Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#40051) Xaels válasza Armatura (#40050) üzenetére


Xaels
félisten

ALFA teszt alatt volt Rush-ban

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#40052) Baboka válasza - = Zk = - (#39965) üzenetére


Baboka
tag

én is társat keresek, mondjuk tegnap találtam egy egész jó squadot egy only caspian szerveren, de az édes kevés. mikor szoktad nyomni?

(#40053) eugabesz válasza Baboka (#40052) üzenetére


eugabesz
őstag

Keress embereket,a mi szerverünk majd mindig üres,ha összejön egy jó kis csapat lehet nyomatni.Mix módban van,mindenki talál magának megfelelő játékot,CQ,TDM,Rush pályák vannak sorban,tehát,a lehetőség adott.A szerver neve az aláírásomban,ha nagyon szükséges,s nincs admin,egy korlátozott admint adok a "kikiáltott" főnöknek közületek,s lehet páylát váltani,vagy cheater-t kidobni,ha esetleg betévedne.
Mi csak esténként szoktuk tolni,de szerintem akkor is elférünk egy 48 fős szerveren,tehát,hajrá!
Ne járkáljatok mindenféle össze-vissza addolt szerverekre,ahol,ha kicsit jobb vagy,kidob az admin...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#40054) SVLaller válasza Armatura (#40050) üzenetére


SVLaller
senior tag

Erdei88 kolléga hozzászólását interpretáltam, coaguáltam és determináltam és ez jött ki :)

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#40055) ForexGuru válasza Erdei88 (#40044) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

majd magyar kupás köreiteket is linkeljétek be létszives ;]
0-20 :D

(#40056) Erdei88 válasza SVLaller (#40054) üzenetére


Erdei88
veterán

"coaguáltam és determináltam"
Ez miként illik abba a szövekörnyezetbe amit írtál? A couguált jól írtad le?

(#40057) Erdei88 válasza ForexGuru (#40055) üzenetére


Erdei88
veterán

0-20? Úgy gondolod ilyen statot fogunk elérni?

(#40058) ForexGuru válasza Erdei88 (#40057) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

thor sajnos csak középmezőnybe tartozik játékos erősség - csapatmunka alapján de mégis ugy elvernek titeket hogy azt mondjuk utána hogy jót publikoztunk.
Képzelhetitek hogy 0-20 lesz ha a 3 erős team ellen játszotok.
have fun ;]

(#40059) SVLaller válasza Erdei88 (#40056) üzenetére


SVLaller
senior tag

jól írtam le, mondjuk semmi értelme sincs (az én szakmámban vérzéscsillapítás nagyfrekvenciás sebészeti vágókészülékkel), de az egész poénnak indult.
itt jelezném, hogy a következő emotikonok: :) :)) :D :DD :DDD valami olyasmit jelentenek, hogy az adott dolog vicc, kéretik nem komolyan venni

[ Szerkesztve ]

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#40060) Erdei88 válasza ForexGuru (#40058) üzenetére


Erdei88
veterán

Te Thor-os vagy? Melyik klán tagja vagy?

(#40061) ForexGuru válasza Erdei88 (#40060) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

nem teljesen mindegy :DDD sztem
nálatok van a legnagyobb aktivitás egész magyarországon bf3 klánozás tekintetében.
erre mit csináltok? 400 órát publikoztok :U

(#40062) Erdei88 válasza ForexGuru (#40061) üzenetére


Erdei88
veterán

Kiváncsi vagyok, hogy ki az aki ilyen erősen bírál, hogy melyik klán tagja és, hogy eddig milyen eredményei vannak
Írd be ide nyugodtan, szerintem mások is kiváncsiak

[ Szerkesztve ]

(#40063) ForexGuru válasza Erdei88 (#40062) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

privátba irtam

engem nem érdekel ki mire kiváncsi, az viszont igen hogy mindek jó nektek az hogy felmentek 10en egy szeróre ami 20 fős beáltok egy oldalra aztán ha nyertek akkor beikáljátok hogy milyen hájgok vagytok....akkor már warozni is lehetne.. nem de :F

[ Szerkesztve ]

(#40064) Norb3rto válasza Erdei88 (#40062) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Úgy látszik ez már nem derül ki :B :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#40065) Erdei88 válasza ForexGuru (#40063) üzenetére


Erdei88
veterán

A honlapunkon található 1-2 war eredmény.

(#40066) ForexGuru válasza Erdei88 (#40065) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

érdekes ...2 vagy 3 war amit kikaptatok mint azállat thor ellen az hol van?

(#40067) Cybertrone válasza ForexGuru (#40066) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ez nem chat, és nem a ki a faszabb klan topik... mennyetek privátba az ilyen jellegű dolgokat megbeszélni! :W

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#40068) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Fluxi0n is nagyon ráér...

(#40069) Norb3rto válasza ForexGuru (#40066) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Troll ;]

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#40070) PeetR válasza ForexGuru (#40066) üzenetére


PeetR
aktív tag

Nyertünk is a thor ellen az sincs kitéve, sőt jó pár győztes illetve vesztes war-ról sincs nem minden war-ról készült screenshot, ennyi.

(#40071) kely1988 válasza ForexGuru (#40063) üzenetére


kely1988
aktív tag

Már megmondtam neked, hogy lehet menni máshová trollkodni ember, senki sem kíváncsi a baromságaidra, főleg nem azokra a megnyilvánulásaidra amikben folyamatosan a poh klánt bírálod! Írásaid hangvételéből nem lehetsz több 14-15 évesnél (vagy ha igen akkor agyilag még ott tartassz)
Nem szoktunk arcoskodni, azért mert Erdei barátom belinkelt egy publik kört amiben tudtak lőni egy jót még nem azt jelenti hogy el vagyunk szállva magunktól! (más is szokott itt linkelgetni, őket mégsem ugatod le)
Még 1 dolog: ez egy játék, én legalábbis így fogom fel, és sztem nálunk elég sokan, nemrég van együtt a társaság, még most sem elég jó a csapatmunka, sőt! Ha valaki megver minket hát gratulálunk neki, ennyi, lehet valakinek arra áll a bráner, hogy "MEGVERTÜK A POH-T EZAZ!!!" :W
Nem vagyunk pro játékosok, és nem is akarunk azok lenni, egyszerűen élvezzük a játékot és ha már klánnak nevezzük magunkat akkor megpróbálunk klánként is működni! :K
Ha valakinek nem tetszik a PoH klán az magán vélemény, mi sem szoktunk más klánokat szidni!

[ Szerkesztve ]

Livin' in the UK :)

(#40072) PeetR válasza kely1988 (#40071) üzenetére


PeetR
aktív tag

+1, teljesen egyetértek.

(#40073) ForexGuru válasza kely1988 (#40071) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

lámákkal sose vitatkozok, semmi értelme, legyen igazad ;]

(#40074) kely1988 válasza ForexGuru (#40073) üzenetére


kely1988
aktív tag

Hát igen, ennyire tellett tőled, miért is nem vagyok meglepődve ezen... :C

Livin' in the UK :)

(#40075) ForexGuru válasza PeetR (#40070) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

ha nincs scren meg se történt, de eléggé kamu szaga van...vagy te 1 körre érted :F :P

(#40076) ForexGuru válasza kely1988 (#40074) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

te se álsz le a "brazilokkal" vitatkozni gondolom ha ott vannak 20an :U
ugyan ez van itt is....sok láma prót győz :(

(#40077) Alexios válasza ForexGuru (#40076) üzenetére


Alexios
veterán

Én mondjuk nem vagyok poh-os, de azért itt leginkább te vagy az, aki nekiálltál őket nyíltan fikázni, titkolva hogy te melyik klán tagja vagy stb, csodálkozol hogy nem értenek veled egyet? Én tőlük nem láttam egyszer se más klánt fikázni.

[ Szerkesztve ]

(#40078) Norb3rto válasza ForexGuru (#40076) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Nem értem miért nem tudtad privátban megbeszélni vele!? :U

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#40079) Xaels válasza ForexGuru (#40076) üzenetére


Xaels
félisten

Pont a hozzád hasonlók miatt sem érdekel már az, hogy komolyabban játsszak... Szerintem jobban teszed ha befejezed ezt a stílust itt a fórumon és keresel másikat ahol eltűrik ezt a féle megnyílvánulást itt rövid időn belül jönni fognak a figyelmeztetések majd a...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#40080) PeetR válasza ForexGuru (#40075) üzenetére


PeetR
aktív tag

Nem az elejétől készülnek screenek illetve van a honlapon war "fül"... ,de mindegy hagyom is rád az egészet keni ,te pro vagy nincs mit tenni. :R

[ Szerkesztve ]

(#40081) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Szép is mikor 2 emberke akik külön klánhoz tartoznak méregetik a penist.. bár be lehetne már fejezni! :W

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#40082) pohár válasza Cybertrone (#40081) üzenetére


pohár
félisten

úgyis nekem van a legnagyobb, kár vitatkozni ;]

na már csak 4 késelés hiányzik, és megvan az L96, papapapapaaaaam :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#40083) kapeti07 válasza Cybertrone (#40081) üzenetére


kapeti07
senior tag

Még mindig ezt tolják.... :) Jobb lenne inkább játszanának.

Nyomjanak egy párbajt Metró-n oszt kész. Így kell itt a vadnyugaton intézni a dolgokat :D

De várjátok meg a naplementét!!

Xbox: kapeti

(#40084) ForexGuru válasza PeetR (#40080) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

mert ti 2 embert elhasználtok C4es jeepel való támadásra caspianon 8 emberből
csak gratulálni tudok ehez a tökéletes taktikai bravúrhoz... :Y :C

(#40085) Erdei88 válasza Cybertrone (#40081) üzenetére


Erdei88
veterán

Nem éppen így van, semmi péniszméregetés, legalábbis részemről nincs ilyen

(#40086) Cybertrone válasza Erdei88 (#40085) üzenetére


Cybertrone
veterán

Akkor miért nem úgy toljátok mint 2 normális ember, akik ellenfélként tekintenek egymásra, de kölcsönösen tisztelik is egymást? :U Megy a nyálverés, és szerintem abban egyet értünk hogy ez nem ide való! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#40087) dilipok válasza Cybertrone (#40086) üzenetére


dilipok
veterán

unalamas kezd lenni, hogy ebben a temaban fel orankent 15+ hsz szuletik, nem gyozom atugrani ezeket :O

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#40088) boogie84 válasza Zoli1222 (#40068) üzenetére


boogie84
veterán

Nem biztos h egyedül használja az accot. Csak ezt tudom elképzelni.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#40089) Erdei88 válasza Cybertrone (#40086) üzenetére


Erdei88
veterán

Semmi olyat nem olvashatsz ami a tisztelettlenségemre utalna. Sem nyálverés, igyekszem mindenkivel megfelelően beszélni. De már ez sem ide tartozik.

(#40090) Cybertrone válasza Erdei88 (#40089) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nem is rád értettem... az eszmecserére...! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#40091) Zoli1222 válasza boogie84 (#40088) üzenetére


Zoli1222
őstag

Akkor őt már nem is mutatom... :N :DDD

(#40092) Erdei88 válasza Zoli1222 (#40091) üzenetére


Erdei88
veterán

Vajon miért van letiltva a Battle Report-ja?

(#40093) danilla válasza Zoli1222 (#40091) üzenetére


danilla
őstag

No life? ;]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#40094) Cybertrone válasza Zoli1222 (#40091) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ezt az accot vagy egy robot tolja, vagy több emberke tolja vele... :K Vagy csítör! :Y

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#40095) Sabre


Sabre
őstag

Én sok-sok év cs után nyergeltem át decemberben a bf-re, nincs rálátásom a bf war illetve klán hagyományokra.

Ami van tapasztalat, az az hogy ha az ember klánozik akkor gyakwar és war lényegében, ha már végképp nincs semmi akkor public...de az hogy a public screenshottal kérkedett volna valaki nem láttam olyat, elvégre totál más szint, persze fel-fel mentünk páran publicolni de a vége nem az volt hogy akkor figyeljé 50-1 a statom mekkora ász vagyok, ez a szánalmas kategória tehát a lehurrogott kolléga nincs nagyon messze az igazságtól. Publicon lámáket hentelni és kérkedni nevetséges dolog, pláne klánozós emberektől...

(#40096) madgie válasza Cybertrone (#40094) üzenetére


madgie
titán

80-90%-os accuracy egyes assault/engi fegyvereknél? Lol.

[ Szerkesztve ]

(#40097) Cybertrone válasza madgie (#40096) üzenetére


Cybertrone
veterán

:D csítör... :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#40098) Xaels válasza Sabre (#40095) üzenetére


Xaels
félisten

Akkor menjetek privibe vagy CB/ESL fórumra egymást b@szogatni. Azok akik ide járnak szerintem klántól függetlenül azért vannak itt mert élvezik/élvezni akarják a játékot waroktól meg egyéb f@szságoktól függetlenül is. Attól, hogy 2-3an felmennek pubolni még nem lesznek kevesebbek mint azok akik hitvitát képesek a klánosdiból csinálni. Ha nem tetszik, hogy ez egy PUB fórum ahonnan nincsenek kiutálva a "pro"-k akkor lehet menni a már fent említett fórumokra...

Nem csak warokból áll a világ, mindenkinek kijár egy kis független szórakozás...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#40099) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Keretik leszallni a PoH klanrol. Folyamatosan mennek warok, magyar csapatok ellen is, meg irc-n szervezett kulfo
di csapatok ellen is. Nyertunk mar eros csapatok ellen is meg vesztettunk gyengek ellen is. Thor ellen is jatszottunk, vesztettunk is nyertunk is, ez egy ilyen jatek. Tegnap is jatszottunk volna, de elmaradt a war. Jelzem nem mi mondtuk le. Mi nem szolunk le mas klant, keretik minket sem csesztetni. Koszontem. Mostantol szemelyeskedes jelentve lesz modkerbe. Ha valakinek nem tetszik h publicon is jatszunk ki lehet lepni arrol a szerverrol.

Live-Die-Respawn

(#40100) Chabe89 válasza Sabre (#40095) üzenetére


Chabe89
addikt

Ha megvásároltam a játékot ugyan úgy jogom van publikon is játszani attól, hogy klános vagyok. nem értem mit kell ezen kiakadni. Volt már nekem is olyan, hogy egyedül játszottam és ellenem volt vagy 10 ember ugyan abból a klánból, én meg full idegenekkel.
Nem tudom mért nem lehet megérteni azt, hogy néha csak úgy szeretnénk együtt játszani egy publikon. Miért akad ki ezen bárki is pláne ha nem is az ő szerója. Ha meg az övé vágjon le, tiltson ki volt már rá példa. Nem egy ember mutogatta már itt az e-péniszét videókkal meg hasonlókkal, persze mikor mi ilyet merészelünk egyből le vagyunk ugatva.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.