Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11751) k.soma válasza SkyS1gn (#11744) üzenetére


k.soma
senior tag

Ezek a jók! :D

MÁS: Valaki elmagyarázná nekem, hogy mit takar az, hogy amikor meghalok kiírja a képernyő közepére még a killcam-nál, hogy "Field upgrade lost" ?! Arra rájöttem már, hogy a field upgrade azok a "perkek" vagy BF3-ban specializációknak hívták őket külön. De miért vesztem el, ha meghalok? :D Akkor 1 élet alatt kéne 1 szintet meglépnem?

A másik dolog ami nem tiszta, hogy ezek a FIELD UPGRADE-eknek a különböző szintje egyszerre aktívak ha feloldom őket? o.O

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#11752) gali777 válasza Snip3r_HUN (#11745) üzenetére


gali777
őstag

Az kemény :DDD Legalább már nem kell fél óráig charge-olni a defibrillátort, hogy ölni lehessen :D

(#11751) k.soma: Te voltál az utolsó életben maradt tag a squadból és meghaltál. Ergo buktátok az addig megszerzett field upgradet.

[ Szerkesztve ]

(#11753) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Én most nemtudom mivan de fél kört se tudok lejátszani még dominationba se mert mindíg leáll .exe...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#11754) tojaaji válasza SkyS1gn (#11753) üzenetére


tojaaji
aktív tag

Én most játszottam 4 kört egyszerre és egyszer sem dobott ki :DDD

(#11755) lofagi válasza k.soma (#11751) üzenetére


lofagi
addikt

Bétában van kettő "perk" amit használhatsz, az első a defensive képességeket erősíti, míg a második az offensiveket. Amennyiben van egy jó leader a csapatban és folyamatosan osztogatja a parancsokat, egyelőre még elég kevés az ilyen. Akkor a perked hip-hop "feltöltődik" . Figyelni kell arra, hogy ha fel van töltve és te maradtál csak életben akkor bújj egy kicsit, ez szerintem nagyon jó újítás,bár biztos vannak/lesznek olyanok a játékban akik xarnak rá. Sajnos a "mark the alpha" voip-s beszólások sem segítenek néhány embernél. Szóval egy a lényeg, hogy ha szereztél ilyen "feltöltsét" akkor figyelj oda, ha már te vagy az utolsó ember a csapatban. Persze squad wipe bármikor előfordulhat. :D

Ugye alapból 4 kis ikonod van, ahogy teljesítesz úgy növekszik alatta a zöld csík, amelyiket eléred az lesz az aktív. S, igen, ha mind a 4 szépen világot akkor bizony mind aktív.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#11756) Gyula84 válasza SkyS1gn (#11744) üzenetére


Gyula84
veterán

jámp dávn :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#11757) k.soma válasza lofagi (#11755) üzenetére


k.soma
senior tag

Köszönöm a válaszokat. Ezt sehol sem írják le amúgy? :D Mert ha jeleznék valahol akkor tudtam volna, hogy mi alapján növekszik. Pl.: Ha a plusz 1 gránátos van terítéken, és a Squad leader azt mondja, hogy támadjam a B pontot és odamegyek, de 1 deka gránátot nem dobtam akkor feljebb megy? Szóval nem kell a sprinteshez futni, az ammoshoz töltögetni a fegyvert meg hasonlók?

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#11758) boogie84


boogie84
veterán

Most akkor hogy is van ez az engem késelnek de én késelem le őt dolog? Folyamatosan nyomva kell tartani a késelést vagy nyomkodni kell?? :W

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11759) gali777 válasza boogie84 (#11758) üzenetére


gali777
őstag

Ha tudsz ellen késelni akkor azt jelzi a felvillanó gomb (attól függ mi villan fel, hogy mire van állítva a késelés) és azt kell megnyomni ellenkéseléshez. Csak szemből és oldalról érkező késelést tudsz kivédeni.

(#11760) k.soma. Ellenkéselés ellen nem tudsz védekezni. Akkor megsz*ptad, ha ki tudta védeni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11760) k.soma válasza boogie84 (#11758) üzenetére


k.soma
senior tag

Ez lett volna a következő kérdésem is. Ha mondjuk én késelném az embert, de neki bejön a kántör késelés, akkor én hogy tudok ANTI KÁNTÖR késelést tolni rá ? :D Mert neki azthiszem elég csak 1x megnyomni az F(késelés) betűt.

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#11761) lofagi válasza k.soma (#11760) üzenetére


lofagi
addikt

Nincs kántört késelés és aztán megint kántört és így tovább és így tovább.

Mellesleg én úgy tudom,hogy csak a szemből jövő késelést lehet visszakéselni. Nagy reflex nem kell hozzá amúgy. Mikor elindul az animáció elkezded spammolni a billentyűt amire kiosztottad a késelést, legalábbis én eddig úgy csináltam.

Perkekre visszatérve. Nem számít, hogy neked mi van beállítva, nem az a lényeg, hogy fuss vagy gránátot dobálj. Korábban linkelte valaki,hogy milyen perkek lesznek, lesz bőven.

Szól a lényeg, hogy ha támadni kell valamit akkor ott legyél a közelébe, mert akkor kapsz érte pontot. Persze állásában csak úgy nem kapsz semmit, de érted na. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#11762) Colos1


Colos1
őstag

WorldRender.LightTileCsPathEnable 0

Írjátok be a konzolba próbaként, és ha nálatok is +5 FPS, akkor mehet user.cfg -be, hogy ne kelljen minden indításnál írogatni. Csináltam képernyőmentéseket, de nem látok különbséget.

Lehet vót má, itten vannak a konzolparancsok, ha valakit érdekel.

Ja, és ha valaki vesz észre különbséget, akkor jelezze, mert érdekel, hogy mégis mit kapcsoltam ki.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#11763) Anfänger válasza gali777 (#11759) üzenetére


Anfänger
őstag

"Ellenkéselés ellen nem tudsz védekezni. Akkor megsz*ptad, ha ki tudta védeni"
De igen. Èn egyszer késelni akartam,de az áldozatom valószínüleg nyomta az F-et,mint ökör,erre nyomtam én is,mint bolond a csengöt,hadakoztunk vagy 3 sec-ig,aztán mégiscsak én szúrtam le öt.:)

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#11764) Dtomka válasza Anfänger (#11763) üzenetére


Dtomka
veterán

Sziasztok!

A késelés nekem nagyon bejön, vagyis volt olyan amikor 2en akartak lekéselni egymás után szemből, és mind2öt kontrából én késeltem le. (jut eszembe még csak így késeltem BF4 ben :))

(#11765) boogie84


boogie84
veterán

Az már biztos h kiba...ul sok az unatkozó ember a 64-es szervereken. Későbbiekben max 32-esre megyek fel. :W

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11766) gali777 válasza Anfänger (#11763) üzenetére


gali777
őstag

Nincs counter counterknife. Akkor ennyi erővel az idők végezetéig lehetne ellen késelni :D Az animáció hosszú csak. Meg kell hagyni időt a védekezőnek, hogy tudjon védekezni, de valószínűleg nem sikerült azért szúrtad le.

[ Szerkesztve ]

(#11767) lofagi


lofagi
addikt

Ez az emblem gyártás nagyon baba. :D Nem egy extrák, de nekem bejönnek. :D Jó 1337 az kb alap. :D

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#11768) Sonja


Sonja
veterán

Beta Bug Turns ‘Siege of Shanghai’ Into An Underwater City

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#11769) SkyS1gn válasza Anfänger (#11763) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem, az csak animáció!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#11770) zzola válasza Dtomka (#11764) üzenetére


zzola
félisten

Üdv a késesek között!
Egyébként jó dolog, főleg ha figyelembe vesszük, hogy azok lőnek csak, akik nem tudnak késelni... :C

(#11771) Anfänger válasza SkyS1gn (#11769) üzenetére


Anfänger
őstag

Oksa! Akkor csak sokáig tartott,azért gondoltam.

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#11772) aizen92


aizen92
addikt

counter miért csak szemből van? hátulról az oké. de oldalról azért lehetne szerintem no mind1. amúgy azt vettem észre hogy szemből nem mindig lehet counterknifeolni.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#11773) SkyS1gn válasza Anfänger (#11771) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Jaja, azthiszi az ember hogy fordul a kocka, de egy jól irányzott jobb egyenes rendbe teszi a dolgokat :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#11774) lofagi


lofagi
addikt

Azon filóztam, hogy oké, hogy ez a játék multi orientált, de a singleről nagyon nem hallani semmit, volt pár jelent aztán ennyi, azóta semmi. Annyira nem lesz nagy durranás? Lesz benne, csak hogy legyen? Vagy miért?

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#11775) aizen92 válasza lofagi (#11774) üzenetére


aizen92
addikt

ezt már én is akartam kérdezni :D engem mondjuk érdekel a single. BF3-ban is jó móka volt.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#11776) SkyS1gn válasza lofagi (#11774) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Biztos jobb lesz mint a 3, meg álltalában csak a single után szoktam elkezdeni multizni, de annyira nem érdekel.

Biztos lesz videóáradat ebben a 2 hétben. Megjelenés idején meg a launch trailer az ugyis arról szól majd.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#11777) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

The War of Shanghai - Battlefield 4

(#11778) k.soma :N

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#11778) k.soma válasza lofagi (#11774) üzenetére


k.soma
senior tag

A Bátelfildek sosem a single-ről voltak híresek :) De nekem a BF3 coop része pl nagyon bejött, remélem BF4-ben is lesz hasonló.

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#11779) aizen92 válasza SkyS1gn (#11777) üzenetére


aizen92
addikt

0:42-nél hogy térdhajlaton rúgja. nagyon király a kés animáció! :D
ha kijön a teljes milyen fragmoviek lesznek. juhééé

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#11780) gali777 válasza aizen92 (#11779) üzenetére


gali777
őstag

Én is várom már az ilyen epic movie gyárosokat :DDD Milyen fasza videókat fognak kiadni így hogy már nem kell ilyen tákolmány spectatorral szenvedniük :D

(#11781) aizen92


aizen92
addikt

őőőő. lol? deploy képernyőben voltam és egyszer csak ezt írta ki.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#11782) csibe1 válasza TTomax (#11725) üzenetére


csibe1
addikt

Nagyon találó! :D :C

(#11739) Gippo

Nálam is ezt csinálja.Valamikor minden pálya végén kilép vagy megfagy, másik szerveren meg eljátszok másfél órát gond nélkül.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#11783) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Amúgy elég gáz, hogy a support csak egy tárra való lőszert tud ledobni. -.- Gránát is vagy egy percbe telik mire újra tudod tölteni.

(#11784) SkyS1gn válasza F_Zolee (#11783) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ammobox?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#11785) boogie84


boogie84
veterán

;]

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#11786) csibe1 válasza F_Zolee (#11783) üzenetére


csibe1
addikt

Szerezd meg az ammoboxot (52000 pont), mert anélkül csak 2 tárat dob maximum,
és nem tölti a nagyobb fegyvereket sem (RPG, XM-25, gránátvető).

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#11787) lofagi válasza F_Zolee (#11783) üzenetére


lofagi
addikt

Ezért kell unlockolni a dobozt! :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#11788) F_Zolee válasza csibe1 (#11786) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ja, hogy még az is külön cucc lett a nagyobb box? :F Nem néztem ezeket, hogy mit lehet unlockolni.

(#11789) osszaki válasza lofagi (#11774) üzenetére


osszaki
tag

lofagi: te 'az' a lofagi vagy? aki anno CS videókat csinálta? :D

Amúgy BF3 coop jobb volt, mint a single player. :D

Más jellegű kérdés: én IE-t használok, magyarra van állítva mindene, de ha (ide is) írok valamit, akkor sok szót kijavít angolra: jobb -> job. Ezt mivel tudom megoldani? oO (meg minden magyar szót aláhúz :D)

Xbox 360 gamertag: osszaki

(#11790) lofagi válasza osszaki (#11789) üzenetére


lofagi
addikt

Jaja, én vagyok az ^^ ilyen gyík nevet más nem hiszem,hogy ki tudna találni :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#11791) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Játszik most valaki? Bár még csak 1-2 órát toltam bele a bétába, de kipróbálnám összedolgozva másokkal. Becsatlakozhatok valahova? :B

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#11792) osszaki válasza lofagi (#11790) üzenetére


osszaki
tag

:D Drága jó nosztalgia. Nekem jobban hiányzik a CS1.5, mint bármelyik BF. :D No mindegy, az az időszak nem jön már vissza.

Xbox 360 gamertag: osszaki

(#11793) lofagi válasza osszaki (#11792) üzenetére


lofagi
addikt

Jaja, legkirályabb volt! :] Anno mást se játszottam csak azt. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#11794) osszaki válasza lofagi (#11793) üzenetére


osszaki
tag

Más világ volt. Akkor lehetett tudni, hogy az a 10-12 'marha', esténként fent lesz, akikkel lőni fogok és nem mellékesen visítva röhögni. :DDD Oks, nem offolom tovább a topicot. Ha nem gond felveszlek BF-ben, bár mostanság nem nagyon fogok a játék mellé keveredni.

Xbox 360 gamertag: osszaki

(#11795) lofagi válasza osszaki (#11794) üzenetére


lofagi
addikt

dehogy gond, csak nyugodtan :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#11796) Dark Archon válasza Colos1 (#11762) üzenetére


Dark Archon
addikt

Nekem is segített pár fps-t, kösz a tippet. Hogy mit jelent, gőzöm sincs, látványban nem tűnt fel semmi :)

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#11797) almos94


almos94
aktív tag

Üdv.
Tegnap este játszottam a játékkal és még tökéletesen működött. Az előbb újra belépek, és a textúrák villognak, különböző szináranyalatok jelennek meg és villog minden.
VGA nincs húzva, drivert is frissitettem. Esetleg valakinek valami ötlet?

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#11798) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

;]
[link]

[link]

(#11800) daveoff :C

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#11799) Mr.White válasza Colos1 (#11762) üzenetére


Mr.White
senior tag

user.cfg-t nekem kell létrehoznom, vagy már létezik valamelyik mappában?

(#11800) daveoff válasza Snip3r_HUN (#11798) üzenetére


daveoff
veterán

;]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.