Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42301) S1M0N válasza SkyS1gn (#42296) üzenetére


S1M0N
senior tag

Szerintem nem idegesítőbb/zavaróbb mint a jet-ek, sőt...
Tegnap talán egyszer kapott le az AC-130, de legtöbbször eléggé mellém lőtt, ugráltam is ide-oda... :DDD

A játékélményen szerintem nem ront, a Carrier Assault viszont tényleg egy jó ötlet volt a készítőktől!

(#42298) Neoteric
Ez mondjuk igaz, meg is lepődtem ezen, sokkal jobb lenne, ha úgy kellene lerohanni a hajójukat a járműveinkkel. :)

[ Szerkesztve ]

(#42302) FollowTheORI válasza Gman999 (#42299) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igen. Ez sajnos szívás. Énis úgy jártam 2012-ben vettem az új géphez memóriát. 8GB-ot vettem csak mert piszok olcsó volt, de úgy voltam vele minek több majd veszek később ha kell, úgyis olcsó meg megy majd le az ára.
Most meg 3x annyiba fáj lassan ha 16GB-ot szeretnék majd a következő gépbe.
Az a mák hogy legalább 8-at vettem, mert ez már akkor is látszott hogy kelleni fog hamarosan. :)

Jelenleg még elég a 8, de nem tudom mikor jön el hogy több fog kelleni az optimális csúcsminőség futtatásához.
Remélem mire ez eljön, addigra lesz DDR4 és elérhető áron, mert abban biztos vagyok hogy a következő gépcseréig nem nyúlok már a mostanihoz. Az új gépet meg a DDR4 korszakra tervezem már.
Mert ugye ha már fájdalmas költségek lesznek akkor legyen értelme is a költésnek jópár évre előre.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#42303) Gman999 válasza FollowTheORI (#42302) üzenetére


Gman999
tag

Nálam is ugyanez volt a helyzet, csak nekem 4-gyel. Gondoltam úgyis megy le az ára mint mindennek majd veszek később erre tessék :D Amúgy egyet értek veled, ha már kiadok akkor tényleg tartós legyen amit veszek. (már amennyire ezen a téren lehetséges)

Inkább csekkolgatom az aprót, hátha lesz valami jó fogás.

[ Szerkesztve ]

(#42304) marilllyo válasza SkyS1gn (#42300) üzenetére


marilllyo
veterán

Ja hát ennek hála onnantól, hogy fel van törve a carrier...kb további 3 perc a kör és vége.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#42305) FollowTheORI válasza Neoteric (#42298) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mert miért?

Innentől kezdve átmegy rushba és védeni kell keményen a két pontot.
Szerintem semmi baj nincs vele.

Ez egy kombinált cq+rush mód.

Mellesleg volt olyan hogy feltörték a hajónkat, mi meg páran pontokat tartottuk és közben az ellenfél hajóját is feltörve nyertünk úgy hogy kb valami 15% vs 4x % volt a javukra az állás és kétszer disarmoltuk az egyedül megmaradt B pontot.

Tehát ha minden ellen oda spawnol, akkor sebezhető lesz a hajójuk.
Fetéve hogy ti is koncentráltok a védelemre és mellette leleményesek vagytok.

Pont ez a jó benne hogy összetettebb játék, és attól még hogy egy hajó feltörik nem dölt el minden.
Feltéve hogy értelmes a csapat nagyrésze, de ha nem akkor a cq, rush és többi mód is szívás nyerési szempontból, nem csak ez.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#42306) marilllyo válasza FollowTheORI (#42305) üzenetére


marilllyo
veterán

Jobban szeretem a rush módot mint a cq-t. Számomra izgalmasabb....pörgősebb. De...egy jól balanszolt meccs aktív játékosokkal...mint a fehér holló.

Konzolon valamivel jobb a helyzet...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#42307) Neoteric válasza FollowTheORI (#42305) üzenetére


Neoteric
addikt

Ha mindenki egyből odaspawnol támadónak amint lehet, akkor kb esélytelen a védőknek, mert bedarálják őket hiphop. Az, hogy neked volt egyszer olyan h behoztátok a lemaradást és nyertetek nem azt bizonyítja h tökéletes a játékmód úgy ahogy van, hanem h debil volt az ellenfél team.
Jó a játékmód alapötlete, sőt igazából a megvalósítás is, egyedül ezt az odaspawnolást venném ki. Inkább tennék 2vel több csónakot minden ponthoz meg + egy-egy csapatszállító helit minden anyahajóra, hogy az odajutással is kelljen küzdeni.

PSN: ne0teric_sAN

(#42308) FollowTheORI válasza Neoteric (#42307) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A védők is oda tudnak spawnolni... ez sem bizonyít semmit. :)
Ha a támadók debilek és odaspawnolnak szavaiddal élve egyből, a védők meg nem azok... akkor gyerekjáték fordítani is.
Csakis a csapaton és képességein múlik minden.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#42309) Neoteric válasza FollowTheORI (#42308) üzenetére


Neoteric
addikt

Igaz, de ha odaspawnolna mindenki, akkor meg lenne 64 fő 1 mcomra zárt térben, ami szintén fos. Persze ez ritkán fordul elő, mert nem kapcsol mindenki egyből, viszont eddig mindig az volt ha nyomtuk 3-4en haverokkal, hogy ha betörtünk, mindig nyertünk, mert redeploy medickel carrierre, aztán simán végigmentünk a két ponton. Ha viszont nem tudnánk odaspawnolni, akkor aligha tudjuk ezt ilyen könnyen megcsinálni, függetlenül attól h debil-e a két csapat v sem. Nem beszélve arról, hogy így nem veszítenék el a jelentőségüket a zászlók sem, miután már be van törve a két anyahajó. Ez lehetne az első játékmód, ahol még a 64 főt is kevésnek érzed. :))
Szal összességében szerintem jó ez a Carrier Assault, de könnyen lehetne jobb is.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#42310) afrojack1


afrojack1
senior tag

Tud valamit a magyar srác! :Y
[link]

SC: Herczku_Death

(#42311) FollowTheORI válasza Neoteric (#42309) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Van fedezék és elég jól védhető is... kicsit akár metrós patthelyzet is kialakulhat a szűk folyosókon, ha mindkét csapat jó és szoros a küzdelem... akár mindkét hajón párhuzamosan is. :DDD ;]

De értem én amit mondtok, lehet hogy jobb lenne ha csapatszállító hajóval meg helivel kéne oda vinni az embereket... de az a baj az annyi idő lenne, hogy az ellen felkészülhetne nagyon és akár a hajó vagy heli lelövésével (ami valljuk meg szintén nem nehéz) még könnyebb is lehetne a védekezés.

Szóval mindennek két oldala meg "ára van".

Még olyan spéci kombináció is lehet hogy egy jól védekező de beszorult csapat addig tartja támadókat a hajóján, hogy ha külső pontok az övék akkor az ellenfél hajója megsemmisül a rakétáktól még mielőtt fel tudná robbantani a beszorult csapat hajóját.
Nem mondom hogy sűrűn lehet ilyen, de még ezis elképzelhető.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#42312) @rglaaf válasza SkyS1gn (#42300) üzenetére


@rglaaf
veterán

Most nem azért de röhejes egy DLC lett a képen ott hirdeti a nagy kinai armadát hahaha.. hol van vannak Corvettek a nagy fregattok a rombolók a spéci tengerészeti helik F18 superhornet stb szóval hol vannak a tengeri ütközetek nem látom sehol ami megvalúsult az a légpárnás baromság meg ötlettelen 4 map amin a csipások puffogtatnak ez a nagy naval strike DLC sírok... ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#42313) #41133696 válasza @rglaaf (#42312) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ha így vesszük, akkor a 12 éves Battlefield 1942-höz képest is visszalépés az összes azóta megjelent BF, nem csak a DLC, mert abban már volt tengeralattjáró :)

Szerk: a másik meg az, hogy a repülőből kidobható LAV-okat is kivették ami még a BF3-ban benne volt.

[ Szerkesztve ]

(#42314) #41133696 válasza Neoteric (#42298) üzenetére


#41133696
törölt tag

Még ezt a lehetőséget megszüntethetik, ha nagyon sokan sírnak érte. Amúgy szerintem is hülyeség. Meg eleve a hordozó fedélzetén sokszor senki sincs... amúgy a 2142 titan módja néhol jobb volt.

(#42315) Zolee11


Zolee11
senior tag

Skacok, tudom láma kérdés de mi az a DMR score, azaz hogyan lehet gyűjteni? :D
Hiába kerestem rá, és olvastam végig nem tudom hány hsz-t, nem jöttem rá.

no brain, no problem

(#42316) Heavyrain válasza Zolee11 (#42315) üzenetére


Heavyrain
őstag

Azok a pontok,amiket Designated Marksman Rifle-kel szerzel. DMR-el való ölés/assist stb.

[ Szerkesztve ]

(#42317) Pacy


Pacy
aktív tag

Please mondjatok pár map címet ahol van telepített légvédelmi agyú. Az assignmenthez kell. Köszi :R

(#42318) marilllyo válasza Pacy (#42317) üzenetére


marilllyo
veterán

Firestormon van asszem. Melyik assignmenthez kell?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#42319) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Az összes nagyobb, normális conquest pályán van, nem?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42320) gali777 válasza Pacy (#42317) üzenetére


gali777
őstag

Telepített légvédelmi ágyú? A centurion-ra gondolsz? Mert abba nem lehet beszállni. Melyik assignment?

[ Szerkesztve ]

(#42321) marilllyo válasza gali777 (#42320) üzenetére


marilllyo
veterán

Én nyomom az acsikat de nem emlékszem olyanra, hogy bármihez is kellene....

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#42322) Gyula84 válasza afrojack1 (#42310) üzenetére


Gyula84
veterán

azok a színek :F

(#42312) VAN der BOSS
az úgy volt hogy ilyen volt csak teli volt hibával és gyors csináltak 4kicsi mapot ami jobb :DDD szerinted miért volt a csuszás? :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#42323) Pacy válasza gali777 (#42320) üzenetére


Pacy
aktív tag

. MP7, Complete “Make A Dent” Assignment- Destroy an air vehicle with portable AA

Nos?

[ Szerkesztve ]

(#42324) marilllyo válasza Pacy (#42323) üzenetére


marilllyo
veterán

Make a dent assignment. Portable AA kell hozzá. Igla vagy Stinger.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#42325) FollowTheORI válasza Pacy (#42323) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

MP7? De ahhoz portable AA kell... nincs olyan amihez fix AA kell, ami nincs is azt hiszem a játékban.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#42326) Pacy válasza marilllyo (#42324) üzenetére


Pacy
aktív tag

Bazzz. ..oké. :B Thx. Ezt nagyon benéztem. :DDD

(#42327) pEtii94


pEtii94
tag

Game disconnected: you were kicked by an admin. Stated reason: NO ROOF/CAMP
Ezen okból lettem kickelve a gameből... :D Miközben a játék első 5 percébe voltunk, siege of sanghai map, domination módban, csak felmentem a tetőre hogy kiszedjem az OTT kempelő LMG-seket, és erre ezt kaptam. vicces az ilyen ... :D

(#42328) Gyula84 válasza pEtii94 (#42327) üzenetére


Gyula84
veterán

ez van ha lelövöd az admint :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#42329) malacka87


malacka87
senior tag

Naval strike mikor lesz elérhető nem premiumosknak? De én nem is látom a dlc-k között az a vicc!:D(Jah értem!)

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#42330) kisza25 válasza malacka87 (#42329) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ha megveszik :U megjelenés +2hét szokott lenni:P 2napja van kint azt hiszem
más : srácok azonnal gyertek játszani egyedül nem megy:D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#42331) kovsol válasza kisza25 (#42330) üzenetére


kovsol
titán

Ezen most hangosan felröhögtem. :DD

May the Force be with you!

(#42332) Kevin's válasza Gyula84 (#42328) üzenetére


Kevin's
senior tag

íratlan szabály: Mindig és csak is kizárólag az admint szabad lőni!!! A többi játékos csak járulékos veszteség az nem számít :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#42333) Jani18 válasza malacka87 (#42329) üzenetére


Jani18
aktív tag

15.-től érhető el annak aki nem premium-os

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#42334) afrojack1 válasza Jani18 (#42333) üzenetére


afrojack1
senior tag

Az is kap aki nem premiumos?
Vagy csak aki meg akkarja venni premium nélkül? Mint a china rising! Csak ez a dlc! ?

SC: Herczku_Death

(#42335) gali777 válasza afrojack1 (#42334) üzenetére


gali777
őstag

Szerinted? Minek lenne a premium, ha mindenki megkapná később ingyen a dlc-t? A china rising meg már ki lett tárgyalva, hogy azért kapták max mert előrendelték vagy ilyen olyan editiont vettek amihez járt.

(#42336) kungzi


kungzi
veterán

ezt a campaign részben hogy lehet megszerezni? :U :D

(#42337) Bjørgersson válasza kungzi (#42336) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Irish-nak add a C4-et.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42338) kisza25 válasza afrojack1 (#42334) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

miért szerinted SA-t megkapták :U

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#42339) kungzi válasza Bjørgersson (#42337) üzenetére


kungzi
veterán

köszi :DDD ez kell már csak :D tudom ostoba vagyok, de ennek is lennie kell valakinek ;]

(#42340) Bjørgersson válasza kungzi (#42339) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Komolyan csak ez az egy hiányzik? Nem tudtad egyedül kilogikázni? ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#42341) Rico45


Rico45
őstag

Aki használ Sweet FX színes módot az Scroll Lock billel tudja kikapcsolni!

Most jöttem rá! :B

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#42342) Nxn908xxx


Nxn908xxx
őstag

Ti már rá tudtok szűrni a Navar Strike-ra? Nekem a ChinaR. meg a SA. ott van de a naval nem és így nem tudom kikapcsolni hogy rákeressen.

(#42343) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Erre a hibára tud valaki segítséget nyújtani? Keresgéltem a neten de nem találtam semmi értelmes megoldást.

Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'iWaterWaWe' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrA.exe

(#42344) #41133696 válasza Nxn908xxx (#42342) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja :K

(#42345) kungzi válasza Bjørgersson (#42340) üzenetére


kungzi
veterán

de odaadtam már mindkettőnek és nem adta meg ezt az assigmentet :D

(#42346) FollowTheORI válasza Nxn908xxx (#42342) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Már indulás óta ott van és lehet. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#42347) Nxn908xxx válasza #41133696 (#42344) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Nekem nincs ott, nem vagyok prémiumos ezért jó lenne ha kiiktatnám mert úgy se tudok felmenni rá. De lehet majd akkor látni fogom ha külön meg lehet majd venni.

(#42348) #41133696 válasza Nxn908xxx (#42347) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja, lehet, hogy azért van.

(#42349) kungzi válasza Nxn908xxx (#42347) üzenetére


kungzi
veterán

nem vagy prémiumos, akkor lehet azért van :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42350) Bjørgersson válasza #41133696 (#42348) üzenetére


Bjørgersson
félisten

(#42345) kungzi: Várni kell, nem adja be egyből. :D

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.