Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29701) gergo0328 válasza F e Z o (#29700) üzenetére


gergo0328
senior tag

a játék is élethű de ebben van PS is.
Na én fel is megyek valami magyar szerverre locsolkodni :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#29702) rankesz válasza gergo0328 (#29701) üzenetére


rankesz
veterán

ÉS mivel locsolsz, a véreddel? :D

(#29703) gergo0328 válasza rankesz (#29702) üzenetére


gergo0328
senior tag

tölténnyel :D
;]

(#29704) ciry válasza v!ct0y (#29699) üzenetére


ciry
őstag

:D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#29705) sith7 válasza gergo0328 (#29697) üzenetére


sith7
nagyúr

odab@sz !!!!!!! :Y

(#29706) Neoteric válasza gergo0328 (#29697) üzenetére


Neoteric
addikt

Ebbe most keresni kéne valami elrejtett nyuszit vagy hasonlót? :DDD

PSN: ne0teric_sAN

(#29707) Isti-7


Isti-7
csendes tag

hello
valaki tudna segíteni
felraktam a gamet müködik
de a xfire nem keres/talál szervereket pedig felismeri
rámegyek a telepített játékok felderítésére ,befejezés után azt írja: Az xfire fff engedélyezést igényel. Rendszergazda jogokkal kell rendelkezned így az xfire az alábbi játékokat tudja támogatni: Battlefield: Bad Company 2 rákattintok a folytatásra és semmi , pedig rendszergazdaként vagyok belépve és ugy is indítottam a programot
ja és a beállításokba be van állítva d3d10 win 7 miatt
fölötte az van :Webes játék engedélyezése ,ezt nem engedi ki pipálni
http://prohardver.hu/dl/upc/2011-04/25/220604_t8zevklcq7abolon_battlefield.png
előre is köszi

[ Szerkesztve ]

(#29708) Neoteric válasza Isti-7 (#29707) üzenetére


Neoteric
addikt

Ezzel a játékkal nem fogsz tudni x-fire-en szervert keresni és csatlakozni.
Játékban be kell jelentkezned és a beépített szerverkeresővel keress szervert, aztán úgy majd tudsz játszani.

PSN: ne0teric_sAN

(#29709) gergo0328 válasza Isti-7 (#29707) üzenetére


gergo0328
senior tag

1. eredeti a játék?
2. Ha eredeti elindítod és multiplay:server browser és ott tudsz szervert keresni. Szval a játék beépített szerverkeresőjében.

Neoteric: keresd csak a nyulat hátha találsz egyet Irakban :D :P

Szemét megelőztél :D

[ Szerkesztve ]

(#29710) ciry


ciry
őstag

Gonz0 ment pü.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#29711) Def26 válasza gergo0328 (#29709) üzenetére


Def26
félisten

"C:\letöltesek\battlefield\..." Én nem hiszem, hogy eredeti. Ha tévednék akkor elnézést.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#29712) Akos96 válasza gergo0328 (#29697) üzenetére


Akos96
senior tag

Szép. :Y

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#29713) F e Z o válasza ciry (#29710) üzenetére


F e Z o
veterán

Szereztem mic-et, illetve beregeltettem magam a bc2 teamspeak szeróra. Délután ha fent lesztek, jövök én is.

H2O über alles!

(#29714) ciry válasza F e Z o (#29713) üzenetére


ciry
őstag

Ma 1v1 heli kupa van(már ha sikerül kideríteni, hogy ki az ellenfél és milyen szerveren lesz :D ), ha hamar kifingatnak(ez a valószínűbb), akkor jövök.
Ez majd kiderül, de Tobi vagy Döme általában fent van, csatlakozz hozzájuk nyugodtan :K

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#29715) .Oldman. válasza haly (#29651) üzenetére


.Oldman.
tag

Szervusztok,

Ha megnézitek, szinte mindig hátba vagy oldalba kapja az ellent. Persze, szépek a képek, de egyik-másik kicsit megrendezettnek tűnik. Lehet, hogy ott termett, vagy odakúszott, de azért ez érdekes kicsit. Amúgy a szerver biztos külön konfigot használ, mert se a felrobbanó autó, se a C4 nem repül ilyen messze..

ügyes..

(#29716) gergo0328 válasza .Oldman. (#29715) üzenetére


gergo0328
senior tag

nyugodtan mondom neked hogy igenis repül ilyen messze a felrobbanó jármű...

Def26: igazad van...azt nem is figyeltem.

spehi: Gyere nyugodtan biztos fenn lesz valaki...én biztos :D :R

(#29717) gergo0328


gergo0328
senior tag

(#29718) medvezsolt válasza sith7 (#29635) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Ilyen ember nincs a világon, aki így játszon. Ha mégis, akkor én kérek elnézést:DD

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#29719) gergo0328 válasza medvezsolt (#29718) üzenetére


gergo0328
senior tag

Ebben nincs semmi furcsa. killek nem a szemből megyek bele az enemy csapatába és leölök 6-ot hanem hátulról megkerülöm őket és úgy lövöm le. ebben semmi extra dolog nincs. pár jól elkapott lövés meg egy jól megszerkesztett videó...ennyi.!

(#29720) sith7 válasza medvezsolt (#29718) üzenetére


sith7
nagyúr

Tóbi válaszolt helyettem, és szerintem igaza van :K

jó kis videó, hangulatkeltő, ennyi ... :))

[ Szerkesztve ]

(#29721) Źşë' válasza sith7 (#29720) üzenetére


Źşë'
addikt

és az általam észrevett dolgokra mit mondtok? :DD

" 4:41; 5:10; 5:13"

aláírom h nem rossz játékos, de nem is annyira jó hogy ilyen aránnyal így tolja - arra próbálok kilyukadni hogy mivan ha a videó kedvéért aimhoz nyúlt?! sok ilyen kis lámának láttam már a cod-os videóját, (leugrik a háztetőről, visszanéz a levegőben, zoomol, és fejbe lövi csipával a gyereket :)) ésatöbbi átdobom a kést a pálya túloldalára az meg majdnemhogy csak követi a gyereket killkamban azt telibetalál... pont pont pont vesszőcske :DDD)

egy pár jelenetet ragadtam ki a sok közül, ezeken hasal szvsz el, a többire azt mondom ok

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#29722) sith7 válasza Źşë' (#29721) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem tudom, lehet, hogy csíter ... :F

(#29723) r-chee válasza gergo0328 (#29717) üzenetére


r-chee
őstag

Pontosítanám a címet: Battlefield szlengszótár - poén edísön :U :)

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#29724) Źşë' válasza sith7 (#29722) üzenetére


Źşë'
addikt

biztos szimplán elfelejtette kikapcsolni a video felvétel alatt :D azt már nem tudja megkülönböztetni a valóságot a mátrixtól :D

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#29725) gergo0328 válasza Źşë' (#29721) üzenetére


gergo0328
senior tag

Źşë', Źşë', Źşë', :D Szépejn én is levázolom a véleményemet példákkal:

4:41: hátba támad egy rakat embert a célkereszt persze hogy ugrál mivel így kell csinálni...aimnál nem így ugrál hanem durvábban. bármelyik tapasztalt játékos megcsinálja.

5:10: CSíter barátunk DömeZs is így szokta csinálni Valparaison amikor béna az ellen beülök helibe füsttel és szétrángatva az egeret kerülgetem az at-4-et meg a cg-et, tracert meg füsttel likvidálom Dömének 35/4-es statot szedtünk össze :D

5:13 nem látja falon keresztül az embereket csak baromi nagy mákja van hogy pont arra futott az enemy. :R

r-chee: Igen ez így van...:D

sith07 ne higgy neki csak be akar csapni :D :P

[ Szerkesztve ]

(#29726) sith7 válasza gergo0328 (#29725) üzenetére


sith7
nagyúr

ok :R

(#29727) Źşë' válasza gergo0328 (#29725) üzenetére


Źşë'
addikt

de a falon oda fordul ahol vannak, és halál pontosan, sztem nem azért fordul oda mert na szétlövöm a falat mert nem látok tőle, halál pontosan rámegy először az egyikre majd onnan a másikra, 2x 100% mák nincs egymás után _D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#29728) gergo0328 válasza Źşë' (#29727) üzenetére


gergo0328
senior tag

ugyan már... :W

(#29729) Źşë' válasza gergo0328 (#29728) üzenetére


Źşë'
addikt

láttam már sok mindent, tapasztalatból mondom

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#29730) ciry válasza Źşë' (#29721) üzenetére


ciry
őstag

Értelmes embereket nem lehet így lehentelni black hawk-al, közepes mernők telibeveri őket azonnal.
Szerintem meg vagy padló idióta az enemy, vagy a barátai akik hagytak magukat lehentelni.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#29731) Chris78


Chris78
aktív tag

Szerintem nem csal. Valoszinüleg felveszi az összes game-t és ebböl válogat össze. A 'hüde nagy mázlim volt' tipusu esetek pedig idöröl idöre mindenkinek összejönnek csak nem csinál róla videot. Pl mikor tankal kiszedi az emberkéket a házból az előtte lévö néhány másodpercet nem látjuk ,hogy esetleg az orra elött mentek be stb...

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#29732) gabipaci válasza ciry (#29730) üzenetére


gabipaci
addikt

Vagy van a másik lehetőség, hogy ezt a 17-es (vagy 19-es???) CRT monitorról veszi fel, az meg nem látszik, hogy a 24-es TFT-n mit lát valójában... ;]

Logitech hardware tester

(#29733) Chris78


Chris78
aktív tag

Ja és nekem volt ,hogy hasonló körülmények közt 8 Black Hawk killem volt 1 repülés alatt csak 1 jó pilóta kell. Sajna video nincs róla :)

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#29734) ciry válasza gabipaci (#29732) üzenetére


ciry
őstag

Hát igen... :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#29735) eugabesz


eugabesz
őstag

...és ha csak szimplán egy nyamvadt kis cheater?.. ;]

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#29736) sith7 válasza eugabesz (#29735) üzenetére


sith7
nagyúr

Ez is egy lehetőség ... :K

(#29737) Neoteric


Neoteric
addikt

Dehogy cheater.. legjobb pillanatok vannak összevágva. Pubszeróról vannak a videók, az ellenfelek ehhez mérten 'skillesek'. A heli c4-es likvidálása meg rohadt nagy mák volt. Amúgy meg szinte mindig hátulról kerül és úgy osztja a népet, ill nem csak megy birka módjára előre, hanem kihasználja a pálya adottságait.
Kb mintha lizRRR-t látnám. ;]

PSN: ne0teric_sAN

(#29738) WhiteWalker válasza ciry (#29730) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

"padló idióta az enemy" :DDD ,igen,inkább ez lehetséges....vmi noob szeróra felment,azt osztotta a népet,mint a répát....
a legutolsó jelenetnél is látni,hogy cummantja szájba a csipát....full buta az ellen.... ;]

Tobi de a csít akkor működik ha te is benyomod helibe a pilota god módot :DD

[ Szerkesztve ]

(#29739) gergo0328 válasza WhiteWalker (#29738) üzenetére


gergo0328
senior tag

:U

(#29740) sith7


sith7
nagyúr

Tegnap is volt valami frissítés ?
Csak mert megint 2 - szer kifagytam :W .... hetek óta semmi, erre tegnap 2x - szer is 10 perc alatt :F

(#29741) Kakaduku válasza sith7 (#29740) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Tiszta bug volt tegnap az egész játék. Sokkal Sz*rabb mint eddig. Úgy öltem meg egy csapattársat gránáttal, hogy nem is dobtam gránátot.

(#29742) ciry


ciry
őstag

Tegnap toltam tegnap ebben a kupában és hihetetlen, hogy mekkora idiótaságot csináltam:
-az első enemy egy lengyel gyerek volt, nem jelent meg, enyém a pont, ő kiesett, felvittem a meccs eredményét, minden oké
-a 2. ellenfél a Paranoia egyik harcosa, 7-3-nál feladta, felvittem, elfogadták, pont a zsebben, mentem tovább.
-harmadik egy dán gyerek volt 11-2-nél feladta, felvittem elfogadták, tovább
(20 killig megy amúgy a meccs,10 kill amerikai oldalt, következő 10 ruszkin, hogy ugyanannyi sanszunk legyen, 11kill-el nyer az ember)
-4.ember egy amerikai volt, 200-as ping, 3 barátja nézelődött, bent, rendes közönség volt.
Gyerek elment 4-0-ra(ő volt amerikai elsőnek), majd feljöttem 7-3-ra, csere.
Csináltam "gyorsan" egy 8-0-ás szériát apache-al, kiénekeltem a sajtot a szájából, nyertem.
Hozzátenném gyorsan, hogy amerikai heliből 1(!) alkalommal bírtak kilőni, ehhez képest az orosszal estem-keltem, sokkal rosszabb az a heli, itt ez nagyon kijött.
Na, tehát 11-7-ide.
Felmentem az ESL-re a meccshez, felvittem az adatot és vártam az ellent.
Ott volt Nándi is(ő is harcolt, de másik ágon), aki egy negyed óra múlva kérdezi: te Ciry, te vesztettél?
-Mondom dehogy.
-Pedig úgy van az eredménynél-folytatta.
Meglestem, tényleg: hát nem 11-7-et vittem fel, csak véletlen az amerikai gyereknek írtam be a 11-et, magamnak a 7-et :W
Óvhattam meg a saját hülyeségem miatt a meccset :((( Még jó, hogy Nándi segített angolügyileg, és csináltam screenshot-ot is, viszont éjszaka nem aludtam két órát :(
Késő volt már amúgy, mert 7-től ment az első kör, az amerikaival meg 23.00 óra környékén végeztem, 99% hogy emiatt írtam el :F
Kíváncsi vagyok mi lesz, ha tovább is megyek, akkor ez a gyerek vár a legjobb 8-ban.
Van 22000 killje helivel, szerintem sanszom kb.5-10% maximum :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#29743) sith7 válasza Kakaduku (#29741) üzenetére


sith7
nagyúr

Szuper :O

ciry
Adj az arcának ... a számok csak számok, lehet azt csíttel érte el, itt meg nem lehet, ezért lehet, hogy még 1 - et se tud rendesen lőni :DDD

(#29744) ciry válasza sith7 (#29743) üzenetére


ciry
őstag

Eddig a kupában mindenkit rommá lőtt, nem tudom, hogy ilyen hullán mekkora ellenállást tudnék kifejteni.
Mindenesetre vesztenivalóm semmi, egyedül ezt a qrva elírást sajnálom, mert a meccset már rég elfogadták volna, ha nem írom el :W

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#29745) sith7 válasza ciry (#29744) üzenetére


sith7
nagyúr

Elhiszem ... :((( ... engem is bosszantana a dolog

(#29746) bognar110 válasza ciry (#29744) üzenetére


bognar110
őstag

Azigen amúgy ez az esl ingyenes ?

(#29747) ciry válasza bognar110 (#29746) üzenetére


ciry
őstag

Ha nem kell prémium tagság igen.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#29748) bognar110 válasza ciry (#29747) üzenetére


bognar110
őstag

Igen azt figyeltem, warozgatni akarunk a srácaokkal. :)

(#29749) Kakaduku válasza ciry (#29744) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Mi szurkolunk neked és minden magyarnak aki részt vesz a versenyen. :C

(#29750) ciry válasza bognar110 (#29748) üzenetére


ciry
őstag

Szerveretek van?

Kakaduku: szükség is van rá :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.