Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20000) q13579 válasza gali777 (#19939) üzenetére


q13579
senior tag

Hát a ballance-nak tényleg annyi.

Teljesen más módszert kell itt használni járművezéskor, mert egy óvatlan figyelmetlen 3 másodperc és tuti alulról vagy felülről rád c4-gyel egy SNIPER és véged :D...

Amúgy én pl LAV-val azt csinálom, hogy megyek mint a barom és folyamatosan lövök... De úgy kell elképzelni, hogy körbe körbe a pont körül, míg a többiek foglalják. TALÁN, ismétlen TALÁN így nem kapok be annyit, bár ugye qrva jól ki lett találva, hogy alap péncéltörővel elég mellé lőni a járműnek. LOOL...

Tank meg nagyon felejtős ebben a játékban nálam egyelőre... Egy TOW missle-s LAV-vel hamarabb kiszedem a tankot, mint ő engem. Vicc. És én még hibázhatok is az üteggel, a tankosnak kell pár halálpontos találat. (Elég, ha a tow missle telibe találja kétszer, az meg nem nagy móka, tekintve, hogy még irányíthatom is).

Járművekkel szerintem nagyobb nyüzsgés esetén majdhogynem esélytelen pl a pontfoglalás. 5 másdpercre nem állhatsz meg ott, ahol esemény van... Tolnod kell folyamatosan, hogy mozgásra kényszerítsd a engineereket, (és persze vicc, de a csipákat...) hátha olyan helyre dugják ki a fejüket, ahol el is lehet találni őket úgy 3-4 löveggel.

Attack heli pedig egyelőre dísz a játékban :D.

Scout helinél meg véleményem szerint egy orbitális vicc, hogy lehet közben javítani... Ilyen a világon nincs. Esetleg a csapatszállítónál megérteném, de ezzel...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.