Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29551) sith7 válasza gergo0328 (#29548) üzenetére


sith7
nagyúr

dupla :F

[ Szerkesztve ]

(#29552) Cybertrone válasza rankesz (#29547) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nah kikapcsoltam minden létező háttérben monitorozó alkalmatosságot... és így is kifagytam... megáll a kép a hang beakad mintha instabil lenne a ram, és megfagyna csak nem kékhalál hanem komplett fagyás... a vicc az hogy alap órajelen is... Várom a további instrukciókat! :( :O

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#29553) lala42 válasza Cybertrone (#29552) üzenetére


lala42
őstag

Azzal az 1680-as ram frekivel lesz a gond. :K Oszd vissza, ha lehetséges, vagy vegyél vissza az időzítésből. nem igényel ennyit a játék. Én visszaosztottam a ramokat 1500-ra. Bőven elég. :R

Még az Il-2 CoD-re is ;] :C

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#29554) ciry válasza sith7 (#29534) üzenetére


ciry
őstag

Ugyanaz a trágyadomb mint eddig...
Van valami teszt amivel lokalizálni lehet a problémát?
Nem tudtam folyamatosan 15 percnél többet bent lenni... :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#29555) Cybertrone válasza lala42 (#29553) üzenetére


Cybertrone
veterán

Na azért 1 határt tartok .... alapórajelen is megfagyott akkor a ram 1333mhz-en megy a procival szinkronba.... fentvan még kb 5 game a gépen, egy sem fagy nem dobál ki semmi!
A tuning rendes kitesztelt tuning nálam, nem ma kezdtem a témát.... :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#29556) F e Z o válasza ciry (#29554) üzenetére


F e Z o
veterán

Letöltésnél, illetve böngészés közben is fenáll ez a probléma Nálad?

(#29555) Cybertrone : Nehogy valami 980x bug legyen.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#29557) gergo0328 válasza Cybertrone (#29555) üzenetére


gergo0328
senior tag

Pedig a hiba az ön készülékében van. :P Egy dolgot tudok én ajánlani az pedig a Game Booster. Próbáld ki hogy elindítod és úgy a game és ha jó és nem fagy ki írj egy PM-et és adok hozzá kódot is! még pár FPS-t is kapsz a 100 mellé :D :R

(#29558) haly válasza Cybertrone (#29546) üzenetére


haly
őstag

Okés akkor megyek érte :P Én észrevettem. Pl laptop vs asztali monitor. Asztali 2ms-es asus, laptop meg ugye 5ms minimum. És hiába állítottam azonos fps-re a kettőt, sokkal sz@rabb volt laptopon. És nem, nem azért mer csak egy laptop. Ezt amúgy az elején lehet észrevenni. Nameg ha 3600dpi-s egeret használsz, baromira észreveszed. Kicsit olyan mintha ittál vna.

(#29559) Cybertrone válasza gergo0328 (#29557) üzenetére


Cybertrone
veterán

Persze hogy nálam van a hiba... első hiba az volt hogy megvettem második hogy elkezdtem harmadik hogy még nem töröltem le... fingatósabb gamekkel tolom boldogan virágboltról semmi ilyesmi anomáliával.... :U Game boosterről nem halottam de ha jól értem futásjavító kis program lenne, talán megpróbálom, de eddig sem az fps-el volt a gond, mert abból van a legtöbb a gamben :K
Mellesleg világszerte szenvednek a felhasználók a hibáktól, több ilyen fórumot is olvastam, valakinek semmi sem segített... jelen esetben nekem sem!

Sephi:
Ha 980x bug akkor fasza, megtudom csinálni hogy 4mag legyen aktív, kérdése e hogy akarom e, a válasz pedig hogy nekem ez ennyit nem ér, hogy minden game előtt bios piszka, majd game után bios piszka! :( :( :(

haly:
jó szemed van... :U 22"-os 2ms-es LG-t váltottam a samu péklapátra és nem veszek észre semmit! Mellesleg a laptop az laptop, tessék pc előtt is észrevenni a dolgokat ;]

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#29560) lala42 válasza Cybertrone (#29555) üzenetére


lala42
őstag

Csak azért javasoltam, mert nálam 1600 fölött, minden floppul ment, de a Cod4 egy kb 10 perc után kifagyott, anno. Búgott a hangszóró, kifagyott minden, csak a reset segített. De mondom, minden más tökéletesen ment, tesztprogramok futottak le rendesen, nyúzva volt a gép, de az az egy játék kihalt alatta.

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#29561) Cybertrone válasza lala42 (#29560) üzenetére


Cybertrone
veterán

Szinkronban van a ram a procival... ha lejebb osztom borul az egész ... Mellesleg kicsit másabb már ez a rendszer a 775-től... az 1680 az egy lájti 24/7 ;]

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#29562) gergo0328 válasza Cybertrone (#29559) üzenetére


gergo0328
senior tag

a game booster nem csak FPS növelésére jó hanem kikapcsolja a háttérben futó lényegtelen alkalmazásokat is. nálam kapásból 23-at kapcsol ki. 1 próbát mindenképp megér hisz egy nagyon jó játékról beszélünk ami elhalad az össze játék mellett. Remélem ez megoldja a problémádat. :R

(#29563) lala42 válasza Cybertrone (#29561) üzenetére


lala42
őstag

Csak egy tipp volt. :U De ahogy látom, csak nem olyan kóser az a rendszer ;]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#29564) Cybertrone válasza gergo0328 (#29562) üzenetére


Cybertrone
veterán

Feltettem ezt a booster... faszán megtakarított 82mb-ot... no nem mintha szökség lett volna rá... semmi értelmeset nem kapcsolt ki, megy ugyan ugy minden monitorozó progi :U

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#29565) Cybertrone válasza lala42 (#29563) üzenetére


Cybertrone
veterán

Hát most ne haragudj, de volt már neked i7? Na most vannak kitesztelt beállításaim amik maximálisan kitesztelt, sokat használt beállítások! Csak ismételni tudom magamat azzal hogy ez nem 775, ez kicsit másabb, egyszerűbb de másabb :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#29566) sith7 válasza ciry (#29554) üzenetére


sith7
nagyúr

sajnálattal hallom ... kérj új modemet ... mást már nem tudok, vagy tényleg gyenge lett a jel, több új előfizetőt rakhattak abba a körzetbe, és esetleg attól gyengült :F

(#29567) gergo0328 válasza Cybertrone (#29564) üzenetére


gergo0328
senior tag

hát akkor nem tudok jobbat...

(#29568) lala42 válasza Cybertrone (#29565) üzenetére


lala42
őstag

Nem még nem volt I7-em. Csak raktam már néhányat össze. :K Amíg ez elég nekem mindenre, amire használom, nem is nagyon ruházok be. ( talán most a CoD-hoz egy vidkari) Pl. a 2-es konfigom irodainak használva is elég. Hogy mit hoz a jövő, még várok. Kb 2-3 év alatt a családi költségvetést borítottam volna fel. No meg így 50 évesen nem igazán sietek sehova. Eddig sem volt sürgős dolgom ;] :DDD . De azért ismerd el, hogy i7ide i7oda nálad -valamint olvasva néhány hsz.-t -és másnál olyan gondok fordulnak elő, amit én a régi 775-ös konfigon nem tapasztalok. Eddig talán 2-3 alkalommal volt connection lost. De olyankor másnál is előjött. :R

ciry

Nemrég tapasztaltam ill. olyan gond volt az egyik helyen, hogy az előfizetett net. sebesség csak a töredékét adta le, mint amit kellett volna. Kiderült, hogy a router nem volt kompatibilis a modemmel. Ha routeren vagy, akkor megér egy próbát. D360-as modemet nem szerette. Csere után minden jól ment.

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#29569) Cybertrone válasza lala42 (#29568) üzenetére


Cybertrone
veterán

Akkor minden tisztelettel korra való tekintettel leírom hogy elég sokan vannak ilyen VAGY ehhez hasonló hibával világszerte... Nem hiszem hogy akkor minden user gépébe rossz lenne valami, és olyan sincsen hogy minden megy csak ez fagy ki! Itt hibádzik az elmélet azzal kapcsolatban hogy a géppel van valami! :R
Mellesleg ami szar volt az 755-ön is szar, lehet nem pont ez de mas lehet igen, ilyen dolgok alapján nem lehet általánosítani! :N

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#29570) lala42 válasza Cybertrone (#29569) üzenetére


lala42
őstag

Én nem a gépedet szapulom. Csak a számok törvénye alapján ha az eladott - mondom nem tudom a - példányszámot veszem alapul, akkor ha a játék lenne xar, mindenkinek gondja lenne. És akkor már valaki (ismerjük Amerikát :DDD ) a DICE már rég bíróság előtt vagy a kínpadon lenne. Beperelték volna annak rendje-módja szerint. De nem ez történik. De hát nem ez történik. Csak vas hibára, vagy tuningra lehet gyanakodni. :U
Ugyanis csak azokban a topikokban keresgélünk, ahol a gondok jelentkeznek. Ez természetes, mert csak akkor kérünk segítséget, ha baj van. De mint írtam több tízezer embernél nem jelentkezik. :U Vagy ne így látod? :U

Ja és még 1. A kor nem érdem. Ez csak egy állapot. :DDD ( és egyre szarabb :O )

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#29571) Cybertrone válasza lala42 (#29570) üzenetére


Cybertrone
veterán

Alapórajelen is szar default beállításokon :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#29572) tjb007


tjb007
nagyúr

Van még rajtam kívül olyan elvetemült aki megvette a SPECACT kit -et ?
Már bánom azt a 660 forintot amit fizettem érte. Eddig is tudtam, hogy sz*rt sem ér de legalább most meg is tapasztaltam :DDD

(#29573) v!ct0y válasza tjb007 (#29572) üzenetére


v!ct0y
veterán

Én megvettem és nem bántam meg a semmit :DDD

(#29574) WhiteWalker válasza tjb007 (#29572) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

miért is??? ez egy korrekt komment indokkal... :U

lala42: sztem nem hardveres gond lehet...én szoftverre gondolok....létezik millió egyszáz szir-szar program amit a "drága" userek feltesznek,vírusirtó,monitorozó, meg amit el lehet képzelni...aztán meg megy a sírás hogy "jááááj nem megy i7-en...."
meg a PB is érzékeny mindenféle fos programra,összeakad ha kell ha nem...ne ezeket nem lehet így látatlanba kinyomozni...egy szónak is száz a vége: új wint fel és install PB+BC2 és szűz winnel lehet tesztelni....na ha ilyenkor is gond van akkor lehet hardverről beszélni... ;]

(#29575) Cybertrone válasza WhiteWalker (#29574) üzenetére


Cybertrone
veterán

AB, Coretemp, egy disk sentineé kb ennyi az a sok szir szar ami fent van... Kikérem apukám magamnak az i7-et, nem most tanulom a szakmát, és van rálátásom a dolgokra... Még a végén nem lehet a vinyóra mást tenni csak a PB-t és a gamet, és akkor jól fog futni... ezt hívják kérem szépen erős vicc kategóriának! ;)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#29576) gabipaci válasza Cybertrone (#29575) üzenetére


gabipaci
addikt

Ha úgyis most tanulod a szakmát, világosíts már fel, hogy a coretemp és a hd sentinel mit csinál a gépeden? (az AB-ről meg már elég sokan írták, hogy becrasheli a BC2-t, nem mellesleg az everest is, de ezt még annyira sokan nem írták)
A coretemp minek kell? hűvösebb lesz a proci tőle? Vagy mi?
A hd sentineltől meg aggódhatsz a fals értékek miatt, nagyszerű.
Vagy szólj ha tévedek, és ebben a szakmában mozogva tényleg van valami értelmük?
De semmiképp ne válj meg tőlük!

Logitech hardware tester

(#29577) gergo0328 válasza WhiteWalker (#29574) üzenetére


gergo0328
senior tag

ne ide írogass ahnem egy hét "szabadság" után gyere fel TS-re is :D

(#29578) siriq válasza Cybertrone (#29575) üzenetére


siriq
őstag

Tenyleg bezavarjak a realtime monitorozo programok a BC2-t. A masik dolog, hogy kb van vagy 500 topic vagy meg tobb amit en magam is elolvastam(tobb ezer ember kinlodasaval a programmal kapcsolatban), baromi nehez zoldagra vergodni ezzel a bc2-vel. Iszonyat modon irtak meg az biztos. Utobbi 2 honapban folyamatosan fagyott, most mar nem, de az oromom sokaig nem tarthatott mert a punkbuster allandoan ledobal(masik hiba amit meg kell oldanom). Mar parszor ujra raktam de mindig ugyan ez.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#29579) Cybertrone válasza gabipaci (#29576) üzenetére


Cybertrone
veterán

Tehat akkor...
miutan kilottem minden progit a haterbol ugy iz lefagyott... nem ment egyik sem. Mellesleg a sentinel jo program jasznalpm egy odeje... everestet is kilottem ill aida van a gepen... amjd okoskodom meg de nem bizok mar abban hogy fitni fof normalisan...

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#29580) F e Z o válasza Cybertrone (#29579) üzenetére


F e Z o
veterán

Próbáld ki amit Giinos fórumtárs is ajánlott. Zsír windows, csak driverek, bfbc2, pb lefrissítve. Ha ekkor sem megy, akkor kuka.

H2O über alles!

(#29581) ciry válasza F e Z o (#29556) üzenetére


ciry
őstag

Nem :(

lala42 nincs router :(

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#29582) tka


tka
tag

Hali!Tudnátok segíteni nekem?Újra raktam mindent,de nem talál szervereket.Mit lehetne csinálni. :F

a női hülyeség határtalan

(#29583) WhiteWalker válasza Cybertrone (#29575) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ha már a szakmában nagyon benne vagy , akkor a mem /p mond neked vmit?? :P

(#29584) F e Z o válasza tka (#29582) üzenetére


F e Z o
veterán

Tűzfal van, átengedi a játékot?

H2O über alles!

(#29585) Zsozsooooo válasza tka (#29582) üzenetére


Zsozsooooo
tag

Patch frissítés megvolt ?

(#29586) sith7 válasza ciry (#29581) üzenetére


sith7
nagyúr

kérj új modemet :U

(#29587) ciry válasza sith7 (#29586) üzenetére


ciry
őstag

Legegyszerűbb lenne átvinnem valakihez kipróbálni, az sok mindenre választ adna...

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#29588) sith7 válasza ciry (#29587) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát ha van hova, akkor igen :K

(#29589) ciry válasza sith7 (#29588) üzenetére


ciry
őstag

Na, meglestem a problémát, azt írta, hogy "az alapértelmezett átjáró nem érhető el"

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#29590) gabipaci válasza ciry (#29589) üzenetére


gabipaci
addikt

[link]
Ebben a topikban a témaindító nagyon vágja a dolgot, és biztosan segít, még akkor is, ha nem kimondottan olyan modemed van.
Nekem a gyors, de szakadós netből csináltunk még gyorsabb és stabilat.

Logitech hardware tester

(#29591) ciry válasza gabipaci (#29590) üzenetére


ciry
őstag

Kösz meglesem :K

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#29592) haly válasza tka (#29582) üzenetére


haly
őstag

Patcheld.

(#29593) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Nagyon elszaporodtak a csalók. Ma is találkoztam hárommal. :(
Ha ez így folytatódik, olyan lesz mint a COD. :O

(#29594) Gomez1984


Gomez1984
aktív tag

Na megoldódott a FAGYÁS

Letiltottam alaplapi hangot, beleraktam egy 1000 ft-os audigy SE karit, 1 óra vadászás után drivert is találtam hozzá win 7 alá
És tökéletes.
egész délután toltam fagyás nélkül

Mondjuk nem tudom mi köze volt a hangnak hozzá de bevált.

[ Szerkesztve ]

(#29595) gergo0328 válasza Gomez1984 (#29594) üzenetére


gergo0328
senior tag

örülök neki...:D

(#29596) gergo0328


gergo0328
senior tag

(#29597) sith7 válasza gergo0328 (#29596) üzenetére


sith7
nagyúr

Ettől függetlenül a kép nagyon jó

(#29598) WhiteWalker válasza gergo0328 (#29596) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

grrrrr!!! egyszer a billentyűzeted fog így járni ;]

(#29599) tka válasza Zsozsooooo (#29585) üzenetére


tka
tag

már sikerült ,na az maradt el thx

a női hülyeség határtalan

(#29600) tka válasza gergo0328 (#29596) üzenetére


tka
tag

4 egér meg 3 billentyű bánja hogy nálam melózott,a lényeg vegyél jó minőségű cuccokat azt nem bántod.,amúgy csak az autóverseny miatt volt,,a többivel nincs gond,de az anyagi kár akkor is jelentős.az első billt karikára hajtottam komolyan de semmi apple márkájú nagyon bírta ,de győztem,de mára már meg szelidűltem :)

a női hülyeség határtalan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.