-n, ott a statot fogjuk elemezni SIN komával.
Tulajdonképp a verseny szombaton lesz a felénél, még bármilyen lemaradás hozható lesz.
Gy. nem érdekel, felesleges indulatkeltés volt, nem szívesen beszélek róla!

Logitech hardware tester

(#28852) ciry válasza gabipaci (#28851) üzenetére


ciry
őstag

Lesz írás is róla?
Mert nem 100%, hogy akkor én fogom uralni a gépet :(

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#28853) gabipaci válasza ciry (#28852) üzenetére


gabipaci
addikt

utólag is megnézhető felvételről, rövid lesz az egész

Logitech hardware tester

(#28854) sith7 válasza gabipaci (#28853) üzenetére


sith7
nagyúr

Az jó :R

(#28855) Torry


Torry
addikt

Az mennyire normális, hogy egy Phenom x4 3.6-on, 6850 társaságában, még 1680*1050-ben, mediumon, dx10-ben sem hajlandó a fix 60 fps-re?

(#28856) Zolás válasza Torry (#28855) üzenetére


Zolás
addikt

Abszolút, vegyé intelt azazsír :DDD
Próbálj drivert cserélni, egyéb hókuszpókusz rávarázsolást csinálni, és nézd meg Dx11-ben is lehet hogy arra jobban harap.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#28857) sith7 válasza Torry (#28855) üzenetére


sith7
nagyúr

vsync - t ... /vagy mit/ kapcsold ki ... :))

nekem 1920*1080 - ban van 70 körül , medium beállításokkal, 3Ghz - en, 5770 - nel

[ Szerkesztve ]

(#28858) Torry válasza sith7 (#28857) üzenetére


Torry
addikt

Nekem kell a vsync anélkül az én szememnek szaggat.
Az a bajom, hogy a minimum fps-em nem egyenlő 60-al.
Lehet nem ártana egy friss wininstall.

(#28859) sith7 válasza Torry (#28858) üzenetére


sith7
nagyúr

Most lehet én tudom rosszul, de ha bekapcsolod, akkor max. 60 fps - d lesz .. ha kikapcsolod, akkor tuti több is lesz, és lehet közelíteni fog a minimum is a 60 - hoz

(#28860) BalaNce87 válasza Torry (#28858) üzenetére


BalaNce87
addikt

Vsync-el multizni nem szokás, nekem késik tőle az egér, és nem is veszem észre a különbséget, persze tudom mi lenne a lényege. Szerintem vsync-el ez az eredmény nem gáz, aztán kaptad azt hogy biztos azért ennyi mert amd-d van, akkor is világos volt hogy nem azért ennyi, most meg már 100% hogy vsync a ludas, aki meg írta az amd-s dolgot neki valószínűleg off-on van a vsync, ennyi.

(#28861) haly válasza Torry (#28858) üzenetére


haly
őstag

Na erre nem tudok mit mondani. Dx9-ben a vsnyc 30fps-re szabályoz... Max vegyél le a grafból valamit.

(#28862) Xaels


Xaels
félisten

Vsync esetén annyi fps-ed lesz ahàny Hz a monitorod képfrissítése. Pl.: ha 60Hz a frissítésed akkor a max fps-ed 60 lesz, de a minimumot a gépedd szabja meg, ha nem bír kisajtolni 60-at akkor nem lesz annyi.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28863) sith7 válasza Xaels (#28862) üzenetére


sith7
nagyúr

ott a pont :K

(#28864) Źşë' válasza sith7 (#28859) üzenetére


Źşë'
addikt

nemrég volt neked valami tapasztalod az ati drivered háttérprogramjával - ami befojásolta bc2 működését, havernak is néha kilép ill kékhalálozik... lehet megoldás lenne neki is, pls majd írd le h mit kell kivenni autorunboól vagy mit kell kikapcoslni, egy próbát megér neki is, előre is :R

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#28865) sith7 válasza Źşë' (#28864) üzenetére


sith7
nagyúr

Nekem nem a driver volt rossz, nem is a hangkártya, hanem a monitorozó programokat kellett kikapcsolnom /Sapphire Trixx, Aida, Hard disk sentinel/ ... és azóta jó :K

De erre nem én jöttem rá, nekem is rankesz kollega mondta, aki olvasta egy külföldi fórumon

(#28866) Bati0501


Bati0501
őstag

Itt nincs kiírva valahova pár ember BFBC2-s neve?Mert akkor lehet,h felvenném őket a barátlistámba,h ne legyen üres. :DDD

Szerk.:A neveket már megtaláltam. :B :DDD

Amúgy azt meg lehet csinálni,h a medic ha lelövik feléleszti magát? :Y
Mert én már láttam ilyet és nem tudom,h csak cheater volt-e vagy én vagyok lemaradva...

[ Szerkesztve ]

(#28867) F_Zolee válasza Bati0501 (#28866) üzenetére


F_Zolee
veterán

Magát nem élesztheti fel senki. Ott turpisság lehet.

(#28868) gabipaci


gabipaci
addikt

20:30-kor adásban értékeljük az eddigi eredményeket. Lehet jönni kérdetni is TS-re!

Logitech hardware tester

(#28869) Źşë'


Źşë'
addikt

iramról kivágtak, mert jött egy VIP member :/ de ma már 2.
pedig jó kör lett volna, kapásból 3 késeléssel kezdtem egy házban, nagyon elbambultak a srácok - arra azért kiv lennék h mi alapján dönt így a program :U vagy admin

atakamán volt egy olyan esetem h mentem humweevel épp ki akartam kerülni egy tankot mire az megindult előre és telibekapta a kocsimat, erre az meg felrobbant velem eggyűtt, suiciddal írva :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#28870) Bati0501 válasza F_Zolee (#28867) üzenetére


Bati0501
őstag

Köszi,én is valami ilyesmire gondoltam,h nem ép etikus.
Amúgy nem tom,h ti h vagytok vele,de attól,h punkbuster-s szervereken játszok/játszunk én nagyon sokszor találkozok cheater-rel,legalábbis érzésre.
Nem hinném,h mind olyan pro lenne,főleg amelyik 2-s vagy 7-s szinten van. :W :o
Szerintetek?

Ezt már másik topikban is írták,h TS,de mi az?Minek a rövidítése?Szervernek? :DDD :B

(#28871) Xaels válasza Bati0501 (#28870) üzenetére


Xaels
félisten

TS = TeamSpeak

Ez egy ingyenes csevegőprogram ami kevésbé eszi a sávszélességet mint az msn vagy a skype.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28872) Bati0501 válasza Xaels (#28871) üzenetére


Bati0501
őstag

Nagyon köszi.

(#28873) sith7 válasza Bati0501 (#28870) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem hinném,h mind olyan pro lenne,főleg amelyik 2-s vagy 7-s szinten van

2. karakter ... :K

(#28874) Bati0501 válasza sith7 (#28873) üzenetére


Bati0501
őstag

Lehet,h egyre gondolunk,én arra,h amikor vki megöl,akkor kiír pár dolgot és ott van az illető akkori szintje. :DDD

(#28875) sith7


sith7
nagyúr

Mi az a statpadding ? :F

Bati0501
Igen, értem ... arról beszélek,pl. hogy az illető egyszer már végigvitte Hunkirály néven a játékot , 50 - es szintig, most pedig elkezdte ismét Hunherceg néven

[ Szerkesztve ]

(#28876) Xaels válasza sith7 (#28875) üzenetére


Xaels
félisten

Nem vagyok benne biztos, de például az, ha leszülettek négyen és az assault ledob egy ammobox-ot a többiek meg kiürítik a levegőbe a táraikat, hogy az assault kapja a pontot és ezt folyamatosan ismétlik. Vagy engineernél leamortizáljátok a tankot majd valaki beül és megjavítod majd újra így pörgetve a pontokat.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28877) sith7 válasza Xaels (#28876) üzenetére


sith7
nagyúr

Az kemény ... :Y ... el is hiszem, hogy tiltják

(#28878) Torry válasza Xaels (#28862) üzenetére


Torry
addikt

Én teljesen tisztában vagyok azzal, hogy mi az a v-sync. A kérdésem annyi lett volna, hogy v-sync on esetén, a konfigom mediumon 1680-ban tényleg nem lenne képes hozni a fix se le se fel 60 fps-t? Nekem nagyon zavaró a látvány v-sync nélkül. De majd tesztelgetem.

(#28879) gabipaci válasza sith7 (#28877) üzenetére


gabipaci
addikt

Igen, és teamwork indexben az tud furcsákat művelni :(((

Logitech hardware tester

(#28880) sith7 válasza gabipaci (#28879) üzenetére


sith7
nagyúr

Végignéztem a közvetítést, azért kérdeztem ... :R

72. vagyok, 140 - es teamwork index - szel, és elmondásod szerint van még esély ... :))

(#28881) F_Zolee válasza Xaels (#28876) üzenetére


F_Zolee
veterán

Szerintem meg az, hogy félrevonulnak 3an. Az egyik lelövi a másikat és közben a harmadik újraéleszti...ez ismétlődik elég sokáig, hogy 100/0-ás stat összejöjjön akár.

(#28882) Bati0501 válasza sith7 (#28875) üzenetére


Bati0501
őstag

Erre még nem is gondoltam,de annyira az értelmét nem értem. :U

(#28883) sith7 válasza Bati0501 (#28882) üzenetére


sith7
nagyúr

Aki a megjelenése óta napi szinten játszik vele, simán csinálhatja a 2. karakterét ...
Én ismerek olyat, aki már 36 - os szint körül jár a 2. karakterével :K

(#28884) Źşë' válasza gabipaci (#28868) üzenetére


Źşë'
addikt

mikor lesz fenn az ismétlés, lemaradtam róla :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#28885) gabipaci válasza Źşë' (#28884) üzenetére


gabipaci
addikt

2 órával ezelőtt mondták, hogy fél óra múlva, úgyhogy bármikor, már én is várom... :)

Logitech hardware tester

(#28886) Bati0501 válasza sith7 (#28883) üzenetére


Bati0501
őstag

:Y :R :F

(#28887) r-chee válasza sith7 (#28883) üzenetére


r-chee
őstag

Szerintem simán vannak olyanok is, akik kettőt már kitoltak 50-esre, s a harmadikkal nyomják, alap BC2-t és Vietnam kieget vegyítve.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#28888) Xaels


Xaels
félisten

Szuper szabályokkal találkoztam ma is.

- Az egyik szerveren CQ Arica ment. "A" pontért ment fent a harc a téglaépületben mire jön a szöveg, hogy első figyelmeztetés Baserape miatt, majd rá 2percre jött a kick. Mondom ezt akkor hanyagoljuk. Havert meg azért kickelték utánam mert "Bunny".

- A másikon, CQ Laguna Presa-n, lefordítva ezt a szöveget kaptam: Ne kempeljek a sniperrel hanem menjek támadni, mindezt egy elhalálozás kíséretében. Az egészben az volt a vicces, hogy éppen "B" pontot húztam és jöttek rám folyamatosan az ellenségek. A 2. után léptem onnan is a rákba.

Felmentem IRAM-ra letolni a 2 körömet, de mennyire utálom a HC-t elmondani nem tudom és ezek után meg pláne.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28889) kacsyx válasza Xaels (#28888) üzenetére


kacsyx
aktív tag

"Felmentem IRAM-ra letolni a 2 körömet, de mennyire utálom a HC-t elmondani nem tudom és ezek után meg pláne."

Miért olyan jó az SC? WH, gyenge sebzés, meglövöd elbújik meggyógyul, szerintem így semmi értelme. Haverom szokott SC szervereken játszani, néha fellépek hozzá, de sosem bírom ki egy körig, élvezhetetlen. Szerintem.

(#28890) eugabesz válasza kacsyx (#28889) üzenetére


eugabesz
őstag

Nem véletlen,hogy az IRAM HC-ban fut...nagyjából ezek miatt.

Xaels :
Pont egy low csapatot fogtál ki,többek közt velem együtt ...(|Harcim|kus)

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#28891) Szeg007 válasza kacsyx (#28889) üzenetére


Szeg007
csendes tag

miféle gyenge sebzés? Ugyanugy sebez a fegyver, csak kevesebb a HP-d, Vietnámot is dicsöitik sokan hogy mennyire fog a fegyver, pedig csak a sebzést emelték meg benne.

(#28892) Xaels válasza kacsyx (#28889) üzenetére


Xaels
félisten

Nem szeretem és ez már COD4 óta rögzült bennem, hogy utálom ezt a módot. Sokan szeretnek kempelni ebben a módban és HC-n főleg killcam nélkül esélyed sincs kiszedni őket. TK csak, hogy jó legyen és a saját csapatod elől is menekülni kelljen.

Amúgy SC: 3D spot nem vészes, egy kis "gyakorlás" és azért nem fog belőni senki a lombozaton keresztül csak mert a fejed fölé került a kis piros háromszög, de ha zavar a BF.hu szerverén ki van kapcsolva. Ha fejre lősz, akkor SC-n is halnak csak ugye ahhoz tudni kell célozni, HC-n meg bárkit ledarálok pisztollyal, ha arról van szó, kit érdekel, hogy a fele csak felületi sérülés lenne. :U Nekem meg a HC élvezhetetlen, nem is járok olyan szerverekre.

Eugabesz: du. is felmentem és MP-443 -ra megcsináltam az Aranycsillagot. Pisztollyal vadásztam le az embereket és még így is Ace Pin lett a vége. Most este már teljesen kedvtelenül csak azért mentem fel, hogy a számlálón szerepeljek, nem volt nekem a csapattal semmi bajom, próbálkozta(to)k amennyire tudtatok. Már nem fogtok többet viszont látni arrafelé.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28893) kacsyx válasza Szeg007 (#28891) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Gyengébb sebzés vagy kevesebb életerő, tök mindegy, a végeredmény ugyanaz.

(#28894) Xaels válasza Szeg007 (#28891) üzenetére


Xaels
félisten

Ha reálisak akarunk lenni akkor ugye a modern katonák felszerelései közt elég sok kevlár kiegészítő van amik felfognak valamennyit egy golyóbecsapódásból. Vietnam idejében ilyesmik nem nagyon voltak így ugyanaz a fegyver nagyobb kárt tudott okozni az áldozatban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28895) sith7 válasza Bati0501 (#28886) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez van ...

r-chee
Akkor meg pláne ... :R

(#28896) kacsyx válasza Xaels (#28892) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Szerintem semmivel sem kempelnek többet HC-n mint SC-n. Legalábbis magamból kiindulva régebben SC-n folyton bujkáltam, hogy ne bírjanak olyan könnyen spotolni, HC-n meg rohanok át a pályákon szlalonozva egész végig és pár lövéssel hentelek. Egy idő után meg azért lehet tudni hol szoktak bujkálni a szerencsétlenek, így lehet élni killcam nélkül is.

Mikor még SC-n toltam, mindig a piros nyilak alá lőttem, még ha a pálya másik végén is volt. Akkora wh, hogy ilyet még az igazi wh-sok sem tudnak írni.
Jó, igaz hogy pisztollyal közelharcban igen jók az esélyek, de mivel élvezetesebb az mikor szemtől szembe 6-7-et kell beleereszteni testre egy MG36-al mire megmurdel? Ez reálisabb? Nem mintha ez a játék (vagy bármelyik) a realitásról szólna.

(egyébként még soha nem próbáltam ki magamon, de simán el tudom képzelni, ahogy 1-2 pisztolylövéstől kifekszem, ha már realitás...)

(#28897) szabi62 válasza Xaels (#28892) üzenetére


szabi62
csendes tag

Egyetértek veled :K

A HC szerverek beállításai azoknak fekszenek igazán, akik nem tudnak jól lőni és taktikusan, folyamatosan mozogni a pályákon.

Kevesebb golyóval lehet ölni (ha jól lősz, akkor az SC-n is megoldod kevés golyóval).
Nincs killcam, nem vagy rákényszerítve, hogy folyamatosan mozogj, nyugottan ücsöröghetsz a bokorban.
A 3D spot még több mozgásra kényszerítene ( de ez valóban a legtöbbet kritizált elem, szerintem se kellene).

A célkereszt hiánya, vagy megléte, egy idő után fel se tünik, mert "megérzésből" lő az ember mozgás közben közelharcban ;)

[ Szerkesztve ]

" Ha még sohasem győztek le, az nem azért van, mert te vagy a legjobb, hanem azért, mert még nem találkoztál azzal aki nálad is jobb"

(#28898) Xaels válasza szabi62 (#28897) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem a 3D spot-tal senkinek sem lenne baja, hogyha kicsit újragondolnák. Egyedüli kivetnivaló az benne, hogy a tereptárgyakon keresztül is látszik, ezt kéne szigorítani és azt mondani, hogyha elbújik az emberünk egy ház mögé akkor ott eltűnjön egyből. Akinek van egy kis sütnivalója az úgy is ki fogja tudni következtetni azt, hogy merre mehetett a mozgása irányából de azért még sem fogja biztosan tudni. De ha nem lenne az sem verne szerintem senkit földhöz, nem amiatt szeretem az SC-t mert 3D spot van benne.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28899) Polllen válasza Xaels (#28894) üzenetére


Polllen
nagyúr

A modern katonai felszerelések, mint kevlar egy bizonyos energiát tud elnyelni és bizonyos kalibert felfogni... Egy automata fegyver elé ne állj ki benne, mert kicsi az esélye annak, hogy túléled. Ugyanúgy át fog menni rajta az első golyó és game over ha szemtől szembe lőnek. Viszont sokat segíthetnek ha nem merőlegesen érkezik a golyó, a repeszek ellen, stb-stb. (de ettől még ha megküldenek egy m4-gyel kicsi az esélye annak, hogy a kevlar miatt éled túl :U ) Arról már ne is beszéljünk, hogy lmg-nél mi van... és ugye nincs is mindenhol, különben nem tudnának mozogni a katonák

Amúgy érdekes a példád, mert sc-n is simán be lehet mindenkit lőni berettával, sőt van egy-két automata fegyver, aminél még hatékonyabb is... :U

Én jobb szeretem a hc-t, de szerencsére bc2-ben nincs olyan nagy különbség sc és hc között, szépen hal az ellen és hc-n a nagy mapokon macerásabb kiszedni a kempereket.

Apropó cod4... Nagyon sok hc szerón van killcam és megvan oldva a kemp... De még mw2-ben se okoz túl sok gondot hc mosh pit-n a kemp, mert a második kill után belezés van

Amúgy sztem pont a hc szerver az, ami taktikusabb játékot igényel. Nem nagyon futkározhatsz a placc közepén vagy keménykedhetsz egy ablakban lmg-vel, mert pillanatok alatt jobb létre szenderítenek. Ezenfelül pontosan is kell céloznod, mert nincs második esély meg idő fél tárat elpumpálni egy enemy-be... (és sc-n is meghal ha csak a lábába engeded bele a 10 golyót)

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#28900) Xaels válasza Polllen (#28899) üzenetére


Xaels
félisten

Ha figyelmesen elolvasod nem azt mondtam, hogy felfogja a golyókat hanem bizonyos esetekben tompít rajtuk, de megvédeni nem véd meg teljes egészében, ezért is kell fejre lőni. A példa csak a sima BC2 és a BC2:Vietnam közötti sebzéskülönbségre vonatkozott.

A killcam hiánya BC2-re vonatkozott. Cod4-ben azért szar mert pl. Killhouse-on LMG-vel csak ráfeküdsz a gombra és mivel minden sz@rt át lehet lőni így amíg ki nem fogy 3-4 áldozat biztos van.

"Amúgy sztem pont a hc szerver az, ami taktikusabb játékot igényel. Nem nagyon futkározhatsz a placc közepén vagy keménykedhetsz egy ablakban lmg-vel, mert pillanatok alatt jobb létre szenderítenek. Ezenfelül pontosan is kell céloznod, mert nincs második esély meg idő fél tárat elpumpálni egy enemy-be... " - Sokan pont emiatt becsücsülnek egy sarokba, lépcsőfordulóba, bokorba és várnak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.