Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#41501) Alexios válasza Socket A (#41500) üzenetére


Alexios
veterán

Nekem nagyon, talán lehetne kicsit erősebb is, előtte scart használtam főleg, de ez jóval pontosabb, és nem kell több golyó az emberbe.

(#41502) Socket A válasza Alexios (#41501) üzenetére


Socket A
aktív tag

nemrég unlockoltam egész jó , kicsit mp5 feelingem van bár tudom hogy ez tök más

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#41503) ProciVettel válasza F e Z o (#41499) üzenetére


ProciVettel
tag

"Több lőszert ellőtek, mint a Robotzsaru összes részében."
:C :DDD

(#41504) ProEvoFan válasza F e Z o (#41499) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"Több lőszert ellőtek, mint a Robotzsaru összes részében"
Ezen jót nevettem :DD

Közületek van valaki, aki i3 2100 (2120) vagy FX4100 cpu-t használ BF3 alatt?Ha igen, pls írja le véleményét mit tapasztal BF3 közben. :R

[ Szerkesztve ]

(#41505) r.laci38


r.laci38
tag

CO-OP Drop'em like liquid pályán, hogy a viharba kell a buszos szakaszon túljutni? Leszedem a rossz fiúk közül az egyiket a buszban, a másikba meg belelövök 3-at, de mission failed, mert meghól az egyik túsz. Nem a túszt lövöm!!!

(#41506) - = Zk = - válasza F e Z o (#41499) üzenetére


- = Zk = -
félisten

tegnap a 4000-es Métro tartott 3ó 2p-ig. úgy, hogy 3200 nál csatlakoztam :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41507) polonic válasza r.laci38 (#41505) üzenetére


polonic
félisten

Egyszerre kell leszedni mindkettőt a buszokban. Össze kell dolgozni a játszópajtással.

(#41508) r.laci38 válasza polonic (#41507) üzenetére


r.laci38
tag

Ez azt jelenti, hogy buszonként csak 1 kecskeszabó van? És mégiscsak a túszt lövöm?

(#41509) ZozzHUN válasza polonic (#41507) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Nalam akit beadott csapattarsnak, flashbang elott lovoldozni kezdett. Pedig direkt spotoltam neki a tuszejtoket.

(#41510) polonic válasza r.laci38 (#41508) üzenetére


polonic
félisten

Igen. Flashbang után kell lőni.

(#41511) sittes79


sittes79
addikt

Ez ugye nem komoly már mint a FLARE cucc.

"Emellett tovább finomítanak a játékmeneten: mostantól nem lehet a mortart az indulási helyeken elhelyezni, a FLARE használata után a repülők és helikopterek továbbra is befogott célpontok maradnak"

[link]

[ Szerkesztve ]

(#41512) H.Ezredes válasza F e Z o (#41499) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Ez jó volt :DD

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#41513) - = Zk = - válasza sittes79 (#41511) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mostantól nem lehet a mortart az indulási helyeken elhelyezni,

mindent a baserape-ért! f.sza....

(#41514) Xaels
ok, akkor mit csináljak BR ellen? én már nagyon unom, hogy nincs egy épkézláb szeró, ahol normálisan lehet BR nélkül játszani... :U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41514) Xaels válasza - = Zk = - (#41513) üzenetére


Xaels
félisten

Na. Nincs gusztustalanabb mint amikor basen lerakja a gyökér a mortart és onnan lődöz kifelé majd amikor kilővöd sír Baserape miatt...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#41515) Cybertrone válasza sittes79 (#41511) üzenetére


Cybertrone
veterán

A ferrel egyet értek... az igla, és a stinger olyan mint ha nem is lenne a gameben... semmi értelmük nincs, lehet adni kéne nekik értelmet szerintem! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#41516) r.laci38


r.laci38
tag

Arra is kitalálhatnának valamit, hogy az elvileg bázist védő légvédelmi apparát lássa is azt a francos repteret rendesen. Pl. a Kharg Island RU indulónál, ha egy gyökér megkerüli a hegyet és onnan folyamatosan leszedi a még felszállni sem tudó heliket, meg jetet, azt pl. nem látni a Pantsirból, mert takarja a hegy. Akkor meg mi a csudának oda a légvédelem? Hogy legyen mivel leszedni a tartályokat a pálya túlfelén?

(#41517) Xaels válasza - = Zk = - (#41513) üzenetére


Xaels
félisten

Vagy lépj le vagy törj ki. M320-ra csináld meg a füstöt, jó szolgálatot tud tenni 2-3 jól elpukkantott füst gránát ezt még BC2-ben megtanultam.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#41518) HollyBoni válasza sittes79 (#41511) üzenetére


HollyBoni
veterán

FLARE használata után a repülők és helikopterek továbbra is befogott célpontok maradnak

Ezt nem teljesen értem. :F Kidobod a flare-t,és semmit nem ér?

(#41519) Cybertrone válasza HollyBoni (#41518) üzenetére


Cybertrone
veterán

De ér, csak nem kell megint lockolni! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#41520) Dantenero72 válasza HollyBoni (#41518) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

De,ha kilötte rád és akkor flarezel akkor tovabbra is elháritja a raksit,de ha azalatt flarezel hogy ő belockolna akkor nem veszit targetet az igla vagy a masik hanem tovabb targetel és lockol.

(#41521) Xaels válasza HollyBoni (#41518) üzenetére


Xaels
félisten

Annyi lesz, hogy a kilőtt rakétákat eltéríti de a LOCK nem múlik el így ha újra betölt a rakéta akkor egyből tudsz tüzelni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#41522) - = Zk = - válasza Xaels (#41517) üzenetére


- = Zk = -
félisten

egyetértek veled, de egymagam nem sokat érek. hiába sikítozom, hogy füst van nálam, és nem félek használni...sz.rnak ezek rá(m)... ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41523) Gonz0 válasza - = Zk = - (#41522) üzenetére


Gonz0
tag

És mit gondolsz ha baserape van és leállsz mortározni akkor majd el fog múlni? Nem hinném, hogy segít..

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#41524) execute93 válasza ProEvoFan (#41504) üzenetére


execute93
őstag

Hello. Nekem i3-2100 + gtx 460 hawk tfii kombóm van 4 gb ddr3-mal és tökéletesen megy. +2 virtuális magot is remekül kihasználja. Nekem nem laggol, tök simán megy. Szóval csak ajánlani tudom. Néztem teszteket is, i3-i5-i7 közel ugyanolyan fps mértékeket mutatnak bf3-om alatt (azonos konfiggal). Nekem a "kis" i3-2100 bevált. Később pedig még bővíthetem is. Szóval szerintem jó. FX-4100-at meg inkább hagyjuk :U

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#41525) - = Zk = - válasza Gonz0 (#41523) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem áll le, de örömömet lelem abban, hoyg szóróm nekik az égi áldást... ha már az én örömömet elcseszték...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41526) HollyBoni válasza execute93 (#41524) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ne felejtsd el az 1280x1024-es felbontást! Na meg nem a géptől függ,hogy laggol e a játék. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#41527) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Az mitől van, h nem írja ki a pingemet sem a browserben, sem a játékban :F Csak egy - van a ping helyén...

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#41528) Xaels válasza - = Zk = - (#41525) üzenetére


Xaels
félisten

Amíg nem megy vissza az égi áldás. Ugye nem szabad megfeledkezni arról, hogy miután lősz a mortarral megjelensz a minimapon kis bomba ikonnal.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#41529) H.Ezredes válasza Cybertrone (#41515) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Én azért tudtam így is használni őket. Nem panaszkodom. Ez viszont nem lesz jó,h megy egy jet vagy a heli és lock-olják 2-3-an és 1 FLARE-e van... ami elég soká töltődik vissza JET-el még csak-csak elrepülsz helivel rohadt nehéz lesz majd. De majd kiderül

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#41530) Xaels válasza H.Ezredes (#41529) üzenetére


Xaels
félisten

Ha megindul a rakéta azt pittyegés jelzi. Heliben meg a gunnernek is van flare-je. Össze kell dolgozni és figyelni kell.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#41531) ricsy888


ricsy888
senior tag

Nem sok értelmét látom ennek a flare dolognak. Eddig sem nyomtad el, amíg ki nem lőtték rád a rakétát. Az meg, h továbbra is bemérve marad szart sem ér hiszen úgy is újra kell töltsön az újabb tüzeléshez. Ha meg többen mérnek be, akkor ugyan ott vagy mint most.
Vagy csak én nem értem :F
Meg amúgy is ott van az ECM, a gunnernek meg a flare.

[ Szerkesztve ]

(#41532) H.Ezredes válasza Xaels (#41530) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Köszönöm ismerem a játékot :D :R Használtam pár légi járművet Amikor fölmész egy szerverre ritkán tudsz összedolgozni jól egy vadidegennek akivel még csak beszélni se tudsz csak chat-en írogatni... Nehezebb lesz az biztos és a JET-ben továbbra se lesz 2 FLARE...

(#41531) ricsy888

Arról van szó,hogy bemérnek de valaki előbb mérte be mint te és lőtt rá rakétát vagy csak kinyomta a FLARE-t akkor újból kell LOCK-olnod.Így meg majd nem kell

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#41533) Cybertrone válasza H.Ezredes (#41529) üzenetére


Cybertrone
veterán

Jetnél mire betárazta a 2. rakétát már volt flerje a pilótának... helinél ott a zavaró a pilótának és ott a fler a gunnernek... a zavaró hamar töltődik, és nem olyan egyszerű! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#41534) Töki bácsi


Töki bácsi
aktív tag

M4A1 és M4 illetve M16A3 és M16A4 között csak annyi a különbség, hogy az M4 és M16A4 nem tud sorozatot lőni?

osu-no seishin

(#41535) Cybertrone válasza Töki bácsi (#41534) üzenetére


Cybertrone
veterán

:K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#41536) ricsy888 válasza H.Ezredes (#41532) üzenetére


ricsy888
senior tag

Akkor vigyázni kell majd a légvédelemmel. ;]

(#41537) H.Ezredes válasza Cybertrone (#41533) üzenetére


H.Ezredes
őstag

"Jetnél mire betárazta a 2. rakétát már volt flerje a pilótának..." Az,hogy te ,hogy játszod ki a 2 rakétád az a te dolgod de 2 rakivel 1 FLARE kijátszható első mellé másodikkal kiszedem...

Másik kinyomod a FLARE-t mondjuk a JET-nek aki jön mögötted közben mérnek a földről nem kell újra LOCK-olni ezért kifognak szedni mint a szart :) De majd kiderül. Fölösleges ennyit beszélni.

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#41538) - = Zk = - válasza Xaels (#41528) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, ált 1-3 lövés után szedem a motyómat. néha bejön.. néha nem!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41539) Cybertrone válasza H.Ezredes (#41537) üzenetére


Cybertrone
veterán

Az a baj 1 rakéta nem elég bele... és egy valamire való pilóta nem lövi el a flert csak mikor már pittyog mint az állat... :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#41540) Def26 válasza H.Ezredes (#41537) üzenetére


Def26
félisten

Ez így is lesz normális. Lőttek a szuper jetfighterekenk, meg a heliseknek. :K

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#41541) H.Ezredes válasza Cybertrone (#41539) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Most engem akarsz ezzel kioktatni ? :) De ne mond már ezt a baromságot... te mentél JET-el összesen 35 Kill-t én 223-at. Kicsit többet repültem órában is.... Valahogy úgy érzem jobban átlátom ( Saját magamból kiindulva. Nem nagyképűségből írtam ezt az összehasonlítást mert ahhoz édes kevés ) Mert amikor bemérnek te annyira PRO vagy,hogy tudod ,hogy lentről heliből jet-ből tankból LAV-ból mérnek be. Valamikor 3mp-alatt ott a rakéta valamikor 15... + valamikor kinyomod a FLARE-t és mögötted robban és ugyan úgy eltalál...Na de mind1 :) Tényleg fölösleges vitázni majd kiderül mi lesz :)

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#41542) Cybertrone válasza H.Ezredes (#41541) üzenetére


Cybertrone
veterán

A lényeg az hogy megszünik a nagyfokú légi uralom... ;]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#41543) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A sorsdöntő meccs

Live-Die-Respawn

(#41544) Def26 válasza oriic (#41543) üzenetére


Def26
félisten

Jó lesz. Drukkolok nagyon. :C :R

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#41545) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Szíjjelcsapják őket remélem. :) Mármint nem a magyarokat hanem ők az enemyt. :DDD

Live-Die-Respawn

(#41546) ProciVettel


ProciVettel
tag

Battlefield.hu [RANKED][HUN] 4000tickets / Metro 24/7 NON STOP BASERAPE

ki kellene írni a végére :P

(#41547) execute93 válasza HollyBoni (#41526) üzenetére


execute93
őstag

Felbontás tök mindegy...Ameddig kihajta a cpu a VGA-t addig minden felbontásra jó..1920x1080 ultra átlag 30-35 FPS i3-2100+gtx460-al. Szal no comment :K

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#41548) Eagl3 válasza execute93 (#41547) üzenetére


Eagl3
veterán

30-35 FPS -el nem lehet normálisan játszani.

(#41549) H.Ezredes válasza execute93 (#41547) üzenetére


H.Ezredes
őstag

De nem igazán élvezhető... Főleg mikor nagy robbanás volt és beesett 20 vagy alá.... Hawk 920-on szűrők OFF-al tudott átlagban 30-35 FPS-t

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#41550) execute93 válasza Eagl3 (#41548) üzenetére


execute93
őstag

Igaz. Mondjuk nekem az 1280 is bőven elég.:)

Ezredes: így van:)

Jut eszembe.. holnap wake island egy kicsit? ;]

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.