Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75151) Gyula84


Gyula84
veterán

én szóltam hogy ott van :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#75152) GamerToxic válasza zzola (#75150) üzenetére


GamerToxic
csendes tag

Akit esetleg érdekelne és nem tudta / nem merte eddig kipróbálni annak szántam ezt a rövid kis prezentációt. :)

A gémelés 8 mag felett kezdődik...

(#75153) zzola válasza GamerToxic (#75152) üzenetére


zzola
félisten

Nézd meg, hogy mikor adták ki a játékot és azonnal rá fogsz jönni, hogy milyen sok értelme van a videódat itt reklámozni... :B

(#75154) GamerToxic válasza zzola (#75153) üzenetére


GamerToxic
csendes tag

Sajnos nem volt alkalmam kipróbálni korábban a játékot, sokáig gyűjtöttem erre a gépre.
A pentium 4 pedig nem egy acélos konfig, a cod1 meg az nfs underground óta nagy felüdülés ilyeneket is látni.
Nem reklámnak szánom, csak prezentálásnak. Nem akartam tolakodó lenni.

A gémelés 8 mag felett kezdődik...

(#75155) prokxy válasza zzola (#75153) üzenetére


prokxy
veterán

Hagyd már, valakinek ez is újdonság, ha már 1 embernek, akkor megérte! :)
Különben is, felidézi a szép emlékeket, h nincs semmi spawnvédelem, ha épp Te spawnolsz! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#75156) zzola válasza prokxy (#75155) üzenetére


zzola
félisten

:))

Nem tudom feltűnt-e, de a "muhaha"-zással játék közben nem kicsit lehet kiakasztani az embereket....holnap folyt. köv. trollalalaaaaaaa..... ;]

[ Szerkesztve ]

(#75157) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Az a baku-i (vagy hol van az pálya az elején) építkezéses pálya jó lenne multiban is lenne... ejj. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#75158) killer095


killer095
őstag

Ez most wtf?

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#75159) zzola válasza killer095 (#75158) üzenetére


zzola
félisten

Nullázták a statot valamiért...

(#75160) #35434496 válasza Gyula84 (#75151) üzenetére


#35434496
törölt tag

Gyönyörű a grafika! Te nem is tudtam, hogy bf4-ben van késdobáló is. :D

(#75161) prokxy válasza zzola (#75156) üzenetére


prokxy
veterán

Bizony, de ésszel csináld kérlek! :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#75162) kisza25 válasza killer095 (#75158) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

lehet nullázni a pontokat, ha úgy érzed az elején rosszul ment és mostanra pro lettél, akkor lenullázod és a mostani tudásodat fogja tükrözni egy idő után:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#75163) prokxy válasza kisza25 (#75162) üzenetére


prokxy
veterán

Utálsz kisza? :O :O
Lelépsz mikor jövök, fellépsz mikor lépek! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#75164) kisza25 válasza prokxy (#75163) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Fent voltam 18:00-tól 24:00-ig, csak addig nem amíg megnéztem a Válaszcsapás 5/1-et:)
sokat nem lehettél fent:P
vissza kel vennem, kezdenek fájni a kéz ízületeim:P
Ja és párszor hiányoltunk, mert enemy tankos fölényben volt, de volt pár szoros kör így is, de vért izzadtunk :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#75165) prokxy válasza kisza25 (#75164) üzenetére


prokxy
veterán

Lancang, zavod, locker és dawnbreaker. Ja igen, Lockeren már nem voltál, én pedig Shanghai-tól nem, sajnos Dawnbreaker utáni mapok nekem már nem tetszenek, így nem is maradok.
Máshová meg már nem volt kedvem menni, így adminkodtam, utána meg Diablo III! :)

Tegnap nézegettem a statisztikákat, feljáró embereket és egyre több a visszatérő! :C Meg hát az admin közreműködést értékelik a népek! :)
Ill. a cseten sincs panasz, néha van lag (nekem eddig 1x volt, tegnap egy kicsi), de szépen adja a szerver (Locker 32/3 :P ), viszont este BTR ügyben beszéljünk már...ha jössz...

szerkesztésedre válasz: Legközelebb jövök és elkenjük a szájukat! :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#75166) viking_arc


viking_arc
tag

Dx és kék halál probléma nincs megoldás? Nagyjából az összes lehetséges opciót kipróbáltam, de egyik sem segített. Ha valakinek sikerült orvosolnia, kérem jelezze felém. köszi

más. Azt hittem a desert eagle-t nehezebb lesz megszerezni, de cirka 30 perc alatt megvolt. :DDD

[ Szerkesztve ]

mrp#2289 DebilHusselhoff

(#75167) kisza25 válasza prokxy (#75165) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ok majd este, addig felkészülök BTR-ből, bár alig van vele 200 órám:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#75168) Bjørgersson válasza viking_arc (#75166) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Probaltad mar ki- es bekapcsolni? Be van dugva?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#75169) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Szevasztok srácok !

Tegnap este felnéztem kicsit hozzátok . Tele voltatok sokáig így nem volt könnyű . :DDD Jó volt magyar szavakat látni a chat-en .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#75170) viking_arc válasza Bjørgersson (#75168) üzenetére


viking_arc
tag

Mit?

mrp#2289 DebilHusselhoff

(#75171) csa33ee válasza jozefgucci1 (#75169) üzenetére


csa33ee
aktív tag

Mint pl anyádba, b...meg. g.ci és a többi ? ;]

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#75172) prokxy válasza kisza25 (#75167) üzenetére


prokxy
veterán

Rendben, készülj, mert egész részletekbe menőt fogok kérdezni! :)

(#75170) viking_arc: mi a konkrét baj? Mert ez a "kékhalál és dx "probléma kb semmit nem mond.
Kékhalálnál sokszor van dmp fájl, azt kell megnézni, dx hibára vga driver, hiba, tuning, sok minden lehet.

#75169) jozefgucci1: ma este ismét nyomjuk, szóval gyere nyugodtan! :R

#75171) csa33ee: volt ilyen, szegény pendrét szidták tegnap Dawnbreakeren,de szerencsére hamar abbahagyta, egy kis nyomás hatására! :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#75173) zzola válasza prokxy (#75161) üzenetére


zzola
félisten

Eddig is úg volt. Muhahahahaaaaaaaaaaaa

(#75174) pendre54 válasza prokxy (#75172) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
"szegény pendrét szidták tegnap Dawnbreakeren,de szerencsére hamar abbahagyta, egy kis nyomás hatására" Na ez nekem teljesen új, ki szidott miért, milyen nyomás, stb? ;] Az igazság az, hogy nem igazán szoktam olvasni az üzeneteket, a játék + üzenetek olvasása, meg főleg még írkálni is, ez már nekem túl macerás így egyszerre, marad a játékra való koncentrálás 99 %-ban. ;]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#75175) killer095 válasza kisza25 (#75162) üzenetére


killer095
őstag

Nem az én statom csak azt néztem hogy 9000+órája van de 0 killje....

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#75176) prokxy válasza pendre54 (#75174) üzenetére


prokxy
veterán

Párszor megölted az emberkét és szidott Téged rendesen. Mondtam neki, h nyugodjon le a picsába, ne szidjon Téged! :)
Tudta, h admin vagyok, így elcsendesedett. :B De ilyen hirtelen felindulás volt, utána nem történt semmi extra.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#75177) Anfänger válasza zzola (#75156) üzenetére


Anfänger
őstag

Jaja! Elöbb a muhaha-zás miatt bannolt egy gyerekadmin innen.
Párszor megöltem,írta,hogy ne ugrossak,nem bírt eltalálni HC szerveren M416-al ,kapott a fejébe csipából.
A 4. kill után beírtam,hogy muhaha,aztán kick. Visszamentem.. Ban hehe.
:C

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#75178) kisza25 válasza killer095 (#75158) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

hát ja ezek valami szekta, itt egy battle report :F
és még egy az időre gyúrnak, ez marha izgalmas lehet :F
prokxy: az nem is úgy vót:D
bekáromkodott magyarul,
írtam, hogy: na csak finoman,
erre írták: van itt más magyar is?
írtam, hogy: ez egy magyar szerver, mi béreljük,
írta: bocsi csak vicc volt, gondolták úgy sem érti és mondták megy a kedvencek közé:D
bár lehet ez másik kör volt, de itt is Pendrét szidták és ez is a Dawnbreakeren volt:D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#75179) spanglee001


spanglee001
addikt

este jövök,ha minden jól megy, és már hajnalban is voltam :DDD
vagy noobokkal voltam, fáradt is voltam, de azt hiszem újra hardwer hackem lett (érti akinek kell) :DDD
másabbak a színek, de hogy az nvidia váltás, vagy a monitor váltás miatt, nem tudom meg megint :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#75180) Bjørgersson válasza Anfänger (#75177) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A muhaházó hülyegyerekeket én is bannolnám a ****be, az easyző seggfejekkel együtt. Főleg miután szólok neki, hogy elég, aztán csakazértis folytatja.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#75181) Anfänger válasza spanglee001 (#75179) üzenetére


Anfänger
őstag

Megvetted a monitort? Elboldogul vele a 7970-es vga?

(#75180) kovy29! Mert,miért olyan nagy baj az ha valaki egyszer beírja,hogy muhaha?
Nincs tiltva a szabályokban. Megnéztem.: !rules XD
Na meg nem volt figyelmeztetés sem,hanem egyböl kick. Ilyeneket a noob gyerek adminok csinálnak,hogy figyelmeztetés nélkül kib.sz.
Megértem,ha minden killem után beírnám,hogy akkor megsértödnek,na de elsöre. Ezek mind gyenge emberek lelkiekben.Nem tudják elviselni ha a másik lelövi öket. Az easy-t beírkálókat én sem csípem,de nem foglalkozok velük. Tölem irkálhatanak,a szüleimet meg a családomat ne szídják.Peace.

[ Szerkesztve ]

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#75182) pendre54 válasza kisza25 (#75178) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Tegnap csak egy Dawnbreakeres köröm volt, ez:[link]
Lehet, hogy a szikakötőben repkedett aki szidott, oszt az AA 30 mm-esével egy párszor megcsipkéztem a seggepartját. ;]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#75183) spanglee001 válasza Anfänger (#75181) üzenetére


spanglee001
addikt

980 ti sc :C

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#75184) Bjørgersson válasza Anfänger (#75181) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Főleg miután szólok neki, hogy elég, aztán csakazértis folytatja.

:U

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#75185) prokxy válasza kisza25 (#75178) üzenetére


prokxy
veterán

Az másik volt, amit írtál! :P

kovy! +1, 1x-2x elmegy, de utána már csak hergeli vele a másik csapatot, ami miatt pedig megy a csethuszárság! :(

#75183) spanglee001: este tali, na meg kapd be, nekem is kell egy 980TI viszont MSI Gaming kiadásban! :D Monitort pedig ezt néztem ki: asus

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#75186) kisza25 válasza prokxy (#75185) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nem tudom hova ez a nagy VGA fejlesztgetés, én már bánom ezt a gtx 960-at mert ugyanúgy lowon tolom :B :P
, csak nem 100-140, hanem fix 200 FPS-el, egyszerűen zavar egy csomó dolog, ha emelem a grafikát, megszoktam 1500+ óra alatt a lowot ez van:P
Tegnapi lagomat szerintem az okozta, hogy valami beakadt a háttérben és 100% terhelt egy magot, így mondhatni csak 3 maggal ment a proci és ráadásul alapon, mert gyári hűtő van rajta, mert az előzőt tegnap postáztam és holnap jön helyette az új, szóval ezért voltak FPS dropjaim valószínűleg:)
Én ha most fejlesztenék biztos, hogy a procit, csak nem tudom mennyire lenne értelme egy i7-nek, mondjuk korábban volt i7-2600K-m, de akkor egy 260x volt mellette amit 35-40% terhelés mellett 100% kihajtott, mondjuk vaj sima volt a game:D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#75187) prokxy válasza kisza25 (#75186) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem ULTRA-n van minden, megy szépen a 970-nel, de a WQHD monitorhoz az már kevés lesz. Egyelőre terv, mert még a 980TI nagyon drága.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#75188) Anfänger válasza spanglee001 (#75183) üzenetére


Anfänger
őstag

Ok,elöbb az adatlapodon a 7970 szerepelt. A 980 Ti sc elboldogul vele,gondolom. Néztél fps-t ? Írd már meg kérlek,hogy milyen grafikai beállítások mellett milyen fps-eket produkál. Jöhet priviben is,megköszönném.

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#75189) kisza25 válasza prokxy (#75187) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

neked i7 van, i5-ről váltottál, vagy már kezdetektől ezzel toltad a bf4-et? mennyire van terhelve játék közben?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#75190) csa33ee válasza kisza25 (#75189) üzenetére


csa33ee
aktív tag

Nekem i5-4690 van, gondolkodtam én is hogy legyen e i7, de játékra szerintem elég, igaz 1080p-ben nyomom, full hd-ba.I7 szerintem akkor kéne ha netán szerkesztesz, renderelsz, vagy nagy monitoron nagyfelbontásba játszol, stb.De vannak nálam okosabbak is e témába akik kiigazítanak ha hülyéket mondtam. :K Egy 290 Vapor-X el még nem fogta meg semmi.

[ Szerkesztve ]

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#75191) prokxy válasza kisza25 (#75189) üzenetére


prokxy
veterán

i5-tel kezdtem, utána cseréltem vga-t és egyben i7 is lett, nekem most 4.5-ön megy átlag kihasználtság BF4 alatt 50-65%.

szerk: ugyanolyan noob vagyok, mint i5-tel, szóval semmit nem számít. Viszont tudom, h bármilyen VGA-t rakok mellé még 1-2 év múlva is, akkor a CPU-val nem lesz gond, még így is van tartalék benne, 4.8-on szépen szalad, csak ott már jobban melegszik, szóval nekem megérte. Meg szoktam renderelni is néha, stream pedig nagyon megeszi, de nem a bf4-et szoktam, hanem a GTA-t és a D3-at haveroknak. :) Aztán nézi, aki akarja! :D

A monitortól már viszont többet várok, elvégre többet belátok majd halszem effektus nélkül. :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#75192) zzola válasza Anfänger (#75177) üzenetére


zzola
félisten

Muhaha engem nem zavar. Sokkal bosszantóbb, amikor az admin és a csicska tizen-huszon éves haverjai azt hiszik, valakik ott, mert ki tudnak dobni. Ha bannolnak, nincsen gond, maximum megy a report a szerverre...aztàn keres az ember egy másikat. Jobb helyeken egyébként csak a trágár beszédért kickelnek, többszöri figyelmeztetés után bannolnak csak, de azt is átmenetileg...

[ Szerkesztve ]

(#75193) kisza25 válasza csa33ee (#75190) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

és prokxy: az a helyzet, hogy nekem az miatt, hogy lowon tolom CPU limit van és nem VGA, egész játék alatt 85-95% a kihasználtság 3,8Ghz-en, mivel non K ezért ez a plafon, igazából az a része érdekelne, hogy HT miatt van mikrolag, vagy nincs
Zolar: én röhögni szoktam rajta mikor beírod, mert akkor szoktad mikor valaki balfék volt és lekéselted, volt, hogy engem, de én csak röhögni szoktam ezen és megpróbálok törleszteni, ha tudok:D
Volt mikor velem voltál és láttam sorban lekéseltél 2 emberkét, aztán beírtad, akkor is röhögtem:D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#75194) #16729600


#16729600
törölt tag

Én önmagamat akartam múltkor kickelni TCE szerveren, de sajnos nem ment, gondoltam az öngyilkosságon kívül ezt is kipróbálom. :Y :)

(#75193) kisza25 Lowon hogy lehet már játszani ( ?? ) ,micsoda purdé dolog már az,szedd már össze magad. :D

[ Szerkesztve ]

(#75195) prokxy válasza zzola (#75192) üzenetére


prokxy
veterán

Hogy zavarna már, ha Te csinálod?! :U ;]
Rengeteg szerver van, az biztos, de érted a dolgot, h az ilyen viselkedés a másikra vetítve nem a legjobb? Bosszantja, ami egy határig ok.
Természetesen mindenki azt csinál a játékban, amit akar, hiszen megvette, övé, ez jogos! Szóval hajrá, csináld, de a TCE szerveren addig, amíg ez nem veri ki nagyon a biztosítékot az enemynél. ;)
Nem, ez nem fenyegetés, ez kérés!

Mi lenne egyébként ez a szint? Amikor már az enemyre kell rászólni a többszöri anyázásért, esetleg emiatt lépnek le a szerverről!

Engem az sem zavart volna, amikor tegnap javítottam Zero tankját és Te szépen megmártottad bennem a bicskát, ha muhahát írsz, mert tudom, h ez Neked kell! :) Szóval no offense! :)

Persze röögtem én is tegnap a sok muhahan, tudtam, h megint trollkodsz! :D

kisza25!
Pr0kxY_Gaming_HD => "M98B gameplay Locker" vmi ilyesmi a címe, mi szerverünkön, 2 perc, nézd meg, sztem nincs semmi mikrolag.
HT nekem on.

#75194) szunya1: elvileg van rá megoldás, h admin is meg tudja ölni magát /kill paranccsal/esetleg kidobni, de vmi miatt nem engedi. Beállításokat néztem már, de nem jöttem rá. Felületről viszont simán! :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#75196) kisza25 válasza #16729600 (#75194) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ultrán már nincs elfogadható FPS szám, High határeset, de érezhetően rosszabbul adja medium meg nem sokkal szebb a játék, de vannak effektek amik zavarnak és nincs kedvem kísérletezgetni, hogy melyik beállítást kellene lejjebb vennem, hogy ne legyen azaz effekt, így marad a low és a látótáv ultrán, hát így:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#75197) kisza25 válasza prokxy (#75195) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ja nincs mikrolag, 2x felszedtelek abban a 2 percben ;] engem meg hagytatok ott haldokolni, mert minden volt a csapatban, csak medic nem, leszámítva odorgot:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#75198) #16729600


#16729600
törölt tag

Ma jövök majd este, tegnap egy meglepően jó rogue szereplés után meg kellett néznem a True Detective most kijött részét.Nyaralásra viszem a lapost, remélem a Horvát mobilnettel is lehet majd játszani, bár sajna sanszos, hogy asszonypajtás inkább vízbe öl, de nem fogja jó szemmel nézni. :N :)

[ Szerkesztve ]

(#75199) prokxy válasza kisza25 (#75197) üzenetére


prokxy
veterán

Bocsi, de az M98B-t húzom éppen, szóval ahhoz képest szép ölések voltak, nemde? :B :P
Az élesztést meg kösz, cserébe dobáltam a pokélabdát, h lássad az enemyt! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#75200) kisza25 válasza #16729600 (#75198) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a mobilnettel készülj fel a 150-350-es pingekre akkor is mikor éppen HSDPA+ 5-ös jel van, sajnos én tapasztaltam Ausztriában egy ideig még bf3 alatt :W
prokxy: pokélabdát, viccelsz? ja az hasznos :DDD
nekem a JNG-90-a kedvenc, de sniperrel vagyok akkor a FY-JS-t erőltetem, mert rohadt nehéz volt megszerezni:P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.