Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43951) Olympos válasza aram01 (#43949) üzenetére


Olympos
aktív tag

igen, elmegy.

nekem i5-2320 procim van, jó régi :).... mellette r9280x és mantle alatt semmi gond.
GPU mindig 99%, cpu 85%, FullHD, Ultra (msaa=off/2) pov=90 mellett 60-70fps átlag megvany nagy, nyílt CQL pályákon.
nvals strikeon még ennél is több, lockeren meg 100fps alá nem megy.

...szóval nálam jó a mantle, de az tuti, hogy vissza fogok váltani nvidiara, mert a mantle igérete és a valóság között fényévek vannak.

(#43952) Jani18 válasza Olympos (#43951) üzenetére


Jani18
aktív tag

280X-el ne is várj teljesítmény növekedést.1000x le lett írva,hogy 100%-osan az R9 290/X vga-k vannak támogatva.Volt 290-em +40fps-t kaptam.Most a 280X-el semmit.Később ez nyilván változni fog.Gyerekcipőben jár még ez a dolog.

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#43953) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Valami költség hatékony battle screen-nek való kéne valami ötlet?

PSN:BiZzare_0 ️

(#43954) Bjørgersson válasza aram01 (#43949) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Menni fog persze, de olyan nagy változásra nem számítanék. Úgy tudom, inkább procilimites helyzetekben hasznos a Mantle.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#43955) BomiBoogie válasza Enton (#43941) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszönöm a tippeket, tegnap pont néztem egy segítő videót, abban is hasonlókat mondtak.

A spotolás már meg, az élesztést kell még tanulnom, a squadokat is ismertem, de mostantól jobban követem majd őket. :)

Persze, ha lesz headset, sokat segít. :K

(#43956) Olympos válasza Jani18 (#43952) üzenetére


Olympos
aktív tag

tudom jól, hogy a mantle az r9 290x 160 000 HUF árkategóriás kártyából hozza ki a legtöbbet, de az akkor is egy 160 000 HUF-os kártyát jelent...
a te felfogásoddal azt reklámozod, hogy az amúgy is bivaly erős és k**** drága kártyára még rádobsz +40fps-t, így már 263542654 (+40) FPS-ed lesz, ami aztán "nagyon kellett már mindenkinek".
- eleve ne csak a legjobb és legdrágább kártyákon mutogassa már az amd, hogy van egy mantléja, ami jó...vmire.
(tudom, hogy kell hozzá újabb architektúra is, de elvégre ezért dobták ki az R szériát vagy mi....és az nem csak a 290X-ből áll)

egyébként én speciel észlelek gyorsulást r9 280x vga-n is és semmi bajom nincs az FPS-el mantle alatt, számomra tökéletes a +60FPS FullHD ultrán, de akkor is nagy 0 (azaz nulla) a mantle még ahhoz, amit hirdetett tavaly október-december között.

ez az alacsony hozzáférésű "csoda" meg azt eredményezi, hogy sokaknak hibák ezreit okozza a driver és amennyit szenvednek vele, ahhoz képest még nem éri meg. (szerencsére ez megint nem érint engem, semmi gondom nincs vele...elvétve egy két hibát hetente, de azt meg nem tudom, hogy DICE vagy AMD okozza e)

[ Szerkesztve ]

(#43957) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

A mantle alapvetően a CPU limitet segíti... a 290-es kártyát sem gyorsítja annyira, ez hülyeség hogy arra van csinálva.
Számos teszt van erről.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#43958) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Patch még mindig sehol? :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#43959) aram01 válasza Bjørgersson (#43954) üzenetére


aram01
nagyúr

kösz fiúk
lehet hogy nálam is proci limites lesz? (hallom hogy bika gép kell hozzá)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#43960) Bjørgersson válasza aram01 (#43959) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Dehogy lesz, csak lődd be a grafikát medium-high környékére.

ThisIsFr4nkynek érzi innen magát valaki?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#43961) lowzor válasza Bjørgersson (#43954) üzenetére


lowzor
veterán

Nálam brutálisan megdobta a Mantle. DX-ben ultrán, MSAA nélkül sokszor 50 alá is leesett az FPS. Mantle-ban 70 alá nem ment soha.

(#43963) aram01


aram01
nagyúr

honnan lehet leszedni? simán csak felrakom? :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#43964) regener válasza aram01 (#43963) üzenetére


regener
veterán

[link]
Utána játék beállításokban átkell állítani DirectX-ről Mantle-ra.

(#43965) Olympos
Már nem az van neki.

[ Szerkesztve ]

(#43965) Olympos válasza lowzor (#43961) üzenetére


Olympos
aktív tag

GTX 680-al? :Y

(#43966) raubisoda


raubisoda
senior tag

Hali.Nem tudjátok mi ez?

"An error occurred while processing your request.Reference #97.cf5e0e17.1398330627.38a3718"

Már rendben nem kell a válasz. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#43967) SkyS1gn válasza Bjørgersson (#43958) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Milyen patch? :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#43968) lowzor válasza Olympos (#43965) üzenetére


lowzor
veterán

Bakker, komolyan átírom az adatlapom, mert te vagy az 5., aki megkérdezi.

(#43969) Olympos válasza lowzor (#43968) üzenetére


Olympos
aktív tag

:D

(#43970) Gyula84 válasza SkyS1gn (#43967) üzenetére


Gyula84
veterán

ami tegnap jött volna vagy csak kamu volt?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#43971) aram01 válasza regener (#43964) üzenetére


aram01
nagyúr

leszedjem előtte a régi catit, vagy felülírja?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#43972) SkyS1gn válasza Gyula84 (#43970) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nemtudom semmi ilyenről, csa szerver odali. R32

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#43973) regener válasza aram01 (#43971) üzenetére


regener
veterán

Ezzel szedd le a régit: DDU
(Fent lehet választani hogy mit töröljön: NVIDIA driverek, AMD driverek, Intel driverek)

(#43974) deadwing válasza aram01 (#43946) üzenetére


deadwing
addikt

Kicsivel több fps, ami nem igazán számít. Ami viszont nekem nagyon tetszik a mantle-ban az az egér input lag eltűnése. DX alatt érződik, hogy kicsivel később reagál az egér, mantle alatt meg azonnal. Ez 290 és 280X esetében is elmondható. Igaz ugyan az is, hogy néha előfordul fps drop, de nekem még így is megéri mantle-t használni. Én high-on játszom. Ultra alatt lehet nincs ekkora különbség, főleg fps terén, mivel a mantle pont a procit tehermentesíti jobban.

AMD uninstall csak ezzel !!

[ Szerkesztve ]

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#43975) Bjørgersson válasza SkyS1gn (#43967) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Eze :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#43976) aram01


aram01
nagyúr

kösz fiúk, még egy kérdés: fiam a bf3-al játszik, és a bc2 is fent van még, azoknál nem lesz gond?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#43977) regener válasza aram01 (#43976) üzenetére


regener
veterán

Nem, ugyanúgy jók lesznek.

(#43978) marilllyo


marilllyo
veterán

M416-hoz az utolsó 2 battlepackom...hát nem aranyos:D

Am. 7 festés hiányzik már csupán

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#43979) xHoLyShiTx


xHoLyShiTx
csendes tag

valaki tudja hogyan lehet teleportálni? amikor meglállok egy tankal, akár csak fél másodpercre akkor rám teleportál legalább 20 ember c4 el :F

(#43980) BomiBoogie válasza xHoLyShiTx (#43979) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Valószínűleg csak nem látod, honnan jöttek, nem? :D

(#43981) lowzor válasza BomiBoogie (#43980) üzenetére


lowzor
veterán

Azt sose látni ebben a játékban :)

(#43982) BomiBoogie válasza lowzor (#43981) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Egyelőre vegyesek az érzelmeim... ennél még a MOHAA-ban is több volt a taktika.

Eleve lehetett hallani, merről jön az ellen, ha odafigyeltél, itt csak a nagy durrogtatás megy össze-vissza.

TDM mapok kicsik, kb. minden alkalommal csak a szerencsén múlik, hogy te mész valaki mögé, vagy ők mögéd.

Nem vagyok pro, nem is leszek, de azért így nem túl élvezetes.

Ha rusholsz, az a baj, hogy nem veszed észre az ellent a sok bozót meg minden vacak tereptárgy között. Ha meg szépen lassan haladsz előre, felesleges, úgyis jönnek majd egy olyan irányból, vagy ott spawnolnak, ahol nem is számítasz rá.

MOHAA-ban volt a pálya. egyik végén egyik csapat spawn, másik végén másik, közte 4-5 átjáró, aztán hajrá, ha meghalsz, visszakerülsz. Itt azt sem tudom soha, melyik részén vagyok a pályának...

[ Szerkesztve ]

(#43983) lowzor válasza BomiBoogie (#43982) üzenetére


lowzor
veterán

Ha már BF-ezni akarsz mindenképp, akkor a 3-at ajánlanám neked inkább :)
Sokkal igényesebben van megcsinálva szerintem. Aztán ha azt meguntad, azután jöhet a 4. Akkor már jobb is leszel a játékban.

(#43984) pohár válasza BomiBoogie (#43982) üzenetére


pohár
félisten

itt is ilyen a TDM, de felcserélődnek a spawnpontok, ha túl sok ellenség ólálkodik a kezdeti spawnnál

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#43985) BomiBoogie válasza lowzor (#43983) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nem akarok mindenképp, de azt gondoltam, csak fejlődtek ezek a shooterek. :D

(#43986) Snip3r_HUN válasza BomiBoogie (#43985) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

A fejlődés nem mindig a jó irányba történik :DDD

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#43987) Nxn908xxx válasza BomiBoogie (#43985) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Majd belejössz, mindenkinek furcsa szerintem a 4-el kezdeni. Beletolsz vagy 40 órát és fogod érezni. :K

(#43988) afrojack1 válasza BomiBoogie (#43985) üzenetére


afrojack1
senior tag

Ez így igaz ! En is 20-30. Óránál már éreztem valamit! aztán rájöttem hogy szenyvíz! :DDD :))

Vegyél fel engem is barátnak! :B leírásban a nevem! :)

SC: Herczku_Death

(#43989) aram01 válasza regener (#43977) üzenetére


aram01
nagyúr

okés, akkor neki látok

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#43990) BomiBoogie válasza Nxn908xxx (#43987) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszönöm, remélem, belejövök, tényleg furcsa, ugyanakkor rengeteg dolgot nem tudok, és nyilván segítene, ha menne a csapatjáték squadban, nem csak mindenki egyedül szaladgálna.

(#43991) DeadMeat válasza BomiBoogie (#43982) üzenetére


DeadMeat
veterán

erre csak azt tudom mondani, hogy pálya ismeret, az évek meg a rutin.Idővel kifundálod, mikor mehetsz, mikor nem, mert figyelni kell. Tudod majd hova születnek a zászlók körül,Ect. Ezekhez mind mind idő kell.
Ne menj nyilt terepre, zárd a szöget, csak biztos célra lőjj, különben levadásznak, ect.Használd a minimapot bla bla bla, bla bla. Van amikor meg tök mindegy mit csinálsz. :DDD
:P

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#43992) afrojack1 válasza BomiBoogie (#43990) üzenetére


afrojack1
senior tag

Ha ezt elolvasod már lesz valami a buksidba én tőle tanultam mindent a többi videója is jó ott is az a lényeg hogy egy barátal játszik!
[link] ha ezt tudod ilyen leszel: [link] :DDD :K

SC: Herczku_Death

(#43993) lowzor válasza BomiBoogie (#43985) üzenetére


lowzor
veterán

ja, visszafelé :))

(#43994) lofagi válasza lowzor (#43983) üzenetére


lofagi
addikt

Ezzel nem értek egyet, a 3-al kellene neki játszania először, hogy a 4-ben jobb legyen? A nagy többség úgy is a 4-el játszik jelenleg, attól nem fogja jobban ismerni a 4 pályáit ha a 3-al játszik, leszámítva ugye azt a 4-et. Sőt a lövés is teljesen más, mint a 3ban szóval szerintem csak rontana rajta ha elkezdene azzal játszani.

BomiBoogie , sajnos ez ilyen, játszani kell sokat, hogy aztán megtanuld, hogy nagyjából merről, melyik irányból várható az ellen, de ez nem fog menni pár óra játék után. Nyilván, mivel elég nagyok a pályák, szabadon bejárhatóak, nem fogod tudni mindig, hogy merről jön az ellen, de ha használod a minimapot, azért sokkal többre fogsz menni!

Ahogy szokták mondani, gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#43995) BomiBoogie válasza afrojack1 (#43992) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Durva ez a videó, olyan gyorsan csinálja, hogy sokszor nem is látom, kire lő.

Főleg az, amikor "majdnem" kimegy a pályáról... :Y

Eddig összesen 5 órám van benne, szóval azért nyilván nem jön ez egyből. :)

(#43996) lowzor válasza lofagi (#43994) üzenetére


lowzor
veterán

Nem tudom, én a BF3-at alapműnek tartom a multi FPS-ek között :)
Ha elkezdeném a szériát, akkor tuti nem hagynám ki.

(#43997) fornettisuti válasza lowzor (#43996) üzenetére


fornettisuti
veterán

BF2 inkabb alapmu

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#43998) lowzor válasza fornettisuti (#43997) üzenetére


lowzor
veterán

Az is, de azzal már nem játszanék :P

(#43999) afrojack1 válasza BomiBoogie (#43995) üzenetére


afrojack1
senior tag

Gyakorlás teszi a mestert!!
Ahogy a harcosok mondják (mint én) A bajnokok is voltak kezdők , csak ők nem adták fel!!

SC: Herczku_Death

(#44000) scope2007 válasza Snip3r_HUN (#43944) üzenetére


scope2007
addikt

nincsen premiumom :)
max 4ezret adok majd érte, szal egy darabig még nem is lesz :)

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.