Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38651) Nunder válasza @rglaaf (#38650) üzenetére


Nunder
őstag

Akkor már értem, fogalmam sincs, hogy van-e .cfg, eddig még nem kellett belenéznem. :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#38652) Olympos válasza @rglaaf (#38650) üzenetére


Olympos
aktív tag

"...egyébként ez a hiba a legutóbbi patch-el jött" - irta VAN der BOSS úr. :R

236 óra, aminek az 1/4-e szerver indítgatás, fele játék, és a maradék 1/4-e kínlódás a javítócsomagok által generált újabb bugok miatt. :C

[ Szerkesztve ]

(#38653) @rglaaf válasza Olympos (#38652) üzenetére


@rglaaf
veterán

Nos igen:D a megjelenés óta több giga javitás letöltettek velünk de az a helyzet hogy rohadtul nem javult semmit ami látványosan jobbá tette volna a játékot nagy balance patch meg azóta is várat magára

PSN:BiZzare_0 ️

(#38654) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sikerült megszereznem nekem is a játékot! :D
Remélem nem fog SOOOK csalódást okozni... Persze tudom ez túl nagy kívánság... :U

Viszont lenne egy kérdésem, hogyan lehet kiválasztani a telepítés útvonalát Originből való telepítéskor?

Bocsi, semmi, megtaláltam :B

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#38655) urbi73 válasza jonnyjoker01 (#38654) üzenetére


urbi73
senior tag

Egy nyugtatót azért kapjál be játék előtt , :D .

-

(#38656) Gyula84


Gyula84
veterán

na engem is elért :D

Error
Game disconnected: Client closed down connection. Check your network connection and make sure that port 3659 (UDP) is open.

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#38657) Bigyo77


Bigyo77
csendes tag

Nem volt gondom eddig de pár napja ezzel a szöveggel dobál ki:something went wrong. Van rá valami megoldás? Persze az uninstallon kívül.

Bale#2384

(#38658) devilinsid3 válasza Gyula84 (#38656) üzenetére


devilinsid3
addikt

hol laksz te, hogy most ért csak oda? :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#38659) @rglaaf válasza Gyula84 (#38656) üzenetére


@rglaaf
veterán

(#38660) marilllyo válasza @rglaaf (#38659) üzenetére


marilllyo
veterán

Pont most akartam belinkelni::D Megelőztél :))

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#38661) Gyula84 válasza @rglaaf (#38659) üzenetére


Gyula84
veterán

már megcsináltam magamtól volt már dolgom ilyennel csak leírta ide a blogba :D

(#38658) devilinsid3
postás most ért ide vele :( :D

kíváncsiságból kitöröltem most nélküle is jó

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#38662) TechArtist


TechArtist
aktív tag

(#38663) Appa123 válasza TechArtist (#38662) üzenetére


Appa123
csendes tag

Kis angol tudás nem árt hozzá. probléma megoldást nem ír igaz?

(#38664) TechArtist válasza Appa123 (#38663) üzenetére


TechArtist
aktív tag

:N

Nagyjából annyi a lényeg, hogy tudnak a "netkód" hibákról, és javítva lesznek idővel.

[ Szerkesztve ]

(#38665) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Tényleg baromi hosszú a betöltési idő?? (multi) Operation Locker - TDM-en legalább 3x - 4x hallgattam végig a betöltő "zenét". :U

Más: China Risingot hogyan lehet aktiválni, ha limited editionem van?

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#38666) raubisoda válasza jonnyjoker01 (#38665) üzenetére


raubisoda
senior tag

8gb rammal nekem semmi gondom tölt mint disznó :DDD :DDD

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#38667) jonnyjoker01 válasza raubisoda (#38666) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nekem is 8gb :(

Üdv. Johnny

(#38668) raubisoda válasza jonnyjoker01 (#38667) üzenetére


raubisoda
senior tag

Hoppá akkor passz :(

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#38669) Appa123 válasza TechArtist (#38664) üzenetére


Appa123
csendes tag

Rájöttek fél év alatt? :D

(#38670) yodamester10 válasza jonnyjoker01 (#38667) üzenetére


yodamester10
őstag

Ssd ajánlott ;)

(#38671) jonnyjoker01 válasza yodamester10 (#38670) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

:(

Első benyomásom a játékról: KIRÁÁLY :D

No crash no bug no szaggatás ultrán (kiv. MSAA) 7870-nel, mantle nélkül EDDIG.. Meglátjuk mi lesz... :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#38672) Chereiose


Chereiose
addikt

Itt van olyan, aki(k) csapatban tolják, esetleg TS-en kommunikálnak? :) beszállnék szívesen, ugyanis egyedül nem túl izgi :D persze csak ha van rá lehetőség :))

(#38673) Balika23hun válasza Appa123 (#38669) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Jah és újabb fél év lesz mire kijavítják, már ha kijavítják. ;]
Igazából kevés esélyt látok rá hogy rendbe rakják a netcode-ot :(
Csak a szokásos ígérgetés megint :(((

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#38674) Appa123 válasza Balika23hun (#38673) üzenetére


Appa123
csendes tag

Már csak nyűgből is meg fogják csinálni. Lehetett volna azonnal vissza vittem vna a boltba h kérem visza a pénzem.... és nagyon sok ember így van vele. Szépen kivártam volna titanfallt és kész. Mivel már kifizettem így csak szenvedek hátha 1x játszható lesz és azt kapom a pénzemért amit elvárok.

(#38675) csibe1 válasza Balika23hun (#38673) üzenetére


csibe1
addikt

Az az igazán szegény ember aki már igérni sem tud. :DDD
Ők részükről megtették amit tudtak. :D ;]

Látom akkor sok minden nem változott január vége óta, azon kívül, hogy lett vagy 5500 hsz. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#38676) DeadMeat válasza Chereiose (#38672) üzenetére


DeadMeat
veterán

Akad. Ott a hódító seregünk linkje az off topikban, ha van kedved keresd meg loFagi kollégát és jól bevesz ;)

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#38677) JamesHun


JamesHun
addikt

sziasztok

nektek is elkezdte ez a hülye battlelog pálya végén újra felhozni azokat a cuccokat amiket már rég unlockoltatok?
DOA-t mutatja nekem épp, hogy mi kell az unlockhoz, miközben 15 killem van már vele egy másik assignmentnél :S

SeriesX: JamesSHun

(#38678) eugabesz válasza JamesHun (#38677) üzenetére


eugabesz
őstag

De most őszintén...miért pont az működne jól??? :U :N

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#38679) JamesHun válasza eugabesz (#38678) üzenetére


JamesHun
addikt

hát mert egyszerű mint a faék :D

SeriesX: JamesSHun

(#38680) deadwing válasza Balika23hun (#38634) üzenetére


deadwing
addikt

+1
Ölj 2-t ezzel, 10-et meg ezzel, élessz 5-öt, spotolj 10-et, guggolj le 3-szor... Senki nem gondolkodott még azon, hogy ezek variációja ennyi fegyverrel kb végtelen? Ha 10-szer ennyit kitalálnak, lesz aki azt is megcsinálja? :W BC2 nekem is hiányzik ebből a szempontból.
Más.
A patch óta senkinek nincs joy problémája a gázkarral? Halál után képtelen vagyok loadoutot állítani, mert a kar állásától függően pörög a kasztokon oda vagy vissza. Bind csak helinél és jetnél van.

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#38681) TTomax


TTomax
nagyúr

Három órája próbálom unlockolni az L85-öt...mindig valami lemarad,vagy a defi vagy a gránát...már nem beszámítható állapotban vagyok,köszönöm dice,nem felejtem el amikor a bf5öt meg kell venni...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#38682) Honzi válasza TTomax (#38681) üzenetére


Honzi
senior tag

Miért a dice a hibás ha te képtelen vagy megcsinálni?
Defivel ölsz egyet és gyakorlatilag kész a többivel már könnyű.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#38683) TTomax válasza Honzi (#38682) üzenetére


TTomax
nagyúr

Mert nem szokásom defivel öldösni,de megvolt az is csak kb ötödjére mert hiába nyomtam neki nem regisztrálta.Idő nem maradt másra a 100tickettes tdmen... de majd conquestre/rushra stbre megyek ugye assigmentet csinálni,mert persze ott ez a feladat ugye?Azért olyan szuper játszani az összesen... mert hát az a fontos,a squadtárs meg dögöljön a zászlón...miért nincs több ezer tickettes tdm mint bf3ban volt????

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#38684) gali777 válasza TTomax (#38683) üzenetére


gali777
őstag

1000-3000 ticketes locker/metro. Ott van idő és lehetőség csinálni az ilyeneket.

(#38685) TTomax válasza gali777 (#38684) üzenetére


TTomax
nagyúr

TDM?Megint megvolt 2 a háromból 400 tickett lement metron defi kill nem ment...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#38686) gali777 válasza TTomax (#38685) üzenetére


gali777
őstag

Conquest, de az kb tdm :D úgyse foglal senki azokon a pályákon.

(#38687) TTomax válasza gali777 (#38686) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az a baj vele,hogy akkor megint nem azt játszom amiről a játék szól...ez mind tdmre való egyébként pont a defi kill nem egyszerű ezeken a pályákon ha sokan vannak azért ha kevesen azért... :(

Megint bementem egy lockerra...16 voltak,megint a defi kill maradt le,2x is lelőtték az embert előlem...bf3ban nem voltak ilyen idióta küldetések,voltak 3000 tickettes tdmek ahol ezeket meg lehetett csinálni...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#38688) gali777 válasza TTomax (#38687) üzenetére


gali777
őstag

Itt van 4 db 1000 ticketes tdm. Nem tudom mondjuk, hogy ez valós 1000 ticket vagy csak játékos csalogatóként ez a neve.

Közben megnéztem, 2 alap 100% ticket count-ra van állítva, a másik kettő meg 300% és 400%. Alapból nem tudom hány ticketes egy tdm mondjuk.

[ Szerkesztve ]

(#38689) yodamester10


yodamester10
őstag

Találtam egy kis érdekes szösszenetet az iponon:

A DICE LA fejleszti a Battlefield 4 két utolsó DLC-jét

A Battlefield 4 hamarosan megjelenő DLC-je a Naval Strike lesz az utolsó amit még a DICE fejleszt Stockholmban, onnantól pedig az új Los Angeles-i stúdió veszi át a stafétabotot a két utolsó DLC-re. A DICE LA készítette egyébként a játék első DLC-jét a Second Assaultot is, így nem mondhatjuk, hogy nincs tapasztalata a dologban.

Úgy látszik beigazolódik,hogy már a bf5-öt hegesztik jövő októberre.
Viszont a legnagyobb kérdés a BALANCE patch :F :F

[ Szerkesztve ]

(#38690) gali777 válasza yodamester10 (#38689) üzenetére


gali777
őstag

A sw battlefrontot meg a mirror's edge 2-t csinálják, nem?

(#38691) TTomax válasza gali777 (#38688) üzenetére


TTomax
nagyúr

Alapból sajnos csak 100... köszönöm! :R

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#38692) marilllyo válasza TTomax (#38683) üzenetére


marilllyo
veterán

Semmivel sem nehezebb defivel ölni mint késsel ...ugyanaz ...csak fel kell tölteni . Szerintem egész értelmes assignmentek vannak. Gol volt kicsit idegtépőbb.... A legtöbb assignmentért... Ölj... Foglalj ...robbants. Értelmesebb mint bf3-ban néhány... (ússz a medencében :) ).

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#38693) afrojack1


afrojack1
senior tag

nézzetek fel erre a magyar szeróra is még meleg :DDD
[link]
szombaton nyilt, szerintem jó :)

SC: Herczku_Death

(#38694) glspeter1 válasza yodamester10 (#38689) üzenetére


glspeter1
őstag

A legnagyobb kérdés a netcode minél hamarabbi rendbetétele és a többi hiba kijavítása. Persze a balance patch sem elhanyagolható.
Továbbá rájöttem, hogy a dx error ami a vga-ra és a driverre is hivatkozik, az a Frostbite 3 motor hibája.
Erre abból következtetek, hogy a jelenlegi downclock-olt vga értékekkel a BF4 és az NFS Rivals sem fagy ki. Amint visszarakom 1150/1753-ra (gyári) ugyan úgy 2-3 perc után kifagy mind a kettő, ugyan azzal a hibával.
Szánalmas. :U

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#38695) iMaverick válasza marilllyo (#38692) üzenetére


iMaverick
addikt

Nekem azzal csak annyi bajom volt, hogy nem tudtam: fel kell tölteni az öléshez... Mikor "leesett" a tantusz, utána már orrba-szájba azzal öltem. :D

TTomax: nem kötekedésképp, de mit fogsz csinálni pl. az Air Mail assigment-tel? Azt csak capture the flag alatt lehet megcsinálni...

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#38696) marilllyo válasza afrojack1 (#38693) üzenetére


marilllyo
veterán

Az a baj, hogy hiába van új szeró....a magyar szervereken rendszerint csak este 7 után van élet.:(

(#38695) iMaverick : Nekem a China risinges assignmentek nem mennek ...se az UCAV, se a SUAV. Repülőhöz b@lfasz vagyok. Általában 4 kill-ig jutok még air superiority-n is. Ráadásul kevés is belőle a szerver. Bombing raid...hát abba a sz@rba még csak 1x tudtam beszállni de akkor nem volt killem vele.
De azt mondom, hogy igazából a legtöbb ilyen cucc az mind mind meglesz egy idő után...még akkor is ha nem állsz rá. Csak időigényes.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#38697) iMaverick válasza marilllyo (#38696) üzenetére


iMaverick
addikt

Persze-persze! Én sem azt mondom, hogy minden pik-pak összejön. Átlag 1-2 napba bele szokott telni, mire összejön egy adott assigment. Mondjuk az sem árt, ha célirányosan olyan szerverre megy be az ember...

Pl. a Bombraid-esre kifejezetten a Silk road-ot tudom ajánlani.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#38698) marilllyo válasza iMaverick (#38697) üzenetére


marilllyo
veterán

Na majd valamikor ráfeszülök:)...:D Ez a repcsis kill ez jobban zavar:D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#38699) Atla


Atla
senior tag

Engem az 50 marksman ribbon idegesit a legjobban.Az Fy-Js -hez.

[ Szerkesztve ]

(#38700) marilllyo válasza Atla (#38699) üzenetére


marilllyo
veterán

Hülyén hangzik de metrón szinte pitiáner feladat. Én egy 2000 ticketes metrón kezdtem el csinálni . Körönként ~7 ribbon. Nem utolsó sorban a kdr is jó szokott lenni. Vegyél fel blogon aztán segítek.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.