Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#41101) Föcsök válasza ProEvoFan (#41098) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Engineer: G18, Support M1911, Assault: scoped 44. Magnum, Recon: G18. Utóbbi osztálynak én is a supp. verziót adnám, de azzal bénább vagyok.

(#41102) Socket A


Socket A
aktív tag

A G18 neke még egy kicsit odébb van 19es vagyok :)

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#41103) - = Zk = - válasza SVLaller (#41099) üzenetére


- = Zk = -
félisten

szeretnék egy normális 5.1es fülest hosszútávra, szal.... :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41104) Föcsök


Föcsök
aktív tag

Jaja vegyél sima csiptethető mikrofont, én is jól rábaktam, vettem egy "húdenagyonjó" fejhallgatót (superlux hmd660e) aztán nem dob annyit az egészen, arról nem is beszélve, hogy a mikrofonja nálam fail. Fel kell vinni +20dB-vel akkor hallanak tisztán, de akkor én meg egy fülsiketítő zúgást kapok cserébe, meg recsegést. :(

(#41105) pohár válasza - = Zk = - (#41103) üzenetére


pohár
félisten

inkább vegyél egy normális sztereó fülest...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#41106) Madn!ght válasza Föcsök (#41104) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nekem is a kis zalman csiptethető mikrofonom van, és teljesen elégedett vagyok vele. Rácsiptettem a sennheiser fejesem kábelére, ami betonstabilan tartja. ;)

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#41107) execute93


execute93
őstag

Berosálok... 30 perce várok a BF.HU Metrós szerverére..Ez vicc emberek!!! Nem lehet bejutni:D (főleg egy magyarnak)

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#41108) pohár válasza execute93 (#41107) üzenetére


pohár
félisten

kit érdekel hogy magyar vagy? :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#41109) execute93 válasza pohár (#41108) üzenetére


execute93
őstag

Aki üzemelteti a szervert (bf.hu-t) érdekelhetné. Jó egy bunkó emberrel beszélgetni!

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#41110) Zoli1222 válasza execute93 (#41109) üzenetére


Zoli1222
őstag

Ez nem bunkóság kérdése... :U Csak azért mert magyar vagy, rugdossanak ki mindenkit? Keressél másik szervert. Ennyi.
Ha nagyon be akarok jutni1 szerverre, várok én is akár 10 percet...

Bár épp az előbb rúgtak ki vmiért a kedvenc szerómról...

[ Szerkesztve ]

(#41111) Def26 válasza pohár (#41108) üzenetére


Def26
félisten

Jah, ráadásul kempelős metrós. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#41112) BandiHUN válasza execute93 (#41107) üzenetére


BandiHUN
veterán

Majd,ha rájössz,milyenek a magyar szerók a multi játékokban,nem vágysz oda...én semmiben nem megyek fel,és sokszor ég a pofám külföldin is,amikor hazánkfia jön be,és anyázni kezd...
És sok esetben meg is van a vélemény rólunk...jogosan.Menj szépen külföldire,úgyis mind1,hisz nem Magyarországon van az sem...hacsak nem vágysz némi csípőből családtag és extrémebb szexuális szokások emlegetésére pl.állatokkal :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#41113) - = Zk = - válasza pohár (#41105) üzenetére


- = Zk = -
félisten

5.1-est szeretnék....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41114) RichieTri


RichieTri
senior tag

bocs ,hogy nem "úgy" linkelem...
http://www.youtube.com/watch?v=rOs5EMMFi7w&list=UUlMXf2oP5UiW_V4dwHxY0Mg&index=1&feature=plcp

az új patchról és DLC-ről szól

[ Szerkesztve ]

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#41115) pohár válasza - = Zk = - (#41113) üzenetére


pohár
félisten

mire fel? :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#41116) - = Zk = - válasza pohár (#41115) üzenetére


- = Zk = -
félisten

öcsémmel vagyok egy szobába, ezért szeretnék fülest. ha már lúd, legyen 5.1-es.... :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41117) Paul119 válasza KingKress79 (#41087) üzenetére


Paul119
addikt

én world of tanks meg wow még :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#41118) Def26 válasza RichieTri (#41114) üzenetére


Def26
félisten

Segítek. [link] ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#41119) TGaben válasza KingKress79 (#41087) üzenetére


TGaben
tag

Igen :)

Olvasható/Írható hangszóró: Speak-R :) (TDU2, BF3/BF4, NFS RUN nick: TBAG008 LIVE/GTA IV/F1 2011 nick: Tgaben007 F1 2012: T-BAG)

(#41120) Madn!ght válasza - = Zk = - (#41116) üzenetére


Madn!ght
addikt

Ha már lúd, legyen 7.1 :) Esetleg egy G35?

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#41121) Laraxior


Laraxior
titán

AQUA vs V8 :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#41122) Cybertrone válasza Madn!ght (#41120) üzenetére


Cybertrone
veterán

Rosszul tudok lenni a virtuális 7.1-től... :(

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#41123) Bati0501 válasza - = Zk = - (#41116) üzenetére


Bati0501
őstag

Az én Sennheiser hd 555-öm úgy szól,h bekakkantol és nem 5.1-s "hiperszupercsicsás gémör"fejes...hanem egy "sima" fejes. :DDD ;) :K

(#41124) KingKress79 válasza TGaben (#41119) üzenetére


KingKress79
aktív tag

pl mivel?

PS4: KingKress

(#41125) - = Zk = - válasza Bati0501 (#41123) üzenetére


- = Zk = -
félisten

most erre mit mondjak?!.... :F

(#41120) Madn!ght
annyira azért nem kell az a kövér lúd :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41126) Madn!ght válasza Bati0501 (#41123) üzenetére


Madn!ght
addikt

A HD 555 az brutál! A következő fejesem nekem is az lesz. :K

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#41127) TGaben válasza KingKress79 (#41124) üzenetére


TGaben
tag

Azt hittem, észre veszed az aláírásomnál :B , de azokon kívül még: Men of War: Assault Squad, Dirt 2, AvP, Supreme Commander (szigorúan csak az első része :) ), Skyirm, BF BC2 néha.

[ Szerkesztve ]

Olvasható/Írható hangszóró: Speak-R :) (TDU2, BF3/BF4, NFS RUN nick: TBAG008 LIVE/GTA IV/F1 2011 nick: Tgaben007 F1 2012: T-BAG)

(#41128) pohár válasza - = Zk = - (#41116) üzenetére


pohár
félisten

ha lúd, akkor Sennheiser HD595, de legalább 555, nem ilyen retek 5.1-ek... :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#41129) Scholes9 válasza - = Zk = - (#41113) üzenetére


Scholes9
nagyúr

G35-öt én csak ajánlani tudom, épp most játszottam a játékkal vele és eléggé ott van a szeren :K Tény, h nincs igazából viszonyítási alapom, ja és a G35 virtuális 7.1-es :)

Cyber: nekem semmi bajom nincs vele :N

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#41130) Socket A


Socket A
aktív tag

jézusom karkandon kátszom conquestet és kb annyiból áll a játék hogy nem tudok repairolni mert rohadtul nem várnak meg a csapattársak valamint a csipák a hotel tetejéről kempelve lövik a népet... ez játék?

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#41131) Mi5i válasza BandiHUN (#41112) üzenetére


Mi5i
aktív tag

Pont tegnap volt ilyen élményem, de mondom á, nem sírom itt nektek tele a topikot. Viszont mégis kapok most az alkalmon. :O
Felmentem, gondoltam megnézem ha már van ilyen is, tök jó lesz honfitársakkal együtt menetelni.. de szörnyű élmény volt.. Önző, öngyilkos rambójelölt bunkókkal volt tele. - Kiszállok a tankból javítani, erre arra fut egy kolléga, beszáll majd elhúz. Én meg futok utána, csak minek. - Deployment-ben épp futottunk kifelé, egy közelebbi gyerek beugrik a járműbe, majd úgy elsöpör, hogy szerintem biztonság kedvéért a jobb shift-et is nyomta még pluszban - Ismét tank, ketten, bokorból lőnek ránk rpg-vel, mondom kiszállok meglepem, majd vissza.. Megtörtént - nézte is meg kereste még kicsit ő is, hogy hol lehet - kiszedem, rohannék vissza, erre... a többit már tudjátok. -- És ehhez hasonlók. 1,5 kört bírtam ki, 500 tickettel.
Ekkor mondtam én is, hogy na először, és utoljára.

Ki kellett írni magamból ;]

(#41132) Def26 válasza Laraxior (#41121) üzenetére


Def26
félisten

Miért hittem azt, hogy gyusza a v8 -ban van?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#41133) Laraxior válasza Def26 (#41132) üzenetére


Laraxior
titán

nem tudom... Ő VÉNY-es... :D Rájuk is kíváncsi leszek.
ez a mostani war nagyon kemény. Az a kamikaze akció volt a legütősebb :C
Kíváncsi lennék, hogy az AQUA légierő hol van :F

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#41134) gergo0328 válasza Stunts666 (#41011) üzenetére


gergo0328
senior tag

kills/min-be azért jobb vagyok...dupla annyit ölök :P Azért szép kis teljesítmény. rXndr kicsit többet tolt már vele mint mi összesen :D[link]

(#41135) Scholes9 válasza Mi5i (#41131) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én csak külföldi szervereken játszom, nem véletlenül :D Na, de lassan itt az ideje a sör+Unicum kombónak, még, ha ilyen idő is van :DD

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#41136) v!ct0y válasza Laraxior (#41133) üzenetére


v!ct0y
veterán

Lehet az is csődbe ment :)

(#41137) forol válasza Cybertrone (#41122) üzenetére


forol
csendes tag

volt már a fejeden G35?

(#41138) madgie válasza forol (#41137) üzenetére


madgie
titán

Volt már a fejeden normális füles?

(#41139) Def26 válasza Laraxior (#41133) üzenetére


Def26
félisten

Hát végül is 2 embert elpusztított vele. Persze, ha én csinálom ezt a jettel, akkor kapom is a pofámba, hogy nooooob, minek viszed el ha nem tudod vezetni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#41140) pohár


pohár
félisten

kis agressive recon (többek közt) Metron, hát tényleg sok a bamba ember :DD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#41141) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Kéne egy kis segítség az FXAA témában. Ki szeretnék kapcsolni minden teljesítmény rontó funkciót,csak a color correction kéne.

#define USE_ANTI_ALIASING

Elvileg elé kéne írni,hogy //,de úgy nem lép be a BF. Bárkinek bármi tipp? Illetve ha bekapcsolom akkor az MSI Afterburner OSD nem működik,ez normális?

[ Szerkesztve ]

(#41142) Laraxior válasza Def26 (#41139) üzenetére


Laraxior
titán

ilyenkor kicsit sajnálom, hogy nem vagyok tagja egyik teamnek se, szívesen háborúznék, de sajna túl önálló vagyok, hogy tudjam teljesíteni a feljebbvalóm parancsait :B

Azért az nem volt szar hogy a "C" ponton a tank kapott 4 Javelint, és továbbment :Y gondolom az egy ember aki meghalt ő volt a repair-man :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#41143) pohár válasza Laraxior (#41142) üzenetére


pohár
félisten

azt szép látni mikor tényleg van teamplay pubon, és látom hogy megindul a heli, és egyszerre 4 Javelin repül rá :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#41144) ZozzHUN válasza HollyBoni (#41141) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Segitek nemsokara osd ugyben, csak amig mapot tolt a jatek addig telorol forumozok. Csak at kell irni egy 0ast 1esre afterburnerben :)

(#41145) Def26 válasza Laraxior (#41142) üzenetére


Def26
félisten

Az 2db tank volt, nem? :U

Egyébként én is makacs vagyok. No meg van amikor nagyon megy, van amikor meg nagyon szarul.
Biztos meghülyülnék, és összevesznék, ha éppen nagyon megy a dolog és mások töketlenkednek a csapatból. Üvöltöznék a mikrofonban, mint egy focimeccsen, hogy "mennyé' má' vazzeg!!!!" :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#41146) HollyBoni válasza pohár (#41143) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ilyet én még egyszer sem láttam.. :( Gondoltam kipróbálom a soflam-ot,hát nem sok értelme volt.

(#41147) Laraxior válasza Def26 (#41145) üzenetére


Laraxior
titán

Megfordult az én fejemben is :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#41148) Cybertrone válasza forol (#41137) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nem veszek olyasmit a buksimra :K Fényévekre van egy Sennheisertől, de még egy erős AKG középkategóriát sem üt meg ;)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#41149) Zoli1222 válasza pohár (#41140) üzenetére


Zoli1222
őstag

Jó videó! A zene meg brutális!

(#41150) Def26 válasza Laraxior (#41147) üzenetére


Def26
félisten

Épp most mondják az aquások, hogy már az elején elszúrták, mert egy félreértés miatt többen vártak a tankra a kezdőn.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.