Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15501) eugabesz


eugabesz
őstag

Csak hogy ne legyen rinya a HC miatt...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#15502) Firkavadasz válasza Tirexi (#15493) üzenetére


Firkavadasz
tag

Ezért kell nekiugrani fejessel a játékba. Ti komolyan hisztek még a DICE embereinek? :((

Én már rég nem.

Ugyanazok az FPS droppok vannak benne, mint a BETA-ban voltak !

Pedig azt mondták, hogy ezek a véglegesben nem lesznek benne.

A singleplayerben is ez van !

Ez csak egy példa, de van még sok más is. :W

A pletykákat az irigyek INDÍTJÁK, az ostobák TERJESZTIK, és a hülyék HISZIK EL.

(#15503) gali777 válasza eugabesz (#15501) üzenetére


gali777
őstag

HC-n egy hit kill a TV legalább? Mert akkor only hc-t fogok nyomni :DDD

(#15502) Firkavadasz: Nekem egyáltalán nem droppol. Jobban fut mint a béta. Single-ben sincs akadás, mint ahogy páran tapasztalták.

[ Szerkesztve ]

(#15504) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

jó reggelt látom megy mindenkinek nem csak nekem game!!!:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#15505) Viper26 válasza Firkavadasz (#15502) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ameddig az emebrek ugyanúgy megvásárolják a hibás terméket, addig nem is lesz változás a fejlesztők / kiadó részéről. :U
Ugyanúgy megvan a pénzük belőle, anélkül, hogy több munkát / időt fektetnének bele.

iPhone 14 | FR955

(#15506) ujlakany1993 válasza Viper26 (#15505) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Majd ràjönnek ha 50%al esik a gamerek szàma. Persze! az nem most lesz.

(#15507) dokee78


dokee78
félisten

Láttam az első hozzászólásban a gépigényt,gondolom 2GB RAM-al esélytelen.

(#15508) Attix82 válasza Firkavadasz (#15502) üzenetére


Attix82
őstag

Full lowon is van drop?

(#15509) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Első kör Flood zone conquest:
Pályán mindenki kempel az ellenségnél, persze bukják a kört. Objektívára nem mennek, csak a bújkálás/kempelés. Igaz ez nem a játék hibája, hanem a fax játékosoké.
Sebzés/hitbox: fura. Lövöm az ellent, kijelez 2-3 találatot, észrevesz, és szinte csípőből lekaszál ugyanazzal a fegyverrel.
Grafix: hozza az elvárt szintet szerintem. Nem egy Crysis3 teknóban ,de jobban is fut annál.

Konklúzió: nem vagyok maradéktalanul elégedett. Ha ugyanezt fogom tapasztalni, és nem "tudom" megszokni, akkor a Premium megy apróra. És marad a sátán terméke (na vajon mi ? :-) ).

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#15510) gali777


gali777
őstag

Másnak is behülyíti a firefoxot a battlelog? :D 20%-ra leterheli a procit és töltöget folyamatosan, ha meg van nyitva a szerverkereső a battlelogban.

(#15511) aizen92


aizen92
addikt

premium be aktiválva. semmi jelét nem mutatja battlelogon. :F mint pl bf3-ban írta a profilnál h premium member.
(szerk. origin-ben kiegészítőknél ott van hogy aktiválva.megnyugodtam. csak nem értem miért nem tünteti fel sehol a BLog. )

(#15507) dokee78: 4 gb RAM-ot írnak minimumnak sajna.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#15512) Devil Dave


Devil Dave
csendes tag

Hali!
Nálam ugyan az van, mint bf 3 ban.
Dx hibával kifagy. Hung device error. ( GTX 660 oc )
Nagyon sok embernél produkálja, ahogy olvasom a fórumokban és minden fajta videó karival és SLI-nél is.
Nálam segített hogy az órajelet visszavettem a videókarin de csak bf3 ban. Itt most ez se segít... :(

D.D

(#15513) Gippo válasza Firkavadasz (#15502) üzenetére


Gippo
senior tag

Nálam mérföldekkel jobban fut win7-en a játék, mint win8.1-en a beta (win 8.1-en még nem is próbáltam a véglegest) Tehát mindenképpen javítottak rajta, de látom blog fórumon is, hogy van akinek még ezzel is problémája van, sőt van akinek jobban mint a bétában. :(

Abban kell reménykedni, hogy első 1-2 hétben ezeket javítják is. Én viszont belefutottam egy elég fura problémába.... gondoltam a gamepadomat beállítom már a jetekre, úgy ahogy a bf3-ban volt... hát nem az egyik gomb (bal stick lenyomása) az in game battlelog megnyitása??! És nem tudok vele semmit sem csinálni, csak letiltani az in game battlelogot, mivel levenni róla a beállítást nem tudom, mivel nem jelenik meg a key bind-eknél. :DDD

(#15514) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

több mint 25000 pontot szedtem össze conquest-en erre exe hibával kifagy :W :W :W :W

[link]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#15515) aizen92 válasza aizen92 (#15511) üzenetére


aizen92
addikt

premium tuti beaktiválva. de battlelogon nem tudom elmenteni a reportokat.( ami egy premium feature )
azt írja get premium ennyiért meg ennyiért.........

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#15516) prokxy válasza Snip3r_HUN (#15514) üzenetére


prokxy
veterán

Tegnap kb 3-4x szívtam meg emiatt, ráadásul el sem mentette a dolgokat, 2x léptem meg lvl8-at! :D

Nekem az volt a gond, hogy futott mellette az !Action, kilőtte, azóta semmi exe hiba. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15517) Viper26 válasza Snip3r_HUN (#15514) üzenetére


Viper26
nagyúr

Basszus. :(

Lehet egy hétig legalább még ki sem kéne próbálnom (hátha javítják), hogy ne legyen akkora csalódás. :U

iPhone 14 | FR955

(#15518) ujlakany1993 válasza Viper26 (#15517) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Énis csak péntek szombat esek neki, hátha javítanak pár dolgot addigra. Addig marad BF4 single+BF 3multi.

(#15519) Snip3r_HUN válasza prokxy (#15516) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

nekem jóváírta ( szerencsére ) de akkor is azért az ember a fejét veri a falba amikor adja és kifagy :U

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#15520) FaTHI


FaTHI
őstag

Srácok olvasom hogy többen már játszanak a multival.Akkor már engedi a játékot, vagy valami trükk-el játszotok?

(#15521) ujlakany1993 válasza FaTHI (#15520) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Már engedi az Origin, nyugodtan nyomjad vele. 0óra 1perckor megnyílt az EU-ban.

[ Szerkesztve ]

(#15522) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Olvasva a hsz-eket én is inkább majd a single-el kezdek meló után :P

(#15523) M3oH válasza DjDanee87 (#15522) üzenetére


M3oH
addikt

Szintén :P

(#15524) Rico45


Rico45
őstag

Sziasztok! Na este kicsit tolta
m a játékot.Tetszik nagyon a multi/single is.Csodálkozok rajta hogy a gépemen megy egyáltalán :~) MohaWar érzésem van néha mikor játszom.Gondolom. ez a frosbite moci miatt van.?

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#15525) AMATŐR válasza Olympos (#15433) üzenetére


AMATŐR
őstag

Holnaptól ott a helyem! A HC a lényeg! :K

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#15526) kisza25 válasza aizen92 (#15515) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem írja a battlelogon a nevem alatt

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#15527) front3r válasza aizen92 (#15515) üzenetére


front3r
őstag

Jelentkezz ki, majd be! Nekem így minden prémium feature megjelent.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#15528) VonschTom


VonschTom
csendes tag

Most miért sír megint mindenki, majd kijavítják. Bf3 is így indult nem ?
A kiadók is türelmetlenek meg a játékosok is.

(#15529) @rglaaf válasza VonschTom (#15528) üzenetére


@rglaaf
veterán

persze az év játékánál egy AAA cimnél ez rendben is van igy... a bf3-t a mai napig nem tudták rendbe hozni reménykedj csak

PSN:BiZzare_0 ️

(#15530) ADAM1337 válasza VonschTom (#15528) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem leszámítva hogy kék halálozik nagy ritkán nincs vele bajom.
Jó lett szerintem, sokkal jobb mint a 3

(#15531) pelenka35 válasza FaTHI (#15520) üzenetére


pelenka35
őstag

Boxon megy gond nélkül

Gamertag:Rob3rt75

(#15532) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Most jött a futár nemrég, csatlakozom a bandához egy Premiummal. :R
Képet nem linkelek mert mindenki tudja hogy néz ki a fémdoboz ;] .

[ Szerkesztve ]

(#15533) prokxy


prokxy
veterán

Egy rövid összefoglaló részemről, címszavakban a BF4-ről, tapasztalataimról, véleményemről:
- I7 2600K + 7970, max beállítás, átlag 40-70FPS, FPS esések nincsenek
- Hang téren nekem valahogy fura a War Tapes BF3-hoz képest, (Xonar DX + Roccat Kave), mintha nem lenne annyi hang körülöttem, visszaolvasva átrakom Home Cinema-ra, elvileg úgy jobb, ma kiderül
- Minden mapon voltam eddig, de csak CQ, mindegyik iszonyat szép, hangulatos (egyedül Paracel nem jön be, Criss99 ezért meg fog kövezni :D ); A „metro2” pálya ezerszer jobb, mint az elődje,; Amennyire szidtam a béta pályát, most utólag nem is olyan rossz az! :)
- Nem találtam még olyan TDM-es pályát, mint a kedvelt Noshar, ha van ilyen, szóljatok! ;)
- Sok bug van: a tankkal lövöm a helit és elfüstöl rajta, még mindig megvan; helit telibevágom az alap tank löveggel és csak disabled (bár ez nem biztos, h bug), korláton nem tudok még most sem rendesen átlőni gépfegyverrel, szikrázik, mint a dög, de nem talál egy lövés sem; felakad a jármű tereptárgyakba; gyalog is akadtam már be egy leomló törmelékbe, redeploy lett a vége
- Rengeteg a kemper, főleg a tetőkön a sniperek, neki ez duplán jó: messzebbre lát, spotol, leszed, ha meg jön egy jármű a zászlóhoz, akkor meg csak leejti a C4-et és bumm, sajnos sok ilyennel találkozni, mert több pályán a zászlók elég közel vannak épülethez
- A 680MB-os patch után előjött a BF4.exe-s probléma, pár kört veszítettem vele, mert nem mentette el a statot, pontokat (lehet, h később írja jóvá?), megoldásom az volt, hogy a BF4 mellett futó monitorozó progit kilőttem. Jelen esetben ez az !Action volt, de az MSI AB-vel is ugyanez a helyzet, azóta jó
- Jet huszárok örülhetnek, mert legalább olyan erősek, mint a 3-ban. Az attack heli egy rárepüléssel hazavág egy tankot, sőt nem is kell bele az összes hydra. Mintha egy szőnyegen repülnék, mind a jet, mind a heli esetében, olyan súlytalannak érzem, de nagyon pontosan lehet őket irányítani. Talán az heli lassabb valamelyest, a jet is tud nagyon lassan (is) repülni. Ez utóbbival eszméletlen élmény nyomulni a pályán, főlge, mikor fordul és rányomod a boostot, ááá, nagyon szép! Bár fura, hogy nincs akkora szabadsága, mint a 3-ban, mintha kisebb lenne a berepülhető terület. Ja, ugyanúgy fent lehet akadni a plafonban! :D Ha tudnék normálisan jetezni, más nem is csinálnék! :)
- Fegyverek terén a visszarúgás sokat nőtt, ha szórja az ember a lőszert, akkor nem sok esélye (lőszere) marad…az assault fegyók erősek nagyon, messzire is, 1 vs 1-ben nehéz lekapni pl.MX4-gyel, pedig az acc-im 20% körül mozog.
- Tankra eddig a legjobb kieg (nekem): reactive, HE és HMG! Iszonyat lehet vele aratni! Még az aktív pajzs nincs meg, még az érdekes lehet…

Összességében a játék jobban tetszik, mint a BF3, eddig megérte nekem az a 21e Ft. De még csak 10 órám van benne, meglátjuk, h mit hoz a jövő.
Nagyon amatőr írás, bocsi utólag is, de ha már pár embernek van benne infó, akkor már örülök! ;)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15534) kisza25 válasza kriszpontaz (#15532) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

gyere-gyere, kevesen vagyunk még :)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#15535) ForRedGlory válasza kriszpontaz (#15532) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Dobhatnál a fémdobozról azért egy jó minőségűt :) Kinyitva, kívül-belül.

(#15536) SkyS1gn válasza prokxy (#15533) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Összességében elmondható hogy a level designos srácok kitettek magukért... egy olyan pálya se volt amire azt mondtam hogy ez egy szar! BF3-ban meg csak 3-on toltam akítvan (Kharg, Caspian, Firestorm).

Még a Metró 2 is jó, talán 48 lehet az középút amin legjobb de 64-en is el lehet menni más utakon megkerülve az enemyt!

Meg azon lepődtem meg hogy azért van rombolhatóság rendesen... főleg Golmud Railway, De azért Lancangon is lehet összedönteni házakat!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#15537) Madn!ght válasza kriszpontaz (#15532) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nekem a pikkpakkpontra még mindig nem érkezett meg. :D (pedig hétfőn feladta a CDG)

(#15533) prokxy: a max beállítás az az ultra, mex élsimítással? Multiban is ezzel a beállítással tolod?

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#15538) bombibmw


bombibmw
veterán

Látom eléggé megoszlanak a vélemények a játékról.
Nekem nagyon tetszik mind a single,mind a multi része,ami azért lehet,mert semmilyen formában nincs akadás és ki sem lépked.
Ami viszont megőrjít az az,hogy én mindig gamepad-dal tolom,viszont itt esélytelen a célzás,mert mire befognám az ellent,kettélövi a fejem.
Valahogy meg kell tanulnom egér+gamepad kombóval játszani.
Ja és megvolt az első ölésem,egy tankkal szedtem le egy csákót,aki éppen felfelé mászott egy 100 méteres gyárkéményre. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15539) ujlakany1993 válasza ForRedGlory (#15535) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Mindjárt lövök a sarkon lévő áramgenrátorról. Az jó fémdoboznak? :C
(#15542) ForRedGlory: Viszek feszítővasat és kinyitom. Csak az kicsit megrázó élmény lenne számomra :DD .

[ Szerkesztve ]

(#15540) SkyS1gn válasza bombibmw (#15538) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Gamepaddal? Há maga nóóórmális? :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#15541) xavix13 válasza SkyS1gn (#15536) üzenetére


xavix13
senior tag

Megjött a game, órák kérdése és tolhatjuk. :D

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#15542) ForRedGlory válasza SkyS1gn (#15540) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Inkább arról regélj, mikor kapom meg a kis kedvenc Operation Firestorm pályácskámat B4 alá? :D Mellesleg csak én nem kaptam meg azt az emlegetett 600 MB-os patchet a 700 MB-os patch után? Aszondja Origin, hogy ápdét a játék.

(#15539) ujlakany1993: Közeli legyen, akkor jöhet. Lehetőleg forgasd meg a dobozt minden irányból vizes kézzel. :)

(#15538) bombibmw:
"Valahogy meg kell tanulnom egér+gamepad kombóval játszani."

WTF? :U :( :N :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15543) ujlakany1993 válasza ForRedGlory (#15542) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Úgylátom kedvességed határtalan.

(#15544) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Én a bétával nem foglalkoztam, és az ottani vélemények alapján eléggé tartottam attól, hogy a profilomban látható cuccal lesznek gondjaim. Ehhez képest lenyomtam néhány kört egy 64 fős szerveren és médium beállításon stabilan futott 60 fps körül. Ez a BF3-ban csak low beállítások mellett sikerült. A kb. másfél óra játék alatt egyszer fagyott csak ki a játék. Szóval ami a gépigényt illeti, eddig maximálisan elégedett vagyok a játékkal.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#15545) bombibmw válasza SkyS1gn (#15540) üzenetére


bombibmw
veterán

Hát ez az. :D
Ami ment single-ben és gyakorlatilag bármelyik game-ben,az itt felejtős.
Egyszerűen nincs idő bemérni az ellent a gamepaddal.
Tényleg el kell mennem a gyakorlóra nem keveset,ahogyan írtad is régebben. :D
Meg kell szokjam az egeret,mert qrva hamar leszednek,elég egy lövés és sehol nem vagyok.
Mondjuk az életben is így van,tehát azért érthető,de mégsem,mert ez egy game. :D
Ja és a sniperek a tetőkön... :U :W

(#15542) ForRedGlory: Majd elhagyom,csak még most az elején. :B :D

[ Szerkesztve ]

(#15546) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

sokkal jobban fut mint béta, de volt már egy spontán kilépés és egy fagyás is ,de eddig ettől függetlenül is tetszik :K

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#15547) ForRedGlory válasza bombibmw (#15545) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem tudom értelmezni ezt az egér+gamepad kombót, hogy lehet ezt kivitelezni :D

Mellesleg nagyon örülnék, ha szerver keresőben lenne egy olyan opció is, hogy XY ping fölött ne listázzon. Nem érdekelnek a 300-as pingű pályák :DDD

(#15548) @rglaaf válasza ForRedGlory (#15542) üzenetére


@rglaaf
veterán

november-be jön a second assault, akkor kiürülnek a mostani alap mapok:DD

PSN:BiZzare_0 ️

(#15549) prokxy válasza SkyS1gn (#15536) üzenetére


prokxy
veterán

Mekkorát arattunk már ezen a mapon: Golmud Railway :DDD
Azóta is a kedvenc! ;)
A Lancang is iszonyat szép! :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15550) kriszpontaz válasza ForRedGlory (#15535) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.