Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#40551) Roxbury


Roxbury
őstag

Furcsamód (1-2 méteres) sarkon szembetalálkozásnál nálam is folyamatosan ez van mostanában. Mintha tudnák, hogy jövök. Vagy csak wh-sokkal találkozok mindig. :) Vagy amiatt, hogy nincs idõm jobb gombbal becélózni és emiatt nagyobb a szórása a stukinak. Egy ideje minden sarkon becélózva fordulok be. Így jobb azért. Csak ugyebár akkor meg nem lehet futni.

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#40552) -szőke- válasza Roxbury (#40551) üzenetére


-szőke-
tag

Mit kell beírni a consol-ba hogy mutassa az fpst?

(#40553) kely1988 válasza -szőke- (#40552) üzenetére


kely1988
aktív tag

render.drawfps 1

Livin' in the UK :)

(#40554) -szőke- válasza kely1988 (#40553) üzenetére


-szőke-
tag

Köszi

(#40555) ProEvoFan válasza Xaels (#40550) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pontosan.Én is ezt vettem észre.

(#40556) Xaels válasza ProEvoFan (#40555) üzenetére


Xaels
félisten

Azokon a szervereken szenvedek ahol eddig sokszor MVP voltam vagy legalább is mindig előkelően végeztem. Most meg ilyen full kezdő pár szintesek bedarálnak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#40557) kely1988 válasza Xaels (#40556) üzenetére


kely1988
aktív tag

Valóban, tegnap én is csak szenvedtem mint állat... nagyon nem ment... :( :O
A lowok vagy megtanultak hirtelen ennyire játszani, vagy ennyire elszabadultak a hackerek... (bár a hackeres dolgot kétlem mivel elvileg nincs ingyenes hack csak fizetős...)

[ Szerkesztve ]

Livin' in the UK :)

(#40558) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Én azt vettem észre,van hogy 15 perc múlva jön meg a battlereport.. Most is összesezdtem 5k-t,de már 5 perccel ezelőtt kiléptem és nincs még meg. :(((

(#40559) HollyBoni


HollyBoni
veterán

(#40560) oriic válasza HollyBoni (#40559) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bug. Előfordul néha.

Live-Die-Respawn

(#40561) BandiHUN válasza kely1988 (#40557) üzenetére


BandiHUN
veterán

Énnekem égett a pofám,mert mittudomén mióta először minuszos kört mentem metrón tegnap,igaz lmg-vel és b...tak éleszteni is...nomeg fáradt voltam,de éreztem,hogy egész egyszerűen nem mennek a kedvenc felrohanós,beugrós akciók...de lehet,hogy egy ilyen nap volt,és kész.
Ingyenes hack,hah....amikor 15$-ért kapni....Addig számított,amíg 50-60$ volt a cod4 idejében..meg szerintem fel is hígult maga a játékostársadalom.Nincs már értéke a jó játéknak...talán pont azért,mert könnyen "megvehető"...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#40562) #21346560


#21346560
törölt tag

Srácok! Olyan probléma hogy ha a TS3 és a BF3 egyidejűleg nem megy együtt, volt valakinek?
Egy barátomnak ilyen problémája van :(

(#40563) H.Ezredes válasza #21346560 (#40562) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Nálam olyan volt,h TS3 miatt a játék állandóan lehalkult de azt sikerült megoldanom

MOD: JET-nél mivel eresztem ki a futót ? Valaki mondja már meg :R :R

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#40564) balcsy


balcsy
aktív tag

Istenem valaki segítsen már mert kettécsapom a monitort :\
Minden új pálya utána csak fekete képernyő felül SAVING alul LOADING felirat. Minden új pálya után ez van esküszöm ez miatt nem játszok ezzel. Valaki valami megoldást?:)

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#40565) HollyBoni válasza balcsy (#40564) üzenetére


HollyBoni
veterán

Első HSZ alja.

(#40566) oriic válasza H.Ezredes (#40563) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sehogy nem ereszted ki a kerekeket, magától teszi ki ha elég alacsonyan szállsz elég alacsony sebességgel.

Live-Die-Respawn

(#40567) HollyBoni válasza oriic (#40566) üzenetére


HollyBoni
veterán

Le lehet szállni? BF2-ben lehetetlen volt. :D

Szerk.: Ja,már láttam pár érdekes leszállást.. :DDD Beakadt az épület tetejébe stb.

[ Szerkesztve ]

(#40568) oriic válasza HollyBoni (#40567) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Le lehet szállni, sőt érdekes helyekre is. :) :DDD

Live-Die-Respawn

(#40569) BandiHUN válasza HollyBoni (#40567) üzenetére


BandiHUN
veterán

Itt leszállhatsz bárhová,sőt a levegőben is le tudod állítani a hajtóművet...így ha ügyes vagy,"leejtheted" magad bárhová,de ez játékszempontból felesleges,max annyi,hogy ha fékezed a gépet,akkor bizonyos szintig jobban fordul(de ha leáll a hajtómű,irányíthatatlan lesz),és rárepüléskor több időd van földi célpontokat lőni ugye,de persze kitérni nehezebb,ha valami rosszul alakulna,mert sebességet vesztesz.
Ha leszállogatni akarsz repülővel,ott a Karkandban az F35 :)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#40570) balcsy válasza HollyBoni (#40565) üzenetére


balcsy
aktív tag

Erre gondolsz?

"Miután kijön egy új patch, az origin automatikusan frissíti a játékot, viszont ezután nem indul el ez a verzió. Fekete képernyőt látunk csak. Ez azért van, mert az UPDATE könyvtárhoz is hozzányúl a frissítés.

Miután frissített az origin, le kell tölteni egy kb 2megás UPDATE könyvtárat és felülírni az eredetit ami a telepített könyvtárban található."

Mert nekem játék eleje óta csinálja. Szívesen felülírnám a könyvtárat a 2megás cuccal de nem tudom honnan kell azt letölteni...

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#40571) HollyBoni válasza BandiHUN (#40569) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ha leszállogatni akarsz repülővel,ott a Karkandban az F35

Ahhoz kéne egy Karkand is. :O

(#40572) Erdei88 válasza kely1988 (#40557) üzenetére


Erdei88
veterán

Üldözési mániád van. El kell fogadni, hogy vannak Nálad jobbak! :D

(#40573) HollyBoni válasza balcsy (#40570) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ott a link is... :U Innen a Dec 6 patchet töltsd le.

(#40574) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Valamikor nem csinálunk egy partyt? 4 vagy 8 ember innen PH-ról,felmegyünk egy szerverre egy squad-ban és zúzunk. :K

(#40575) Mi5i válasza ProEvoFan (#40549) üzenetére


Mi5i
aktív tag

Reméljük :) Nagy roham a sok pü után van :D De jó lenne, ha valahogy idetalálnának, akár nem csak ph!-ról.

(#40576) balcsy válasza HollyBoni (#40573) üzenetére


balcsy
aktív tag

Most nem igazán van időm letesztelni, gyors megnéztem működik-e. Első pályát simán betöltötte :C ÉJJEN :C viszont a második lazán nem. :((( De remélem jobb lett mint volt:) majd holnap lenyomok egy párat aztán meglátjuk mi lett.

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#40577) Gyula84 válasza Xaels (#40550) üzenetére


Gyula84
veterán

ez a video :W fél percig nem történik semmi nagyon nem szeretem az ilyent :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#40578) Xaels válasza Gyula84 (#40577) üzenetére


Xaels
félisten

Az emberünk még új ebben a témában, ez az első ilyen komolyabb videója. Majd kiforr.

Érdekesség a bugok tekintetében: RU Army Service Medal: 42h 55m + US Army Service Medal: 45h 23m és itt jön a lényeg, 112 órám van eddig összesen. Hol van a maradék?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#40579) BandiHUN válasza Mi5i (#40575) üzenetére


BandiHUN
veterán

Egy hülye kérdés,de te ki vagy?Még sosem láttalak sem itt,sem ilyen néven a játékban vagy akárhol,nem értem,mi ez a nagy PH gyűjtő mizéria?Hisz ha itt fórumoznál,nem lenne 2300+ nap alatt tag rangod...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#40580) BandiHUN válasza Xaels (#40578) üzenetére


BandiHUN
veterán

nekem 39 és 45 órám van,110 összórára...tényleg fura.Esetleg lehet,hogy a TDM és a squad játékok nem számítanak bele,hisz a squadosban 4 csapat is lehet,a TDM-ben meg Team A és Team B van.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#40581) Xaels válasza BandiHUN (#40580) üzenetére


Xaels
félisten

Azt a cirka 20órát biztos nem TDM-ben töltöttem el hisz csak 9x köröm van TDM-ben. SQDM nincs 1 sem, sem SQRush. Szinte csak CQ-t játszom, az a kevés TDM is azért van mert a mapleforgás hozta.

Mondjuk Rush-ban meg ATT-DEF páros van. Lehet ezeket tényleg nem számolja, de az milyen khmmm sz@r akkor már.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#40582) BandiHUN válasza Xaels (#40581) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ez van.Maga a medál rendszer is kaka így,ahogy van.Csomó felesleges dolog,meg csomó ilyen,mint ez is,vagy akár a 300 C4,vagy a winner medálok...mellé meg a support,medic medálok,amit össze lehet kaparni 2db 1000es metró körön....
Szóval az egyik fele horror,és nem ér sokat az érte kapott pont,a másik fele meg szinte minden körben meglehet és kicseszés a normál játékosokkal,mert pl.5db 1000es metrón be tud esni az avenger,savior,medical,resupply,esetleg még a suppression és az efficiency,ha jó kemper...5 CQ egyéb mapon meg nem hoz csak pár ribbont.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#40583) Xaels válasza BandiHUN (#40582) üzenetére


Xaels
félisten

C4-re nincs Medál csak Service Star. A 300 az Claymore-ért van. Jah nincs annyira jól átgondolva szerintem sem mint BC2-ben, de ez van. Remélhetőleg majd a kövi DLC-vel bővül vagy Patchben alakítanak rajta.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#40584) BandiHUN válasza Xaels (#40583) üzenetére


BandiHUN
veterán

Jahh,gaymore-ra és mortarra van....de minek...bezzeg ilyen alapcuccra,mint a gránát,se ribbon,se medál,se csillag,se dogtag :W Pedig alig 793 granyó killem van :DDD
Plusz az M26 Mass-ra sincs se service dogtag,se mastery :O
Á,bolygatni már nem fogják....de nem is lenne fer az újakkal szemben,ígyis elég gáz,hogy sokan annó,mert volt idejük rá,megszedték magukat az irnv-vel,mortarral,usassal...nekem már pl.a büdös életbe nem lesz mortar medálom,úgy legyengítették,2 kill kellett az assignmenthez,vért izzadtam,pedig minden találat sebzett :F az usas meg jó,de nem kiemelkedő már.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#40585) kutkut


kutkut
addikt

Azt vettem észre, hogy az utóbbi időben néha belaggol a játék. Tudtommal nem volt semmi patch... De kb. egyik napról a másikra. Ezt vajon mi okozhatja? :F

Más: G36C nagyon adja. :C 2-3%-kal magasabb vele az accuracy-m, mint a többi fegyóval. :) Pedig az m4a1-et sem rég kezdtem el használni, szóval nem én fejlődtem ennyit... Aztán lehet, hogy mégis. :D

Meizu MX3 32GB

(#40586) HollyBoni


HollyBoni
veterán

A két repcsivel már 1-1 órát repültem,és összesen van 20 killem. :W :DDD

[ Szerkesztve ]

(#40587) Xaels válasza BandiHUN (#40584) üzenetére


Xaels
félisten

Én USAS-ozok Recon-ként. Különösebb gond nincs vele, kb most lett olyan mint BC2-ben volt és ott is szerettem a medichordák ellen bevetni.

Mortar-t csak akkor rakok be amikor ki kell szedni a másik Mortar-os nyomit és rendszerint elfelejtem visszaállítani és úgy járok, hogy rárohanok a tankra és kapnám elő a C4-et amikor megdöbbenve tapasztalom, hogy nem az van nálam.

Clay viszont idegesít és teszik a medál miatt a gyökök alá a lovat, hogy használják csak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#40588) BandiHUN válasza Xaels (#40587) üzenetére


BandiHUN
veterán

a clayjal nincs gond,mert noob is kell,aki belemegy,meghát nem is mindegy,hová teszik...De örülök,hogy nem rushozok,mert nemigen tetszene :)
Én metrón is le-leteszek egykettőt,van,hogy a kör végén pukkantja csak el valaki....TDM-ben is tahóság a random spawn miatt tuti valaki belesétál,és így,hogy végig megmarad a körben...
Egyébként jók a shotik,persze,csakhogy nem ilyen volt az usas...és pl.én is szoptam,mint a többi más nerfelt cuccal is,mert mire meglett,már legyengítették.A mortarosok is többszáz killt összeszedtek,olyat lehetett nyomni,mint a metrón,csak minden mapon,usas is olyan volt,hogy a metrócsarnokot ki lehet takarítani 1 tárral,most meg lődd ki a 10 golyót,2embernél többet akkor se viszel el,ha 10 áll sorfalat bambán,esetleg mákkal hármat,ez napi tapasztalat.Néha 5-6 robbanó lövedék telibe kap valakit,szikrázik a szeme is,és ELSÉTÁL...Űrshotival is.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#40589) - = Zk = - válasza kutkut (#40585) üzenetére


- = Zk = -
félisten

G36C...
akkor én vagyok a mafla. nekem nagyon nem gyere be. :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#40590) Viper26 válasza BandiHUN (#40588) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nem tudom felfogni, hogy miért kellett így tönkreb@szni a fegyvereket... :(
Inkább a hulladék hitbox-ot raknák rendbe, de arra aztán nincs eszük...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#40591) BandiHUN válasza Viper26 (#40590) üzenetére


BandiHUN
veterán

A hitbox maga nem annyira rossz,egész ritka az instant halál,inkáb ami mérgel,az az,amikor fedezékben öl meg már valaki.Csakhát az a baj,hogy azokban az országokban,ahol van szerver,szerintem ezt nem különösebben érzékelik...Mi irtó nagy hátránnyal indulunk és kész.
IRNV meg felesleges így tényleg.Az űrshotimon az van,poénból :DDD BÁR pl.metrón bentről világos helyre(ajtók) kinézve meglepő,de jobb,mint alapból,visszanyal a fagyi,mert pont sötétben kellene működnie.A mortar meg maradhatott volna sebzéssel,ha már ilyen lassú lett...és retteghetünk,hogy a kövi patchnál most meg a recoilt,foregripet akarják piszkálni,hadd ne legyen előny a jó célzásból,ha már a mozgó ellenféllel,vagy ha maga mozog,szopik a hazánkfia.
Fura,hogy akármilyen is a cod széria,no ott nincs ilyen gond,minden golyó megmarad,amit kilő az ember,tök mindegy,hogy lmg-t húz folyamatosan,ha lebuksz fedezékbe,nem találnak el,bármilyen pingű szerveren,ha nagy is a pinged,seperc alatt hozzáigazítod,mennyit kell elé lőni és kész.Itt még az sem jön be,hogy azonos körülmények között azonos golyószám kelljen,a codban darabra ki lehet számolni a skulót.Itt meg van a legjobbaknak is 20% accuracy,mert mire a játék megmondja,hogy az ellen meghalt,már belelő az ember tucatnyit feleslegesen,máskor meg a fél tár is kevés,és ebben benne sincs,hogy különösebben valaki mozogna.Az is vicc,hogy halál esetén a kilőtt rakéta,gránát,akármi láthatóan töredéket vagy semmit nem sebez,akkoris,ha a killcamban látod,hogy telibe találja azt,akit lelőttél,a lába előtt robban,stb...sőt ma vagy 2x simán végigsétáltak így a claymore-om előtt,semmi hatással.Ha élek,amikor pukkan,meghal az ellen.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#40592) Gyula84 válasza Xaels (#40578) üzenetére


Gyula84
veterán

persze én ilyent se tudnék csinálni meg ízlések és pofonok, de ez miatt végig se néztem, majd a köv. talán jobb lesz

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#40593) Viper26 válasza BandiHUN (#40591) üzenetére


Viper26
nagyúr

Recoil, és foregrip, ne már...bár az még nincs teljesen tönkretéve. :C
Nagyon korrekt lesz...ezek minden "javítással" egyre lejjebb csúsznak, és fel sem tűnik nekik. :DDD :W

iPhone 14 | FR955

(#40594) Mi5i válasza BandiHUN (#40579) üzenetére


Mi5i
aktív tag

Hülye válasz, én vagyok. Leginkább olvasni járok ide, még konkrétabban BF3 topikot nem nagyon követtem, és nem éreztem a kényszert a ranggyűjtésre. Táblázatban rutin alatt pedig látod, hogy kb. mikkel játszottam, nem egy nagy gémer vénával születtem, de most BF3 bejött a képbe, kicsit felélesztve a múltat.
Nem értem, hogy ezt mondjuk privátban miért nem volt jobb kérdezni, meg úgy az egész kérdést :D

Mizéria: bocs, ha zavartunk vele, vagy most tényleg nem értelek, feliratkoztál zokszó nélkül te is. Nincs semmi mizéria, kicsit ráncba szedtük az előző ötletet, ahogy le is írtam. Többek túladnak, túladtak a játékon, és szerintem nagyrészt az is az oka, hogy ezt nem egyedül kell játszani.

(#40595) PeetR válasza BandiHUN (#40580) üzenetére


PeetR
aktív tag

Járműben eltöltött időt nem számolja ezekben a medálokban ,ahogy én észrevettem. Lehet bug is ,de lehet akár direkt is nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#40596) BandiHUN válasza Mi5i (#40594) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ok,csak nem szoktak a semmiből ismeretlen emberek bevetődni társaságokba ilyen ambíciókkal rögtön,azért gondoltam pl.arra,hogy eddig valahol máshol éltél társasági életet vagy ilyesmi,és amúgy nagy bf-es vagy.
Merthogy "csak úgy" nem szoktak vadidegenekre ennyi szabadidőt szánni.Még azt se írtad le,a gémben ki vagy,gondolom magadnak is csinálod ezt a listát,mert játszol te is.
Lehet ez csak úgymond "gyanakodás",de aki itt van,azokkal fél éve lehet itt naponta,vagy a játékban összefutni,a jórészük ottvolt a bc2-ben is már pl.De neked úgymond nincs semmi múltad,vagy kapcsolatod ide,se másik játéktopikba vagy ilyesmi.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#40597) Matthisa


Matthisa
tag

Sziasztok!Tudom h sok probléma van a feltört BF3 gamekkel! De nem vágom h mért akadozik nálam!Most váltottam Am3-ra!A configom Chifi ctg 500w, AMD athlon II x2 260,2x2gb 1600 mhz Kingston kit,Ati Hd 5750 1gb gddr5 OC,Giga ma770t ud3 alaplap,samsung hd200hj (nem mai csóka),win 7 64 bit!!!! a reload verziót tettem fel a második pálya után szaggat hang is kép is.( a repcsis pályáról nem beszélve) 17 colos dell crt 1280x1024ben tolom! mediumon de még így is szaggat!a hőmérsékletek rendben vannak! a vinyót és a vga-t kivéve minden zsír új! wáááá rosszul vok! :F előre is köszi! :R

(#40598) H.Ezredes válasza Matthisa (#40597) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Meg kell venni eredetiben....

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#40599) #21346560 válasza Matthisa (#40597) üzenetére


#21346560
törölt tag

Egész egyszerűen azért akadozik, mert kevés hozzá a géped.... vedd lejjebb a beállításoknál a medium sok a vga-dnak...

Arról meg hogy milyen verziót használsz, inkább szót sem, mert baj lehet belőle...

(#40600) Mi5i válasza BandiHUN (#40596) üzenetére


Mi5i
aktív tag

Akkor sem értem, hogy most baj van, vagy mire gyanakodsz, az egészet.
Nem tettek ki sehonnan, és jöttem most "ide", erre gondolsz esetleg? Ha úgy tetszik, akkor tényleg a semmiből, nem jártam el lan partikra baráti körön kívül, nem voltam klántag, etc. Így nyilván nincs múltam.

Egyszerűen felmerült ez a dolog ahogy láthatod Bazzzs blogjának a végén a hozzászólásokat, és egy fél nap alatt meg lett valósítva, end of story.

Itt-hez még annyit, hogy ketten Tussky barátommal toljuk mióta megvettük, néha kimaradtak hetek is, szóval tényleg for fun szigorúan a játék, akármelyikről is legyen szó.
Az hogy ide bejárjak, egyrészt eszembe sem jutott, tippek miatt találtam ide és kezdtem el olvasni.

Vadidegenekre nem is szánok sok időt, készülget majd a tábla, remélem segít másnak is, de alapvetően nyilván én is szeretném kihasználni a játék adta lehetőségeket, és találni 1-2 partnert ebben.

De ha még mindig nem válaszoltam meg a nem tudom mit, akkor privátban szívesen folytatom :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.